هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
(1) تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره)

خب بابا حالا! ما فهمیدیم تو فسیلی! اصن تو از منم فسیل تر از خوده عله هم فسیل تر! حالا از کی تحقیق کنیم؟! از خودت؟!

خب ببین.. من مرد و مردونه اومدم پیشت واسه تحقیق! این پسره هست همسایتون.. هوریکرکس! (حالا شانس اوردی چیز دیگه نگفتم! ) آها.. همین. چطوره خوبه؟ سالمه؟ اهل مورف بازی و چیز بازی و کلاه بازی و وزیر بازی دو شناسه بودن که نیس؟ رولاش در چه حدیه؟ می تونه مرد خونه باشه؟ ها یادم نبود.. ننه باباش کی ـن؟! کی درستش کردن و چطوری!؟ تو رو به جدت قسم ژیگول.. تو رو جون تابلوی ننه روی دیوار مخفی کاری نکنا.. هرچی می دونی بگو.. بچه م بدبخ میشه! مادرش از غصه سرطان میگیره می میره بعد من میرم یه زن دیگه می گیرم خیلی خوبه حال میده.. دروغ بگو اصن! گفتی ننه باباش کی بودن!؟

حالا او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! یه انتظارایی بعضی اوقات از ماگل جماعت دارین که آدم حیرون می مونه اصن.. من از کجا باید بدونم آخه؟! الان تو بیا از فرصت استفاده کن تا من اینجا هستم دوتا سوال روز جهان بپرس.. بپرس کی قراره حمله کنین میدل ایست؟! ینی تو به عنوان پرفسور مملکت باید بپرسی جاسم آقا بقال چطوری نونشو دو تیکه کرد!؟

حالا بالاخره یه جور دو تیکه کرده دیگه.. یا اینقد کشیده از دو طرف تا جر رفته!! یا ساتور زده وسطش یا چاقو با دستگاه برش نهایتا خودشو کشته تا روحش دو تیکه بشه.. بعد احتمالا دید نمیشه خودشو بکشه بازم زنده باشه دست به دامن گزینه ی همیشه در صحنه ای تحت عنوان عمه شده! و این گونه عمه ی خودشو کشت تا روحش دو تیکه شد.. یاد گرفتی حالا؟! برو واسه عمه جسیمون تعریف کن! (سلام عمه! )

(2) نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید (5 نمره) و بذارید سرجاش!

به به لارای خودمون! (شکلکم می زنم تو نامه م.. چیه مگه!؟)

ببین الان کسی اینجا نیست تو فک کن صفحه چت پرایوت خودمونه! چطوری؟ شری؟ چه خبر؟ دیروز بهت مسیج دادم جواب ندادی.. بازم گوشیتو آوادا کردی؟ ینی بلد نیستی یه گوشی نگه داری؟! حالا صحبت آوادا کردن شد یه چیزی یادم اومد. دیروز با کوئین داشتیم می رفتیم یه جای پرایوت.. بعد یه جا ظاهر شدیم تو آب دو نفری شنا کردیم بعد همین جوری یهویی نمی دونم چی شد به کوئین فشار اومد خون زد به دیوار وارد یه مکان پرایوت دیگه شدیم.. بعد اونجا داشتیم با کوئین کردی می رقصیدیم یه زنجیر تو هوا پیدا کردیم جات خالی با کوئین رفتیم قایق سواری.. البته قایق خیلی کوچولو بود تا آخر مسیر رو سر هم بودیم از فضای اطراف اصلن نتونستیم فیض ببریم!

بعد رسیدیم به یه کاسه ای اون وسط.. کوئین تشنه شون بود یه چنتا جرعه به سلامتی نتیجه ی تازه زاییده شون زدیم و البته به سلامتی وجود نورانی شما.. بعد هیچی دیگه یه قاب پیدا کردیم زدن پشت دستمون گفتن بذار سر جاش!

مام گذاشتیم سر جاش!

(3) یه راه نابود کردن هورکراکس زهر باسیلیسکه! حداقل 2 راه دیگه پیدا کنید که بتونید یه هورکراکس رو نابود کنید.(8 نمره)

زهرمار! زهر عقرب! زهر مار زنگی! زهر رتیل! زهر سهیل.. هممم؟! معلومه که جدی می گم هیچ فوشی هم در کار نی! بعد تازه گفتن آتش شیطانی هم هوریکرکسو می کشه.. خب اون همه چیو می کشه.. ولی شمشیر "گریف تو در" به خاطر این که رفته بود تو باسیلیسک تالار اسرار و نقره ی گابلین داشت می تونه هوریکرکسو بکشه..

حالا به هر حال اگه نشد بدید فرودو بگینز.. این پسر کوتوله هه که سر چار راه آدامس می فروشه می بره می ندازه تو کوه آتش همه چی حل میشه!

کسی فهمید لرد سائورون اولین هورکراکس جهانو ساخته بود؟!

