هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
خو حالا هروقت هری رو پیدا کردین، بی زحمت بش بگین یه اتولاگین هم بذاره واسه سایت. قربون دهنتون! سرویس شدیم هر دفه... حیف خودمون سواتمون نمی کشه وگرنه دس به کار می شدیم واسه اتولاگین اینجا...

یلداتونم مبارک

هه!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به لوسیوس:

متاسفانه سه ماهی هست که این بخش رو مجبور شدیم از دسترس خارج کنیم. سرور مسخره مون طبق عادتش در یکی دو سال اخیر شروع کرده به دادن گیرهای الکی به سایت. هر سری سر خود دست به جاهایی میبره و از دسترس خارجش می کنه. بخش مقالات هم قسمت مشاهده هر مقاله رو بسته که قابل رویت نشه هیچ مقاله ای.

قرار بود این موضوع توسط هری رفع اشکال بشه ولی غیبش زد دوباره. سعی می کنم یکی دو روز آینده باهاش تماس داشته باشم که برگرده و حل کنه این مشکل رو اگه بشه.

بهترین کار اینه که بتونیم تا آخر امسال سرور رو عوض کنیم. مشکلی از نظر هزینه اش وجود نداره. مسئله هری هستش که کم پیدا میشه گاهی. اگه باشه میشه همه این موارد رو انجام داد خیلی زود.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲:۵۲ شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
مقالات سایت کجان؟ یعنی چی من این همه سال صبر کرده بودم سر وقت مقالات سایت رو بخونم ولی الان نیست ...

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
با سلام
به عنوان وبمستر سابق سایت مگه من هفتاد سال پیش شناسه این آرشام معلوم الحال رو نبسته بودم؟چرا باز شده شناسش و داره فعالیت میکنه؟ایشون نفس کشیدنش هم درون این سایت جرمه!

این هدویگ و سرژ نامعلوم الحال هم که حوصلشون سر رفته و میخوان باز اون حذب مسخره رو راه اندازی کنن،پستای بی ناموسی بزنن،مدیران رو مسخره کنن بعدش سایت ف ی ل ت ر شه، برن بخندند به ریش مدیران زحمتکش سایت!

فریب اینا رو نخورید،یاد استکبار من و مملی رو همیشه زنده نگه دارید و بدانید راه حق، راه عله (آتشفشان له) هست و لاغیر!

باشد که بدخواهان این سایت به درک واصل گشته و بدانند که با توصل به مذاکرت x+y هم قادر به برگشت به این سایت وزین نمی باشند

سر بارون خون آلود
اسطوره استکبار تاریخ مدیریت سایت

ویرایش خطاب به سرژ:بعد میای میگی چرا شناسه السامور منو حذف کردی؟!!تو املای "حذب" رو یادت رفته و داری به طور اعجاب آور و صحیحی مینویسی "حزب"!....حالا میخوای حذب رو زنده کنی برای من؟!اول املای اولیش یادت بیاد بعد ادعا کن!

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۷ ۲۳:۲۸:۵۰

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دوستان راحت باشید

یه وقت فکر نکنید اینجا گفتگو با مدیران، انتقاد، پیشنهاد هستا. اینجا دقیقا همون و سه نقطه هست پس خوش باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پروفسور کوییرل مزاح می فرمایند. باور نکنید.
اینجا همه جاست، جایی به نام هیچ جاست...

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۳ ۲۱:۴۳:۵۸

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
حالا قهر نکنید!:دی همه مثل من نیستن. اکثرا برعکسن! برگردید خوشحالم میشن:دی فقط اینکه طبق روال معمول و قبل که همه بهتر از هم میدونیم اینجا کسی نمیاد بگه دمتون گرم خوب کاری کردید برگشتید! اینجا همه در سایلنت خویش خواهان یکدیگرند. به جای اینجا پست زدن اقلا بیان تو رول. آرشام خود تو که یکی از شخصیت های بسیار شناخته شده هری پاتری و وزارت جادوگری هستی(طبق گفته خودت:دی) یکی از بهترین رول نویس های سایت بودی(البته طبق عقیده بقیه نه من:دی) همینطور هدویگ نوک طلا. سرژ و دوستمون پتونیا دورسلی یعنی شاهزاده هم که جای خود دارن و ما اصلا عمرمون نمیرسه بهشون. قبل اینکه ما بوجود بیایم تو جادوگران گل کوچیک میزدن... خلاصه بیاین مثل قدیم خوب و خوش و خرم به هم فحش بدیم:دی فقط نه اینجا توی رول پلینگ و در جهت مثبت! بله حتی فحش هم میتونه سازنده باشه اگه به جاش باشه! کی گفته؟ من!!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
نقل قول:

