هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

مرگخواران

لینی وارنر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲:۰۹:۰۲
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 4794
آفلاین
امتیازات امتحان


گریفیندور: 6

گیدیون پریوت: 4+4+4+2+4= 18
امتحان! از توی تدریس ها! جواب سوال سه نع بود!


اسلایترین:

( No One )


هافلپاف:

( No One )


راونکلاو: 13

پروفسور فلیت ویک: 4+4+4+4+4= 20
خیلی هم کامل! :)

لودو بگمن: 4+4+4+4+2= 18
والا تو سوال 5 ما تدریسای خودمونو میخواستیم نه مفاهیم اندرونی ش!
پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

گيديون پريوت


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۰:۵۴ دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 533
آفلاین
1. چه کسانی به هرمیون در راه گسترش گروه ت.ه.و.ع کمک کردن؟ توضیح بدین!
همان طور که می دانید در ابتدا ، این کار طرفداران زیادی نداشت. چه جن باشند و چه جادوگران می شود گفت که کم تر کسی یا بهتر بگم هیچ کسی با این فکر موافقت نکرد. همه جادوگران این جکمله را به هرماینی گفتند که : جن ها از وضعشون راضی هستند. اما هرماینی نا امید نشد و به کار خود ادامه داد. هری پاتر و رون ویزلی هم علی رقم میل باطنیشون به هرمیون کمک کردند. در آینده این پیشنهاد هرمیون و این انجمن با استقبال خوبی مواجه شد و مورد وجه جادوگران قرار گرفت و پس از همایت هری پاتر از این انجمن ، گروه ت.ه.و.ع در نزد مردم محبوب شد. در نتیجه نقش هرمیون ، هری و رون در راه گسترش این گروه پررنگ بود.

2. قدرت چوبدستی های زمان قدیم و جدید رو با هم مقایسه کنین!
در قدیم از آنجایی که مردم اطلاع زیادی درباره ی چوبدستی سازی نداشته اند ، چوبدستی ها کم کیفیت ، کلفت ، سخت و بسیار اجرای جادو با آن مشکل بود و در نتیجه قدرت کمتری داشت و همان طور که گفتیم به علت اطلاع کم مردم از قدرت چوبدستی ، انتخاب چوبدستی درستی که متناسب با فرد مورد نظر باشد اکثر مواقع با اشتباه همراه بود و فرد چون چوبدستی متناسب با خودش را نداشت نمی توانست از وفاداری چوبدستی خود استفاده کند. اما امروزه کیفیت چوبدستی ها بهتر شده و جادوگران می توانند از وفاداری چوبدستی های خود بهره مند بشوند.

3. مــرلـــیــــن کـــه بــــود؟
چه کردشم بگیم؟ مرلین پیامبر و جد جد جد ما جادوگران است. ایشان یکی از برازنده و همچنین بهترین جادوگر کل تاریخ است و همانندش در دنیا نیست. او نعمت های زیادی به دنیای جادوگری ارزانی کرد. یکی از این نعمت ها این بود که به ما روش ساختن چوبدستی های با کیفیت را به ما جادوگران یاد داد. که این کمک او باعث شده است که امروزه ما مشکلی بابت چوبدستی های خویش نداشته باشیم و از این بابت مدیون جد عزیزمان مرلین بزرگ هستیم. یکی دیگر از کار های وی دسته بندی جادوگران بود. او جادوگران را به دو دسته سیاه و سفید تقسیم بندی کرد. فرق این دو دسته با هم این است: جادوگران سفید را در آرد فرو کرده اند و جادوگران سیاه را در قیر و جادوگران سفید از طلسم های معمولی و در راه کمک به جادوگران و مشنگ ها استفاده می کنند و جادوگران سیاه بالعکس.

4. جن های خونگی! آیا اونا در طول تاریخ تلاشی برای نجات خودشون کردن؟ چرا؟
راستش بله. اجداد این جن های خونگی ابتدا خود را مانند جن های معمولی خود را بهتر از جادوگران می دانستند. از آن طرف اجداد ما هم همین فکر را می کردند. سپس این دو گروه به نبرد با یک دیگر پرداختند. جن های خونگی در این نبرد شکست خوردند و اجداد ما قوانینی برای جن های خونگی وضع کردند. بر طبق این قوانین جن های خونگی باید برای جادوگران کار کنند.
و تا الان این قوانین پایدار بودند. و در تاریخ هر گونه شورش توسط این گروه در نطفه خفه شده است.

