هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: زندگی به سبک سیاه
پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
اصولا بعد از دو (یا سه)پست نباید خلاصه کرد.ولی به در نظر گرفتن این احتمال که طول پست پایینی کمی زیاده و میتونه چند پست محسوب بشه خلاصه میکنیم.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خلاصه:

سلامتی لرد سیاه در خطره.لرد و نجینی هر دو باید لاغر بشن.برای رسیدن به این هدف هم باید رژیم بگیره و هم ورزش کنه.ولی مایل به انجام دادن هیچکدوم از اینا نیست.مرگخوارا که نگران وضعیت لرد هستن تصمیم میگیرن با دادن معجونی لرد رو لاغر کنن.طرز ساختن معجون رو فقط آیلین بلده که از صبح خانه ریدل رو به مقصد نامعلومی ترک کرده.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

-خب یه پاتروناس براش بفرست بیاد!

سوروس با بی میلی چوب دستیش را روی میز گذاشت.
-نمیخوام.هر جا که رفته باشه برمیگرده خب.تازه اون زیادم از من خوشش نمیاد.میگه همیشه مایه ننگ و خجالتش بودم.میگه مگه ارباب چی کم داشت که رفتی جاسوس محفل شدی؟

موهای وز کرده بلاتریکس شروع به سیخ سیخ شدن کرد.
-مگه رفتی جاسوس محفل شدی؟

سوروس درحالیکه نگاهش را از بقیه مرگخواران و مخصوصا بلا میدزدید خودش را سرگرم مطالعه کتابی که پیش رویش بود نشان داد.

یک ساعت بعد:

-کتابه خیلی پیچیده اس انگار...الان یه ساعته که سرتم بلند نکردی.

با شنیدن صدای لوسیوس، سوروس کتاب را کنار گذاشت.
-آره.فرمول های بسیار پیشرفته و کارامدی داره.

بلاتریکس کتاب را برداشت و با حالتی تمسخر آمیز جلوی چشمان بقیه تکان داد.
-اوه، بله بله، آموزش معجون های ساده برای مبتدیان....خیلی باید پیچیده باشه!حیف که الان باید رو آیلین تمرکز کنم.آخه این دختره کجا رفته!تا کی باید منتظرش بمونیم؟اگه تا نیم ساعت دیگه برنگرده پیشنهاد عمل جراحی مشنگی رو مطرح میکنم!از اینایی که دور معده یه حلقه میندازن که طرف نتونه چیزی بخوره.ارباب طی این یک ساعت سفارش سه کیک خامه ای با طعمهای مختلف و دو پرس ران درسته هیپوگریف با نوشیدنی و مخلفات داد.تازه الان یه کروشیوی پاکتی از اون بالا برام فرستاده که عصرانه من چی شد!!میخوایین ضعف کنم؟:vay:

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
لرد درون اتاق تاریک روی تخت نشسته و نگاه چشمان سرخ رنگ و حریصش را به کیک آلبالویی خوش رنگ و لعابی که روی میز قرار داشت دوخته بود. نجینی درحالیکه روی تخت با بی قراری چنبره هایش را پیوسته باز و بسته می کرد به آرامی فش فشی کرد بلکه موفق شود حواس لرد را به خود جلب کند. اما ظاهرا در آن لحظه لرد چیزی به جز کیک را که به او چشمک می زد نمیدید.
لرد: خوشمزه است... چه بویی هم داره... بخورمش؟ فقط یه قاچ کوچولو... اصلا چند کیلو اضافه وزن چه اهمیتی داره؟ من که حالم کاملا خوبه. اصلا از اولم قرار شد این رژیم رو امتحان کنم و از همین حالا هم شروع میشه.
او برخاست تا خود را به کیک اشتهااور برساند که ناگهان صدایی ضعیف از ناکجا به گوشش رسید و باعث شد از جا بپرد:
- آیا می دانستید خوردن تنها 100 گرم شیرینی خامه‌ای می‌تواند 250 کیلوکالری انرژی وارد بدن کند و استفاده از این نوع ماده غذایی بدجوری سلامت مصرف کننده را تهدید کرده و باعث افزایش LDL (چربی بد خون)، انسداد عروق ، سکته قلبی و بالا رفتن کلسترول خون می شود؟
لرد اخمی کرد و سرش را برای یافتن صاحب صدا به اطراف اتاق چرخاند:
- تو کی هستی؟ به چه جرئتی خودتو تو اتاق لرد قایم کردی و با گفتن این مزخرفات وقت گرانبهای اربابو می گیری؟خودتو هرچه زودتر نشون بده تا یه آوادا حرومت نکردم.
صدا که مشخصا ضعیفتر از قبل به گوش میرسید، جواب داد:
- من ناخوداگاه شما هستم ارباب. وقتی که شما توجهی به ذهن هوشیارتون نمی کنید وظیفه منه که نیاز واقعی شمارو به یادتون بیارم. درحال حاضر هم بدن شما نیاز سریعی به رژیم گرفتن و ورزش کردن داره.
- کروشیو... ناخودآگاه بودی دیگه؟ منظورت از این سخنان شنیع چی بود؟ الان خواستی به ارباب تهمت چاق بودن بزنی؟ ارباب خودشون یه رژیم خوب دارن و هیچ نیازی به راهکارهای تو نیست.
- ولی ارباب اگه شما الان اون کیک خامه ای رو بخورید یه قدم زبونم لال بیشتر به... به... استفاده از هورکراکس بعدیتون نزدیک میشیدها!
لرد با عصبانیت کروشیویی به سمت دیوار رو به رویش فرستاد که البته جز منفجر شدن تابلوی تک چهره ی سالازار اسلیترین نتیجه ای در پی نداشت:
- همین حالا هرجا که هستی گورتو گم کن ناخودآگاه مزاحم و چشم طمعتو از رو کیک ارباب بردار. فکر نکن با این حقه ها میتونی تو خوردن این کیک با ارباب سهیم شی و اربابو به شکستن رژیمش مجبور کنی. زودتر هم شرتو کم کن تا اون روی تسترالیم بالا نیومده.
پشت درب بسته اتاق
ایوان با ناامیدی از سوراخ کلید، ناپدید شدن آخرین ذرات کیک البالویی را که با سرعت راه خود را به درون شکم مبارک لرد می یافت نگریست. درحالیکه صاف می ایستاد صدای بلا را شنید:
- خب چی شد اسکلت؟ موفق شدی؟
- نچ... تا آخرین تیکه اشو خورد.
دست بلا به طرف چوبدستی اش رفت:
- می کشمت ایوان... اینم نقشه بود کشیدی تسترال؟ مگه نگفتی می تونی منصرفش کنی شامپوی بی خاصیت؟ یه کروشیو بهت بزنم نفله شی همینجا؟ :vay:
آنتونین به سرعت مداخله کرد:
- ول کن بلا... الان ما باید بشینیم یه نقشه درست حسابی بکشیم تا بتونیم یه جوری لرد رو مجبور به گرفتن رژیم کنیم. اگه همینجوری پیش بره خدایی ناکرده ممکنه یه روزی...
دافنه و آستوریا با عجله دست های بلاتریکس را گرفتند تا مانع کشته شدن آنتونی به دست او شوند.
- چه خبرتونه پشت در اتاق ارباب تجمع کردین؟
ملت مرگخوار با ترس و لرز برگشتند تا با چهره ی آغشته به ذرات کیک لرد رو به رو شوند.
