هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
1- اولین مخترع این معجون که بود و چگونه به فرمول این معجون دست یافت؟6 نمره
اولین مخترع این معجون جناب ولدمورت بود چون میدونست اگر جسمش ازبین بره باید ان را برگردونه وبعد از سالها تحقیق در جنگل های امازون انراکشف کرد.

2- مواد اولیه و نحوه ی ساخت این معجون را به اختصار شرح دهید.ذکر کنید در پایان رنگ مطلوب برای این معجون چه خواهد بود؟ 10 نمره
1-اب جوش یک پاتیل بزرگ
2- خود کسی که بدنش را از دست داده
3- خون دشمن که به زور گرفته شده 3قطره
4- گوشت قربانی با میل به فداکاری 1دست کافیه
5-استخوان پدر بدون میل او 1عدد

همه را تو پاتیل می ریزیم بعد رنگ معجون قرمز شده واتیش میگیره وکسی که بدنش را از دست داده دوباره از اتش بیرون میاد البته بسیار زشت.

3- دلیل اینکه پروفسور پرنس قصد داشت نحوه ی ساخت معجون را به صورت عملی نشان دهد چه بود؟ 5نمره
برای یادگیری بهتر همچونین ترسوندن بچه ها وساکت کردن کلاس.

4- شرط اصلی استفاده از این معجون را بیان کنید.4 نمره
باید استفاده کننده حتما جسم خود را از دست داده باشه هورکوراکس زیاد داشته باشه زشت باشه البته شرط اخر زیاد مهم نیست اما بهتره کچل هم باشه.

5- آخرین بار این معجون توسط چه کسی مورد استفاده قرار گرفت؟ مختصری در خصوص زندگی او توضیح دهید. 5 نمره

ولدمورت
گروه: اسلیترین
نژاد : دورگه
او نواده سالزار اسلیترین بود از طرف مادرش دورگه بود مادرش جادوگر پدرش ماگول بود قبل از 11سالگی چند سال در یتیم خانه زندگی میکرد تاوقتی که دامبلدور به مدرسه جادوگری هارگواتز اورا برد یکی از شاگردان زرنگ در معجون سازی بود سرگروه اسلیترن بود در 16 سالگی بسیار پسر زیبایی بود تا این که موقعی که می خواست هری ولیلی بکشه با طلسم عشق جسم خود را از دست داد . دراخر نیز هری پاتر در17 سالگی اورا کشت .اون در چهارده سالگی هری پاتر بااین معجون وبه کمک دم باریک یک بار جسم خود را برگرداند . صاحب گروه مرگخوارهابود ویکی از کارهای سیاه یعنی ساختن هورکوراکس را هفت بار کرده بود.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
بسم الارباب الظالم الظلیم

اولین سازنده ی این معجون از خاندان دابز بود. ما کلا تا بن و ریشه ی خانوادمون آشپز بودیم. پرفسور عزیز، جانم به شما بگوید که یه رووز، مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم، یه روز وقتی داشت یه دستور پخت خاصی رو آزمایش میکرد به این فرمول دست پیدا کرد. همون طور که میدونین در خانواده ی ما خلاقیت های بی نظیری در هنر اصیل آشپزی صورت میگیره. در ضمن کلا خانم های این خانواده به اسیر گرفتن علاقه دارن. پدرمم یکی از اسیرای مادرم بوده. بهـــــــــــــله!
داشتم از مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم صحبت میکردم. ایشون وقتی یک از اسیراشون به طرز هیجان انگیزی، سرش با ساطور نصف میشه و یه چنگال میره تو چشمش و .. و غیر قابل استفاده میشه، مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم تصمیم میگیرن ایشون رو به عنوان آخرین استفاده از اسیرشون، اونو به صورت یه وعده ی غذایی میل کنن.

2- مواد اولیه و نحوه ی ساخت این معجون را به اختصار شرح دهید.ذکر کنید در پایان رنگ مطلوب برای این معجون چه خواهد بود؟ 10 نمره

یک عدد آدم با ضعف بسیار زیاده جسمانی و رو به موت، گوشت دست یکی از اسیرای سالم که اکنون به عنوان خدمتکار از این اسیرها نام برده میشه، خونِ زنِ داداشِ یکی از اسیرا، که امروزه به عنوان جاری یا دشمن خونی ازش یاد میشه، اسخون یکی از اسیرای مادرتون. و نیز، پیاز سرخ شده، گوجه ی حلقه حلقه شده، جعفری تازه، یک عدد لیمو ی تازه و نمک و فلفل و دیگر ادویجات به مقدار لازم.
بعد از پخت این معجون به رنگ قرمز خونیِ کثیف، یا صورتی کثیف درمیاد.
قابل ذکر است که اسم مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم...همین مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم که مخترع این معجون بود، همین مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم که از افتخارات خانواده ی دابز هست، اسمش نیم تاج بود ولی ما مختصرا ایشون رو مادرِ مادرِ مادرِ عمه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم صدا میزنیم. با اختراع این معجون عمر ایشونبا عمر حضرت نوح برابری میکنه. ایشون به لطف این معجون زنده هستن و اکنون یکی از مقاوم ترین هورکراکس های لرد ولدمورت هستن.