5. هرآنچه را که یادتون میاد که از این کلاس آموختین رو در چند خط شرح بدین!
اسولا تاریخ پر از پند و عبرت است استاد. جادوگران و مشنگ ها از تاریخ بسیار می آموزند. ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم. ما در این کلاس از جد و پیامبرمان مرلین بیش تر فهمیدیم. فهمیدیم که ایشان چه کار های بزرگی برای دنیای جادوگری انجام دادند. همین طور ما درباره ی 4 موسس هاگوارتز که موسس یکی از بهترین مدارس جادوگری هستند آموختیم. ما درباره ی مبحث جن های خونگی و اینکه چه اتفاق هایی در گذشته برایشان افتاده مطلع شدیم. تاریخچه چوبدستی که یکی از مهم ترین ابزار جادوگری هست را بررسی کردیم و در آخر ما از وجود دو جبهه متفاوت یعنی جبهه سیاه و سفید مطلع شدیم. تاریخ یکی از بهترین درس ها است.
.
.
.
پ.ن : ما از زحمات شما بسی متشکریم پروف


ارزشی نیمه اصیل!


تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

لودو بگمنold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1317
آفلاین
1. چه کسانی به هرمیون در راه گسترش گروه ت.ه.و.ع کمک کردن؟ توضیح بدین!

رون ویزلی ... مخالف بودا! ولی مجبور بود، میفهمی؟ مجبور!
عمه هاش! شاید این سوال پیش بیاد که چرا عمه هاش؟ برای خود هرمیون هم این سوال پیش اومد! اصن از اول قصد نداشت به عمه های مشنگش همچین چیزی رو بگه، اما خوب به هر کی که راجع به تهوع میگفت پاسخ "عمه داری؟!" میشنید، اینه که گفت نکنه واقعا عمه هاش توانایی خاصی در حمایت از جن های خونگی داشته باشن ... همه که بیخود نمیگن! اینه که ازشون کمک گرفت.


2. قدرت چوبدستی های زمان قدیم و جدید رو با هم مقایسه کنین!

چوبدستی های قدیمی چون کت و کلفت و سنگین بودن از لحاظ قدرت بدنی خیلی از چوبدستی های امروزی سر تر بودن به طوری که پدران آخر عمرشون راحت میتونستن بچه هاشونو دورشون جمع کنن و اون نصیحت که چوبدستیا دونه دونه میشکنن ولی دست جمعی نه رو انجام بدن و به فرزندانشون درس زندگی بدن ... حتا گاها یکی یکی هم نمیشکست! اما خوب تو این دوره زمونه چوبدستیا زیقی شده و دونه دونه و ده تا ده تا فرقی نداره و بچه ها میشکنن و اینه که کلا نسل جدید خوب تربیت نشده! اما خوب از قدرت بدنی که بگذریم از لحاظ قدرت جادویی چوب های قدیمی چون همچین سنگین و سفت و اینا بودن جادوهای سبک اصن به مقصد نمیرسیدن و تو چوب گیر میکردن! اما در عوض جادوهای سنگین با قدرت چند برابری از چوبدستی خارج میشدن، به دلیل سطح مقطع و سطح تماس با دست بالاتر.


3. مــرلـــیــــن کـــه بــــود؟

"و چه کرد" نداره؟ مرلین از جادوگرهای مشهور ما قبل تاریخ میباشد که در تولید آفتابه و زیر شلواری مامان دوز به خودکفایی رسیده بود و بهترین جنس و بهترین کیفیت را تولید میکرد و چندین دوره به عنوان تولید کننده ی نمونه انتخاب شد! بعضا معتقدند وی با استفاده از ریش و پشم بلند و نامتناهی خودش پارچه میبافته و رمز موفقیتش در امر زیرشلواری از همین جاست اما او شخصا هرگز فرمول خاصش را لو نداد. آفتابه های مرلین نیز هوشمند بوده و هرازگاهی به جای آب سرب مذاب شلیک میکرد و فرد را به هلاکت میرساند! اما این هم هیچگاه کشف نشد که آفتابه های مرلین با چه کسانی خصومت دارند ... گفته شده مرلین از آن جایش نور میتابید که علت این مورد برای هیچکس مشخص نیست.


