هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اولین رول شما در سایت
پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳

ایگنوتیوس پورال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
از ته قلبم بهت میگم : دوست دارم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
اولیش نوشتنش خیلی سخت بود. پنج صب پاشدم شروع کردم. الان باز بیشتر آشنا شدم.اینجا

I close my eyes, only for a moment and the moment's gone
All my dreams pass before my eyes in curiosity
Just a drop of water in an endless sea
All we do crumbles to the ground, though we refuse to see
Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away and all your money won't another minute buy
Dust in the wind
All we are is dust in the wind
Everything is dust in the wind

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
سلام

یکمی گشتم و بالاخره پیدا کردم! اولین رولم با اولین شناسم: اینجا پست شماره 2

واقعا مسخره بود!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
خب... خب... خب اینجا چی داریم ؟

من اولین پستم رو مثل تمام بنی بشری که اینجا بودن و هستن و خواهند بود، توی تاپیک "کارگاه نمایشنامه نویسی " و "بازی با کلمات (2)" زدم. برید بخونید.

راستش وقتی خودم رول ها اون شناسه اولیم رو می خونم از ماهیت وجودی خودم، خجالت می کشم، اگر یه روزی من مسئول محفل می شدم و یکی می اومد مثلا پست خانه گریمولد رو می زد، می دونید، اولا انتخاب می کردم چجوری و با چی بکشمش و بعد هم چجوری بندازمش بیرون؟ اردنگی و یا تیپا، شایدم مشت و چک

اینم یک نمونه از شاهکار های ما در دوران جاهلیت یعنی دوسال و نیم قبل و با شناسه مک لاگن : رول و رول

پستِ دیگه ای هم که با شناسه کینگزلی شکلبوت زدم و کلا اصلا با این شناسه به جز 3-4 تا رول نزدم، پستِ توی خانه گریمولدلند هست و یکی دیگه هم توی نوزده سال بعد.

خب والمرلین، من یک فاصله ای بین این شناسه و اون شناسم (شکلبوت) افتاد و تو این مدت کم پر کار نبودم. چنجا همینجوری ناظرِ بخش داستان شدم. می دونید وقتی به آدم اعتماد می کنن و بی هیچ شناختی و البته از طرف من بی هیچ سوادی، آدم رو ناظر می کنن، آدم سعی می کنه اون کار رو به خوبی انجام بده.

ما هم هی نقد کردیم و نقد کردیم تا بالاخره یادگرفتیم عاقا داستان نویسی یعنی چی! جالبه اول من نقد کردن رو از خوندن نقد دیگران یادگرفتم بعد داستان نوشتم. ولی باز هم داستان زیاد ننوشتم و مستقیم اومدم جادوگران، یعنی الان دیه.

البته از اواسط اون کینگزلی شکلبوت این جریانات (یعنی ناظر شدنم تو سایت افسانه ها و یادگرفتن داستان نویسی) افتاد که کلا من دیگه خیلی کم میومدم سایت.

توی این اخری ها هم به لطفِ مادر گرام ارباب و خود ارباب و صد البته لن، تونستم کمی رول نویسیم رو بهبود ببخشم و کمی بهتر از قبل بنویسم. نمونه اش هم چون معاصر هست نمی ذارم، توی آخرین ارسال ها موجوده...

این بود سیر تکاملی پست های ما ... با سپاس از مرلین برای معرفی تاپیک

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

بانو.ویولت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۹ جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۳۰ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
از اتاق کالبدشکافی مقتولین سیفید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 147
آفلاین
اولین پست من تو تالار خصوصی گریف تاپیک زنگ انشا زده شده که بعد نیم ساعت جستجو بالاخره پیداش کردم و نیم ساعت بعدش هم فقط خندیدم. این پست

اولین پستم تو تالار عمومی هم این پست تو تاپیک اتوبوس شوالیه هستش که یه ساعتم واسه اون خندیدم.

خاطراتم زنده شد.

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۴ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۲
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اینم اولین رول من، فقط بهش نخندینا!

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... wtopic.php?post_id=250986

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
تاپیک جالبیه. تا جایی که یادم میاد اولین رولم در تالار خصوصی گریفندور بود چون اولین شخصیتی که انتخاب کردم جرج ویزلی بود. اگه دسترسی ادمین داشتم میرفتم سرچ میکردم پیداش میکردم. واقعا خاطرات آدمو زنده میکنه. در اون زمان خانم جسیکا پاتر و استرجس پادمور عزیز ناظر گریف بودن. موضوع رول هم موسیقی و خواننده شدن اعضای گریف بود.