تکلیف اضافی اول: کتابی که هرمیون با اون به سر رون زد چه نام داشت؟! (3 نمره)
باز می گفتی رون مثلا کتاب داشت ما می فهمیدیم کتابش چیه.. چون اون پسره یه کتاب بیشتر تو عمرش نخونده و اونم "چگونه تنبان خویش را بالا بکشیم" بوده! و چون همین کارم نمی تونه بکنه احتمالا همین یه کتابم تا آخر نخونده.. ولی هرمیون می تونه خیلی کتاب بخونه.. ولی احتمالا این کتابه "اگه وزیر ریگول را بگیرد چه می شود" بوده!!

تکلیف اضافی دوم: اگر میتوانستید، چه چیزی را برای ساختن یک _ فقط یک_ هورکراکس انتخاب میکردید؟! ( 3 نمره) و آن را کجا مخفی میکردید؟! ( 3 نمره)

ای قربون کوئین! بنده از خود کوئین.. زیر شلواری کوئین.. زیر شلواری پاچه دار قدیمیه.. زیر شلواری بی پاچه جدیدیه.. زیر شلواری بالا بند کوئین(!!) و هرچیزی که کوئین داشته باشه استفاده می کردم.. جاشم هرجا کوئین صلاح بدونن می ذاریم!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
تکلیف (1) : تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره)

طبق تحقیقات جامع و گسترده ی اینجانب :pretty: اولین هورکراکس توسط شخصی به نام جنتل جنتیروس ساخته شده! اولین علتشم اینه که از زمان آدم و هوای ماگل ها (کیه ن اصن؟ ) به زندگی پر برکتش ادامه میده! دومین علتش رو هم من از گودریگ گریفیندور شجاع خودمون شنیدم! گویا جناب گریفیندور اون زمونا که هنوز تصمیم به تاسیس مدرسه نگرفته بودند کم و بیش جنتل جنتیروس رو میشناختند و باهاشون نشست و برخاست داشتند. ایشون میگن اون موقع ها جنتل جوون بود و خام اما شخص زرنگی بود ، در لباس دامبلدور گرگی بیش نبود و جوون ها و حتی پیرهای با تجربه ی اون زمان رو با همین لباس دامبلدوریش فریب میداد و پیرو خودش میکرد. به همه میگفت عمر دست مرلینه و همه ی ما روزی قراره بمیریم اما خودش همیشه دنبال راهی بود تا ابدی بشه!
گودریگ گریفیندور میگه:

نقل قول:
یه روز که از تولد هلگا هافلپاف برمیگشتم جنتل جنتیروس رو دیدم که رفته بالای منبر (گودریگم نمیدونه منبر چیه، منم نمیدونم ) و حدود صد نفر هم جلوش نشستند و به سخنرانیش گوش میدن که یه دفعه جنتل جنتیروس با صدای بلند گفت:
-و اینک همه ی شما آمرزیده ی مرلین میشوید!
و در چشم بر هم زندنی همه جا رو نور سبز رنگی فرا گرفت و اون صد نفر هم به مرلین پیوستند.
اون موقع دست جنتل جنتیروس یه عینک طلایی هم دیدم که سفت چسبیده بودش و حالا حدس میزنم که اون عینک همون هورکراکسش باشه!چون اونموقع اصن نمیدونستم هورکراکس چیه!

جناب گریفیندور بیشتر از این دونسته هاشونو با من درمیون نذاشتند ولی اونطور که از حرفاشون معلومه، اولین بار همین جنتل جنتیروس بوده که هورکراکس ساخته!
البته این نکته که خود گریفیندور چطور از اون زمان تا حالا زنده مونده هم خودش یه بحثیه!

تکلیف (2) نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید (5 نمره)

سلام بر لرد بلک اندر بلک!

ای لرد سیاهان و ولدک سفیدان! هم اکنون که کله ی کچلت را روی این کاغذ خم کرده ای و چوبدستیت خود به خود کروشیو ساطع میکند من در خانه ی امن خود نشسته ام و به ریش دامبلدور میخندم! نه اینکه با دامبلدور مشکل داشته باشم هااااا! بلکه به این دلیل که ریشش خیلی بلند است و میشود ساعت ها خندید و شما یه ریش دیگر را مثال بزن که بتواند یک ساحره و یا جادوگر رو چندین ساعت الکی خوش کند!
این هورکراکسی که در انگشتان سفید و بد ترکیبتان گرفته اید یک قاب آویز چهار تومنی بیش نیست و اینجانب :pretty: آن را دست فروش کوچه ی دیاگون خریده ام. خوشحالم که باعث شده ام سکته بزنی و علاوه بر هورکراکسی که نابود کرده ام تکه ی دیگری از روحت را با سکته به مرلین واگذار کردی

تکلیف (3) یه راه نابود کردن هورکراکس زهر باسیلیسکه! حداقل 2 راه دیگه پیدا کنید که بتونید یه هورکراکس رو نابود کنید.(8 نمره)

1-خنده!
کافیه هورکراکس رو دستت بگیری و همش بهش بخندی و مسخره ش کنی. کلن باید دست کمش بگیری. در این شرایط روح درون هورکرکس سرخورده میشه و دست به نابودی خودش و خودت میزنه!

