هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
جادوگر بزدل

تصویر کوچک شده

نام:رون ويزلي

رون ويزلي دوست هري پاتر در زمان هاگوارتز بود و در سال پنجم دلورس آمبريج به دوستش صدماتي وارد كرد.او زماني گفته بود كه از آمبريج متنفر است و هنگام كودتا به مورفين گانت،وزير سابق،ملحق شد ولي هنگام با خبر شدن از جايزه سرش استعفا كرده و به جمع زمستونيها پيوست.

حاضرم اون مدير گربه پرست رو به آزكابان ببرم

كاراگاه ياكسلي:خيلي دوست دارم كه زوپسيان رو به آزكابان ببرم مخصوصاً اون مدير گربه پرست رو.

خبرنگار دفتر كاراگاهان
پ.ي

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
افشاسازی بزرگ سالازار اسلایترین

چند روز پیش در مجله ی شایعه سازی مقاله ای مبنی بر ریشه یابی علل پیوستن بعضی از اعضا به ارتش آزاد آزکابان منتشر گشت که در میان این لیست نام بنده نیز به عنوان نفر اول به چشم میخورَد.

در بخشی از این مقاله درباره ی من اینطور نوشته شده است :

نقل قول:
مشخص نیست ایشان که از مقامات وزارتخانه پیشین و از اهالی همیشگی سیاست بوده و می توانستند با پیوستن به ارتش وزارتخانه دارای پست و مقامی باشند، چرا ارتش آزکابان را انتخاب کردند !؟

با توجه به این مقاله که توسط پرفسور فلیت ویک نوشته شده است بنده بر خود واجب دیدم که سکوت را بشکنم و قسمتی از حقایق را افشا سازم.
در روز انتخابات دوره قبل ، تمامی نتایج به نفع بنده بود ، نظر سنجی ها نوید یک پیروزی قدرتمندانه میدادند و شمارش آرا نیز مهر مقتدرانه ای بر این اخبار میکوبیدند . هواداران و طرفداران من در انجمن های مختلف به رقص و پایکوبی میپرداختند و در شبکه ی جادویی چت باکس این پیروزی را به هم تبریک میگفتند.
اما درست صبح روز بعد ، زمانی که همه ی ما از خواب بیدار گشتیم با یک اتفاق غیر منتظره روبه رو شدیم ، اتفاقی که باعث شد خیلی از ماها از خواب غفلت بیدار شویم . در ساعتی که ما خواب بودیم ؛ با دخالت بارز یکی از مدیران زوپسی رای ها عوض شده بودند و لودو بگمن به عنوان وزیر جدید سحر و جادو معرفی گشته بود .
این اتفاق باعث نارضایتی و ناراحتی اقشاری مختلف جامعه ی جادویی به خصوص قشر فهمیده و زحمت کش اصیل زادگان گشت . مردم خواستند به نشانه ی اعتراض به تقلب زوپسی به خیابان ها و کوچه ی دیاگون بریزند. در همین زمان آن مدیر اشاره شده اعلام جکومت نظامی کرد و گفت در صورت رویت مردم در خیابان ها حتی به عنوان یک عابر پیاده برخورد جدی خواهد کرد .
بنده برای جلوگیری از ریخته شدن خون اصیلان ، مردم بی گناه ، قشرهای مظلوم چیزکش جامعه و به منظور حفظ وحدت ملی جادوگرانی طبق بیانیه ای مانع مردم شدم و از آنها درخواست کردم که در خانه هایشان بنشینند.

بنده نیز به نشانه ی اعتراض خانه نشین شدم و ارتباط خودم را با دنیای جادویی کم کردم؛ اما داستان از جایی شروع شد که بگمن خود را در کرسی وزارت دید . آنجا بود که متوجه شد او هیچ برنامه ای برای اداره وزارتخانه و جامعه ندارد ، متوجه شد که نمی تواند از عهده ی این کار بر بیاید . متوجه شد که دیگر زور بولدوزر و تانک به کارش نمی آید .

دیکتاتورگری او نه تنها نمیتوانست مشکلی را حل کند ، بلکه مشکل ها را دو چندان کرده بود . جوامعه جادویی دیگر با ما قطع ارتباطر کردند و شروع به تحریم ما از لحاظ اقتصادی ، روابط خارجه ، دارویی و پزشکی و ... کردند.
حتی ما دیگر نمیتوانستیم دستمال های اسکاور و روغن موهای اسنیپ را صادر کنیم .