4. جن های خونگی! آیا اونا در طول تاریخ تلاشی برای نجات خودشون کردن؟ چرا؟

در طول تاریخ خود اجنه کوچکترین گامی برای آزادی یا حقوق خود نکرده اند، در واقع آن ها برای خدمت تربیت شده اند و حتا جرقه های کوچکی که برای گرفتن حقوقشان زده شده همگی توسط دیگر اجنه در نطفه خفه شده اند! از آخرین نمونه های اجنه آزادی خواه میتوان به هوکی اشاره کرد که به حقوق اجنه اعتقاد داشت و حتا تا وزیر شدن هم پیشرفت اما همسرش که از طرف خانواده خود هوکی تحریک شده بود شبانه مشکلات جنسیتی-هویتی برای او به وجود آورد تا آبرویش برود و سودای اجنه ی آزاد را از سر بیرون کند. البته این یک نمونه بسیار صلح آمیز سرکوب شدن جن های آزادی خواه بود! در نمونه های قدیمی تر جنی که نام آزادی را بر زبان می آورد توسط خانواده اش زنده به گور میشد.


5. هرآنچه را که یادتون میاد که از این کلاس آموختین رو در چند خط شرح بدین!

ما در این کلاس آموختیم که تاریخ را افراد پیروز مینویسند و اعتمادی به آن نیست ... گیریم از صحت و صدق آن آگاه باشیم، تاریخ چیز به درد نخور و نا کار آمدی است و بهتر است به جای آن که درگیر گذشته باشیم که ما فیلان بودیم ما بیسار بودیم ما اولین منشور حقوق متقابل جادوگر و مشنگ رو داشتیم اما مشنگا سوسمار خور بودن دردی از ما دوا نمیکند، ما باید همواره به فکر آینده باشیم و سعی کنیم که روز به روز پیشرفت کنیم و با خوابیدن زیر باد موفقیت های گذشته، در جا نزنیم! ما فهمیدیم تاریخ را نباید خواند مگر برای نمره ی قبولی


هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
1. چه کسانی به هرمیون در راه گسترش گروه ت.ه.و.ع کمک کردن؟ توضیح بدین!

هرمیون گرنجر تا کلی وقت تنها کار می کرد. اما پس از ورود به وزارتخانه، و تشکیل سازمان حمایت از حقوق جانوران جادویی، افراد بسیاری او را در نجات جنیان همراهی کردند. اما در اوایل کار گروه ت.ه.و.ع، گرمیون گرنجر گاهی تنها با کمک رون ویزلی و هری پاتر کار می کرد. هرچند آن ها علاقه زیادی به این مسائل نداشتند.

پس از ورود به وزارتخانه، هری که کاراگاه ارشد و سپس وزیر شد، سازمان هرمیون را گسترش داد.

2. قدرت چوبدستی های زمان قدیم و جدید رو با هم مقایسه کنین!

چوبدستیای اولیه ی ما بسیار سخت و بزرگ و از جنسای نه چندان مرغوبی بودن اما بعدها و به مرور زمان تحقیقات زیادی روشون انجام شد و بهترین نمونه ی چوبدستی که الان همه مون دستمونه و در سایز کوچیک تر و باریک تر و با سرعت انتقال قدرت ِ جادوی بیشتریه رسیدیم. در آینده شاید اصلا نیازی به چوبدستی هم نباشه!!

در حقیقت، چوبدستی سیر تکاملی و صعودی داشتند و تا به امروز که هزاران سال از اولین چوبدستی ها می گذرد، بهبودی چند ده درصدی پیدا کرده اند.

3. مــرلـــیــــن کـــه بــــود؟

مرلین از اولین جادوگران تاریخ بشریت بود که توانست جادو را بشناسد و به طور هدفمند و با استفاده از "تنها ذهنش و دستانش" جادو کند. او را بنیانگذار جادوی سپیدِ باستانی و جادو های کاربردی امروز، می دانند. البته مرلینگاه را هم از نام همین مرلین گرفته اند و داستانِ خودش را دارد.

