هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

هم مثبت هم منفی

چون هر چه قدر هم همدیگه رو دوست داشته باشن بازم همسر مشنگ به همسرش حسودی میکنه و احتمالا با مشکل مواجه میشن(مثل پدر مادر اسنیپ که همیشه سر جادو با هم دعوا داشتن) ولی اگه بتونه با این موضوع کنار بیاد مشکلی سد راهشون نمیشه

ولی اگه همسر جادوگر مشنگ باشه دیگه مشکلی نیست مگر این که بچشون مثل لرد بشه و بعدا بیاد خوانوادش رو شپلخ کنه از ناراحتی:)

ولی در کل ادم همسر ماگل نگیره بهتره چون ممکنه مشکل ساز بشه ولی اگه عاشق شد دیگه راهی جز عروسی نداره....

البته هم میتونه طبق قوانین ارباب پیش بره و با خودش بگه :

عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه...

و غمش رو تسکین ببخشه:)

۲) دالاهوف با چه اصواتي در كلاس خميازه ميكشيد؟ سه مورد ذكر كنيد. (3 نمره)

چیییییییییییییی؟؟؟

صدا نمیاد! نمیشنوم!

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــ!!!

(هر امواجی بوده کر کننده بوده:))

۳) جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد.
_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف 9092301202 یه زنگ ببزن به زنگوله یه قصه بشنو:) است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند خاموش فکر هستند هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند عاقل و دانا هستند. (۵ نمره)

۴) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره)

بله (بهش میگم که جادوگرم)

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

همون خانومی که زبونش رو گاز گرفت(اندرو بلک) - جیمز پاتر و لیلی اونز -رون ویزلی و هرماینی گرانجر - خانوم و اقای تانکس - مامان لرد و تام ریدل - خانوم و اقای اسنیپ - مامان بابای سیموس

اینا همشون معروفن کسی کپی نمیکنه:)

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۷:۱۰ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

بستگی داره ماگلش چه جور ماگلی باشه و جادوگرش هم چه جورجادوگری.
اواسط دوره ی رنسانس، خیلی از جادوگرهای سیاه و پلید با خوب نشون دادن خودشون پیش ماگل ها، اون ها رو راضی می کردن تا باهاشون ازدواج کنن. اما بلافاصله بعد از ازدواج، اونا رو به شدت شکنجه می کردن. شایعاتی هست که ریچارد شگفت انگیز روانی به قدری از رو دست زدن به زنان ماگل لذت می برد که با چهره ای مبدل با 46 ماگل ازدواج کرد و اون ها رو به کمک دوستانش شکنجه کرد و به قتل رسوند. مسلما این ازدواج های بین جادوگر و ماگل اصلا توصیه نمیشه! این روزها وزارت سحر و جادو هم در بخش اداره ی "مبارزه با سواستفاده علیه ماگل ها"با این موضوع به شدت مبارزه می کنه(البته این مطلب مربوط به دوره ی قبل از وزارت آقای مورفینه، چون انگار اون اسم این اداره رو به اداره ی "اتفاقا سواستفاده و شکنجه ی ماگل ها" تغییر داده!)
این موضوع یک طرفه نیست و در طول تاریخ ماگل های زیادی هم دیده شدند که بعد از ازدواج با جادوگر، وقتی به راز اون ها پی بردن، بلافاصله با شلیک اسلحه ای ماگلی اون ها رو به قتل رسوندن!
ولی در کل اگه با انسان هایی عادی طرف باشیم، بعله خیلی هم خوبه. چرا که نه! باعث نزدیک تر شدن فرهنگ های این دو قشر می شه و عشق از همه چیز مهم تره!

دیدین بعضی وقت ها تو کلاس فقط تصویر استاد رو دارین و صداشو نمیشنوین؟ دابی تو اون حالت بود سر کلاس!
فقط تصویر پروفسور دالاهوف رو داشت.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف توسط اداره ی مبارزه با اساتید رشوه گیر، مسدود شده است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند دچار گازگرفتگی هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند دچار گازگرفتگی نشدند و خیلی هم سالم هستند. (۵ نمره)

بعلههه.

پیام زده شده در: ۲:۲۵ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

نظر استاد درسته به نظرم.چون به هر حال در هر زمینه ای استثنا وجود داره...اینم یکی از اون موارد...مشنگا هم مثل ما جادوگران هستن.توشون خوب و بد هست.مثل اجیل!!

