هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ققنوس نیوز
پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
عاقب همنشینی با مرگخواران؛ رسوایی وزیر منتخب!

زمانی بود که هر مرگخواری وقتی اسم سیریوس بلک رو می شنید از شدت ترس به لرزه در می آمد. سیریوس بلکی که در نبرد های با مرگخواران همیشه اولین داوطلب بود و به جرأت می شود گفت یکی از بهترین دوئل کننده های جادوگران بود!

اما زمانی که وارد دنیای سیاست شد و چوبدستی دوئل ـش را کنار گذاشت اوضاع تغییر کرد. داستان به زمانی بر می گردد که سیریوس بلک به همراه یک عنصر معلوم الحال مرگخوار تصمیم به تشکیل دولت ائتلافی گرفتند.
از همان روز های اول پروفسور دامبلدور این اتحاد و ائتلاف را مضر و ویران کننده خواند، اما حیف! گوش شنوایی نبود.

سیریوس بلک با مرگخواران همراه شد و با آن ها نشست و برخواست کرد. دیگر به محفل ققنوس رفت و آمد نمی کرد. حتی منابع ما از داخل محفل خبر می دهند که یک بار جناب بلک درخواست خروج از محفل ققنوس را کردند که پرفسور دامبلدور این اجازه را به وی نداده است.

سیریوس بلک مدت ها در انظار عمومی ظاهر نشده و شنیده ها حاکی از این است که به همراه مورفین گانت و آرسینوس جیگر به سفرهای فضایی می رفتند. چند باری پروفسور دامبلدور در این مورد به جامعه ی جادوگری هشدار داد ولی باز هم کسی باور نکرد.

اما حالا مدرک غیر قابل انکاری به دست ما رسیده است. این مدرک:

تصویر کوچک شده
* برای دیدن تصویر در اندازه ی بزرگتر روی آن کلیک کنید.

همونطور که می بینید سیریوس بلک به طور پنهانی از آرسینوس درخواست چیز کرده بوده ولی رئیس زندان در ملا عام جواب می دهد که «چیز» اعلا برای جناب وزیر تهیه کرده است و برایشان فرستاده!
اما داستان اینجا اوج می گیرد که آقای بلک به دلیل مصرف بی اندازه ی چیز، تحمل صبر کردن نداشته و چیز خود را از مورفین گانت معلوم الحال تهیه کرده است.

به راستی این دولت به کجا می رود؟!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
جبهه اصلاح طلب محفل ققنوس

به گزارش خبرنگار اعزامی به استودیو برنامه رادیویی پاتربان، شب گذشته سیریوس بلک، ریاست سابق دفتر فرماندهی کاراگاهان، میهمان بخش گفت و گوی ویژه خبری اخبار شبانگاهی بود.
محور گفت و گوها محفل ققنوس و فعالیت ها و برنامه های منتصب به این مجموعه بود.
در ابتدای گفت و گو بلک با انتقاد از شیوه فعلی محفل گفت:
نقل قول:
والا در حال حاضر من هیچ حرکتی از سوی محفل ندیدم. خیلی از عزیزانی هم که درخواست ورود داشتن پذیرفته نشدن.

پس از آن وی در ارتباط با سوالی مبنی بر مقایسه محفل ققنوس در ادوار مختلف گفت:
نقل قول:
من تا جایی که یادم میاد، محفل هیچوقت اون ثباتی که باید داشته باشه رو نداشته. در 5 سال گذشته چندین و چند بار مسئولین محفل تغییر پیدا کردن. (دامبل های جدید اومدن) و واقعا نبوده کسی که برای حداقل سه سال محفل رو دست گرفته باشه.

در ادامه، بلک با انتقاد از شیوه فعلی محفل ققنوس گفت:
نقل قول:
من قبول دارم فعالیت ها کمه و بر اساس سایر ملاک ها و معیار هایی که هست این عزیزان تایید نمیشن. اما مسئله اینه چرا اون انگیزه ای که در جبهه مقابل هست اینجا نیست؟ در حال حاضر هیچ حرکتی از محفل دیده نمیشه. واقعا این سوال برای من هست که دستور کار محفل دقیقا چیه؟ پرورش اعضا؟ اینو که 5 ساله دارن روش کار میکنن.

وی خاطرنشان کرد:
نقل قول:
من نمیخوام فعالیت های عزیزان رو زیر سوال ببرم. مطمئنا دارن زحمت می کشن، تلاش می کنن... اما هیچوقت ماحصل این تلاش ها دیده نشده.

