هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
توجه!
توجه!
اطلاعیه فوری!

برنامه تحلیلی سیاسی-اقتصادی"نبرد اهنین"

بزودی از رادیو وزارت.

قسمت اول: افشای اسرار محرمانه ی جبهه ی تاریکی.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
جشن در محفل ققنوس

بدین‌ـسان قصد داریم از تمام محفلیان و دوست‌داران محفل تقاضا کنیم که برای جشن و پای کوبی به خانه‌ی گریمولد تشریف بیاورند.

طبق بحث‌هایی که در محفل انجام شد با توجه به اینکه برنده‌ی این مسابقات دوئل از پیش معلوم است؛ به همین جهت برای بالاتر رفتن روحیه‌ی بالای محفلی‌ها در خانه‌ی گریمولد جشنی برپا شده که ورود به آن برای همگان آزاد است.

بدیهیست که برای جلوگیری از هر گونه زد و خورد خیر و شر چوب‌دستی همه‌ی دوستان قبل از خانه گرفته می‌شود و خانه در خلا جادویی قرار داده می‌شود تا هیچ گونه سحر و جادویی به آن کار نرود(به جز برای مسئولین پذیرایی و مسئولین حراست)

فقط از دوستان عزیز خواهشنمدیم به موارد زیر توجه کنند:
۱- گذاشتن ماسک مر‌گخواران اکیدا ممنوع( همونطور که همه می‌دونن اعضای مرگخواران کاملا شناسن و نیازی به ماسک‌هاشون نیست. مراسم بالماسکه بعد از دوئل برگزار خواهد شد.)
۲- لطفا به آشپزخانه خانه گریمولد حمله نکنید. ما گرسنگی شما را درک می‌کنید ولی متاسفانه آشپزهای ما گرسنه‌اند و مدتیست که موجودی از جبهه تاریکی را نخورده‌اند.
۳- رعایت نظافت و شان مجلس نمایانگر شخصیت شماست.
۴- لطفا از فریاد زدن جمله فقط ارباب وسط مهمانی جدا پرهیز کنید.
۵- از هر دو گروه خیر و شر اکیدا تقاضا می‌شود که با هم دوئل نکند. جو مهمانی دوستانه است.

حضور سبز شما دوستان بازی شادی روح و روان محفلی‌ها و بزرگان ریش سفید جادوگران؛ آقایان دامبلدور و بیدل نقال خواهد شد.

با سپاس
ستاد تشریفات محفل

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نیازمندی‌های پیام امروز

یک فرصت طلایی
یک فرصت طلایی

بنگاه شرط‌بندی گرگینه‌ی صورتی افتتاح شد:

در راستای برگزاری مسابقات دوئل که جان تازه‌ای را به امت جادوگر و ساحره تزریق کرده و باعث شور و شعف بی‌سابقه‌ای در جامعه شده که حتی وزیر باشد که نباشد با توزیع رایگان چیز هم به آن نرسید، بنگاه گرگینه‌ی صورتی به مدیریت آقایان جیمز سیریوس پاتر و تد ریموس لوپین اقدام به فروش بلیت‌های شرط‌بندی کرده است.

فقط کافی است تا قبل از برگزاری هر دوئل به بنگاه شرط‌بندی رفته و با خرید بلیت و پیش‌بینی برنده‌ی هر مسابقه شانس خود را امتحان کنید و گالیون‌های خود را در گرینگوتز افزایش دهید.

در بنگاه به روی همه‌ی اقشار جامعه اعم از محفلی، مرگخوار، حزب باد و غیره باز است.

شرکت داوران مسابقات دوئل یعنی پروفسور دامبلدور و لرد ولدمورت در شرط‌بندی نه تنها بلامانع که مورد تشویق مدیریت بنگاه هم هست.

در راستای شعار زنده باد مخالف من! شرکت کادر مدیریت، نظارت، وزارت منحوس و معاونین فریب‌خورده، مدیریت هاگوارتز، داوران کوییدیچ و حتی رقبای مالکین بنگاه در مسابقات دوئل در این شرط‌بندی‌ها آزاد است.

