هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
من قصد بحث ندارم بیل، ولی دلیل اینکه اینطوری با حالت شوخی و به قول تو چرب زبونی(!) پستمو ارسال کردم فقط و فقط برای این بود که حالت جدی و خشک نداشته باشه که هرکی میخونه فک کنه دعوا دارم و اعصابم خورده! اینطوری اعصاب همه به هم میریزه.

منم الان کاملا فهمیدم که باید با حالت جدی بیام پست بزنم تا شاید یکی واسه حرفم پشیزی ارزش قائل بشه!!!

الان خودت جوابایی که به پست من داده شده رو با بقیه مقایسه کن، مال بقیه سعی شده در موردش کلی منطق و دلیل آورده بشه بلکه طرف قبول کنه و بیخیال بشه. اما جوابی که به من داده شده فقط یک خط بدون هیچ دلیل و منطقی! فقط گفته شده به هیچ وجه در مورد مسابقه ریون و گریف جای اعتراض نیست!

اگه از اول ریون جدی برخورد کرده بود و به خاطر اینکه بحث پیش نیاد میومد و هزار بار رو حرفاش تاکید میکرد و مثل شما با کلی عضو اعتراض میکرد، نه تنها به اعتراض کوییدیچ ما رسیدگی میشد، بلکه الان نمیومدی بگی از آب گل آلود ماهی میگیری!

مشکل ما اینه که هردفعه یه نفرو برای بحث جلو فرستادیم و مثل شما ایلی نریختیم اینجا!!!

متاسفانه تو جامعه ی ما که خب رفتارمون تو سایت رو هم نشون میده، با آرامش و آروم حرف زدن نمیشه کارو پیش برد. فقط باید کاملا جدی باشی و ملت فک کنن اعصابت خورده و دعوا داری تا برا حرفت ارزش قائل بشن و جوابتو بدن و به کارت رسیدگی کنن.

من پستمو پاک کردم. یه داور اینقد میتونه برا گریف بد باشه؟ یعنی به خودتون اعتماد نداری بیل؟

والا تا الان که این لحن حرف زدن به هیچ نتیجه ای نرسیده و شما هستین که هی دارین به نتیجه میرسین و حرفتون اجرا میشه، اما اگه اینقد اون پست برات نگران کننده س پاکش میکنم(الان کردم!). ولی فک میکنیم حق ریون این وسط ضایع شده و وقتی میبینم گریفی که قبول نداریم حقش بردن از ما بوده داره بحث راه میندازه(هرچند کاملا حرفشونو قبول دارم) یا میبینم به اعتراض مشابهی که ریون کرده و به جواب نرسیده، اما هافل کرده و به جواب رسیده ... چی کار باید کرد؟ (جمله بندی غلطه و معنی نمیده ولی نمیتونم درستش کنم خودتون منظورو بفهمین دیگه!)

بعد از جواب کاملی که سالازار به همه داد و جواب تک خطی ای که به پست چرب زبانانه ی من داد یه پست طولانی زدم و توش فقط اعتراض کردم و کلی غر زدم، مثل لحن بقیه و همین الان تو! اما پاکش کردم ...

چرا؟ نگاه کن و ببین که من بعد از پاک کردن پستم (که فقط چند دقیقه بعد از ارسالش پاک کردم) دیگه بحثو وسط نکشیدم و ساکت شدم. فقط رفتم توی پیام شخصی به سالازار گفتم ما روی حرفمون هستیم اما برای اینکه بحث کش نیاد و شما ناراحت نشی دیگه گیر نمیدیم و بیخیال شدیم. همه ی اینارو رفتم و به سالازار گفتم! میتونی از سالازار بپرسی و ازش بخوای که پی امی که بهش دادمو بذاره تا ببینی!

