هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
تکالیف بویاکاشایـــــــی من

۱) با توجه به پست تدریس، بنظر شما جامعه جادوگری در قبال جامعه مشنگی چه موضعی باید بگیرد؟ به آن ها کمک کند؟ یا دخالتی نکند؟ یا از آن ها مانند جن خانگی استفاده کند؟ توضیح دهید. (۱۵ نمره)

بوقــــی! ما خودمون تو خودمون موندیم! اونوخ به من میگی با مشنگا چیکا کنیم؟ بوقانوف! مشنگا هم نیازی به ما ندارن! دلیل می خوای؟ تو به چه حق ـی از من دلیل میخوای؟ حق استادی؟ واتـ د! کی اینو استاد کرده؟ دلوروس؟ خودش کجاست اصن؟ اصن ولش کن. همین الانش هم ده نمره کم شد

خب... دلیل اینکه مشنگ های مشنگ؛ نه اونایی که مشنگن، اونایی که خیلی مشنگ ـن قهرمانانی دارن که بهشون میگن "اونجرز". البته اول خودشون به خودشون گفتن اونجرز، بعدش بقیه بهشون گفتن اونجرز
حالا اونجرز کیا هستن؛ یه دونه بلوند سوسول هستش که بهش میگن ثور و کارش با یه آوادا تمومه. یه غول سبز بزرگ بدترکیب و اینا هم هستش که بهش میگن هالک و اونم خیلی پخی نیست و با یه آوادا کارش تمومه. دو تا دونه هاکای و آیرن من هم هستن که اونا کارشون نیازی به تموم کردن نداره، همین جوریش هم کارشون تمومه
میمونه یه کاپیتان آمریکا، یه بلک ویدو! کاپیتان آمریکا یه سپر داره که ضد آواداکادابرا هستش. اما با توجه به اینکه مرگ بر آمریکا و مرگ بر ضد ولایت فقیه، کاپیتان رو بیخیال و گور باباش و اصن هیچ غلطی نمیتواند بکند
حالا فقط یه خانوم خوشگله میمونه به نام بلک ویدو. جالبه بدونی که طرف روسی هم هست! البته قبول دارم غیر روس بودن کار فوق العاده ـی دیگه بلد نیست. اما (با توجه به اینکه خود شما هم روس تشریف دارین) همین روس بودن هم کار هر کسی نیست و کلا روس ها خیلی آدمای خوبی هستن و نمره بدید و اینا

۲) جاهای خالی را با استفاده از کلمات زیر و با توجه به پست تدریس پر کنید.
کلمات: گلابی - هری - مورفین - راست - بزن - چپ - ایستاده - پهن شده - آویزان

_ الادورا بلک به کوری چشم، گلابی بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
خب معلومه دیگه! تو همچین کلاسی، گلابی بهترین دانش آموز کلاس میشـه

_ مورفین گانت بر، روی چوب لباسی کلاس ........ بود. (۳ نمره)
مورفین گانت بر چیه؟ بر ینی خشک! مورفین گانت بر ینی مورفین گانت خشک
حالا سوال پیش میاد که چی یا کی رو چوب لباسی بوده؛ در جواب باید گفت که چی میتونه غیر از مورفین رو جالباسی باشه؟ خب معلومه. هیچکس! پس گزینه مورد نظر مورفین میشه

_ پرفسور دالاهوف، دست ......... دارد. (۳ نمره)
بوقــــــی! تو باز سرکار گزاشتی ما رو؟ بوقانوف! خب من چی بگم؟ بگم دست راست دارد؟ ینی دست چپ ندارد؟ یا برعکس؟ بگم دست بزن دارد؟ بوقــی! تو دست بزن داشتی و به من نگفتی؟ برو! برو دیگه نمیخوام ببینمت
الان من ناراحت شدم و گفتم سوسک هام بیان باعث رفع ناراحتی من بشن! الان دقت کنی میبینی دست ـت آویزان شده به تنت

۳) سوالات چهار گزینه ای: ( هر سوال ۲ نمره)

۳-۱) کدام گزینه بهتر است؟
الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

عاقا یه سوال! هیچکدام رو اگه انتخاب کنیم میشه "هیچ کدام بهتر است." ؟ تو باز ملت رو سر کار گزاشتی بوقی؟ گزینه انحرافی میدی واسه من؟ بوقی! بوقانوف! اصن واسه کوری چشم حسودان گلابی رو انتخاب میکنم! چش ـت دراد