بشتابید دوستان که غفلت مایه ی پشیمانی است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
زنده باد تابستان!
زنده باد دولت آزادی و پرواز!

ملت غیور پرور!

بار دیگر باز آمد بوی ماه مدرسه...

هاگوارتز آغاز شد!

اما این که اصلا خبر هیجان ناک و جالب انگیزی نیست. پس چرا باید خوشحال بود؟!

دولت آزادی و پرواز به شما می گوید چرا؛
برای اینکه ما یک خبر خوش داریم و آن توزیع چیز رایگان در مدارس است!

توزیع چیز رایگان!

در مدارس!

...coming soon

دولت وظیفه دارد که آزادی و پرواز را به هر ضرب و زوری که شده ولو یارانه ای در کل جامعه بگستراند و با شروع ترم جدید چیز رایگان نیز در مدارس توزیع خواهد شد.

آفرین بر چیز! صد آفرین بر استعمال کنندگان چیز!

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۶ ۲۳:۵۶:۱۳

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
منتظر تغییرات باشید.

چند روزی است که از داخل محفل اخباری به گوش ‌می‌رسد که کسی از صحت و صقم آن ها اطمینانی ندارد ولی این تغییرات در جاهای مختلفی باز خورد خود را نشان داده است.

چه اتفاقاتی در داخل محفل دارد می‌افتد؟
شاید این سوالی باشد که از خود پرسیده باشید. متاسفانه ما حق انتشار اخبار محرمانه را نداریم ولی نوید می‌دهیم که تغییراتی ژرف در محفل ایجاد خواهد شد و محفل همان‌گونه که در شان نیروهای پاکی است به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

مسئولین محفل نسبت به شایعات موجود واکنشی نشان نداده اند و ترجیح می‌دهند که کارها سیر طبیعی خود را به پیش ببرند.

پروفسور دامبلدور طی مصاحبه ای نسبت به فعالیت و برنامه‌های محفل ققنوس اعلام کرده:

- به طور قطع محفل در حال انجام فعالیت‌هاییست ولی این فعالیت‌ها نیاز به زمان و دقت فراوان دارد و ما قصد نداریم که با فعالیت های خود سرانه از تاثیر این اعمال بکاهیم. به شما نوید تغییرات بزرگی داده خواهد شد ولی رسیدن به این مهم تنها با همکاری شما دوستان خواهد بود. به زودی محفل به ثدرت سابق بازخواهد کشت.

این اتفاقات چیست که محفل تا این حد آن‌ها را مخفی می‌کند؟
بدون شک محفل در انجام فعالیت‌هاییست که در روزهای آتی از آن‌ها آگاه خواهید شد.

ولی اینکه چه حوادثی در حال وقوع است همچنان در حاله ای از ابهام قرار دارد.

با تشکر
جیمـ . ـموریارتی

زنده باد محفل

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حقیقت‌های متوالی

تا کنون فکر کرده‌اید که حقیقت چیست؟ به نتیجه ای رسیده‌اید؟ نتایجتان با بقیه یکسان بوده؟

طبق نظریه‌ای خاص از یکی از فلاسفه‌ی قرون‌وسطی این نظریه مطرح شد که به اندازه تمامی انسان‌ها حقیقت وجود دارد. ولی کدام حقیقی‌تر است؟ این سوالی‌ست که اینگونه جواب داده شد:

"همه چیز را به آن‌ها بگویید؛ سرانجام آن‌ها حقیقت را درک خواهند کرد"

پس حال قصد داریم تا در این شماره قصه‌ای نقل کنیم. بله درسته. این قصه از اون دسته قصه‌های بلند و خسته کنندست ولی خوندنش بی لطف نیست. شاید بهتر باشه داستان رو این‌طور شروع کنیم.

جیم موریارتی کیست؟!

این متنی‌ست که ما در یکی از تحقیقاتمان به آن برخورد کردیم. نوشته‌ای که نویسنده آن ناشناس است.