نقل قول:
دوباره همه چیزو خراب کنه و باعث بشه بازم موج اعتراضا شروع بشه

تنها چیزی که خراب میشه اینه که ممکنه به جای گریف ما برنده ی بازی باشیم و میدونم گریفیا اصلا دوست ندارن دوباره داوری شه. طبیعیه خب! همونطور که اسلی نمیخواست دوباره داوری شه.

من شخصا بیخیال اعتراض شدم! اما فهمیدم که حتی توی یه سایت که برای شادی دور هم جمع میشیم هم باید ایلی اعتراض کنیم و کاملا جدی باشیم تا به کارمون رسیدگی بشه. این پست رو هم جدی زدم تا دوباره کسی پا نشه بیاد بگه چاپلوسی و چرب زبونی میکنه.

جاش اینجا نبود این پست ولی خو چی کار کنم جای دیگه ای نبود. دیگه هم بحثی در مورد مسابقه اول نیست. خوش حال باشین!

پ.ن: این پست هم بعدا پاک میکنم یا سر و تهشو میزنم یهو دوباره کسی ناراحت و نگران نشه.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۷ ۱۷:۱۶:۱۳
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۷ ۱۷:۴۲:۵۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۷ ۱۸:۱۴:۲۵

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
این یک پست اعتراضی میباشد!

منم اعتراض دارم! مهم نیست به چی اعتراض دارم، مهم اینه که اعتراض دارم! به ریون، به اسلی، به هافل، حتی به گریف هم اعتراض دارم! حتی به خود سالازار هم اعتراض دارم! حتی به این نحوه ی داوری هم اعتراض دارم! حتی به اینکه خود سالازار داوری کنه هم اعتراض دارم!

مهم نیست اعتراض دارم، مهم اینه که به چی اعتراض دارم! من به این سایت اعتراض دارم! من به این ایفای نقش اعتراض دارم! من به این هاگوارتز اعتراض دارم! من به این مدیریت هاگوارتز اعتراض دارم! من به این نحوه ی داوری بیشتر از همه اعتراض دارم! من مخصوصا به این داوری ای که قراره انجام بشه با حضور مدیریت سایت خیلی زیاد اعتراض دارم! من به اینکه سالازار داره روی داوری خودش پا فشاری میکنه هم اعتراض دارم! من میدونم این وسط یه خبری هست و واسه همین اعتراض دارم!

مهم اینه که من اعتراض دارم، و همینطور مهمه که به چی اعتراض دارم! من به ریون هم اعتراض دارم! به لیلی لونا پاتر لینی وارنر هم اعتراض دارم! من به این وضعیت که لیلی لونا پاتر لینی وارنر داره از آب گل آلود ماهی میگیره اعتراض دارم! من به این لیلی لونا پاتر لینی پاتر که میخواد با چرب زبانی اینا حرفای قدیمی رو زنده کنه و دوباره همه چیزو خراب کنه و باعث بشه بازم موج اعتراضا شروع بشه و یه بدبختی دیگه سر این سالازار اضافه بشه، اعتراض دارم!

کلا من معترضم!

پ.ن:

سالازار از تو انتظار نداشتم! بگذریم از اینکه شما با من مشکل شخصی داری سر همین تدریس تاریخ جادوگری و داری چوب لای چرخ میذاری، ولی خب حداقل از تو انتظار بیشتری دارم در بعضی زمینه ها!
اینکه تو مسنجر و چت و حرف زدن خصوصی از یکی تعریف کنی و به به چه چه کنی و بعدش بیای تو پستت به طرف توهین کنی رو من کجای دلم بزارم؟
بعدشم، چرا در دوره های قبل این مشکل وجود نداشت و این دوره باید با مدیریت هماهنگ کنیم؟