2-شمشیر گودریگ گریفیندور:
شمشیر گودریگ گریفیندور هم مثل زهر باسیلیسک قدرت های جادویی فراوانی داره به حدی که میتونه خود باسلیسک رو هم نابود کنه! پس یکی دیگه از راه های نابودی هورکراکس همین شمشیره.

3-جی کی رولینگ:

دینگ دینگ!
آیا از یکنواختی خسته اید؟ آیا موجودات سیاه به شما حمله کرده اند؟ آیا دچار درد و عذاب ابدی شده اید؟ آیا در مقابل دشمن خیلی ضعیف هستید؟
نگران نباشید! کلید مشکل گشای شما پیش ماست! جی کی رولینگ! نویسنده ی بزرگ ماگل ها و ماگل زاده ها!
رولینگ میتونه هر مشکل و دردی رو درمان کنه. میتونه شما رو از جلوی اژدهای خشمگین رد کنه. میتونه شما رو به عمق اقیانوس ها ببره و زنده برگردنه. حتی میتونه هورکراکس ها رو نابود کنه!
پس کافیه یه سر به کتابفروش محلتون بزنید و کتاب ها رولینگ رو بخرید!

کتاب گفته ها و شنیده ها و هیچکس ندانسته های جادویی باحال و ملت پسند اثر گمنام مشهوریوس !

تکلیف اضافی دوم: اگر میتوانستید، چه چیزی را برای ساختن یک _ فقط یک_ هورکراکس انتخاب میکردید؟! ( 3 نمره) و آن را کجا مخفی میکردید؟! ( 3 نمره)

دندون طلا!خودشم از دندونای پشتی و مخفیم که جاش امن باشه و به فکر هیشکی هم نرسه!
علتشم اینه که روحم کنار اون یکی روحم میموند و دیگه زیاد ناقص نمیشد. بعدشم اگه این یکی روحم که تو جسممه (جسم کلی) نابود میشد، در عرض ایکی ثانیه اون یکی روحم از دندونم در میومد و دوباره سرپا میشدم و نیازی به آشپزی های ولدمورت گونه و کچلی و بی دماغی هم نبود!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
تکلیف (1) : تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره)

استاد و دوست گرامی!
می دونستید همین پیرمرد تالار خودمون این کار رو انجام داده!
همین پیرمرد ریش سپیدی که توی تالار ندای « کیــــه! کیــــــــــــــــه! » سر میده، از هورکراکس استفاده کرده!

بله! سالازار کبیر.
ایشون وقتی که در یکی از سفر های پرخطر دچار بیماری چترک (!) شده بودند و در آن زمان کسی نمی دانست که زهر رنگمار برای این بیماری مفید است، ایشان با کشتن تعدادی سنجاب درختی ( چون حیواناتی که خون جهنده دارند، می توانند قفل تکه شدن روح را بشکنند و سنجاب خون جهنده دارد! ) روح خود را به 4 تکه تقسیم کرد و 2 تکه ی آن را در جنگل و 2 تکه ی دیگر را در وسایل خود مخفی کرد تا از بیماری چترک جان سالم به در ببرد!
( یکی از علت های عمر زیاد این بزرگوار این است که 2 هورکراکس ایشان که در جنگل مخفی شده اندرا کسی پیدا نکرده است! )

نوشته ی من در هورکراکس تقلبی خطاب به تام ماروولو ریدل!

می دانی کیستی؟ می دانی برای چه زنده ای؟
اینکه حالا من مرده ام یا زنده فرقی به حال تو نمی کند!
هورکراکس واقعی کجاست؟ این مهم است، مگر نه؟
ای دوست! همانند یک مرد واقعی زندگی کن! مرد باش، کشته شو تا نام ـت جاودانه گردد!
ولی تو مرَد نیستی!
تو مرَد نیستی ولی مثل یک مرَد خواهی مُرد!
این را از من به خاطر داشته باش!

بدرود دوست قدیمی، بدرود!
و.د
ترسی ندارم که اسمم را بگویم ولی خودت می دانی من کیستم، مگر نه؟

تکلیف (3) یه راه نابود کردن هورکراکس زهر باسیلیسکه! حداقل 2 راه دیگه پیدا کنید که بتونید یه هورکراکس رو نابود کنید.(8 نمره)

بله همون طور که خودتون گفتید زهر باسیلیک یکی از راه های نابودی هورکراکس هاست.

برخی از شایعات درباره ی ققنوس ها این است که علاوه بر آواز ققنوس که قدرت نابودی هورکراکس ها را دارد، اشک های ققنوس نیز علاوه بر شفادهندگی، قدرت نابودی طلسمات شوم و سیاه را دارد!

البته، شمشیر گودریک گریفیندور هم این قدرت را داراست!
و همچنین در صورت برخورد دو سنگ آتش که تنها در جزیره ای دور افتاده ای در اقیانوس اطلس یافت می شود، می توان هورکراکس ها را نابود کرد. ( تا به حال کسی از این جزیره برنگشته! )

کتاب بسیار پرفروشی که من در کتابخانه ام آنرا برای فروش قرار دادم!