۳-۲) مساله: الادورا بلک گفت که جای نوه پرفسور دالاهوف است، حال اگر الادورا 18 سال داشته باشد و دالاهوف از مجذور سن مادر الادورا بلک سه سال بیشتر داشته باشد و سن پدر الادورا بلک انتگرال سن مادر دالاهوف باشد، دالاهوف چند ساله است؟
الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

بوقـــی! منو میپیچونی؟ مردم رو میپیچیونی؟ زبونم لال ارباب رو میپیچونی؟ بدم سوسکام بخورن ـت؟ خو لامصب! پیمرد صد و هشت ساله با دختر هیژده ساله ازدواج کرد، الان بچه هم دارن البته یه جوون چهارده ساله هم با یه دختر سیزده ساله ازدواج کرد، الان بچه هم دارن. (البته تو مورد دوم مطمئن نیستم ازدواج کرده باشن) حالا با این تفاسیر، تو هم میتونی شونصد ساله باشی، هم ششصد و هم شصت! و چون من کلا میخوام خط بطلانی بر نظریات اتودموکرادیتیو غربی بزنم، میگم چونصد

۳-۳) تلفظ درست اسم دافنه چیست؟
الف) دافی
ب) شخص مخصی اصیل مصیل دافنه
ج) تافی
د) همه موارد(دافی شخصی مخصی اصیل دافنه تافی)

هوووووی! بوقی! درسته استادی، اما حد خودتو بودون! هیـشی حق نداره غیر از من رو دافنه اسم بزاره! اصن بوقانوف! من وقتی به دافنه گفتم "داف" تو کجا بودی؟ خیـر سرت فرمانده آنتی ساحریال هستی! به هم عضوی ـت ظلم میکنی؟ اون از مجوز ندادن ـت به استخر، اینم از این! بوقی! د نمره رو بده لامصـب

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۲۵ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
با توجه به پست تدریس، بنظر شما جامعه جادوگری در قبال جامعه مشنگی چه موضعی باید بگیرد؟ به آن ها کمک کند؟ یا دخالتی نکند؟ یا از آن ها مانند جن خانگی استفاده کند؟ توضیح دهید. (۱۵ نمره)
این مشنگ ها ادم بسیار بوقی اند.من نظرم این است دخالتی نکنید،بزارید خوش باشند.
اصلا ارزش نداره بکشینشون.ولش کن حال داری.مشنگ چیزهای مزخرفی دارند اگه می خواهی نابود کنی هستم.

_ الادورا بلک به کوری چشم گلابی بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس پهن شده بود. (۳ نمره)
_ پرفسور دالاهوف، دست بزن دارد. (۳ نمره)

به ضرث قاطع گلابی

۳-۲) سال داشته باشد 18الادورا بلک گفت که جای نوه پرفسور دالاهوف است، حال اگر الادورا مساله: و دالاهوف از مجذور سن مادر الادورا بلک سه سال بیشتر داشته باشد و سن پدر الادورا بلک انتگرال سن مادر دالاهوف باشد، دالاهوف چند ساله است؟

شیب استاد رحم کن.
د) چونصد
انیشتن وقتی این مسئله راشنید جیغ ارامی زد وسکته خفیفی کرد ومرد. :دی

استاد اینه تو گزینه ها نبود.
شخص مخصی پخسی دافنه روغن گریس

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۰:۵۶:۳۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
۱) با توجه به پست تدریس، بنظر شما جامعه جادوگری در قبال جامعه مشنگی چه موضعی باید بگیرد؟ به آن ها کمک کند؟ یا دخالتی نکند؟ یا از آن ها مانند جن خانگی استفاده کند؟ توضیح دهید. (۱۵ نمره)

انسان چه جادوگر و چه ماگل ، یک موجود اجتماعی هست و من مطمئنم که این جدایی دو نوع انسان موجود به ضرر هر دو گروه هست . درست هست که مشکلاتی هم در این بین هست ولی منفعتش خیلی بیشتر از این صحبت ها به نظر میرسه . من خوبی های زندگی اجتماعی جادوگران و ماگل ها رو در زیر میارم :