من از اقدامات اخیر شما، نه تنها این مورد، برداشت خوبی ندارم! شما واقعا داری توی امر مدیریت به قول معروف، خودکامگی میکنی! و بهانه ت هم اینه که مدیر این وسط چیکاره ست؟ مدیر نظم دهنده ست جایی که نظم از بین میره! وقتی شما اون اول غیب شدی و نت رو بهانه کردی، و دلوروس همه ی کارا رو کرد و حتی برنامه ی کلاسی رو که شما پشت گوش انداخته بودین رو درست کرد و برای تک تک قسمت های ترم برنامه ریزی کرد و وقتی هم برگشتی باز این استرجس بود که نصف بار هاگوارتز به دوشش بود و در نهایت وظایفی که به شما مربوط میشد و باید انجام میدادین، کوییدیچ بود که اونم همگی مون ماشاللا چشم داریم و تعداد پست های اعتراض و همینطور نحوه ی نظم دهی شما رو می بینیم!

برداشت از این اتفاقات هر برداشتی باشه، مطمئنا برداشت خوبی نخواهد بود و همه مون هم اینو میدونیم!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
بابا خب اینقد اینجا میاین پست میزنین آدم هی قلقلکش میشه خودشم بیاد وسط ماجرا! هی ما لطف میکنیم از حقمون میگذریم، باز یکی دیگه میاد اینجا دنبال حقش. همینطور هی ما کنار میکشیم و هی ملت دوباره میان وسط معرکه. خو بالاخره ما که کنار کشیدیم هم دوباره جوشش درونمون غلغل میکنه دیگه!

نمیذارین با آرامش از حقمون بگذریم که!

الانم یه پیشنهادی! مسابقه بین ریون و گریف رو از نو داوری کنین، همه مشکلات حل میشه. مگه سالازار نمیخواد مسابقه آخرو داوری کنه؟ خب به جای اون بیاد مسابقه بین ریون و گریف رو داوری کنه و بیخیال فینال بشه و فینال با داورای دیگه برگزار شه.

اینطوری هم سالازار داوریشو کرده، هم اینکه گریف(که مشکلات مطرح کرده شونو قبول دارم) به مراد دلش در مورد داوری نکردن سالازار در بازی آخر بین ریون(شاایدم گریف) و اسلی میرسه!

حله؟ مرلینا! حال کردین ایده رو؟

پ.ن: من تاکید میکنم که ما چون هافل اعتراض کرد یهو از تو هوا به مغزمون نرسید که بیایم اعتراض! ما از اول بعد از اتمام مسابقه اعتراض کردیم اما دلوروس به سالازار واگذار کرد و سالازار عزیز به دلیل مشکلات نتی تو سایت حضور نداشتن و وقتی هم ایشون برگشتن ما واقعا واقعا واقعا واقعا هزاران واقعا فک کردیم که هیچ حقی برای اعتراض نداریم که جوابمون داده نشده! به مرلین پستمون روی تاپیک بود و کسی نمیتونه بهونه بیاره که پستتون زیر رفته و کسی ندیده و خب دوباره یه پست مشابهو از نو میزدین! خو دیوانگیه یه پست مشابهو با اختلاف دو پست دوباره فرستادن! تنها تفاوتش میتونست این باشه که اینبار تهش حتما بگیم سالازار جان با شماییم! خب این چه کاریه واقعا؟

پ.ن2: اون اعتراض اولمونم از رو هوا نبود! نیومدیم اعتراض کنیم بلکه یه فرجی بشه و شانس بیاریم داور باهامون حال کنه، اونوقت با وقوع معجزه ما برنده شیم و گریف ببازه! روونایی فک میکنیم تو نمره های بچه هامون مشکل وجود داره.

پ.ن3: من از شما میپرسم! وقتی هافل حق اعتراض داره، درسته که ما این حقو نداشته باشیم؟

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
عاخـی! سالازار جان! خوبی جد بزرگوار؟ ای قربون اون دو تا چشمون سیاهت! داوری خیلی دوست داری؟ نوش جانت عمو. هلال ـت باشه.

