هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۷ پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳
از نارنیا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 32
آفلاین
دلورس جان
من جهت دادم اما وضعیت هیچ فرقی نکرد

به یاد روزهای هری پاتریمون
به یاد روزهایی که از طریق اینترنت،تلوزیون،رادیو،فامیل و یا حتی دوستان مدرسه ایمون با هری پاتر آشنا شدیم.به یاد روزی که چندین کتابفروشی رو گشتیم تا تونستیم هری پاتر و سنگ جادو رو بخریم.به یاد اون روزهایی که به بابامون التماس میکردیم تا ازش پول بگیریم و بریم کتاب هری پاتر بخریم.به یاد روزهایی که غصه میخوردیم که چرا هری پاتر تو ایران اکران نمی‌شه.کمی از اون روزها دور شویم...به یاد روزهایی که اینترنتو زیر و رو میکردیم و دنبال عکس و فیلم و خبرهای هری پاتری می‌گشتیم.به یاد فصل آخر کتاب شش (آرامگاه سپید)و گریه هامون برای مرگ مردی با نوای ققنوس.به یاد اشکهایی که برای مرگ دابی،فرد،سیوروس اسنیپ و خیلی های دیگه در کتاب آخر ریختیم و بیشتر از اینها برای پایان داستانمون.
به یاد این چند سال زندگیمون که هری پاتری گذشت.
حالا نوبت ماست...هرکدوم از ما باید یک هری پاتر در زندگی خودش باشه...این زندگی خنده ها و اشکهای زیادی داره اما ماهم مثل هری تا آخرش وایمیستیم تا به پیروزی و هدفمون برسیم تا برای خانواده هامون و جامعمون مایه ی افتخار باشیم. سدریک پاتر

ببخشید خیلی طولانی شد چون اولین امضام بود (موفق باشید)

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به آنتونین:

نظر و سلیقه مدیر فعلی هاگوارتز بوده لابد. نمیدونم. خودش میدونه.

به سدریک:

سایت جادوگران هیچ ارتباطی با فیس بوک نداره و مشارکت فردی اعضاش در فیس بوک ربطی به سیستم مدیریت سایت نداره. ما نه به فیس بوک توصیه می کنیم و نه از فیس بوک نهی می کنیم. کلا نظر و برنامه ای در مورد وبسایت های مسدود شده نداریم و نخواهیم داشت. (مگر در صورت بازگشایی شون).

جادوگران سابقه مسدود شدن در گذشته رو داره. بنابراین ترجیح میده بهانه ای ایجاد نکنه که دوباره با مشکل مواجه بشه.

جدا از این پروفسور کوییرل راهنمایی کرد که به چه شکل میتونی به این ایده ات جهت بدی
موفق باشی

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نارنیا
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام
از تمامی جادوگران تشکر ویژه میکنم که من را جز و آدمیزاد حساب نکردند و به ایده ام توجهی نکردن
واقعا ممنون
دوستدار عصبانی شما............سدریک دیگوری

به یاد روزهایی که از طریق اینترنت،تلوزیون،رادیو،فامیل و یا حتی دوستان مدرسه ایمون با هری پاتر آشنا شدیم.به یاد روزی که چندین کتابفروشی رو گشتیم تا تونستیم هری پاتر و سنگ جادو رو بخریم.به یاد اون روزهایی که به بابامون التماس میکردیم تا ازش پول بگیریم و بریم کتاب هری پاتر بخریم.به یاد روزهایی که غصه میخوردیم که چرا هری پاتر تو ایران اکران نمی‌شه.کمی از اون روزها دور شویم...به یاد روزهایی که اینترنتو زیر و رو میکردیم و دنبال عکس و فیلم و خبرهای هری پاتری می‌گشتیم.به یاد فصل آخر کتاب شش (آرامگاه سپید)و گریه هامون برای مرگ مردی با نوای ققنوس.به یاد اشکهایی که برای مرگ دابی،فرد،سیوروس اسنیپ و خیلی های دیگه در کتاب آخر ریختیم و بیشتر از اینها برای پایان داستانمون.
حالا نوبت ماست...هرکدوم از ما باید یک هری پاتر در زندگی خودش باشه...این زندگی خنده ها و اشکهای زیادی داره اما ماهم مثل هری تا آخرش وایمیستیم تا به پیروزی و هدفمون برسیم تا برای خانواده هامون و جامعمون مایه ی افتخار باشیم. سدریک پاتر

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
مورد مهمی نیست ولی یه کم یه جوریه:دی توی بلاک اخبار هاگوارتز این افکتی که برای نمایش اخبار و لینک ها گذاشتید جادوگر را به یاد مار بازی داخل گوش های قدیمی میندازد که ماره همه ش از اینور صفحه میرفت اونور صفحه و چیز میز میخورد. یه کم در شان سایت وزین جادوگران نیست. البته برای عوض شدن مزاج ملت جادوگر و خرسندی آن ها در این هوای برفی و سرد و عالی، بسیار مطلوب است لاکن عضوی که تازه عضو شده یا کسی که از سایت دیگر آمده و این را ببیند.... امممم... خدافس.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
دلورس جان ...