کتاب « ساحره ی قدرتمند » نوشته ی آیلین پرنس
ناشر: ویلبرت اسلینکرد!
تعداد چاپ: 1000!
نسخه: اولین نسخه، آزمایشی!

بله!قلم پر تندنویس!
چیزی که من همیشه همراه دارم! و البته این یک شی معمولی نیست. برای ساخت آن 50 عدد الماس ضد شکست به کار رفته.
آن را در اتاقی پر از تله های کشنده و زیر شیشه های ضد شکستن و ضد ضربه قرار می دادم و آن را افسون می کردم که بر روی افراد تاثیرات خیلی ناگوار رخ دهد و تنها بر روی خودم اثر نداشته باشد!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 86
آفلاین
تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟(5نمره) او چطور روحش را دو تکه کرد؟(3نمره):
خب جان پیچ اولین بار توسط آقای جک اسلیترین یکی از نوادگان سالازار اسلیترین استفاده شد. اون بعد از کشتن چند خون فاسد در سن 17 سالگی و در هاگوارتز دستگیر شد. به خاطر همین اون سریع چوبدستی خودشو جان پیچ کرد. حالا میرسیم به جایی که اون چه جوری روحشو نصف کرد!خب اینکار به یه ورد به نام
"half my mind" نیاز داره که وقتی اونو بگید ناگهان یه روح شفاف از بدنتون بیرون میاد! البته این کار با درد و رنج زیادی همراهه. بعد باید چوبدستی رو به سمت روح بگیرید و بگید"copy this mind" دقت کنید که خیلی باید رو ی دیس تاکید کنید.
بعد باید بگید"paste mind in wond" . توجه داشته باشید که به جای واند که یعنی چوبدستی شما میتونید هر چیز دیگه ای رو بگید و چون جک چوبدستیشو جان پیچ کرد گفت واند.

نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید.(5نمره):

"ولدک میدونم که وقتی این نامه رو میخونی منم زنده ام اما تو دستت به من نمیرسه. اینو باید بدونی که من جان پیچو داغون کردم و این دلیل اون دردیه که دیشب داشتی.بای!"این هم یه نقاشی مرتبط با موضوع.

تکلیف اضافی اول:کتابی که هرمیون با اون به سر رون زد چه نام داشت؟!(3نمره):
خب معلومه! زندگی و نیرنگ های آلبوس دامبلدور.

تکلیف اضافی دوم:چه چیزی را برای ساختن یک هورکراکس انتخاب میکردید؟(3نمره) و آن را کجا مخفی میکردید؟(3نمره):
من گوشی های قدیمی نوکیا رو انتخاب میکنم! چون خیلی محکمن! بعد اونو توی جعبه ی طلا های مامانم میذاشتم.

باتشکر از زحمات شما.

دوستان میدونم که تکلیف اول بعضی جاهاش مث کامپیوتر شد ولی باید بدونید که من اونو فقط برای خنده گذاشتم.

ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۰ ۲۰:۲۸:۴۲
ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۰ ۲۰:۵۳:۴۶

اصالت و قدرت برای لحظه اوج! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...
اسلیترین

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره)

تحقیق کردم اوستاد! امر دیگه ای ندارین؟ چی؟! باید بگیم...

آماندا بروکل هرست رو میشناسین؟! میبینین که چند سالشه؟ پونصد سال...

خب، به نظرتون اون هورکراکس رو اختراع کرد؟ نـــــــــــــــه! :دی

درسته! لینی وارنر اون رو اختراع کرد. اما نه اون لینی اورنری که هممون میشناسیم. اسم سیصدمین جد لینی وارنر، لینی وارنر بود. اما مرد بود. :دی

بهر حال... اون هورکراکس رو اختراع نمود. حالا چجوری روحشو دو تیکه کرد؟

رفت پیش یک پیشگو و گفت: آه! ای پیشگوی بزرگوار... روح من رو احضار کن.

پیشگو هم روحشو احضار کرد. بعد با هم نشستن به ضرب چاقوی جادویی و انبر دست جادویی، روحشو دو تیکه کردن!

نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید (5 نمره)

موهاهاهاهاهاهاهاهاهاها (معادل درود و سلام در زبان مرگخواریتی آن زمان!)

میبینم که سالم و سرحال شدی ارباب جونم! غذاتون رو خوب می خورین؟! بلاتریکس کوچولو چطوره؟ هنوزم اشتهای جادوییش باز نشده؟ پرستاری از یه استخون سخته مسلما. اون هم تنهایی. بدون من. ایوان سالواتور... نــــــــه! ایوان روزیه رو می گم.