3- دلیل اینکه پروفسور پرنس قصد داشت نحوه ی ساخت معجون را به صورت عملی نشان دهد چه بود؟ 5نمره

خشونت ذاتی، میل و علاقه به دیدن خون بعد از سالها زندگی در دخمه، ایجاد رعب و وحشت، داشتن عقده ها و مقاصد شخصی نسبت به نسل اون دختره، لی لی که پسرتون رو منحرف کرد و سپس موجب شکست عشقی پسرتون شد، پسرتون با پدرش پدرکشتگی داشت شما هم با پسرش، یعنی از این نرمال تر نمیشه.

همون طور که گفتم آدم مورد نظر باید در نهایت ضعف جسمانی باشه. زنده باشه ولی عین مرده باشه. یکم زیاد زنده تر یا یکم زیاد مرده تر معجون رنگش متمایل به صورتی میشه و نشان دهنده ی اینه که آدمش مرغوب نبوده. داشتن رابطه ی خونی با شخص صاحب استخون یعنی همون اسیر مادرتون، اسیری که گوشتش رو میریزم باید کاملا سالم باشه. داشتن یک مرض موجب زودتر پختن آدم و وارفتنش در پاتیل میشه .... اممممم ....آهان .... آب لیمو رو بدون هسته بریزین.
اگر حتی یه کدوم از این نکات اجرا نشه و مورد توجه قرار نگیره، استفاده از این معجون به هیچ وجه توصیه نمیشه. شرط استفادشم اینه که بعد از ساخته شدن، باید ویژگی های بالا رو داشته باشه و در زیر نظر شخص شخیص
مادرِ مادرِ مادرِ عمعه یِ مادرِ مادرِ مادرِ مادرم به عمل بیاد.

5- آخرین بار این معجون توسط چه کسی مورد استفاده قرار گرفت؟ مختصری در خصوص زندگی او توضیح دهید. 5 نمره

ارباب، لرد تاریکی، لرد قدر قدرت، لرد با حال و خوشتیپ و های کلس خودمون. ایشون بعد از اینکه اون یارو کله زخمی چار چشم خر شانس گوش مخملی، به لطف حماقت مشمگی مادرش زنده موند، موجب جدا شدن روح ارباب از بدنشون شد. بدن ایشون به طرز خیلی زیادی ضعیف شد به علن چند تکه بودن روحشون، روح کثیفشون (متضاد پاک) به جسم نیمه زنده و نیمه مرده حلول کرد. بعد از چند سال سپری کردن در این وضع، یکی از اسیراشون، یا همون خدمتکاراشون با درست کردن این معجون ایشون رو در بازسازی بدنشون یاری کرده و به حال قبلیشون برگردوند.
اما در مورد زندگی شخص ارباب قبل از این حادثه ی دلخراش که مقصر اون مشنگ زاده ی جد در جد مشنگ بود، ایشون یکی از قدرتمند ترین، با ابهت ترین، خفن ترین جادوگر سیاه تاریکی بودن که تاریخ به این سیاهی و بزرگی به خود ندیده بود. طی گزارش بدست رسیده به گوشمون رسیده که شخص ارباب برای شیطون کلاس خصوصی میذارن تا از این تاریکی و بد ذاتیو پلیدی بهره ای ببرد. و اما بعد از اون حادثه ی دلخراش ایشون در خفا گذروندن تا 13 سال بعد که دوباره بر تخت حاکمیت و سیاهیت نشستن و تمام سران وزارتخونه و مدرسه و جوامع جادوگری را در کنترل خود درآوردن.

پ.ن. برای ابهام زدایی باید بگم که نیم تاج ننه، نیتش پختن غذا بود ولی چیزی که درست میکنه، بعجون بازسازی از آب درمیاد.

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۱۵:۲۳:۰۷
ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۱۵:۲۹:۰۳

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
پروفسور! سطح تکالیف ما نا امید کننده بود؟ سطح تکلیف شخص شخصی دافنه رو حساب کردین جزو "ما"؟

تازه بگم پروفسور، من وقتی که می خواستین ما رو بپزونینی؛ اصلا نترسیدم.

یک مشق نا امید کننده از دافنه:

اولین مخترع یعنی چی؟ مگه یه معجون چند تا مخترع داره؟ بعد یک چیز دیگه هم باید مشخص کنین؛ شوما. مخترع یعنی کسی که چیزی رو "اختراع" می کنه. یعنی اون چیز از قبل وجود نداشته پروفسور! اوکی؟ اون چیزی که شوما می فرمایین؛ "کاشف" هست که چیز میز پیدا می کنه. مفهوم ـه؟

حالا بگو من شبیه پسر مرحوم ـم، عالی درس می دم! باز بگو دیگه. منتظر چی هستین؟

خب، مخترع این معجون یه جناب شخص شخصی ای بود به نام "لتمبلتانلات بتاقلهاتلهب". بدلیل این که اسم ـشون خیلی سخت بود (بوخودا من الکی چرت و پرت ننوشتم.) همه اوشون رو "ل.ب" صدا می کردن. لب خیلی چاقالو بود(!) و می خواست لاغر بشه.