من این رو از طرف خودم میگم. اگه قرار باشه با این داوری بازی انجام بشه، من شرکت نمیکنم. آدم این همه وقت بزاره بگیره پنج؛ بعدش فلانی یه پست دودیقه ای بنویسه بشه ده. خب مگه مریض ـم؟ میشه مث وزیر! ینی اگه به من میگفتی در ازای منو مدیریت بیا پست جاگسن رو بخون حاظر نبودم

ایده ـی خوبی ـه ریگول! موافقم

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
میگم دوستان یه قراری بذارید بریم خونه ی مدیر مدرسه ، اول یه چند ساعت هرچی توهین بلدیم بهش بکنیم بعد بریزیم سرش تا میخوره کتکش بزیم . یه کاغذ بدیم دستش امضا کنه که هیچ اسلیترینی دیگه تو سایت به هیچ شکلی به هیچ کسی امتیازی نده و شونصد امتیاز منفی واسه اسلی منظور کنه ... در نهایت اسپری در بیاریم رو در و دیوار خونه اش بنویسیم با احترام دوستانت در سایت جادوگران هوم؟ نظرتون چیه؟

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۷ ۱۳:۴۹:۴۵

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
هومم..

جد بزرگوار ِ مار و مارمولکا!

همونطور که میگین هیچ جای دنیا داور زوج نیست من هم معتقدم هیچ جای دنیا داور یه هم تیمی از تیم های فینال نیست.

متاسفانه رفیق من به شخصه تو این ترم هیچ رنگ سفید و بی طرفی ندیدم و این قطعا تقصیر کسی نیست. در هر حال همه ی ما به گروه هامون تعلق خاطر داریم و نمیشه به خاطر این ناسیونالیستیمون(!) سرزنش کنیم همو.

ما رفیقیم پدرجان، اینا حرف های کاریه با رفاقت قاطی نشه
اما شما قبلا نشون دادی که نمیتونی بی طرف ِ بی طرف باشی. بلاخره موسس اسلیترینی کم الکی نیستی که!

خواهش من اینه که بی جنگ و خون ریزی و برا اینکه شک ها بیشتر نشه در مورد شما، از خیر داوری بازی فینال بگذری برادر ِ من.

در غیراینصورت..
گریفندور ترجیح میده انرژی و وقتش رو صرف مسابقه ای نکنه که داوریشو ناعادلانه میدونه. حتی اگه تو واقعا عادلانه امتیاز بدی سالازار، این شکی هست که بچه های ما دارن و من ازت انتظار دارم درکشون کنی. مطمئنم اگه ما اصرار داشتیم داور فینال گریفندوری باشه، شما هم همین بی اعتمادی رو داشتی! بچه هایی که قبل از من پست زدن و من و در کل گریفندور، با شخص شما مشکل شخصی نداره عزیز من. فقط داره رک و پوس کنده با احترام ازت می خواد به عنوان یه اسلیترینی داور بازی ای که یه طرفش اسلیترین هست رو به عهده نگیری. همین!