ارباب، چقدر شوما خفنین. این جا عجب چیز های محافظتی ای داره. اون یکی زامبی رو متاسفانه گرفتم. آخه چیز خوبی ـه برای جلوگیری از نیومدن سگ ها و سیریوس ها به اتاقم! اگه می دونستم شوما اینقدر تو جلوگیری از اومدن افراد به یه جایی تخصص دارین... وللش. ولی می گم شوما قبلا داداش یا خواهر کوچولو داشتین که اینقدر ماهرانه این جا رو جارو کردین؟!

ارباب، می گم این آماندا بروکل هرست و لینی وارنر اومدن این جا. یکی شون دم در بود و ازم خون گرفت. اون یکی هم جلوی در خروجی ایستاده. یه تحقیقی بکنین. نازن ها، یه عامله هم می گیرن. ولی خب، درد جسمی همچین بد نیست ها. (قال از ارباب دامبلدور!)

میگم جسارتا ارباب، یدونه از هورکراکساتون رو دادم کریچر نابود کنه. ناراحت که نشدین؟!

در ضمن، من ریگولس نیستما! به جون شوما راس می گم.

دوستارت: ریگولس آرک... چیز... کریچر!

یه راه نابود کردن هورکراکس زهر باسیلیسکه! حداقل 2 راه دیگه پیدا کنید که بتونید یه هورکراکس رو نابود کنید.(8 نمره)

یک فرد زرنگ!

شوما رو میبرم به سال ها پیش، روزگاری که دو مرد، گنج پیدا کردن و گذاشتنش زیر درخت تا هر وقت پول لازم دارن؛ برش دارن! اما روز چندم؛ مرد حقه باز، دزدی می کنه و همه پول رو برمیداره و بعد، اون یکی مرده شکایت می کنه. اون مرد حقه باز زرنگ هم، به یکی میگه بره داخل درخت و فقط اسم اون یکی دزد رو در صورت یک سوال بگه.

بعد میره پیش قاضی (؟) و میگه شاهدِ من، درخته!

قاضی هم شک میکنه (!) و میگه که اِ؟ حالا که این جوره؛ درخت رو آتیش بزنین و فرد رو بیرون بیارین!

میبینین که فرد به این زرنگی، میتونه یک آدم با روح کامل رو از تو درخت جادویی (!) در بیاره. خب، در آوردن نصف روح از یه شی، مسلما براش کار راحتی ـه!

و آما... روش دوم:چیز ِ هورکراکس باز کن:

طبق فرهنگ دکتر گانت، این چیز ها، میتونن در هر شی ای که داخل اون روح هست رو باز کنن!

کتابی که هرمیون با اون به سر رون زد چه نام داشت؟! (3 نمره)

کتاب "فرهنگ کامل و جامع انواع چیز ها- اثر دکتر گانت- جلد چهارم- چاپ چهارصد و نود و یکم- انتشارات ویزارد اند ویچ لند- تیراژ: 1000000 نسخه- قیمت: چند میلیارد گالیون ناقابل با تخفیف"

چیه؟! بــــــــعلــــــــه. رولینگ به چیز خواری هرمیون اشاره نکرده بود. پس دلیلی این همه علاقه به جن خونگی چه چیزی می تونه باشه غیر از خوردن چیز "علاقه به جن خونگی در حد روانیگی!".
چه دلیلی داشت که هرمیون اینقدر درس بخونه غیر از این که "چیز درس خوندن" رو خورده باشه؟!

اگر میتوانستید، چه چیزی را برای ساختن یک _ فقط یک_ هورکراکس انتخاب میکردید؟! ( 3 نمره) و آن را کجا مخفی میکردید؟! ( 3 نمره)

چه چیزی؟!:worry:

قبلا ها، اوستاد داشتیم تا اوستاد. اوستاد هم اوستادای قدیم... اوستادی که به ما دستور میده روحمون رو داخل یه چیز مخفی کنیم...

خب، فرهنگ کامل و جامع دکتر گانت کاملا در مورد انواع چیز ها نتوضیح داده و من نتیجه گرفتم بهترین جا، چیز ضد سرقتِ مخصوص نگه داری روح هست!

چیزِ ایده عالی ـه کلا!

لازم نبود جایی قایم ـش کنم. چیز ضد سرقت، یعنی ضد سرقت. حتی ارباب هم نمی تونه بازش کنه.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین

هورکراکس اولین بار توسط هوریس اسلاگهورن اوووم نه توسط سالازار اسلایترین استفاده شده که البته بعد از اینکه با گودریک گریفندور اختلاف پیدا میکند طی نبردی گریفندور با شمشیرش موفق میشه هورکراکس سالازار رو از بین ببره و سالازارم قهر میکنه از هاگوارتز میره و در نتیجه میرا میشه و بعدا میره و گودریکم نمیره منت کشی و خلاصه اینجوری میشه از همون اول اینا آب و آتیش میشن.
بعدشم در مورد قسمت دوم سوال باید بگم سالازار یه روز تو هاگوارتز داشت همینجوری طلسم های سیاه رو آزمایش میکرد که یه دفعه یه ورد تو یه کتاب قدیمی دید و بیخودی اجراش کرد و احساس کرد یه قسمت از روحش از بدنش جدا شد و رفت تو فنجون روی میزش و احساس کرد با فنجون یه رابطه ای برقرار کرده. اینجوری شد که هورکراکس و دو تیکه کردن روح کشف شد خیلی راحت! مثل خوردن سیب تو سر یه آدم!