- ما ارباب خواستیم بپرسیم چیز دیگه ای لازم ندارین احیانا؟ :worry:
لرد سکسه ای کرد:
- ارباب می خواست به خاطر این سر و صداها یکی یه کروشیو نثار تک تکتون کنه ولی چون می بینم برای عرض ادب و خدمتگذاری مزاحم شدین هومم برام یه بطری نوشابه خانواده بیارین. بعد از خوردن این کیک خیلی می چسبه. رژیمی هم نباشه ارباب هیچ خوشش نمیاد. بعد هم برین پی کارتون ارباب می خواد استراحت کنه.
ملت:
طبقه همکف خانه ریدل
حدود سه ساعتی میشد که لرد بعد از خوردن کیک و نوشابه به خواب عمیقی فرو رفته بود. ملت با ناراحتی دور هم جمع شده بودند و شدیدا در حال بررسی راه هایی بودند تا بتوانند لرد را مجبور به گرفتن رژیم کنند ولی تاکنون به نتیجه ای نرسیده بودند و آخرین پیشنهاد از جانب مورفین مبنی بر بستن لرد به تخت به مدت یک ماه و ندادن هیچ چیز جز آب به او، با شلیک کروشیوی بلا رد شده بود. لوسیوس مشتش را روی میز کوبید که باعث شد یک پایه آن بشکند و روی پای آنتونین و ایوان واژگون شود:
- اینجوری نمیشه. معلومه لرد نمی خواد وزنشو کم کنه و پیروی از این رژیم هم خیلی براش خطرناکه. حالا که خودش حاضر نیست از هیپوگریف سالازار بیاد پایین ما باید مجبورش کنیم.
او در برابر نگاه تهدید آمیز بلاتریکس با جدیت به او خیره شد:
- بلا برای یه دفعه هم که شده اینقدر زود موضع نگیر. سلامتی ارباب در خطره و خودتم می دونی این رژیم براش کشنده است. مطمئنم تا سه روز دیگه وزنش حداقل دو برابر میشه. من نمی گم به شیوه مورفین رفتار کنیم ولی فکر می کنم بشه با یه معجون یا وردی چیزی موفق بشیم.
بلا با خشم رویش را برگرداند ولی چیزی نگفت. لوسیوس مغرورانه به بقیه نگاه رد و چون مخالفتی مشاهده نکرد به نرمی گفت:
- خوبه...ام خب نظر من اینه که با بررسی معجون های احتمالی شروع کنیم. کسی مخالفتی نداره؟ سوروس تو بهتر از همه ما از معجون سازی سر درمیاری. معجونی سراغ داری که بشه ریخت تو غذای لرد اشتهاشو کم کنه؟
اسنیپ با خونسردی جواب داد:
- معلومه خب.
بلا دوباره از کوره در رفت:
- کروشیو مو روغنی. چرا زودتر نگفتی بهمون؟ :vay:
اسنیپ با بی تفاوتی شانه بالا انداخت:
- خب برای اینکه ازم نپرسیدین.
او بی توجه به تلاش های ملت برای ممانعت به عمل آوردن از حمله احتمالی بلا با جدیت ادامه داد:
- البته لازمه اشاره کنم استفاده زیاد از این معجون خطرناکه و باید به فواصل ازش استفاده بشه پس چاره ای نیست که در کنارش از یه ورد هم استفاده کنیم. نکته بعدی اینه که چون خودم به دلیل تناسب بیش از اندازه اندامم هیچوقت نیازی به استفاده از این معجون نداشتم یه قسمت هایی از طرز ساختشو فراموش کردم.
ایوان در حالیکه تلاش می کرد استخوان های انگشتان پایش را که در اثر سقوط میز جدا شده بودندسرجایشان بگذارد پرسید:
- خب از روی دستور عملش نگاه کن!
- نمی تونم. دستور ساخت این معجون فقط تو یه کتاب بود که اون عله کله زخمی به فنا دادش. الان تنها کسی که اون دستورو کامل یادشه آیلینه. هرچی باشه خودش این معجونو ساخته.
همه به هم نگاه کردند. اینقدر نگران حال سرورشان بودند که فراموش کرده بودند آیلین از صبح مقر را ترک کرده است.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۳۰ ۱۹:۱۸:۴۴
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۳۰ ۱۹:۲۷:۵۱
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۳۰ ۱۹:۳۸:۵۴
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۳۰ ۲۰:۳۶:۰۴