حالا می ریم به کیلومتر ها آن طرف در، کاشفی به نام "مارک ِ برنج"! مارک یک کاشفی بود که چون زیاد ـی پول داشت؛ برای صادر شدن ویزا ـش الکی می گفت که کاشف ـه. یه روز اون و دوستاش از 100 جزیره گذشتند واز هر جزیره یه برگی گرفتند.

و د آخرین جزیره، همه اون ها رو با هم مخلوط کردن و سه چیز بدست آوردن! شامپو همه رنگ گلرنگ(!)، سس 100 جزیره و در اخر فرمول معجون بازسازی!

در حالی که مارکو بر می گشت؛ لب در طی یک ورد برای لاغر کردن، خود ـش رو غیب کرد. برای همین به یکی از دوستان ـش گفت که یه بیانیه و جایزه بزرگ برای کسی که بتونه اون رو برگردونه؛ منتشر کنن!

مارک وقتی به شهر لب برگشت؛ به همه سس 100 جزیره و شامپو گلرنگ رو داد؛ اما با دیدن اعلامیه و جایزه، فقط به خانم لب این معجون رو معرفی کرد و لب برگشت!

اول بگم که این معجون هم رنگ سس صد جزیره می باشه!

اصلن شوما چرا از ما می پرسی؟ هی می ری از اینترنت ماگلی چند تا معجون سرچ می کنی؛ نحوه ساخت ـش رو از ما می پرسی؟ اون وقت به خود ـت می گی اوستاد؛ می گی پروف پرینس؟

مواد اولیه این معجون، 100 برگ از 100 جزیره کشف نشده ای ـه که مارک به آن جا رفت! یک قاشق برای هم زدن، کشتی برای سفر، کاپیتان، دزد دریایی، ویزا برای سفر، پاتیل برای هم زدن دیگر چیز های مورد نیاز هستند!

بعد از این که 100 برگ رو به دست آوردین؛ باید همه رو داخل یک پاتیل کنین و هم بزنین. اون قدر هم بزنین که پدر ـتون در بیباد. بعد شوما و پدر ـتون با هم هم بزنین. وقتی که مادر ـتون در اومد؛ بقیه خانواده ـتون رو هم در بیارین! بعد که این قدر هم زدین؛ می بینین که معجون ـتون آماده ـست. شوما می تونین با انواع موز، نارگیل، سر میمون، چغندر و .. معجون رو تزیین کنید.

من شرط می بندم پروفسور از اول هم نمی خواست روش ساخت معجون رو آموزش بده. باز بگو من شبیه پسر محروم ـم هستم. هی به بچه مردم دروغ تحویل بده...

منظورم این ـه که پروفسور اصلا بلد نیست که این معجون چجوری ساخته می شه که درس بده. چی؟ پس اونی که پروفسور درست کرده بود چی بود؟ خب، اون...:worry:
حتما از یه جا خریده بود دیگه. باور کنید حرف من رو...

فهمیدم. حتما از هالیوود ماگلی قرض گرفته بود اون معجون رو.
اگه حتی یک درصد هم امکان داشته باشه که جواب من اشتباه باشه؛ من نمی تونم ریکس(!) کنم! برای همین فکر کنم دلیل ـش این بود که به همه بگه شخص شخصی دافنه اون قدر ها که خود ـش میگه؛ شجاع و قوی نیست. اما... موفق نشد که!

طرف باید "نباش" ـه. قشنــــــــــــگ "نباش" ـه؛ می فهمی؟ وجود نداشته باش ـه. حالا به دلیل استفاده زیاد از چیز باشه؛ هورکراکس زیاد باشه؛ لاغری زیاد، هرچی...
اوکی؟

توسط شوما دیگه. نمی بینید که معجون رو درست کرده بودین؛ اوه... یاد ـم رفته بود که معجون رو خود ـتون درست نکردین.

این معجون آخرین بار در شبکه دو سیما، شبکه همه مردم استفاده شد! چی؟ ماگل ها فیلم هری پاتر رو تو ایران نساختن؟ هری ایرانی نیست؟ نــــــه؟ من که به این چیز هال اعتقاد ندارم. چه حرف ها.... هری رو ایران نساخته؟ جی. کی. رولینگ بریتانیایی ـه؟

بسیار خوب! همون طور که داشتم می گفتم آخرین بار این معجون توسط دستندرکاران ماگل هری پاتر ساز در استدیو صدا و سیما ـی صبا ساخته... نه! در یک جای دیگه ساخته شد. چرا؟ برای این که می خواستن از صحنه پدیداری خفن لرد سیاه فیلم بگیرن. آری فرزند ـم...

