هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
وزیر جامعه جادوگری تغییر کرد/ نقل و انتقالات بازیکنان یا کلاه / پرفسور فلیت ویک هشدار دادند؛ همین گونه پیش برویم تا چند روز آینده باید منتظر وزیر جدید باشیم

وزیر جامعه جادوگری تغییر کرد

به گزارشِ جادوگر نیوز و به نقل از "دفترچه خاطراتِ یک وزغ تنها" دیروز رسما کلاه وزارت بر سرِ تد ریموس لوپین دیده شد! در برگی از این دفترچه که متعلق به وزغی صورتی رنگ می باشد که اکنون در کما است، آمده است :

- « کلاه عزیز من بزودی به طرز مرموزی گم خواهد شد. هر چند قرار است من به کسی نگویم که در قبال این گم شدن چه شلوارک های زوپس نشانی رشوه هدیه گرفتم ولی تو که هر کس نیستی! »

در آخرین برگ های این دفترچه خاطرات به وضوح حتی وزیر بعدی نیز مشخص شده بود که متاسفانه رسانه ها همین امروز به متن این دفرچه دسترسی پیدا کردند. در این دفترچه خاطراتِ جیبی آمده است که "یک گرگِ مردود سر کار خواهد آمد" و همچنین اطلاعات جالب دیگری نیز از روابط این وزغ تنها با مورفین گانت وزیر اسبق سابق، و همینطور مکاتبات سری اش با رئیس آزکابان، تام ریدل نیز وجود دارد که کم کم و پس از دریافت رشوه پاداش لازم، در اختیار عموم ملتِ سرافراز و آستکبار ستیز و همیشه در صحنه و همینطور چیزپرورِ جادوگران قرار خواهد گرفت.

در آخر این مقاله به قسمتی از نوشته های این " وزغِ تنها و در کما" اشاره می کنیم.

- « امیدوارم این دفترچه دستِ این پیام امروزیها نرسه و یا حداقل با قیمت پایین نرسه، بالاخره اسرار مملکتی خرج داره ...

جریانات عجیبی رو در آینده طرح ریزی کردیم؛ تحریم و پلمپ و کلی شلوغ بازی های دیگر در راه خواهد بود و همینطور وزاری جادوگری بعدی ... »

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نقل و انتقالات بازیکنان یا کلاه

مدتی است که نقل و انتقالات بازیکنان آغاز شده است و رئیس فدراسیون کوییدیچ رسما در چند هفتة پیش نقل و انتقالات را آغاز کرد. اما این روز ها به نظر می رسد که نقل و انتقالات کلاه بیشتر مد جذاب باشد و همینطور واضح است که این روند تا وقتی که یک کودتای اساسی و پاینده رخ ندهد ادامه خواهد داشت.

ادامه مقاله را در صفحه 5 بخوانید.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بیانیه سیاستمداران و صاحب نظران جامعه جادوگری ؛ پرفسور فلیت ویک هشدار داد؛ همین گونه پیش برویم تا چند روز آینده باید منتظر وزیر جدید باشیم / رون ویزلی اعلام کرد: جامعه جادوگری در سراشیبی سقوط است

به گزارش جادوپرس و به نقل از میوه فروشی اصغر عاقا دیروز رون ویزلی که از نویسندگان، محققین، جامعه شناسان، قهرمانانِ داستان و همینطور ملتروی صحنه می باشد، مقاله ای منتشر کرده که شما را به خواندن آن ترغیب می کنیم.

در این مقاله یک هشدار بزرگ داده شده است؛ جامعه جادوگری در سراشیبی سقوط قرار دارد، این در حالی است که وزرا و قدرتمند زوپس نشان و بی زوپس و یا چیزکش جامعه، چه اسبق و چه افعل (فعلی) ، در خوشی و سلامتی با هم کلاه پاس می دهند!

