هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر اساتید هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
تنها بازرس! تنها ناجی! نمیدونم چی چی:دی تازه یادتون افتاده قوانین وجود داره؟ بعد از اینهمه وقت که گذشته؟ من خودم چندین هفته پیش تو یکی از جلساتم اینجوری نمره دادم شما تازه یادت افتاده؟:دی این میشه مصداق از آب گل الود ماهی گرفتن تازه باید از خود جنابعالی هم نمره کم بشه که چرا اگه اینکار اونموقع اشتباه بوده به ما تذکر ندادی! ما قوانینو بلد نبودیم! شما که بازرس عالی رتبه هستی چرا نگفتی؟ وظیفه شما همین بوده دیگه مگه نه؟!:دی

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۱۸:۱۶
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
بنده به عنوان تنها بازرس زنده هاگوارتز از این تصمیم سالازار اعلام حمایت میکنم که باید همه ی امتیاز ها درست بشن و از اساتید خاطی امتیاز کسر بشه! این امر، جدای از اون امری هست که مستر دالاهوف گفتن، قوانین یه طرف و کار ها و مشغله ها و مسئولیت ها یه طرف، حساب هر کدوم باید جدا باشه!

با تشکر! :pretty:

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سالازار عزیز، مدیر گرامی، درسته که شما مشکل داشتی و با وجود اون بازم سعی کردی به وظایف مدیریتی عمل کنی و باید ازتون تشکر کرد ولی حداقل نباید با اساتید اینجوری صحبت کنید! اساتیدی که چه بلد بودن چه نبودن با موافقت خود شما یا کسی که جانشینتون بوده انتخاب شدند و یه باری از روی دوش شما برداشتند.

شما باید از همه ما! نه حتی بعضی از ما! از همه ما تشکر کنید مدیر عزیز و اگر قصوری باشه بی رو در واسی همه به گردن خودتونه جد عزیز و بزرگوار. چون شما اگر بودی خودت انتخاب میکردی که چه کسی تدریس کند و چه کسی نکند و بی رو در واسی واقعا هیچ حقی وجود ندارد که بتوانی از اساتید بابت نمره اضافی دادن نمره کسر کنی. اون از بی منت کردن کار اساتید این هم از نمره کم کردن! واقعا که گل کاشتید!

صد در صد بقیه هم مثل من بودن که اگه تدریس کردند و اگه وقت گذاشتند یا از وقت کاریشون زدن! یا از وقت استراحت بعد کار و درسشون تو این تابستون گرم و پر مشغله! واقعا تعجب میکنم! اگه کاری اشتباه بوده اگه نمره اضافی دادن اشتباه بوده اولا شما همون موقع باید میومدی میگفتی و از استاد خواهش میکردی نمره هاشو اصلاح کنه نه الان بعد یک سال که گذشت...! ثانیا اگه نمره اضافی داده شده به همه اعضا و گروه ها داده شده پس نا عدالتی وجود نداشته.

من واقعا قصد نداشتم هیچ چیزی در مورد تدریس ها یا این مسائل بگم چون گفتن نداره منتها آدمو مجبور میکنید من من کنه. درست نیست در هاگوارتز انیقدر سخت گرفته بشه و رسمی و طبق قوانین و این حرفا صحبت بشه وگرنه اینجام میشه یه جا مثل بقیه جاهای سایت که کشش نداره ولی چون شما جدی صحبت کردید منم همینجوری صحبت کردم. در کل، مثل اینکه اساتید بدهکار هم شدند. دست گلتون درد نکنه

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
همه ی افرادی که میخواهند در هاگوارتز شرکت کنند چه از دانش آموزان و چه از اساتید وظیفه دارند قوانین کلی هاگوارتز که اول هر ترم زده میشود را بخوانند.

متاسفانه هیچکس به این موضوعات دقت نمیکند. آن از اول ترم که گودریک گریفیندور نخوانده تدریس کرد و تکلیف رول داد که برخلاف مقررات هستش، اینم از حالا که استادان نمیدادنند بالاترین امتیاز 30 هستش و سوال کمکی فقط برای جبران امتیاز در صورت کمتر از 30 بودن هستش.

این وظیفه ی بازرسین هاگوارتز است که به این موضوعات رسیدگی کنند اما متاسفانه از هیچ یک از اینها من فعالیتی ندیدم .

در ضمن من اول ترم خیلی از دوستان را برای تدریس نپذیرفته بودم و خیلی ها اعتراض کردن اما متاسفانه چون کمبود استاد داشتیم بانوآمبریج مجاب شدند بعضی ها را مشروط قبول کنند اما اکنون من پشیمانم .

چند تن از استادان این ترم تدریس کردن بلد نبودند و من از بابت بودن چنین استادانی از دانش آموزان عذرخواهی میکنم .

امتیازات غلط با کمک پنل مدیریتی درست خواهد شد و از استادان خاطی امتیاز کسر خواهد شد.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱:۳۳ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
اول اینکه قربون مست نگاهت، اون نمره ویرایش کردن ماهت

دیگه تاریخ ویرایش نوشته شده! نمیتونید تکذیب کنید!

