هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
سالازار جان ... اولا که مرلین بد نده، ایشالا همینطور که هزار و شیشصد سال عمر با عزت از مرلین گرفتی هزاران سال دیگه هم صحیح و سالم باشی ... بعدم کار و مشغله و موشکول و دوشواری برای همه ما پیش میاد و نیازی به عذرخواهی نیست.

اما از این حرف ها گذشته برنامه لیگ کوییدیچ از پیش اعلام شده بود و مشخص بود که ما کی باید مسابقه بدیم اما الان یوهویی مسابقات با یه تاخیر نزدیک به یک ماهه آغاز شده ... تو این مدت اعضای تیم رفتن پی کارشون و دسترسی داشتن بهشون حقیقتا سخت شده!

به نظرم بهتره یا لیگ همینجوری ناقص به کار خودش پایان بده یا این که یک تاریخ دورتری برای هفته پایانی مسابقات مشخص شه که با توجه به نزدیکی عید به نظر بعید میرسه ممکن بودنش. خلاصه بعید میدونم حداقل تیم ما بتونه تو این هفته پایانی شرکت کنه.

با تشکر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۲ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
به لودو بگمن :

یعنی اینقدره خوشم میاد میبینم یه آدم اینطوری درست ! اعتراض میکنه ، یعنی بالای صد درصد خوشم میادا ، تراختور هم اینگده خوشش نمیاد .

آقا جان حرف شما درست، منم رفتم امتیاز ها رو درست کردم، البته امتیاز کلیتون فرقی نکرد ، باز هم همون شد . اما بازم واسم سواله که تیمی که ورزشگاه از خودش وَداره ، ها ایی چرا باید وَره ورزشگاه برای تمرین اجاره کنه؟!

در ضمن بدو برو ورزشگاهتون که بازیتون شروع شده . . .

دوستان از این به بعد برای اعتراض به داوری ، به تاپیک کمیته ی داوران (اعتراض به داوری) مراجعه کنید .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
درود و خسته نباشید خدمت شما جد بزرگوار ارباب بزرگوار !

نقل قول:

لودو بگمن نوشته:
- مرتیکه تسترال اینجا چرا داری فضاسازی میکنی آخه؟! برو استادیوم شونصد هزار نفری آزادی تا تمرین شروع نشده

نقل قول:

سالازار اسلایتیرین نوشته:
در ضمن ورژشگاه تیم فانوس، ورزشگاه فانوس هستش، نه ورزشگاه آزادی لندن. بابت این یک امتیاز توی بخش سوژه و ایده ازت کم کردم.

عرض کنم که همونطور که مشاهده میفرمایید من نوشتم تو استادیوم خفنز آزادی داشتن تمرین میکردن! نه بازی! درمورد محل بازی چیزی ذکر نشده، اینه که به نظرم این جا سوء تفاهم پیش اومد ... خداسر شاهده اون یه امتیاز به هیچجا نمیرسه، اصن برگرده یا برنگرده فرقی به حال ما نداره اما من با دیدن این یه امتیاز گلبم گرفت واقعا بعد هم هدف اصلا امتیاز نیست! ما برای تفریح و لذت کوییدیچ بازی میکنیم و بزرگترین لذت کوییدیچ هم اعتراض به داوره! اصن اعتراض به داوری جیگر آدمو حال میاره، اعتراض به داوریو از کوییدیچ بگیری مفت نمیرزه اینه که ما گفتیم با این پست استارت این مطلب رو بزنیم بلکه بقیه هم دس به کار شن و موجی از اعتراضات راه بیوفته .

با تشکر از رسیدگی شما پیرمرد رو به موت

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
لودو بگمن :

نقل قول:
بدينوسيله از شما درخواست ميكنم كه پست هاى تيم كيو دبليو سى رو هم داورى فرموده و امتياز بدهيد؛ خداروچه ديدى؟! شايد قسمت شد ته فصل دو تا تيم امتيازشون يكى شد، اونوخ باس با تفاضل گل قهرماس مشخص شه ديه!

سلام لودر! جان ، با وحود اینکه کارهای اون تیم به تو مربوط نیست و برو بچه جان بچسب به تیم خودتون! ولی حق با شماست . در اسرع وقت پست های اونها هم داوری میکنم و امتیازشون رو میدم .

گودریک گریفیندور :

نقل قول:
آقای ناظر انگار اینجا رو با لیگ برتر انگلیس اشتباه گرفتی! الان تیم ما تو مسابقه شرکت کرده و باخته! خب هیچ امتیازی نگرفته! تو بازی دیگه هم یه تیم شرکت نکرده و اونم هم هیچ امتیازی نگرفته! الان تیم بازنده ما با این تیم شرکت نکرده یکی هست؟

به نظر بهتره بجای امتیاز دادن به روش فوتبالی ، همون امتیاز گرفته شده ثبت بشه! یعنی الان که داوری کردی و امتیاز گروه ما شده حدود 70 ، تو جدول مسابقات هم بنویسی 70 و همینطور با هر بازی ، به این امتیاز افزوده بشه!

