هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۰:۵۸ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نه!
تو خجالت نمی کشی از اون سبیلات؟! حیا نمی کنی از اون داغ مرگخواریت؟! شرم نمی کنی از اون لقب مشاور اعظمت؟!
فرم عضویت در سازمان ضعیفه ها... ببخشید... ساحرگان پر می کنی باسه من؟!
چاخانوف! آنتوان! بربری! تافدون!
بدم پهنت کنن رو پشت بوم وزارت، لواشک شی؟
هی الان میگم یه چی بگم بهت هی دلم رضا نمیده. ولی یادم بنداز تو شبکه شومینه بهت بگم بعدش این قیافه ی اینجوریتو: ببینم، همچین جیگرم حال بیاد!

تو نمیگی ملت حرف درست می کنن واسه وزیر؟! همین الانش حرف کمه پشت من؟! بهم میگن معتاد!... عملی!... من صبح تا شب برای این ملت دنبال آزادی و پروازم، بعد... زدن این حرفا صحیح است واقعا؟! اصن مدرک معتبرتر از پروفایل داریم مردم؟! واقعا داریم؟!... نداریم! میگن نداریم! اونجا نوشته من معتاد نیستم و شورای محترم مدیران با استناد به همون مدرک معتبر منو تایید کرد! تهمت به وزیر، تهمت به شورای مدیران است! این اتهام یعنی مدیران خدای نکرده پولی، رشوه ای، چیزی از من گرفتن و پیراپزشکی انتخابات کردن! حالا ممکنه چیزی گرفته باشن ولی همش روی فاکتور و حساب و کتابه و تا قرون آخرشو گرفتم ازشو... چی؟!... اینا رو نگم، دلو؟!... چشم! خط گرفتم روشو!

حالا با این همه حرفی که پشت سر من هست، فردا از همین کار حضرتعالی حرف جدید درمیاد که؛ نیگا نیگا ورداشته به این یارو بی سواته مقام مشاور داده!
تو بی سواتی؟ بی سواتی ارزشه؟! عزیز من! جان من! چاخانوف! بی سواتی در دولت های گذشته ارزش و معاون بود! الان نیست! اون روفوسو لولو برد! این 8849574389 بار!
بی سوات! شرط عضویت به اون گندگی رو نخوندی؟!

نقل قول:
برای عضویت تنها شرط لازم اینست که مرد نباشید!

تو مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد نیستی؟!
واغیرتا! وامصیبتا! واچیزا! واآزادی و پروازا! دوره ی آخرالزمون که میگن همینه والا!
از اون سیبیلات حیا کن! این همون آشه بود! حالا که خوردیش، اول پاشو برو یه ماچ بده آزکابان، بعدشم تا 6 ماه آینده از اضافه کار که خبری نیست هیچی، کسر حقوقم میشی! اون پرونده هایی هم که گفتم، فردا شب رو میزم باشه! یه فکری هم واسه مرزای جنوب شرق بکش که تحرکات بگمنی ازش گزارش شده اخیرا!
فرم جماعت نسوان پر می کنه باسه من! آلبالو!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۲ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
1.نظر شما در مورد اسطوره ی خانه داری مالی ویزلی چیست؟

درست است که مالی به ظاهر زنی خانه دار بود ولی در واقع او مدیر خانه بود و جمع چندین نفره و مختلف ویزلی ها را مدیریت میکرد و حواسش به همه آن ها بود و همه هم از او حرف شنوی داشتند و در نتیجه مالی شخصیتی که در سوال سعی بر القای آن است نداشت. مالی در نهایت بخاطر دفاع از جان فرزندش بلاتریکس شکست ناپذیر را هم شکست داد. نخطه سر خط.

2.در صورت مواجه شدن با این صحنه چه واکنشی نشان می دهید؟
[img width=300]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4666641995072507&pid=15.1[/img]

سعی میکنم به کمک مظلوم بشتابم. مرد و زن فرقی نمیکند. بهله!