اون جا استفاده شد دیگه. باز ـم بگم؟ اوه، در مورد زندگی اون فرد توضیح بدم؟

باشه! این شوما و این... بازیگر دم باریک، تنها جادوگر بازیگر فیلم های هری پاتر بین ماگل ها و سازنده این معجون:

بازیگر دم باریک هنگام به دنیا آمدن، یک ساله نبود و گریه می کرد. چند سال بعد، در تولد 7 سالگی ـش، هفتمین سال گرد زندگی ـش را جشن گرفت. او پسر مادر و پدر ـش و برادر خواهر ها ـش بود. او در اولین روز دعوت به هاگوارتز، به هاگوارتز رفت و در آنجا ادامه تحصیل داد.

پروفسور دیپت، مدیر آن ها، مدرسه هاگوارتز رو در اون زمان مدیریت می کرد. اون چندین دوست داشت. 6 سال بعد، هنگام 17 ساگلی ـش و در جشن فارق التحصیلی هاگوارتز فارق التحصیل شد و مدرک بازیگری در فیلم ماگل ها رو گرفت و از آن به بعد بازیگر خوبی شد و همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین

پروفسور «رزماری پرژک»

ایشون همون کسی هم هستن که قضیه ی هورکراکس رو کشف کردن.

آقای پرژک پس از اینکه فهمید یه هورکراکس فقط یه بخاری از شخص رو برمیگردونه این معجونو درست کرد که بعدش جسم شخص هم برگرده.

من الان فیلم هری پاتر 4 رو زدم یه نیگا داخل پاتیل دیده شد... فکر کنم رنگش شیری بودش...

1- کرم فلوبر /kerem-e flober/

2- خون دشمن! چند قطره

2- دست یار!! یک عدد از مچ به پایین

3- استخوان پدر!!! یک قطعه

4- دم باریک: یک عدد در حالت انسان
طرز ساخت:

اول کرم فلوبر رو دمباریک میریزه توی پاتیل میجوشونه. بعد سایر مواد رو قاطی میکنه. بعد شخصی که می خواد جسم داشته باشه رو میندازه تو پاتیل. والسلام!(خلاصه از این بیشتر؟!)

برای اثبات مهارتش در معجون سازی و همچنین ساکت کردن کلاس

شخص باید مرده باشه و توسط هورکراکس به زندگی برگشته باشه... به عبارتی جسم نداشته باشه.

لرد ولدمورت

معرفی وی توسط خودش:

نام: لرد ولدمورت
گروه:اسلیترین
معرفی کوتاه: در 31 دسامبر 1926 در دهکده زیبای لیتل هنگلتون در قصر باشکوه ریدلها متولد شدم.پدر و مادرم جزو اصیلترین خانواده های جادوگران بودند.پدرم لرد تام ریدل نام تام مارولو ریدل را برای من انتخاب کرد.نامی که همیشه به آن افتخار کرده ام.از همان دوران کودکی در رفاه و آرامش کامل بزرگ شدم.کوچکترین کارهای من توسط جن های خانگی که در قصر ریدلها به وفور یافت میشدند انجام میگرفت.در همان دوران بود که یادگرفتم این موجودات پست و بی ارزش فقط و فقط برای خدمت به جادوگران اصیلی مانند من خلق شده اند.در یازده سالگی طی دعوتنامه ای مخصوص به هاگوارتز دعوت شدم ولی پدرومادرم علاقه ای به فرستادن من به هاگوارتز نداشتند و قصد داشتند مرا در خانه توسط بزرگترین جادوگران آن دوره آموزش دهند ولی وقتی آلبوس دامبلدور شخصا برای بردن من آمد مقاومتی نکردند.
هفت سال از عمر من در هاگوارتز به سرعت گذشت.طبیعتا پیشینه درخشان خانوادگی وشجره نامه پر افتخار ریدلها که در بلندترین شاخه آن نام سالازار اسلیترین به چشم میخوردباعث جذب شدن عده زیادی به طرف من شد.استعداد درخشان من از سال اول ورودم توجه اساتید-بجز دامبلدور که همیشه نسبت به هوش و ذکاوت من حسادت میکرد- ومدیر مدرسه را به خود جلب کرد.بطوریکه عنوان لرد ولدمورت بعد از پایان تحصیلاتم توسط وزیر سحر و جادو بطور افتخاری به من داده شد و هر سال بطور مداوم از مدیر مدرسه دعوتنامه های متعددی جهت تدریس دروس مختلف(مخصوصا دفاع در برابر جادوی سیاه)در هاگوارتز دریافت کردم..ولی من اهداف والاتری داشتم که عنوان پروفسور ولدمورت درمیان آنها جایی نداشت.هرگز عشق را تجربه نکردم چون روح و جسم و قلب من باارزشتر از آن بود که آنرا با کسی قسمت کنم.روح من فقط و فقط برای یک هدف باید تقسیم میشد...

