هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۲:۰۶ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
جلسه اول کلاس گیاه شناسی:

لحظه ای چشمانتان را ببندید؛ فکر کنید همه جا سبز و پر از گیاه شده است. از در و دیوار اکسیژن جادویی و میوه های آبدار در می آید و بوی سبزی و علف و چند حیوان علف خوار که تازه توالت کردند هم می پیچد.

حالا چشم هایتان را باز کنید! چشمانتان را نبسته بودید؛ درست است؟ ای چاخان! پس چگونه در حال خواندن نوشته ها بودی؟

بهر حال، این جا همان کلاس گیاه شناسی ای بود که بچه های تجربی در آن جمع شده بودند تا گیاه شناسی یاد بگیرند.
پروفسور نیامد و همه شعار "پروفسور دوِسِت داریم؛ پروفسور! بازم نیا!" سر داده بودند که معاون لعنتی با لگد و پشتک و وارو به شکل جاسوسی آمد و با اخم رو به بچه ها گفت:
- 43 امتیاز از نویل لانگ باتم کم می کنم. چون باباش..

حالا این که بابای نویل با معاون چه کار کرد و معون چه شکست عشقی ای خورد؛ به ما ربطی ندارد. بهر حال، نویل هم برای این که بقیه هیپو گریف کیف نشوند؛ رفت و به معلم جغد داد و تکالیف را پرسید و برای بچه ها آورد:

ای کلاس پِدرسوخته!

یعنی شما شصخیت شصخی ندارید؟ یعنی این قدر بی پروایید؟ چرا به خانه من نیامدید تا به شما درس بدهم؟ اصلا چرا این فکر به ذهنتان رسیده است که باید به خانه پروفسورتان بیایید؟ وقتی پروفسور نیامده حتما یک کاری دارد دیگر. شیم آن یو آل!

حالا اگر نویل نبود هم نمی خواستید حتما تکلیف انجام دهید؛ مگر نه؟ ای روونا را بگویم چه کارتان که نکند. یک روز بری شما ها اکسیژن نسازیم می فهمید چه می شود. ای بی انظباط ها. این هم تکلیف:

- یک کلاس مناسب طراحی کنید تا با روحیه گیاه شناسی جور در بیاید. (رنگ سقف و دیوار، وسایل، فرش، ... ) (15 نمره)

- فرض کنید روز تولد نویل لانگ باتم است. معاون احساس پشیمانی می کند برای کم کردن امتیاز و می خواهد برای او هدیه بیاورد: یک گیاه! یک گیاه خانگی جادویی معرفی کنید و راه و روش نگه داری از آن را هم یاد بدهید. (15 امتیاز)

پیام زده شده در: ۸:۰۰ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
کلاس گیاه شناسی با تدریس پروفسور دافنه گرینگراس!

*لطفا اطلاعیه ها و قوانین هاگوارتز را به طور کامل مطالعه نمایید.

با آرزوی موفقیت .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
پایان کلاس گیاه شناسی ترم پانزدهم هاگوارتز

با تشکر از پرفسور چانگ عزیز بابت تدریس هایشان و دانش آموزانی که در این کلاس شرکت کردند.

تاپیک تا ترم بعدی قفل خواهد شد .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
امتیازات جلسه اخر گیاهشناسی

گریفیندور:
انجلینا جانسون:
5-5-8-5-3-2=28
یه صد بار دیگه میگفتی!!!
امتیاز گریفیندور:7

اسلیتیرین:
سوروس اسنیپ:
5+5+10+5+3+2=30
تکلیف خیلی خوبی بود
انتونین دالاهوف:
5+4+10+5+3+2=29
جالب بود
ریگلوس بلک:
5+5+10+4+3+2=29
چرا عکس رو سانسور کردی؟؟؟ ها؟؟؟ نمره کم کنم؟؟؟ عکس باید کامل باشه!!! این دفعه میبخشم!
مورفین گانت:
5+5+10+4+3+2+1=30
تکلیف باحالی بود! خوشمان امد
فعلا هم کمربند زرد کنگ فو هستم رفتم بالاتر یادتون میدم!
امتیاز اسلیترین:30

هافلپاف:
رز ویزلی:
5+4+9+0+3+2=23
رز تو اخه چرا میای شرکت میکنی ؟ها؟میخوای با احساسات من بازی کنی؟؟؟
امتیاز هافلپاف:6

بهترین شاگرد:
مورفین گانت : یک امتیاز اضافه
تکلیف سوروس اسنیپ هم خیلی عالی بود ولی گفتم هر چی نمکی تر نمره بهتر!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هنوز میتونید تکلیف ارسال کنید!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 86
آفلاین
پرفسور همون طور که تو پیام شخصی هم گفتم من با تحقیق فهمیدم جواب سوال 2 تنتاکولا ست.
من آکواماری و ریشه ی آبدار رو از خودم در آوردم ولی برگای زیاد و گرگ میش رو از تو کتاب در آوردم و فقط اسمشو نمیدونستم!
من ریشه ی این اسم رو دراوردم:در زبان لاتین به پاهای اختاپوس "تنتاکل" میگن و این گیاه به خاطر شاخه های تنتاکل مانند و نیش دار تنتاکولا نام گرفته.

