هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
تکالیف :
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟ خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.

خب باید از اولش روع کنم،از بوجود آمدن دیوانه ساز ها!

"دیوانه ساز" ها بر خلاف نظر عموم دیوانه نیستند و در طول زندگیشان دیوانه نیز نبودند از روی اجبار به این شکل در آمدند.
زندانی های آزکابان آن ها که جرم های مرگخواران جانی در کنارشان هیچ است،آن هایی که نسل کشی کرده ان و یا به وزارت خیانت کردند،آن گاه وزارت در دخمه هایش در اولین ساعات بامداد بدون حضور کسی جز وزیر و معاونش این مجرمان را به دیوانه ساز بودن محکوم می کنند.

با خواندن وردی و بوسیده شدن دوباره بر جمع دیوانه سازان دیوانه سازی اضافه می شود بدون آن که کسی از این واقعه خبر داشته باشد یا حتی بداند!

و دیوانه سازان تا آخر عمر در خدمت وزارت خواهند ماند در حالی که عمرشان در حقیقت به طور طبیعی پایان ناپذیر است!

و اما آن ها فقط شادی و روح آدمی را بیرون نمی کشند بلکه با توجه به این که چیزی باد جایگزین شادی شود با یاداوری دردی که خودشان کشیده اند خاطرات بد دیگران را نیز یاد آوری می کنند.

دمنتور ها در حقیقت جسم چروکیده اشباع شده از خاطرات ناگوارند بدون ذره ای رحم!

مانند بقیه تکالیف نمی نشینم درباره معنای واژه ی "دمنتد" و "تور" صحبت کنم!فقط بگویم که مردم وقتی کنار این موجودات می آمدند احساس دیوانگی موقت بهشان دست می داد در نتیجه آن ها به دیوانه ساز و دیوانه کننده و دمنتور معروف شدند!

2- آیا از ورد استفاده کرده اید؟ خاطره ی آن روز را بیان کنید(بدون رول) 10 امتیاز.
بله،برای تحقیقاتم روی موجودات جادوئی من به هر جا لازم باشه میرم...لانه ی خون آشام،خوابگاه پریزاد ها،اتاق خواب زامبی ها و حتی شده آزکابان!
دقیقا دیروز برای انجام این تکلیفم به آزکابان رفتم و خب اون جا چند نفری بودند که دیوانه شده بودن...با یکم معجون راستی و سوءاستاده از رگ پریزادیم به حرف در اومدن!
گفتن که هیچ کس اون جا نمی میره،فقط به دیوانه ساز تبدیل میشه!
یکی از اونایی که با دهان کف کرده داشت اینارو زمزمه می کرد ناگهان چشماش باز شد و شروع به جیغ زدن کرد و کل موهای بدن من سیخ شدن!
برگشتم وبه منبع اون سرمای وصف ناپذیر که کم کم به من نزدیک می شد نگاه کردم...
خوشبختانه از قبل آمانده بودم و با خاطره ی ویکتوریای قهقهه زنان تو بغل بیا با لبخند گرمش ورد رو خوندم و خوشبختانه کار کرد!

من منتظر نموندم تا ادامه ی ماجرارو ببینم،فقط از دیروز تا حالا در این فکرم که چه اشتاهی کردم با نجات ندادن اون زندانیا اونا رو به دمنتور بودن محکوم کردم!

3- این ورد توسط چه کسی و چرا اختراع شد .5 امتیاز
این ورد توسط جادوگر معروف "والت دیسنی" هنگامی که مشغول قدم زدن توی قبرستان کنار خانه اش بود اختراع شد!
والت دیسنی که به شدت مغزش در حال کار کردن بود ناگهان دیوانه سازی را می بیند که آرام آرام به او نزدیک می شود، اما مغز والت دیسنی که روی کار کردن بر یک پروژه طنز بوده او را وادار می کند که نیشخندی بزند و چوبش را بالا بگیرد و وردی را از خودش بسازد!
اما در کمال تعجب این ورد کار می کند و والت دیسنی مخترع یکی از بزرگ ترین اوراد تاریخ می شود!

4- سپر دفاعی شما چه شکلی است؟ چرا؟ 5 امتیاز
به دلایلی مانند همان دلیل آهو بودن سپر دفاعی سوروس،سپر دفاعی من خرس قطبی است که نه می غرد نه عصبانی می شود!
فقط به صورت،
-اگه جرئت داری نزدیک شو کوچولو!
به دیوانه ساز نگاه می کند و دیوانه ساز نیز به طور مودبانه ای می گوید: جانم؟!نه آغا ایجاد مزاحمت نمی کنیم برا خانم!با اجازه!
و شر را کم می کند

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۳ ۲۱:۲۲:۳۷

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟ خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.