البته تنها مورد چفت و بست دهان مشنگهاست...که ایا اگر از راز ما با خبر شوند...پیش خودشان می ماند یا به همه میگویند...و از این لحاظ خیلی سخت میشه به مشنگا اعتماد کرد

هاااااااااااااااااااااام()
هوووووووم()
هيييييييييييم ()

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف !@#$%^&*() است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند بی جنبه ی بد بخت فلک زده هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند روشن دل روشن فکر هستند. (۵ نمره)

۴) اگر عاشق بشويد خیر با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره)

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

پخ شد

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۰:۰۶ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین

ببینین من مخالفم. من اساسا مخالفم! اصلا کاری ندارم که تو پست تدریس موافقم یا مخالفم! مهم اینه که بنده مخالفم! این تدرس ماقبل جادوست! مقواست!
(آیکون الا فراستی )

مثلا این قسمت رو مورد عنایت قرار بدین:

نقل قول:
ازدواج خواهر مورفين يا مادر لرد ولدمورت با يك ماگل تجربه ناخوشايندي بوده ولي ما نبايد اين را به همه ماگل ها و جادوگر ها نسبت بدهيم و يك نظريه جهان شمول صادر كنيم كه پس مشنگ ها و جادوگرها اصلا نميتوانند با هم ازدواج كنند و همه ماگل ها موجودات بدي هستند.

.. نه اينطور نيست. همه شان سو استفاده گر نيستند. مادر و پدر هرميون گرنجر خون ... اممم ... بله مادر و پدر او را ببينيد كه با اينكه مشنگ بودند چقدر خوب دركش كردند و با جادوگري كنار آمدند. بين مشنگ ها هم انسان هاي خوب پيدا مي شود و برفرض كه نود و نه درصد آن ها هم بد باشند. هميشه در طبيعت استثنا هم وجود دارد! پس ذهنيت منفي نسبت به اين قضيه نداشته باشيد.

خب، now what؟ یعنی الان به وجنات من میخوره من با همین دو پاراگراف قانع شم پیشینه ی به اون وسعت، به اون عظمت، به اون شکوه، به اون خفنیت، به اون...بلاه بلاه بلاه خاندان بلک رو بذارم زیر پا، «اصالت جاودان» پدربزرگ نایجلوس رو بندازم پشت گوشم به اون مشنگ نژاد پور ی که داره برام چشم و ابرو میاد بعله رو بدم خودمو از درخت خانواده دستی دستی بندازم بیرون؟

اصلا چرا راه دور!! این برادر زاده ی زن داداش من !! همین آندرو مدا!! اصلا شما میدونین اون نیمفادورا ی ناقص (ضمنا همینجا بگم اصلا راضی نیستم اسم دوم منو گذاشته رو بچه ش ) چرا به دنیا اومد؟ نه دیگه!! آقا خاندان بلک یه خاندان خیلی اصیله! خیلی مخوفه! خیلی خفنه! بعد یه دختر به این شدت جادویی، به این شدت خفن، به این شدت مخوف، به این شدت اصیل، پا میشه میره با یه مشنگ که معلوم نیست پدر جد بزرگ دختر عمه ی همسایه شون جادوگر بوده یا خاله بزرگه ی دختر دایی وسطیش ساحره، که این یه نفر جادوگر در اومده از آب، ازدواج می کنه، نتیجه ش میشه همین!! بچه شون ناقص میشه!

بعد حالا بیاین تریپ منورالذهنی بردارین منو پیش پدر بزرگم بی آبرو کنین!

شما بگو با چه صوتی نکشید من بگم از هیییم و هااام و هوووم و هیوووم تا سی بمل و سل دییز و گام ر فلت ماژور رفت

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف مهم نیست، مسئله مهم «دلیل این خیرات نمره برای یه جاخالی ساده» است. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند بعضی هایشان فامیل ما نیستند ولی بعضیهایشان با اغماض(!) هستند. (۵ نمره

ویرایش: جامونده بود این یکی!
- دانش آموزانی که موافق ازدواج ماگل و حادوگر بودند "باید مشکلاتشان ریشه یابی شود. احتمال دارد در خانواده دچار کمبود محبت بوده و سعی در جبران آن به بدترین شکل ممکن داشته اند. آنها ضمن اینکه مجرمند، بیمار" هستند!

استاد رسما دارین زیرلفظی نمره میدینا!!
نچ! عمرنات کلسیم هیدرات!