3.کدامیک از وسایل زیر را انتخاب می کنید؟به چه منظوری؟
الف)ساطور.
ب)دمپایی.
ج)ملاقه.
د)سم.
هـ)جارو.

وسایل مشنگی؟
هرگز

4.نظر شما در مورد صاحب این تصویر چیست؟
[img width=300]http://ts2.mm.bing.net/th?id=H.4733772330633249&pid=15.1[/img]

میان بازیگران مرد مشنگی لئوناردو دی کاپریو را از همه بیشتر دوست دارم. از فیلم فوق العاده تایتانیک او که بگذریم پیشنهاد میکنم حتما حتما بی برو و برگرد فیلم های Departed و Inseption این بازیگر بزرگ را ببینید تا به هنر بازیگری او ایمان بیاورید.
ویوا لئو!

5.چه توقعی از سازمان حمایت از حقوق ساحرگان دارید؟

حقوق به ما بدهد!

-----
اممممم ایندفعه استثنائا هدف من از پر کردن این فرم مسخره بازی نبود:دی همیشه ساحرگان جادوگران ممتاز بوده اند و خیلی از شماها میتوانید مدیر باشید و سمت های مختلف داشته باشید که دارید ولی این جادوگران مدیر نمیر! حق شما را خورده اند! استرجس پادمور و ایوان روزیه از همین جمله اند! حقتان را از حلقمشان بکشید بیرون! ما هم هستیم!

فرت
----

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
خانه داری برای یک زن توهین نیست اما خانه داری به روش مالی ویزلی و اهمیت ندادن به خودش؛به طوری که زن ها به ملاقه و جارو معروف بشن یک عدد توهین تمام عیاره!
اما این مشکل حتی به آرتور ویزلی هم بر نمی گرده!مشکل در اصل در ریشه ی فکری زنان سطحی نگر خانواده ی ویزلیه که فکر می کنن یک زن حق زندگی برای خودش رو نداره!
ریشه ی فکری که یک بانو باید دست و پا بسته در خدمت یک "مرد" باشــه توهیــــــــــــــــــــنه!
بعد میدونین چی میشه؟!
من که عروس این "مالی ویزلی"هستم بهم توهین میشه که اصلا به فکر خانواده نیستم و سنت شکنم!
آخه انصافه؟!اخه عادلانه و عاقلانس این؟!

فوری با یه معجون "خون" و آب "توت فرنگی" میریم روی زمین کنار آماندا میشینیم و ما هم به تشویق کردن و فیلم گرفتن از این واقعه مشغول می شویم!

الف)ساطور.
ب)دمپایی.
ج)ملاقه.
د)سم.
هـ)جارو.

با اجازه ی شما بانو پرنس،هیچ کدام!بنده به شخصه با "اسپری اسید" بیشتر حال می کنم!
با گزینه ی ملاقه واقعا نا امید شدم :|
ملاقه؟! :vay:
البته گزینه ی سم هم خوبه...

موجودی برای مخ زدن،کم کم بدبخت کردن،سپس قال گذاشتن...!

این که مشت محکمی بر دهان همه ی جادو گر سالاران بکوبد!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین

همچی موجوداتی، کشته باید گردند! جاان آیلین؟ برم یه بار دیگه اسم سازمان رو بخونم؟ حمایت؟ آهان!

