هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۷:۵۸ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
کلاس پیشگویی با تدریس پروفسور آلبوس دامبلدور!

*لطفا اطلاعیه ها و قوانین هاگوارتز را به طور کامل مطالعه نمایید.

با آرزوی موفقیت .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
پایان کلاس پیشگویی ترم پانزدهم هاگوارتز

با تشکر از پرفسور های عزیزی که این ترم این درس را تدریس کردند و دانش آموزانی که در این کلاس شرکت کردند.

تاپیک تا ترم بعدی قفل خواهد شد .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۹:۱۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
امتیازات جلسه آخر پیشگویی

گریفندور:
رزمرتا: 10+5+5+10=30

جمع:30

راونکلاو:
داف: 10+5+5+10=30
پاتیل: 5+5+3+ 5= 18
وزیر دیگر: 10+5+5+10=30

جمع:78

اسلیترین:
مورف: 10+5+5+10=30
سالازار: 10+5+5+10=30
دالاهوف: 10+5+5+9= 29
راب: 10+5+5+10=30

جمع:119

پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
1. سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. {راهنمایی برا تازه واردا: رابطه ی سیبیل و ولدک مث رابطه من و مورفین گانت هست} (10 امتیاز)

از اونجایی که نمیدونم قضیه ی رابطه ی شما با مورفین گانت چیه ،راهنماییتون رو نکته ی انحرافی در نظر میگیرم!
تا اونجایی که من میدونم خواهر برادر رضایی همدیگه هستند.....خواهر برادر رضایی چیه؟
خب میبینید کار ما رو؟ این ولدک صبح تا شب و شب تا صبح ماگل ها رو قتل عام میکنه اما کل داستان زندگیش مثل این ماگلاست! یعنی یکم که رو زندگیش سرچ میکنی میبینی کلن باید این بشر ماگل میشد! والا! آخه مگه جادوگر و ساحره جماعت کاری به این کارا دارند؟ خب آخه اگه یه روزی مادرشون نتونست به بچه شیر بده یه معجون درست میکنند میریزن تو حلقوم بچه و تمامدیگه! این کارا چیه آخه؟!
حالا من کلی جستجو و پرس و جو کردم. حتی مجبور شدم چند ماگل رو طلسم کنم تا بهم کاملن قضیه رو شرح بدند.
خواهر برادر رضایی یعنی اینکه دو تا فرد از پدر مادرای متفاوتی باشند اما هردو از یک مادر شیر بخورند. یعنی مثلن یا سیبیل باید از مادر ولدک شیر میخورد یا ولدک از مادر سیبیل. از اونجایی هم که ولدک کوزتی بیش نیست و مامان باباش شوتش کردند پرورشگاه پس نتیجه میگیریم که مادر سیبیل بوده که دوتاشونم شیر داده. پس اینطوری شد که خواهر برادر شدند!
اما من هر لحظه به این فکر میکنم که بیچاره مامان سیبیل! یعنی چطوری تونسته به این کچل شیر بده؟ درسته که بچه گیاش خیلی خوشگل بوده هااما عمق چشماش همچنان نفرت انگیز بوده دیگه! شایدم همین چیزا رو سیبیل تاثیر منفی گذاشت که قاط زد!

2. چرا سیبیل تریلانی اسمش سیبیله؟ (5 امتیاز)

به دلیل حسودی به شخصی به نام سبیل جان! سیبل جان یک خواننده ی موفق و مردمی ترکیه ای هستش که کشته مرده های زیادی داره! حتی میگن وقتی جوون بوده به خاطرش خیلی از پسر ها رگشون رو زدند!
خب حالا درسته که تریلانی خواهر واقعی ولدک نیست اما بالاخره هر دو از یه مادر شیر خوردن دیگه! و این ولدک شیر این بچه رو سمی کرده با اون دماغش! واسه همینم مثل همین ولدک حسود و سود طلبه. پس رفته اسم این خواننده رو گذاشته رو خودش اما از اونجایی که بیچاره سواد درست و حسابی نداشت به جای سیبل گذاشته سیبیل!!!

3. لی فرضی چیکار کرد که پرت شد بیرون؟ (5 امتیاز)

لی فرضی خیلی فرض اشتباهی کرد! فرض کرد که پرفسور جیمز جادوگر منفعت طلبیه و زیر پای بقیه رو خالی میکنه و به نفع خودش تقلب میکنه. فرض کرد که میتونه با پرفسور جیمز تبانی کنه و باعث قهرمانی گریفیندور بشه.
اما پرفسور پرتش کرد بیرون و با این کار گوشی رو دست بقیه هم داد که نه خیرم اینجا از این خبرا نیست! گریفیندور با شجاعت میجنگه!

