هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: در محضر بزرگان محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
نقل قول:
آقا جان، والا ما اومدیم اینجا سردرنیاوردیم، الان چه خبره؟ عوض شدن صاحاب چه شرایط جدیدی رو ایجاد کرده الان؟ باید دوباره عضو شیم؟ ماموریت داریم؟ یکی روشن کنه ما رو! با تشکرات فراوان!

آلستور مودی! بعد از گذشت هفته های متوالی.. شکار مرگخواران فراری چطور بود کارآگاه؟ خسته نباشی.

آلستور..

مشکل اصلی ما اینجاست که موقع عضو شدن تو محفل خوب با خونه ی گریمولد و شرایط و تاپیکها آشنا نشدین. به هر حال یه موضوع بین محفلی رو باید توی خونه ی گریمولد بررسی کرد. اینجا برای ارتباط اعضای غیر محفلی با ناظرین محفل ققنوسه..

حرفهای محفلی رو توی گریمولد برات می گم یا برات پیام شخصی می کنم.. اگه می خوای راجع به تاپیک اتاق خون حرف بزنیم که یه مساله ی عمومی برای سایته، اینجا می تونیم بررسیش کنیم.

اگر نه هم که هیچ!

what you say?!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
یا خدا! چه سعادتی! پرسی بالاخره یه دستی به سر و روی محفل کشید!
جان؟ صاحاب محفل عوض شده؟ جدی؟ میگم آخه!

آقا جان، والا ما اومدیم اینجا سردرنیاوردیم، الان چه خبره؟ عوض شدن صاحاب چه شرایط جدیدی رو ایجاد کرده الان؟ باید دوباره عضو شیم؟ ماموریت داریم؟ یکی روشن کنه ما رو! با تشکرات فراوان!

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
اووه! مرلین بی پرایزد! اهمم.. ریش داران بزرگ رو شکر! بانویی با موهایی به سیاهی شبهای بدون ماه.. خوش اومدین خانوم. چاپی یا قهوه؟!

از قدیم گفتن اولین که راه افتاد خیلی زود نوبت به دومی و سومی می رسه! یه مرده که از قبر در بیاد، مرده ی دوم و سوم هم به زودی از از گور در میاد!

خانوم عزیز.. خدمتتون بگم که ما هیچ محفلی ای که بتونه یه عاشق پوشالی معجون عشق درست کن رو همراهی کنه نداریم! ولی اگه دلتون می خواد قدرت واقعی عشق رو بعد از گذشت این همه سال احساس کنید.. راه حل های بهتری وجود داره!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پاسخ به: گفتگو با ناظر
پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲

مروپی گانت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۴ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
از درس ِ علوم، جمله بگریزی؛ به!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 297
آفلاین

راه رو باز کنیـ... واه واه... چقدر مو! آلبوس! مادرتون بهتون یاد نداده توی خونه موهاتون رو شونه نکنید؟ از بهداشت فردی به دوره. از قند عسل زندگانی ما یاد بگیرید... فسیل شدید، هنوز این مسائل بدیهی رو رعایت نمی‌کنید. حقّا که جاتون توی موزه‌س!

الان هم که می‌بینید با قدوم مبارک و اصیل خودمون محفل مُدَرّک کردیم و بذر تاریکی همه‌جا پاشیدیم در این راستاست که سریعاً چند تن از محفلی‌هاتون رو بفرستید جهت شکنجه و کشتار. حوصله‌ی مادر ارباب سر رفته... شما مسئولید آلبوس پرسیوال الخ... واه... چه اسم طولانی‌ای هم دارید...!

هیوم...

آلبوس؟!

از حضورتون بسیار مشعوفیم!

محفلی‌هاتون رو هم به سرعت ارسال کنید.

دوستش بدارید که آنچه می‌توانست، انجام داد تا دوستش بدارند...

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام پرسی!

اول اینکه فک نکن می تونی با «خودمم نظرم این بود...»، «منم نظرم این هست...» و از این جور حرفا ایده های طلایی منو به اسم خودت بزنی!

هرکی اول ارائه بده ایده مال اونه، گفته باشم!

ضمنا، الان اینا کلا مفهوم «تایید شد.» رو میده دیگه؟ اگه آره که هیچی... ولی اگه نه مشکل خودته.

ما که رفتیم. خواهش می کنم درباره ی پیشنهاد های خوبم!

چوبدستی لازم نیست..