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۲:۳۶:۴۲
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۲:۴۰:۱۲
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۲:۴۵:۵۴
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۲:۴۸:۴۵

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
دانش آموزان یک به یک و به آهستگی وارد کلاس روشن از نور شمع ها شدند. دخمه درست مانند جلسه قبل به نظر می رسید. پروفسور پرنس درحالیکه نیمی از صورتش در تاریکی فرو رفته بود با همان نگاه سرد و صورت بی حالت ورود دانش آموزان را می نگریست.
احساس سرمای ناخوشایندی که جلسه ی گذشته حضور شومش در کلاس حس میشد گویا بار دیگر جان گرفته و بر قلب و روح دانش آموزان چنگ می انداخت. همگی در سکوت تمام و با بی میلی بر جایشان نشستند و حواس خود را به پاتیلی که در گوشه ی کلاس به آهستگی می جوشید معطوف ساختند. زمانیکه آخرین نفر نیز بر جایش قرار یافت استاد به آرامی درب را بست و آهسته خود را به پشت میزش رساند تا رو در روی دانش آموزان قرار گیرد. لحظه ای دانش آموزان را از نظر گذراند و سپس با صدای آرامی گفت:
- اول از همه باید بگم سطح عمومی تکالیفتون در همون حدی بود که فکر می کردم. واقعا ناامید کننده است.
سپس درحالیکه انتهای موهای بلندش را به بازی گرفته بود با صدای آهسته تری ادامه داد:
- برای همین به نظرم رسید درس این جلسه رو به آشنایی با یه ترکیب مفید و در عین حال ساده اختصاص بدم.
او آهسته خود را از پشت میز بیرون کشید. در همان حال که در کلاس قدم بر می داشت به نرمی گفت:
- این معجون تقریبا به راحتی ساخته میشه و برای ترکیب موادش نیازی نیست به مغزتون فشار چندانی بیارید فقط کافیه کمی شجاع باشید تا به اون چیزی که میخواید برسید.
او با حرکتی ناگهانی به جانب تخته سیاه بازگشت و چوبدستی اش را رو به آن تکان داد.
- معجون بازسازی.
هنگامی که این کلمات بر روی تخته سیاه شکل می گرفتند آیلین پرنس به جانب دانش آموزان بازگشت و با ملایمت پرسید:
- خب کی می دونه این چه معجونیه؟ هرچند اگه ندونید هم زیاد تعجب نمی کنم.
دانش آموزان با نگاه هایی عصبی و معذب به هم نگریستند اما ناگهان صدایی از انتهای کلاس گفت:
- ولی پروفسور این معجون جز معجون هاییه که وزارت خونه ممنوع کرده. این معجون یکی از معجون های سیاهه.
پرنس در حالیکه با نگاه انتهای کلاس را جستجو می کرد با خطرناکترین لحن ملایم زمزمه کرد:
- درست شنیدم... یکی از روش تدریس من داشت انتقاد می کرد؟ کی بود؟
دانش آموزان سکوت کرده و زیرچشمی نگاه های نگرانی رد و بدل می کردند. پروفسور که اکنون خشمگین به نظر می رسید از مورفین گانت که بر روی صندلی اش در حال چرت زدن بود پرسید:
- جناب وزیر.آیا شما این معجونو ممنوع اعلام کردین؟
مورفین با خواب آلودگی گفت:
- ای بابا!اگه گژاشتن من یه شرت بژنم. دیشب همه اش تو فژا بودم الان به اشتراحت نیاژ دارم خب... چی میگی دختر ژان؟کدوم معژون؟ من هیشکدوم اژ معژونای فژایی رو ممنوع نکردم.
آیلین پرنس با لبخندی موذیانه گفت:
- اتفاقا برعکس وزیر عزیز این معجون برت می گردونه رو زمین!
سپس رو به کلاس کرد و با بدخلقی ادامه داد:
- بذارید شمارو از این اشتباه در بیارم. معجون همیشه معجونه و سیاه و سفید نداره. هر معجونی در صورتی که به درستی عمل اومده باشه و در جای خودش استفاده بشه مفیده. مثل این معجون که برای کسایی ازش استفاده میشه که بدن هاشون از بین رفته و می خوان دوباره اونو به دست بیارن.
همهمه ی مبهمی میان دانش آموزان افتاد و نگاه های وحشت زده ای به استاد انداختند. آیلین پرنس چنان که گویی از مشاهده ی وضعیت پیش آمده لذت می برد پوزخندی زد و زمزمه کرد:
- چطوره عملی امتحانش کنیم تا ببینید چقدر مفیدو پر بازده است. تو!
او با انگشت باریک و بلندش به دانش آموز ریز نقشی که بر روی صندلی در دورترین نقطه کلاس نشسته و در آن لحظه تقریبا در صندلیش فرو رفته بود اشاره کرد.
- تو مناسبی. مطمئنم می تونیم تو پاتیل هم جات بدیم.
اما دابز که همراه دافنه روی نزدیکترین صندلی به میز استاد نشسته بود گفت:
- پروفسور اگه میشه یه تیکه اشو نگه دارید. خب ما هم باید شام یه چیزی بخوریم.
دانش آموز بیچاره حتی از جایش تکان نخورد. ظاهرا سرجایش قبض روح شده بود. جیمز سیریوس پاتر با صدای بلندی گفت:
- یا مرلین. پروفسور یعنی شما می خواید یکیو بکشید تا بهمون نشون بدین این معجون چطوری کار می کنه؟ اونم در حضور وزیر مملکت؟
وزیر مملکت:
پرنس لبخند شومی زد و گفت:
- به به چه عالی. تا به حال سعادت دیدن یه پاترو از نزدیک نداشتم. پسرم از پدرت خیلی تعریف میکنه...
او تکانی به ردای سیاهش داد و به نرمی گفت:
- همونطور که می بینی فعلا وزیر مملکت اینجا حضور ندارن! خودت انتخاب کن پاتر.50 امتیاز از گروهت کم کنم یا بفرسمت تو پاتیل؟
چیمز سیریوس پاتر: :worry:
پروفسور لحظه ای نگاهی به صورت های وحشت زده ی دانش آموزان انداخت و با لحن سردی گفت:
- یعنی شماها واقعا فکر کردین من یکیتونو میکشم می ندازم تو پاتیل؟ واقعا تاسف انگیزه. چون به خوبی نشون دادین از معجون سازی مطلقا چیزی نمی دونید.
پروفسور آهسته چرخی زد و به جانب تخته سیاه بازگشت تا چوبدستی اش را به سوی آن نشانه بگیرد. کلمات بر روی تخته سیاه شکل کرفتند و با پیوستن به یکدیگر این جملات را به وجود آوردند.