از این رو بگمن با ارسال نامه ای به من در خواست کمک کرد . به قسمتی از این نامه توجه فرمایید.
نقل قول:
سالازار عزیز ، من هیچ برنامه ای برای وزارت نداشتم اما با توجه به ستادت مثل اینکه تو یه برنامه هایی داشتی ، واسه همین اگه میتونی و دوست داری بیا و به عنوان معاون وزارتخونه فعالیت کن

بنده فقط و فقط برای رفاه مردم،برای حل بحران های ملی ، برای فعال شدن دوباره ی چرخه ی صنعت و برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی این پست را قبول کردم و همانطور که همه ی شما میدانید تا جایی که توانستم دریغ ننمودم و سعی خود را کردم.
اما تناقض کاری ما با آقایان اجازه ی برطرف شدن کامل مشکلات را نداد. از طرفی من با سران سوبله چوبله صحبت میکردم و از طرفی بگمن در وزارتخانه اطلاعیه ای میداد و باعث میشد رای اتحادیه عوض شود . بعد چندماه هم که به طور ناگهانی غیبش زد و من را با هزاران مشکل تنها گذاشت .

اکنون میخواهم جواب پرسش پرفسور فلیت ویک را بدهم . میخواهم بگویم چرا ارتش آزکابان را انتخاب نمودم .
بنده از سیاست هیچوقت دور نبودم و نخواهم بود . بنده حکومت بگمن را از نزدیک لمس کرده ام ، حکومت آمبریج ها ، هوکی ها ،آسپ ها ، ویزلی ها و هلگاه ها را در تاریخ زیاد دیده ام و واو به واو پایانشان را از بَرَم . سرانجام تمام این دیکتاتوری ها و کودتاها نابودی و بدنامی در تاریخ است .
تاریخ را ما خواهیم نوشت . امثال مورفین ها ، مروپی ها ، تام ها و حتی آنتونین ها .
من میتوانستم به قول فیلت ویک مقامی در این کابینه ی نحس بگیرم اما به چه قیمتی ؟ به قیمت انکار کردم حق؟ به قیمت پیوستن به باطل؟ به قیمت خالی کردن پشت خانواده ام؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ، ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم .

شاید این آخرین باری باشد که دست به قلم میبرم، شاید هر لحظه افراد آمبریج مرا پیدا کنند و در گونی با خود ببرند، اما تا زمانی که این قلم مرکب دارد و این جان خون در رگ، مینویسم و فریاد میزنم :

زنده باد تابستان ، زنده باد آزادی ، زنده باد پرواز
درود بر مورفین ، مرگ بر باطل

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۲۰:۱۴:۴۲

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
رسوایی بزرگ در جبهه ی کودتا
بحران هویتی - جنسیتی وزیر اسبق!

جن خانگی هوکی، لحظاتی پیش در کمال ناباوری و بهت همگان اعلام کرد که نمی دانسته مونث است!

به گزارش خبرنگار پیام امروز؛ پس از سخنرانی شب گذشته دلوروس آمبریج در جمع بازاریان کوچه دیاگون، هوکی؛ وزیر اسبق جامعه ی جادوگری که جزو شنوندگان حاضر در جلسه بود پس از شنیدن بخشی از سخنرانی که مربوط به مونث بودن هوکی بود خشکش زده و پس از ساعت ها خشک زدگی! امروز صبح از حالت شوک درآمده و اعلام کرد:

نقل قول:
من یه عمر داشتم با یه شخصیت مونث ایفای نقش میکردم؟!
دچار بحران هویتی شدم

بیچاره زن و بچه ام

انفجار این بمب خبری جامعه را در شوک فرو برد؛ چرا که این جن خانگی یک سال تمام وزیر جامعه بوده و همه می پنداشتند وی مذکر است و از او فرمان می بردند و اکنون که نادرستی این مطلب آشکار شده کل انتخابات آن دوره زیر سوال می رود.

هوریس سگ سیبیل که ریاست انجمن مردان ضد وزیران مونث را بر عهده دارد در مصاحبه با خبرنگار ما گفت:

ما در کودتا و انتخابات سال 87 از هوکی حمایت کردیم و بهش رای دادیم چون فکر می کردیم مرده! ولی حالا که معلوم شده زنه دلم میخواد زمین دهن باز کنه من برم توش. این چه ننگی بود که بر سیبیل ما نشست ای خدا؟!