4. چرا سیبیل تریلانی همه ی پیشگویی هاش درست بود؟ این توانایی خارق العاده رو پیشگوها چجوری به دست میارن؟ آیا پیشگو زاده شده بود یا تواناییش اکتسابی بود؟ توضیح کامل لطفا. (10 امتیاز)

کی گفته سیبیل پیشگو بود؟ آقا جمع کنید این شایعه بازی رو! زشته به مرلین! رولینگ یه چیزی میگه شما چرا باور میکنید آخه؟ سیبیل شیادی بیش نبوده!
فقط خواب میدید دیگه. خواب رو هم که همه میبینند! چه ربطی به استعداد و جادوگری داره آخه؟ من که فکر میکنم همه ی اینا مسخره بازی بوده. شاید ولدک از اینکه خواهر ناتنیش فشفشه و بی استعداد باشه خجالت میکشیده و وقتی میبینه خواباش بعضی وقتا درست درمیاد هولش میده به سمت پیشگویی! اینطوری میتونست یکم از آبروی رفته ش رو جبران کنه. ولی از اونجایی که علاوه بر مو عقل هم نداشت (بنده خدا ) آخرش خودشم تو دام سیبیل میفته و فکر میکنه واقعن یه پیشگوئه!
پس علت اینکه پیشگویی هاش بیشتر وقتا واقعیت داشت این بود که خوب میخوابید و کلن غمی نداشت تو زندگیش! واسه همینم پیله میکرد به زندگی بقیه و خواب زندگیاشون رو میدید! حالا این وسط بعضیاشونم درست در میومد دیگه! لابد به قول ماگل ها یه چیزیش... چی بود؟ آهان حس پنجمش قوی بوده دیگه!
اما اینکه پیشگو ها توانایی هاشون رو از کجا بدست میارند ، باید بگم که از جایی بدست نمیارند! اونا میشنند با دوستاشون چهار تا حدس میزنند بعد میبیندن سه تا از حرفای یکیشون درست در اومده. به این نتیجه میرسند که یارو پیشگو هست. سر دسته شونم همین نوسترآداموس بوده! پیشگویی و این حرفا توهمی بیش نیست بابا!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
1. سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. {راهنمایی برا تازه واردا: رابطه ی سیبیل و ولدک مث رابطه من و مورفین گانت هست} (10 امتیاز)

در یک شب زمستانی که به طرز ناباورانه و متبهرانه ما اون شب زمستونی رو پیچوندیم سیبیل به شهرستانی با نام ته رون رفت و بسیاری از جادوگران خفنولاخ شهر را همانجا در همان شب زمستانی ابتدا ملاقات و سپس فیتیله پیچ کرد و باعث حیرت همگان شد! اون موقع شما نبودی استاد.. داشتی سخت برای کورکور تلاش می کردی و در آغوش کتابها بودی!

حالا! به نظر خود یویو بازتون استاد چطور یه ساحره ی غیر شهرستانی (هر گونه حرص خوردن شما باعث مسرت ماست استاد! ) می تونه همچین نیروهای خاصی از خودش بروز بده.. اگه گفتی.. بگو بگو! تو رو جون مورف! مورف!؟ ببینم جون مورف اصن ارزشی داره یا نه ما سر کاریم استاد!؟ چی داشتم می گفتم!؟ هممم.. می گم استاد چقد استادی بهتون میاد! مبارک آقای بلوپی باشید

برمی گردیم به سیبیل! سیبیل این نیروهای فوق سوپرمنانه رو از کجا اورده!؟ اگه ندونی خیلی بوقی! می دونی؟ خواهر اربابه!؟ اصن به تو چه که کی خوار مادر کیه؟! تو خودت مگه خوار نداری؟!

اصن تو اینو واسه من روشن کن ببینم تو چه ارتباطی با مورف که هیچی.. منم که مهم نیستم () تو چه ارتباطی با تدی داری؟! تدی چطور خواهر تو محسوب میشه؟! تو هر وخ اینو روشن کردی استاد، ما هم به داستان ولدک سیبیلو می پردازیم!

اوه اوه! شما یادت نیس! منم که خوب فکر می کنم می بینم منم یادم نیست.. بیا بریم از ولدک بپرسیم شاید یادش باشه!

