هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر خانه ریدل(ارتباط با ناظر)
پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام لردک من قصد اجازه میدی(3بارمنم می شم.)

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۰۳:۴۴ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6959
آفلاین
خانم ویزلی(!)

رسید؟از کجا رسید؟!شما سفارش میدین براتون سوژه میفرستن؟

بعضی تاپیکها هستن که توشون هر سوژه ای میشه داد.خیلی راحت با هر نوع سوژه هماهنگ میشن.مثلا خانه ریدل، خانه گانت ها، قصر خانواده مالفوی، زندگی به سبک سیاه، و حتی گورستان ریدل ها...
سوژه هایی رو که نمیتونین تشخیص بدین برای کدوم تاپیک مناسبترن میتونین تو یکی از این تاپیکا بزنین.

ولی این سوژه ای که شما گفتین ایده جدیدیه.به نظر من جای کار داره.سوژه های زیادی میشه ازش درآورد.مشابهش هم تا جایی که میدونم وجود نداره.میتونین تاپیکش رو بزنین.فقط سعی کنین توی اسمش به سیاه بودن این گلخونه یا باغچه اشاره کنین که با انجمن هم هماهنگ باشه.

مدتها بود با ایده جدیدی برای زدن تاپیک مواجه نشده بودم.

موفق باشید!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
ارباب!
میگم که نمیدونما، ولی یه سوژه ای رسید ناگهانی،(البته ساخته نشدا، فقط رسید) که پیشنهاد داد بیام بگم یه گلخونه ای، باغچه ای، حتی یه گلدون میشه داشته باشیم که توش گیاه سیاه پرورش بدیم و سوژه ها حول گل و گیاه و خار و جلبک و اینجور چیزا اتفاق بیفته!
حالا اگه هم نداریم همینچین جایی، به نظرتون جای دیگه میشه زد اینجور سوژه ها رو؟

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
سلام گیلی!!

وقتی باید با تاپیک جدید موافقت کرد که اولا با انجمن همخوانی داشته باشه.دوما مطمئن باشیم فعال میشه و البته مشابهش هم در انجمن های دیگه وجود نداشته باشه.
مثلا ما ممکنه اینجا بتونیم تاپیک هتل ریدل هم بزنیم..ولی وقتی مشابهش در انجمن های دیگه هست چه دلیلی داره این کارو بکنیم؟سیاه بودن این انجمن هم دلیل خوبی نیست.سیاها هم میتونن برن تو همون تاپیک ها، سیاه بنویسن.

تاپیک شعر برای خوندن جالبه.ولی تعداد کسایی که بطور مرتب توش فعالیت میکنن نمیتونه زیاد باشه.شکلش هم طوری نیست که مثلا من ناظر بیام فعالش کنم.علاوه بر همه اینا، زیاد با روح ایفای نقش سازگار نیست.به نظر من همین تاپیک اشعار جادویی برای کل سایت کافیه.

موفق باشید...و در مدح ارباب شعر بسرایید.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
سلام ارباب

میگم به نظرم جای خالی یه تایپیک دارالشعراء توی اینجا به وضوح احساس میشه.
نظرتون چیه؟

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۵ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
خب....نمیدونم چی بگم در مقابل این درخواست!

درخواستهای نقد خیلی زیاد بودن.با پیام شخصیا تقریبا روزی (یا هر دو روز) دو سه تا درخواست داشتم.حتی پستهای تالار خصوصیشونم میفرستن گاهی.درخواست نقد متن های خارج از سایت رو هم داشتم(که البته در این مورد صلاحیت نقد کردن ندارم).هر کیوبیارین بگین اینقدر نقد کن، دیگه انرژی فعالیت براش نمیمونه.وقتم نمیمونه البته.
نقد کردن خیلی از پست زدن سخت تره.گاهی واقعا خسته میکنه.دو سه تا نقد طولانی رو ارسال میکنین و میبینین سه تا درخواست دیگه زده شده.

اگه اینجا رو باز کنم مجبورم تاپیک نقد مرگخوارا رو هم باز کنم.اونم از یه طرف اضافه میشه.چون به هر حال مرگخوارا اولویت دارن.
اگه وظایف نظارتی نبود زیاد مهم نبود.خب اعضا نقد میخوان.منم نقد میکنم.لازم نیست حتما فعالیتم بکنم.ولی نظارت هم کار وقتگیریه.(البته به شکلی که من نظارت میکنم).
یه مدتیه ماموریتی به مرگخوارا داده نشده.دلیلش کمبود وقته.برای همین مجبور شدم کارامو اولویت بندی کنم.نقد کردن خیلی ضروری نبود.اول مرگخوارا ، دوم نظارت و اگه فرصتی باقی بمونه در درجه سوم نقد کردن قرار داره.