پروفسور پرنس بی هیچ حرفی به طرف میزش رفت تا پشت آن بنشیند. در تمام این مدت دانش آموزان با نگاه هایی وحشت زده حرکت او را در حالیکه ردای بلندش پشت سرش تاب می خورد نظاره می کردند. هنوز همان تنش و اضطراب دقایقی قبل در کلاس حس میشد. پروفسور پشت میز نشست و با نگاهی به دانش اموزان به تندی گفت:
- چرا زل زدین به من؟ نکنه باید مرتب بهتون یادآوری کنم تکالیفتونو یادداشت کنین؟
کلاس به یکباره به جنب و جوش افتاد و دانش آموزان با سرعت سرگرم یادداشت کردن سوالات شدند. در این فاصله آیلین پرنس کنار پاتیل ایستاده و متفکرانه به درون آن می نگریست. زمانیکه سر و صداها در کلاس خاموش شد بی آنکه به دانش آموزان بنگرد به آرامی گفت:
- کلاس تمومه. می تونید برین.
دانش آموزان در سکوتی پر شتاب از جا برخاستند و به طرف درب کلاس حرکت کردند.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

هانا آبوت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
1.ابطه ی میان دو علم معجون سازی و شفادهندگی در چیست؟ مختصرا توضیح دهید.

از وقتی که چادوگران پا به عرصه عالم هستی گذاشتند و به تدریج راه پیشرفت و ترقی را پیدا کرده و پیمودند یکی از موضوعاتی که برای آنها خیلی مهم بود شفا پیدا کردن و درمان بیماری ها بود و از طرفی برای برخی کارها از معجون ها استفاده میکردند و پس از به دست اوردن تجربیات گرانبها در علم معجون ها که برخی از آنها تاوان بسیار سنگینی (مانند فلج شدن اندام ها و...) داشت به این نتیجه رسیدند که با استفاده از معجون ها و ترکیبات دیگری که روی برخی آنها انجام میشود می توانند چیزهایی درست کنند که خاصیت درمان بیماری ها و شفادهندگی داشته باشند. پس به رابطه مستقیم آنها پی می بریم.

2.مواد تهیه ی معجون رفع کورک(جوش) چه هستند؟ طرز تهیه ی این معجون را به اختصار شرح دهید.

مواد لازم:
پودر پنجه عقاب سر سفید
پودر لاک لاک پشت دریایی 10 روزه
پوست خرد شده قورباغه مصری
ریشه خشک شده درخت ریواس که در شب 14ماه بریده شده باشد

طرز تهیه معجون رفع جوش:
ابتدا پاتیل را بر روی اتش قرار داده تا دمای آن به 180درجه فارنهایت برسد، سپس 10گرم پوست خرد شده قورباغه مصری را درون آن ریخته و در جهت عقربه های ساخت هم میزنیم تا پوست قورباغه آب شود سپس همزمان به طور مساوی مقدار15گرم پودر پنجه عقاب و ریشه خشک شده درخت ریواس را را درون آن ریخته و هم میزنیم تا معجون نسبتا خمیر مانندی به رنگ قهوه ای به دست آید. در ضمن معجون فوق علاوه بر رفع جوش های صورت خاصیت آن را هم دارد که رنگ چهره فرد را مطابق نظرش تغییر دهد! سپس مطابق رنگ پوستی که شخص مد نظرش است پودر لاک لاک پشت دریایی 10 روزه را درون پاتیل میریزیم، ( دقت کنید که هر چه رنگ پوست درخواستی تیره تر باشد مقدار پودر لاک لاک پشت دریایی 10 روزه باید بیشتر باشد) و در خلاف جهت عقربه های ساعت به مدت 4دقیقه هم میزنیم تا معجون به رنگ دلخواه درآید. حال معجون ما آماده است.