ممکن است شما قبل از این جیم موریارتی را ملاقات کرده باشید؟ اوه، آیا او از یک احساس زود گذر می گذرد؟

مالی اورا می شناسد، خب حدقل جیم از بخش آی تی را٫ کسی که با اون تو بیمارستان کار میکنه. اونا باهمن یا مالی اینطور فکر میکنه. متاسفانه اون متوجه نشده که جیم تظاهر به بودن میکنه. آیا یه لباس زیر کافی نبود تا اونو لو بده؟! اون مارک خاص از بالای خط کمرش مشخص بود، خیلی واضح بود.

اون از افکار یک نفر اطلاع پیدا کرد، در حقیقت حتا اونو یه طرفدار نامید. اون حتا به اون یک نفر شماره موبایلشم داد، فکر میکرد ممکنه زنگ بزنه. بله، مالی همه چی رو در مورد شرلوک و کاراش به جیم گفته بود.

موریارتی؛ شما یک متخصص می بینید، مشاور جنایی، اگر بخواهید. اون به شرلوک اجازه داد تا یه نگاه مختصر بندازه به چیزی که جیم واقعا هست، فقط یه نگاه مختصر کوچولو، به چگونگی وجود او در خارج از آنجا، در دنیای بزرگ و بد. اون میتونه افکار شرلوک رو متوقف کنه، جان واتسونم متوقف کنه، قلبشو متوقف کنه درست شبیه کارل کوچولو کسی که به جیم خندید. اون خنده‌ی اون مردو (کارل) متوقف کرد، مرگ به نظر میاد چنین کاری با فرد میکنه، متوجه نشدید؟

اوه، احمق نشین، یکی همیشه هست که کارای سختو انجام بده، موریارتی دوس نداره دستاشو آلوده کنه. بعد از همه ی اینها هیچکس تا بحال نتونسته اونو بشناسه و هیچکس هم نخواهد تونست! البته که شرلوک تا آخرین حد بهش نزدیک شد اما اون در حال حاضر در راه است. ( بله این به عنوان یک تحسین به حساب میرفت، درصورتیکه شما از دستش دادین؟)

اون اهمیت نمیده اگه مردم بمیرن، این کاریه که مردم انجام میدن (احتمالا از نظر اون!) . اون نشون داده که میتونه کاریو خوب انجام بده، حتی آزاد کردن سی میلیون پوند فقط برای اینکه شرلوک رو بیرون بکشه و باهاش بازی کنه.

بنابراین اگر میخواین جیم موریارتی رو پیدا کنین، این رو به عنوان یه هشدار دوستانه بپذیرین؛ عقب بکشین! اوه، مگر اینکه شما یه مشکل کوچولو داشته باشین که بخواین درستش کنین. در این مورد همه ی چیزی که شما نیاز دارین که بگین اینه که " جیم عزیز، ممکنه که اینو برام درست کنی؟!" ...

واقعیت های متوالی...
آیا گذشته؛ آینده را تضمین می‌کند؟
همان طور که گفته شد "همه چیز را به آن‌ها بگویید تا بتوانند تصمیم بگیرند که حقیقت چیست."

شایعاتی وجود دارد... آیا جیم راه درست را انتخاب کرده؟ راه درست چیست؟ چرا او این‌کار را کرده؟

اوه چه می‌گویم.. شاید شما خبر را نشنیده باشید.

جیم موریارتی می‌خواهد محفلی شود.

این سوال مطرح است که چرا؟

داستان‌های زیادی نقل می‌شود که شاید یکی از آن‌ها واقعی باشد.. ما آن را نقل می‌کنیم ولی شاید حقیقت نداشته باشد. ما نمی‌دانیم. هیچکس نمی‌داند.

