هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
خب ما اینجا آمده ایم تا کمی به نمره پروفسور بلک اعتراض کنیم.
نقل قول:
وقتی خودت رو معرفی میکنی چرا رومی ها باید بگن بهمون توهین شد؟

ببین استاد بلک، جواب این سوال در این نهفته است.:

نقل قول:
گیدیون وقتی دید که مردمان رومی به صورت کتابی حرف میزنند خنده اش گرفت.

و اما سوال بعدی:

نقل قول:
یا اون جا که نیزه نگهبانا رو میگیری، به نظر منطقی تره که وحشت زده بشن، دنبال دلیلش بگردن، بعد برن دنبال نیزه ها. از اون گذشته میتونستی صرفا بیهوششون کنی خب

جواب این سوال هم اینجاست:

نقل قول:
او با ورد های اکسپلیارموس و پتریفیکوس توتالوس

پتریفیکوس توتالوس ورد چیه؟ آ باریکلا ورد فلج کردنه. کسی که فلج بشه نمی تونه دنبال نیزه بره. می تونه؟

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳

آشاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۸ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۷ دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
از طرز فکرت خوشم اومد!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 162
آفلاین
درود بر مدیر و پرفسورهای محترم. یه عرضی داشتم خدمتتون. در اصل با پروفسور دالاهوف.
اینکه اولا درود پروفسور!

دوما!
نقل قول:

شایدم با آنتونین خصومت شخصی داری

نه من آدمی نیستم الکی با کسی دشمنی کنم ... مگه اینکه واقعا دلیلی باشه. به نظرتون واقعا دلیلی هست با شما دشمن بشم؟

سوما، جدا از شوخی ... واقعا امتیاز دادنتون منو شگفت زده کرد.

اینم اشکالاتی که از پستم گرفته شده.
نقل قول:

آشا: 12

I.
6 نمره
مشخصه طنز نویس قوی ای هستی. و از عمد به موضوع سوال نپرداختی. شایدم با آنتونین، خصومت شخصی داری:دی در هر صورت اینکه در آخر معلوم شد مدیر مدرسه همون فیلم فروش دوره گرد بوده جالب بود. شبیه این کنایات هست که این روزها به کار میرود و طرف مثلا دکتره ولی مسافر کشی میکنه.

II.
5 نمره
تفاوت، همون نامتقارن بودنه. منظور سوال یکی از ویژگی های جادوگران مثل تله پورت یا سفر در زمان بود که به این ها نپرداختی. اشاره جالبی به خلاف جهت آب شنا کردن کردی.

III.
1 نمره
منظور از نامتقارن مشخصا جادوگران، بود که در درس اشاره شده بود.

یه مثال بیارم براتون.
مورفین گانت.
یه نویسنده ی فوق العاده که بیشتر از هرکسی تو طنز نوشتن قبولش دارم. ایشون الگوی منم هستن. اما ... وقتی شما یه سوالی رو میپرسین و یه جواب خاصی رو در نظر دارین که دانش آموزان باید بدن ( که اصول رول نویسی این نیست و از طرف دیگه کلاسای هاگ برای قوی شدن توانایی تازه واردا تو رول نویسی هست، نه جواب دادن به سوالایی که نه تو هیچ کتابی نوشته شده و نه اجباریه جوابشو بدونیم) اون وقت، باید یه نگاه بندازیم به پست مورفین گانت که ببینیم آیا یکدوم از اون پاسخ هاییکه شما گفتین مد نظرتونه رو داده یا نه. البته نه! حالا اگر بیاین و بگین پس مورفین گانت لایق این نمره نیست و نمره کسر کنین، با n نفر رو به رو میشین که شکایت میکنن چرا مورفین گانت باید کمتر از 30 بگیره. اون وقت اینجا کی داره اشتباه میکنه؟ مورفینی که بلد نیست رول بنویسه یا پروف؟
بازم باید خاطر نشان کنم که من خودم مورفین رو از هر طنز نویسی تو سایت بهتر میدونم. مسئله یه چیز دیگس. سوالا واقعا مضحکن، جواباشونم مضحکتر از خودشون. نمره دهی شما هم مضحکترین.
حتی اگه یکی بیاد متن تدریس شما رو بخونه که از رول نویسی سردرنیاره و بعد بخواد بیاد تصحیح کنه، یعنی با توجه به همون متن تدریس بازم یه همچین نمره ای رو نمیده.
خودم قبول دارم همچین چنگی به دل نمیزد پستم ولی .... 12 چیه دیگه آقا؟ رو چه حسابی 12؟

....I believe I can fly

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
تق تق تق!(افکت در زدن)

ـ بفرمایید.
آنجلینا با چهره ای سرخ وارد دفتر شد.

آنجل:
ـ پ،پرفسور مالفوی.سلام! من مزاحمتون شدم که بابت دادن نمره ی کامل بهم ازتون تشکر کنم!
راستش وقتی نمره مو دیدم واقعا تعجب کردم! خب من بازم ازتون ممنونم! خداحافظ!

آنجلینا با همان چهره ی سرخ و متبسم از دفتر خارج شد.

قدم قدم تا روشنایی،از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر.
میجنگیم تا آخرین نفس!
میجنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!!
برای گریفیندور

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به پروفسور فلیت ویک عزیز:

بعد از تدریس هر جلسه لطفا در روز بعد ویرایش انجام ندید چون امتیاز کسر میشه (امتیاز عدم تدریس ) البته این دفعه کسر نشد چون قبلا اشاره نکرده بودم!