Re: اولین رول شما در سایت
پیام زده شده در: ۵:۴۲ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ای رو برای این زدم تا تاپیک بیا رو و یکی دو نفر پست بیان بپستن.
تاپیک جالبی.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۷:۳۲ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اولین رولی رو که زدم امروز توی لیست پست هام پیدا کردم ...
حالا که می خونم می بینم الحق خیلی هم بد نبوده و شاید تفاوتش با رول های الانم کم باشد . اون رول رو توی تاپیک کوچه ناکترن زدم پست شماره 24
از رول های قوی من نبود ولی رول قابل قبولی بود و مسلما به عنوان اولین رول دوستش دارم !!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
من از بچگي خيلي به هالي ويزاردس علاقه داشتم بنابرين اولين رول منم تو جادوگران در هالي ويزاردس زده شده.

البته خودم هم يادم رفته بود اما يه مروري كه رو پستام كردم پيداش كردم

فيلمي كه ساخته بودم اسمش من تو رو اخر ميگيرم بود كه داستان سه تا پسر بود كه ميخواستن به هر طريقي شده دل يه دخترو به دست بيارن

فيلمو كه امروز دوباره خوندم ديدم پر از غلط و غلوط تايپي و املايي اما خيلي از خوندنش كيف كردم.

البته اين فيلم سه قسمتي بود و من تا قسمت دو بيشتر ادامش ندادم قسمت سه هنوز اكران نشده.

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
ایول
اولین رولی که در سایت ارسال کردم،در خوابگاه پسران گریفیندور بود.در اون خواب زمستانی گریف،با لوییس تصمیم گرفتیم که یه تاپیک رو راه بندازیم و برای همین شروع کردیم به نوشتن پست هایی که اسامی بچه های گریف درونش بود.یه سری از اسامی مثل سارا،جسی،نیک،استرجس،ارتیکوس و ...رو اوردیم توی داستان....بعد از دو هفته خود به خود یخ های تاپیک آب شد و برای مدتی فعال ماند.

اما اولین رولی که نوشتم و هیچ فردی نخواند را در این جا براتون قرار میدم......این رو قبل از اینکه شخصیت معرفی کنم،با خوندن پیام امروز نوشتم و در مجله ی بهاره که توسط اناکین مونتاگ ساخته شد(با یه ماه تاخیر،چون از فرستادن نوشته میترسیدم)ثبت شد اما چون حجم مجله زیاد بود شرط میبندم ده نفر هم نخوندنش.

جادوگر بدون مرز گرازش یک ساله ی خود را در مورد حقوق جادوگری در دنیای جادوگری بدین شرح اعلام میدارد:
در سالی که گذشت وضعیت حقوق جادوگری بسیار نابسامان بود.و اقدامات امنیتی وزارت خانه هم باعث شد تا موارد اندکی از نقض حقوق جادوگری اشکار شود
امسال هم مانند سال های گذشته وضعیت حقوق جادوگری موجب نگرانی سازمان های ازادی بیان جادوگری شده است.
طبق اخرین مطالعات دیده بان های بدون مرز جامعه ی جادوگری به سمت یک جامعه ی دیکتاتوری و شاهنشاهی در حال پیش رویست و قدرت از جمع گرفته شده و به یک فرد داده شده است.
در سال گذشته در فاصله ی زمانی کوتاه بار ها وزیر جادوگری تغییر کرد و موجب شد تا دست آستکبار جهانی در پس پرده ی این اقدامات اشکار شود.یکی از وزیران استعفا داده با زیرکی دست های پنهان استکبار را اشکار نمود او در اخرین مصاحبه ی خود اعلام کرد که:((سعی کنید هرگز وزیر نشوید و یا بشید و بروید خود کشی کنید.))"1"
البته این جملات او با سانسور شدیدی از سوی ستاد های خبری رو به رو شد و فقط پیام امروز در تیتری کوتاه ان را به اطلاع عموم رساند.
وزیران مردمی روی کار امده با پرتای سیب( گاز زده) برای دوست داران خود از ان ها کمال تشکر را دارند"2"