اول )
ممکن هست که همه فکر کنن که جادوگران به کمک جادو خیلی از ماگل ها جلوتر هستن ولی آیا این درست هست ؟ خیر ! ممکن هست که جادوگران بتونن خیلی از کارهای "عملی" رو بهتر انجام بدن ولی آیا به کمک جادو ما میتونیم به مشکلات معنوی هم برسیم ؟ خیر ! همین باعث شده که ماگل ها ، چون جادویی وجود نداره بیشتر روی کارهای اجتماعی برای نیاز های معنویشون کار کنن . همین وجود نداشتن جادو بهشون کمک کرده که در خیلی از عرصه ها بیشتر پیشرفت کنن . برای مثال میتونیم به داشتن وزارت های مختلف در هر ناحیه ( یا همون کشور )اشاره کنیم . آیا یه وزارت سحر و جادو برای کل جهان کافی هست ؟ آیا وزیر و کارمند های وزارت خونه که در لندن زندگی میکنن به مشکلات جادوگران تو کشوری مثل چین آگاهی دارن ؟ امکان پذیر نیست که همه جادوگران رو به لندن بیاریم و همچنین امکان پذیر نیست که جادوگران رو در همه جهان کنترل کنیم و به مشکلاتشون رسیدگی کنیم با وجود فقط یک نهاد .

ماگل ها برای رفع این مشکلات ، در هر ناحیه یک مرجع قرار دادن و به کمک اون مشکلات رو سریعتر و بهتر بررسی و راحتتر میتونن برطرفشون کنن .

حالا مساله اینجاست که آیا ماگل ها بدون مشکل اجتماعی هستن ؟ خیر ! اینجا هست که جادوگران میتونن کمک ماگل ها رو بهشون برگردونن و به کمک جادو بتونن نهاد های بهتری برای کنترل ناحیه های مختلف جهان بر روی کار بیارن . در خیلی از کشور های ماگل ها ما شاهد بی برنامگی و مشکلات بزرگ از طرف نهاد ها هستیم .

در این رابطه مشترک بین ماگل ها و جادوگران ، ما میتونیم که " وزارت سحر جادو و ماگل ها " در تمام جهان به وجود بیاریم و به کمک تجربه های ماگل ها و قدرت جادوگران جهان رو مکانی بهتر برای زندگی بکنیم .

دوم) آیا ما جادوگران راضی هستیم از محل زندگیمون در صورتی که کلی از مکان های زندگی ماگل ها هزاران درجه از ما بهتر هست ؟ آیا خانواده ویزلی از زندگی در بین کوه ها و ناکجاآباد راضی هستن و یا ترجیح میدن در شهر زندگی کنن و جایی که مالی ویزلی هر روز مجبور نباشه آشپزی کنه و بتونن بعضی اوقات به رستوران های مشنگی برن و به راحتی غذا بخورن ؟ آیا جادوگران و ساحره های نوجوان ما که نمیتونن به صورت قانونی جابه جا بشن راضی هستن ؟ باید کلی مسائل جدید مثل ریختن پودر تو شومینه یا گرفتن یه لنگه کفش قدیمی رو انتخاب کنن برای جا به جایی در صورتی که مترو ، تاکسی و هواپیما نیاز های ماگل ها رو تا حد زیادی برطرف میکنه . چرا جادوگران نباید از این مسائل استفاده کنن ؟

علاوه بر اون ، خیلی از جادوگران دارن نیاز زندگی دستی جمعی رو از دست میدن چون از همدیگه خیلی دور زندگی میکنن . چرا نباید برای جادوگران چنین امکانی وجود داشته باشه که هر روز دوستانشون رو ببینن و با اونها بیرون برن و خوش بگذرونن ؟

سوم) ماگل ها از امکانات جادوگران اطلاعی ندارن و نمیتونن ازش بهره ای ببرن در حالی که جادوگران خیلی میتونن بهشون کمک کنن . تصور کنید دیگه نیاز نباشه کسی خونش رو تمیز کنه و دوست جادوگرش میتونه با یه ورد این کار رو براش انجام بده . تعداد دزدی و قتل ها به شدت پایین میاد در جامعه ماگل ها به خاطر اقدامات امنیتی که میشه با جادو انجام داد .

در پایان و برای نتیجه گیری باید بگم که به نظر من مشکلاتی در بین زندگی مشترک جادوگران و ماگل ها وجود داره و برای هر دو گروه باید فرهنگسازی ها و قوانین جدیدی درست بشه تا هر دو گروه بتونن از وجود همدیگه استفاده کنن ولی سوء استفاده ای هم در بین به وجود نیاد . احتمال میدم که در سال های ابتدایی این طرح ، خیلی مشکلاتی زیادی به وجود بیاد ولی همونجور که انسان ها ( چه جادوگر چه ماگل ) ثابت کردن ، انعطاف پذیر هستن و به سرعت میتونن پیشرفت کنن . در نتیجه میتونیم ببینیم که اگر جادوگران به ماگل ها کمک کنن ، این کمک ها یک طرفه نخواهد بود و هر دو طرف سود های زیادی خواهند برد . به همین خاطر هست که من گزینه کمک جادوگران به ماگل ها و بر عکسش رو انتخاب میکنم .