شما از اون دسته آدم هایی هستی که اولش وقتی ما میگیم به قوانین اعتراضی هست صداتون در نمیاد ولی بعدش عین چی! میریزید قوم و قبیله ای رو سر آدم هی اعتراض میکنید ، هی اعتراض می کنید ، هی اعتراض می کنید .

نخیر بنده اینجا رو با لیگ جزیره اشتباه نگرفتم . همونطور که احتمال 5 درصدی میدم که بدونید ، توی کتاب هری پاتر توضیح درست و حسابی راجع به نحوه ی برگذاری لیگ کوییدیچ داده نشده و ما فقط تو جام آتش یه بخش جام جهانی رو داریم .
از آغاز خلقت این سایت و این انجمن ناظرهای زیادی با روش و راههای مختلف این انجمن رو اداره کردند .
من خودم زمان نظارت پرسی جزوه بازیکن های تیم گرین فایر بودم و حتی یادم میاد یه فصل قهرمان شدیم .
هر ناظری با شیوه ای این لیگ رو برگذار کرده و من هم مستثنی نیستم . من این سبکی میتونم لیگ رو اداره کنم و به نظرم همین سبک نوعی خلاقیت ، نو آوری و جذابیت خودش رو برای لیگ آورده .
در مورد امتیازی که گفتید نگران نباشید . اون امتیازی که در مجموع هر تیم میگیره به عنوان یه جواریی تفاضل امتیاز براشون محسوب میشه . یعنی شما 70+ از اتحاد ارغوانی بالاتر هستید و این باعث میشه که در رتبه ی سوم جدول قرار بگیرید .

به نظر من به جای اینکه وقتتون رو برای نوشتن این پست های اعتراض آمیز تلف کنید روی سوژه ای که برای بازی این هفته قرار هستش بنویسید کار کنید .

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۰ ۱۰:۵۴:۱۳

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

با سلام!

آقای ناظر انگار اینجا رو با لیگ برتر انگلیس اشتباه گرفتی! الان تیم ما تو مسابقه شرکت کرده و باخته! خب هیچ امتیازی نگرفته! تو بازی دیگه هم یه تیم شرکت نکرده و اونم هم هیچ امتیازی نگرفته! الان تیم بازنده ما با این تیم شرکت نکرده یکی هست؟

به نظر بهتره بجای امتیاز دادن به روش فوتبالی ، همون امتیاز گرفته شده ثبت بشه! یعنی الان که داوری کردی و امتیاز گروه ما شده حدود 70 ، تو جدول مسابقات هم بنویسی 70 و همینطور با هر بازی ، به این امتیاز افزوده بشه!

پیشنهاد می کنم اینطوری بشه که بهتره! تو بازی جام جهانی کوییدیچ هم دیدم که اینطوری حساب میشه! جمع امتیاز ها تراز اوله و بعدش تعداد برد ها!

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۴ جمعه ۸ آذر ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ناظر گولاخ كوييديچ، سالازار!
بدينوسيله از شما درخواست ميكنم كه پست هاى تيم كيو دبليو سى رو هم داورى فرموده و امتياز بدهيد؛ خداروچه ديدى؟! شايد قسمت شد ته فصل دو تا تيم امتيازشون يكى شد، اونوخ باس با تفاضل گل قهرماس مشخص شه ديه!
با تشكر از زحمات بى دريغ شما آفتاب لب بوم

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ویلبرت عزیز ، فعلا هیچ وقتی نمیتونم بدم . تنها راهی که این وسط با توجه به شرابط بغرنجی که دارید ! هست ، اینه که شما این بازی رو با دو بازیکنتون انجام بدید . یعنی یکی از شما دونفر دوتا پست بزنه .

در همین حین شما سعی کن اون بازیکن ذخیره اتون رو احیا کنید و تا پایان نیم فصل سه نفری بازی کنید . ایشالا توی تعطیلات نیم فصل هر بلایی خواستی سر تیم بیار ، تقویت کن ، تضعیف کن ، تکه تکه اش کنیه .

گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود.