رز ویزلی؛ کارشناس مسائل سیاسی که مدتی سرپرستی وزارت سحر و جادو را نیز بر عهده داشت و آشنا با قوانین انتخابات است، در رابطه با این موضوع می گوید:

قانون انتخابات وزارت در این زمینه صراحتا اعلام کرده که:
"اگر در هر مرحله ای مشخص شود که اطلاعات اظهار شده توسط داوطلب خلاف واقع می باشد، قبولی وی در آزمون سراسری! کان لم یکن تلقی شده و برابر مقررات با وی برخورد خواهد شد."
خب حالا این یعنی چی؟ این، یعنی اینکه اصلا تایید صلاحیت هوکی در انتخاباتی که منجر به رای آوردنش شد اشتباه بوده و حالا این وضعیتی که پیش اومده یک رسوایی بزرگ برای زوپسه! شورای زوپس باید پاسخگو باشه.

وی که از فعالان دولت آزادی و پرواز است در پاسخ به اینکه واکنش آزکابان به این موضوع چه خواهد بود گفت:

از اونجایی که نقض آشکار قوانین انتخابات و به نوعی تقلب و دستکاری در آرای سال 87 مردم صورت گرفته و از اونجایی که دولت آزادی و پرواز یک دولت برآمده از رای مردمه پس خودش رو متعهد می دونه که در این زمینه مدعی العموم باشه و هوکی رو تحت تعقیب و در نهایت مجازات قرار بده.

بنابراین به نظر می رسد هوکی هفتمین نفری باشد که به زودی به لیست سیاه آزکابان اضافه خواهد شد.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

بانو آمبریج، مامانوئل جامعه جادوگری !

محبوب دلها، سلطان قلب ها، یگانه منجی جامعه جادوگری، بانو دلوروس آمبریج در جشن شب کریسمس و آغاز سال تحصیلی میان دانش آموزان مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز حاضر شد و پیام تبریک خود را به گوش نوگلان باغ دانش رساند. وی در حالی به سرسرای هاگوارتز وارد می شد که لباس بابانوئل بر تن داشت. گفته می شود به جای چهار گوزن، سه تن از زندانیان و شورشیان وابسته به گانت ملعون و فراری از سورتمه کشان او بودند. برخی این حرکت بانو را نهایت عطوفت و بخشندگی شان تلقی کردند که به دشمنان خودشان پست و مقامی در عرصه حمل و نقل می دهند. بانو هدایای فراوان و با ارزشی میان دانش آموزان توزیع کرد و در صحن علنی هاگوارتز اعلام کرد که جامعه جادوگری در امنیت کامل است و گانت و متحدین خار و ذلیلش فرسخ ها با ما فاصله دارند و در سوراخ موش خودشان مخفی شده اند. بانو خاطر نشان کردند که باید دانش آموزان هاگوارتز ضمن توجه به دانش جادوگری و فراگیری خوب آنها، هوشیار باشند و اسیر هیچ یک از دام های جبهه دشمن نشوند.

بانو آمبریج حین خروج از هاگوارتز در گفتگوی مختصر و سریعی که با خبرنگار پیام امروز داشتند، اعلام کردند که امواج مزاحم دشمن که گاهی در رادیو وزارت به گوش می رسد یا در جادوگر TV رویت میگردند، همگی حاوی اطلاعات منحرف کننده و دروغین می باشند و بدون شک تلاش خواهیم کرد تا در روزهای آینده هیچ موج مزاحمی در رسانه های دیداری و شنیداری جامعه شریف و متمدن جادوگری اختلال ایجاد نکند و همگی راس ساعت مقرر بتوانند عمو پورنگ و خاله سارا تماشا کنند. در پایان وی اعلام کرد که دستگیری لودو بگمن، کذب محض است و او در سلامتی کامل مشغول انجام وظیفه در وزارتخانه است.
سه ساحره در شغل های «ویتامین»، «آنتن» و «امور گرمایشی کوره جادوگر پزی» تمام وقت با حقوق و مزایای بالا، جاروی شخصی، مرخصی زیاد، پاداش بی کران، بن کتاب، بلیط استخر و مزایای دیگر جهت استخدام در سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها نیازمندیم. جهت ارائه درخواست استخدام به محل این نهاد واقع در ساختمان وزارتخانه مراجعه نمایید.

