هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام بر سالازار
من به نمرات کلاس مراقبت از جانوران جادویی اعترا ض دارم.
یه نگاهی به اطرافتون بکنین

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
درود بر جد بزرگوار!
اگه اجازه بدین منم نظرم رو تو این مورد بگم.
اینکه وقتی یه گروه خیلی خوب جواب داده و نمره ی کامل گرفته، ولی چون تعداد اعضای گروهش کمه نمره ازش کسر بشه خب انصاف نیست. حالا یه گروه انقدر تعدادش زیاد باشه، خب معلومه نفری 20 نمره هم بیارن از هر درس واسه گروهشونف از گروه های دیگه برتر میشن.
وقتی یک گروه تعداد اعضاش نصف تعداد گروه های دیگه باشه، خب طبیعتا شرکت کننده هاش توی مدرسه هم کم میشه.
نظرم اینکه به جای کسر کردن نمره از گروه های دیگه، یه نمره ی تشویقی به گروهی که بیشتر مشارکت دارن تعلق بگیره.

من تاپیک پیشگویی رو قبلا دیده بودم ولی الان پیداش نمیکنم. میخوام تریس کنم آقااا! کلاسم کجاست؟ :vay:

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۲۰:۴۹:۴۶

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
سلام خدمت جناب اسلیترین

ببخشید قربان الآن مثلاً تو کلاس مراقبت از موجودات جادویی اسلیترین و هافلپاف با اینکه تعداد شرکت کننده ی کمتری داشتن ولی امتیازشون از گریفیندور بیشتر شده.
حالا امتیازای بیشتر از سه نفر رو تقسیم بر 1.5 نمی کنید حداقل تقسیم بر تعداد هم نکنید.
مثلاً خوبه اگه هر چند نفر شرکت کردن بیشتر از سه تا تقسیم بر تعداد منهای یک بشه.
مثلا از هافل سه نفر شرکت کردن با امتیاز 30 میشن کلا 30 امتیاز.
از گریفیندور 5 نفر شرکت کردن با امتیاز 30 میشه 150 تقسیم بر چهار که حدود 38 میشه و این کاملا عادلانه است.

ممنون میشم اگه رسیدگی کنید.

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
مورد اول

خطاب به گودریک گریفیندور عزیز
در طول تاریخ، همیشه شاهد تغییر و تحولات بوده ایم، تغییراتی که گاها برای یک جامعه، یک مکان و... مثبت بوده و گاها منفی بوده است . مثبت و منفی بودن را نه از برخورد اطرافیان بلکه در طول زمان میتوان تشخیص داد.
هاگوارتز، این ترم ، قوانین و نحوه ی مدیریت من نیز از این قاعده مستثنی نیستند و فقط با گذشت زمان میتوان قضاوت کرد، من نه از تعریف و تمجید هایی که قبل از شروع ترم بر قوانین شد مغرور و خوشحال گشتم و نه از انتقادهایی که اکنون میشود ناامید و ناراحت میشوم، من کماکان با قدرت آنچه را که در ذهن دارم اجرا خواهم کرد و اگر ببینم موردی اشتباه است سعی می کنم با خرد جمعی مشکل را برطرف کنم.
به قول شما "امتیاز دهی سنتی" هاگوارتز در این چند ترم، تقسیم بر تعداد شرکت کننده ها بوده که ابتدا ما هم از همان قانون استفاده کردیم اما عده ای از دوستان اعتراض کردند، بحث هایی در همین تاپیک مطرح شد که هنوز موجود میباشند، بنابراین به آن سیستم و حتی سیستم های قبل از آن هم اعتراض بوده است .
تیم مدیریتی هاگوارتز به دنبال روشی جایگزین بود تا اینکه پرفسور آمبریج که در این چند وقته قبول مسئولیت کردند و به خیلی از کارها رسیدگی کردند(من از همینجا از ایشان تشکر میکنم و دستشان را میبوسم) با در نظر گرفتن جوانب سیستمی جایگزین اعلام کردند و ما هم طبعا پذیرفتیم.
به نظر بنده در آن زمان روش ، روشی مناسب بود ضمن اینکه هیچ چیز در دنیا کامل و بی نقص نیست، این سیستم هم متاسفانه دارای نقضی بود بنابراین من دیروز تصمیم گرفتم که روشی جایگزین را پیدا کنم.
اما جالب اینجاست که من از ابتدای ترم گفته بودم گروه هایی مانند اسلایترین و هافلپاف همیشه از کمبود نفر رنج میبرند اما خیلی ها گفتند تابستان است و بازدید زیاد است و غیره و ذلک . . .

