هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
استرجس پادمور عزیز.
اینو تو چت باکس هم گفتم و لازم دیدم یه بار دیگه هم اینجا بگم. بحث اصلا سر این نیست که چرا از ریونکلا امتیاز کسر نشده.اگه ما موافق کسر امتیاز بودیم خب همون زمان که تو تالار اینو مطرح کردین با کسر امتیاز از گروهشون موافقت می کردیم. من خودم مخالف کسر امتیاز از گروهشون بودم. چون مشکله و پیش میاد و حق داشتن. در کمال احترام با سلسیتنا موافقم نمیشه یک بار دیگه و این بار این ارفاقو در حق گروه ما قایل بشین که استثنائا استاد دیگه ای تدریس این کلاسو به عهده بگیره؟ با این همه تصمیم شما هر چی هست مورد احترام و لازم الاجراست.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین
استرجس پادامور عزیز!

ما اصلا مشکلی با تدریس راون نداریم ! نمیگیم بیاین از راون امتیاز کم کنید! میگیم شرایطی که یه بار انجام شده دوباره هم میتونه بشه!
شما چرا بحث تموم شده رو بازش میکنی اخه؟ میگم راه حل بهتر این بود که بیاین بگین اگه ناظرین موافقن با توجه به شرایط اضطراری و نبودن ناگهانی دولورس، این کار انجام بشه! یا اصلا همچین قانونی تصویب بشه!
در هرصورت لازم به همچین کاری نیست. ما از اول هم با امتیاز دادن به راون مشکلی نداشتیم که اگه داشتیم تو زمان خودش که اون پستو تو تالار زدید مخالفت میکردیم.

من بحثی ندارم دیگه. پست قبلیمو هم پاک کرده بودم، منتهی الان اومدم دیدم جواب دادین. بی زحمت برش گردونین اگه میخواین.

افقط یه چیزی! این جلسه که گذشت و امتیازم کم میشه خب طبق گفته خودتون! ولی برای جلسه ی اینده و مسابقه ی دوئل که دولوروس مسئولشه، لطف کنید از الان یه فکری بکنید پس. چون ممکنه اصلا ایشون یه مشکلی براش پیش اومده باشه هرگز دیگه نتونه بیاد سایت. ما که خبر نداریم! منطقی هم نیست که همینطوری تا ابد امتیاز کم بشه از گروه. لطفا یه تبصره ای چیزی بذارین واسه جلسه ی بعدش و مسابقه.. .

ممنون.

ویرایش شده توسط سلسیتنا واربک در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۵ ۱۰:۱۴:۲۲

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۹:۵۳ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
الان مشکل امتیازی هستش که از راون کم نشده ؟ خب شما میتونین به ناظرتون بگین که چرا گفتن ازشون امتیاز کم نشه و به بقیه گروه ها هم بگین! صرفا اون مشورت با گروه ها برای این انجام شد که مدیر مدرسه یا معاون اون زمان حضور نداشتن تا جواب بدن که تدریس جای کسی مجاز هست یا نه ! اون شخص تدریس خودشون رو انجام دادن چون مدیر یا معاون پاسخ گو نبودن به همین دلیل من از گروه ها سوال کردم که راضی هستن یا نه همه گفتن مشکلی نیست ولی الان که هم مدیر مدرسه حضور دارن هم من و مجوز صادر نمیشه!
پس اگر تدریس انجام بشه توسط شخص دیگه ای بازم امتیاز کم میشه !

ضمنا دلوروس عزیز چند روزه حضور ندارن ... امیدوارم که مشکلی براشون پیش نیومده باشه!

من یک بار گفتم یک بار دیگم میگم گروه راونکلاو بدون مجوز تدریس جلسه ی دوم گیاه شناسی رو توسط شخص دیگه ای انجام داد چون پاسخی در راستای دریافت یا عدم دریافت مجوز دریافت نکرد ولی سه گروه دیگه مخالفت کردن بابت کم شدن امتیاز ! الانم سه گروه دیگه میتونن توسط ناظرین خودشون اینجا اعلام کنن که با تدریس دافنه مشکل دارن و نباید تدریس میکرده تا امتیاز مورد نظر از گروه راونکلاو کم بشه !
این مهلت فقط تا دوشنبه شب وجود داره بعد از اون دیگه این مسئله فراموش شده حساب میشه ! (فقط صحبت ناظر مد نظر گرفته میشه )

به کل گروه راونکلاو:

این نتیجه ی هماهنگ نبودن و عجله کردن اعضای شماست که بدون دریافت مجوز اقدام به کاری کردن !