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۲

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین
نجینی با ترکیبی از خشم و اندوه کنار رفت و جا را برای لرد باز کرد.لرد چشمان نگرانش را اول به صفحه و بعد به نجینی دوخت و من من کنان گفت:
«میگم نجینی ما دوتام یه مشکل داریم...پس...پس وزن تو وزن منه دیگه؟مگه نه؟»
نجینی زبانش را بیرون اورد و فس فسی کرد.لرد نگاه دیگری به صفحه کرد.چشمانش را بست و با امیدی که به خود میداد که اون آنقدر ها هم چاق نیست و با نفس عمیقی قدم برداشت.

چشمانش را باز کرد تا اعداد روی صفحه را بخواند اما مشخص نبود چه عددی را نشان میدهد عقربه ها همچنان در حال چرخش بودند.لرد از روی صفحه پایین آمد و نگاهی به نجینی انداخت.
صدای جیر جیر خفیفی حواس لرد تاریکی را به سمت در پرت کرد.لرد ابرو های خود را در هم کشید و بی هیچ سرو صدایی و سرعت به سمت در چوبی اتاقش قدم برداشت.
گوش خورد را به در چسباند و چیزی را زیر لب زمزمه کرد.صدا هایی از پشت در به گوش میرسید:

ـ چرا هیچ صدایی نمیاد؟؟!
ـ ینی ممکنه برای لرد اتفاقی افتاده باشه؟؟!
ـ بچه ها این پیتزهه سرد شدا!!
ـ بلا تو این وضعیت تو نگران پیتزایی؟؟!
ـ نکنه ایشون فرار کرده باشند؟!
ـ جیر جیر
ـ ایوان انقدر وول نخور.لرد میفهمه ها!
ـ شاید خوابه یا....

باز شدن ناگهانی در و ظاهر شدن هیبت مخوف لرد سیاه موجب لالیدن ! آنتون و دیگر اعضای خانه ریدل شد.
لرد با بغضی که در صورت ایشان پیدا بود و نیشخندی تلخ رو به مرگ خواران کرد و گفت:
«میتونم بپرسم شما چه غلطی میکردید؟سریع یکی جواب بده»

همگی عقب کشیدند و بلا رو جلو انداختند.بلا که از ترس روی زانوانش خم شده بود و کیک روی دستانش میلرزید من من کنان جواب داد:
«لرد بزرگ...ای بزرگترین بزرگترینان...ای فروانروای شب....ای پادشاه تاریکی...ای... .»
لرد با بی حوصلگی گفت: «زرتو بزن!»
بلا آب دهانش رو قورت دادو با لبخندی زورکی گفت:
«کیک سفارشیتونو اوردم»
و به پشت مرگ خواران پناه برد.لرد با عصبانیت کروشیوی قدرتمند به خورد تک تک مرگ خواران داد و ایوان که مژنان صدای جیر جیر استخوان هایش اعصاب هر کسی را خورد میکرد همراه بلا به سالازار پناه بردند.

لرد کیک را برداشت و به سمت نجینی برگشت . در حالی که به وزن واقعی خود می اندیشید...