اهم...به نظر من این مالیه کاملا شستشوی مغزی شده. ببینید آرتور ویزلی چطور دست و پای این زن رو که قبلا موجودی بسیار زیبا و سرزنده و اینایی بود بسته! اولا بهش اجازه ی کار نداده، دوم(نه دوما) 7 تا بچه آویزونش کرده!
ضرر این زندگی هم بهشون رسیده! علاوه بر اینکه این خانواده آخر ماه ها میز گاز میزنن از فرط گشنگی، فرزندانشون هم گرفتار دوستان ناباب شدن و به تباهی کشیده شدن!(مثل پرسی، رون و جینی ویزلی)

نتیجه اینه که مالی و امثال اون واقعا به حمایت نیاز دارن تا به خودشون بیان و زندگیشون رو با دست خویش بسازن

پاپکورنی در آورده، روی زمین چهار زانو میشینیم و به تشویق بانوی قهرمان می پردازیم. ایشون خودشون از پس کار ها بر میان! :pretty:

الف)ساطور
اینو! اینو اینو اینو! به منظور فرو نشوندن وسط سینه ی یه نفر(حالا هر کی) جهت تزیین جنازه ش!

برای دفاع از ساحره ها، نیازی به اشیاء و ابزار ندارم. یا خون زیر پا گذارنده ی حقوق رو بیرون می کشم، یا با دستام قلبش رو از بدنش خارج می کنم، یا با همین دستام سرش رو می کّنم می ذارم رو سینه ش.

نظر؟؟نظری ندارم به ایشون

هر چی که بانوی اعظم دربار، آیلین پرنس بفرمایند! حرف من حرف رییس سازمانه!

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۰ ۱۵:۳۲:۱۰

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
حقوق زنان اصطلاحی‌ست که اشاره به آزادی و حقوق زنان در تمامی سنین دارد. به این مفهوم که یک زن آزاد است به هر کاری که مایل است بپردازد و کسی حق اعتراض به او را نداشته باشد. او حق این را دارد که تمام روز را دست به سیاه و سفید نزند و با همسایه ها به نوشیدن آب کدوحلوایی و غیبت پشت سر دیگران بپردازد و وقتی همسرش خسته و گرسنه به منزل بازگشت در پاسخ به اینکه" شام چی داریم" بگوید:"مگه نوکر آوردی؟" همچنین او حق دارد هر زمان که مایل بود کلیه وظایفش را رها کند و همراه دوستانش تا نیمه شب به گشت و گذار در هاگزمید بپردازد و در این میان نیز سری به دیاگون زده و در حد یک اژدها خرید کند و وقتی به منزل بازگشت در جواب این سوال که "تا الان کجا بودی" بگوید. "به تو ربطی نداره". او به هیچ وجه نباید بابت این موضوع عذاب وجدان داشته باشد که ممکن است همسر یا پدرش پول پرداخت خریدهای بی رویه ی او را نداشته باشند و برای همین ناچار شوند به صورت چند شیفته فعالیت کنند و اگر مرگخوارند تا صبح مشنگ بکشند و در صورت داشتن عناوین دولتی در راستای اهداف دولت آزادی و پرواز جان خود را در مرزها برای مبادلات چیز به خطر اندازند و یا اگر محفلیند تا خود صبح به توجیه شدن در دفتر توجیهات محفل و یا تمرین اکسپلیارموس مشغول باشند. هرچند ممکن است از این راه هم نتیجه ای عایدشان نشده ناچارا سر از آزکابان درآورند یا در گوشه و کنار متواری شوند و بعضا از غصه دق کنند و به این صورت کانون گرم خانواده ای از هم بپاشد.
اما متاسفانه در عمل مشاهده میشود همواره این حقوق از سوی سایرین نادیده گرفته می شود به طوریکه زن را چون جنی خانگی وسیله ی استثمار خود ساخته و این موجود لطیف و حساس را وادار به انجام کارهایی وحشتناک و زجرآور از قبیل شستن جوراب،رفت و روب منزل و پخت و پز می نمایند. بی توجه به این مطلب که زن موجودی گرانبهاست تا حدیکه در جهان باستان به عنوان یک کالای ارزشمند خرید و فروش میشده است.
با توجه به مطالب فوق، سازمان بین المللی حمایت از حقوق ساحرگان که با هدف جلوگیری از تضییع حقوق و نیز حمایت از ساحرگان سرتاسر جهان به وجود آمده است آغاز بکار خود را از این لحظه رسما اعلام می نماید. بیایید با کمک یکدیگر برای حفظ حقوق زنان تلاش کنیم.
عضویت در سازمان مربوطه با پر کردن فرم زیر تحقق می یابد. برای عضویت تنها شرط لازم اینست که مرد نباشید!