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ممنون از پیشنهاد هات ، اول اینکه خانه ی 13 پورتلند رو منتقل کردم به محفل ، خودمم نظرم این بود که بیاد تو محفل ققنوس ، کلاً تاپیک هایی که توی انجمن خصوصی باشن حیف میشن

در مورد دو تا تاپیکی که گفتی ، من نظرم این هست که یه تاپیک زده بشه کلا ، که توش به مسائل خصوصی محفلی ها پرداخته بشه ( همون مواردی که گفتی که غیر از مسائلشون با مرگخوارهاست ) و هم اینکه همش اسم خانه ی گریمولد برده نشه . اسمی هم به ذهنم نمیرسه واقعا . و اینکه خودم خیلی وقته دنبالِ یه سوژه ی خوب میگردم برای تاپیک زدن ، یه چیزی که خاص باشه و تنوع بشه .

ولی خب ، به هر حال مرسی برای پیشنهادهای خوبت

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام پرسی! خوبی؟ زن و بچه خوبن؟

من قبل از این که ویولت بیاد (=سایت خراب شه!) همینجوری یه ایده به ذهنم الهام شد! اومده بودم اینجا باهات درمیون بذارم، که اونجوری شد. خلاصه ایده رو طی این چند روز از یکی به سه تا رسوندم و اومدم که بگمشون خلاصه!
( و هرگونه شایعه درباره ی اینکه ایده ها تو مرلینگاه به ذهنم خطور کردن رو تکذیب می کنم! )

1- بنظرم یه تاپیکی با عنوان پناهگاه باید داشته باشیم. چون توی تمام سوژه و رولا، حتی رول هایی که خودم زدم، محفلیا رو یه جوری به تصویر کشیدیم که انگار همشون ساکن خانه ی شماره ی 12ـن، درحالی که اینطور نیست و بجز حالت های فوق العاده یا گاهی تعطیلات به اونجا نمی رن. لااقل با این تاپیک میشه یه هزار نفری رو از خونه خارج کرد تا یکم راه هوا باز شه!

2- نظرت درباره ی انتقال تاپیک خانه ی 13 پورتلند به اینجا چطوره؟ به دو دلیل! یکی همون که بالا گفتم، دوم اینکه تاپیکای رول بنظرم جاشون توی انجمنای خصوصی نیست و ملت استقبال نمی کنن.
حتی اگر هم استقبال بشه بازم چه بهتر که توی انجمن محفل ققنوس ازش استقبال بشه. مثلا خود من برا سوژه ی جدیدی که ویلی زده یه چیزایی درنظر دارم، ولی چون اون تاپیک اونجا قرار گرفته، اولویتش رفته عقب.
می تونیم از ویلی هم خواهش کنیم تا سوژه ای که توش زده رو عینا کپی کنه تو این تاپیک.
(گرچه بعید می دونم این یکیو قبول کنی!)

3- برای این تاپیکی که پیشنهادشو میدم اسم خوبی پیدا نکردم. اگه میشه تو یه اسمی روش بزار:

تقریبا تمام تاپیکا پرشدن از جنگ و جدال بی پایان محفلیا و مرگخوارا. خب این جدال سوژه ی خوبیه، ولی دیگه دارن کسل کننده می شن.(از نظر من البته) کاش لااقل یه تاپیک بود که موضوعاتش حول محور زندگی معمولی محفلیا می گشت. و هیجان سوژه ها شم همین فراز و نشیب زندگی اعضای محفل ققنوس بود. به نظر من ایده ی جالبی میشه و همین الانم تو ذهنم یه چیزی به عنوان سوژه ی جدید براش درنظر دارم! حالا دیگه میل خودته...

ممنون می شم اینا تو این قحط التاپیک تاییدشون کنی! بااجازه ت من برم که تو اتاق خون کلی مرگخوار کار دارم!

چوبدستی لازم نیست..

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
من کلاً همیشه نظرم این بوده که الف دال منهدم بشه ، کلا نظر مساعدی در موردش ندارم ، ما دو تا گروه اصلی داریم توی سایت و اونم مرگخوارا و محفلی ها هستن ، الف دال یه گروه فرعیه که نه برای این دو گروه اصلی سودی داره و نه کلا چیزی رو پیش میبره و بود و نبودش فرقی نمیکنه . تنها پیشنهادم به ناظرش هم این بود که کلا ، الف دال و محفل رو یکی کنه که فعالیت ها منسجم باشه

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
من کلاً همیشه نظرم این بوده که الف دال منهدم بشه ، کلا نظر مساعدی در موردش ندارم ، ما دو تا گروه اصلی داریم توی سایت و اونم مرگخوارا و محفلی ها هستن ، الف دال یه گروه فرعیه که نه برای این دو گروه اصلی سودی داره و نه کلا چیزی رو پیش میبره و بود و نبودش فرقی نمیکنه . تنها پیشنهادم به ناظرش هم این بود که کلا ، الف دال و محفل رو یکی کنه که فعالیت ها منسجم باشه

پیام زده شده در: ۸:۵۴ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام به پرسی بوقی
درمورد الف دال یک فکری بکن .رئیس اانتخاب کن تا قفل نشه حیفه.
بوققق پررسی

مراقب خودت باش.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.