این حرف را بانو هلگا هافلپاف، در کنفرانس مطبوعاتی امنیت پایدار و جامعه جاوگری، به گوش همگان رسانید. بانو در پاسخ به سوال خبرنگار طرد نیوز مبنی بر اعلام استقلال ستاد رانده شدگان گفت که این ستاد همواره گاهی اعلام استقلال و جنگ با کلیه جبهه های جامعه جادوگری می کند اما باید آگاه باشد که فقط یک جبهه وجود دارد که حق است و آن هم جبهه زوپس همیشه قهرمان است که در دولت موقت و مقتدر تجلی یافته است. شما کجای دنیا در جوامع جادوگری دیدید که وزیر بالقوه بعد از ساعت تعطیلی، در ساعات پس از نیمه شب جوراب شلواری اش را تا گلو بالا بکشد، جاروی نیمبوس X6 خودش را بدست بگیرد و بدون بهره از هیچ جادویی به شکل mokhless آنه مشغول نظافت جامعه از ناپاکی ها و آلودگی ها شود؟

تصویر کوچک شده

با نهایت اندوه و تاسف و تاثر درگذشت ناباورانه و نابارورانه "غلام" تک فرزند دردانه کاترین و تقی را به آحاد جامعه جادوگری تسلیت عرض می کنیم. از دست دادن این پروانه خدمتگزار، مخ لس و بی همتا برای جادوگران و ساحره ها همانند در رفتن کش تنبان مرلین کبیر و ریختن آبرویش بود. از خالق متعال برای خانواده بازمانده آن مرحوم صبر استدعا داریم. باشد که وزیر خائن و فراری هرچه زودتر دستگیر و مجازات گردد تا بلکه تسکینی باشد بر پیکر و روح بی سر آن مرحوم !

از طرف بروبچه های سوگولی

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۴۶:۵۱

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
بررسی مقاله های انتشار یافته دریاره کودتا

مقدمه :

در مقاله ما نگاه اجمالی به مقالاتی می اندازیم که توسط طرفداران هر دو گروه (کودتاچیان و تحت تعقیبان) منتشر شده است.

این کودتا دارای مقالات بسیاری از هر دو طرف بود و حتی از نظر بسیاری از کارشناسان این کودتا، یک جنجال رسانه ای یا شاید حتی کودتای رسانه ای نیز در پی داشت؛ زیرا سرپرستان هر دو گروه، به اعضای خود وظایفی چون انتشار مطالب زرد و نارنجی و قرمز و سبز و صورتی در راستای گروه مقابل ستیزی می سپردند !

این مقاله در دو پخش و با پرداخت به مقاله های کودتاچیان در قسمت نخست و پرداخت به مقالات تحت تعقیبان در قسمت دوم پایان می یابد !

در ویرایش 121 پیام امروز ِ روز ِ 1 ژانویه می توانید بخش نخست را مطالعه کنید ...

زیر سایه آستکبار زوپس باشید ...
درود بر زمستان ...

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
کودتا واجب کفایی بود!

مصاحبه ای با لودو بگمن پیرامون وجوب حذف فیزیکی دولت قبل و در خطر بودن جامعه

آقای بگمن ... به عنوان اولین سوال قصد دارم بپرسم آیا کودتا و حمله ی نظامی قانونی بود؟! اگر وزارت مشکلی داشت چرا از طریق قانونی وارد نشدید و با استیضاح و برگزاری دوباره انتخابات دولت جدید روی کار نیامد؟

سوال بسیار به جایی بود! به جا ننویس دوست عزیز ... گفتم بیجا! اولا که کاملا عیانه و اگر شما دوزار مطالعه داشته باشی و از دور و برت خبر داشته باشی میفهمی که خانوم آمبریج ابتدائا به دستور شورای آسمانی زوپس و با حکم ممهور به مهر عله ی کبیر (قدس سره) گانت رو عزل کرد! اماگانت انقدر قدرت طلب بود که ممانعت کرد و کرسی وزارت رو تحویل نداد ...