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۰:۵۸ شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
خلاصه:

سلامتی لرد سیاه در خطره.لرد و نجینی هر دو باید لاغر بشن.برای رسیدن به این هدف هم رژیم بگیره و ورزش کنه.ولی مایل به انجام دادن هیچکدوم از اینا نیست.مرگخوارا چند رژیم غیر اصولی و بی فایده بهش پیشنهاد میکنن.ولی لرد رژیمی رو که از الفیاس داج گرفته قبول میکنه.
رژیم پر از غذاهای چرب و شیرین و چاق کننده اس.ورزش و حتی حرکت هم مطلقا ممنوعه.
قرار میشه لرد بعد از وزن کردن خودش و نجینی به صورت آزمایشی به مدت سه روز این رژیم رو امتحان کنه.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نجینی با تکان دادن سر، مخالفت شدید خودش را اعلام کرد.لحن لرد نرمتر و ملایم تر شد.
-میدونم دختر عزیزم.برای یک خانوم سخته که جلوی یکی دیگه خودشو وزن کنه.ولی تو شجاع باش.فراموش نکن دختر کی هستی.بخز و برو بالا.چشماتو ببند.من وزنتو بهت میگم.اونم خیلی آروم که کسی نشنوه.این یه رازه بین من و تو.

نجینی لرد را به خوبی میشناخت.میدانست که مرحله بعدی از این ملایمت ها و عطوفت ها خبری نخواهد بود.ناچار جلو رفت.نفس عمیقی کشید و چشمانش را بست.

لرد به اعداد روی صفحه چشم دوخت.با شنیدن صدای فریاد لرد نجینی چشمانش را باز کرد.
-دویست و سی کیلو؟!!!تو خجالت نمیکشی؟بعد میگم چرا کسی نمیاد دختر منو بگیره.تو شرم نمیکنی؟متوجه هستی که چه مقام مهمی داری؟تو آبرو نذاشتی برای ارباب...دویست و سی؟:vay:

با فریاد آخر نجینی مطمئن شد که کل اعضای خانه ریدل و حتی محفل ققنوس وزنش را که سالها مانند رازی در سینه حفظ کرده بود شنیده اند.

نوبت لرد سیاه بود که خودش را وزن کند.

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
ایوان نگاهی به رژیم غذایی الفیاس مرحوم میندازه و میگه: ارباب، این رژیم تضمینی هست، ولی برای چاق شدن! نه برای لاغر شدن! دور از جون شما، رگای قلبتون میگیره آنفکتوس میکنین ها!
لرد عصای سالازار رو از دستش در میاره و با اون محکم میکوبه توی جمجمه ایوان و بعد از اینکه از دو نیم شدن جمجمه اش مطمئن میشه میگه:همین که گفتم! به طور آزمایشی سه روز این رژیم رو امتحان میکنم. بعدا اگه دیدم اثر نداشت میشه یه تغییراتی هم داخلش داد. کسی هم مخالفت کنه به عنوان وعده غذای رژیمی نجینی به خوردش میدم!

ایوان که سعی میکرد جمجمه شکافته شده اش رو بهم بچسبونه گفت: پز ارواب شه کاری بگمیم. هاید عودتون بو دزن کنین!
لرد:
مرگخوارا:
بلاتریکس: من فهمیدم چی میگه! جمجمه اش رو نصف کردین حنجره اش آسیب دیده! داره میگه باید یه کاری بکنین ارباب. خودتون رو وزن کنین، تا متوجه بشین که بعد از سه روز، وزن اضافه کردین یا کم. هم شما هم نجینی.

لرد که بعد از مدت ها یه حرف حسابی از ایوان شنیده تصمیم میگیره به عنوان پاداش جمجمه اش رو درست کنه، اما بعد با خودش میگه بهتره زیادی بهش رو نده و اصلا قیافه ایوان همین طوری دو تیکه قشنگ تره! برای همین از روی صندلیش بلند میشه و میگه: خیلی خب خیلی خب. پاشین برین بیرون. ارباب و نجینی باید خودشون رو وزن کنن.
سالازار: نوه عزیزم، خب وزن کنین، دیگه ما چرا بریم بیرون؟!