لرد سیاه، به سر مرلین قسم همین پرفسور ریگولوس بلک هورکراکس شما رو کش رفت و بنده یه درصدم مقصر نیستم تازه خواستم جلوشو بگیرم ولی یهویی آپارات کرد حالام خواستم بگم نگران نباشید هورکراکستون دست این پسره هری پاتره اصلا نمیدونه هورکراکس چیه و با چه "ز" ای نوشته میشه! اشکوله. عمرا نتونه روح شما رو از بین ببره. فعلا حواسش به جینی و چوئه.

استفاده از شمشیر گودریک و بعدشم آتش جاندار! همون آتشی که آخرای کتاب هفت توی اتاقه کرد دنبال هری و دراکو و بر و بچس و همه جارو سوزوند! خیلی خطرناکه!

ریاضیات جادویی. اصولا هرمیون روی این کتاب وسواس پیدا کرده و هر چی میخونتش خسته نمیشه و هی دوباره مرورش میکنه و میزنه تو سر رون و دوباره مرورش میکنه و دوباره میخونه و دوباره میزنه تو سر هری و بعد دوباره میخونه و مرور میکنه و میزنه تو سر رون و دوره گردش...

انتخاب سختیه ولی فکر میکنم گربه درون خانه مان را چون علاقه فراوانی بهش دارم:دی
مخفیش نمیکردم برعکس میذاشتم واسه خودش بره بگرده حال کنه چون زورشم زیاد شده و قسمتی از روحم رفته تو بدنش هیچ کسی نمیتونست اذیتش کنه و هیچکسم شک نمیکرد و این داستانا. متشکرم.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
(1) : تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره)

درود استاد. چه سوالای سختی می پرسین استاد. من دیشب یادم نیست کیو کشتم!چی؟ای بابا استاد شوخی کردم شما چرا جدی میگیرین؟ :worry: الان میگم... ام خب طبق تحقیقات من اولین سازنده جان پیچ به احتمال رولینگ درصد...چی رولینگ قبول نیست؟خب اخه اینو خودش گفته استاد!بله اولین جان پیچ توسط هرپوی کثیف خلق شده. جادوگر سیاه بسیار کثیفی که به زور حمام می رفته و اعتقاد داشته آدم فقط دوبار باید شسته بشه.یه بار وقتی دنیا اومد یه بارم وقتی مرد! اون که مار زبان هم بود پس از آزمایش‌های بسیار فهمید كه اگر تخم مرغ را در زیر یك وزغ پرورش بده یه افعی غول‌پیكر با قدرت‌های خطرناك و غیرعادّی از تخم بیرون می‌یاد که اسمش باسیلیسکه.در مورد اینکه چه طور روحشو دو تیکه کرده خب استاد مگه نویسنده یا من اونجا بودیم که بفهمیم؟چون طبق افسانه ها این موجود انقدر بو می داده که هیچ موجود زنده ای جرئت نداشته از یه فرسخی اش رد شه چون احتمال زنده موندنش صفر بوده. شما چقدر زود عصبانی میشین پروفسور
همین الان یادم افتاد که هرپو همسن حضرت آدم بوده و در واقع جز اولین رانده شدگان از بهشته.البته طرد شدن اون بر خلاف حضرت آدم به خاطر این بوده که از فرمان خدا بعد از شکایت فرشته ها مبنی بر حموم رفتن سرپیچی کرده برای همین خدا همراه حضرت آدم با یه تیپا انداختتش بیرون تا بیشتر از این محیط زیست بهشت به زحمت نیافته.
هرپو رو زمین هم از طرف خاندان حضرت آدم طرد میشه و میره یه گوشه برای خودش که بعدا اسمش شد یونان. چون رو زمین خیلی شیطونی می کرده و همه اش دنبال کشف چیزای جدید بوده یه روز که از دور داشته صحنه قتل هابیلو به دست قابیل میدیده این عمل رو از قابیل یاد می گیره و به این فکر می افته باهاش آزمایش کنه. اون زمان هم چون قحط آدم بوده شروع به قتل دایناسورا میکنه و تو بحبوحه این جنایت های زنجیره ای یه بار که بچه ی یه تیرانوزاروس رکسو در کمال وحشی گری به قتل می رسونده به طور اتفاقی قسمتی از روح پاره پاره اش به درون تخم دیگه ی تیرانوزاروس رکس که یه موجود زنده محسوب میشده نفوذ کرده و اون فهمید چطور جان پیچ خلق میشه.البته چند لحظه بعد بچه دایناسور دنیا میاد و هورکراکسش از بین میره ولی خب می تونسته یکی دیگه بسازه و غمش نبوده. لازم به ذکره طبق تحقیقات من مشخص شد که در واقع عامل اصلی انقراض دایناسورها هرپو بوده نه یخبندان!