پرفسور فلیت ویک نیز در همین باره یک مقاله بلند بالا را به انتشار درآورد و در کنفرانس خبری جِنِو (از همون ژنو میاد) این پاسکاری کلاه را به نقل و انتقالات کلاه تشبیه کرد، نقل و انتقالاتی که با اقبالی بیشتر از نقل و انتقالات کوییدیچ روبرو شده است.

او در این کنفرانس با تاکید بر این که به آینده جامعه جادوگری و اتفاقات آینده مشکوک است گفت:

- « از نظر من تمام این اتفاقات دارای دست های پشت پرده هستند. من به آینده جامعه جادوگری و نحوه انتخاب وزرا مشکوکم؛ نخست که وزیر گانت بوسیله نفوذیانش روی کار آمد و بعد از آن هم با کودتایی احمقانه وزیر گانت رفت و فردی بد تر یعنی وزغِ صورتی جادوگران روی کار آمد، و تازه اسم خودش را هم "بلخود" گذاشت! این یعنی فاجعه ... »

ایشان در بخشی از صحبت های خود ضمن هشدار به وزیر فعلی که فردی خردمند و زیر حمایت راهنمایی های آلبوس دامبلدور است گفت:

- « امیدوارم که تد لوپین، وزیر فعلی، قدرتمند در جایگاه خود بماند. تا ما شاهد یک پاسکاری دیگر نباشیم ... »

// پایان
------------------------------------------------------------------

اینم دویستمین پست ما ! تبریک به خودم ...

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
ای ساحره های جهان!

احساس می کنین حقوق شما پایمال شده است؟احساس می کنید که نیاز به همراهی و کمک دارید؟
به جمع ما بپیوندید تا حقوق از دست رفته و نرفته اتان را به شما بازگردانیم!

با تشکر- روابط عمومی سازمان بین المللی حمایت از سواحریون.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
سقوط یک چیزکش!
نگارنده: هلگا هافلپاف

شاید تا چند ماه قبل کسی باور نمی کرد که تا مدت های مدید، ظلم و ستم مرد چیزکش، از جامعه ی جادوگری جدا شود. ملت آنقدر در چیز فرو رفته بودند که انگار چیز در آنان فرو رفته بود!()

اما نوری از دور دست ها تابید و کودتایی مردمی کم کم عرصه را بر او تنگ کرد. بانو آمبریج که بسیاری از چیز هایی که مورفین گانت به طور پنهانی انجام می داد را علنی کرد. بسیاری از یاران گانت که به خاطر تهدید و ارعاب و وعده های پوچ و تو خالی وی در کنارش مانده بودند از او جدا شدند و به جبهه ی زوپسیان همیشه قهرمان پیوستند.

یاران باقی مانده ی گانت که بعضاً با طلسم فرمان دور او مانده بودند یا از خویشان و نزدیکانش بودند، در تلاشی بی فایده به وزارت و دولت موقت حمله ور شدند که شکست مفتضحانه ای خوردند و مجبور به فرار به آزکابان شدند.

در اینجا بود که یک بار دیگر دولت چیزکش نشان داد بر هیچکدام از شعارهای آزادی و پرواز استوار نیست.
آن ها اینجانب را که برای رهنمود ها و پند های اخلاقی و انسان دوستانه به آزکابان رفته بودم، دنبال کردند و در اتاق کارم در وزارت گیر انداخته و دستگیرم کردند.
در زندان شکنجه های جسمی و روحی بر من روا داشتند اما مرلین را شکر می کنم که همین کار ها باعث شد که ذات پلید وی روشن شده و بالاخره با کمک رانده شدگان و دولت موقت سرنگون گشتند.

و حالا همه با هم می توانیم فریاد بزنیم:
مرگ بر آزادی دروغین...
مرگ بر پرواز چیزکشی...
درود بر بانو آمبریج...
درود بر زوپس...
درود بر ملت همیشه در صحنه...