می‌گویند چندی پیش جیم٫ جادوگر بی جادو و راننده‌ی قطار هاگوارتز. برای کشف حقیقتی سه ماه ناپدید شد. کسی نمی‌داند چه حقیقتی بود یا اینکه به چه حقیقتی رسید. گفته می‌شود که او به دنبال حقیت وجودی زندگی خود رفت. اینکه جرا به وجود آمده بود؟ با چه هدفی؟

این سوال مغز جیم را به خود مشغول کرده بود. سرانجام در گوشه‌ی یکی از مدخل‌ها او به جواب سوالش رسید. حقیقتی تلخ یا شاید شیرینی. او مامور آزار دهنده‌ی خوبی شد. در ازای یک توبه که طی آن زجری ابدی را تحمل خواهد کرد .کسی که وظیفه پیدا کرده تا برای انجام هدفی خاص به خوبی کمک کند و در این راه از هیچ کاری دریغ نکند. او با یک لقب برگشت لقب سینر (گنهکار) لقبی که شاید واقعا به او بیاید. کسی نمی‌داند چرا او به جبهه خوبی پیوسته ولی چیزی که اکثرا از آن مطمئنند اینست که باید منتظر چیز‌هایی باشند که شاید زیاد مطلوب نباشد. هر چه باشد او جیم است؛ کسی که زندگی هزاران نفر پشیزی برایش ارزش ندارد. او نماینده آزار دهنده خیر است و حتی دانستن این مطلب هم باعث نمی‌شود که شما احساس بهتری نسبت به او داشته باشید.

حقیقت را باید گفت. اما آیا حقیت آن چیزی ـست که شما دوست داشتید بشنوید؟
حقیقت های متوالی..
آیا چیزی که برداشت کردید حقیقت ‌است یا برداشتی که کس دیگری کرده؟ به راستی واقعیت چیست؟

ویرایش شده توسط جیم موریارتی در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱۱ ۱۶:۰۷:۴۲

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
توجه توجه

گمشدگان:

تری بوت،لودوبگمنودقولو هایشان+تام ریدل

این پنج نفر به طرز ناگهانی ناپدید شده اند و هفته های زیادی است که خبر یا عکسی از ان ها در دست نیست

اگر از این افراد را دیده و یا اطلاعاتی از ان ها در دست دارید لطفا به ما جغد فرستاده و یک گروه را(ریونکلاو)از نگرانی نجات دهید و مژدگانی بگیرید

مژدگانی:30 هزار گالیون

اسپانسر:لرد سیاه

توجه:

اگر این افراد خود به خود پیدا شدند هیچ مبلغی مژدگانی نمیدهم.

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
بخش هنری روزنامه

طبق شایعاتی که از چند روز پیش بین مردم قوت گرفته بود،رون ویزلی در حال ساختن اولین فیلم خودش یعنی "هوش سیاه"است.در ساعاتی قبل این کارگردان تازه وارد این شایعه را تایید کرد.در این مقاله به نقد این فیلم میپردازیم.

نقاط ضعف:

۱)بازیگران تازه وارد:

در این فیلم بازیگرانی وجود دارند که حتی به سینما هم نرفتند چه برسه به بازی کردن.مثلاً آقایان یاکسلی و الستور مودی و چارلی و رون ویزلی این شرایط را دارند.البته حضور مورفین گانت میتواند نقطه قوت فیلم از لحاظ بازی باشد.

۲)نداشتن فیلمنامه مشخص:

بازیگران فیلم میگویند ما تا به حال اصلاً فیلمنامه رو نخوندیم.

نقاط قوت:

انگیزه بالا کارگردان و بازیگران:

رون ویزلی فیلم اولی است و این موضوع انگیزه بالایی به او میدهد البته همان طور که در نقاظ ضعف-بند (۱) خواندید عوامل فیلم تجربه چندانی ندارند و این میتواند هم به ضرر فیلم باشد هم به نفع فیلم حال باید دید رون ویزلی چه طور میتواند این شرایط را کنترل کند.

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
مالی یا چارلی؟! مسئله این است!

بر طبق گزارش فوری ای که هم اکنون به دست ما رسیده، الستور مودی، عضو تازه وارد آنتی ساحریال، در اعتراض به دروغ پردازی های اخیر چارلی ویزلی، از مصاحبه با او سرباز زد. او گفت که «اگر چارلی مصاحبه ای از من منتشر کند، من از همین حالا تکذیب میکنم!» وی افزود که اگر این چنین دروغ پردازی های او ادامه یابد، من تا پای استعفا از آنتی ساحریال نیز پیش خواهم رفت. البته او بر دوستی خودش با چارلی تاکید کرد و گفت:

نقل قول:
- من و چارلی دوستای خوبی هستیم، اگه من یکم از چارلی انتقاد میکنم، واسه خودشه. امیدوارم که چارلی انتقادپذیر باشه.