(2) نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید (5 نمره) و بذارید سرجاش!

استاد من یه مرگخوار متعهد به اربابم هستم!چطور از من می خواین چنین کاری کنم؟اون منو میکشه و خانواده امو!این دیالوگ یه نموره آشناست!انگار قبلا جایی شنیدم.
باشه حالا که زوره... یه لحظه سرتونو برگردونین بی زحمت... چیز خاصی نیست همینجوری... یه وقت نخونین من چی نوشتما!
نقل قول:
درود سرورم.
ارباب.مژده بدین کسی که جان پیچ شمارو از تو غار دزدید اینجاست.چه دستوری می دین؟

خب یکی از راهاش استفاده از دیو آتشه. و دومی؟...لرد ولدمورت!یادتون باشه فقط باید از شخص ایشون برای نابودی جان پیچ استفاده کرد وگرنه جان پیچ چیزیش نمیشه.

زنان مشنگ زاده و مردان اصیل زاده!آخه هرمیون یه مشنگ زاده بود و دلش می خواست اصیل زاده ای مثل رون بهش توجه کنه. برای همین این کتابو از کتاب خونه گرفت تا راه های جذب یه اصیل زاده رو یاد بگیره.

از عینکم!و از گردنم آویزونش می کردم تا همیشه پیشم باشه!البته همیشه از گردنم آویزون هست چون اینجوری مطمئنم گم نمیشه و زیر دست و پا نمی مونه و مهمتر اینکه بهترین مکان برای مخفی کردن، جلوی چشم بقیه است. چون هیچکس باور نمی کنه آدم باارزش ترین چیزشو دم دست بذاره. :zogh:

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
(1) : تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره

اولین کسی که از هورکراکس استفاده کرد مایکل هافلپاف داداش کوچکتر هلگا هافلپاف بود.او یک قاتل بود و حتی خواهر کوچیکترش رو هم به قتل رساند.او گردنبند هلگا رو دزدید و با استفاده از یک ورد عجیب به نام(روحمو نصف کنیوس)و خوردن معجون نصف کننده که توسط خودش اختراع شده بود توانست روحش رو نصف کند و داخل گردنبند قرار داد تا فکر کند برای همیشه زنده خواهد ماند و گردنبند رو به هلگا پس داد.اما هلگا که فکر میکرد گردنبندش قدیمی شده با شمشیر گریفندور گردنبندش رو نصف کرد.گفته میشود هافلپافی کلاً این طوری هستند.

سلام ارباب.ریگولس بلک نامرد و ترسو از راز شما با خبر شده و این قاب آویز رو دزدیده.ارباب من فکر میکنم برای هر هورکراکس چند نفر مرگخوار برای مراقبت بگذارید.
خدمتگذار شما-یاکسلی

من یک چاقو دارم که به صورت نسل به نسل به دست من رسیده و من در شب قتل دامبلدور با آن هورکراکس دامبلدور(عینکش)رو خش انداختمو اون رو نابود کردم.
راه دوم شمشیر گریفندوره البته ریختن مخلوط آب دهان ترول و عرق پیشونی تک شاخ و پر ققنوس روی هورکراکس میتوان آن را نابود کرد.

کتاب ریاضیات جادویی پیشرفته و مسائل سخت نوشته آلبرت آلاخوفسکی

من پاتیل معجون سازی مادربزرگم رو انتخاب میکردم و اون رو توی فاضلاب مشنگا قایم میکردم.

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۸:۲۸ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
(1) : تحقیق کنید هورکراکس اولین بار توسط چه کسی استفاده شد؟ (5 نمره) او چطور روحش رو دو تیکه کرد؟! (3 نمره
پیرمرد خرفت وجهنمی به نام سامانا پاکارا
او رئیس و معاونشو فرستاد اون دنیا .جان پیچ اوالبوس دامبلدور بوده.او روحشو داخل روح البوس

تکلیف (2) نوشته ای در هورکراکس تقلبی خطاب به لرد سیاه بنویسید (5 نمره
)
ای شفتالو،کچل ؛بی دماغ
ولدکچه من این قاب اویز وجان پیچتو نابود می کنم.اونایی که می خوان پیدا یش کنند ،زنده نمی مانند.
فکر کردی از تو می ترسم.چارلی ویزلی
تکلیف (3) یه راه نابود کردن هورکراکس زهر باسیلیسکه! حداقل 2 راه دیگه پیدا کنید که بتونید یه هورکراکس رو نابود کنید.(8 نمره
شمشیر گودریک گرینفدورواواز ققنوس وزهر نجینی.

تکلیف اضافی اول: کتابی که هرمیون با اون به سر رون زد چه نام داشت؟! (3 نمره
چه جوری بچه های جادوگران را ادم کنید؟
نویسنده:ا.ر.ب

شمشیر گودریک گرینفدور

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین

اولـین هـورکـراکـس توســط زئــوس خداونــد آسمان هــا در افســانه های یــونــانی ســاخــته شد!
امــا مسلما خــدایی وجــود نداشــته و زئوس در اصل جادوگر ماهری بوده که ورد های هوایی را اختراع کرده و چون خودش را پنهان نمی کرده و کمی نیز بی رحم بوده مورد پرستش مشنگ ها قرار گرفته!