و بار آخر میگم :

تدریس شخصی جای شخص دیگه ای مجاز نبوده و در صورت مشاهده برخورد بدی خواهد شد !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۲۶ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان عزیز من کجا پذیرفتم ؟
اگر دقت کنین اون زمان من معاون نبودم و مدیر هاگوارتز هم حضور نداشتن و اون شخص بدون موافقت مدیر تدریس انجام دادن ! بعد از اون من در تک تک گروه ها در تاپیک ناظرین آنها پست ارسال کردم تا ناظران شما بعد از مشورت با اعضای گروه نظر خودشون رو بگن که آیا موافقن از راونکلاو امتیاز کم بشه یا نه ولی همه ی گروه ها مخالفت کردن ! بنابراین از راونکلاو امتیازی کم نشد ! اگر گروه ها موافقت میکردن صد در صد امتیاز کم میشد !

الانم اگر تدریسشون انجام شد که هیچ ! نشد امتیاز کم میشه خیلی راحت ! بحث تمام شدس !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۰ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
با سلام.
می خواستم بگم بنده هم با سلسیتنا موافقم. یادمه تو سری قبل کلاسا این مشکل برای بچه های ریونکلا پیش اومد برای جلوگیری از کسر امتیاز ناچارا کسی جای کس دیگه ای تدریس کرد و قبلش هم اعلام نشد. ولی شما با هماهنگی با گروه های دیگه این جا به جایی رو پذیرفتین. در حال حاضر هم برای گروه ما این مشکل به وجود اومده و با شناختی که از دلورس هممون داریم حتما براش مشکلی پیش اومده که نتونسته به موقع خودشو برسونه. پس چرا با تقاضای اعضای گروه موافقت نمی کنین؟یعنی ما هم بدون هماهنگی بریم جای دلورس تدریس کنیم؟

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۵ ۹:۳۶:۳۴

پیام زده شده در: ۸:۱۸ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
از جهنم افعی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین
استرجس سلام.

چرا صحبت غیر منطقی میکنی استرجس؟ میخوای اینقدر بکشمت که سه تا سایز بزرگ کنی ؟ میخوای بدم تسترال های ارباب تیکه تیکت کنن؟ جوری که دست جدا از پا ، پا جدا از سر..سر جدا از زبون؟
خب شاید دولوروس الان رفته باشه تو مرلینگاه گیر کرده باشه کسی هم نباشه درش بیاره! شاید دولوروس رفته مهمونی و اونجا توسط عوامل توطئه گر گروه خودت یه بلایی سرش اوردن...شاید دولورس این اتفاق نصیبش شده و در ماموریتی که هنوز شروع نشده، در راه ارباب کشته شده؟! شاید دولورس حواسش نبوده قلم پرش رفته تو چشمش و دیگه جایی رو نمیبینه..شاید دولوروس دور از جون ارباب، دوباره خرت و پرت زیاد خورده افتاده یه گوشه واسه خودش مرده و هنوز ما خبر نداریم . . . بعد کلاسش چی میشه؟!
چطور شونصد روز پیش یکی دیگه اومد جای یکی دیگه از یه گروه دیگه تدریس کرد چیزی نشد؟! رفتین وسط انجمن ها هم پی ام دادین اجازه گرفتین! خب الانم همین کارو بکنید دیگه. برین از بقیه گروه ها اجازه بگیرین! یه کاریش بکنین . تو که تدبیرت خوب کار میکنه استرجس...اوووه نه....دکمه ی تدبیر خاموشت. الان روشنش کردم...خب حالا یه تدبیری بیندیش .

کله سحرتون به شر و بدبختی.