الف)ساطور.
ب)دمپایی.
ج)ملاقه.
د)سم.
هـ)جارو.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۰ ۲۱:۰۵:۳۵

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

آدریان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴
از این شناسه تا اون شناسه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 81
آفلاین
نام : آدریان پیوسی

نظر شما راجع به گشت های آرشاد: ترجیح میدم نظرم رو جایی تایپ نکنم.

به نظر شما وظیفه ی اصلی این سازمان چیست؟ سوال غلطه. شما باید بیاین بگین این سازمان دقیقا برای چی تاسیس شده و وظیفه اش چیه نه اینکه از کسی که داره میاد توش عضو میشه بپرسین. اعلامیه ی درخواست کار که ندادیم!!
منتها به نظرم چنین انجمنی تو چنین سایتی نمیتونه واقعا وجهه ی اجتماعی خاصی داشته باشه و صرفا باید یه جور گروه گردهمایی بانوان باشه. بد نیست اگه اتحاد هم بین اعضا باشه و فارق از گروه بندی ها و جبهه ی کاری، از همدیگه توی رول ها یا جاهای دیگه در برابر خیلی مسائل دفاع کنیم.

تفاوت را احساس کنید:
این ----» :-| مثالی مناسب از همه ی انسان هاست.
این -----» : | لرد سیاه است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
نام : مینروا مک گونگال

نظر شما راجع به گشت های آرشاد:در مواقعی خوب ودر مواقعی بد

به نظر شما وظیفه ی اصلی این سازمان چیست؟نگزارد کسی به کسی ظلم یا تهدید کند

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

???? ??: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۱:۲۳ چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱

بانوی چاق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۰ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۷:۰۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از برج گریفیندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
نام : بانوی چاق
نظر شما راجع به گشت های آرشاد: ضد حال!
به نظر شما وظیفه ی اصلی این سازمان چیست؟ حفظ تمامی حقوق ساحره های عزیز

تائید شد!

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۲۸ ۲۲:۰۳:۰۹

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
هوگو که یک دوره ی کامل درمانگری گذرانده بود با ژست درمانگرا به فلور خیره شد و پرسید: فلور حالت خوبه؟

تری آهی کشید و جواب داد:اگه حالش خوب بود که این جوی نمی کرد!

فلور با عصبانیت فریاد کشید: می دونستم این جوری می شه! شمامیخواین منو از بین ببرین!

جینی با تعجب گفت: مث که حالش از اون چیزی که فکر می کردیم بد تره.

فلور جیغی کشید و به طرف در دوید اما دافنه که منتظر چنین لحظه ای بود ورد سریعی خواند و فلور را بی هوش کرد و در جواب چشم غره های اطرافیانش گفت:

-چیه،احتیاج به استراحت داشت!

چند دقیقه بعد (میز گرد اعضای انجمن)

لیسا با جدیت تمام گفت: بر اساس تشخیص هوگو رئیس دچار بیماری جادوزدگی شده! یعنی باید یه مدت نه خودش و نه اطرافیانش از جادو استفاده بکنند!

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۱ ۱۴:۰۷:۳۲

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱

جینی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۲ سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
از برج گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
سلام فلور من یه زمانی اینجا عضو بودم چرا اسم منو نمیزنی؟

عزیزم کجا اسمتو بزنم؟!
تو عضو بودی و هستی! بیا یه رول بزن اعلام وجود کن!

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۰:۳۷:۰۹

not only wizards,witches are here too

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور.
http://upload.tehran98.com/img1/5atum4n9ui53pjad2p3k.jpg

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.