در پایان برنامه نیز ایشان پیشنهاد خود را برای تغییر در نحوه فعالیت و عضو گیری بیان کردند.
پس از پایان برنامه، خبرنگار اعزامی ما هنگامی که بلک قصد خروج از محوطه استودیو را داشت متوقف کرد و گفت و گوی کوتاهی با وی انجام داد که در ادامه میخوانیم:
جناب بلک ضمن عرض شب بخیر، شما به طور کلی مشکلات محفل ققنوس رو چه چیز هایی می دونید؟

ببینید، مسئله اول، از نظر من این هست که جناب دامبلدور باید وقت بیشتری برای محفل اختصاص بدن. بنده شخصا شاهد بودم همیشه جیمز سیریوس، نوم ام رو عرض میکنم، ایشون همیشه از دامبل وقت، در هر دوره ای، فعالیت بیشتری داشته. خب اینطور که نمیشه. مثل این میمونه بیشتر کار ها در جبهه مقابل توسط آنتونین انجام بشه.
بله، قبول دارم مشکلات هست زندگی شخصی هست هزار یک کار و گرفتاری هست، ولی مگه لرد ولدمورت یک آدم بیکار و علافه که همیشه توی این مجموعه جادوگری ولو شده؟ این ظالم هم زندگی خودش رو داره ولی الان ششصد ساله مثل بختک افتاده روی مرگخواران و تکون نمیخوره همیشه هم بهترین جوایز و رنک هارو گرفته. هر روز هم تقریبا هستن و رسیدگی های لازم رو میکنن. ولی نمی دونم چرا به محفل ققنوس و دامبلدور که می رسه همیشه یک جای کار لنگ میزنه.
مسئله دوم شیوه عضو گیری بود که بنده پیشنهاد خودم رو رسما و علنا اعلام کردم، می تونید تکرار برنامه رو بشنوید.
این اولین بار هم نبوده که من پیشنهاد دادم. سال 91، مدیر وقت ایفای نقش جناب ایوان روزیه بودن. تحت عنوان بلیتی به ایشون گفتم آقای عزیز، محفل شش ماه هست که غیره فعاله، محفل رو بدید دست من، یک دامبلدور هم خودتون انتخاب کنید، یک نفر دیگه هم کنار من از خودتون بذارید با هم کار کنیم محفل رو به اوج برسونیم. ایشون در جواب برگشتن گفتن که ما برای محفل برنامه داریم و پیشنهاد منو رد کردن. بلیت هاشم تماما موجوده میتونم ارائه کنم. چند ماه بعد از اون قضیه، من رفتم سراغ محفل رو گرفتم. به همین برکت، آب از آب تکون نخورده بود که هیچ، یک من خاک هم اضافه شده بود روی در و دیوار محفل.
در مجموع خدمتتون عرض کنم، من خواهان اصلاحات هستم. ما از ابتدا خواهان اصلاحات در بسیاری از زمینه ها بودیم، من جمله زمینه مدیریتی که الان اصلاحاتش انجام شده خداروشکر. الان هم خواهان اصلاحات در محفل ققنوس هستیم. من که بده محفل رو نمیخوام!
امیدوارم کسی از صحبت های ما دلگیر نشده باشه. من رک حرف میزنم. اگر عزیزانی هستن که با نظریات و پیشنهاد من موافق هستن خوشحال میشم به طریقی مطلع بشم حالا یا جغد های شخصی یا راه های دیگه. بیایید و به جبهه اصلاح طلب محفل ققنوس ملحق بشید برای آینده ای روشن تر و برای خوده محفل، قبلا هم گفتم، من هم یک گریفندوری هستم یک محفلی هستم و نمیخوام شاهد این وضع سکون باشم. ممنون و متشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
جام جهانی کوییدیچ مشنگی ربوده شد!

به گزارش ققنوس نیوز، جام جهانی 2014 فوتبال، شب فینال جام، پیش از پایان بازی ربوده شد. ققنوس نیوز، صادقانه شایعاتی را در باب اینکه جادوآموز های جوان مدرسه علوم و فنون هاگوارتز در این امر دخالت داشتند، تکذیب می کند.
خاطرنشان می کنیم که مرگخوارها پیش از این هم ثابت کرده اند که تا چه اندازه از مشنگ ها بیزارند. خالی از لطف نیست یادآوری این نکته که لردولدمورت همیشه برائتش را از کوییدیچ مشنگی و جادویی اعلام کرده.

حواشی این مسابقه تنها به دزدیده شدن جام ختم نمی شود، گزارشات حاکی از آن است که آقای گل جام، جیمز رودریگز، به شکل مشکوکی ناپدید شد و هرگز برای تحویل جایزه اش در مراسم اختتامیه ی جام حاضر نشد.
تلاش ها برای یافتن جیمز رودریگز، هنوز هم ادامه دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید:

ناشناس:
این موضوع واس یه هفته ی پیشه! چرا انقدر عقبی ققنوس!؟ تا کی میخوای سانسور کنی اخبار رو؟!