همونطور که از اسمشون بر میاد موجوداتی هستن که قابلیت اینو دارن که هرکسیو سر راهشون قرار میگیره دیوانه کنن از طریق مکیدن شادی و نشاط افراد. در واقع استاد دمنتورا جادوگرایی بودن که در طول زندگی با مشکلاتی روبه رو شدن که دیوانه اشون کرد. مشکلاتی از قبیل برگشت خوردن چک و ورشستگی و جدایی و... و برای همین اقوامشون مجبور شدن ببرنشون تیمارستان با زنجیر رو تخت بسترشون کنن. اما یه عده اشون از اونجا فرار کردنو تو طول راه به هم برخورد کردن و چون دیوانه شده بودن و دیوانگی هم برای خودش عالمی داره تصمیم گرفتن تا بقیه رو هم به این عالم بکشن تا لذت ببرن و از غم زندگی رها بشن. در واقع قرار بود کاری کنن تا مردمو خوشحال کنن و برای اینکار یه ورد رو خودشون اجرا کردن تا بتونن این قابلیتو به دست بیارن. ولی متاسفانه چون درست حسابی نمی تونستن فکر کنن وردو اشتباه اجرا کردن و تبدیل شدن به زامبی هایی که تو هوا شناور شده بودن و به عکس باید از شادی دیگران تغذیه می کردن تا بتونن زندگی کنن. حالا اون شنل های سیاهو از کجا آوردن من دیگه نمی دونم. شاید از روی رختایی که رو بندا بوده کش رفتن شاید هم خواستن نشون بدن یه اکیپن و لباسای متحدالشکل تنشون کردن و...

2- آیا از ورد استفاده کرده اید؟ خاطره ی آن روز را بیان کنید(بدون رول) 10 امتیاز.

همین دیروز ازش استفاده کردم. داشتم می رفتم وزارت خونه یه سر به سازمان حمایت بزنم. راستش یه ذره زیادی خوشحال بودم. تونسته بودم یه معجون جدید برای منهدم کردن نسل مردا پیدا کن... چیزه... هیچی فقط همینجوری خوشحال بودم. ناگهان متوجه شدم دمای هوا به طرز قابل توجهی افت پیدا کرده و وقتی سرمو بالا آوردم دیدم توسط یه گله دیوانه ساز گرسنه محاصره شدم. آخه من نمی دونم دیوانه سازا مگه نگهبانای آزکابان نیستن؟ چه جوری سر از وزارت درآوردن خودم هم موندم به خدا استاد! حالا بگذریم... بله دیوانه سازا هرلحظه بهم نزدیکتر میشدن و من احساس سرمای زیادی می کردم به طوری که دندونام داشتن به هم می خوردن و زانوهام می لرزید و من هرگونه لرزیدن از روی ترسو انکار میکنم! یاس و ناامیدی بر وجودم غلبه کرده بود و مثل یه موجود بی اراده ایستاده بودمو نزدیک شدن دیوانه سازهارو نگاه میکردم که یه دفعه تصویر سوروس در ذهنم اومد. به قدری واضح که همون لحظه چوبمو طرفشون گرفتمو وردو زمزمه کردم و همه اشون متواری شدن. البته زرنگی کردم و به موقع پامو گذاشتم رو شنل یکیشون تا نتونه فرار کنه.ا... خب می دونین استاد... ممنون میشم به وزیر چیزی نگین که من یکی از دیوانه سازهاشو جای کولر بردم خونه.