استاد تورو خدا نمره شو بهم بده!

اصالت و قدرت برای لحظه اوج! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...
اسلیترین

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تست نمرات!

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 86
آفلاین
تکالیف:

1ـگیاهی که در کتاب دوم باعث بازگشتن بچه ها به حالت عادی شد چه بود؟در باره اش توضیح دهید.(5امتیاز):

آن گیاه،ماندریک،ماندراگورا،مردمگیاه و مهرگیاه نام دارد.مادام پامفری و پرفسور اسپراوت بعد از بالغ شدن این گیاهمعجونی از آن ساختند که باعث شد افرادی که تحت تاثیر انعکاس چشمان باسیلیسک قرار گرفته بو دند به حالت عادی بازگردند.
این گیاه از تیره ی بادنجانیان است که دارای ریشه ی ضخیم و گوشت دار و غالباً دو شاخه است.
شکل ظاهری این ریشه به هیکل انسان شباهت دارد و به همین دلیل در بین ملل افسانه های مختلف در باره ی این گیاه رواج یافته است.
این گیاه یه نیروبخش قویه و با استفاده از این گیاه کسانی رو که تغییر شکل دادن یا نفرین شدن به حالت اول برمیگردونن.
ابته جیغ این گیاهبرای افراد عادی خطرناکه چون بلافاصله باعث مرگ میشه اما،جیغ نوزاد این گیاه
باعث بیهوشی و گیجی در چند ساعت میشه.
تصویر گیاه ماندریک:تصویر کوچک شده

2ـ در کتاب شیش پروف معجون سازی گیاهی رو از گلخونه میچید که خواص دارویی داشت اون چی بود؟درباره اش توضیح بدید.(5امتیاز):

نام این گیاه، گیاه آکواماری است. دلیل گزاشتن این اسم روی اون ریشه ی پر آب و گوشتیه اونه.
این گیاه دارای برگ های بسیاره و اگه در گرگ و میش صبح برگ های این گیاهو بچینی خاصیت و اثر بخشی بیشتری داره و در معجون سازی هم کاربرد داره.

فکر کنید دوست شما با سم اژدها کش مسموم شده شما از چه گیاهی استفاده میکنید؟
چگونه گیاه را آماده میگنید؟مزه ی آن چطور است؟

من از برگ های گیاه بامبو،پرچم گل ارکیده ی استواییویه تیکه از چوب درخت زبان گنجشک
استفاده میکنم. اول باید موادی که گفتم رو توی یه پاتیل عصاره ی مرتلب بجوشونید و بعد از به دست اومدن یه ماده ی یک دست فسفری 5 قطره چرک خیارک بهش اضافه کنید.
مزه ی این معجون یه جورایی به شربت هفت تخمه و شربت آلبالو شباهت داره و یکم به تلخی میزنه.

[b]از کجا میتوان گیاهی را که بیماری را درمان میکند از گیاهی که سم را از بین میبرد تشخیص داد؟(5امتیاز):[/b]

فرق این گیاهان از ریشه شونه! بله،از ریشه.در ریشه ی گیاهانی که بیماری را درمان میکنندممکنه رگه های سبز، آبی کم رنگ، قرمز و نارنجی دیده بشه. اما در گیاهانی که سم رو ازبین میبرند
ممکنه رگه های آبی پررنگ،بنفش،سیاه،قهوه ای،طلایی و لیمویی دیده بشه!

به نطر شما هری و جینی به چو چه گفتند؟(3امتیاز):

هری و جینی در حالی که دست دور گردن یکدیگر انداخته بودند یکصدا به چو گفتند:
ـ آهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای خوشگله!
و وقتی چو با ناز گفت:
ـ بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعلـــــــــــــــــــه؟
آن ها گفتند:
ـ لا دندونات پشگله! و هرهر خندیدند.

چه احساسی در باره ی اتمام ترم دارید؟(2امتیاز):
والا؛احساس بدی دارم.خیلی دوس داشتم بازم ادامه داشت، البته میدونم بازم هست اما خب،دیر شروع میشه.