با وجود همه اینا بازش میکنم.امیدوارم فقط اعضایی که احتیاج به نقد دارن درخواست بدن.اعضای تازه وارد، اعضای کم تجربه در ایفای نقش، اعضایی که نمیدونن اشکال کارشون در کجاست.اینا رو گفتم که بدونین چرا گاهی این تاپیک بسته میشه.برای رسیدگی به کارهای عقب افتاده!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
درخواست عاجزانه برای باز شدن دفتر نقد ها داریم

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۳:۱۱ یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
چشم ما روشن...هر چهار تاشونم مرگخوارن!شما اصولا انجمن خصوصی ندارین؟اون تو احتمالا یه تاپیکی برای صحبت با ارباب وجود نداره؟!!شما الان با ناظر خانه ریدل کار دارین یا ارباب؟!

با سالازار که حرفی ندارم.حل شد مشکل.روز پدرشونم مبارک!

جاگسن

الان اعتراف کردی تازه وارد نیستی دیگه؟...فراموش نمیکنم که در نگاه اول شناختمت. .
خب الان دیگه ناراحتیتون باید برطرف شده باشه.

آیلین

از شما ممنونم.خیلیا فکر میکنن گروه مرگخوارا بدون من نابود میشه.ولی اینطور نیست.مرگخوارا قبل از منم بودن.بعد از منم خواهند بود.نگران نباشین.بود و نبود یک نفر خیلی تاثیر گذار نیست.

امیدوارم هنوز خودتونو حلق آویز نکرده باشین.

اما دابز!!!!!

من اصلا نمیفهمم!شما این وسط چیکاره ای!سر پیازی؟تهشی؟وسطشی؟

آخه از کجا به این نتیجه رسیدی که رابطه من و سالازار رو شما به هم زدی!!
اولا که چیزی به هم نخورده.حتی اگه از سایت میرفتم هم با دلخوری از سالازار نمیرفتم.ایشون دیشب یه شوخی کردن ولی در مقابل، سالهاست که همراه و در کنار منن.نگران نباشین.دوستی های این سایت عمیق تر از این حرفهاست.

شما کوچکترین عذاب وجدانی نداشته باشین چون هیچ نقشی این وسط نداشتین!این آواتارم عوض کنین!!!گرچه کلی بهش خندیدم.

خیالتون راحت باشه.هستیم فعلا!شما هم باشین.از این به بعدم استرس نداشته باشین که اگه چیزی بگم ممکنه باعث دلخوری کسی بشه.شما برای تفریح اینجا هستین.خوش بگذرونین.مطمئن باشین دیگه اینجوری نمیشه.این یه مورد خاص بود.اگه کسی اشتباهی هم بکنه دوستانه بهش تذکر میدیم.البته تکرار میکنم که شما هیچ اشتباهی نکردین.این فقط برای احتمال اشتباه در آینده بود!

فعلا زیر سایه ارباب باشید...تا ببینیم بعدا چی پیش میاد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۵ ۳:۱۸:۴۹

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
من با عذر خواهی از تمام اعضا بگم، دیشب به خاطر غفلت و نادانی بنده، رابطه ی دوتا دوست و دوتا از سرورمون رو به هم زدم ولی به خدا اگه میدونستم کار به اینجا میکشه . . .
جان من اینجوری نکنین الآن چند ساعته انگار تو گلوم روغن داغ ریختن داره میسوزه از عذاب ووجدان نمیدونم چیکار کنم.
التماستون میکنم ارباب به خاطر بچگیم عفو کنید. تورو خدا ببخشید اگه چیزی گفتم بهتون بر خورد.
سالازار گرامی، از شما هم به خاطر اینکه باعث شدم رابطه تون با ارباب بد بشه عذرخواهی میکنم.
دیگر اعضای گروه از شما هم به خاطر اینکه تو این وضعیت قرارتون دادم عذر می خوام پشیمونم.
به خدا فکر میکردم داریم شوخی میکنیم.(که اشتباه فکر کردم)

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۵ ۰:۲۰:۳۹

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
ارباب
عاجزانه ازتون تقاضا می کنم این کارو نکنید. اگه شما برید ما باید چه کنیم؟ مرگخواران بدون شما هیچ مفهومی نداره. خواهش می کنم این جمله رو تکرار نکنید لرد بعدی... این جملات شما قلب منو از وحشت تکون میده... خواهش می کنم... خواهش می کنم از این تصمیمتون منصرف شید. ما همگی قلبا به شما علاقه داریم و اگه شما بخواید ما رو ترک کنید همه امون دلشکسته میشیم. نگید که این موضوع براتون مهم نیست...
بدون شخص شما این سایت دیگه هیچ جذابیتی نداره. اگه شما این تصمیمو عملی کنید من خودمو از سر در خانه ریدل حلق آویز می کنم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.