هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با ناظر
پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین
نقل قول:
مرگ بر تو سلسیتنا

چی ؟ یه محفلی؟ اونم از نوع رییسش؟! مرگ؟ ارزوی مرگ برای کسی میکنه؟ اونم در اولین ملاقات؟ معمولا تلاششون بر اینه که اول با زبون خش ، خاش...میگن خوش فکر کنم با طرف کنار بیان. هرچند ما کنار اومدنی با شما نداریم ویزلی ِ کله قرمزی که رفتی موهاتو رنگ کردی از وقتی صاحاب ِ محفل شدی . :pretty:
نقل قول:

، من ارباب شما رو به زانو درآوردم ، مورفین که دیگه جای خود داره ، مردک از بس استعمال کرده داره میمیره دیگه ، کلاه وزارت رو سرش واینمیسته ، بعد تو میگی من عین اون نشم ؟!

در هرصورت ما در تموم عمرمون یک بار دچار رافت قلبی شدیم ! گفتیم رافتمون رو شامل حال شما کنیم ! چون تو خانه ی ریدل هیچ کس اساسا دل نداره که رافت قلبی و دلی شامل حالش بشه! برای ما هم اشتباه شد. اییلین برامون تخم ققنوس شانسی خریده بود ، کاکائوشو زوزوری ازم گرفتن خوردن، پشت کاکائوش این رافت قلبی نهفته بود. یه کاغذ راهنما توش بود سرهمش کردیم. :zogh:

اوه پرسی پرسی پرسی..الان منظورت این بود که مث مورفین نشدی؟ یعنی خب تو هرگز نمیتونی مثل اون وزیر مملکت باشی دقیقا ولی از جهاتی بهش شباهت پیدا کردی. با توجه به این که هنوزم داری میگی من ارباب شمارو به زانو دراوردم. خب اگه الان یه درصد شک داشتم مطمان شدم. مورفین میتونست حمایتت کنه...از وقتی وزیر شده مواد اعلا داره بهش میرسه..میتونست به عنوان وزیر مملکت محموله های خوب بهت برسونه که تا این حد دچار توهمات دیداری شنیداری و البته صد در صد گفتاری نشی...ولیییییی متاسفم، ارباب اجازه ندادن! هرچی باشه تو یه محفلی هستی و مهم تر از اون یه " ویزلی" با موهای رنگ کرده ! پس متاسفم. تنها راهت اینه که بری خودتو ببندی به پنجره و ترک کنی. ما هم هرروز برات نفرین..اهم یعنی دعات میکنیم! بلاخره رییس محفل باید خوب بشه که ارباب عزیزمون تفریحی داشته باشن !

نقل قول:
مرسی از اینکه به فکر من و محفلی که نابود نشه ، شما بی زحمت برو سر اربابتو شونه بکش

ارباب اجازه نمیدن جز دخترشون نجینی احدی بهشون نزدیک بشه! حقیقتا کله زخمی هم وقتی میخواست جونشو به ارباب تقدیم کنه مجبور شد از راه دور این کارو انجام بده و وبقیه ماجرا رو هم که میدونی! اسمش شد پسری که از راه دور با طلسم اواداکداورا ی ارباب برای همیشه از روی زمین محو شد.

روز به شر و بدبختی ویزلی.

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مرگ بر تو سلسیتنا ، من ارباب شما رو به زانو درآوردم ، مورفین که دیگه جای خود داره ، مردک از بس استعمال کرده داره میمیره دیگه ، کلاه وزارت رو سرش واینمیسته ، بعد تو میگی من عین اون نشم ؟!

مرسی از اینکه به فکر من و محفلی که نابود نشه ، شما بی زحمت برو سر اربابتو شونه بکش

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین
نقل قول:
ولدمورت رو تحت امر خودم درآوردم

سلام قرمزی! همکاریتو با مورفین تبریک میگم! فقط خیلی زود بود که شبیه اون بشی! حیف . به مورفین گفته بودم دست اندر کارانش رو طوری انتخاب کنه که زود الوده نشن . . . دوستیتون در چه حده؟امیدوارم خیلی صمیمی نشده باشید برای سلامیتیه خودت میگم..بذار یه سوال بپرسم! مورفین هفته ای یه بار میره مریخ! تو هم باهاش میری؟

راستی یه نکته ! بدون که مورفین توی رداش فین میکنه! حواست باشه هر مسئولیتی بهت داد قبول کنی ولی شستن رداشو هرگز. تو باید زنده بمونی...تا محفل زنده بمونه و چیزی وجود داشته باشه که مایه ی خنده ی ارباب باشه.

روز به شر و بدبختی پرسی.

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
چارلی ویزلی :

چارلی عزیز ، دلیل اینکه به قولِ شما خانه ریدل چقدر جذابه ، این هست که اعضاش سعی خودشون رو میکنن که جذاب بشه .

الستور مودی :
منم موافقم با این مسئله ، بزن تاپیکش رو هر وقت خواستی

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
بنظر من چارلی یکم زیاده روی کرده ولی کاملا حق داره و راس میگه!

ولی من واسه اینا نیومدم. من اومدم بگم پرسی محفلمون حداقل به نظر من یه جایی کم داره! اتاق بازجویی! اتاق شکنجه! اتاق خون! اتاق خشونت! اتاق اره و اره برقی! اتاق میل داغ! اتاق انبر!

مجوزشو از کجا باس بگیرم؟

آخه میدونی... نمی دونستم جادگران هم جو شکنجه و خون و عشق داره! تازه آشنا شدم با جو خونش!

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵ چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام پرسی
با این که نمی ذاری من محفلی بشم به سرم زد برم مرگخوار شم ولی حصیت خانوادگی می ره زیره سوال می خواستم بگم برو یه سری به خانه ریدل بزن چقدر جذابخ محقل هم اینکار بکن.
به امید یه روز که تایید بشم.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ای لارت... فایرنز بوقی !

کجایی تو که خبری ازت نیست ؟ توی این مدت با موفقیت سر دامبلدور رو زیر آب کردم ، ولدمورت رو تحت امر خودم درآوردم و تو هم الان مجبوری جلوی من زانو بزنی و بعد از دقایقی توجیه شدن وارد محفل بشی ... موهاهاها ، برو دفتر توجیهات که من اومدم

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲

فایرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۶ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سلام علیکم!
این پست فقط و فقط به نشانه ی اعتراضه و بس!

ای پرسی بوقی! تا جایی که من یادم میاد تو مرگخوار بودی! چی به چی شده که شدی ناظر محفل؟ دامبلو چیکار کردی؟ بوق بر تو ای مرگخوار جاسوس! من کل محفل رو علیه تو بسیج خواهم کرد!

اهم! همین!
با تشکر

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
منم مرلین جان اگر میخوای درخواست ایجاد تاپیک جدید بدی از همین الان تایید نشد ! اگر هم میخوای توجیه بشی در مورد محفل ، بیا دفتر توجیهات شما

بدون نام
سلام
آقــــــــــــــــــــــــــا صاحب اینجا شومایی؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.