5- نگا نکردم مال بقیه رو، اگر تکراری داره شرمسارم!

جیمز پاتر و لی لی اوانز
توبیاس اسنیپ و آیلین پرینس
هرمیون گرنجر و رون ویزلی
مادر سیموس فینیگان و پدرش
مروپ گونت و تام ریدل
آندرو بلک و تد تانکس
ایزلا بلک و بود هیتچنت(درست تلفظ شد؟)
(از شجره خانواده بلک بود این آخری! تو سایت هم هست!)

ویرایش شده توسط الادورا بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۳ ۱۷:۱۱:۰۹

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
1) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

ببینید پروفسور جان شما اینجا اومدین گفتین مروپ که با یه مشنگ ازدواج کرد بدبخت شد و مامان بابای هرمیون که هر دو مشنگ بودن خوشبختن! پس از حرف های شما اینطور نتیجه می گیریم که: جادوگر با جادوگر، مشنگ با مشنگ/کند همجنس با همجنس پرواز!! حالا هر چقدر هم خوب باشن این خوبی رو فقط به خودشون نشون می دن نه به ما جادوگرا!

من با نظر پروفسور دالاهوف که می گه مشنگا باید با مشنگا ازدواج کنن و افرادی مثل والدین ارباب نباید، موافقم ینی با ازدواج مشنگ با جادوگر مخالف هستم! من دنیا دیدم...اینا رو می فهمم! نذارین عشق چشماتونو کور کنه!

هم اکنون توجه شما رو به یه سری گفتگو جلب می کنم:

1.همسر مشنگ : عزیزم...قد من به اون جعبه نمی رسه! میشه جادو کنی اونو از بالای کمد بیاری پایین؟ گفتم که تو این خونه دست به چهار پایه نمی زنم! :pretty:
2.شوهر مشنگ شما در حال تماشای فوتبال مشنگی است و شما به آرامی بچه ی بیشعور و ونگ ونگویتان را که بیشک رگ مشنگی پدرش را به ارث برده است می خوابانید. درست در زمانی که حنجره ی ملعون کودک آرام گرفته و چشمانش بسته می شود....
- گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل! توی دروازه!
- ونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ! (نه انگار قیافه ی نوزاد هم به پدرش رفته)
3. همسر مشنگ: ببین، من به اون پودر های پرواز اعتمادی ندارم! ارزون هستن که هستن! طرز کارشون برای من روشن نیست پس غیر قابل اعتمادن! همین الان 000...4000$ بده برم یه بلیت هواپیما بخرم برای خودم. تو با همون شبکه ی پروازت بیا!

می بینین؟ ازدواج یه مشنگ با جادوگر چیزی جز دردسر به ارمغان نمیاره و شما رو بدبخت می کنه کلن!

هاااااااااااااااااااااام
هوووووووم
هيييييييييييم

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف
( !@#$%^&*() ) در واقع همان شماره حساب گرینگوتز ارباب می باشد، به همین دلیل هنگامی که پروفسور دالاهوف به صندوقش مراجعه کرد و دید خالی است، متوجه نشد ارباب تمام رشوه ها را برداشته و فکر کرد دانش آموزان سر کارش گذاشته اند؛ به همین دلیل پروفسور از دانش آموزانی که به او گفته اند برایش پول واریز کرده اند نمره کم کردهاست. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند
انسان هایی منطقی، دنیا دیده و نسلِ آینده ساز هستند. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند کتاب های آبکی م.مودب پور زیاد خوانده اند و کلا در تخیل سیر می کنند، مایه ننگ جامعه ی جادوگری اند و بعضی هایشان هم فکر می کنند نباید به ماهیت طرف نگاه کرد، خواستگارشان چه سانتور بود چه مشنگ و چه جادوگر، باید جواب مثبت داد. آنها ترشیده هستند. (۵ نمره)

خیر!

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.

مروپ گانت(ج) و تام ریدل پدر(م)
توبیاس اسنیپ(م) و آیلین پرنس(ج)
والدین سیموس فینیگان
و مامان بابای همه ی کسایی که گفتن ما دورگه ایم!

دقت کنین تد تانکس جادوگر مشنگ زاده بوده، نه مشنگ!!