دوم اینکه مگه کشک ـه که شما بگی عشقم میکشه سقف امتیاز رو 35 قرار میدم؟ یا فلانی بره سقف امتیاز رو 46 قرار بده؟

قانون هاگوارتز اینه که سقف امتیاز 30 باشه! نه من، نه شما نمیتونیم این رو تغییر بدیم.

من فکر کنم شما با مفهوم سوال امتیازی آشنا نیستید! این سوال برای امتیاز بیشتر نیست! برای جبران کمبود نمره ـست! ینی اگه طرف 27 گرفته، یه سوال امتیازی هم جواب بده که جبران بشه نمرات. فرضا اگه نمره زیاد اومد، میمونه واسه جلسه بعد.

من الان به مدیریت اعتراض می کنم مدیر که نمیتونه هر کی رو پیدا کرد بیاد استاد کنه! نخوام از اسلینکرد نام ببرم، میتونم چارلی رو مثال بزنم که هم گروهی منه! مدیری که میاد به همه مجوز تدریس میده، خودش هم باید قوانین رو بهشون یاد بده!

Modir look at that ticket
I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به لی جردن عزیز:

اول از همه باید بگم که اسم من « ویلبرت اسلینکرد » است، نه « ویلبرت اسلینکهارد » !
تلفظ شما به زبان آمریکایی است ولی سعی کنید مرا به نام « ویلبرت اسلینکرد » بنامید!

دوم:

شما به چه مدرکی میگی که من و بانو چانگ بالا تر از حد نمره دادیم!
چرا می گویید من و بانو چانگ به کسی نمره ی 45 دادیم! با چه مدرکی می خواهید ثابت کنید؟

درباره ی بانو چانگ ( خانوم ها مقدم هستند ) :

نمرات ایشان درست داده شده. چرا که بالاترین نمره 31 است و 30 نمره ی اصلی و 1 نمره به بهترین و مظلوم ترین دانش آموزان که به ترتیب عبارت اند از لیلی اونز و رز ویزلی تعلق گرفته و خود شما هم از 30، 30 را کامل گرفتید.

درباره ی خودم:
باید بگم که سقف نمرات من 35 بوده، با حساب نمره ی سوال امتیازی:
من تنها به بهترین عکس ها که دوتا بودن 3 امتیاز تشویقی دادم!
یکی به هم گروهی خودم، جناب ریگولس بلک و دیگری به عضو تازه وارد راونکلاو آقای جیم موریارتی!

درباره ی ریگولس مطمئن هستم سوء تفاهم پیش می آید چون که ایشان هم گروهی بنده هستند و شاید به این دلیل داده ام ولی اگر عکس زیبای ایشان را ببینید متوجه میشوید و یا اگر قبول نکردید یک نگاهی به نمرات این دانش آموز بیندازید:
او در بیشتر کلاس ها نمره ی کامل گرفته!

جناب لی جردن، اگر می خواهید حرفی بزنید اول دقت کنید که آیا دلیلی برای حرف خودتان دارید یا نه!

از بانو چانگ نیز عذر خواهی می کنم که به جای ایشان صحبت کردم! عذرخواهی من را قبول کنید!

با تشکر! ویلبرت اسلینکرد!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
عاقایان! یه نگاهی به دور و برت بنداز! دقت کن یکم عامو! بعــــله! من اعتراض دارم! اونم نه اعتراض! اعتـــــــــــــــــــــــــــراض!

پرفسوران چو چانگ و ویلبرت اسلینکهارد اومدن به یکی 45 دادن! خو اگه میخواستن 45 بدن، پس سقف نمرات برا چی ساخته شده؟ و اینو تو جمع نمرات حساب کردن! من که میدونم اینا همش کار مدیریت هستش! اگه کار مدیر نبود، پس چرا نمره کم نمیکنه از اسلی و راون؟ می خواین خودتون برنده شین؟ ای بوقیا! ولی بدونین که ما همیشه بیداریم

I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
مشکل حل شد مرسی که خبر دادید

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۴۹ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
با سلام و درود

گویا در امتیاز بندی گروه اسلیترین در کلاس گیاه شناسی اشتباهی صورت گرفته و تقسیم بر 3 شده مجموع.

اینجا و اونجا.

لطفا چک کنید
باتشکر

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

جیمز سیریوس پاتر نوشته:

سلام.
پروفسور اسلینکرد.
خواهش میکنم اگر صلاح میدونید پست لیلی اوانز از گریفندور رو هم تصحیح کنید. تدریس جدید هنوز انجام نشده و من تابلو اعلانات رو یه نگاهی انداختم و پیدا نکردم قانونی رو در مورد این موضوع که پست لیلی الان بی اعتباره.. چون لیلی پستش رو قبل از تدریس جدید زده.
ایشون خودشون الان آنلاین نیستن و طبق صحبتی که داشتیم تو تالار خصوصی من از طرف ایشون این خواهش رو دارم از شما.

مچکرم.

باشد! ولی دیگر استثنا قائل نمی شوم.

با تشکر! ویلبرت اسلینکرد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.