پ ن 1: مرحوم مایکل جکسون برای تغییر رنگ پوستش طبق توصیه جادوگران از ضماد فوق استفاده کرده است!
پ ن 2: گول محصولاتی که مشنگها با استفاده از حلزون های له شده عرضه میکنند را نخورید! فایده ای به حالتان ندارد!

3.مختصری در خصوص اکسیر حیات وتاثیرات و موارد محدودیت آن توضیح دهید.
همان گونه که همه میدانند اکسیر حیات مایعی است که شخص را به مدت طولانی زنده نگه داشته و به او حیات جاودان میبخشد. افراد زیادی ادعا میکردند که از آن نوشیده و عمر جاودان و ثروت زیادی به دست آورده اند ولی در حال حاضر هیچکدام روحی در بدن ندارند تا ادعایشان را به اثبات برسانند!
و اما طبق همکاری هایی که در گذشته بین مستر دامبلدور و فلامل صورت گرفت برای جلوگیری از ظهور مجدد لرد سیاه اخرین محصولی که به طور واقع خاصیت تولید کردن اکسیر حیات را داشت نابود گردید. لذا در حال حاضر هیچ نمونه ای از آن وجود ندارد.
اکسیر حیات علاوه بر تمام شگفتی ها و تاثیرات فوق دارای محدودیت هایی است که برخی افراد نباید از ان استفاده کنند مانند خون آشامان، چون آنها به علت نوشیدن مداوم خون اگر از اکسیر حیات نیز استفاده کنند در بدنشان ناسازگاری ایجاد شده و باعث مرگشان میشود!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
1.رابطه ی میان دو علم معجون سازی و شفادهندگی در چیست؟ مختصرا توضیح دهید.

اگر معجونی برای شفا نباشه نمی شود کسی را شفاداد. این دو دو عضو جدا نشدنی هستن.

2.مواد تهیه ی معجون رفع کورک(جوش) چه هستند؟ طرز تهیه ی این معجون را به اختصار شرح دهید.

مقداری موی تک شاخ را باکمی اب کرم در اونگ می کوبیم سپس زیر پاتیل راروشن کرده کمی پادزهر بیزور در ان ریخته ومقداری عصاره چهل گیاه جادویی نیز در ان میریزیم وسپس موادی را که در اونگ کوبیدیم را در ان میریزیم وهم میزنیم معجون ما اماده است.

مختصری در خصوص اکسیر حیات وتاثیرات و موارد محدودیت آن توضیح دهید.

اکسیر حیاط نوعی معجون است که با استفاده از ان عمر جاودانه میشود استفاده از ان برای سنین پایین 18 سال عوارض دارد وممنوع است.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

پیام زده شده در: ۹:۳۰ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
1.رابطه ی میان دو علم معجون سازی و شفادهندگی در چیست؟ مختصرا توضیح دهید(10 نمره)

رابطه ای بسیار نزدیک و عمیقی هست بین این دو طوری که مرلین کبیر هم به عمق رابطه ی این دو علم نزدیک هم نشد. شفادهندگی از معجون سازیست و معجون سازی از شفا دهندگی. در واقع این دو، یک علمن در دو پاتیل

2.مواد تهیه ی معجون رفع کورک(جوش) چه هستند؟ طرز تهیه ی این معجون را به اختصار شرح دهید.(10 نمره)

خانوم اجازه؟ با این که این مشنگها خیلی از مرحله پرتن ولی یه چیزایی ساختن که به فکر افتابه ی مرلین هم نمیرسه! از حلزون ماده ای ساختم که اگه بمالی به صورتت کلا صورتو اسفالت می کنه
ولی چون شما گفتی معجون اونم میگم.
مواد لازم برای تهیه ی معجون لازم برای چهار نفر:
1-کرم حلزون: یک بسته ی چهار تایی با 30 درصد تخفیف
2-پاتیل!
3-گاز استیل البرز
4-اب دماوند
5-منقار هیپوگریف
6-چای محسن!
7-چشم کرم فلوبر
طرز تهیه ی معجون لازم:

ابتدا پاتیل را تا خرتناق پر اب دماوند می کنید و میزارید روی گاز استیل البرز، بعد منقار هیپوگریف را پرت می کنید تو پاتیل 2 ساعت باید بجوشه تا منقار حل بشه. دقت کنید تو این دوساعت اگه اب تبخیر شد اب را دوباره اضافه کنید. تو این دو ساعت هم برای این که علاف نشید میتونید فیلم سینمایی ببینید!
بعد از دو ساعت پاتیل شما پر از مایع کرم میشه همین موقع کل بسته ی کرم حلزون رو خالی میکنید تو پاتیل. نگران نباشید چون این دو کرم به خورد هم میرن سرریز نمی کنه. بعد یه هرکولو خبر کنید تا سی دقیقه در جهت عقربه های ساعت هم بزنه. بعد از سی دقیقه چشم های فلوبر را اضافه و پنج دقیقه صبر می کنید.
در اخر میتونید معجون رو با چای محسن میل کنید