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
پیروزی مقتدرانه دولت ساحره سالاری در جنگ آزکابان

دولت ساحره سالاری در اقدامی خودجوش که گفته می شود با دخالت های نابجای رانده شدگان نیز همراه بود، موفق شد تا در جنگ آزکابان با اقتدار مطلق ارتش آزکابان را مغلوب و منهدم کند. بر اساس گزارشات محلی تلفات در جبهه هواداران گانت فراری و ملعون بالا بود و تعداد زیادی از کورممدها و جاسمین و سوگلی ها به هلاکت رسیدند. متاسفانه علیرغم تاکتیک های نظامی خارق العاده بانو آمبریج، افراد وزارتخانه به دلیل دخالت های اشتباه ستاد رانده شدگان، نتوانستند مورفین گانت فراری و ملعون را دستگیر نمایند.

خبرها حاکی از این است در آخرین لحظه که تک تک عوامل اصلی ارتش آزکابان دستگیر شدند، گانت که کار خود را پایان یافته دید، ده کیلو «چیز» را در یک حرکت بلعید و به شدت high شد و در حرکتی انتحاری به دل دریا زد، دریا دل درد گرفت و مورفین به ناکجا دفع شد. اگرچه به دنبال تحقیقات مشخص شد گانت هنوز زنده می باشد و رد وی تا نواحی شمالی گرفته شده است. به نقل از برخی کارآگاهان وزارتخانه، گانت احتمالاً با گله گوزن های شمالی همراه شده است.

بانو آمبریج، پس از فتح آزکابان دمنتورها را بوسه باران نمودند و همگی شان اهلی بانو شدند. ایشان همچنین سریعاً میز محاکمه را برقرار نمودند و یک به یک در همانجا عوامل آشوب و متحدین گانت را محاکمه کردند.

گفته می شود برخی از این افراد سعی داشتند در حین آزاد شدن سایر زندانیان سیاسی و رنج کشیده دوره گانت، شامل الاغ های جفتک انداز و هیپوگریف های پر عضله، خود را در لابلای آنها قرار دهند و چهار دست و پا فرار نمایند اما در پل صراط دستگیر شدند. احکام صادر شده برای مجرمین در اوج آمبروکراکسی صادر شده و تا این حد عدالت در تاریخ جادوگری بی سابقه بوده است. مرلین از آسمان به خودش قسم فرستاد، تنبان طلایی اش را در میان ابرها چرخاند و اذعان کرد که همینطور است.

بانو آمبریج پس از جنگ و در حین ترک آزکابان به مقر سیاسی خود خطاب به مردم در جراید و رسانه ها اعلام کرد که به زودی هر شب راس ساعت 9 با جمع آوری زباله، سفره های حاوی گالیون ها فراوان توزیع می گردد و مردم شریف جامعه از این پس می توانند طعم نان را بچشند و تمایز پلاستیکی که گانت در اسم نان به آن ها می انداخت را با نان واقعی درک نمایند.

شایان ذکر است صدها کیلو تن «چیز» از آزکابان کشف گردید که همگی به مدد کارشناسان خبره سنت مانگو سریعاً مبدل به داروی جامد جهت درمان بیماران نیازمند در سنت مانگو شد.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
شبنامه ی هلگا

هلگا هافلپاف، از اعضای محفل ققنوس و همچنین معاون وزارت موقت سحر و جادو که اکنون در بند به سر می برد و بعد از سخنرانی آتشین خود بر بالکن آزکابان به شدت از او مراقبت می شود با سختی پیامی برای ملت جادوگر بیرون داده.

در این متن بانو هافلپاف جادوگران و ساحرگان را به قیام بر علیه ظلم و جور دولت چیزکش مورفین گانت تشویق کرده و وعده داده در صورت آزادی مجدداً به آن ها ملحق خواهد شد و تا نابودی دولت موسوم به آزادی و پرواز می جنگد.