استاد نگید یادتون نمیاد این وردو خودتون اختراع کردین! نگین قضیه ی این آلزایمره درسته... نگین که... اهم اهم!
در حقیقت طبق دروسی که تو تاریخ جادوگری بهمون آموزش دادن گودریک گریفندور برای اینکه تحمل دیدن نبوغ و خلاقیت شمارو نداشت و اینکه مرتب از طرف روونا و هلگا و بقیه ی شرکا!مورد تمجید قرار می گرفتید یه روز که داشتین از کلاس بر میگشتین جهت ضایع کردن شما پیش برو بچه ها! چندتا دیوانه ساز فرستاد سراغتون. البته اون قصد آسیب زدن به شمارو نداشت فقط بلد نبود شوخی کنه. همین! وقتی دیوانه سازها شمارو محاصره می کنن شما می فهمین قضیه از چه قراره ولی اون لحظه به خاطر حضور دیوانه سازها درست نمی دونستید باید چیکار کنین که یه دفعه تصویر کودریک در حالیکه ضایع شده و تیرش به سنگ خورده جلوی چشمتون اومد و شادی و نشاط زیادی از تصور اون صحنه در وجودتون بالا اومد. البته چون شما جادوگر قدرتمندی بودین و هستین بدون بر زبان آوردن وردی و فقط با یه احساس تونستین دیوانه سازهارو فراری بدین. بعد از اون هم چون هیچکس جز شما این قدرتو نداشته که بدون به زبون آوردن طلسم دمنتورهارو شکست بده خودتون دست به کار شدین و این وردو برای انتقال حس شادی درونی جهت فراری دادن دیوانه سازها خلق کردین.

مورچه! خب البته شاید کمی ابعادش کوچیک باشه ولی تا الان که تونسته ازم محافظت کنه. چیه؟ چرا منو اینجوری نگاه میکنین؟اشکالی پیش اومده پروفسور؟ چرا بچه ها دارن می خندن استاد؟؟

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین

دیوانه ساز رو الان کامل براتون شرح میدم! همونطور که کاملا واضحه این موجود از دو کلمه ی دیوانه + ساز بوجود اومده. دیوانه از دیو+انه بوجود میاد که به معنای کسیه که مث دیوها شده. پسوند (انه) در حقیقت اون شبیه شدن رو تو معنی بوجود آورده. حالا دیوا چی کار میکنن؟ وحشیگری و کارا وحشتناک پس کسی که شبیهش شده یعنی از حالت عادی خارج شده و ترس سراسر وجودشو فرا گرفته و کارای دیوانه واری انجام میده.

ساز هم که بن مضارع فعل ساختن هستش که در اینجا به معنی تبدیل کردن استفاده شده. پس دیوانه ساز، یعنی چیزی که کسیو به دیوانه تبدیل میکنه یا طرفو دیوانه میسازه. این واژه ها هم از ذهن ویدا اسلامیه بیرون اومده هرچند که من ترجیح میدادم از همون واژه دمنتور استفاده کنه چون خفن تره!

دمنتورا از نفرت و وحشت و بغض و کینه و هرچی چیز وحشتناک که تو عالم هست ساخته شدن. این حالتای بد همه دور هم جمع شدن و تبدیل به توده ای سیاه رنگ شدن و در نهایت شکلی شبیه انسان شنل پوش و البته وحشتناک و بدون صورت و اینا گرفتن و شدن به همین شکلی که الان مشاهده میکنیم.

چی هستن؟ چیزایی هستن که هرچی احساس خوشی و شادی در فردی که جلوشون ظاهر میشه هست رو ازشون میگیرن و اینطوریه که اونارو بی روح و نشاط میکنن و دیگه زندگیشونو تباه میکنن و در حقیقت اونارو به دست نابودی میسپارن.

نیازی به انجام این کار نبوده! دمنتورا تحت سلطه ی ارباب لرد ولدمورت کبیر هستن و تا اذیتشون نکنیم با ما مرگخوارا کاری ندارن! اما به یاد دارم که گذشته ها قبل از اینکه مرگخوار شم و در آرزوی مرگخوار شدن بودم، تو تاکسی در حال نوشیدن رانی مشنگا بودم که احساس کردم دستم بیش از حد عادی از گرفتن قوطی رانی احساس سرما میکنه اونقدر که مجبور شدم ولش کنم و رانی ریخت و راننده تاکسی با عصبانیت برگشت تا غر غر کنه و مثلا خسارت بگیره. مثل دیوونه ها برگشت و فحش نثارمان کرد که قبل از اینکه اون بتونه حرکت بیشتری انجام بده سرما همه جارو فرا گرفت و چند دمنتور یکراست به سمت همین تاکسی روونه شدن.