باتشگر از استاد گرامی.

ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۱:۳۷:۱۰
ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۱:۴۰:۰۴
ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۱:۴۱:۲۹

اصالت و قدرت برای لحظه اوج! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...
اسلیترین

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۲۳:۲۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین

1.گیاهی که در کتاب دوم باعث بازگشتن بچه ها به حالت عادی شد چه بود در باره اش توضیح دهید(5 امتیاز)

تصویر کوچک شده

من اول باید اعتراض خودم رو به این حرکت رولینگ نشون بدم که چنین موجود با ارزش و زیبایی رو نابود کرد تا چهار تا دانش آموز بی ارزش مثل هرمیون رو به زندگی برگردونه . شاید خیلی ها متوجه باشن و اطلاعات کافی نداشته باشن ولی من و شما میدونیم که این گیاه ها ، فقط گیاه عادی نیستن . این گیاه ها جون دارن و از کشته شدن میترسن و از اینکه تبدیل به دارویی برای دیگران بشن بدشون میاد . این حرکت غیر انسانی واقعا قابل بخشش نیست . اگر اون موقع من جای دامبلدور مدیر بودم ، جون هرمیون و کالین و بقیشون رو میگرفتم و میدادم این گیاه ها بیشتر و بهتر رشد کنن که حداقل یه سود و زیبایی به جهان ببخشن .

اسم این گیاه مهرگیاه (Mandrake) هست . شاخه این گیاه ها معمولا خیلی محکم و زخیم هست و در دریا های اطراف هاگوارتز رشد میکنن . زمانی که شما این گیاه ها رو از خاک در میارید ، به علت ترسی که بهشون وارد میشه و سریع متوجه میشن که قصد کشته شدن و خورانده شدن دارن ، جیغ های وحشتناکی میکشن که همون باعث میشه دلتون بسوزه و برگردونیدش سر جاش .

2.در کتاب شیش پروف معجون سازی یک گیاهی رو از گلخونه میچید که خواص دارویی داشت اون چی بود دربارش توضیح بدید(5 امتیاز)

تصویر کوچک شده

ونوموس تنتاکولا گیاهی هست که سبز زنگ ، دندان دار و حامل سم های کشنده هست که اگر به به کسی برخورد کنه احتمال مرگش از زهر مار هم بیشتر هست . برای استفاده از این گیاه حتما باید کسی که تجربه کافی داره باشه در کنارتون . اگر در کتاب شیش اسلاگهورن یکی از اینها رو به سمت هری پرت میکرد و هری رو میکشت دیگه این همه مشکل به وجود نیومد و همه چی به خوبی و خوشی به پایان میرسید .

در صورتی که این گیاه بهتون حمله کرده و عصبی بود ، باید از ورد دیفندو برای جلوگیری ازش استفاده کرد . مهلت خیلی کمی دارید و اگر عجله نکنید یا در اجرای ورد اشتباهی بکنید ، زندیگتون در خطر خواهد بود .

استفاده های این گیاه ، پزشکی هست ولی در مغازه شوخی ویزلی ها میتونید ببینید که جرج و فرد ( هی جرج ) از هسته این گیاه استفاده کردن چون هسته این گیاه صدای گوشخراشی تولید میکنه حتی اگر در شرایط مناسب زندگیش نباشه .

3.فکر کنید دوست شما با سم اژدها کش مسموم شده!شما از چه گیاهی استفاده میکنید؟چگونه گیاه را اماده میکنید مزه ی ان چه طور است؟(توضیح کامل 10 امتیاز)

بستگی داره که دوست من کی باشه . مثلا اگر دوست عزیزم جیمز پاتر باشه ( ) حتما برای خودم یه معجون پاپکورن مانند درست میکنم و میشینم و نگاه میکنم چجوری میمیره . اما اگر بخوام واقعا نجاتش بدم از گیاه درخت بید به همراه گل رز استفاده میکنم .

طرز آماده کردن این طوری هست که این دو تا گیاه رو میریزی تو آب و چون وقت نیست و دوستت در حال مرگ هست با چوب دستی آب رو جوش میاری . کمی نمک بهش اضافه میکنی و اگر خواستی میتونی کمی روغن هم بریزی توش ولی خب نه زیاد که دوستت نجات پیدا نکنه بعد از مرض مرگی بمیره .
بعد از 10 دقیقه صبر ، سوپی سبز رنگ به وجود میاد که اون رو به دوستتون میدید تا بخوره . طعمش کمی شور خواهد بود ولی خب مطمئن نیستم چون خودم شخصا تا حالا توسط سم اژدها کش مسموم نشدم .