به جون کوئینمان ما نمی تونیم داستانی سیبیلو از جانب خودمان در این مقوله مطرح کنیم.. بازم شاید حواست نباشه ولی خبرش رسیده که سیبیل خواهر ولدکه.. ولدک ارباب ماست! از آقای بلوپی هم که پنهون نی از شما چه پنهون سر هر چیز ناچیزی.. کیشته چخه.. یکی این مورفو دور کنه.. بوی چیز بهش خورده! بعله سر هر مسئله اندکی هم با ما قهر می کنه و کروشیو می زنه! حالا تو فرض کن من بیام واسه خوار ارباب حرف در بیارم.. اصن امکانش هس آخه لامصب!؟

به جون تدی و ویلی اگه یه امتیاز از این بابت کم کنی خون آقای بلوپی حلاله!

خدمت حضار فرضی گرامی عرض کنم که این پسره که اسم خودشو به تقلید از بزرگترا گذاشته استاد آره همون جزغله هه! این پسره استاد چاییدن! حالا بگو چرا! در مقتل الشهید الولدی جلد اول نه.. دومم نه.. سومی.. حالا نمی دونم کودوم صفحه و کودوم فصل! استاد سیبیلی رانی زن دایی گرنجر رو از کلاس می ندازه بیرون و بعد هی سوراخ پیشگویی به روی استاد باز میشه و ایشان هی پیشگویی های مخوف می کنن از اون به بعد.

حالا! استاد جغلز فک کردن با این صحنه آرایی ها و بیرون کردن بچه ی مردم سوراخ به روی ایشان هم باز میشه! ولی به جون مورف که نمیشه!

4. چرا سیبیل تریلانی همه ی پیشگویی هاش درست بود؟ این توانایی خارق العاده رو پیشگوها چجوری به دست میارن؟ آیا پیشگو زاده شده بود یا تواناییش اکتسابی بود؟ توضیح کامل لطفا. (10 امتیاز)

اکتسابی بوده عاقا! مگه توجه نکردی!؟ ایشون هی بچه های مردم رو می نداختن از کلاس بیرون.. بعد کلاس خلوت می شد و خوراک چرت زدن.. بعد استاد تریلی رانی هی به خواب می رفتن و پا می شدن می گفتن خواب دیدم خواب دیدم قلبمو بی تاب دیدم و این داستانا!

البته انتصابی هم بوده! ارباب به خواهرشون حکم دادن که پیشگو شه از بدو (ندو بوقی!) تولد، خواهر محترمم اطاعت کردن.. تو چی میگی حالا!؟

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
تکالیف:

سلام

ممنون كه از من دفاع كردين.
من اصلا نفهميدم منظور استاد رون درباره ى ظاهرتون قشنگ نبود چى بود.

سبيل با لرد سياه خواهره؟ نه بابا!

درباره ى رابطه ى شما با مورفين گانت ، من اصلا كسى با اين نام تو كتاب يادم نمياد، چه برسه به اين كه رابطه ى او با شما را بفهمم.

اول از همه ممكنه مادر لرد از قبل بچه اى از يكى ديگر داشته باشه چون شما نگفتيد كه خواهر و برادر واقعى هستند.

يا شايد هم ممكنه فقط مادر لرد چند تا اسپرم به كسى كه بچه دار نميشه داده باشه.

يا شايد مادر لرد دو تا بچه از تام ريدل پدر داشته باشه كه يكيشون رو به يه خانواده ى جادويى داده باشه.

مى بينيد همه ى اين ها شايد هستند ، يا شايد اصلا اطلاعات شما غلط باشد و سبيل خواهر لرد نباشد.

ده نمره براى اين سؤال زياد نبود.

چون موقعى كه بچه بود سبيل زياد داشت و از اون به بعد همه او را سبيل صدا مى كردند.

البته خارجى ها با سبيل نمى گن سبيل پس زياد ربطى به سبيل ما ندارد.

ميشه سه بيل هم صداش كرد.

داشت دستش رو تو دماغش مى كرد و شعر: دست تو دماغ كار استاد را مى خواند.

يه راهش اين است كه خودتان پيشگويى را درست كنين . همان جور كه استاد رون گفت.

سبيل كلا پيشگو زاده شده بود. پيشگويى مثل جادو چيز خاصتى است.

اگر مى خواهيد پيشگو شويد بايد به هر الهام كوچك هم دقت كنيد و بايد سعى كنيد كه درستى آن را دريابيد.

هميشه پيشگويى از فال چاى يا گوى بلورين نيست بلكه از مغز شماست شما مى توانيد از مغز تان براى پيشگويى استفاده كنيد.