3.مختصری در خصوص اکسیر حیات وتاثیرات و موارد محدودیت آن توضیح دهید.(10 نمره)

اکسیری هست که باعث میشه شما زنده بمونید! خیلی مختصره؟ خب کاملش:
این اکسیر باعث میشه شما تا ابد زنده بمونید البته تبصره هم داره
تبصره1 و اخر: اگر مصرف این اکسیر قطع شود شما از حالت جاودانگی خارج میشوید.
از این اکسیر در تاریخ به عنوان معجون و سنگ یاد میشود. هنوز کسی ان را نساخته به جز فلامل که اونم ترکید!

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱:۱۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

1.رابطه ی میان دو علم معجون سازی و شفادهندگی در چیست؟ مختصرا توضیح دهید(10 نمره)

خوب فکر کنم بهترین کاربرد معجون خاصیت شفادهندگیشه.که حتی مشنگ ها هم با تقلید از ما چیزایی رو ساختن به اسم دارو.ولی خوب به پای دارو های ما نمیرسن.البته معجونا کاربرد های مختلفی دارن ولی فکر کنم مهترین خاصیتشون ,خاصیته شفادهندگی شونه که با این اوصاف رابطه نسبتا مستقیمی بین این دو علم وجود داره.

2.مواد تهیه ی معجون رفع کورک(جوش) چه هستند؟ طرز تهیه ی این معجون را به اختصار شرح دهید.(10 نمره)

-لثه ی سوسک(سه گرم)
-اشک تمساح به مقدار لازم
-حلزون چون شامل الانتوئینه و خیلی برای پوست مفیده(5 دانه)
-ناخون موش (شیش عدد)

خب اول صدف حلزون ها رو جدا میکنیم سپس زنده زنده,رنده اش میکنیم.سپس او را درون پاتیل محتوی اشک تمساح میگذاریم و پاتیل را روی حرارت ملایم قرار میدهیم تا خوب کف کند.

سپس لثه ی سوسک و ناخن موشو اسیاب کرده و درون پاتیل میریزیم.
شعله را خاموش میکنیم و ان را به مدت سه روز دور ازا نور افتاب نگه داری میکنیم.

تبریک معجون اماده است!

اکثیری که حیات را به انسان میبخشد و باعث علافی عزرائیل میشود.از سنگ جادو میشه به دستش اورد و هیچ محدودیتی نداره.ولی طرف بعد از مدتی از جاودانگیش خسته میشه و خودش میخواد که بمیره و اگه سه لیوان این معجونو تو 5 دقیقه بنوشین تاثیر معجون دائمی میشه و شما تو جاودانگی خودتون میمیرید(وات؟)

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۰:۵۴ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

رابطه؟ این دو تا با هم رابطه دارن؟ من یه دیقه از اینا چشم برداشتم، رفتن رابطه درست کردن! همین کارا رو می کنید لابه اوزون سوراخ میشه! در ضمن، خیلی هم ربط داشت!
چی؟ جمله تون سوالی بود؟ خجالت نمی کشید در مورد مسائل ناموسی سوال می پرسین؟ حالا درسته بعضی از معجونا شفا میدن، ولی خوب بعضی هاشون مسموم می کنن. یه جیزی بود؛ تموم شد و رفت! دیگه هم نمی خوام در این مورد چیزی بشنوم!

چون گفتید به اختصار،به اختصار توضیح میدم.
ابتدا یک حلزون تهیه کرده، سپس آن را می پزیم و هنگامی که دارند جلز و ولز میکنند، آن ها را روی جوش های خود می گذاریم و میگذاریم به حال خود بندری بزند
دلیل علمی: همین طور که میدونید، ترشحات حلزون حاوی مقدار قابل توجهی کلاژن و الانتوئین ــه که باعث میشه پوستی لطیف و شاداب داشته باشید. حلزون هنگامی که اوخ میشه، بوق میکنه خوب میشه و این ترشحات، پوستی نو تولید می کنند. که می تواند بافت مرده ی جوش را از بین ببرد و بافتی نو تولید کند.

حیات؟ چی؟ اکسیر؟ آهـــان! اکسیر حیات! چون گفتید مختصری، منم مختصری توضیح میدم
برای دسترسی به اکسیر حیات، باید سنگ کیمیا داشته باشیم. بعدش از اون اکسیر درست کنیم. بعدش بدیم مادر مخاطب خاص مان بخورد. اگر نمرد، میدیم پدر مخاطب خاص مان بخورد. اگر او هم نمرد، میدهیم خود مخاطب خاص مان بخورد.(بلکه بمیرد) اگر او هم نمرد، خودمان می خوریم و تا ابد زنده میمونیم. اما باید به طور مداوم آن را مصرف کنیم. باید توجه کرد که این معجون تنها جسم ما را زنده نگه می دارد، و هیچ تاثیری بر روح و روان ما ندارد.

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.