4.از کجا میتوان گیاهی که بیماری ها را درمان میکن و گیاهی که سم را از بین میبرد از هم تشخیص داد؟(5 نمره)

یک راه خیلی خوب هست و اونم اینه که پاتر و تمام دوستان و اجداد و فرزندان و غیرش رو میاری و یکی از اونها رو مریض میکنی و یکی رو سم زده . بعد گیاه ها رو بهشون میخورونی تا ببینی کدوم به نتیجه میرسه و تشخیصشون میدی .

راه دیگه هم هست که کمی سخت تر هست و اونم اینه که میری کتابخونه هاگوارتز و کتاب گیاه های جادویی ضد سم و ضد بیماری رو میاری و از روش میبینی که کدوم مال چه کاری هست .

5. به نظر شما هری و جینی به چو چه گفتند توضیح بدید(3 امتیاز)

جینی بهش گفت که دیدی بالاخره هری رو من تور زدم و مال خودم شد و بچه دار شدم ازش و خلاصه باهاش عروسی کردم ؟
هری در مورد سدریک باهاش حرف زد و در این مورد که چقد وحشتناک کشته شد و چقد خنده دار بود صحنه که تا وارد خانه ریدل شدن نور سبز رنگی اومد و شپلخ شد .

هر دوشون با قیافه به چو خندیدن و رفتن سر جاشون نشستن .

چه احساسی در باره ی اتمام ترم دارید؟(2 امتیاز)

احساس خوبی ندارم چون ترم دانشگاه های ماگلی شروع میشه و خب درس های سنگین تری در انتظارم خواهد بود . :vay:

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
1.گیاهی که در کتاب دوم باعث بازگشتن بچه ها به حالت عادی شد چه بود در باره اش توضیح دهید(5 امتیاز)

استاد!
اینو من مامانم تعریف کرده واسه م. مامان من حتی چشیده مزه ی این گیاهو
میگفت اسمش مهرگیاه بوده. آدمای عادی اگه بخورن پر تحرک و هایپر میشن.
اما آدمای خشک شده اگه بخورن تازه عادی میشن.
اینه قضیه ی این مهرگیاهه.
آقا حالا ما اومدیم و این مهرگیاه رو توی گلخانه ی تاریک اصلاح ژنتیک کردیم... هیچی .

2.در کتاب شیش پروف معجون سازی یک گیاهی رو از گلخونه میچید که خواص دارویی داشت اون چی بود دربارش توضیح بدید(5 امتیاز)

استاد. انصافا این انصافه؟
کتاب شیش مامان بابای من رو هم 30 ساله بودن فکر کنم! من کجا بودم که بخوام همچین اطلاعاتی داشته باشم؟
تازه این یه مورد رو مامانم هم نمیدونست که برام تعریف کنه

3.فکر کنید دوست شما با سم اژدها کش مسموم شده!شما از چه گیاهی استفاده میکنید؟چگونه گیاه را اماده میکنید مزه ی ان چه طور است؟(توضیح کامل 10 امتیاز)

سم اژدها کش؟! پروفسور چانگ؟ مگه هافلی ها روی هم چند نفرن که تازه مسمومیت با سم اژدها کش هم بینشون رواج میدین؟
من تصور میکنم که یکی از دوستان غیر هافلی بوده.
خب من... من...
من دافنه رو برمیدارم میندازم تو پاتیل می جوشونم. بعد یه کم از اون جوشونده میدم بخوره. اگه فایده نداشت تریپ هری پاتری برمیدارم و پادزهر بیزوار میندازم تو حلقش.
اوه ولی انگار پادزهر بیزوار هم جواب نداد
یه آوادا میزنم تا زجر نکشه زیاد!

5. به نظر شما هری و جینی به چو چه گفتند توضیح بدید(3 امتیاز)

هی هرچی من هیچی نمیگم!
هی هرچی من هیچی نمیگم!
بابا من رو هم مگه چند سالمه که از این مسائل ازم سوال میپرسین خب؟
لابد عمه چار تا جیغ و ویغ کرده سر چو که پاتو بکش از زندگیم بیرون من بچه دارم، زندگی دارم!

چه احساسی در باره ی اتمام ترم دارید؟(2 امتیاز)

نمیدونم چرا همیشه آخر ترم ها، چه کلاس زبان، چه مدرسه مشنگی، چه هاگوارتز همینو میپرسن.
من... خب همه احساس دارن. اما نمیدونم چرا من هیچ احساسی ندارم

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.