بعضى ها واقعا پيشگو هستند ولى بعضى ها باسعى وتلاش توانستند پيشگو شوند كه تعداد انگشت شمارى از آن ها واقعا پيشگو هستند.

من گفت سبيل پيشگو ولى كلا بيشتر پيشگويى هاش چرت از آب در آمد.

من مى گم بيشتر پيشگو ها اكتسابى هستند.

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

1- یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

بنده از زمان تولدم که هیچ تقویمی بهش قد نمیده ، از این روش استفاده می کردم! تغییر شرایط اصلا کار من بود! تو محله منو گودیک تغییر شرایط صدا می کردن! یکی از این کارام به این شکل بود:

در یکی از روز ها منو و روونا و هلگا و سالازار روی چمنزار مدرسه نشسته بودیم که ناگهان سر و کله ی یکی از معلمای مدرسه که اولین معلم دفاع در برابر جادوی سیاه تاریخ هم میشد ، پیدا شد. من همیشه متوجه نگاه های عجیب این یارو به روونا بودم و می دونستم خاطرخواه روونا شده! بنابراین نقشه ای به سرم زد و پیشگویی کردم که روونا باید یه سیلی محکم به این مردک بزنه! می دونستم امروز این معلمه می خواد پا پیش بزاره اخه صبح تو کوچه دیاگون دیده بودنمش که داشت دستبند دخترونه می خرید. من روونا را صدا زدم و او را به کنار خودم فراخواندم و بهش گفتم: « روونا ببین چی میگیم! این یارو معلمه دفاع رو می بینی؟! » روونا نگاهی به معلم کرد و گفت: « اره خب! » ادامه دادم: « دیروز ا دوربین های مدار بسته که تو اتاق اساتید بود ، دیدم که داشت با معلم پیشگویی لاس می زد و اونو شب دعوت کرد ه خونش! » روونا: « » و به این ترتیب در بعد از ظهر همان روز معلم دفاع پا پیش گذاشت و اومد تا با روونا حرف بزنه و ازش دعوت کنه ولی روونا سیلی محکمی به صورتش زد!

این هم یه پیشگویی بی نقض!

2- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

من از بدو تولدم از اومدن این یارو کچله خبر داشتم و می دونستم کار های بدی خواهد کرد. برای همین من یک شب پیشگویی کردم که این ولدمورت در یک یتیم خانه بزرگ خواهد شد و در رفاه بزرگ نخواهد شد تا نتواند در بچگی هم جادو تمرین کند و مقداری ضعیف شود!

برای همین من در یک شب به خانه ی پدر ولدمورت را که از نوادگان همین سالازار بود ، دستبرد زدم و هر چی داشتن و نداشتن دزدیم و اونا فقیر شدن و مجبور شدن بچشون رو ول کنن!

3- چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

خب استاد ما امروز می خواست پز پیشگویی های تغییر شرایطش رو بده و برای همین مکان مطلوبی را نیاز داشت و در این کلاس جدید توانسته بود ، موقعیت را اماده کند!

4- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

بسته میشه به زمین و با کامیون از روش رد میشن!

5- یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

بنده البته نمی میرم! الان اونقدر سنم زیاده که نمی دونم چنده ولی حالا که شما میگین ، فرض می کنم که می میرم! خب من کلی نواده ی شجاع دارم! مثل همین هری جون! از اون دنیا فقط کافیه یک اس ام اس براش بفرستم (همراه اول همیشه همراه منه!) و بگم که یه کاری بکنه و من اینگونه تغییر شرایط بکنم!

6- چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز)

مو قرمز! قد بلند ، مهربون ، عقل کل! ، عاشق هرمیون

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۲۳:۵۲:۰۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
تکالیف فرضی ریگول فرضی

به نام مرلین ،
خب همونطور که مشخصه باید بگردیم ببینیم رابطه ی مورفین و من چیه. و جالب اینجاست که من من نیست! بلکه من در اینجا جیمز سیریوس پاتر هست. خب با این تناقض بسیار شدتی ، میریم سراغ رابطه ی جیمز سیریوس پاتر و مورفین گانت.

نوع رابطه ی اول : شرعی
به طور کلی دو نوع رابطه داریم یا مشروع هست یا غیر مشروع.
ما بر اساس اینکه شکلک قفل مدتها در سایت استفاده نشده ، فرض رو میذاریم که رابطه مشروع هست.