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۲ ۲۳:۳۰:۵۶

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
1)

بس کن ازدواج ماگل ها و جادوگر ها. معلومه که من مخالفم

درسته که من دورگه هستم ولی از پدر و برادرم متنفرم.
واقعا نمی فهمم پدرم چی داشت خداییش . من و خواهرم خدا را شکر جادوگریم.

بعضی ها میگن عشق . ولی کدوم عشق. عشق برای قصه ها ی جن و پری

عشق : بوووووووق برو بابا کی میره این همه راه رو. اونم با یک مشنگ. بیییییب.

2)

به ریش مرلین نه صبر کن به لباس زیر مرلین بهم راستشو بگو ما جدیدن باید حواسمون به خمیازه ی استاد باشه. :worry:

1-هااااااااااااااااااااااام

2-هیییییییییییم

3-هوووووووم

3)

1-شماره حسابش : 444555666777

رمز:/Be <@> man to ><]]]> 0<-< besham \o

نفهمیدی میگه:به چشم من تو ماهی فدات بشم الهی

اوپس ببخشید استاد نباید می گفتم

2- افراد عاقل و مرگ خوار های خوب

3- افرادی که مغزشان تکون خورده

4)

من با یه مشنگ. عمرا ،ابدا . حتی حرفشم نزن بی خیال.
کی حوسله ی عاشق شدن داره اونم با یه مشنگ به.

5)

پدر مادر سیموس فینگان( اسمش این بود دیگه نه)
رون و هرمیون
پدر مادر لرد ولدنمورت
لیلی و جیمز
لونا و دین توماس( فکر کنم)

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟(۱۰ نمره)

یعنی چی اصلا؟ حتی با مشنگ زاده ها هم کار اشتباهیه چه برسه به خود مشنگ، این یک توهین بزرگه! شما بعنوان یک مرگخوار چطور میتونی چنین سوالی مطرح کنی؟ حتی بر زبون راندنش هم حرامه!!! ... اممم خب حالا که ارباب رفتن نظر حقیقیم رو میگم.

مهم عشقه بقیه ش وللش! ولی خو ترجیحا اون جادوگر و ساحره ی محترم لطف کنه تو دنیای جادوگری ول بگرده تا عاشق یکی مثل خودش بشه نه اینکه بره دنیا مشنگیو دلش تو دام یک مشنگ بیفته. اگه هم مجبوره تو دنیا مشنگی بره با رعایت قوانینی فراتر از فوانین آسلامی کلا فقط آسفالتو موزاییک ته خیابونو بنگره تا مبادا یک مشنگ دلشو بربایه.

البته فک نکنم نیازی به اجرای مورد آخر باشه، دیگه ملت اینقدم دلشون تریلی نیست که تو خیابون راه میرن یهو عاشق یکی شن که نه هستن واقعا؟! نیستن دیگه. پس بنابراین تنها راهی که میمونه اینه که با مشنگا ارتباط نزدیکی برقرار نکنه و فقط همون در حد گذر از کنارشون تو خیابون و اینا باشه.

ولی اگه کسی دلش از کف رفت و عاشق مشنگ شد، Don't worry! مهم عشقه!

2) دالاهوف با چه اصواتي در كلاس خميازه ميكشيد؟ سه مورد ذكر كنيد. (3 نمره)

هاااااااااااااااااااااام - هوووووووم - هيييييييييييم - هيوووووووووم(این چهارمیه اشانتیون بود!)

پروفسور من از همینجا اعلام میدارم که نمره ی تمام کسایی رو که هااام هوووم هیییم هیوووم نوشتن رو کم کنین! برای اینکه بشه اصوات شمارو نام برد باید دقیقا به همون میزانی که شما هم موقع خمیازه حروف رو کش دادین ما هم کش بدیم تا اصوات خمیازه ی شما از آب در بیاد. هام با هااااااام خیلی متفاوته، مگه نه پروف؟ پس نمره ی خطاکاران رو کم کنین تا عبرتی شود بر همگان! ... :pretty:

3) جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف یک رقمیه که نشون میده ایشون چقدر اصالت و گذشته ی درخشانی دارن که از همون ابتدا دارای سرمایه های هنگفت بودن و همون اوایل تاسیس این بانک پول هاشون در اینجا است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند مرگخوارانی اصیل زاده و قلبا و ذاتا وفادار به لرد سیاه هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند فرزندان روشنایی و طرفداران دامبلدور ریش دراز و پیر و مرحوم شده هستند. (۵ نمره)

4) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره) هرگز نخواهم شد پس خیر!!!

5) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.

مروپ گانت و تام ریدل از نوع پدر!

پروفسور من فقط و فقط به درسای شما و حرفای شما گوش میدم، من غلط بکنم برم تحقیق کنم و رو حرف شما حرف بزنم. همونکه شما گفتین و شما هم همین دونفرو گفتین. پس فقط حرف شما درسته! پس فقط همین دوتان! هرچی شما اضافه کنین هم درسته. فقط و فقط حرف شما! جاست شما! اونلی حرف شما!*

* هیچ گونه چاپلوسی ای در کار نبود! تکذیب! ...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین

تكاليف

چرا باید وقت گرانبهامو بذارم و به همچین سوالی پاسخ بدم دالاهوف؟ اصلا اصل متن درس تو مشکل داره ! تو چطور میتونی به عنوان یک مرگخوار به اربابت خیانت کنی و چنین تاریخچه ای برای زندگیش بسازی؟! حیف که در حال حاضر حقوقم پرداخت نشده و نمیتونم نقش چایی شیرین رو بازی کنم وگرنه به ارباب میگفتم . فکر کنم بعدش تورو به خندان تحویل میداد.

از پشت اشاره شد که شما پرفسوری و اینجا کلاسه. بنابرین توضیحات مختصری میدم که بلکه چهار نفر خوندن شبهات برطرف شد. بر خلاف تو من اطلاعات دقیقی درمورد گذشته ی ارباب عزیزمون دارم. :pretty: کی گفته که مادر ارباب با یه ماگل ِ مشنگ ازدواج کرده؟

نقل قول:
در 31 دسامبر 1926 در دهکده زیبای لیتل هنگلتون در قصر باشکوه ریدلها متولد شدم.پدر و مادرم جزو اصیلترین خانواده های جادوگران بودند.پدرم لرد تام ریدل نام تام مارولو ریدل را برای من انتخاب کرد.نامی که همیشه به آن افتخار کرده ام.از

خب؟ حالا نظرت چیه؟ توضیحی داری پرفسور ؟ توجه شمارو به این لینک جلب میکنم. ---» ارباب لرد ولدمورت کبیر ادامه بده ! توضیحاتت رو میشنوم. میتونی اگه در ملا عام نمیشه پیام شخصیش کنی! قبل از این که به ارباب بگم. چطوری میتونی وقتی سندی به این معتبری وجود داره واسه خودت تاریخچه بسازی! کی گفته که پدر ارباب ماگل بوده؟ اصلا این چه سوالیه که از مورفین پرسیدی ؟ نکنه دیدی تو فضاست خواستی از این حالتش سو استفاده کنی؟نکنه خواستی جملاتی رو از دهنش بیرون بکشی و ثبت کنی که بعدا علیه گروه ازش استفاده بشه؟ اوه پرفسور با این که اصلا دلم نمیخواد این کار بکنم ولی مجبورم برم الان به ارباب گزارش بدم. ولی قبلش بذار برات توضیحی درمورد سوالی که پرسیدی بدم.
نظر من کاملا منفیه! هیچ جادوگری نباید با هیچ ماگلی ازدواج کنه. وگرنه حاصلش میشه احتمالا تولد مشکوکی مثل مالی ویزلی که جایی ثبت نشده ولی بلاتریکس درون من کشفش کرده. جدا از بی استعدادی و عدم وجود توانایی های ذاتی، بوی بد مشنگی، سرعت پایین ذهنی و . . . ، موجب ناهنجاری های شدید ژنتیکی میشه که برای بررسی این مورد شمارو به کتاب ها ارجاع میدم که برین ببینین این مالی چه اعجوبه ای بوده.

تو فکر کردی من سرکلاس حواسم به خمیازه های پرفسوره؟ اونم وقتی که سرمو روی میز گذاشته بودم و داشتم صدای مورچه هایی که علیه ارباب توطئه کرده بودن رو میشنیدم؟ وقتی ماموریت به این مهمی دارم که در قبالش قراره حقوق بگیرم؟ اوه دالاهوف...دقیقا کی تورو پرفسور کرده؟!