_ الادورا بلک به کوری چشم مورفین و هری بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)

طبق صحبت های انجام شده در کلاس ، مورفین جواب درست هست ولی خب از هیچ فرصتی برای کوری چشم هری نباید چشم پوشی کرد .

_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس آویزان بود. (۳ نمره)

پهن شده بود گزینه مناسبی نیست چون مورفین اصلا گوشتی در بدنش نیست که بخواد پهن بشه .

توضیح بیشتر نمیدم تا به خاطر مطالعه زیاد تکلیفم ، روی خودم امتحان نکنه پروفسور ! :worry:

الف) گلابی

گلابی میوه ای خوشمزه و مفید برای بدن انسان هست در حالی که مورفین شخصی بدرد نخور ، ساسی مانکن گوش خراش و جواب هیچکدام هیچوقت درست .

۳-۲) مساله: الادورا بلک گفت که جای نوه پرفسور دالاهوف است، حال اگر الادورا 18 سال داشته باشد و دالاهوف از مجذور سن مادر الادورا بلک سه سال بیشتر داشته باشد و سن پدر الادورا بلک انتگرال سن مادر دالاهوف باشد، دالاهوف چند ساله است؟

الف) شصت

نقل قول:
In Harry Potter and the Half-Blood Prince, it is mentioned that "Dolohov" was among Tom Marvolo Riddle's followers when he asked Albus Dumbledore for the Defence Against the Dark Arts position sometime between his graduation from Hogwarts in 1945 and 1970.

با توجه با تحقیق های من در کتابخونه هاگوارتز ، ایشون بین 1945 تا 1970 تحصیلش رو در هاگوارتز به پایان رسونده که خب ازش میشه نتیجه گرفت یه چیزی حدود 60 تا 80 سال سن دارن .

الف) دافی

مهم این نیست که تلفظ درست چی هست ، مهم این هست ما چی میخوایم باشه و به نظر من دافی خیلی اسم خوبی میتونه باشه و مفید برای مدرسه و اینکه کلا یا دافی تو کلاس باشه .

آخ ، اوکی فلور نزن تو هم دافی هستی .

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
مرسی

به نظر من باید موضع خودمونو مشخص کنیم. حالا چه جوری؟
ما باید بیایم و مشنگا رو بررسی کنیم. ببینیم کدوماشون باهوشن، به درد بخورن، طرفدار جادوی سیاهن، حالیشونه که ما نژاد برتریم، کدوماشون حالیشون نیس، خنگن، با غرور بی جاشون ما رو آزار میدن.
بعد گروه اول رو شست و شوی مغزی بدیم و یه کم کمکشون کنیم تا در عوض برامون کار کنن و استعمارشون کنیم. درسته که قدرت جادویی ندارن، اما از مغزشون که میتونیم استفاده کنیم!
گروه دوم هم بر میداریم می بریم گروه گروه زیر زمین خانه ی ریدل .

_ الادورا بلک به کوری چشم چپ مورفین بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)

_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس پهن شده بود. (۳ نمره)

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

ساسی مانکنو اصلا بررسی نمیکنم مورفین رو هم فکر نکنم نیاز به بررسی داشته باشه
اما گلابی حداقل قابل بررسیه!

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

پروفسور دالاهوف؟ شما فکر نمیکنی یه رز ویزلی، که رو هم رفته بعد از یادگرفتن جمع و تفریق 2 سال ریاضی خونده، الانم داره میره تجربی، همچین مسئله ای رو حل کنه؟
با استفاده از روش آزمون و خطا به گزینه ی 4 رسیدم، 60 سال سن مادر الادوراس. چون الادورا بچه ی آخر خانواده بوده و برادر خواهرای بزرگترش بالای 30 سال دارن.
ششصد هم به آواتارتون نمیاد.
شونصد هم حال نمیکنم باش

الف) دافی
ج) تافی

گزینه ب توی متن تدریس گفته شده و ما هم نظر استادو قبول داریم فقط، کاریم به حرف بقیه نداریم

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

پانسـی پارکینسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۷ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۰:۰۷ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین

پروفسور شما دیگه چرا؟ شما که مشنگ ها رو بهتر از همه ی ماها میشناسین مگه نمیدونین این مشنگا سر بدست آوردن یکم قدرت چه کارا که نمیکنن! کافیه یکم از قدرتای شگفت انگیزمونو نشونشون بدیم نصف بیشترشون جلومون خم و راست میشن و به دیده ی احترام بهمون نیگا میکنن. از نظر اونا ما انسانهایی بسیار خفن با قدرت هایی خفن تر هستیم پس چرا خودمونو ارزشون دریغ کنیم؟ چرا نذاریم لباسهای همایونی مون رو بشورن، از بچه هامون نگهداری کنن و با تمیز کردن خونمون و لمس کردن وسایلمون متبرک بشن.
من به عنوان یک ساحر خوش قلب و مهربان از این ایده حمایت میکنم که ما جادوگران این موجودات حقیر و ناتوان رو مفتخر به غلامی تو خونه هامون کنیم و به جنّی بپذیریمشون.
از جادوگران و ساحران میخواهیم تا ما را یاری کنند، تا همه ی موجودات از شیرینی های زندگی لذت ببرند، مشنگ ها هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستند.. بنیاد حمایت از بیماری های خاص!

۲) جاهای خالی را با استفاده از کلمات زیر و با توجه به پست تدریس پر کنید

_ الادورا بلک به کوری چشم چپ و راست و آویزان مورفین بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس نایستاده بود بلکه مثل گلابی پهن شده بود. (۳ نمره)

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

اوه استاد این اصلا منصفانه نیست که گلابی یا حتی مورفین رو با این موجود ساسی یه جا تو یه سوال مقایسه کنین گلابی یکی از میوه های مورد علاقه ی منه و فوایدش به مراتب بیشتر از ساسی مانکنه! بیبنین گلابی علاوه بر اینکه کارکرد روده رو بهبود میبخشه خوشتیپ تر و خوش قیافه تر هم هست! مورفین هم درسته یه کوچولو معتاده ولی خب ناسلامتی وزیره و اعتیاد جرم نیست بیماریه آیا این یک رفتاره صحیح با یک معتاده ؟ آیا این سرکوب عواطف و سوق دادن اون به سمت چیز (مواد) بیشتری نیست؟ :worry: خب حالا با توجه به توضیحاتم ..من گزینه ی د رو انتخاب میکنم

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

بازم سوال ریاضی؟! استاد ریاضی من همیشه ضعیف بوده و من دقت میکنم میبینم شما همیشه با این سوالاتون میخواین این ضعف منو به رخم بکشین! چرا با احساسات یک شاگرد نابغه بازی میکنین؟ چرا عقده ای بارمون میارین؟ چرا؟ حالا این دفعه من به روی خودم نمیارم و برمیگرم به روی سوال
تا اونجایی که من فهمیدم... این سوال ارتباط مستیمی با پیدا کردن پرتقال فروش داره و پرتقال فروش هم همیشه در حال چونه زدن سر قیمته پس به گزینه ها میخوره گزینه ی چهار چونصد درست باشه لازم به ذکره که من به سوالات کنکور مشنگیم هم همینطوری جواب دادم.

الف) دافی
ج) تافی

خب ایشون به هرچه طولانی تر بودن اسمشون علاقه مندن و هرچی دستشون بیاد میبندن ته اسمشون پس گزینه ی د

ویرایش شده توسط پانسی پارکینسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱ ۳:۱۶:۱۲
ویرایش شده توسط پانسی پارکینسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱ ۳:۱۹:۳۳

میشناسی مارو

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
)1 با توجه به پست تدریس، بنظر شما جامعه جادوگری در قبال جامعه مشنگی چه موضعی باید بگیرد؟ به آن ها کمک کند؟ یا دخالتی نکند؟ یا از آن ها مانند جن خانگی استفاده کند؟ توضیح دهید. (۱۵ نمره)

در حقیقت پروفسور به چند شکل میشه به این سوال پاسخ داد. البته برای پاسخ گویی به این سوال باید دید فرد مورد نظر چه کسیه؟در صورتی که پاسخ دهنده یه محفلی باشه پاسخ مشخصه. باید به مشنگ ها کمک کرد.
اما در فرضی که پاسخ دهنده خودش مشنگه خب طبیعتا سرشو به شیوه غول های غارنشین می خارونه و پاسخی برای دادن نداره.
اگه پاسخ دهنده فشفشه باشه گزینه دخالتی نکنه باش مناسبتره.
اگه جن خانگی باشه بازم دو حالت داره.یا از دسته کریچریان هست که گزینه سوم پاسخش خواهد بود یا از دسته دابیون هست که گزینه اول رو برای پاسخ گویی انتخاب میکنه و یا از گزینه وینکیون هست که یحتمل گزینه دوم رو انتخاب خواهد کرد.
اوه یه فرض جا افتاد و اونم زمانیه که یه مرگخوار بخواد به این سوال پاسخ بده. به عنوان یه مرگخوار در مقام پاسخگویی به این سوال باید بگم جامعه جادوگری تحت امر ارباب باید به دنیای مشنگ ها لشگر کشی کنه و مخالفانو از دم چوبدستی و بعضا شکم نجینی بگذرونه و از کشته مخالفان و مشنگ پشته بسازه و بازماندگان نسل مشنگ ها رو به عنوان جن های خانگی به اربابان جادوگر بگماره.