شبنامه ی بانو هافلپاف را می توانید در همین صفحه بخوانید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
محفلیان بر میخیزند

طی اخباری که از چند روز پیش تا حالا به دست ما رسیده نشان میدهد که در محفل غوغا برپا شده است.
علت این جنب و جوش دستگیری هلگا هافلپاف یکی از اعضای محفل ققنوس هستش. تمامی اعضای محفل، ققنوس وار برخیزیدند و شروع به اعتراض کردند. البوس دامبلدور رهبر محفل ققنوس خودش رسما وکالت ننه هلگا را به دست گرفته و از تمام محفلی ها خواسته تا بریزند تو بند ساحرگان و هلگا هافلپاف را نجات دهند.

همچین البوس دامبلدور به مورفین گانت و تام ریدل اخطار جدی داده است.

اما نکته ی دیگر انکه طی یک عملیات انتحاری و طبق دستور البوس دامبلدور اعضای محفل ققنوس به ازکابان حمله کردند تا حق مورفین گانت را دستش بگذارند اما مورفین گانت به موقع متواری شد. هم اکنون اعلام میدارم:
مورفین گانت از طرف ستاد رانده شدگان و محفل ققنوس تحت تعقیب قرار گرفته و برای سر او جایزه گذاشته اند.
MORFIN GANT
تصویر کوچک شده

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
لودو بگمن در دادگاه حاضر شد.

تصویر کوچک شده

صاحب اين عكس،لودو بگمن،ساعاتي پيش در دادگاه تابستان و آزادي حاضر شد و از خود دفاع كرد.

گزارشي از جلسه دادگاه مورخ چيزم دي ماه:

نام متهم:لودو بگمن

قـاضـی دادگاه : تام ریدل مقلب به داماد سرخونه!

چکش دار دادگاه : مورفین گانت مقلب به چیـزکش معـرکه!

بلبل و سوگلی دادگاه: مروپی گانت

وکیلان متهم: بانوان دلاکور و آیلین!

وكيل دولتي حاضر در صحنه:چارلي ويزلي

جرايم:نقل قول:
موارد اتهامی: 1. ایجاد حکومت دیکتاتوری و فضای سرکوب و خفقان در مدت زعامت بر وزارت سحر و جادو 2. شرکت در کودتای زمستان و تلاش در جهت براندازی دولت قانونی با همکاری دلوروس جین آمبریج 3.تردد بدون لباس در معابر عمومی هاگزمید طی گزارش شماره 30 4.تلاش برای زدن مخ بانو مروپ گانت،همسر قاضی دادگاه،تام ریدل!

بعد از دعوت شدن لودو بگمن براي ارائه دفاع،وي گفت:
نقل قول:
آقایون! خانوما! ملت! من من نیستم، من الان آزادم ... من یکی دیگه ام که معجون مرکب به خوردم دادن ... منِ واقعی الان اون بیرون داره برای بریدن سر مورفین نقشه میکشه، من نسخه ی تقلبی ام!

وي افزود:در آزكابان مرا چيزخور كرده اند.
او در ادامه به مشنگ بودن زندانبان اعتراض كرد و درباره جرايم اين گونه سخن گفت:
...
با عرض تاسف بايد بگم كه روزنامه پول كاغذ اضافي براي نوشتن ادامه گزارش نداره پس براي مطلع شدن از دادگاه به دادگاه آزكابان مرجعه كنيد.

اميدواريم قاضي تام ريدل با بصيرت اين مجرم بد لباس را به اشد مجازات محكوم كند.

ياكسلي،خبرنگار پيام امروز و آزكابان نيوز

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
پرفسور فلیت ویک : نفوذ چیزیان افزایش یافته ! به دولت مقتدر بانو آمبریج هشدار می دم !

عصر امروز، پرفسور فلیت ویک در حالی که با چهره ای برافروخته و خشمگین از دفتر وزارت فرهنگ و آرشاد جادویی خارج می شد، به سیل عظیم خبرنگاران گفت :

- نفوذ گروهک خمار و بی چیزِ چیزیان هر روز داره افزایش پیدا می کنه؛ اون ها بواسطه عوامل نفوذی دارن در کار های عادی دخالت می کنن و چه بسا کم کم دوباره حکومتِ ناپسند و معتادپرور خودشون رو دوباره روی کار بیارن !