چون تابستون بود پنجره های ماشین باز بود و یکیشون یکراست به سمت پنجره ی طرف راننده اومد و تا کمر خمر شد تا وارد بشه و ازش تغذیه کنه. یکی دیگه هم از طرف من داشت میومد، منکه از دست راننده تاکسیه عصبانی بودم گذاشتم دمنتور با خیال راحت اونو نوش جان کنه و با همین فکر و خیال در آینده هزاران هزار نفرو میبینم که با این شکل جلو چشمای من نابود میشن، خوش حالی ای سراسر وجودمو فرا گرفت، پس چوبدستیمو به سمت دمنتوری که داشت از پنجره طرف من وارد میشد گرفتم و بعد از گفتن ورد اکسپکتوپاترونوم با قهقهه ای شیطانی به دور کردن اون و البته بقیه ی دمنتورا از اون اطراف مشغول شدم.

همینجا بود که بلاتریکس لسترنج منو دید و از ذات کثیف درونیمون خوشش اومد و منو برد و پیش خودش پرورش داد و شدم یکی از یاران ارباب لرد ولدمورت کبیر، یعنی یک مرگخوار!

جادوگر که نه، تاریخ میگه که طرف ساحره بوده و صاحب 28 تا بچه بوده که 18 تا از فرزندانش در مدت 2 سال و بر اثر حمله ی دمنتورا از بین میرن. یکی هر 18تا یهویی تو یک روز طعمه ی دمنتورا نشدن بلکه دمنتورا چند بار حمله کردن و هربار تعدادیشون از دست رفتن.

این ساحره سعی میکنه وردی برای مقابله با اونا پیدا کنه و اسمشو همینی که میبینین میذاره. چندین بار ازش استفاده میکنه اما جز هاله ی سفید رنگ و درخشان کوچیکی که از نوک چوبدستی خارج میشه و هیچ کار خاصی نمیکنه شاهد چیزی نمیشه و 8 تا دیگه از فرزنداشو از دست میده. اما در نهایت زمانی که فقط 2 تا از بچه هاش زنده موندن و دمنتورا حمله کردن و نابودی خودشو فرزندانشو تو 2 قدمی خودش میبینه، تو ذهنش تصور میکنه که رفته اون دنیا و با هر 28 تا فرزندش با خوش حالی زندگی میکنه و داره اونارو در آغوش میکشه. اینطوری میشه که وجودش سرشار از شادی میشه و برای آخرین بار از این ورد استفاده میکنه و ... دمنتورا نابود و این ورد ثبت جهانی میشه! اسم این ساحره هم ماریا مندتی بوده!

عقاب! چونکه خیلی به ریون عشق میورزم و همیشه هم پروازو دوست داشتم! پس سپر مدافعم باید یک پرنده میبود که همون عشق به ریون اون پرنده رو تبدیل به عقاب کرد. عقابی بزرگ و با عظمت!!!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
امتیازات جلسه ی اول (بدون محاسبه ی امتیاز هر گروه)

گریفیندور :

چارلی ویزلی : 6 امتیاز

رون ویزلی: 6 امتیاز

گیلدروی لاکهارت : 6امتیاز

لی جردن : 28 امتیاز

دابی : 30 امتیاز

جیمز سیریش پاتر : 30 امتیاز

استرجس پادمور : 15 امتیاز

اسلایترین :

اما دابز : 30 امتیاز

ویلبرت اسلینکرد : 10 امتیاز

مورفین گانت : 30 امتیاز

هافلپاف :

رز ویزلی : 28 امتیاز

هوگو ویزلی : 26 امتیاز

راونکلاو :

دافنه گرینگراس : 30 امتیاز

فلور دلاکور : 30 امتیاز

آماندا بروکل هرست : 30 امتیاز

الادورا بلک : 30 امتیاز

آندرومدا بلک : 25 امتیاز

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین

دمنتور نمیدونم چیه ولی اون "یا"یی که وسطش گذاشتی باعث میشه جواب سوالتو بدم. البته پیشنهاد میدم که برید و جواب این سوال رو از ارباب عزیزمون بپرسید. ایشون به طور عملی تجربش کردن. ولی از اونجایی که ارباب سرشون شلوغه احتمالا وقت ندارن برای ملاقات..حتی برای شما جد بزرگوار. :pretty:

بذارین درمورد خودم بگم. چند روز پیش که رفته بودم برای دریافت حقوق متوجه اصلیتم شدم. ارباب حقوقمو که ندادن هیچ فاکتوری بلند بالا تهیه کردن که نتیجه اش این شد که من باید مبلغ خیلی زیادی رو هم به مارصندوق ارباب واریز کنم. از اونجایی که ما نمیتونیم راز های مخوفانه ی گروه رو در ملا عام اعلام کنیم لینک دادیم که برین خودتون ببینین و به تعریف دیوانه ساز پی ببرین! دیوانه ساز در معنای اول یعنی معنای لغوی اش کسی که دیوانه میکند و قدرت دیوانه ساز ها از سطوح پایین شروع میشود که مزاحمت برای مادر و پدرشان است و در پاسخ به اعمالشان از جملاتی مثل : دیوانه ام کردی بچه و از این قبیل استفاده میشود و به سطوح بالا تری میرسد که " دیوانه کردن لرد سیاه است" که از جملاتی مثل : اواداکداورا" در مقابلش استفاده میشود.از دادن توضیحات اضافه معذوریم. شمارو به لینک داده شده ارجاع میدیم.

درمورد تعریف دوم بذارید در مود خودتون بگم جد عزیز. چند روز پیش رو یادتون هست؟ زمانی که همه ی ما در اندوه از دست دادن سلامت روحی روانی شما بودیم. چقدر بررسی کردیم..چقدر تلاش کردیم..چقدر خرج کردیم که واسه سوروس شامپو بخریم که موهاشو بشوره بعد بره تسترال هارو بکشه که حال شما خوب بشه . هرگز نفهمیدیم که کی باعث بهم خوردن تعادل فکری شما شد. یادتونه فکر میکردین مردین؟ فکر میکردین که میخوان شمارو تحویل خانه سالمندان بدن؟ هی میگفتین من پیرمرد جنازه که جایی رو اشغال نکردم. چقدر براتون توضیح داد نارسیسا، چه شب هایی که بالا سرتون اواز میخوندم که اروم بخوابید و کابوس مرگ نگیرتتون ولی بی فایده بود. کارول رو یادتونه؟ همون روانشناس مشنگی که ساعت ها باهاتون حرف زد؟ ولی نتیجه ی همه ی اینا چی شد جد عزیز؟ این که کارول به دلیل مشکلات شدید روحی روانی که براش پیش اومد تو همون تیمارستان خودش بستری شد . نارسیسا به دلیل جلسات طولانی هم صحبتیش با شما از یک شخصیت وسواسی به یک شخصیت کر کثیف تبدیل شد که الان ساعت ها با سوروس میشینن و از موهاشون روغن طبیعی میگیرن. تسترال ها فکر میکنن که اسبن از بس که شما از تک شاخ های بهشت باهاشون حرف زدید. . . خلاصه تبریک میگم! شما موفق شدید یک جماعت رو دیوانه کنید. اینه که الان همه شمار به اسم سالازار کبیر ِ دیوانه ساز میشناسن.

پس چی فکر کردین؟ فکر کردین تنها کاری که بلدم اینه که با صدای لطیف زیبا شور انگیز و سرشار از اصالتم چه چه بزنم یا تسترال های ارباب رو خواب کنم؟ به من میگن سلسی با موهای وزوزی.در زندگی قبلی ام این طلسم بعد از کروشیو ، تیکه کلام دومم بود که استفاده میکردم. البته من اکسپکتوپاترونوم رو جایگزین اواداکداورا کرده بودم چون از بس محفلی ها و متاسفانه در این اواخر مرگخوارا رو مورد اصابت این طلسم قرار میدادم که توسط لرد سیاه اخطار جدی دریافت کردم و از اونجایی که ایشون جذاب ترین جادوگر تاریخ هستند نمیشه به اخطارشون بی توجه بود. اولین بار یادم هست که در مقابل رودولف بود. وقتی که سعی میکردم اورا مجاب کنم که با تمام شپش های سرش از من دور شود. ولی او و رودی کوچولو های سرش متوجه نبودند که من شدیدا از ازدواج با او دچار پشیمانی هستم و من یگانه مرگخوا مورد علاقه ی اربابم و به طور پروانه واری(!) دور فرق سر ما میچرخیدند. که در نهایت بعد از این که من اورا یک " دیوانه ساز" اصیل تشخیص دادم که مرا به مرز دیوانگی رسانده بود، توسط این طلسم به درک واصلش کردم.
ولی در زندگی فعلی، از انجایی که قرار است هویت من به دلیل انجام کار های مخوف فعلا مخفی بماند و این طلسم ها مثل شمع کیک تولد آیلین که دیروز در اشپزخانه تالار برگزار شد، نور پخش میکند، ارباب فعلا مرا از استفاده از این طلسم منع فرموده اند . به جای دندون خنجری کاشتیم. ( هدیه ی ورود مجددم به تالار بود. از دندونای تسترال مورد علاقه ی ارباب استفاده شده در ساختنش) دیوانه ساز هارو تیکه پاره میکنیم. :pretty:

به نظر میرسه توسط یک روان شناس ساخته شده باشه. از اونجایی که این روان شناس ها فقط با مطالعه های نارسیسا وار زندگیشون رو میگذرونن و هیچ گونه خشانتی در برخورد با بیماران روانیشون ندارن، این طلسم رو اختراع کردن بلکه بتونن از سلامت جسمیشون دفاع کنند. ولی بعد ها که جامعه ی جادوگری متوجه شد که ان ورد چقدر میتواند در کاربرد های دیگر مفید باشد، استفاده از این طلسم بسط داده شد و اکنون در جاهای مختلفی از قبیل ازکابان...باغ وحش خونه ی ویزلی ها، کلبه ی مخروبه ی پاتر و البته اتاق ارباب در مقابل من مورد استفاده قرار میگیرد.

سپس دفاعی ما شبیه یک چنگ جادویی است. چرا که کلا صدای سحر انگیز ما دارای قدرت موهوم و عجیبیست که شنیدن ان خودش دیوانه میکند ! اما گاهی پیش میاید که به علت عواملی از جمله سرما خوردگی صدایمان قدرت و قابلیت خود را تا حدودی از دست میدهد. بنابرین این چنگ موجب تقویت خاصیت (!) ما شده و با ایجاد صدایی شبیه حنجره ی ما، هرگونه مزاحمت برای یک بانوی محترم را از بین میبرد و با صحیح و سالم به خانه ی ریدل و نزد لرد عزیزمون برمیگردیم.

سایتون بعد از ارباب مستدام باشه جد بزرگ. :pretty:

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
یعنی موجوداتی ترسناک وبی احساس که به هیچ کس رحم نمیکنند نگهبانان ازکابان از پلیدی ها درست شده اند وروح را از بدن جدا میکنند وبه عزرائیل کمک میکنند فقط یک ورد برایی دور کردن ان ها وجود دارد

یادم نیست چون بیشتر موقع ها از چوبدستی استفاده میکنم اها یکبار برای عزیت کردن یک نفرچون خیلی به خودش مقرر بود ومیگفت دوچرخه سواری خیلی بلده برای انداختنش استفاده کردم.

ویلیام وارنر برای این که دیگر از چوبدستی استفاده نکنه.

گوزن سپید برای این که بتونه به من کمک کنه نجاتم بده وراهنماییم کنه

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۵ ۱۳:۴۱:۵۴

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

پیام زده شده در: ۱۱:۱۱ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

النور برنستون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۰۵ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲
از تالار هافلپاف
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 10
آفلاین

کلمه dementia که همون ديوانگی و جنون خودمون هست رو اگه يه پسوند or بهش اضافه کنی ميشه dementor که يعنی کسی که کارش ديوانه کردن هست و ديوانه ساز هم معادل اين کلمه در زبان شيرين فارسی می باشد!
ديوانه سازها در اصل مشنگهايی هستن که کار و زندگيشونو از دست دادن و از مال دنيا يه تيکه پارچه که خودشونو باهاش بپوشونن بيشتر براشون نمونده و بعد از تحمل سختی های فراوان به مرحله ای از رياضت رسيدن که ديگه ميتونن تو هوا شناور بمونن. اين جانداران مفلوک در نتيجه وظيفه خودشون ميدونن که هر آدمی ميبينن خاطرات خوب و اميد و آرزوهاشو از وجودش بيرون بکشن تا با واقعيت پوچ زندگی آشنا بشه و بدونه که در نهايت چيزی به جز ترس و بدبختی براش نميمونه. اگر هم از يه آدمی ديگه خيلی خوششون بياد از تکنيک بوسه ديوانه ساز استفاده ميکنن تا روحشو بيرون بکشن و به کل از شر اين دنيا خلاصش کنن. بنابراين نتيجه می گيريم ديوانه سازها موجودات بسيار دلسوز و مهربانی هستن و فقط نميدونن چطوری درست اين محبتشونو ابراز کنن.

