هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۲۳:۲۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
من خودم وقتی مدیر بودم مخالف این بودم که تو این تاپیک اعضای دیگه با همدیگه بحث کنن چون موضوعیت تاپیک ارتباط با مدیران هست ولی خب من احساس میکنم که چند تا مورد باید بهشون اشاره بشه .

جیمز ، من کاملا متوجه هستم شما چی میگی و من خودم از اول مخالف این قانون بودم که مدیر میتونه تو مدرسه برای گروهش شرکت کنه چون همیشه چنین بحث هایی رو میاره وسط که داره به نفع یه گروه کار میکنه ( حتی اگر نکنه ولی این فکری هست که به ذهن همه میرسه ) اما ماجرا اینجاست که در حال حاضر ، به نظر من هیچ داوری بهتر از خود مدیر نمیتونه باشه . دلیلم هم این هست که بر فرض اگر داور گریفیندوری باشه ، میتونه به نفع هافلپاف امتیاز بده تا اسلیترین که تو کورس قهرمانی هست نرسه فینال و خب شانس قهرمانی گریف بیشتر بشه یا مثلا امتیاز ها رو پایین بده در نتیجه بهترین بازیکن از گروه خودش باشه . از هافلپاف هم که چون یک طرف مسابقه هست نمیشه استفاده کرد و راونکلاو هم چون از از کورس خارج شده ممکنه بخواد که اسلیترین هم قهرمان نشه تا بتونه خودش رو از دومی به اولی برسونه با امتیاز کوییدیچ .

من نمیگم که این اتفاقات ممکن هست که بیفته ولی با همین منطقی که داری میگی سالازار که برای اسلیترین امتیاز میاره تو کلاس ها نمیتونه داور منصفی باشه ، میشه منطق واسه بقیه داور ها هم آورد .

حالا این وسط قضیه این هست که آیا سالازار اینقد بچه ست که بخواد به خاطر چهار تا امتیاز بیشتر واسه گروهش ، بیاد ناداوری کنه ؟ من فک نمیکنم هیچ کدوم از شماها چنین فکری بکنید در موردش .

به نظر من داور دوم آوردن کار اشتباهی بوده و امتیاز دهیش هم مناسب نبوده . مشخصا برنده این بازی باید اسلیترین میبود به خاطر اینکه انصافا پست های اسلیترین از هافلپاف بهتر هست. حالا با هر امتیازی که بخوایم حساب کنیم . از طرفی هم میخواسته که بهش اعتراضی نشه و اومده امتیاز ها رو جوری داده که هافلی ها هم راضی بشن به این قضیه .

من خودم اگر شخصا بودم ، شاید هیچکس 30 نمیگرفت تو این مسابقه ولی این در مورد بازی اول هم صدق میکنه که برنده بازی گریفیندور نخواهد بود و امتیاز هاشون هم اینقد بالا نخواهد داده شد . سالازار با توجه به امتیاز هایی که آمبر به اون دو تیم داده ، اومده امتیاز بندی کرده و مشخص هست که هر دو نحوه امتیاز دهی رو نمودار برده شده و به نظرم کار خوبی انجام دادن .

در مورد حرف های ارنی ، قرار نیست پست حتما طنز یا کوتاه باشه تا امتیاز بیاره . هیچ قانونی نیومده در این مورد . اگرم بگیم پست آیلین جدی بوده یا پست جاگسن طولانی ، این قرار نیست امتیازی ازشون کم یا زیاد کنه . چون سبک نویسندگی متفاوت هست .

من خوشحال میشم شما خودت همینجوری امتیاز بندی کنی ، همینجا بذاری ببینیم نظر شما در مورد پست ها چی بوده .