سالازار جانیه. ما باید چه کنیم؟
سینیسترا هم رفته، شناسش بسته شده! تکلیف تیم ما چیه این وسط؟ ذخیره ی ما هم نیستش! تو رو به سالازار... نه ببخشید... تو رو به خودت قسم یه کمکی کن. نظر من اینه که فعلا تا جمعه به من وقت بدی تا ترکیب تیم رو خودم بچینم، بازیکنای فعال بیارم، لطفا این اجازه رو بده! میدونم ممکن نیست ولی اگه این روند ادامه پیدا کنه.... اون وقت تیم ما خیلی ضعیف میشه. پس برای جذاب شدن بازی ها وقت بده تا ردیفش کنم! خواهشا؟

پ.ن. ببخشید این مسابقات روند رولیش چه جوریه؟ یعنی من باید پست نفر قبلی رو ادامه بدم یا نه؟ لطفا توضیح بدهیو؟

دوستدار شما
و.اسلینکرد

پیام زده شده در: ۱:۳۹ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من شما رو کاپیتان انتخاب نکردم که الان با نبود شما یکی دیگه رو انتخاب کنم . اعضای تیمتون باید از میون خودشون یک نفر رو انتخاب کنند .

از اونجایی هم که فصل نقل و انتقالات تموم شده ، تیم شما باید دو + 1 (بازیکن ذخیره) بازی کنه تا توی نیم فصل بتونه جای شما یک بازیکن دیگه بگیره .

به نظر من اگه امکانش هست تا آخر آذر ماه صبر کنید بعدا برید .

گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲

پروفسور سینیسترا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
با سلام به دلیل مشکلات عدیده ای دارم فعلا قادر به ادامه فعالیت در سایت نیستم. پس با کمال تاسف از کاپیتانی تیم نیز استعفا میدهم لطفا کاپیتان جدیدی برای تیم انتخاب کنید

و همانا بر ساحره و جادوگر(!) واجب است که وصیت نامه ی خود را زیر بالشت قرار دهد(یا توی امضایش بنویسد و لب تابش را زیر بالشتش بگذارد!) و این‌گونه بود که ما بر آن شدیم تا وصیت نامه‌ای از خود تنظیم کنیم و در اینجا قرار دهیم تا الگویی باشد برای آیندگان.
.
.
.
و بدانید که مرگ حق است؛ پس در مرگ من نگریید که دستمال گران است و برای هر دستمال کاغذی چه تعداد درخت که قطع نمی‌شود و غیره.
.
.
.
.
.
وصیت می‌کنم من را یازده متر زیر‌زمین خاک کنید. تحمل صداهای پای روی قبرم را ندارم.
.
وصیت می‌کنم سنگ قبرم دو جداره باشد. تحمل درد‌ودل های مردم را ندارم وقتی که می‌میری هم ولت نمی‌کنند!

وصیت می‌کنم مرا با هدفون و گوشیم خاک کنید. صف حساب کتاب طولانی ـست حوصله ام سر می‌رود خب.
.
وصیت می‌کنم قبرم سیستم تهویه مطبوع داشته باشد. آن زیر بو می‌دهد!
.
وصیت می‌کنم قبرم عایق حرارتی باشد در زمستان و تابستان ناراحت نشوم.
.
وصیت می‌کنم بخاری در قبرم بگذارند. تا تنم در گور نلرزد.(!)
.
وصیت می‌کنم حشره کش و مرگ‌موش به قدر نیاز دور مزارم بچینند.
.
وصیت می‌کنم دور قبرم خندق بکنند. دورش هم تمساح بگذارند. از این ملت بعید نیست به جان جنازه‌ام بیفتند.
.
وصیت می‌کنم کفن و سنگ لهد م سیاه باشد. سیاه به من می‌آید.
.
وصیت می‌کنم سرقبرم آهنگ‌های قردار بگذارید تا "شادروان" شوم.
.
وصیت می‌کنم دعوا کنید سر قبرم با بقیه‌ی روح‌ها ببینیم بزنیم زیر خنده.
.
وصیت می‌کنم بعد مرگم برای همه تعریف کنید چه انسان گولاخی بودم. حالا واقعی هم نبود فدای سرتان.
.
وصیت می‌کنم سر قبرم بنویسید "بزرگ خاندان بوقی؛ بوق‌زن اعظم".
.
وصیت می‌کنم سر قبرم گریه نکنید. سوسن خانوم بگذارید و دوبس دوبس بزنید بترکانید. روح ارواح هم شاد می‌شود. ثواب دارد.
.
خودمان که می‌دانیم مرده‌ایم حالا هی باید گریه کنید حالمان را بدتر کنید؟
.
وصیت می‌کنم یک نوار ضبط شده سر قبرم بگذارید که به هر کس از اطرافم رد می‌شود تیکه بیندازد.
.
وصیت می‌کنم که وصیت نامه ام را پاره نکنید. شگون ندارد بوقی‌ها.
.
وصیت می‌کنم سر قبرم تلویزیون بگذارید. حوصله مان آنجا سر می‌رود.
.
وصیت می‌کنم اگر هر چه زور می‌زدید و در قبر نمی‌رفتم چیزی را بر سرم نزنید. قلقلک بدهید.
.
وصیت می‌کنم بخندید تا وقتی وقت دارید. ما که نخندیدیم ولی حداقل خنداندیم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.