لرد:جد بزرگوار، واقعا فکر کردی من خودم رو جلوی این جماعت بی مقدار وزن میکنم یا بهشون میگم چقدر وزن دارم؟! همه تون برین بیرون. خودم وزنم رو بدونم کافیه. بعدا خودم مقایسه میکنم نتیجه رو بعد از سه روز رژیم گرفتن. و اون موقع بهتون اعلام میکنم که رژیم موثر بوده یا نه...چیه بلاتریکس چرا اونطوری نگاه میکنی؟ نکنه به صداقت ارباب شک داری؟ کروشیو! حالا همه تون برین و اولین وعده رژیمی من رو آماده کنین. پیتزای دو نفره با پنیر اضافه یادتون نره!
لرد همه رو از اتاق بیرون میکنه و بعد از اینکه از قفل بودن در، و نفوذ ناپذیری اتاق مطمئن میشه به نجینی نگاه میکنه و میگه:خب، اول تو خودت رو وزن میکنی یا من؟

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین

ایوان:بله ارباب.این رژیم چه مشکلی داره؟به این خوبی.

لرد دوباره به رژیم نگاه کرد و گفت:
اینا همش سوخاری و کبابیه.شماها هنوز نفهمیدین ارباب غذاهای چرب و چیلی و شیرین دوست دارن؟ارباب این رژیم رو یه روز رعایت میکنه, دو روز رعایت میکنه.ولی روز سوم یا یمره دارالمجانین یا گورستان ریدل ها.سریع عوضش کنین.ضمنا ارباب از فعالیت بدنی خوششون نمیاد.ارباب این همه سال مغزشونو پرورش دادن که به جای بدنشون از مغزشون کار بکشن.

ایوان با ناامیدی کاغذ رژیم را از لرد گرفت و گفت:ولی ارباب این رژیم خوبی بود.منو ببینین.من 160 کیلو بودم قبلا.با همین رژیم به این شکل زیبا و متناسبی که میبینین در اومدم.شما مایل نیستین به جذابیت من باشین؟:pretty:
نگاه عجیب لرد نشان میداد که اصلا مایل نیست.
درست در همین لحظه الفیاس داج کاغذ زیبای تزئین شده ای را بطرف لرد گرفت.
الفیاس:ارباب بفرمایین.به نظر من این بهترین رژیمه.بهتر از این نمیتونین پیدا کنین.

لرد کاغذ را گرفت و نگاهی به آن انداخت.

صبحانه:کیک شکلاتی همراه شش عدد سوسیس و هشت تخم مرغ(هر پرنده ای قابل قبول است) و سه عدد نان و یک لیوان شیر قهوه بسیار شیرین و هر چی ارباب مایل باشن.
ساعت 10 صبح:سه عدد بستنی به همراه دو بسته چیپس پنیری
ناهار:یک تسترال کامل سرخ شده کره مالی شده به اضافه سه لیتر نوشابه(لایت نباشه لطفا)-دو عدد جوجه هیپوگریف سوخاری چرب-سه پیتزای دو نفره با پنیر فراوان
عصرانه:صبحانه را تکرار کنید لطفا!
شام:دو برابر ناهار

فعالیت بدنی:در حد صفر.لطفا طی روز از جایتان تکان نخورید.

لرد:هوم.به نظر خوب میرسه.رژیمش تضمینیه؟
الفیاس:صد در صد ارباب.صدها بار امتحان شده.در یک هفته 14 کیلو لاغر میشین.به جان همین ایوان.

لرد نگاهی به رژیم کرد و نگاه دیگری به الفیاس.
لرد:الان این رژیم ممکنه عادی به نظر برسه.ولی حضور تو در اینجا نه!توضیح بده ببینم تو اینجا وسط دفتر ما چیکار میکنی؟اصلا چطوری به اینجا نفوذ کردی؟
الفیاس لبخند گل و گشادی زد ولی این لبخند زیبا مانع از گرفته شدن یقه الفیاس و پرتاب شدنش از پنجره نشد.لرد هنوز متفکر به نظر میرسد:ولی رژیمش خوبه.خوب شد اینو از چنگش در آوردم.برای شروع همینو امتحان میکنم.