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
ایول دعوا

من قصد ورود به این قضیه رو نداشتم، ولی شما خاطر مامان هلگا رو مکدر کردید! شما دل مامان هلگا رو خون کردید!
گریه ی حضار:

دوستان من، بیایید با طبیعت آشتی...، هان؟ نه، چیزه! بیایید واقع بین باشیم.
اولا که خدایش سالازار در عین دموکراسی عمل کرد و داور دوم رو اورد. قطعا امکان اعتراض برای هر قضاوتی وجود داره و اگه نباشه بی عدالتیه.
برای راون هم قطعا باید می بود این امکان، ولی دلوروس ظاهرا انجامش نداد و به سالازار واگذارش کرد.
حالا شما اگه بازم اعتراض داشتین همون موقع میرفتین پیش سالازار. هر چند من صلاحیت ندارم در این مورد حرف بزنم و فقط نظر میدم. حکم اصلی با سالازاره.
بعدم سوروس جان، خداییش حق اعضای تیم ما و شما هیچ کدوم 10 نبود. البته بازم به نظر من. خداییش اول از همه پست خودم که آخرشو فوق العاده بی حوصله نوشتم، پست آیلین که به نظر من طنز چندان جالبی نداشت و پست جاگسن که 20 صفحه پی دی اف بود!
خدای نکرده بی احترامی نشه به این دو تا بزرگوار، اینا هر دوشون از بهترین نویسنده ها هسن و من عددی نیسم که بخام نظر بدم.
ولی با تمام احترامی که برای سالازار قایلم و تاج سرمونه، روایات هم میگن با مامان هلگا هم راز و نیاز داشته، به نظر من امتیازات رو خیلی با دقت نداد
بابا تیم ملی ایتالیا هم سه تا 10 نمیگیره!

من با این که نظرم به وزیر دیگر نزدیک نبود، ولی نتایجو می پذیرم. قطعا من دارم اشتباه می کنم.

در کل دوستان یه کم هم آروم تر! داد و بیداد و دعوا به درد نمیخوره.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
اقای سالازار عزیز...

مدیریت واقــعا کــار و وقــت می خواد می دونم...به این آسونی که به نظر میرسه نیست!
اعصاب خورد می کنه، هر کاری کنین بالاخره آخر یه نفر اعتراض داره و هــیچ کس راضی نمیــشه... !

مـی دونم...

بیــل ویزلی شوهــر عزیز بنــده فعلــا ســفر هستن و گفــتن من به جاشـون اینارو بهتون بگم...

اوشون احساس می کردن که هیــچ نیازی نبوده که با شما مشورت کنن در این مورد! مــگــه با آیلین مشورت کردن و اجازه گرفتن و هر دو هم اطلاع داشتن از این موضوع کافی نبوده؟!

بــا شما هماهنگ کردن چه چیزیو تغییر میداده دقیقا؟!

و ایــن که ایشون آزاد هستن به جز تکالیف غیر رول هر گــونه تکلیفی دوست دارن بدن! به علاوه شما مــگه از بقیه استادانی که از این نوع سوالات داده ایراد گرفتین که به بیــل بگیرین؟!
و ایـــن که اون که از روی عکس تصحیح می کنن این بود که ملــت فک نکنن از معده ی گرام در اوردن اینارو و الکی نمره میدن!

همه چی بستگی به خلاقیت دانش آموزان داره!

در کــل به نظرشون احتمالا شما به دلیل مشکلات شخصی نمره کم کردین...!نه چیــزه دیگه ای، چون تکلیف ایشون از همه نظر درست و تابع قوانین بوده!

پس لطف کنین اون کــم کردن نمرو لغو کنین و اون سه نمررو به گریفندور برگردونین!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
اسنیپ جان، بیا تو چشای من نگاه کن، چشای بابامو دارم اونم چشای ننه شو داره ها

برادر من، گریفندور در مورد اینکه باید داور دومی بیاد و قضاوت کنه هیچ نظری نداده و دخالتی نداشته و اصن معنی نداره دخالتی داشته باشه. کاپتان تیم اسلیترین اگر صلاح میدونست باید خودش میومد اینجا اعتراض می کرد در مورد قضاوت داور دوم و اصن بودن ِ داور دوم!
و این به ما مربوط نیست اگه این هندونه رو با گریفندور بودی

اگه به داور دوم قرار بوده اعتراضی باشه باید همون اول جلوی قضاوت ایشونو می گرفتین. وقتی داور دوم وارد شده دیگه امتیازات داور اول از دور خارجه. اسلیترین فینالیست شده و خب مبارکه. برا گریف فرقی نداره واقعا که کی حریفش باشه تو فینال. خوش میگذره در هر حال

اما در مورد محاسبه امتیازات اول برای بهترین بازیکن نامردی محضه.