دقيقا همون زمانی که خانم رولينگ مشغول نوشتن کتاب پنجم بود ما دور و بر خونه هری اينا زندگی ميکرديم. يه شب تابستون که من رفته بودم واسه خودم بستنی يخی بخرم سر و صدای هری و دادلی که با هم دعوا ميکردنو شنيدم. اومدم برم اون وسط ميانجيگری بکنم که يهو سر و کله دو تا ديوانه ساز پيدا شد. هری يه اکسپکتو زد و گوزن نقره ايش شاخشو فرو کرد تو شنل يکی از ديوانه سازا. اون ديوانه سازه مثه بادکنکی که بادش در حال خالی شدنه همينجور تو هوا چرخ زد تا اينکه رسيد به من. حالا هر چی من جيغ ميزدم هری بيا نجاتم بده اين رفته بود به داد پسرخاله بشکه ش برسه. منم آستينامو زدم بالا خودم با يه اکسپکتو ديوانه سازه رو فراری دادم.

ايوان فيشر جادوگری بود که برای پول در آوردن ورد اختراع ميکرد. اما ورداش همه پيش پا افتاده بودن و به قيمت کمی فروش ميرفتن. در نتيجه وضع مالی ايوان بدتر و بدتر ميشد و خانوادش فقيرتر. بچه ش از گرسنگی مرد و خودش و همسرش که مشنگ بود هم خونه شونو از دست دادن و کارتن نشين شدن بعدش هم همسرش يه بيماری علاج نشدنی گرفت و کلا هر چی بدختی تو دنيا بود رو سر اينا خراب شد. همونطور که ميگن نابغه ها تو شرايط سخت استعدادشون شکوفا ميشه ايوان هم وقتی يه روز صبح بيدار شد و ديد همسرش تبديل به ديوانه ساز شده اصلا ديگه نيازی به فکر کردن نداشت و ورد اکسپکتوپاترونوم رو اختراع کرد تا انقدر گاليون به جيب بزنه که تا آخر عمر نيازی به اختراع وردهای ديگه نداشته باشه.

من از دوران طفوليت علاقه خاصی به کارتونهای مشنگی داشتم، بخصوص کارتونی پوکوهانتس نام. با اينکه در آن زمان هيچ چيز از حرفايی که ميزدن حاليم نميشد اما بارها و بارها ميديدمش فقط برای اينکه عاشق اين مرغ مگس خواره بودم! دفعه اولی هم که سپر مدافعم شکل خاصی به خودش گرفت مرغ مگس خوار بود.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
بسم الارباب الظالم الظلیم

تکالیف :

دمنتور، همون دامن تور هست که از دو واژه ی دامن و تور تشکیل شده. با توجه به علاقه ی این موجودات به بوسیدن اشخاص، اسمشون کاملا قابل توجیه است. حالا اگه به کلمه ی دیوانه ساز دقت کنین با دامن توری، این ها هم رابطه ی خیلی نزدیکی دارن. چرا که هون دامن توری این موجودات موجب دیوانه شدن جادوگران و بعضا ساحره ها( چرا که جادوگرا رو از دستشون میگیرن) میشود. پس این موجودات هم دامن تورین هم دیوونه ساز. دمنتور ها ورژن آپدیت شده یا همون نسل جهش یافته ی هوری های بهشتی هستن. به علت بودنشون در ارتفاعات بالا و نزدیکی به خورشید، میسوزن و میفتن پایین. بالشون میسوزه، صورتشون میسوزه، دلشون کباب میشه، توی تراس رو به رویی شال بنفششون رو میتکونن، شالی پر از خاکستر بال های سوخته، بعد از اون ور سلطان سلیمان که خودشون جادوگر میباشن، تحت تاثیر دامن توریشون، توسط این هوری های بی حیا (یکی نمیگه خجالت نمیکشه تو تراس شالتو از سرت در میاری) بوسیده میشن. حالا اگه میپرسین که چه جوری میشه خوشی رو از ادم میگیره، این سوال جزء ندانسته هامه که براتون میگم... نمیدانم!

یه سوال پیش میاد که خاطره رو چه جوری بدون رول بگم. یه سوال دیگه پیش میاد که شما از کجا میدونی اسم هوری یا همون دامن توری یا همون دمنتوری که اون روز باهاش برخورد کردم خاطرست؟
بهــــــله! یه پیغام میرسه بهم از طرف بارتی، که اما بیا آشپزخونه منتظرم. منم وقتی میرم آشپزخونه میبینم این خاطره خانم افتاده رو بارتی، بارتی هم لباشو دوخته به هم و میگه ...مممم ....ممممم ....
( بی تربیتی فکر نکنین چون لباشو محکم بهم چسبونده بود مممم شنیده میشد، در اصل میگفت: خانم ول کن تو رو سالازار! من زن دارم. زنم آشپزه .... میگیرتمون .... میکشتمون .... میپزتمون .... میخورتمون.... ولم کن خاطره خانم!
منم سریع پریدم و با یه اکسپکتو، اون خاطره رو از رو زمین محو کردم و شوورم رو نجات دادم.
دی اِند!