امـا زئوس برای آن که نگویند خدایشان مرده نیاز داشته تا برای همیشه زنده بماند و هیچ وقت در اثر مرگ پرستشــش متوقف نشود! ولی چگونه؟!

بــا اســتــفاده از نیروی پرســتــش مشنگ ها قدرت های جادویی زئوس چند برابر می شده بالاخره او پس از ســالیان ســال تحقیق همراه شی صاعقه مانندی در دستانش با قدرت هایش سوار گردبادی شده و در میانه ی آسمان در اثر برخورد آذرخش با خودش بی هوش می شود.

هنگامی که چشمانش را باز می کند در دستانش همان صاعقه ی رسانای انرژی را می بیند که هنوز در اثر انرژی ای که گرفته جرقه می زند!

او متوجه می شود که ایــن همان حکم زندگی ابــدیش است پس بــه جای پنهان کردنش آن را نزد خود نگاه می دارد و قسم می خورد هیچ وقت ان را از خودش دور نکند!

او به نوه، بچه و معشوقه هایش هم این روش را یاد می دهد تا آن که دیگر تعداد نامیــرایان از دست خارج می شود!

تــا آن که آتـــنـــا (کــه بعد ها بــا نام روونا ریــون کلاو از او یاد می کردند) الـهه ی هوش و خرد، دستور اکید داد که دیگر این روش را ممنوعه اعلام کنند و رازش را تا ابد در سینه با خود حمل کنند.

اما زئوس از عهده ی این کار بر نیامد و به پسران سوگلیش هر از چند گاهی این ورد را لو می داد و آن ها را جاودانه می کرد!

آتنا بالاخره عصبی شد و شبی که زئوس در خواب بود صاعقه ی عمر او را برداشت و با خود به آسمان برد دقیقا هزار و پانصد سال بعد از ساخته شدنش به همان جایی که ساخته شده بود و در همان هوا!

آتنا برای آن که این علم نتواند نظم هستی را بر هم بزند از جاودانگی خودش که در نیم تاجش وجود داشت گذشت و در همان حال جاوداگی زئوس (گودریک گریفندور) را از او گرفت...!

اســتاد...شوما فک نکردین ما مرگخوارا چه کنیم؟!
میدونستین تکلیفتون خعــلی ظالمانس؟!
اســتــاد؟1قیافه مظلوم و معصوم منو نگا کنین بگین دلتون میاد؟!
نقل قول:

اربـــابـــا...!مــای لرد...!ای قــدر قدرت...!ای سیاه تــرین!مای دارک لرد!ای که بهتر از شمــا هیــچ جا موجود نیست، ای جوراب مرلینو فرو کنن تو دماغ این استاده با این تکالیفش!

مــن مرگخوار وفادارتــونم...
اما ایــن استــاده روز میــگه، هورکراکســتونو برداشته، تازه لامصـــب خــعــلی خوشتیپه!من چــی کار کنم، مگه تقصیر منه؟!
اربابا!این گردنبندتــونــو بعد از کلاس کــش میرم فقط میشه لطفا منو نکشین؟!
نــــــــــــــــــه!مــثـ که نمیتونم، آخه ســوال بعدی باید نابود کنم هورکراکســتونو!

اربـــــاب!
اصن خودم براتون یکی خوشگل تر، طلای بیست و چهار عیار درســ می کنم!باشه؟! فلسای بچپی نجینیو براتون ازش اویزون می کنم!جنازه ی دامبلدورو میبندم بهش!اصن جنازه ی این استادرو می بندم بهش!خوبه؟!

بردن هورکراکس در محلی که بوجود آمده طــی پانزده، صد و پنجاه، هزار و پانصد یا پانزده هزار سال آینده!دقــت کنید که در آن جا باید فرایند بوجود آمدنش را تکرار کنید(اگــه از طریقه قتله یه نفر جدیدو بکشین، اگه از طریق قدرت پرستش و صاعقه مثل بالا...خب باید یکی مثه اتنا باشین :دی) تا بتوانید از بین ببریدش!

انداختنش در آتشفشان کوه اتنا!
آتشفشان کوه اتنا به دلیل ساحره و جادوگرانی که درونش پرت شده اند ضد جادوگر است و سریعا هر جادویی را نابود می سازد حالا چه سیاه چه شیطانی!

دادنش دست یه ملــت گریفی جو گیر!
این راه به شدت تضمینی که مطمئنا عمل می کند،این گونه است که هورکراکس را به ملت جو گیر گریفی می دهید این ملت با خواندن دست نوشته های ریونی های بی چاره بالاخره یک راهی پیدا خواهند کرد تا هورکراکس را به طور اتفاقی به فنا بفرستند!

یه پروانه ی طلایی!

توی دشت پروانه ها بین بقیه پروانه ها به طوری که گم بشه دیده نشه!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.