ولی یه صداهایی میومد که مزاحم شنیدن اصوات مورچه ها میشد و تو این فاصله درمورد مقر فرماندهیشون حرف زدن که نذاشتی بشنوم و حیف که اینجا کلاسه و بعدا به حسابت میرسم دم در تالار. بنابرین تنها توصیفی که میتونم بکنم :

1. اصواتی مزاحم ماموریت بهم زن و برنامه ریزی شده .
2. اصواتی که در مقابلشان باید کروشیو خورد و به دیوار اصابت شد.
3. اصواتی که چرت مورفین بیچاره را به طور مداوم پاره میکرد.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف اقلابی است. به امضاش توجهی نکنید. قبل از این که من مرگخوار بشم و ایشون پرفسور، درست در بازه ای که بین محفل و مرگخوارا معلق بودن، با هم دیگه کاسه ای میگرفتیم دستمون و میرفتیم با صدای سحر انگیز ما پول زور جمع میکردیم از مردم. این پرفسور محترم زحمت کشیدن و این حساب مشترک رو باز کردن و همه ی پولای کاسه رو که با زور و کلی شکنجه از مردم جمع کرده بودیم و البته صدای ما هم سحر انگیز بود و واقعا از ته دلشون دوست داشتن که این پول رو بپردازن ( ) میریختن مثالا به اون حساب. بعدا که رفتیم چک کردیم دیدیم که اصلا حسابی نبوده و سلسی فریبی کردن ! همونجا بود که فهمیدیم این دالاهوف برنده ی کلاهبردارترین مرگخوار............. است. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند ، گزارش این رفتار و این تدریس ننگ بارت رو به ارباب خواهند داد دالاهوف. چون همه ی اینا تحت نظارت مستقیم خانه ی ریدل و با روش های تربیتی جدید که نارسیسا محققش بوده تربیت شدند و کاملا به اصلیت خودشون وفادار ....هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند یا یه ربطی به خاندان موقرمزی ها دارند، یا تحت طلسم های خائنانه ی تو هستند. (۵ نمره)

۴) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ نخیر ( ۲ نمره)

اول از همه توجه شمارو به تولد مشکوک مالی ویزلی جلب میکنم! میخواستم راجع به دیگران هم صحبت کنم ولی بلاتریکس درونم نمیذاره. با توجه به مشکلات ژنتیکی که درمورد ایشون وجود داره احتمالا پدر ایشون جادوگر و مادرشون یک مشنگ ِ مشنگ زاده ی هفت طبقه مشنگه. از دیگر موارد دیگه اون ریش دراز پشمکه. نفر بعدی کله زخمیه که البته به سزای کارش رسید و دو سه سال پیش توسط ارباب عزیزمون به قتل رسید. نفر بعدی در کمال تاسف کله روغنیه که والدینش اینطوری باهم ازدواج کردن و البته الان ایلین متوجه اشتباهش شده و ارباب از روی بخشندگیشون بهش یه فرصت دیگه دادن. نیمفدورا و ریموس لوپین و احتمالا خواهر خیانت کار سابقم اندرومیدا...;کل خاندان ویزلی ها کل خاندان پاتر ها رو هم بهش اضافه کن. درمورد ویزلی ها حتی اگه یه لحظه شک کنی با من طرفی.

اصلا من چرا دارم جواب سوالات رو میدم پرفسور؟ تسترال های ارباب احتیاج به لالایی دارن. کار های مهم تری هست که باید بهشون رسیدگی کنم. بابت این تدریس ننگ بار بهت تسلیت میگم. خودت جونت ر بردار و مستقیم تقدیم ارباب کن. خیلی دوست داشتم بهشون گزارش ندم ولی نشد. قبل از این که تکلیف تموم بشه جغدم به طور ناخوداگاه پرواز کرد و رفت و احتمالا الان رو شونه ی ارباب نشسته.

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

هلنا راونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۵۵ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲
از عالم ارواح انتقامجو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ (۱۰ نمره)

از اونجایی که پروفسور بسیار عالی توضیح دادند ، من زبانم قاصر شد .
ولی قبل از اینکه زبان در وصف خوب توضیخ دادنتون قاصر بشه به صحت و درستی حرفهای شما فکر می کردم.

- صدایی که باعث سکوت دانش آموزان شد. ( هوووووووووووهاااااا )
- بعددصدایی شبیه به رعد و برق. ( هییییییییییییییم )
- و در نهایت بسیار ملایم پایان یافت.(اهووم)

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف «!@#$%^&*()» بسیار هوشمندانه انتخاب شده است. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند استعداد های ناب هاگوارتز هستند. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند همیشه با همه چیز موافق هستند. (۵ نمره)

با اجازه پروفسور نه خیر .