اما از این مساله که بگذریم باید بگم همونطور که ملت خودشون کاملا آگاهن و اگه آگاه نباشن به نفعشونه که زودتر آگاه شن، شرایط جامعه امروز به قدری وخیمه که کار از عزل قانونی گذشته! گانت رسما مملکت رو به چیز داده!

به چی؟!

چیز آقا جان چیز! گانت ملعون نه تنها چیزی از حکومت داری نمیدونه، بلکه دو کلاس سواد هم نداره ... خیلی چیز ها هست که برای جامعه خطرناکه، دولت گانت چیز رو به وفور در اختیار مردم قرار داد، پرواز در اختیار مردم قرار داد، حتا من شنیدم قصد داشت آزادی هم به مردم بده! کجای دنیا، کدوم حکومتی به مردم آزادی میده؟! هرکسی که اندکی سواد مملکت داری داشته باشه میدونه که آزادی، پرواز، چیز و چیز هایی از این دست مختص حاکمان و قشر بالای جامعه س؛ لکن مورفین نمیدانست! بزرگی میگفت وزیر باید دیکتاتور باشد، وزیری که دیکتاتور نباشد وزیر نیست. با این تفاسیر کودتا در این شرایط نه تنها کار درستی بود، بلکه واجب کفایی بود!

آقای بگمن در دوران مورفین شاهد رشد شاخص های اقتصادی و رضایت جامعه از بابات این مسائل بودیم ... آیا کودتا بر علیه چنین دولتی با نارضایتی مردم همراه نخواهد بود؟

پیش از هر چیز باید بگم شما این رو آخرین مصاحبه ی دوران خبرنگاریت بدون! اما در جواب این سوال مخرب و گمراه کننده ی اذهان عمومی شما؛ اقتصاد مال تسترال است. بعدم اگر رضایتی بوده که نبوده، تحت تاثیر چیز بوده! ملت سرخوش بودن و اگه سرشونم میبریدن اعلام رضایت میکردن. اما الان که گانت از کار برکنار شده و سموم از بدن ملت خارج شده همه آگاهن که چه دوران سختی رو پشت سر گذاشتن و از کودتاچیان متشکرن!

از این که دوباره به عرصه ی سیاست برگشتین چه احساسی دارید؟

هیچ احساسی ندارم.

برخی گمانه زنی ها حاکی از اینه که شما به خاطر دشمنی دیرینه ای که با مورفین گانت دارید و با هدف انتقام به آمبریج پیوستید و بعد از حذف احتمالی گانت از صحنه سعی خواهید کرد آمبریج رو هم کنار بزنید ... به هر حال دو دیکتاتور و دو حاکم برای یک مملکت شدنی نیست!

شما این گمانه زنی هارو دقیقا از کجات درمیاری؟! بنده هیچ کینه ای از گانت ندارم و ما گذشته ی مشترکی نداشتیم اصلا! من فقط از این وعض به چیز رفتن جامعه احساس خطر کردم و به صحنه اومدم، من اگر احساس خطر نمیکردم مثل این مدتی که بعد از وزارتم مشغول کار ورزشی بودم به کوییدیچ ادامه میدادم اما احساس ظیفه کردم!
در مورد بانو آمبریج هم اصلا این صحبت ها در میون نیست ... به هر حال یک سفره ای پهنه و قراره بعد از پایان قریب الوقوع و موفقیت آمیزه کودتا هر کی به یه نون و بوقلمونی برسه، ما هم خیلی صلح آمیز قوای چندگانه رو بین خودمون تقسیم خواهیم کرد.

به نظر شما ملتی که به دولت آزادی و پرواز رای داده بودند دیکتاتوری رو میپذیرند؟

باز هم تحلیل اشتباه و جانبدارانه ... ببینید! اولا ملت عاشق حکومت دیکتاتوری هستن، اگر نبودن وقتی من در تمام نطق های انتخاباتی پیش از وزارتم گفتم که قصد دارم حکومت دیکتاتوری راه بندازم به من رای نمیدادن و با اکثریت مطلق آرا ینی حدود شصت و سه درصد برگزیده نمیشدم. دوما ملت هوشیار ما به شعار آزادی و پرواز مورفین رای ندادن که اصن! ملت دنبال جانشینی میگشتن که حکومتداریش شبیه منه و با توجه به گرایش بنده و گانت به سیاهی و مرگخوار بودن هردو و نسبتی که گانت با لرد سیاه داشت تصور کردن که اون هم قصد دیکتاتوری داره و آزادی و پرواز فقط یه شعار توخالیه! اما دریغ و افسوس که مورفین به این شعار جامه ی عمل پوشوند و ملت هم مثل سیریوس پشیمون شدن!

