هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: موسسه ی کار يابی وزارتخونه
پیام زده شده در: ۰:۵۵ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۷:۴۸:۲۴
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 714
آفلاین
درود بر وزیر آمبر و شرکای شورا بجز برادر کوچکتر

ما، مرلین کبیر اعلام آمادگی خویش را برایتان اعلام میداریم و می فرماییم که برای ما نیز شغلی دیگر در نظر بگیرید که هزینه ی نگه داری از این آثار باستانی ( که خودمان باشیم) بسیار زیاد است، از فرچه ی نقاشی برای تمیز کردن و گرد و غبار گیری گرفته تا بقیه ی مایحتاج!

و اما از انجا که بسیار فسیل میباشیم، شغلی در خور قدمتمان میخواهیم، مشاوری، ادوایزری، رئیس موزه ای، آثار باستانی ای چیزی باشد که خیلی هم بهتر.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

سلامُنعلیکم یا وزیر !

عاغا من اول ؛ من اول ! من اولویت !!!

جسیکا پاتر هستم ! با قابلیت های فراوان ! خخخ

ب ما ازون کارا ک تو اِسمِس گفتین بدین !

خلاصه اینه ؛
دلم یه کار جدید میخواد که صبح زود نخواد پاشم ! حقوقشم توپول باشه ک بتونیم ب قـر ُ فـِر ِ مان برسیم ! نزدیک هم باشه .. محیطشم فان باشه ... دیگه ... همین دیگه ... بقیه اش رو هر جور خودتون صلاح میدونین ! من که کلاً انتظاری ندارم !!! :)) نبوووووووووود ؟
- جائی مدیر عامل نمیخواد ؟؟؟

بانو آمبریج می فرمایند:

اولاً من به هیچ عنوان ماشین ظرفشویی نمیخرم. خواستم گفته باشم خلاصه.

دوماً پاشو برو سازمان فرهنگ و هنر جادوگری، یکی از سه عنوان شغل ذکر شده در بخش استخدامش رو انتخاب کن، یکی دو تا لینک از آثار رسانه ای باستانی خودت هم قرار بده، من به رئیس سازمان سفارشتو میکنم.

کارت بسیج، کارت جانبازی، کارت نقص عضو، کارت خانه داری هم یادت نره ضمیمه درخواست استخدامت کنی ها.

ویرایش شده توسط جسیکا پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۱۷:۳۷:۳۹
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۱۸:۱۰:۱۸

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ای ملت شریف ساحرگی و البته با ننگ، کمی هم جادوگری !

من دلوروس جین آمبریج، وزیر مقتدر هم اکنون در اینجا از همه شما دعوت می کنم تا به دولت به شدت پاک و ضد عفونی شده ساحره سالاری ملحق بشین. به شما اطمینان خاطر میدم که تمام دشمنان این مرز و بوم با مدد پیف پاف از بین رفته اند. هیچ خطری دیگر جامعه را تهدید نمی کند. می توانید با خیالی آسوده به دولت ملحق شوید، کار کنید، جون بکنید، عرق بریزید، عرق خودتون رو جمع آوری کنید، سپس بندازید به ماگل ها و در نهایت پپسی آور خانواده خود باشید.

شما قصد دارید به دولتی ملحق شوید که زوپس همیشه قهرمان ازش حمایت میکنه. در نتیجه این دولت اراده کنه، اوضاع جوی را تغییر میده براتون، اراده کنه رنگ در و دیوار رو عوض میکنه. این دولت در اوج آمبروکراسی حقوق شهروندی تک تک تون رو رعایت میکنه.

ما اصلاً مثل ماگل ها اهل مدارک فوقش لیسانس گرایی و این چرندیات نیستیم. ما اینجا بر اساس شایستگی تان به شما شغل میدهیم. توهمات در این دولت جایگاهی ندارد اینجا دولت تکاپو و پویایی ست. ما برای استخدام به تحصیلات مکتبی و نهضت سواد آموزی شما هم اعتماد کامل داریم. میدانیم گرچه ممکن است مغز بعضی هاتون پر از تهی باشد، اما قلب تان بسیار رعوف است و حداکثر گناه تان ممکن است جهش های ژنتیکی باشد.