سورس عزیز، رفیق من، نمی خوام بحث کنم سر داور اول و دوم. من گریفندوری ام و هافلی نیستم اما واقعیت اینه که از همون اولش هم داور بودن یک اسلیترینی برای بازی اسلیترین و هافلپاف بی عدالتی بود. داور باید بی طرف باشه.
نه مدیری که اسلیترینیه و برای امتیازآوردن اسلیترین توی کلاسا شرکت میکنه و طرف گروهش رو داره طبیعتا. من خرده نمی گیرم به پست های اسلیترین، شاید اگه داور اول گریفی هم بود نتیجه همین بود ولی وقتی داور اسلیه شبهه ایجاد میشه.

خود شما وقتی مدیر هاگوارتز بودی یکی از بامرامی هات همین بود که به عنوان یه اسلیترینی مدیر تو کلاسا حتی شرکت نمی کردی که برای تیمت امتیاز بیاری. در حالیکه هیچکس تو رو منع نکرده بود از این کار. الانم هیچ قانونی نمیگه سالازار نباید تو کلاسا شرکت کنه. حرفم سر ِ این عدالته ست. واقع بین بودن. احساساتی عمل نکردن!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۲۳:۲۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین

دوستان ، چون از بچه های اسلیترین سنی گذشته و حوصله ندارن بیان اینجا گریه زاری کنن واسه چهار تا امتیاز ، قرار هم نیست شما هر کاری میخواید بکنید .

من شخصا اصلا با آوردن داور دوم مخالف بودم به خاطر اینکه امتیاز های سالازار خیلی خوب بود ، ولی نیومدم اعتراض کنم واسش ، حالا الان میبینم هر کی به خاطر اینکه یه ذره امتیاز به گروهش اضافه کنه میاد اینجا هندونه میذاره بغل مدیرا و چهار تا بهونه میاره و میخواد که امتیاز از ما کم کنه و به خودش اضافه کنه .

من شخصا با امتیاز هایی که وزیر دیگر مشکل دارم و به نظرم خیلی مسخره امتیاز دهی کرده . اصلا مطمئن نیستم پست ها رو خونده باشه . هیچ بی احترامی به اعضای هافل نباشه ، نویسنده های خوبی دارن ولی انصافا تو این مسابقه ، هیچ کدوم از پست های اسلیترین حتی 1 امتیاز هم کمتر از اونها نباید بگیره .

من نمیخواستم شکایت کنم و کار سالازار رو زیاد کنم ولی احساس میکنم که شما ها دارید از حدش میگذرید و به خاطر چهار تا امتیاز خیلی برنامه ریزی میکنید و اینجا مثلا میخواید " حقتون" رو بگیرید .

پیام زده شده در: ۹:۵۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
درسته مسئول آمبریج بوده اما با توجه به پست ایشون گفت که دیگه مسئولیتشون تمومه و هرچی هست مدیر باید انجام بده.

ملاحظه بفرمایین:

نقل قول:
به هر حال اگه بررسی مجدد میخواین من به عنوان مسئول بازی اول دیگه پیگیرش نخواهم بود. خود مدیر مدرسه باید از نو داوری کنن.

خب حالا میشه برا ما هم دوباره داوری کنین؟ تا فینال هنوز وقته و موضوع و هیچی هم مشخص نشده. پس هنوز که دیر نشده، شده؟

پیشاپیش مرسی از رسیدگی و داور دومی که خواهید آورد!

پیام زده شده در: ۷:۵۷ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
باسلام
پیرو صحبت های دوست خودم جیمز راست می گه.داورا باید بی طرف باشه.یه راونی یه هافلی با وزیر دیگر .
نقل قول:
با هرگونه اعتراضی هم برخورد خواهد شد .

من می خوام ببینم کی برخورد میکنه با من؟

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۶:۴۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
من هم در جهت اعتراض در اینجا حضور دارم!

وقتی داور دوم در میدان حضور پیدا کرده یعنی امتیازات داور اول باید اصلاح میشده ! پس برای محاسبه ی امتیازات باید داور دوم ملاک قراره بگیره !