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.

محروم نه.. چیزه.. ببخشید مرحوم لیلی اوانز و جیمز پاتر( دستمال لدفن )

رونالد ویزلی و هرمیون گرنجر

ویرایش شده توسط هلنا راونکلاو در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۲۲:۵۲:۱۰
ویرایش شده توسط هلنا راونکلاو در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۲۲:۵۶:۴۹
ویرایش شده توسط هلنا راونکلاو در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۳ ۱۴:۴۷:۳۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

آدریان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴
از این شناسه تا اون شناسه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 81
آفلاین

نظر مثبتی ندارم جناب استاد. خود پدیده ی ازدواج حرکتی مسخره و زندگی به باد ده است و اینجانب به عنوان عضو ارشد حزب ساحره های فمنیست، عالم و آدم را از این مجموع فرایند منحوس منع میکنم منتها وقتی پدیده ی "ازدواج ماگل ها با جادوگر ها" به عنوان یک مسئله ی روشنفکرانه و اوپن مایندانه در جامعه مطرح میشود است که موهای پشت گردن هر اصیل زاده ای سیخ شده و وادار به مبارزه با این تفکرات فرهنگ به باد ده میشود.
بر طبق استدلال پارگراف بالا جمع بندی نظر بنده ی خفنز این است که ازدواج اصیل زادگان با اصیل زادگان پدیده ای مبارک در راستای ادامه ی بقای نسلی قدرتمند است و ازدواج ماگل زادگان با اصیل زادگان یک تهاجم فرهنگی بسیار مخرب و بسیار تمدن از بین ببر است.
ام... استاد؟ خب ما نمی خواهیم روشنفکر باشیم. چی کار کنیم استاد؟ ما می خواهیم در جهل مرکب ابد الدهر بمانیم استاد. نمیشود که شما بخاطر انتخاب ما به ما نمره ندهید استاد. هر مشنگی میداند که جواب این سوال "بله بله بسیار می پسندم. بسیار امر خوبیست. بسیار خوشحال و شاد و خندان با هم می زییم." است منتها من انسانم استاد! من حق انتخاب دارم. مرلین هم این حق را به من داده. نمره کم نکنید استاد. بگذارید از همین سن یاد بگیرم حرفم را بزنم!!

در دستور زبان فارسی اصوات را نمی نویسند. اصوات را باید با تار صوتی تولد کرد و به همین دلیل اینجانب در جلسه ی بعد سر کلاس و با کمک دوستان و اساتید مربوطه، سمفونیی که با الهام از اصوات خمیازه ی استاد عزیز نوشته ام را به صورت زنده اجرا خواهیم کرد.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف _ را نمی دانم اما شماره حساب من $$%@*&^@#$است. یه لحظه. بله بنده رو از دور صدا کردند که بیا... و در گوش ما گفتند که گویا شماره حسابتان !@#$%^&*() _ است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند _بی بخار و بی بته هستند چرا که باید به جای گاز گرفتن لب هایشان در جهت اعتراض شروع به هوار کشیدن می کردند! ام چیزه. نمره نمی دی استاد؟ یعنی ما بگوییم که همین یه ریزه واکنش را هم نباید نشان میدادند و عقب افتاده از فرایند پیشرفت تمدن_ هستند؟ (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند _یه مشت موجود بی مصرف و مناسب برای تست کردن انواع طلسم های سیاه بودند اما نمره نمیدهید دیگر و ما هم نمره نیاز داریم پس لابد بسیار روشنفکر و اوپن مایند _ هستند. (۵ نمره)

خیر. در ضمن. دیشب که داشتم یک کتاب در رابطه با طب سنتی مطالعه میکردم متوجه شدم که عشق یک نوع مرض است و با زالو درمانی بهبود می یابد.
اگر به تحقیقات و مطالعات جانبی ما نمره نمی دید پس دیگه به چی نمره می دید؟

ویزلی ها. خود هری پاتر. لرد گرانقدر. دامبلدور. مک گناگل یا یه چیزی تو همین مایه ها بود فامیلیش. لوپین. مودی مد آی و دوستان.

ویرایش شده توسط آدریان پیوسی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۱۲:۱۵:۰۹
ویرایش شده توسط آدریان پیوسی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۱۲:۴۰:۴۶

تفاوت را احساس کنید:
این ----» :-| مثالی مناسب از همه ی انسان هاست.
این -----» : | لرد سیاه است.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.