باورتون میشه بگم لرد ولدمورت؟ .... در هر صورت باور کنین یا نکنین مخترع این ورد عوض نمیشه. ایشون لرد ولدمورت، ارباب تاریکی ها بودن. یه روز که داشتن شام میل مینمودن و در حال مذاکره با یه دامن توری ... ببخشید؟ باید با اسم جدیدشون صدا کنم؟ آهان بله با یه دمنتور در حال مذاکره بودن. در اون لحظه که ارباب خواستن به دمنتور مذکور بگن من ازت انتظار پیدا کردن یک پاتر نام (یعنی شخصی با نام پاتر) رو دارم. در صورتی که باید میگفتن، آی اِکسپِکت یو اِ پاترنام، به خاطر لقمه ای که در دهان داشتن میگن اکسپکتو پاترونام. یه اژدها از سر چوبدستی ارباب خارج میشه و این دامن توری رو از اونجا دور میکنه.

آبیِ، نورانیِ، برق میزنه، ماده نیست انرژیه، به صورت یک موجود جاندار حرکت میکنه و انرژی های منفی رو ازم دور میکنه، حکم مدیتیشن داره .... شکلش چه جوریه؟ ... آمممم....خیلی شبیه این یارو کله زخمیه...امممم ... فکر کنم انتر باشه.... بله انترِ!

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
تکالیف :

دمنتور یا دیوانه ساز موجوداتی هستن که تمایل زیادی به بوسیدن افراد میکنند و با بوسیدن اعضای خانواده تان جلوی چشمتان شما را از شدت غیرتی شدن دیوانه میکنند.

من هم مثل همه عاشق اون گرینجر گندزاده هستم.ناگهان دیوانه سازی به او حمله کرد و او را بوسید.من هم عصبانی شدم و از این ورد استفاده کردم.

توسط ماریوس براون ساخته شد.زمانی که ۱۰ دیوانه ساز به او حمله کردند.

برای من شبیه فیله به خاطر علاقه به دماغ عمل نشده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین

خب دیوانه ساز از دو تا کلمه ی دیوانه و ساز تشکیل میشه.
دیوانه که همه می دونیم چیه
اما ساز هم بن مضارع از مصدر ساختنه. با شنیدن کلمه ی ساختن اولین چیزی که یادمون میاد مورفین و دارودسته است. دیوانه ساز ها دقیقا میرن دیوانه ها رو میسازن با استفاده از چیزایی که از مورفین میگیرن. پس دیوانه سازها تو کار ساخت و سازن و از این طریق به اقتصاد وزارت خونه کمک می کنن.
این واژه ها از جایی دور میان. تا جایی که من میدونم این واژه ها سه سال تو راه بودن تا به بریتانیا رسیدن.

په نه په...یه شب که من حسابی خسته بودم، همین جوری چشامو بسته بودم دیدم دارم از سرما یخ میزنم. اول رفتم کولرو خاموش کردم دیدم هیچ فرقی نکرد. بعد احساس کردم دارم بوسیده میشم. منم که اصلا از این جیگول بازیا خوشم نمیاد دیدم اگه وردو نگم دمنتوره کوتاه نمیاد دیگه گفتم رفت سراغ یه دیوونه دیگه اونو بسازه

این ورد توسط دیوانه ای سرخ پوست به نام پاترون اختراع شد. دلیلشم این بود که یه روز یه دیوانه سازو دید که مکالمه ی بینشون رو می نویسم تا خودتون دلیلشو بفهمید:
-هااااااااااااا...بُلِک!
-چَکار می کِنی؟
-هاااااااااااا...بوس...بوس!
-بوس دوس؟
-هاااااا...دوس!
-بیا بوس!
-هاااااااا...اومدم بوس!
-اکسپکتوپاترونوم!
-هااا...وات؟ بوس واز نات!
-بوس فرستادم رو لبات!
-هاااااااااا...آخ!

البته خودمم چیزی نفهمیدم!

مال من بزِ نرِ حامله است...چون چیزای غیر عادی رو دوس دارم.

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.