نوع رابطه ی دوم: چیزی

اگه مورفین گانت سلطان چیز باشه پس قاعدتا جیمز سیریوس پاتر ، نوکر چیز هست !
بعد از کمی تفکر متوجه چرت بودن رابطه میشویم و خط میزنیم .

نوع رابطه ی سوم : اصالتی

خب موشخصه که مورفین گانت، اصیل زاده بوده ولی جیمز سیریوس پاتر دورگه محسوب میشده. خب پس اینم نیست.

نوع رابطه ی چهارم: ژینیتیکی

خب جیمز سیریوس پاتر ، بچه ی هری پاتر بود که قاتل ولدمورت بوده. از طرفی ولدمورت قاتل پدربزرگ جیمز سیریوس بوده. پس جیمز پسر قاتل ِ خواهر زاده ی مورفین بوده. و همینطور نوه ی یکی از مقتولین خواهر زاده ی مورفین.

پس سیبیل ، پسر قاتل ِ خواهر زاده ی ولدک هست یا نوه ی کی از مقتولین خواهر زاده ی ولدک هست (آیا؟:hyp:) با نگاهی به خودمون متوجه میشیم که که ولدک خواهر نداشته! بعد به صورت سوال نگاه میکنیم میبینیم داشتیم اثبات میکردیم که خواهر داشته!!! ولی برعکسش نمیدونیم سیبیل خواهر داره یا نداره . پس فرض میکنیم بجه داشته باشه . از این تسترال تو تسترالی که شده میشه نتیجه گرفت که قضیه ناموسی بوده! مثلا اینجوری که سیبیل و لردی :
نقل قول:

خانواده ی تام ریدل میخواستن واسه پسرشون برن خواستگاری دختر مملاک الدوله ی بالا که از خاندان بسیار ثروت مندی بودن . عمده ی ثروتشون هم ناشی از پیش بینی های خیلی خوب در بازار ارز و طلا بود. خلاصه میرن خواستگاری و اینا... بعد میگن خب بیا عقد کنیم! میگردن دنبال عاقد پیدا نمیکنن . تام میاد میگه این حرفا رو نداره من سیبیلم رو گرو میذارم بذا ما دوتا کفتر عاشق بریم ماه عسل بعد برگشتن عقد میکنیم. اینا میرن ماه عسل و بر میگردن.
فرداش مروپ میاد تام ریدل رو اغفال و اینا میکنه و تام ریدل یه مدت گم و گور میشه. تو این مدت تام از زنش بچه دار میشه. اون هم به نشونه ی همون سیبیل شوهرش اسمش رو میذاره سیبیل. بعد تام سر و کله اش پیدا میشه ولی خب دیر شده بود و ثبت احوال اسم بچه رو عوض نمیکنه. چیزی که تام نمیدونست این بود که سیبیل مثل مادرش یه ساحره بود. وقتی میفهمه ، مادر سیبیل رو طلاقش میده. اونور هم مروپ، میره لرد سیاه رو به دنیا میاره. پس سیبیل و ولدی میشن خواهر برادر.
شونصد سال بعد : بوووووم!
در با شدت زیادی باز شد. پشت در یه هیکل عظیم و کلا ماهیچه ظاهر شد. مرد بلند و هیکلی، کت رو دوش ، پا پرانتز، سینه کفتری ، کلاه پهلوی ، مو فرفری در آستانه ی در در حالی که از نوک سیبیل عرق میچکید. قیصر وارد اتاق میشه میگه:
_ ننه سیبیل! فقط اسم اون نامردی رو بگو که نن جون رو نشونش کرد و تو رو انداخت تو دامنش !
سیبیل که به شدت ترسیده بود خونه ی بالای تپه رو نشون میده. قیصر یه چاخو از جیبش در میاره و رعد و برق میزنه و فضا ترسناک تر میشه. سیبیل جیغ بنفشی میزنه ولی قیصر با چاقو یه تیکه از سیبیلش رو میبره و میده دست ننه اش:
_ این رو نگهدار ... وقتی برگشتم و این لکه ی ننگ را پاک کردم میدم برام چسبش بزنی!
و پاشنه کفشش رو میکشه بالا و میره به سمت خونه ی بالای تپه که ریدلها توش زندگی میکردند. اونجا یه سری درگیری پیش میاد و خلاصه بابای تام ریدل ( یعنی پدر ِ پدر ِ سیبیل) و مامان تام ریدل( یعنی مادرِ پدر سیبیل) توسط قیصر و خود قیصر توسط تام ریدل ( یعنی پدر سیبیل) کشته میشن.
بدین صورت خواهر زاده ی ولدی (قیصر) توسط پدر سیبیل کشته میشه ولی پدر ِ پدر ِ سیبیل و مادرِ پدر سیبیل رو میکشه. درست مثل اینکه خواهرزاده ی مورفین(ولدک) توسط پدر جسپ کشته میشه ولی پدر ِ پدر ِ جسپ و مادرِ پدر جسپ رو میکشه!