پرفسور فلیت درحالی که به سمت جاروی پارک شده اش در آن طرف خیابان می رفت، به خبرنگار ویژه ما گفت :

- من به وزیرِ محترم و مقتدر هشدار می دم؛ بانو آمبریج باید حواسش به اتفاقات اطراف باشه هرچند تا الان ایشون از بهترین وزرای تاریخ بودند.

- اما بالاخره، نفوذی ها دارن افزایش پیدا می کنن و این یک زنگ خطر محسوب می شه !

خبرنگار ما از پرفسور فلیت ویک درباره گروه رانده شدگان، محفل و دستگیری و هلگا هافلپاف پرسید:

- من نسبت به رانده شدگان فعلا نظری ندارم ولی به نظر نمی آد که خطری داشته باشند؛ من خودم یک محفلی ام و محفل و تمام ارزش های اون رو ارجع بر همه چیز می دونم ...

- هلگا هافلپاف هم به دلیل همین نفوذی ها دستگیر شد؛ و گرنه کی از مخفیگاه آخر معاون وزیر و اینکه در چه ساعتی نگهبان ها برای استراحت می رن، خبر داشت ؟

خبرنگار ما سوالات اختصاصی دیگری نیز پرسید، که بزودی در یک مقاله منتشر خواهد شد.

در ضمن پرفسور فلیت ویک در آخر این را به خبرنگار ما گفت که مقاله هایش همه در دست تهیه هستند و بعضی بدلیل سیاست های تازه وزارتخانه فعلا چاپ نمی شوند.

ایشان در این باره گفتند بزودی درباره یک سری از مقالاتی که قولشان را داده بودم، نتیجه گیری شده و وضعیت انتشارشان مشخص می شود.

به نظر شما چه چیزی باعث عدم انتشار این مقالات می شود ؟ در مقالات بعدی ما، راز های بسیاری اشکار خواهد گشت.

کینگزلی شکلبوت
نویسنده ارشد پیام امروز

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
بالاخره سازمان نجوم و ستاره شناسی، لب گشود!

در روزهای اخیر شکایت نامه های متعددی از سوی سازمان نجوم و ستاره شناسی به دولت موقت و مقتدر، just becuase of دولت آزادی و پرواز ارسال شده است ... شرح کامل مطالب در وسط صفحه 3!

صفحه مذکور:

اولین سوالی که به ذهن هرکسی خطور می کند، این است که چرا باید این اتفاق در این زمان و با روی کار آمدن دولت موقت و مقتدر ِ وزیر آمبریج رخ بدهد، درحالیکه توضیحات اولیه نشان از شکایت از دولت آزادی و پرواز ِ وزیرگانت مورفین گانت دارد.

در ادامه به شرح کامل این موضوع میپردازیم.

ماجرا از آنجایی آغاز شد که فلور دلاکور، عضو برجسته ی سنس (سازمان نجوم و ستاره شناسی) و استاد عالی رتبه و چندین ساله ی مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز، بالاخره سکوتش را شکست و در حضور هزاران(!) دانش آموز مشتاق به یادگیری علم نجوم و ستاره شناسی، پرده از اسرار نهفته در این سازمان برداشت.

ایشان با اعلام نمودن این حقیقت که با ادامه دادن شغل شریف منجمی، به هیچ جای خاصی نخواهند رسید و حتی خرج همسر و فرزندانشان را نیز نمی توانند در بیاورند، پروژه ی شکایت از دولت آزادی و پرواز را کلید زد. در حقیقت تمامی دانش آموزان بعد از گوش سپردن به سخنان پروفسور دلاکور در کلاسشان، و اندکی به کار انداختن شعله های تفکر مغزیشان، دریافتند که حقیقتا چه حقیقت دردناکی در حال وقوع است.