خبرنگار ما که به سختی توانسته بود قرار ملاقاتی با کاراگاه پیدا کند، فورا پرسید:

نقل قول:
- آیا درسته که چارلی ویزلی بصورت غیرقانونی اقدام به ایجاد شناسه ای جعلی کرده؟

- من میگم درسته. همه ی شواهد بر علیه چارلیه. مسئله ی من با چارلی هم همینه. نمی دونم چرا مسئولین و مدیران توجهی ندارن.

خبرنگار ما پس از کلی صرف وقت برای زدن مخ الستور و راضی کردن او، توانست چندتا از از مدارکی که کاراگاه بر علیه چارلی بدست بیاورد را از او بپرسد. کاراگاه مودی به این نکته اشاره کرد که:

نقل قول:
- هر آدمی بالغ و عاقلی می تونه با یه نگاه به طرز نگارش هردو و کمی مقایسه به این نتیجه برسه. دلایل دیگه ای هم هست. مثلا مالی از تاریخ 30 خرداد عضو میشه و اکانتشو رها میکنه. بعد یهو بعد از شروع به کار سازمان حمایت و مطرح شدن اسم مالی توی سوال یک، یهو میره و خودشو به نام مالی معرفی شخصیت می کنه. از اونجا هم یکراست میره و اول توی ترین های گریف دوتا رای به چارلی میده و بعد میره تو سازمان حمایت عضو شه. اینا همش شواهدیه بر علیه چارلی.

- پس اقدام اول شما دستگیر کردن چارلیه؟

- نخیر، اول صبر میکنم چارلی از خودش دفاع کنه. اگه نتونست منو قانع کنه، مطمئن باشین من این پرونده رو بشدت پیگیری خواهم کرد! البته قبلش از آنتی ساحریال استعفا خواهم داد.

- خیلی ممنون از همکاریتون. مرلین نگهدارتون!

بله، مخاطبین عزیز، ما حتما ادامه ی اخبار رو در زمینه ی پرونده ی باز چارلی ویزلی پیگیری خواهیم کرد!

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
واقعیت؟قسمت 2
به گزارش چارلی ویزلی
نیرنگ دفتر ساحرگان:
در دفتر ساحرگان جنگی علیه جادوگران در حال شکل گیری است.ساحران من را هم را تهدید کردن.ایلین پرنس به عنوان رئیس دفتر وناظر انجمن کوچه دیاگون هر طور شده، تبلیغات خود رابه ساحره ها تحمیل می کند.همچنین در چند روز اخیر ایلین تورجادوگران را مال ساحره گان کرد.
به گزارش یکی از خبرنگاران ایلین پرنس در حال چیز دادن به مورفین لوله دیده شده.
مصاحبه:
-سلام امروز درخدمت مالی ویزلی هستم.مالی ممنون دعوت مارا پذیرفتید.
-اهم خواهش می کنم....بله چیه اهان توضیح می دم.
-بله این ایلین بووق درسوال اول به من گفت اسطوره،بعد من فرم را پر نکردم،بلکه گفتم من عضوم بااین حرف بدون فرم بعد دیدم ایلین گفته، باید فرم پر کنی ،من هم به نشانه اعتراض فرم پرنکردم ،این ها مارا گول می زنند، از ساحران جبهه سفید وسیاه درخواست دارم عضو نشوند..والان هم به نشانه اعتراض حرف نمیزنم.
-خوب ممنون مکه دعوت مارا پذیرفتید.درقسمت بعد با انتونین دالاهوف ،الستور مودی ویاکسلی مصاحبه داریم.
چارلی ویزلی
قسمت بعد فردا منتشر می شود.

مراقب خودت باش.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.