بیایید و تقاضای شغل کنید. اینجا بیایید و از خودتان بگویید. از علایق، توانمندی هایتان تا بتوانم شغلی در خور شما پیدا کنم و شما را به محل استخدام نهایی ارجاع بدهم.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
سلام ارنی عزیز
در سازمان حمایت از ساحره ها ثبت نام کردم اما با اجازه شما و وزیر محترم سحر و جادو در سازمان کارگاهان ثبت نام کنم.

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۷ ۱۲:۵۷:۰۰

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
وای مامان مینروا
خوبی مینروا؟

وزیر که نیستش، یه سر رفته مرز افغانستان یه محموله رو جابجا کنه!
شما اگه از هاگوارتز اخراج شدی و توی مخارج روزانه موندی، می تونی بیای و توی دفتر فرماندهی کاراگاهان عضو بشی. خیلیم بهت نیاز داریم اتفاقاً. :pretty:

همچنین سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها هم عضو فعال می پذیرد.

موفق باشی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
با سلام به خدمت وزیر محترم سحر چادو :pretty:
دنبال کارم اگرمیشود میخواستم کمکم کنید.
باتشکر

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
پس من با اجازه جناب وزیر به دفتر کارآگاهام میرم.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
بوق بر تو مودی! حواسمو پرت کردی رفتم تو دفتر کاراگاهان جوابت رو فرستادم. ضمنا پیشاپیش هر گونه حواس پرتی ناشی از فضانوردی رو تکذیب می کنم.

دخالت در امور عالیه ی مملکت می کنی؟! بفرستم آزکابان بوست کنن؟ گرچه با اون چشم باباقوری و دماغ قلوه کن و صورت زخم و زیلیت شک دارم دیوانه سازی حاضر به بوس کردنت بشه. عَلی اَیِّحال... گفتی که:

نقل قول:
بنده اعتراض دارم! دفتر مگه بهزیستیه که هرچی بیخانمانه رو میفرستین اینجا؟! مگه ما التزام عملی خودمونو به چیزبرای شما ثابت نکردیم که هرچی ممده واسه راپورت می فرستین اینجا؟!

بی خانمان؟! ممد؟! داری به کاراگاهان آینده جسارت می کنی؟! اگه قرار بود منم دنیا رو از چشم باباقوری تو ببینم که الان کاراگاه عالی رتبه نبودی اینجوری شاخ شی باسه من!
بعدشم تو! هیشکی نه، تو! التزام عملی به چیز داری؟! التزامت رو ثابت کردی؟! بگم؟... بگم؟... اسناد و مدارکش موجوده. میگم. این از فرم عضویتته تو دفتر:

نقل قول:
4. آیا به «چیز» التزام عملی دارید؟ به هیچ وجه ممکن!وزیر خمار را نمی دانم ولی کاراگاه خمار به چه درد وزارت میخورد پسرم؟ به قول شاعر که می گوید: «هرچه بگندد نمکش می زنند/وای به روزی که بگندد نمک» گرچه فعلا نمک های گندیده روی کار آمده اند!

من معتاد نیستم!

نقل قول:
اصلا نمیشه یاکسلی رو بفرستین جهت ساقی شدن تربیت شه واسه شوما کارکنه؟ اصلن بفرستینش زیر دست هوگو آبدارچی بشه ها؟!

مسئله ی کاراگاها مسئله ی امنیت ملته وزیر جان! شوخی وردار نیس که!

ساقی گری و آبدارچی گری در دولت آزادی و پرواز جزو مشاغل فوق استراتژیک، خطیر و پر مسئولیتی است که فقط و فقط خاص الخواصی همچون وثوق پنالتی، پرویز سرسیلندر، ابی دربدر و فری فرفره را بر آن ها می گمارم و نامحرمان را بدان درجات راهی نیست!