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۳۳ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
- تو چطوری درست شدی؟ مگه تو رو نفرستادم پایین؟

- منوی پر توان، رسید به داد این ناتوان!

- زود باش بگو ببینم استخون! تو دیگه می خوای چه بلایی سر ارباب بیاری؟

- ااااا ارباب... من یه رژیمی براتون می نویسم، انگشتاتون رو باهاش بخورین!

-

ایوان در حالیکه هنوز از برخورد دنده هاش صدای موزونی ایجاد می شد، روی میز می شینه و مشغول نوشتن میشه. در این مدت لرد و بقیه ی مرگخواران به چهره ی ایوان دقت می کردند و با صدای موزون دنده های اون، در عالم خودشون سیر می کردند.

- اورکا، اورکا! یافتم ارباب.

- ولی تو که لباس پوشیدی؟ احیانا نباید طور دیگه ای باشی؟

-

- بس کنید شما ها. ریگولوس، برو بیرون! زود باش؛ تو داری چی کار میکنی؟ منظورت از اون حرفت چی بود؟

- ارباب، من می خواسـ....

- ساکت باش، حرف نزن، توضیح بده!

- می خواستم بـ...

- گفتم ساکت باش! اصلا نمی خواد توضیح بدی، برو بیرون.

ریگولوس با تعجب و البته ناراحتی از اتاق بیرون میره و رژیم غذایی ای رو که نوشته بود تا به لرد نشون بده، توی دستش مچاله می کنه.

- ارباب؛ اینم از رژیم غذایی من که با استفاده از منوی مدیریت و ارتباط وایرلس خودم با بقیه ی مدیرا، نوشتمش:

صبحانه: کیک پای وزغ
ظهرانه: بال کبابی سنجاقک
عصرانه: خون گلاسه
شامانه: موش سوخاری

اینطوری هم که میگن، این غذا ها خیلی مقوی و با انرژی هستند؛ اصلا هم چاق نمی کنند؛ کاملا سالمن!

-

- چی شده ارباب؟ :worry: مممن اینو ننوشتم! اینو آنیتا واسم فرستاد! :worry:

- آنیتا؟

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
بلاتریکس گفت:اربابا، خودتون رو ناراحت نکنین.این مرگخوار حقیرتون چیز خورد! .ارباب، اگه شما اجازه بدین من براتون برنامه غذایی مینویسم.و البته ارباب میدونن که بلاتریکس لسترنج خواهان خوبی اربابشه.

لرد که چاره دیگری نداشت، تایید کرد.بلاتریکس تکه دوم وصیتنامه کرابو جدا میکنه و با خط وز دارش مینویسد.
لرد با اخم نگاهی به نوشته های بلاتریکس میکند.طولی نمیکشد که سقف خانه از فریاد لرد به ارتعاش در میاید و لرد فریاد زنان میگوید:چی؟چی؟ صبحانه:عشق به بلاتریکس.نهار:عشق ضربدر دو به بلاتریکس.شام:عشق به توان دو به بلاتریکس.ورزش:نگاه کردن به بلاتریکس.تو لرد سیاه رو چی فرض کردی؟مرد عاشق؟

بلاتریکس سرش را از شرم پایین انداخت و نگاه سرزنش بار رودولفس را ندید.ایوان روزیه پس از کمی تلاش راه خود را باز کرد و گفت:ارباب، مایلم براتون بهترین رژیم غذایی ای رو بنویسم که دنیا تا به حال به خودش دیده.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

بانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۸ دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 539
آفلاین
آنتونین وقتی موافقت لرد رو میگیره با خوشحالی یه تیکه کاغذو به زور از دست کراب میگیره و شروع به نوشتن میکنه.
کراب:هی!اون وصیتنامه من بود.