Welcome to where time stands still .No one leaves and no one will .Moon is full, never seems to change

پیام زده شده در: ۶:۴۵ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

مورفین گانت نوشته:
سلام

آقا این دلوروس آمبریج ما قرار بود تدرس دفاع در برابر جادوی سیاه رو دیروز بفرسته ولی الان نیست که بخواد بفرسته. امتیازات جلسه دومش هم طبیعتا نداده. میشه ما یکی از بچه ها رو بفرستیم به جاش هم تدریس کنه، هم امتیازات جلسه قبل رو بده؟

طبق این 2 تا قانون:

نقل قول:
قانون کلی: تاخیر (1 ساعت الی 24 ساعت) موجب کسر 3 امتیاز از گروه استاد می شود.

قانون کلی: عدم تدریس=غیبت (پس از گذشت 24 ساعت از زمان قانونی تدریس) موجب کسر 5 امتیاز از گروه استاد می شود. اگر پس از 48 ساعت تدریس نکرد، غیبت نهایی شده است و آن جلسه توسط بازرس لغو می شود.

نقل قول:
6. در صورتی که استاد جلسه جدید را تدریس نماید اما پس از گذشت 48 ساعت همچنان امتیازات جلسه قبل را هم در کلاس و هم در تابلوی امتیازات اعلام نکند، بازرس عالی رتبه از گروه استاد 3 امتیاز کسر کند.

الان 3 امتیاز ازمون کم شده و بعد ما الان سعی داریم تا نذاریم 5 امتیاز دیگه هم کم شه و کلا فقط پرسیدیم فعلا.

نه مورفین جان به هیچ عنوان هیچ کس نمیتونه جای کس دیگه ای تدریس کنه حتی اگر اون جلسه لغو بشه ! ضمنا امتیاز ها رو هم نده مطمئنا بابت اونم امتیاز کم میشه ها!

استادهای محترم امتیازها یادتون نره بزنین ! من یک ثانیه از 48 ساعت از تدریستون بگذره امتیاز کم میکنم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۴۳ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام

آقا این دلوروس آمبریج ما قرار بود تدرس دفاع در برابر جادوی سیاه رو دیروز بفرسته ولی الان نیست که بخواد بفرسته. امتیازات جلسه دومش هم طبیعتا نداده. میشه ما یکی از بچه ها رو بفرستیم به جاش هم تدریس کنه، هم امتیازات جلسه قبل رو بده؟

طبق این 2 تا قانون:

نقل قول:
قانون کلی: تاخیر (1 ساعت الی 24 ساعت) موجب کسر 3 امتیاز از گروه استاد می شود.

قانون کلی: عدم تدریس=غیبت (پس از گذشت 24 ساعت از زمان قانونی تدریس) موجب کسر 5 امتیاز از گروه استاد می شود. اگر پس از 48 ساعت تدریس نکرد، غیبت نهایی شده است و آن جلسه توسط بازرس لغو می شود.

نقل قول:
6. در صورتی که استاد جلسه جدید را تدریس نماید اما پس از گذشت 48 ساعت همچنان امتیازات جلسه قبل را هم در کلاس و هم در تابلوی امتیازات اعلام نکند، بازرس عالی رتبه از گروه استاد 3 امتیاز کسر کند.

الان 3 امتیاز ازمون کم شده و بعد ما الان سعی داریم تا نذاریم 5 امتیاز دیگه هم کم شه و کلا فقط پرسیدیم فعلا.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
تیم هافلپاف هم ترکیب خودشون رو اعلام کنن هر چه سریعتر (فقط تا فردا مهلت اعلام دارید)

سوژه ی مسابقه ی دوم هماننده مسابقه ی اول اعلام خواهد شد و بعد از اعلام سوژه مسابقه شروع خواهد شد ! قوانین مسابقه هم کلا به همون ترتیب خواهد بود فقط امتیاز دهی مسابقه به عهده سالازار عزیز خواهد بود چون من خودم عضو تیم کوییدیچ گریفیندور هستم و درست نیستش که من امتیاز ها رو بدم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام
ترکیب تیم کوییدیچ اسلیترین:

دروازه بان : لرد ولدمورت (مجازی)

مدافعین: جاگسن - بارتی کراوچ پدر (مجازی)

مهاجمین: بارتی کراوچ - آیلین پرنس - توبیاس اسنیپ (مجازی)

جستجوگر: سالازار اسلیترین (مجازی)

بازیکنان ذخیره : سلستینا واربک - مورفین گانت (C)

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.