تصویر کوچک شده

جیمز سیریوس پاتر:
درسته درسته. همش زیر سر ولدک و دار و دستشه. در مورد رودریگز هم به نظرم لیاقت آقای گل بودن رو نداشت. به اونا هم بگین نگردن. پیداش نمیکنن. استخوناش تا ابد تو حفره اسرار میمونه.

تصویر کوچک شده

تدی:
آقا ول کنین اینارو، فقط منچستر یونایتد!

تصویر کوچک شده

چارلی اژدها نفله کن:
چرا همه ی کامنت های مرا تایید نمیکنی ققنوس بوژبوژی مرا همش حذف میکنی کامنت هایم را مگر چه گفته ام؟؟؟؟؟؟

تصویر کوچک شده

لرد ولدمورت:
کروشیو به همتون که دیوار کوتاه تر از ما پیدا نکردین..

تصویر کوچک شده
سوارز:
گاز میگیرم اونی که دزدیده جامو.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳

فرد جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۵ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
از کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 179
آفلاین
نسل چهارم محفل ققنوس متولد شد !!!

به گزارش ریتا اسکیتر خبر نگار روزنامه پیام امروز که که هر ماه یک ستون اختصاصی جهت تشریح فعالیت های محفل ققنوس به روز نامه اختصاص داده، محفل روز به روز در حال تجدید قواست!

به طور کل جامعه جادوگری به ویژه وزارت سحر و جادو با توجه به فعالیت های فوق سری و غیر ضروری محفل، همواره با ادامه یافتن دخالت های بی جای افراد گروه نام برده، مخالفت های شدیدی را ابراز کرده اند! و این در حالیست که ریاست این گروه بر عهده ی وزیر سابق سحر و جادو یعنی کاراگاه ارشد وزارت خانه کینگزلی شکلبوت می باشد که هیچ گاه دلیل استعفایش را بیان نکرد.
اینکه چه دسیسه و نیرنگی در این محفل است، چیزی است که من بار ها و بارها از هری پاتر، یعنی دست راست شکلبوت و رییس قبلی محفل، آلبوس دامبلدور، سوال کردم و تنها جوابی که شنیدم یک جمله بود :
- سرت به کار خودت باشه ریتا!

در آخرین مصاحبه ای که با وزیر سحر و جادو یعنی لوسیوس مالفوی داشتم درجواب این سوال که چرا وزارت سحر و جادو با وجود مخالفت شدید، برای جلو گیری از ادامه فعالیت های محفل اقدام جدی تری نمی کند گفت :
- محفل دیگر آن محفل سابق نیس و مانند ققنوسی می ماند که پر هاش ریخته و آماده ی خاکستر شدن است!
اما جناب وزیر اشتباه می کنید! طبق آخرین شایعات مبنی بر پیوستن پسر بزرگ هری پاتر، یعنی جیمز پاتر به محفل ققنوس، به نظر می رسد این پرنده تا آتش گرفتن و خاکستر شدن راه زیادی دارد جناب وزیر!

جیمز پاتر که به تازگی پا به سن 17 سالگی گذاشته و در سال هفتم مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز تحصیل می کند جدید ترین و پس از پدر خود جوان ترین عضو محفل ققنوس محسوب می شود. اینکه واکنش مدیر مدرسه هاگوارتز یعنی مینروا مک گونگال به این یار گیری محفل از دانش آموزان مدرسه اش چیست باید منتظر ماند!

ریتا اسکیتر
خبرنگار روزنامه پیام امروز

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
تصویر کوچک شده

چندی پیش ماندانگس فلچر و جمعی از دوستان-بچه محلان-فامیل-اشرار و مافیای ایتالیا به ستاد انتخاباتی حمله ور شده و سعی در ترور کاندیدا ها داشتند. از آنجا که پس از استقبال کم نظیر از انتخابات وزارت سحر و جادو و ثبت نام تنها دو نفر، پرنده در ستاد پر نمیزد، به شکستن شیشه ها و پلمب کردن در ستاد بسنده کردند. اعلامیه فوق در دسته های کثیر الانتشار(!) به اقصی نقاط ستاد انتخاباتی و محوطه اطراف چسبانده شده. از قرار معلوم بار دیگر جامعه جادوگری در آشوب فروخواهد رفت!