نقل قول:

خانواده ی تام ریدل میخواستن واسه پسرشون برن خواستگاری دختر مملاک الدوله ی بالا که از خاندان بسیار ثروت مندی بودن . عمده ی ثروتشون هم ناشی از پیش بینی های خیلی خوب در بازار ارز و طل...

عه توضیح دادم دیگه!

لی فرضی بدون اجازه دست تو تنگ آقای بلوپ فرضی کرد. شاهدان البته این صحنه رو تایید نکردند . چون خودشون فرضی بودند و اصن نمیتونستن این صحنه رو ببینن. ولی خب ما خودمون رفتیم از لی فرضی پرسیدیم گفت که این کار رو کرده ولی قصدش فقط ناز کردن آقای بلوپ بوده ولی استاد عصبانی شده و اصن مهلت نداده و شوتش کرده بیرون که خب ما حق رو به استاد میدیم. چه معنی میده که دست فرضی مون رو بکنیم تو تنگ فرضی آقای فرضی بلوپ؟ خب فرضا ناراحت بشه چی کنیم؟!

استاد این حرفا چیه؟! سیبیل و این حرفا؟! عمرا! این بنده خدا از وقتی اومده بود هاگ ، هی برای خودش هر سال میگفت یه دانش آموز میمیره ولی هیشکی نمیمرد. طفلی کلا دوتا پیشگویی درست کرد تو عمرش... اصن استعداد نداشت بیچاره.
به صورت کلی، اگه پیشگویی اکتسابی نبود که خب درسش نمیدادن! ولی خب هرکسی باید یه ذره استعدادی داشته باشه دیگه ... همینجوری نمیشه که! از اونجایی که استعداد این سیبیل ، به طور غیر ارادی و یهویی و الکی بود ، ما رو یاد یه نفر دیگه میندازه که اینجور استعداد های بی دلیل رو داشت و اون شخص هری پاتر بید!
سیبیل هم مثل هری که نمیدونست مار زبونه و یهویی یه دیالوگ فیش فیشی میگفت ، یه پیشگویی هایی از خودش در میداد! خب این چی رو میرسونه؟! چه ارتباطی بین این دو نفر هست؟
هاااااا !
ارتباط با ولدی! :pretty: ولدی از اونجایی که نواده ی اصیل سالازار کبیر بوده و خیلی پیور بلاد و اینا بوده انواع و اقسام قدرتهای جادویی میاد تو وجودش به طور ذاتی و از اونجایی که با سیبلی برادر ناتنی میشه، یه سری از این استعداد ها رو به طور غیابی و نیابی و یهویی و هوایی پرت میکنه تو سر سیبیل!
وگرنه این سیبیله خیلی سیب زمینی بوده و اصن هیچی حالیش نبوده... از اونجایی که خیلی تلاش کرد پیشگویی یاد بگیره و معنی و مفهوم چیزهایی که چشم درونش میبینه رو کمی درک کنه، ولی نتونست یه چندتا پیشگویی ساده هم بکنه... شما مشاهده میکنی این پیشگویی ها هم اصن جفتشون در مورد لرد سیاه بوده! خب این اصن حتی پیشگویی نبوده! تله پاتی لرد با این خواهر ش بوده.

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۲۳:۴۳:۳۵
ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۲۳:۴۵:۳۱

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین

پرفسور جیمز سیریوس پاتر شما احیانا بدنتون میخاره؟ نه جان من؟! هیووووم اولا که ما ولدک نمیشناسیم و اصلا با همچین کلمه ای اشنایی نداریم هر چند حدس میزنیم منظورتون چه جادوگر بزرگی است که اگر واقعا منظورتان ایشان باشد از حالا خودتان را قیمه و قرمه بدانید! پسری که زنده ماند هم یه بار بود فقط خز شد! شما میمیری به احتمال خیلی زیاد بعدشم پرفسور تریلانی چطور اصلا با همچین شخصیت بزرگی نسبت خویشاوندی میتوانند داشته باشند؟!
مگر در یک صورت، پرفسور سیبیل تریلانی بر خلاف ظاهرشان که انسان را گول میزد یک استعداد و قدرت فوق العاده در پیشگویی داشتند و تنها جادوگر زنده بودند که هنوز پیشگویی میکردند و به واقعیت میپیوست آن پیشگویی ها پس در این صورت ممکن است با آن جادوگر بزرگ که منظور نظر شما است باحتمال چند اپسیلیون نسبت خوبشاوندی داشته باشند و آن هم نه تازه خواهر! خواهر و برادر! عجبا! شیطونه میگه دوباره حمله کنیم هاگوارتزو بگیریم هر کی هم یویو داره دار بزنیم!