پس از آن سیل عظیم دانش آموزان، با راهنمایی پروفسور دلاکور شکایت نامه هایی تنظیم کرده و ارسال نمودند تا شکایت خود را به گوش دولت موقت و مقتدر برسانند و خرابه هایی را که دولت پیشین از خود بر جای گذاشته است را، دوباره بنا کنند و آبروی بر باد رفته ی سنس را دوباره بازگردانند.

حال نوبت آن است تا مشکل بوجود آمده برای این سازمان و اعضای آن را، تمام و کمال به چشمان شما خوانندگان عزیز برسانیم. در ابتدا توجه شمارا به شکایت نامه ی @#%$# که برای حمایت از ایشان از بردن نامشان عاجزیم، جلب مینماییم:

نقل قول:
ای وزیر چیزی!
دست از سر این مردم بردار!
تو فقط به فکر فروش چیز و پر کردن جیب خویش می باشی.
من به شخصه در دستگاه حکومتی تو بودم و از ساز و کار دولت به اصلاح آزادی و پرواز خبر دارم.
من می دانم چرا کسی را استخدام نمی کنید، چون در آخرین بازدیدم از سازمان نجوم و ستاره شناسی دیدم غلام ها و کور ممد ها و نور ممد هایی که در آنجا نئشه بودند و تو به آن ها الغا می کردی که در فضا هستند.
مگر این معتادان و عملی ها، منجم و ستاره شناس می خواهند؟!

وزیر دست از سر این مردم بردار و بگذار کار بلدانی مانند بانو آمبریج زمام امور را به دست بگیرند!
باشد که وزیر نباشد.

در ادامه طی مصاحبه ای خصوصی این شخص مجهول الهویه اظهار داشتند که: همونطوری که توی متن اعتراضم هم گفتم تنها مقصر وزیر چیزکش سحر و جادوئه که اونجا رو پر از معتاد و عملی کرده و تمام وسایل نجوم و ستاره شناسی رو هم تخریب کرده. باید این وزیر از قدرت کنار برود.

خواندن را متوقف نکنید و تا پایان مارا دنبال کنید تا بیشتر شمارا در جریان مشکل بزرگ این سازمان مهم کشور قرار دهیم.

حتما بارها و بارها شنیده اید که وزیر پیشین سحر و جادو مدام از فرستاده شدن به فضا سخن میگفت. چیزهای جدید و مرغوبی کهنه و تقلبی ای که به دروغ شما را به فضا میفرستاد و شما را فضانورد جا میزد. مشکلی که دقیقا به خاطر همین موضوع بوجود آمد. به دلیل عدم توجه و آینده نگری، که به هیچ وجه در مورفین گانت دیده نمیشد و سبب بوجود آمدن این ماجراها شد.

دولت آزادی و پرواز با این کار، رسما تلاش جان گداز و چندین و چند ساله ی منجمان کشور را زیر سوال برد و تمام اکتشافات و اختراعاتی که آن ها برای فرستاده شدن به فضا دریافته بودند را بر باد داد. چرا که آن ها تنها با یک چیز، همه را فضانورد جا زدند.

کجاست تمام آن وعده هایی که برای پیشرفت تمام سازمان های دولتی کشور، توسط مورفین گانت داده شده بود؟ آیا سنس برای ایشان اهمیتی نداشت که نه تنها بودجه ای به آن اختصاص داده نشد، بلکه تمام دستاوردهایی را که آن ها با تلاش شبانه روز جان گدازشان کاشته بودند، از ریشه برکندند؟

این موضوع که شغل منجمی تنها بوسیله ی یک چیز به خطر بیفتد، حقیقتی انکار نا شدنی است که برای تمام منجمان و نجوم دوستان سخت و دردناک است. بخصوص که اکثرشان از کار برکنار شده و جایگاه خود را به معتادان عملی داده اند.

بی شک وزیرگانت ِ معتاد ِ چیزکش، با "گسترش تولید و پخش چیز" و "همگانی کردن مصرف چیز "و "اختصاص دادن جایگاه های ویژه برای چیزکشیدن در معابر عمومی و خصوصی" و "راستین نشان دادن فرستاده شدن به فضا توسط چیز"، کل اعتبار و شهرت سازمان نجوم و ستاره شناسی را نابود کرده اند.