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
آقای مدیر
بازی گریفیندور-اسلیترین یه چیزی تو مایه های بازی پرسپولیس استقلاله. کدوم آدمی زیر بار می ره که یکی از پرسپولیس یا استقلال بیاد داور این بازی بشه حتی اگه سوگند بی طرفی خورده باشه؟!
من بی طرفی شما رو زیر سؤال نمی برم ولی حرفتون منطق خاصی نداره. به اعتقاد من باید به احساس بازیکنا احترام بذارید. اینجا هدف اصلی سرگرمیه. شما که دیروز، پریروز عضو سایت نشدید که الان به خاطر یه داوری ساده خودتون رو به آب و آتیش بزنید. یه کم خودتونو بذارید جای تازه واردا. الان اگه شما بالاترین امتیازا رو هم به گریف بدید ولی باز این تیم ببازه همه به خصوص تازه واردا تو ذهنشون تصور می کنن تقلب شده.
این قضیه هم تا سالها تو ذهن همه ی اعضا باقی می مونه. شما اگه واقعاً بی طرفی خودت رو از قضیه داوری بکش کنار.
اگه واقعاً نتیجه بازی ها مساوی شد (که من احتمالش رو زیر 10 درصد می دونم) اونوقت با نظر بازیکنای دوتا تیم داور سوم میاریم. اینجوری شأن شما هم به عنوان مدیریت بی طرف حفظ می شه.
بعدشم شما بر چه اساسی می گید تا به حال داور زوج نداشتیم یا هیچ جای دنیا زیر دو نفر داور نداریم؟ کنکور که نمی خوان بدن که رقابت مویی باشه.
تو لیگ اصلی کوئیدیچ سینا و مسعود داوری نکردن؟ پرسی و ایگور داوری نکردن؟ نازنین دامبلدور تنهائی داوری نکرده؟ از کی تاحالا کوئیدیچ هاگوارتز انقد مهمتر از لیگ شده که حتماً آقای مدیر باید توی داوریش شرکت داشته باشن؟
شما اگه واقعاً بی طرفی خیلی شیک و متین و رسمی به احترام نظر بقیه از تصمیمت منصرف شو و اجازه بده بچه ها بدون استرس از ناداوری احتمالی، از نوشتنشون لذت ببرن.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۷ ۱۲:۰۶:۳۱

پیام زده شده در: ۱۰:۳۸ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم هاگوارتز.
چرا شما میخوای به زور داور مسابقه باشی؟ هیچ کدوم از اعضای تیم گریفندور قبول ندارن که شما داور مسابقه باشین. و اگه همین روند پیش بره و شما با زور بخواین داور باشین هاگوارتز در اغتشاش فرو میره.
خیلی ممنون که با حوصله جواب ما ویزلی هارو میدید.
باتشکر عضو تیم کوییدیچ گریفندور

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
استر

حرف میزنی خودت، خودت هم میای پس میگیری ، آخرش هم سر من میشکونی؟!

من میگم نره ، تو بگو بدوش ، کلا تعدا زوج عرف هیچ جای دنیا نیست ، یا یک داور یا سه داور ، اما اینبار قدرت تصمیم گیری دست شما نیست ، به عنوان مدیر هاگوارتز دو داور به همراه خودم رو برای مسابقه ی شما با اسلایترین انتخاب خواهم کرد .

تمام

وزیر جان

آقا بسوزه پدر سیاست ، من از شما خیلی خیلی ممنونم که زحمت رو قبول کردید و نشستید شش پست را خواندید و امتیاز دادید ، هیچ کس منکر زحمات شما نیست ، چیزی که من و برخی از دوستان مشکل داشتیم معیار شما برای امتیاز دهی بود، من فقط امیدوارم که شما قبل خوندن شش پست ، پست توضیحات این استر رو هم خونده باشید که توش چه توضیحاتی داده و چه سوژه های فرعی مشخص کرده . همین .
اگر ناراحتی من برای شما دوست قدیمی ایجاد کردم در جلوی این همه بازدیدکننده، پوزش میطلبم . عذرحواهی من را صمیمانه بپذیر.

رون ویزلی

به خدا از دست شما ویزلی ها کلافه شدم ، یکیتون از این دفتر میره بیرون اون یکی میاد تو.
جناب رون ویزلی ، یار شفیق و رفیق کله زخمی ، درسهایی که استاد مهمان دارند سوالهایشان توسط شخص بنده طراحی خواهد شد . شما خیالتان راحت باشد و بر روی صندلی استاد کلاستان چرتتان را بزنید

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم
برای امتحانات پایان ترم اساتید مهمان هم باید سوال بدن؟ اگه اره میشه غیر از تکالیف باشه؟ اگه اره میتونیم سوالات غیر درسی بپرسیم مثلا رز تو کلاس چی کار میکرد؟

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.