2. چرا سیبیل تریلانی اسمش سیبیله؟

پرفسور، شما سنتان قد نمیدهد. در زمان های قدیم یک چیزهایی وجود داشت که بسیار محترم و ارزشمند بود و اصولا هر کس نداشت جزو مردها و بلکن هم اصولا جزو آدم حساب نمیشد! یکی از آن ها سیبیل بود! با یک عدد سیبیل گرو گذاشتن میتونستی یه پیکان پرنده بگیری! بعله! علاوه بر این که سیبیل بسیار اجر و احترام داشت خاصیت های جادویی و قدرت های فوق العاده نیز داشت که فقط جادوگران از آن با خبر بودند! حتی بعضی از جادوگران اسم دخترشان را سیبیل میگذاشتند. بهمین خاطر وقتی سیبیل به دنیا اومد مادر و پدر محترمش تصمیم گرفتند اسم دخترشان را سیبیل بگذارند چون میدانستند قدرت های پیشگویی زیادی خواهد داشت!

3. لی فرضی چیکار کرد که پرت شد بیرون؟ (5 امتیاز
)

التماس دعا داشت! میخواست پرفسور پاتر پارتی بازی کند ولی خبر نداشت که پرفسور پاتر نماد مبارزه با فساد و پارتی بازی است! حتی قرار است از ایشان یک عدد مجسمه منقش به نقش یویوی صورتی بسازند و در وسط دریاچه هاگوارتز نصب کنند و تازه هر روز نهنگ مخصوصش آقای گلاوپ هم بیاید فواره در کند از خودش و کلی توریست زایی کند و بله لی اصولا درک نمیکند این چیزها را. سرش با سوسک هایش گرم است.

عرض شود خدمت شما که تا جایی که ما میدانیم جادوگری از طریق خون منتقل میشود البته در این مورد صحبت نشده که آیا تا به حال کسی که جادوگر به دنیا نیامده توانسته از طریق اکتسابی جادوگری را بیاموزد یا خیر و یا ما اطلاع نداریم که اوصولا اولین جادوگران چطور بوجود آمدند زیرا طبیعی بنظر میرسد که جادوگران هم بالاخره ابتدا و قبل از جادوگر بودن از نسل انسان ها هستند و اصولا اول انسان هستند و بعد میتوان گفت جادوگر هستند پس اولین جادوگران نیز انسان بوده اند و شاید انسان های طبیعی و غیر جادوگری و اینکه چطور جادوگر شده اند مرلین میداند.
در هر صورت بنظر میرسد پرفسور سیبیل تریلانی نیز جادوگر به دنیا آمده باشد منتها استعدادهایی مانند پیشگویی نیاز به پرورش و کار کردن دارند و محتمل بنظر میرسد که ایشان هم بصورت اکتسابی این تواناییشان را تقویت کرده باشند. نخطه سر خط.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۱۹:۴۸:۲۰
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۱۹:۵۰:۴۴

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1- سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. (10 امتیاز)

طبق گفته ی مفسران و محققان ، دو روایت وجود دارد .

روایت اول :
این مروپ ذلیر شده رفت خاطرخاهه یه بوقی شد به اسم ریدل ، داستان عشق و عاشقی اینا رو همه ی ملت میدونن دیگه ، لازم به توضیح نیست که مروپ اصلا با معجون عشق سمت این تام نرفت و خود تام بود که هرروز مثل فرهاد کوه کن میومد زیر پنجره ی خونه ی مارولو و هی آواز عشق سر میداد .
خلاصه جونم براتون بگه که اینا بالاخره به وصال هم رسیدن و از روی عشق روزها و شب ها با هم به درگاه بنده راز و نیاز میکردن اما غافل از اینکه این راز و نیازها بی اثرن و اینا بچشون نمیشه .
به روز مروپ که رو کاناپه نشسته بود و از پنجره داشت تیلیفیزیون همساده رو میدید به پدیده ای به اسم فیلم "لیلا" آَشنا میشه .
شب که تام میاد میبینه مروپ داره گریه و زاری میکنه ، تام میگه چته زن؟ مروپ هم میگه تام ، تو باید بری یه زن دیگه بگیری تا نسلت عین ایسالواها منقرض نشه . حلاصه سرتون درد نیاد ، از لیلا ببخشید از مروپ اصرار از تام انکار ولی به هر ضرب و ضوربی که بود تام راضی میشه بره ازدواج کنه .
مادر تام دخترخاله ی ترشیده اش به نام ریش تریلانی رو براش لقمه گرفته بود. این دوتا با هم ازدواج میکنن و ما حصل این ازدواج بچه ای به نام سیبیل بود.
درهمون موقع هم مروپ ما باردار میشه و ولدی ما نه ساعته ، راه نه ماهه رو طی میکنه و به دنیا میاد .