_ الادورا بلک به کوری چشم .......... بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
ها؟کوری؟چیزه استاد من... ها جناب وزیر خوابن؟باشه پس گوشتونو بی زحمت بیارین جلو... مورفین...چیزه هیچ پسوند وزیری و اینا نمی خواد؟ :worry:
استاد!یعنی من دانش اموز خوبی نیستم؟
_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس ........ بود. (۳ نمره)

استاد مطمئنین خوابن ایشون؟ باشه عصبانی نشین!
آویزان بودن؟ایستاده بودن؟گلابی شده بودن؟چپ و راست شده بودن؟پهن شده بودن؟هری شده بودن؟یعنی کله اشون زخمی شده بود؟پس چرا من چیزی نمی بینم؟
_ پرفسور دالاهوف، دست ......... دارد. (۳ نمره)
بزن؟از کدوم بزنا دارین خب استاد؟بزن و بکوب؟یا بزن بهادر؟این خیلی مهمه.من قبول ندارم این سوال ابهام داره.
چیـــــــــــــــــی؟دست بزن دارین پروفسور؟؟؟

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

ساسی مانکن چون نمی دونم کیه یا چیه ناچارا از بین گزینه ها حذف میشه.
گلابی هم با توجه به اینکه هیچ شباهت معنایی و مفهومی با سایر گزینه ها نداره بازم ناچارا حذف میشه.مورفین هم اینجا ابهام داره. چه مورفینی مد نظر شماست پروفسور؟اونکه ته کلاس خوابیه یا اونکه تو جیبشه؟این گزینه هم اجبارا چون مبهمه حذف میشه.گزینه اخر هم چون پوچ از آب در اومد حذف میشه...
جانم؟همه اش چهارتا گزینه بود؟هی وای من پس من کدومو انتخاب کنم؟ :worry: باشه استاد یه لحظه من هول شدم الان جواب میدم... چیزه...خب من گلابی دوست دارم کلی هم خاصیت داره و اینا.پس همین باشه.

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

32 سال!به جان خودم اینو جواب رو با دقیقترین فورمول های ریاضی محاسبه کردم.مو لا درزش نمیره!منتها چون ممکنه از حوصله و درک کلاس خارج باشه از توضیحش با اجازتون قسر در میبرم.

الف) دافی
ج) تافی

استاد ظاهرا شما تصمیم گرفتین منو با اعضای سازمان حمایت درگیر کنین! :vay:
گزینه هـ دفی!البته در وهله اول ممکنه یه جور الات ساز و اینا به ذهن برسه ولی در واقع این مخفف اسم دافنه است!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین

به نظر بنده جامعه جادوگری نه تنها در قبال جامعه‌ی مشنگی که باید در قبال جامعه‌ی حیوانی، گیاهی،‌تک سلولی، حیات در کرات دیگر و غیره هم موضع بگیره ولی فقط موضع بگیره و تکلیف خودشو معلوم کنه ولی به بعدش کاری نداشته باشه،چرا؟ الان خدمتتون عرض میکنم. اصولا بعد از موضع گرفتن اگر احساس مسئولیت باشه خوب نیست و بده و با خودش دردسر میاره و انتظارات رو زیاد میکنه! می‌پرسی چطوری؟ خیلی ساده!‌

حالت اول) شما در نظر بگیرین که مشنگها و جادوگران زندگی مسالمت‌‌ا‌میز و شیرینی رو کنار هم شروع کنن ولی اگه فکر کردین مثل زندگی خزه و گلسنگ پر از منفعت دو جانبه است سخت در اشتباهین! بیشتر شبیه زندگی انگلیه و مشنگها انتظار دارن هر جا کم میارن جادوگرا براشون جادو کنن چه وقتی که پسر همسایه عاشق دختر همسایه میشه و انتظار داره یکی براش معجون عشق بسازه چون خودش بی‌عرضه است، چه وقتی که اوباماشون میخواد بره به جنگ تروریسم و لشکر آوادکداورازن میخواد جم کنه! حالا این وسط به جادوگره چی میرسه غیر از چیزهایی که خودش داره؟ عملا هیچی پس مسالمت ‌امیز به درد نمیخوره.