آقای بگمن شایعه شده که مورفین گانت شما رو به اسارت درآورده! این خبر تا چه حد صحت داره؟

مرتیکه مغز کرم فلوبری اگه من اسیر شدم پس تو الان چجوری داری با من مصاحبه میکنی؟!

پس تصاویری که از شما در جادوگر تی وی پخش شده چی بودن؟

این ها همه حقه های سینمایی برای شانتاژ تبلیغاتیه! همین مساله نشون میده که گانت یک حقه بازه.

یک سری شایعات هم مبنی بر روابط شما با خواهر گانت وجود داره، توضیح میدین؟

کاملا شفافه! گانت خواهرش رو که نامزد بنده هست گروگان گرفته و سعی داره از پیوستنش به کودتاچیان جلوگیری کنه. به هر حال ایشون مادر لرد سیاه هستن و از لحاظ کاریزماتیک وزنه ی مهمی محسوب میشن ... اما من به همه اعلام میکنم که مروپ طرف کودتاچیانه!

پس در مورد سخنرانی های ایشون در دفاع از برادرشون...؟

چه سوالات احمقانه ای! مروپ تحت تاثیر طلسم فرمان گانته، مورفین برای حفظ کرسی وزارت به خانواده خودش هم رحم نمیکنه و سعی داره از ایشون برای جذب هواداران جبهه ی سیاه استفاده کنه. شما شک نکنید که مروپ با ماست!
تصویر کوچک شده
ضمن تشکر از شما ... در پایان اگر پیامی برای مردم یا گانت دارید بفرمایید.

جا داره از مردم آگاه و با بصیرت که حمایت همه جانبه خودشون از کودتا رو با تظاهرات پرشور و میلیونی ابراز کردن تشکر کنم و بخوام که باز هم به صحنه بیان تا بالاخره یک بار دیگه چماغ دیکتاتوری رو بالای سرشون بیاریم! از وزیر مخلوع و مزدورانش نترسن و آگاه باشن که گانت هیچ غلطی نمیتواند بکند!

همچنین به مورفین گانت هم بگید یه تانک واسش گذاشتم کنار.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۴ سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲

مروپی گانت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۴ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
از درس ِ علوم، جمله بگریزی؛ به!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 297
آفلاین

بیانیه‌ی اول دولت آزادی و پرواز - ستاد مقاومتی

ملت غیور!
ملت شهیدپرور!
ملت مقاوم!
ملت عصیان‌گر در برابر آستاکبار ِ جهانی ِ زوپس!
ملت سرفراز!

بدانید و آگاه باشید دولت آزادی و پرواز ساکت نخواهد نشست! دولت آزادی و پرواز اجازه نخواهد داد یک مُشت کودتاچی! یک مُشت مستکبر! یک مُشت جهان‌خوار! یک مُشت خائن بیایند و سایه‌ی سنگین جزایر بالاک را بر جای جای ِ این سرزمین آزاده بیفکند!

دولت آزادی و پرواز مقاومت خواهد کرد! تا آخرین نفس خواهیم جنگید!

اگر شما هم حاضر نیستید زیر بار آستاکبار زوپس بروید! اگر شما هم می‌خواهید بجنگید! به ما بپیوندید!

زنده باد دولت ِ آزادی و پرواز! زنده باد وزیر منتخب و مردمی!

زوپس! بالاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

دوستش بدارید که آنچه می‌توانست، انجام داد تا دوستش بدارند...

پیام زده شده در: ۲:۵۳ دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
باسم المرلین الشهداء المحفل و المرده خورین

اهالی محترم لندن و حومه، به اخباری که هم اکنون به دست ما رسید توجه فرمایید. (چیزه... این دیالوگ مال رادیو بود؟ سوتی؟ خله خوف... بزن آنتن رو اونور... نه چیزه... منظورم اینه که حروف چین رو از اول بچین!)

توجه... توجه

لحظاتی قبل از به زیر چاپ رفتن این شماره از روزنامۀ وزین و مظهر صداقت در قشر جریده نگاران، پیام امروز، دامّ کاغذ پوستیه العالی، اخباری به دست ما رسید که بنا بر حفظ حقوق شهروندان و خوانندگان، باید به اطلاع شما عزیزان رسانده شوند.