در ابن رابطه مصاحبه ای با یکی از اندک کارمندان ِ منجم ِ باقی مانده در سنس داشتیم، ایشان بیان نمودند: همه ی نجوم دوستان و همکاران ِ واقعیه من، هر روز انگشت نمای مردم میشن و جملاتی از این قبیل را می شنون: "هه من دیشب فژا رفتم حاااال، اونوخ تو شد شاله ژون میکنی شفینه بشاژی بری همون ژایی که من دو شوته با چیژ بهش میرشم. یه عمریه ول معطلین! والا ... ! ". با وجود این بحران اجتماعی بزرگی که رخ داده، واقعا چطور میتونیم مثل گذشته با افتخار سرمونو بالا بگیریم و اعلام کنیم که ستاره شناس هستیم؟

ما نیز، از طرف تمامی نجوم دوستان و منجمان عزیز، از مورفین گانت میخواهیم که با چشمانی باز و آگاهانه به این فکر کنند که با به فضا فرستادن دروغین مردم بوسیله ی چیز، به جایی نخواهند رسید و شغل شرافتمندانه منجمان را نابود نکنند و آن ها را از کسب و کار نیندازند. زیرا که این کار در نهایت برای خودشان گران تمام خواهد شد.

موضوعی که باقی می ماند این است که چرا حالا؟ چرا شکایت از دولت پیشین باید به دوش دولت جدید بیفتد؟ دلیل آن کاملا واضح و مبرهن است.

در دولت پیشین چنان خفقانی پیش آمده بود که کسی جرات شکایت و سخن گفتن از تمایلات و نظرات شخصی خود نداشت. از طرف دیگر همگان میدانستند که شکایت به این دولت ِ چیزدوست، هیچ سود و حاصلی برای آن ها در بر ندارد، چون مگر دولت چیز، میتواند چیز ِ خود را از خود جدا کند؟

اما با روی کار آمدن دولت موقت و مقتدر و فرو ریختن برف صلح و آزادی بر سر تمامی مردم، بار دیگر عرصه برای آزادی بیان باز شد و سنس و نجوم دوستان، فرصت را برای بیان حقیقت تلخ بوجود آمده مناسب دانستند و مشکلات خود را با وزیرآمبریج مطرح کردند.

ایشان نیز به سرعت واکنش نشان داده و حرف آن ها را درست و صحیح پنداشتند و در تلاش برای بازگرداندن غرور و افتخار پیشین این سازمان بر آمدند.

با وجود تمام این اتفاقات، چه کسی می تواند همچنان یار و طرفدار مورفین گانت و چیز و چیزکشی باقی بماند ... ؟

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۹:۱۹

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
خوانندگان وزین و لاغر پیام امروز، تازه ترین خبرهای این دو روز اخیر در ویژه نامه ای که می بینید، به اطلاع شما می رسد.

تیتر اول: رون ویزلی را چه شده است؟

یکی از متحدان وزیر قانونی، رونالد ویزلی در طی اقدامی عجیب و غیرقابل پیش بینی از جزیره ی آزکابان متواری و به ستاد رانده شدگان واقع در همسایگی وزارت سحر و جادو پناهنده گردیده است. گزارش ها حاکی از حیرت وزیر مورفین و هاج و واج ماندن بانو وزغ دلورس می باشد که هریک سعی در توجیه ماجرا به نفع خویش دارند ولی به گزارش موثقِ منابع اوثق الموثق (!) رون ویزلی به طور ناگهانی دچار تنگی شدید در ناحیه ی دل گشته و به دوستان خوش در محفل پیوسته است. در اولین فرصت مصاحبه ای با وی ترتیب داده خواهد شد ولی در حال حاضر به دلیل خطر دوگانه هم از جانب کودتاچیان و هم از جانب نیروهای خشمگین مقاومت، دسترسی به ایشان غیرممکن گزارش شده است.