حالت دوم) فک کنین که مشنگها رو به بردگی گرفتین و مث جن خونگی ازشون کار کشیدیم. شما به من دو تا کار بگو که اینا میتونن سریع و کامل و بدون غر زدن انجام بدن!

یه خونه میخوان بسازن یکسال حداقل طول میکشه و آخرشم تف کاری میکنن، تازه اگه موقع گودبرداری خونه بغلی رو خراب نکنن. کار اداری بهشون بدی یه نامه رو یک روز کامل حداقل لفتش میدن تا به امضای اربابشون برسونن، کار خونه بدی،‌ تا لنگه ظهر میخوابن بعد تازه موقع نهار میشه و تا چشم رو هم بذاری عصر شده و شروع میکنن به غر غر کردن از خستگی تازه آخرشم حس میکنی خودت باید یه بار دیگه خونه رو آب و جارو کنی!

نتیجه:‌ بذارین مشنگا تو خماری و افسانه‌هاشون بمونن، ما را به خیرشان امیدی نیست... شر مرسان و اینا!!

_ الادورا بلک به کوری چشم .....مورفین گلابی باشد که نباشد..... بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)

تا چشش درآد!

_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس ....پهن شده.... بود. (۳ نمره)

هوومم... البته حالت کلیشو در نظر بگیریم آویزون شده بود ولی اگه بخوایم دقیق‌تر بشیم به موقعیتش و اینکه کلا در هر حالتی که باشه چه نشسته، چه ایستاده، چه خواب و چه آویزون همیشه پهن میشه پس من کامل‌ترین جواب رو انتخاب میکنم.

_ پرفسور دالاهوف، دست ....بزن..... دارد. (۳ نمره)

البته که پروفسور دالاهوف دست چپ و راست دارد و نه با دست چپ راست خودش میتونه هر کی رو چپ و راست کنه که میشه همون دست بزن با شدت بیشتر!‌

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

توضیح: گلابی میوه نمیشه، مورفین *بهتر* نمیشه! ساسی مانکن هم گوگل کردیم دیدیم یه جور مشنگ از بیخ و بن مشنگه پس ترجیحا همون دال!

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

چرتکه‌ش موجوده به جون خودم :pretty:

الف) دافی

ج) تافی

گزینه ب احساس کردیم به نظر استاد دالاهوف نزدیک تر است و ما حالا حالاها باید شاگردیشو بکنیم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین

به نام استاد!
خب این مبحث به شدت جای بحث داره؛ پس سعی میکنم کامل توضیح بدم.
ببینید فرض کنید در جهان هستی٬ جادوگری وجود نداشت٬ انسان ها بهترین نژاد محسوب می شدند و بعد از آن گروهی نبود جز میمون ها!
حالا که جادوگران وجود دارند٬ پس رده اون ها با یک رده کاهش به رده میمون ها می‌رسه!
ببینید استاد٬ من طرفدار ظلم نیستم. ولی اگر نژاد بشر جای ما بود با ما به تفاهم می‌رسید؟! اصلا و ابدا
شما یکم تاریخ بخون٬ چه بسا از نژاد ما رو به خاطر پیشگویی سوزوندن!
عایا جایز است که با امثال چنین مردمانی با ترحم برخورد شود؟!
من طرفدار ظلم نبوده و نیستم٬ ولی اگر بخواهیم درست ترین کار را بکنیم٬ اول باید خاطراتشان را کاملا از بین ببریم و دوباره به آموزش آن‌ها بپردازیم.