آنتونین اهمیتی به کراب نمیده.
صبحانه:هیچی
ظهرانه:هیچی
عصرانه:یک برگ کاهو
شبانه:نیم لیوان آب
نصفه شبانه:خوابهای شیرین
فعالیت بدنی در حد خرس

آنتونین بعد از نوشتن رژیم بسیار کارشناسانه و علمیش کاغذ رو بطرف لرد میگیره و میگه:بفرمایین ارباب.رژیمتون آماده اس.سعی کردم چیزی کم و کسر نداشته باشه.حتی اگه توجه کنین چیزای شیرین هم براتون گذاشتم که دلتون نخواد.اگه پسر خوبی باشین ممکنه یک سوم هویج رو هم به برنامه غذاییتون اضافه کنم.فقط مراقب باشین که برگ کاهوتون بیش از حد لازم بزرگ نباشه.به اندازه یک کف دست و اگه...
اشاره کوچکی از لرد کافی بود که کراب روی آنتونین بپره و بعد از زدن مقادیری مشت و لگد وصیتنامه شو پس بگیره.لرد با عصبانیت رو به آنتونین میکنه:تو خجالت نمیکشی؟مگه ارباب بزه؟یک برگ کاهو؟و تکرار کن ببینم.فعالیت بدنی در حد چی؟

چهره و هویتم مال شما...از زیر سایه ی ارباب تکان نخواهم خورد!

پیام زده شده در: ۱:۰۰ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
لرد سیاه بغض کرده و وسط اتاق نشسته بود.گروهی از مرگخواران رده بالا دور او جمع شده بودند.بلاتریکس به لرد نزدیک شد که دست نوازشی روی موهای او بکشد.ولی مویی نیافت و بیخیال شد.
-ارباب, الهی من فدای یک عدد از موهای ابروتون بشم.ای وای...ارباب...شما که ابرو هم ندارین!

لرد سیاه که اخمهایش کاملا در هم بود جوابی نداد.ایوان فرصت را غنیمت شمرده و جلو رفت.
-ارباب, یه نگاهی به هیکل من بندازین.ببینین سلامتی از تک تک استخونام میباره.شما دلتون نمیخواد همچین هیکل متناسب و زیبایی داشته باشین؟:pretty:

لرد زیر چشمی نگاهی به هیکل استخوانی و نفرت انگیز ایوان انداخت.
-بلا اینو از جلوی چشمام دور کن.من عمرا اگه رژیم بگیرم.من نمیخوام این شکلی بشم.

بلاتریکس با یک حرکت چرخشی بسیار خفن ضربه ای با موهایش به ایوان زد و او را از پنجره به بیرون پرتاب کرد.صدای سوت کوتاهی به گوش رسید و به دنبال آن صدای برخورد و خرد شدن استخوانهای ایوان و ناله هایش شنیده شد.بلا که از نابود شدن ایوان مطمئن شده بود دوباره رو به لرد سیاه کرد.
-ارباب شما باید رژیم بگیرین.ما نگران سلامتی شما و نجینی هستیم.

لرد قصد داشت مخالفت کند.ولی با دیدن شش جفت چشم که ملتمسانه به او زل زده بودند نظرش عوض شد.
-باشه باشه...چقدر اصرار میکنین.از فردا میتونین روزی یک زیتون از سالاد من حذف کنین.این فداکاری و از خودگذشتگی ارباب رو فراموش نکنین.هزینه شو از حقوقتون کم میکنم.

آنتونین بعد از چک کردن وضعیت ایوان به جمع مرگخواران پیوست.
-ارباب اینجوری نمیشه.ما براتون یه برنامه غذایی و ورزشی مینویسیم و شما اجراش میکنین.بهتون قول میدم نذاریم به شما سخت بگذره.شما فقط موافقت کنین.یک هیکلی براتون بسازیم!

لرد با بی میلی سرش را به نشانه موافقت تکان داد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.