ماندانگس فلچر ملقب به دانگ، مشهور به ماندانا دس کج، که دوستانش او را عمو ویلچر صدا می زنند، هر گونه همکاری در فروش عتیقه جات خانه دوازده گریموالد، نوشیدن معجون مرکب پیچیده و کمک به فرار هری پاتر از چنگال مرگخواران، عضویت در محفل و داشتن آشنایی قبلی با جوآن کاترین رولینگ را تکذیب می کند. وی تاکید دارد که شخصیتی کاملا خاکستری، بدون گروه، فاقد صلاحیت و بی بهره از حمایت جبهه های سیاه و سفید دارد. در کل معلوم نیست در محفل چه بر سر او آمده که اینطور همه چیز را تکذیب می کند. همچنین معلوم نیست مهر به این خوشدستی را از کجا کف رفته.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
Breaking News

طبق اخبار واصله بر خلاف همیشه در "مخفیگاه" محفل ققنوس شور و هیجان خاصی در جریان است. امروز برای اعضای این گروهک، روز خاصی است. روزی که سال ها منتظر آن بودند.

سال ها پیش، وقتی آخرین ققنوس بال گشود و رفت، از خود سه جوجه بر جای گذاشت. سه جوجه در تخم. تخم هایی قرمز رنگ و آتشین. طبق افسانه های قدیمی، وقتی محفل افول میکند روزی میرسد که سه رعد آتشین می آیند. آن ها از عدم به وجود میرسند و طومار سیاهی را در هم میپیچند.

در این دوران و در غیاب مادر ققنوس ها، مالی ویزلی مسئولیت نگهداری از تخم ها را بر عهده گرفت. بعضی میگویند او بقدری از خودگذشتگی نشان داده که گاهی در خلوت روی تخم ها میخوابیده! تا جوجه ققنوس ها در تخم احساس غربت و دوری مادر را نکنند...

در هر صورت همه آن سال ها گذشت و امروز روزی است که همه اعضای ققنوس نشان منتظر سر بر آوردن قهرمانانشان از درون تخم هایشان هستند... صدای خرد شدن پوسته های تخم ها به گوش میرسد و در نهایت... این است سه موجودی که ققنوسیان منتظرشان بودند:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
ایفای نقش در خواب!

مردم در شوک هستند.

پس از ترور امبریج مردم و جامعه ی جادوگری در شوک به سر میبرند. پس از انتخاب تد لوپین به عنوان وزیر هیچ بیانه ای از سوی ایشان صادر نشده بلکه معاونان دولت قبلی اعلام کردند همه چی ارومه و ریلکس باشید و از این حرفا.

ولی ملت گوش نکنید. شما حق رای دارید. حتی سیاه سوخته ها هم از این که یکی از بزرگرین محفلی ها وزیر شده ناراحتند و خواستار برگزاری انتخابات سالم هستند.

حالا سوالی پیش می اید:
مردم چیکار کنند؟ فعلا از پست ایفای نقش بپرهیزید. انجمن های دیگر هم بزودی وزارت جدید را تحریم می کنند. و این نوید است که مردم در اخر وزارت خونه را فتح میکنند و انتخابات وزارت به نحو احسن انجام خواهد شد.

شوک این ترور و پاسکاری کلاه به قدری زیاد بوده که حتی لردولدمورت و البوس دامبلدور ساکت مانده اند. ولی تنها خبرنگاران شجاعند که دست از افشای حقیقت برنمیدارند.

رون ویزلی صحبت میکند. اگر این پیام را میشنوید عضو کودتای جدید وزارت هستید. در مخفیگاه های خود بمانید. بیانه های جدید بزودی صادر میشود.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تعطیلی دیاگون و هاگزمید!

تحریم ایفای نقش

لحظاتی پیش مطلع شدیم کوچه ی دیاگون و دهکده ی هاگزمید تعطیل شدند.

ناظر انجمن دیاگون، ایلین پرنس اعلام کرد:
نقل قول:
اومدم بگم کوچه تعطیله!برید خریداتونو از یه جای دیگه کنین!

بانو پرنس به خبرنگار ما توضیح دادند:

نقل قول:
طی صحبتا و این اعمالی که در رابطه با وزارت انجام شده من پست زدن در انجمن دیاگون را ممنون اعلام کرده و در صورت خوردن پست با فرد پست زننده برخورد میکنم.

و وقتی خبرنگار ما مدت تحریم را سوال کردن ایشان اینگونه جواب دادند:نقل قول:
تا وقتی که یک انتخابات درست و حسابی برگزار شود.

و پس از لحظاتی که از تعطیلی دیاگون گذشت پادما پاتیل ناظر انجمن هاگزمید اعلام کرد:
نقل قول:
به خاطر اتفاقات اخير هاگزميد بسته است.