مورد دوم

خطاب به جیمز عزیز
از اینکه دوباره تو یویوی صورتی رنگت را میبینم بسیار خوشحالم.
مسابقات در سه مرحله که توضیحاتش داده شده است انجام خواهد شد ، مسابقه رقابتی میباشد و شرکت همه در مرحله ی اول مجاز است ، برای مرحله ی دوم از شرکت کنندگان تعدادی حذف خواهد شد و مابقی به مرحله ی بعد صعود خواهند کرد.

مورد سوم

دوستان، بزرگواران و مدیران سایت، خوشبختانه بنده سابقه ی درخشانی در نداشتن شانس در زندگی دارم، از مفاد این سابقه میتوان به اساس کشی ،تعویض منزل مسکونی ،مشکل پیدا کردن اینترنت و ثبت نامش درست در هنگام مدیریت ترم تابستانی من اشاره کرد.
اما به امید خدا طی چند روز آینده این مشکلات برطرف خواهد شد و بنده و تیم هاگوارتز با قدرت به راهی که در پیش رو داریم ادامه خواهیم داد به امید آنکه بتوانیم دل کسی را شاد و محیطی جذاب برای فعالیت شما بسازیم .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
من به همه بگم از این لحظه مسئولیتی در قبال کارای مدیریتی هاگوارتز ندارم. همونقدرم که تابلوی اعلانات رو پر کردم زیادی بود.

فقط تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه رو بر عهده دارم به همراه مسابقه دوئل.

مسابقه دوئل تک مرحله ای با مسئولیت من:

آغاز: چهارشنبه، 13 شهریور
پایان: جمعه، 15 شهریور

توی تابلوی اعلانات مشخص شده. بازی اول کوییدیچ رو هم چون من برگزار کردم، داوری امتیازاتش رو به همراه داور دیگه ای انجام میدم و بعداً اعلام می کنم. کلا برگزاری مسابقه کوییدیچ توی تابلوی اعلانات نوشتم که با مدیریت مدرسه هستش. کوییدیچ به همراه جام آتش.

خواستم بگم اینجا بیخود با دیوار حرف نزنید اذیت بشین. مدیریت هاگوارتز پروفسور سالازار اسلیترین باید جواب گو باشن بهتون از این پس نه من. دو تا بازرس عالی رتبه هم که داریم ماشالله، کافی هستن واسه کودتای آموزشی مثلا و یا قدرتنمایی در صورت نیاز.

موفق باشید همگی

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
نقل قول:

گودریک گریفیندور نوشته:
با سلام

ارنی جان اینطور که تو میگی ، خب معیار کمیت کلا میره به فنا! و هر گروه که چندتا نویسنده ی خفن داشت ، قهرمان میشه!

بنظر من بهتره مدیر مدرسه که انگار بعد مدت ها دیشب ان شدن ، بیان و به این همه اعتراض جواب بدن! بهتره به نحوه ی امتیاز دهی سنتی هاگوارتز برگردیم که تا حالا کسی بهش اعتراضی نداشت اما این امتیاز دهی جدید این همه بحث درست کرده!

با تشکر

نه دیگه این همین روشه درحاله اجراس ولی با کمی تغییر و به قول دلورس هم به تعداد مربوطه هم به کیفیت(نه سیخ بسوزه و نه کباب خودمون)
چون با این اوصاف ما سوم بشیم هنر کردیم پس اگه بخواییم انصراف بدیم و شرکت نکنیم بیشتر به نفعمونه.چون عملا تلاشهای ما بی معنی هست.مگر این که در نحوه ی نمره دهی و محاسبات تغییری ایجاد بشه...و شما که میگید وقت برای اعتراض بود..اون موقع کسی فکر نمیکرد هافل اینجوری بشه تا یه سیل عظیمی از افراد جدید و قدیمی اومدن بودن...که با شروع شدن هاگ غیب شدن.الان شاید کسی فکر نکنه که این نحوه ی امتیاز دهی چجوره ولی بعد از اکتیاز دادن متوجه میشین....

منتظر حرف سالازار هم هستیم امیدوارم اون بتونه مشکلو حل کنه.

ویرایش شده توسط هوگو ويزلي در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۰ ۱۴:۳۰:۵۲

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱:۵۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

ارنی جان اینطور که تو میگی ، خب معیار کمیت کلا میره به فنا! و هر گروه که چندتا نویسنده ی خفن داشت ، قهرمان میشه!

بنظر من بهتره مدیر مدرسه که انگار بعد مدت ها دیشب ان شدن ، بیان و به این همه اعتراض جواب بدن! بهتره به نحوه ی امتیاز دهی سنتی هاگوارتز برگردیم که تا حالا کسی بهش اعتراضی نداشت اما این امتیاز دهی جدید این همه بحث درست کرده!