============

به لینی :

اون موقع مسئول آمبریج بودن و کل مسئولیت ها بر عهده ایشون بوده پس از خود ایشون باید سوال کنین ! نه من بودم نه سالازار اون موقع !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۶ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
ببخشید من همه ش اینجا تلپما!

یک سوال فنی! چرا وقتی هافل اعتراض کرد سریع رسیدگی شد و داور دوم نمره داد، اما وقتی ریون اعتراض کرد هیچ اقدامی انجام نشد؟

الان هدف فقط کنجکاوی بود و بس!

آخرینم را به یاد داشته باش سالازار!
پیام زده شده در: ۰:۲۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
جد بزرگوار ولدک و اینا!

پدرجان!
قربون اون قرصای پشت و روت، قربون این آواتار خفنت که واس سالی ساخته شده اصن.

عرضم به حضور شما که بنده گله مندم. معترضم آقا معترض!

تیم کوییدیچ گریفندور در داوری بازی بین هافلپاف و اسلیترین هیچ دخالتی نکرد و فقط عین بچه ی آدم نشست تو لژ مخصوص و پاپ کورن خورد و تماشا کرد و سوت و کف زد.

به خواست دوستان که حالا به هر دلیلی که به گریفندور مربوط نیست، داوری تکرار شد. اسلیترین بازم به فینال راه پیدا کرد که خب تبریک میگم به شما. اما اینجا یه مساله هست. این که وقتی شما داور ِ دوم رو وارد ماجرا کردی یعنی اصل ِ نتیجه ی بازی بر مبنای قضاوت ِ ایشون هست.

پس در این مورد که گفتی :

نقل قول:
در امتیازات نهایی برای جمع بندی پس از بازی فینال (برای انتخاب بهترین بازیکن) امتیازات داور اول محاسبه خواهد شد .

من منطقی نمی بینم جز منطق ِ اون آلبوس دامبلدوری که درست دقیقه ی نود سال تحصیلی وقتی باید قهرمان گروه ها رو اعلام می کرد اونقد لفتش می داد تا بلاخره هری پاتر با سر و وضع داغون از توی یه حفره ای چیزی بیاد بیرون و بگه لرد ولدمورت برگشته و دامبل بهش شونصد امتیاز اضاف کنه و شاد شن همه و هی! هی! گریفندور وینز!

نمیشه که برادر ِ من! حالا ما دامبلدور نداریم ازمون دفاع کنه نباید زور بگی که. گر دامبل نیست در گهواره استرجس و گودریگ و جیمزی هست هنوز!

شما به عنوان مدیر هاگوارتز خودت در جریان پست شماره ی 6 آمبریج عزیز در تابلوی اعلانات هستی که گفته:

نقل قول:
* بهترین بازیکن کوییدیچی بازیکنی است که در مجموع دو بازی (بازی اولیه و بازی فینال) بالاترین امتیاز را کسب کند.

گریفندور با فینالیست شدن تیم اسلیترین مشکلی نداره سالازار عزیز. ما مشتاق ِ نبرد با رقیب دیرینه ایم. اما این حرکت ِ شما که گفتی امتیازای داور اول (یعنی سه تا 10 برای اسلیترین!) برای انتخاب بهترین بازیکن محاسبه میشه بی عدالتی محضه چون شانس بازیکنای اسلیترین رو برای بهترین بازیکن شدن و در نتیجه اضافه کردن 50 امتیاز به اسلیترین رو بالا می بره اونم در شرایطی که حالا به هر دلیلی امتیازدهی داور اول مورد قبول ملت نبوده و داور دوم اومده وسط!

لطفا در این مورد تجدید نظر شه و در محاسبات امتیاز بهترین بازیکن هم از امتیازات داده شده توسط وزیر دیگر استفاده کنین.

ما دوستای قدیمی هستیم ایمان عزیز. شخصیتی که من از شما به خاطر دارم یه فرد منطقی و صادق بود.
مطمئنم که چیزی رو در این میان فراموش کردی وگرنه بعید میدونم حتی بچه های تیم اسلیترین و کاپتان این تیم حتی به این کار شما راضی باشن!

و ضمنا...

نقل قول:
با هرگونه اعتراضی هم برخورد خواهد شد .

من می خوام ببینم کی برخورد میکنه با من؟

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۱:۱۹:۵۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.