هر كس تو انجمن هاگزميد پست بزند بى برو برگرد پاك مى شود.

از تاپیک های فعال این انجمن میتوان به "بزستان" اشاره کرد.
و این انجمن هم به جزو انجمن های تحریم شده پیوست.

هم اکنون از شما خوانندگان عزیز دعوت می کنم که جایی در ایفای نقش پست ارسال نکنید تا امبریج بداند وزارت سحر و جادو و سایت جادوگران الکی نیست که بتواند تکه تکه اش کند.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جادوگران در سراشیبی نابودی!

کلاه بر سر تد لوپین!

چندی پیش در یکی از کوچه های شهر لندن تد ریموس لوپین همراه با کلاه وزارت دیده شده.

هفته ی پیش دلورس امبریج توانست مورفین گانت را در اخرین سنگرش فراری دهد و کلاه وزارت را پس بگیرد. ولی بعد از چند روز کلاه به دست تد لوپین رسیده!

واضح و مبرهن است که این نقشه ای شیطانی برای نابودی تمام جامعه ی جادوگری است.

فرار مورفین گانت ار دست امبریج، مرگ احتمالی امبریج به دست لوپین همه ی این ها نشان دهنده ی تکه تکه شدن جامعه به دست افراد سیاستمدار است.

تبانی گانت با امبریج بخش بزرگی از ایفای نقش را مختل کرد و فقط وزارت خانه بود که پست میخورد. همچنین پلمپ ستاد رانده شدگان یعنی برکناری تعداد زیادی از معلمان هاگوارتز مانند تد لوپین، جیمز سیریوس پاتر، گودریک گریفندور و هلگا هافلپاف.

حال که امبریج در بیمارستان بستری است تد لوپین کلاه بر سر در کوچه ها میچرخد. خطری بزرگ در راه است. کم کم به بهانه سرکوب مخالفان تمام بخش ها مختل خواهند شد. برگزار نشدن انتخابات نیز مهری است بر این فرضیه.

احتمال شکار گرگنمای مشهور به دست گری بک وجود دارد. و سپس وزارت به لرد سیاه میرسد و سپس به البوس دامبلدور.

کلام اخر:

اگر جامعه ی جادوگری و ساحرگی تا چند روز دیگر اغتشاش نکند به زودی سایت در استانه ی نابودی در دهمین سالش قرار میگیرد.

پ.ن: بیانیه های افراد صاحب قدرت بزودی در همین مکان.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
بسم المرلین الگولاخ الحکیم

و لعن المرلین امت اسس اساس الچیز !

ای سپیدان
ای مبارزان خیر
ای دشمنان شر
ای محفلیون وفادار

من و شما محفلیون وفادار، روابط بسیار خوبی داریم و همانند برادر هستیم؛ حال من از شما برادران جادویی ام در خواست می کنم که تنها نگاهی به این مظلومان و آورگان چیز بیندازند !

تنها کافی است مقالات بانو دلاکور را که در رابطه با ظلم چیزمغزان و بلخصوص مورفین گانت به مشنگ ها بخوانید تا حس کنید که من چه می گویم ...

ما هیچ وقت نباید بگذاریم یک جادوگر یا یک مشنگ، مورد آسیب و ظلم واقع شود؛ مگر هدف ما همین نبود ؟ مگر در روز اول سوگند نخوردیم تا آخرین نفس برای مبارزه با ظلم و ستم و شر مبارزه کنیم ... ؟

اکنون من به سوی شما دست یاری دراز می کنم؛ ای محفلیون بدانید و آگاه باشید تا ما هستیم کسی جرئت نمی کند باز هم ظلم و ستمش را بر دیگران روا دارد ... پس بیایید و به ارتش وزارتخانه بپیوندید ...

مگر همین مورفین آنچنان طلسم هایی به سوی ما نشانه نمی رفت که عاری از مروت و رحم بود ؟ مگر همین مورفین دشمن قسم خورده ما نیست ؟ بیایید به ارزش ها رجوع کنیم ...

در آخر تنها خواسته ام از دوستان محفلی پیوستن به آغوش گرم آستکبار زوپس است که چیزی جز ثروت، نعمت و خوشبختی و همچنین ظلم ستیزی در پی ندارد ...

بانو آمبریج و دولت موقت مقتدر همواره منتظر شما هستند ...

ای محفلیون یکصدا فریاد زنید :

زنده باد زمستان
زنده باد دولت موقت مقتدر
زنده باد آستکبار زوپس
زنده باد بانو آمبریج
زنده باد چیزستیزی

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.