روایت دوم :
زمانی که ولدی ما کچل شده بود ، اون اوایل عین الان به خوسه بودنش افتخار نمیکرد و دربه در دنبال راهی میگشت تا بتونه بر این مشکلش سرپوش بزاره .
یه بار توی چت روم با آیدی فردی روبه رو شده بود که اسمش سیبیل بود. این بنده خدا هم برا اینکه راه حلی پیدا کنه شروع کرد با این سیبیل چت کردن . خلاصه بعد از اینکه فهمید این بابا اصلا ربطی به مو نداره بازم نتونست دل از این بشر بگیره و هرشب با هزار ذوق و شوق این دوتا باهم چت میکردن. تا اینکه تو اکانت فیس بوکشون زدن برادر اند سیستر .

روایت اول :
میگن وقتی بچه ی ریش به دنیا اومد ابتدا سیبیلی به کلفتی سیبیل چنگیز داشت ، از این رو پدرش تام به یمن زیبایی سیبیل های بچه اش اسمش رو گذاشت سیبیل ، اما چون میخواست لو نره که بچه ی به این زشتی از خاندانه ریدله فامیلیه ی ننش رو روش گذاشت .

روایت دوم :
چرا اسم تو جیمزه؟ چرا باند نیست؟
چرا مورفین مورفینه؟ تریاک نیست؟
چرا من سالازارم؟ گودریک نیستم؟

آیا دخالت کردن در زندگی دیگران کار درستی است؟ آیا احساسات یک خانم را بازیچه گرفتن کار درستی است؟
آیا فرستادن اون خانم تو دهن یک نهنگ صرفا برای گرفتن کلاسش و درآوردن یک مقدار پول بیشتر کار درستی است؟
خانم فَدَوی رو چیکارش کردی؟

احتمالا لی مشغول بازی کردن با تخم مرغهایی بود که شما جلسه ی پیش جا گذاشتی ،داشت با تخمی که شبیه لرد سیاه بود بازی میکرد یهو زد شکوندش . شما هم چون میدونستی مدیریت خیلی بی طرفه و به خاطر توهین به نوه اش شونصد و پونصد چهارصد دوازده هزار از گریف امتیاز کم میکنه انداختیش بیرون تا این اتفاق نیافته .

من که صرفا یادم نمیاد چیزی این بشر پیشگویی کرده باشه و درست بوده باشه . البته دوستان از پشت صحنه یه بسته قرص برام تکون میدن. من نمیفهمم منظورشون چیه . چـــــــی؟ یکیشون داد میزنه آلی زایمری. جیمز ما تو هاگوارتز دانش آموزی به اسم آلی زایمری داریم؟

به هرحال داشتم میگفتم .
معمولا پیشگوها یا پیشگو به دنیا میایند و یا با طی کردن پیشگوشناسی در دانشگاه آزاد جادویی واحد ساوه تبدیل به یک پیشگو میشوند .
مثلا زمانی که بنده در این داشنگاه درس میخواندم به ما میگفتند همیشه از همه ی اخبار اطلاع داشته باشید ، سپس با توجه به اطلاعاتی که دارید و احتمال هایی که میدهید ، آماری از روش مهندسی معکوس به دست آورید ، سپس از کرنشش تنش های موجود را حساب کنید و در مرحله ی آخر ، جواب را به عنوان یک پیشگویی مطرح کنید .

اما سیبیل نه اکتسابی است و نه مادر زادی .
این بشر دزد است ، توی اتاق پیشگوهای اکتسابی و مادرزادی های معروف میکروفن جادویی کار گذاشته است و قبل از اینکه آنها اعلام کنند این بشر به آلبوس میگه و به اسم خودش ثبت میکنه .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.