بعدشم مگه من جزو ملت نیستم؟ بنده نماینده و عصاره ی ملتم! مساله ی امنیت من که در اولویت تره که! باید 4 تا نفوذی بین شما سفیدا داشته باشم یا نه؟ اگه بریزین سرم تو خواب خفم کنین کی جواب میده؟ تو؟!

نقل قول:
ضمنا یه کاری هم داشتم، اون محموله هه گفتین مورد امنیتی داره باید اسکورت شه صحیح و سالم دست طرف رسید، رسیدشم گرفتیم. فایرنزم با ضمانت شوما آزاد شد. بنده به همراه کاراگاه اسلینکرد به نیویورک هم سری زدیم، گویا مشکلاتی پیش اومده بود، اوناهم حل شد. امر دیگه ای باشه؟

ایول مودی! نیگا! ببین چقدر راحت می تونی بچه ی خوبی باشی! بیا و متنبه شو! بیا و برگرد به چیز! برگردید به آزادی و پرواز! بنده به شما علاقه مندم. همین الان برو از محفل استعفا بده بعدشم برو درخواست مرگخواریت بده بگو ارباب جوونی کردم. منو ببخشید. کیو کشته بودی؟... اوری؟!... اشکال نداره، ارباب عفوت می کنه. اصن خودش روزی هف هش ده تا مرگخوار آوادا می کنه، شرط می بندم اوری رو یادش نمیاد.

خدافز

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
وزیر محترم مردمی دولت آزادی و پروازا!

بنده اعتراض دارم! دفتر مگه بهزیستیه که هرچی بیخانمانه رو میفرستین اینجا؟! مگه ما التزام عملی خودمونو به چیزبرای شما ثابت نکردیم که هرچی ممده واسه راپورت می فرستین اینجا؟!

اصلا نمیشه یاکسلی رو بفرستین جهت ساقی شدن تربیت شه واسه شوما کارکنه؟ اصلن بفرستینش زیر دست هوگو آبدارچی بشه ها؟!

مسئله ی کاراگاها مسئله ی امنیت ملته وزیر جان! شوخی وردار نیس که!

ضمنا یه کاری هم داشتم، اون محموله هه گفتین مورد امنیتی داره باید اسکورت شه صحیح و سالم دست طرف رسید، رسیدشم گرفتیم. فایرنزم با ضمانت شوما آزاد شد. بنده به همراه کاراگاه اسلینکرد به نیویورک هم سری زدیم، گویا مشکلاتی پیش اومده بود، اوناهم حل شد. امر دیگه ای باشه؟

خدافس!

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۶ ۱۳:۳۱:۲۶
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۶ ۱۳:۴۴:۰۱

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نقل قول:

یاکسلی نوشته:
مسئولین محترم وزارت سحر و جادو!فکری هم به حال من بیکار بکنید.مردیم از بیکاری و بی پولی.یک کار مناسب برای من اسلیترینی پیدا کنید.
با تشکر

سلام یاکسلی
واقعا بیکاری و بی پولی بد دردیه و مسئولان باید رسیدگی کنن!
بنده عضویت در سازمان کاراگاهان رو بهت پیشنهاد می کنم.
در دولت آزادی و پرواز این سازمان منحصر به محفلی ها یا یک گروه خاص هاگوارتز نیست و شما به عنوان یک اسلیترینی می تونی عضو سازمان بشی تا راپورت کاراگاهانی که به ارباب قدرقدرت تاریکی، دولت آزادی و پرواز و یا چیز التزام عملی ندارن رو به بنده بدی. البته شما رسما مرگخوار نیستی ولی چون شناسه مرگخوار داری پس حتما به لرد سیاه وفاداری دیگه.

البته احتمالش هست در صورت افزایش اعضای سیاه کاراگاهان و فعال بودنشون، یکی دیگه از سازمان ها رو هم فعال کنیم و نیروهای وفادار به لرد سیاه رو در صورت تمایلشون منتقل کنیم اونجا و کاراگاهان کلا دست سفیدا باشه. ولی خب فعلا امکانش نیست و ناچار باید در بین کاراگاهان نفوذ کنی دیگه.

موفق باشی

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.