تعداد احزاب موجود در جامعه بسیار کم هستند و و طبق بررسی های انجام شده همین احزاب موجود هم دستشان در یک کاسه است.این احزاب با ایجاد دعوا های مصلحتی سعی در فریب عموم را دارند"3"
تا با این عمل بر عمر وزارتخانه ی شاهنشاهی بیافزایند.برای مثال به تناقض میان صحبت های دو تن از اعضای این احزاب اشاره میکنیم که یکی از انها قصد در ریشه کن کردن دینی دارد و دیگری که قصد بر ترویج ان دین را دارد از اولی حمایت میکند(در اینجا نویسنده به فکر فرو میرود که بالاخره اولی دیگری بود یا دیگری اولی بود).
این احزاب با اجازه از وزارتخانه اقدام به پخش شبنامه میکنند و با این کار قصد در تقویت آستکبار دارند.
میگویند که یکی از افراد بالا مقام وزارتخانه در جایی از دهانش پریده است که اپوزیسیون در درون ملت است"4"و معلوم نیست که این به معنای ملت بودن اپوزیسیون می باشد یا ملی بودن اپوزیسیون. البته شاید منظور اقای اپوزیسیون هستش که بچه با تریپ پارک ملت میباشد.
تنها حزب مردمی و ازاد موجود در میان احزاب محفل ققنوس بود که طبق اخرین اخبار واصله محفل هم خز شده و دیگر کسی تمایل به عضویت در ان را ندارد"5"
وزارتخانه هم در یک اقادام استکبار ستیزانه تصمیم به تحریم سمبل محفل یعنی همان شیشه شیر کرده است.که این عمل خود استکبار مابانه است تا ستیزانه.الیته محفل هم به سمت تحجر پیش میرود و جدیدا گروه های مافیایی هم از ان خارج شده اند و یکی از فوامیل وزیر سابق را طبق یک اقدام استکبار مابانه به قتل رسانده اند.
در جامعه ی جادوگری شخص وزیر با قدرتی که دارد میتواند با یک اشاره فردی را اسموت کند اما خود از اسموت شدن میگریزد و این تضاد طبقاتی میان مردم و وزیر خود به منزله ی نقض حقوق برابریست.طبق اخرین اخبار رسیده فردی که قصد اسموت کردن وزیر جادوگری را در هفته ی گذشته داشته است با تهدید به اخراج از وزارتخانه از این کار منع شده است"6".
نزدیکان وزیر نیز از قدرت او کمال استفاده را میبرند .طبق شایعات موجود یکی از گاراگاهان وزارت خانه که چند صباحیست پیدایش نیست با استفاده از قدرت خود بر تعداد زن هایش افزوده است.و در موارد دیگر دیده شده که ماموران وزارتخانه حتی در دستشویی هم دست از سر بندگان جادوگر خدا بر نداشته و اقدام به باز جویی از انان میکنند و ازادی دست شستن هم از جادوگران گرفته شده است.(ازادی دست شستن نام مسندیست که به زودی از شبکه ی 2 سیما پخش خواهد شد)

عدم وجود انتخابات ازاد و رد صلاحیت عده ای از نمایندگان گروه های مختلف از مهم ترین موارد نقض حقوق بشر بوده است "7".این رد صلاحیت ها به حدی بود که موجب اعتراض هافلپافی ها شد.از تعداد باز داشت شدگان این اعتراض ها خبری در دست نیست.ولی میگویند که در ازکبان تانامو بخشی مخصوص این بازداشت شدگان در نظر گرفته شده است.
همچنین در جریان انتخابات گروهی تصمیم به تحریم گرفتند و با شعار(( صندوق ها تابوت ازادیند در تشییع جنازه ی ازادی شرکت نکنید)) وارد صحنه شدند.که البته به دلیل سانسور شدید انجام شده صحنه ای که ان ها واردش شدند حذف شد.
از دیگر موارد نقض حقوق بشر میتوان به عدم برابری حقوق جن ها و جادوگران.اقدام وزارتخانه در به استعمار کشیدن کشور های افریقایی به بهانه ی پیدا کردن لرد رنگ عشق و......اشاره کرد.
در اخر از همه ی احزاب چه سیاه و چه سفید .چه آسلامی و چه ضد آسلام میخواهم تا با اتحاد اقدام به از بین بردن وزارت بکنند .و بعد از آن در مجلس سنای که تشکیل خواهد شد به هر حزبی به اندازه ی فعالیتش کرسی داده میشود.
دیده بانان بدون مرز را از یاد نبرید.
در شب عید برای ازادی افرادی که در ازکابان هستند شمعی روشن کنید.
به امید روزی که هر جادوگر یک جارو داشته باشد.

-----------------------------------------
"1"این حرف چوچانگ بود پس از استعفا دادن از مقام وزارت.و در پستی در پیام امروز امده بود.

"2"اشاره به پست دراک در پیام امروز که کمی سیاسی بود

"3"از همون اول ضد حزب بودیم

"4"شعار یکی از مسئولین که قطعا اوردنش در رول اشتباه بوده و ممکن بوده مشکل درست کنه

"5" نقل قول البوس قدیم و اسکی حال در پیام امروز

"6"وزیر تهدید کرده بود که اگر اناکین یه بار دیگه به اسموت شدن گیر بده،باید از شغلش در وزارت جادو خدافظی کند.

"7"از قضا در انتخابات وزارت پیشین ،ابتدا به سیریوس اجازه ی کاندید شدن داده نمیشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.