تیتر 1- جیمز سیریوس پاتر، فرشته ی نجات یا قربانی؟

بنا بر اظهارات قهرمانان جان برکف حاضر در جبهه ی چت باکس، بانو مروپی گانت، پس از ابراز درد در ناحیۀ وجدان بابت تنها گذاردن فرزند دلبندشان، به دلیل پیدا نکردن ناحیه ی درد، به شایعه سازی متهم و از چت باکس خارج شدند. ایشان جهت تشویش اذهان عمومی و علی الظاهر به منظور کور کردن جیمز سیریوس پاتر تصمیم به فرزندخواندگی ایشان گرفتند ولی عوامل پشت صحنه اشاره می کنند به دلیل تربیت ناصحیح لرد سیاه و خطر لوس شدگی ایشان به دلیل دردانه ی مامان و شیرینی و قندک بودن و تمایل به جریان یافتن ایشان همچون عسل، وجود برادری شاد و سپید برای ایشان لازم دانسته شده است.

خبرنگار ما، تجویز دکتر مالفوی در این زمینه را، دور از ذهن ندانست.

حال پرسش اینجاست: جهت حفظ جان، چشم، حنجره، یویو و نیز نسل نهنگ ها، آیا لازم است جیمز سیریش را در قسمتی از میدان گریمولد دفن (ببخشید) پنهان نماییم یا همچون همیشه، فداکاری محفلی به خرج دهیم تا منشی درست و سپید در میان مرگخواران رواج یابد؟

تیتر 2- جنگ دوگانه: دوئل ها و امتیازها!

پس از گذشت قریب به شونصد سال از دوئل مرگ خورده ها و محفلی ها، نتیجه ی جنگ هنوز مشخص نشده است. منابع موثق خبر می دهند علیرغم جملات همسوی پروفسور دامبلدور و لرد سیاه، در پس پرده "چیز"هاییست که هیچ یک از این دو نفر مایل به برون افتادنشان نیستند.

خبر رسیده ولدمورت با تیغ اهدایی بانو آیلین تمام ریش های دامبلدور را از ته تراشیده و درعوض، دامبلدور نیز تنها مویی که بانو مروپ به زور و زحمت بر سر فرزندش کاشته بوده را با قدرت تمام کشیده و کنده است. گفته می شود ولدمورت در عزای تنها موی داشته (و اینک از دست رفته) ی خویش، در کافه ی سه دسته جارو بست نشسته و تمام کافه از شیشه ی نوشیدنی کره ای های میل شده توسط ایشان، پوشیده گشته است. صداهای سکسکه های وینکی گونه ای نیز از پنجره های این کافه به خارج نفوذ و کل اهالی هاگزمید را نگران نموده است!

گفته می شود با اینکه برق سر لرد نسبت به روز قبل تغییر چندانی نداشته، ایشان مدام از زیردستانشان می پرسند سرشان براق تر شده یا خیر؟ و البته که پاسخ مرگخواران تاکنون شنیده نشده است زیرا فریادهای کروشیو صداهای دیگر را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

قرار است پروفسور دامبلدور و لرد سیاه فردا به صورت کاملا تصادفی، همزمان، نتایج جنگ را اعلام نمایند و گفته می شود امتیازات (صرفنظر از رشوه های رد و بدل شده و حقوق های خارج از نوبت پرداخت شده ی مرگخواران که البته کاملا داوطلبانه (!) به لرد سیاه پس داده شدند) به صورتی کاملا عادلانه اعلام خواهند شد و هرگونه اعتراضی قبل از نطفه، خفه خواهد گردید.

آخرین اخبار را در شماره بعدی به اطلاع شما خوانندگان محترم خواهیم رساند.

ویرایش شده توسط بیدل آوازه خوان در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲ ۳:۰۱:۳۷

هه!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
توجه!
توجه!

قسمت دوم تحلیل نبرد اهنین: تحلیل پست های شرکت کنندگان.

بزودی از رادیو وزارت.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
توجه!
توجه!

قسمت دوم برنامه تحلیل نبرد اهنین: مصاحبه با شرکت کنندگان درباره انتخاب سوژه ها.
[/color]

بزودی از رادیو وزارت.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.