این مرورگره با من لج داره الان که رفتم عکس بگیرم درست شد !

جدی، نمی دونم دقیقا چی شده بود ولی هر اتفاقی که افتاده بود، صفحه کاملا برای من سفید شده بود (البته عناوین و اینا رو نشون می داد ..) .

نمی دونم دیه !
ولی مرسی !
فلیت

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به پروفسور فلیت ویک:

سلام.
من تست کردم با فایرفاکس و متوجه مشکلی نشدم. شخصاً از گوگل کروم استفاده می کنم. پیشنهاد من همون کرومه. اما در مورد چیزی که از فایرفاکس توصیف کردین در مورد سایت اگه عکس بذارید شاید بهتر بتونم راهنمایی تون کنم.
اگه اون حالت عدم لود تصاویر سایت باشه و همه چیز سفید باشه، باز قضیه فرق داره.
از ویرایش ویژگی های فردی تون تم رو یه بار عوض کنید به تم دیگه و مجدداً به تم فعلی تون برگردین.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
مدیر سلام!

یک مسئله ای هست، من الان با کروم داخل سایت هستم اما ...

هیچ وقت از این مرورگر استفاده نمی کنم ؛ پیشنهاد خودتون هم استفاده از فایرفاکس هست ، حالا مشکل اینجاست که ...

سایت با فایرفاکس پشمکی (در حد گاگا (!) ) نشون داده می شه ؛ هیچ قالبی روی صفحه نیست همه چی سفید به رنگ اهداف دامبلدور و اون دندونای ولدک ـه ...

نمیدونم دقیقا چرا این جوریه، چون سایت های دیگه رو خیلی خوب میبینم با فایرفاکس ولی جادوگران از صبح که میومدم پشمکی است ....

اگر مشکلی پیش اومده ؛ از طرف شماست و میشه حلش کرد، (تنظیماتی ... چیزی) و گرنه، از طرف من هست بگید چیکار کنیم ؛

هیستوری رو خالی کنم ... ؟

مرورگرم رو برای اومدن به جادوگران (چه بد ..!) عوض کنم ... ؟

به هر حال اومدم اطلاع دادم تا مطلع شید که توی فایرفاکس همچین مشکلی هست ؛ حال تا امشب دوباره همینجوری با فایرفاکس وارد میشم بینم درست میشه یا نه ... ؟

مرسی !
فیلیوس فلیت ویک !

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به آبر:
روش آگهی رسانی رو غیر فعال کردم (گرچه الان کلا برای همه غیر فعاله) اگه درست نشد به یکی از مدیران پسوردت رو بده تا پیام هات رو پاک کنه

به سدریک:
من فیس بوکی نیستم برای همین نمیتونم کمکی بهت بکنم ولی خودت میتونی از طریق چت باکس سایت یا پیام شخصی و ... با اعضا ایدت رو در میون بزاری

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نارنیا
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام و وقت به خیر خدمت مدیران زحمت کش و اعضای خوب سایت
من یه ایده داشتم و فکر کردم که بهترین جا واسه مطرح کردنش همینجا باشه پس........
خوب ایدم اینه که بیایم به کمک اعضای محترم سایت و دوستداران هری پاتر یک گروه فیسبوک درست کنیم با عنوان طرفداران واقعی هری پاتر در ایران .... من خودم یک گروه درست کردم ولی هیچ استقبالی ازش نشد اما اگر این موضوع در سایت اطلاع رسانی بشه و بچه های سایت حمایت کنن میتونیم گروه موفقی رو تشکیل بدیم که بعدا با اطلاع رسانی های وسیع تر میتونه محبوبیت زیادی پیدا کنه
البته یک پیج با عنوان نام سایت (جادوگران) داشتیم ولی نا موفق بود ولی اگر با این موضوع موافقت بشه نباید بزاریم این مورد هم به سرنوشت قبلی دچار شه.... تازه اگر چنین گروهی در فیسبوک ساخته بشه و موفقیت بدست بیاره به افتخارات سایت نیز افزوده می شه
دوستانی که با این کار موافقن و فکر میکنن میتونن تو این راه به من کمک کنن لطفا پیام بدن تا با هم فکری و مشورت یکدیگر این گروه رو بسازیم
از مدیران عزیز هم خواهش میکنم تا جایی که می تونن اطلاع رسانی کنن تا ببینیم با ایده موافقت میشه یا نه

خیلی ممنون که دقایقی از وقتتون رو برای خواندن ایده ی من گذروندین

به امید موفقیت های بیشتر ............ سدریک دیگوری

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام روز بخیر
یه تعدادی از این پیام های اطلاع رسانی خبر جدید در اینباکس من هست اولا پاک نمیشن ثانیا توی پروفایل زدم که دیگه ارسال نشه این پیام ها برام اما هنوز هم میاد!

ویرایش بعد از پست کوییرل : سپاسگذارم درست شد

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۲ ۱۲:۲۱:۰۱

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.