به همه ی اساتید :

بعد از تدریستون فقط تا پایان همون روز تدریس میتونید ویرایش انجام بدید بعد از پایان تایم تدریس شاید شما دسترسی ویرایش داشته باشید ولی نباید ویرایش کنید !!

ممنون از همه ی اساتید بابت تدریس های این جلسه !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
وایییی،
عذر خواهی از تمام هافلیا! رفتم درستش کردم!
ممنون از اطلاع رسانیت رز!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
آقا جیغ! داد! هوار!

پروفسور دلاکور... آلبوس سوروس هافلپافیه! لطف کن امتیاز ما رو درست کن!

مرسی.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پاسخ به: دفتر اساتید هاگوارتز
پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
با توجه به این که در نصّ صریح قانون هاگوارتز اجازه ی امتیازدهی بیش از حد معیّن داده نشده باید امتیازات اضافه کسر شود. قانون قانونه آقا جان! هیچ توجیهی پذیرفته نیست ... اما با توجه به این که در متن قانون چیزی درمورد جریمه ی استاد خاطی که نمره اضافه دهد درج نشده میتوان از این مورد چشم پوشی کرد و اغماض نمود و به عدم کسر امتیاز از اساتید راضی شد و یا به جریمه ی اندکی کفایت نمود که دوستان در این مورد تصمیم خواهند گرفت اما باز هم تاکید میکنم که متن قانون بی کم و کاست لازم الاجراست.

با تشکر
بازرس اصلح و همیشه در صحنه ی هاگوارتز

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۲۵ ۲۰:۱۶:۳۷

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
دوســـــــــــــتان من! یه نگاهی به دور برتون بندازید! من قبل از جلسه آخر این رو مطرح کردم! اما مدیر و بازرسان توجه نکردند!

من اومدم تموم نمره هایی که بیش از حد داده شده بود رو بررسی کردم، دیدم به اسلیترین و بعد ازون راونکلاو بیشترین امتیاز بیش از حد داده شده! وگرنه اگه به ضرر گریفیندور بود من مطرحش میکردم اصن؟ ینی اینقد منو منصف فرض کردین؟

منظور آقای دالاهوف رو نمیفهمم من! میگه معلما باری از دوش مدیر کم کردن؟ خو اگه معلمی نبود، کلاسی هم تشکیل نمیشد که بارش رو دور مدیریت باشه! وقتی کسی صلاحیت تدریس رو نداره، بهتره که تدریس نکنه!

درسته که مدیریت کم کاری کرده، ولی دلیل نمیشه کم کاری مدیریت به گریفیندور ضرر برسونه! نظر من کم کردن نمره هایی که بیشتر از سقف نمرات داده شده و کم کردن امتیاز از گروه دبیران خاطی هستش!

در ضمن! من نمیدونم چرا همه شکایت کننده ها به رای مدیریت اسلیترینی هستن! نکنه به خاطر اینه که با این رای، بیشترین امتیاز از اسلیترین کم میشه؟ نه نه... اشتباهه! ماشین لباس شویی رو خودت روشن میکنی لی؟

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
سلام

واقعا چرا؟! چرااااا؟!

آقا شما حساب کنید، یه افسر راهنمایی رانندگی ، همسایه تون باشه و شما هر روز ایشون رو ببینی و باهاش سلام علیک کنی ، سوئیچ بندازی تو ماشینت روشن کنی بری.. بعد ایشون در عین این که هی هر روز سلام علیک میکنه ، دفترچه اش رو در بیاره به خاط اینکه کمربند نبستی ، جریمه برات بنویسه! تو هم بی خبر! خب کارکرد جریمه چیه؟! تنبیهه؟! علتی بشه برای عدم تکرار؟!

به هرحال ! اینکه یه استادی از اول ترم اشتباه تدریس کنه و الان آخرین جلسه ی ترم این مسئله مطرح بشه ، اصن درست نیست! اینکه به خاطر یه خطا و اشتباه و تخطی از قانون ، یه استاد چند بار جریمه بشه اصن درست نیست! به طور کلی هم میشه این قضیه رو تعمیم داد که " فقط تصحیح های اولین هفته ای که استادی اونجور نمره داده" باید مشمول جریمه بشن ... چون! چون (نهایتا!) بعد اون هفته باید این کسر امتیاز در تابلوی شنی اعلام میشد تا بقیه هم بدونن که این کار خلافه. این کمکاری مسئول این کار بوده. و آیندگان نباید تاوانش رو پس بدن که.

مدیریت هم باید در انتخاب استاد، معاون ، بازرس و ... در همون ابتدا دقت میکرد و الان جای گله گزاری نداره.

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
پروفسور ویزلی. پروفسور دالاهوف. مدیریت محترم.
من را که باید بشناسید. همان مدرس درس موجودات جادویی!
می دانم که در حدی نیستم که بین بزرگان این مکان صحبت کنم. فکر‌کنم این مشکل امتیازات به من هم مربوط میشود. چرا که من در جلسه ی سوم به تعدادی از دانش آموزان فراتر از نمره ی معمول یعنی ۳۰ نمره داده ام. ولی برای من که اولین ترم حضورم در هاگوارتز و البته سایت است، با این قوانین آشنا نبودم و این اشتباه را مدتکب شدم. امیدوارم که بشود درباره ی این کوتاهی تجدید نظری شود و خام بودن ما به ضرر گروهمان نشود و کسر امتیازی از گروهمان به وجود نیاید.
باز هم می گویم، من در حد نظر دادن نیستم و این تنها یک نظر شخصی و البته نا چیز است. تصمیم گیری هم با مدیریت است و ایشان می توانند نظر من را محسوب کنند یا به راحتی از روی آن بگذرند.
با تشکر، ویلبرت اسلینکرد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.