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
آقا بحث کم بودن بقیه گروها، یا مسافرت بودن اعضاشون یه طرف، این بحث هافل هم طرف دیگه.
الان ما فقط داریم تلاش میکنیم که به حداقل تعداد که همون سه نفره برسیم!
و به قول ارنی خوشبینانه ترین حالتش اینه که سه نفر توی یه کلاس شرکت کنیم، با احتساب اعضای نیمه فعالمون!
خب با این اوضاع و این نحوه ی امتیاز دهی شما بگید یه باره هاگوارتز سه تا گروه داره

لطفا یه تجدید نظری بکنین. با توجه به تعدادی که از هر گروه توی جلسه ی اول شرکت کردن میشه یه نسبت در نظر گرفت و امتیاز ها رو شبیه به شیوه ای که ارنی گفت تقسیم کرد.

+ البته مخالف میانگین گرفتن هستم. ولی این روش فعلی هم به نظرم مناسب نیست.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
یک سوال! شما چرا این قدر فکر می کنین ریون خیلی عضو داره؟ در کل ما فلور، مندی، لینی، الا، آندرومدا و خودم رو داشتیم.

آندرو که هیچ وقت نیست و اینا. لینی هم که تو کل جادوگران اعلام کرده که به یه مسافرت دو هفته ای رفته. می مونه من و فلور و مندی و الا. من تو "کل" کلاس های جلسه اول شرکت کردم.

بقیه هم دقیقا نمی دونم، اما تقریبا داخل همه شرکت کردن.

شوما بخوای دقیق هم حساب کنی، ما همین قدر عضو داریم و هیچ عضوی هم نداریم که فعالیت ـش خارج هاگ باشه. منظورم اینه که ما کسی رو نداریم که نخواد هاگ فعالیت کنه و کل اعضای ما که "بیدار" ـن؛ دارن با تمام وجود تو هاگ شرکت می کنن.

بقیه هه خوابن و هیچ جا نیستن. مثل تری و لودو که کنکور ماگلی دارن.

وزیر دیگر و تامی هم که غیب شدن.

در کل من می خوام روی حرف قبلم تاکید کنم که ما عضو "زیاد" نداریم. شوما حساب کنی اسلی هم از ما بیشتر عضو داره و هافل خب، از ما کمتره!

و یه چیز در مورد نظر ارنی بگم: روش خوبیه. من خودم هم دوست داشتم این جوری بشه. اما یه دلیل هست که نمی شه "به نظر من." اگه این جوری بشه و ما ببریم؛ گریفا (برای مثال) می گن به خاطر تقسیم و اینا و بود و اگه خود شون ببرن که هیچی. مطمئنا نمی شه و چنینی هاگی حتی ارزش "پز" دادن هم نداره و من می دونم، کل جادوگران بخاطر پز برنده شدن گروهش داره شرکت می کنه و نه به خاطر لذت و اینا...

ولی خلاصه پست من اینه که ریون همچی زیاد هم عضو نداره!

ویرایش: بذارین ببینیم مدیر اصلا نظر ارنی رو قبول می کنه که ما اعتراض کنیم!؟ صبر کنین دیگه!

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۰ ۱۴:۵۲:۴۹

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
درود

ببخشید که بحث رو کـــژ (همون کش خودمون ) میدم.
می دونم باید توی زمان تصمیم گیری اعتراض می کردیم ولی خب الان دیدم بحثش دوباره باز شده گفتم پس هنوز دیر نشده.

به نظر من چنین سیستم امتیاز دهی درست نیست.
الان عملاً هافل از گردونه ی رقابت خارج میشه با این نحوه ی تقسیم امتیاز.
ما اگه بخوایم به صورت ثابت نگاه کنیم 3 نفر عضو فعال داریم که الان 2 نفرمون تقریباً توی تموم کلاسا شرکت کردند.
ولی قطعاً همین امتیازات جلسه اول هم که حساب بشه خیلی از گروه هایی مثل گریفیندور و راونکلاو عقب هستیم و به نظر من اینجوری یه کم بی انصافی میشه.

به نظر با توجه به این که این ترم اعضای گروه ها از نظر تعداد خیلی با هم متفاوت هستند می تونه حداقل شرکت کننده ها در کلاس ها برای گروه های مختلف متفاوت باشه.

به طور مثال امتیاز های گریفیندوری ها که واقعاً پرشور و پر تعداد هستند تقسیم بر 4 بشه، اسلایترین تقسیم بر 3 و... .
اینجوری مسلماً همه ی گروه ها می تونن رقابت کنند.

به نظر من هم جا برای بازبینی این قانون هست الان.

با تشکر

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.