_ الادورا بلک به کوری چشم مورفین بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس آویزان بود. (۳ نمره)

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

بهترین گزینه ساسی مانکن در حال زدن مورفین گلابی است!
ولی چون نداریمش شما د رو در نظر بگیرید

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

به نظر من در این شرایط باید به کلاس پیشگویی مراجعه کنیم!
ما پیشگویی میکنیم که چونصد٬ مالاهوف که سنی نداره اصلا! تازه اول جوونیشه و اینا فوق فوقش ۱۵سالشه

الف) دافی
ج) تافی

استادا! گراما!
طراحی سوالتان در آئورتمان!
از آنجایی که ما حس می‌کنیم حس شوخ طبعیتان پاشیده بیرون در نتیجه گزینه ۳ را انتخاب می‌کنیم

پاینده باشید
جیم موریارتی

ویرایش شده توسط جیم موریارتی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۳۰ ۲۳:۱۶:۳۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین

خب راستش به نظر من باید کمکشون کنیم. باید بهشون کار بدیم تا بتونند زندگی کنند و از زیبایی های زندگی لذت ببرند. آخه چه اشکالی داره به جای تکون دادن چوبدستی هامون این مشنگها باشند که زمینمون رو جارو میکنند؟! چه اشکالی داره این مشنگ ها باشند که وسایلمون را جا به جا میکنند؟!
ما به موجودات جادویی مثل جن های خونگی وظیفه و کار محول کردیم اما برای مشنگ های بیچاره و بی استعداد هیچ کاری انجام ندادیم! آیا این نهایت خودخواهی ما نیست که نمیذاریم نوکریمون رو بکنند؟! ایا این نهایت خودخواهی ما نیست که نمیذارم از زیبای ها و قدرت های ما لذت ببرند و با دیدن اونها از خود بیخود بشند؟! مگه اونها چه چیزی از فشفشه ها کم دارند؟ جز اینکه از خانواده های جادوگری نیستند! با این حال همان بی استعدادی فشفشه ها را دارند! اونا هم مثل فشفشه هامون حق زندگی دارند!
در ضمن من یکی از طرفدارهای حقوق پشرم اگه کسی میخواد فعالیتی بکنه یا علاقه ای به این بحث ها داره میتونه به رستورانم واقع در هاگزمید مراجعه کنه. شرایط پذیرش عضو هم پنج دلار مشنگی هستش.

_ الادورا بلک به کوری چشم راست هری چپکی بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)

_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس نه آویزان بود نه ایستاده بلکه به مرحمت پرفسور دالاهوف پهن شده بود. (۳ نمره)

_ پرفسور دالاهوف، دست بزن مورفین گلابی را دارد. (۳ نمره)

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام

به نظر من پیروز دو صفر نود و مَش! اما حالاکه شما قبول نمیکنید..... بـــــــاشه ...همون گزینه ی “د” پس! تا نزدیک باشه به جوابم

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد

پرفسور من این مساله رو تو برنامه ی متلب نوشتم و گذاشتم حل کنه اما متاسفانه الان دارم از زیر آوار باهاتون حرف میزنم... پرفســـــــــــور... الوووووووووو.... صدامو دارید؟... متلب سیستم و کل خونه رو ترکوند.... تازه فحش بی ناموسی هم داد ولی من گوشامو گرفته بودم.... به مرلین نشنیدم چی گفت....
پرفسور جواب گزینه ی “د ”یه آیـــــــــــــــا؟

الف) دافی
ج) تافی

د ؟

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین

باید به اون ها کمک کنیم.
اونا که نمیتونن به تنهایی کارای خودشونو انجام بدن. میتونن؟ اگه میتونن چرا باسه تعمیر ماشین چهار ساعت وقت میزارن در حالی که بایک ریپارو درست میشه؟ یا مثلا از مشکل کم ابی رنج ببرن در حالی که ما میتونیم از سر چوبدستیامون اب بدیم بیرون؟(وردش یادم نیست ) خب اون بدبختا چه گیری افتادن که جادوگر نیستن. از قدیم هم گفتن کمک از بهشت امده :aros: .

_ الادورا بلک به کوری چشممورفین پهن شده بهترین دانش آموز کلاس است. (۳ نمره)
_ مورفین گانت بر روی چوب لباسی کلاس راست ایستاده بود.(3نمره)
_ پرفسور دالاهوف، دستگلابی دار [color=0033FF]دارد(3نمره)[/color]

الف) گلابی
ب) مورفین
ج) ساسی مانکن
د) هیچکدام
رد گزینه:
مورفین رو که ادم حساب نمی کنند چون کپه ای لباس است! ساسی منکن خر کیه؟ من نفهمیدم هیچ کدام چی یا کیه پس در اخر گزینه الف باقی می ماند.

الف) شصت
ب) ششصد
ج) شونصد
د) چونصد
رد گزینه: به اواتارشون نمی خوره شصت ساله باشن. ششصد هم که سالازاره . شونصدم لرده، پس شما چونصد سالتونه!
الف) دافی
ج) تافی

من دوست دارم بهش بگن دال چون هم اسونه هم اولین حرف این اسماس!

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.