آنتونین دالاهوف نوشته:
آرشام و هدویگ

چون اسم منو بردید: اونموقعم که مدیر بودم یادمه یکی دوبار اومدید دیدید خبری نیست، کسی جوابتونو نمیده رفتید. البته اونموقع مدیریت دستامو بسته بود. الان نبسته خب. درکتون میکنم. با یک مشت دسترسی بدست نیامده و آرزو برگشتید.
آرشام تو که اصلا نوع نگاهت مشکل داره و جزو شخصیت های هری پاتری نیستی! هیچی! اما هدویگ... فکر کنم اون طلسمی که تو اولای کتاب آخر بهت خورد روی حافظه ت تاثیر گذاشته. کسی دسترسی منو نگرفت. خودم استعفا دادم. هشت سالم نبود. چهار سالم نبود حتی.

خوشحال باشید ایندفعه جوابتونو دادم حداقل. بعیده دوباره تکرار بشه حتی جواب دادن بر و بچس!

آه آنتونین با من حرف بزن،
جواب مرا بده بگذار که این شب بی تو نگذرد.
در بیابان که میرفتم از غم بی پاسخ گذاشتن پستهایم توسط تو، تشنگی دلیل دوم بود برای مرگ...

ایکاش میشد تحقیق کرد چطور سهام کارخانه دستمال سازی اسکاور از پله های بورس جادوگران آنچنان بالا رفت.

در ضمن اگر آرشام هری پاتری نیست پس من چیم؟ آرشام صد در صد هری پاتریه. نمیدونم کتابا رو خوندی یا از روی فیلما طرفدار هری پاتر شدی، اما توی فیلم هم آرشام هست. اون قسمت کتاب هفتم که هری و رون و هرماینی معجون تغییر شکل میخورن و میرن وزارتخونه. آرشام یکی از آدمائیه که پشت اتاق آمبریج توی سالن دارن کار میکنن. رولینگ که نمیتونست همه رو تک تک اسم ببره
در ضمن بروبچس رو دیگه بومیای هاگزمید هم به کار نمیبرن

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲:۱۳ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
آقا من هم گفته باشم این سرژ در دوران لردیش از من سوء استفاده کرد ... سرژ خیلی بدی من اون زمان بچه بودم :hyp: هنوز که هنوزه بر چسب فتنه گر رو من مونده ...

هدویگ؟! به خدا قصم اگه بخوای یه بار دیگه پات رو تو این سایت بذاری تمام اعضا گروه Anonymous را استخدام میکنم تا کل این سایت را نابود کنند تا دیگه لازم نباشه فضله هات را تو تاپیک ها پاک کنیم...

جادوگران

پیام زده شده در: ۱:۴۷ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
هرچه می خواهیم سفید بمانیم، نمی گذارید که! ناچاریم برای سفید ماندن به آخرین حربه متوسل شویم:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

هه!

پیام زده شده در: ۱:۳۳ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
آرشام و هدویگ

چون اسم منو بردید: اونموقعم که مدیر بودم یادمه یکی دوبار اومدید دیدید خبری نیست، کسی جوابتونو نمیده رفتید. البته اونموقع مدیریت دستامو بسته بود. الان نبسته خب. درکتون میکنم. با یک مشت دسترسی بدست نیامده و آرزو برگشتید.
آرشام تو که اصلا نوع نگاهت مشکل داره و جزو شخصیت های هری پاتری نیستی! هیچی! اما هدویگ... فکر کنم اون طلسمی که تو اولای کتاب آخر بهت خورد روی حافظه ت تاثیر گذاشته. کسی دسترسی منو نگرفت. خودم استعفا دادم. هشت سالم نبود. چهار سالم نبود حتی.

خوشحال باشید ایندفعه جوابتونو دادم حداقل. بعیده دوباره تکرار بشه حتی جواب دادن بر و بچس!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.