تیتر دوم: قطع شدن بارش برف در دنیای جادو!

به دنبال مقاومت روزافزون و شجاعانه ی حامیانِ وزیر قانونی و تابستان دوستِ چیزپرست، بانوی اشغالگر، دلورس آمبریج ناچار شد به اعتراضات مردمی توجه نموده، بارش برف و ایجاد سرما را متوقف سازد.

پس از ابراز خشنودی توسط ملت همیشه بیدار و در صحنه، بانو وزغ دلورس به طرزی خصمانه و حاکی از "لجش در اومدنِ" زیاد اعلام نمود فردا دنیای جادو را زیر کوهی از برف مدفون خواهد نمود. ولی خبرنگاران هوشمند ما پرده از توطئه ی شوم این بانو برداشتند:
نقل قول:
بیدل آوازه خوان
ملت فریب نخورید... فردا دلورس آمبریج سایت را زیر مواد سفید رنگی پنهان خواهد نمود و آن را برف خواهد نامید ولی شما هشیار باشید.. این همان "چیز" است که فردا این سایت را سپیدپوش خواهد نمود!

زنده باد سپیدی و پیروزی!

منابع موثق خبر از مذاکرات پشت پرده، بین وزیر گانت و بانو دلورس می دهند که آخرین محموله ی "چیز" معامله شده توسط جادوگران شرق کشور را به وفور در اختیار جادوگران و ساحره ها قرار دهند و این دو قشر را از یکدیگر جدا و دور و درمانده و... نگه دارند. البته چیزی درمورد غیر آسلامیک بودن جریانات پشت پرده مابین وزیر قانونی و وزیر تحمیلی و آستکباریست گزارش نشده است.

تیتر سوم: این تیتر درست در زمان زیر چاپ رفتن روزنامه فراموشمان شد! در ویژه نامه ی بعدی این خبر را نیز به اطلاع شما عزیزان خواهیم رسانید... آها! یادمان آمد:

تیتر سوم: سکه های آمبریجی!

اخیرا سکه های با تصویر وزیر تقلبی ضرب گردیده و در اختیار همگان قرار گرفته اند. خبرنگار ما پس از جستجوی بسیار محل ضرب این سکه ها در زیرزمین وزارتخانه ی سحر و جادو را یافته و به حقایق مخوفی دست پیدا کرده است. وی می گوید:

- باور نکردنیه آقا! شونصد تا لپرکان گذاشتن تو زیرزمینشون و گالیون های تقلبی می سازن و به دست ملت میدن! انگار ملت تسترالن! هرچی تو خزانه ی وزارتخونه بوده برداشتن واسه اون وزغه خانومه لباسای شیک و پالتو پوست خریدن و حالا با طلای لپرکان ملتو فریب میدن! تازه... هیچ می دونین گذاشتن عکس آمبریج روی اون سکه ها یعنی چی؟

* یعنی چی؟

- یعنی اینکه زرشک! اون زرشک گریفی رو نمیگم این یکی زرشک رو میگم که با پلو می خورن! بهله آقا... زرشک! ساحره ها رو گول زدن! اصن دیدین این جادوگرایی که داعیه ی حمایت از حقوق ساحره ها دارن چی میگن؟

* چی میگن؟

- حالا هرچی میگن مهم نی که! مهم اینه که طرف دیده با لباس و هویت جادوگری نمی تونه به اهداف پلیدش در بین ساحره ها برسه و حالا رفته تغییر جنسیت داده و به هیئت یه وزغ ساحره دراومده تا حرفاش رو به کرسی بنشونه و ساحره ها رو تسترال کنه! ینی واقعنی ساحره ها تسترال میشن؟

و ما از شما می پرسیم ساحرگانی که به آن وزغ تحمیلی وزیر تحمیلی پیوسته اید... آیا شما واقعا تسترال خواهید شد؟؟؟؟

ویرایش شده توسط بیدل آوازه خوان در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۸ ۱۷:۲۹:۵۴

هه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.