مرلین چوبدستی را برای انجام جادو انتخاب کرد ولی آن بسیار بزرگ بود.
مرلین توانست اوراد را اختراع کند.
مرلین شلوارکی ساخت که دارای هوش مصنوعی بود و دوبار جان مرلین را نجات داد.
مرلین به مفهوم جادو، یک دسته بندی را اضافه کرد؛ سپید و سیاه !4. جن های خونگی! آیا اونا در طول تاریخ تلاشی برای نجات خودشون کردن؟ چرا؟

خیر! البته اگر گاهی سرپیچی هایشان را که به ندرت بین جن هایی با تفکرات روشن فکرانه انجام ی شد، در نظر نگیرید. جن های خانگی را ذاتا برای خدمت آفریدند؛ مگر شما، می توانید از ذاتتان، یعنی تدریس تاریخ جادوگری، فرار کنید؟ مسلما نه! آن ها نیاز به یک جرقه بودند تا مشتعل شوند ، تا به خود آیند که حقوقی دارند و دور دیگر دور خدمت نیست.

اما آن ها تا روزی که هرمیون گرنجر سعی در نجات آن ها نکردف هیچ اقدامی نکردند، زیرا به خدمتکار بودن خود اعتقاد داشتند و تلاشی هم برای رهایی نمی کردند.

5. هرآنچه را که یادتون میاد که از این کلاس آموختین رو در چند خط شرح بدین!

1. عصر مرلینی :
1-2. چوبدستی های مرلینی :


این چوبدستی ها که اولین چوبدستی های بشر بودند بسیار زخمت و بزرگ بودند و قابلیت ارسال جادو را به کندی داشتند. به این معنا که جادو برای اجرا شدن از موانع طبیعی درون چوب نمی توانست رد شود و این مانع اجرای جادو بود.

2. عصر حاضر :
2-1: چوبدستی :


چوبدستی های این عصر که معاصر یا حاضر نامیده می شود، بسیار صیغلی و کارامد هستند، با برش های دقیق و انجام ورد های بسیار، دیگر آن موانع گذشته بر سر راه انتقال جادو نیست. جادو چون موم در دستان جادوگر است.

2-3: کودتا :

کودتا های زیادی در طول تاریخ رخ داده اند ولی یکی از مهم ترین آن ها کوتایی ست که مدتی پیش رخ داد؛

2-3-1: کودتا اولیه : (یا زمستونی شدن)

وزیر گانت به اواخر دوره حکومت خود بر جادوگران رسیده بود و کم کم زمام امور از دستش خارج می شد که بانو آمبریج با شعار مرگ بر چیز و چیزکشان باید نابود گردند، به روی صحنه آمد. اما او از یک قدرت بزرگتر یعنی شلوارک عله کبیر که زوپس نشان بود برخوردار بود و همین باعث شد که کودتا پس از چند روز با پیروزی آمبریج به پایان برسد و حکومت بلخود وزیر آمبریج آغاز شود.

2-3-2: کودتا ثانویه (یا کلاه در کلاه )

این کودتا را خود آمبریج بر علیه خودش انجام داد؛ کم کم رضایت مردم از او بسیار کممی شد و نفوذ عوامل زیر زمینی گانت بر مردم این روند را سرعت می بخشید، که وزیر آمبریج متوجه شد که قصد جانش را کرده اند.

او نتوانست از این قضیه جلوگیری کند و تنها توانست کلاه را در لحظات آخر به سر تدریموس لوپین بیندازد. همین حرکت این کودتا را به کلاه در کلاه مشهور کرد.


3-1: هاگوارتز :

هاگوارتز یکی از مدارس بزرگ جادوگری در جهان است که مانند دیگر مدارس دارای موسسان خاص خودش است که آن حداقل هزار سال پیش می زیستند.

3-1-2: موسسان :

موسسان، به 4 جادوگر قدرتمند، با 4 خصلت متفاوت گفته میشه؛ گریفیندور، راونکلا، هافلپاف و اسلیتیرین که بعد ها اسم گروه ها همین قرار گرفت. موسسان رو ما بر اساس خصلت هاشون مزدوج کردیم.


" مطالبی هم درباره جنیان و هرمیون گرنجر مطرح شد که از تکرار آن ها خودداری می کنم."خداحافظ پرفسور!


دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !


تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...


- - - - - - - - - - - - - - - - -


تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟


پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۰:۳۲ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

مرگخواران

لینی وارنر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲:۰۹:۰۲
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 4794
آفلاین
سوالات امتحان!

5 سوال 4 نمره ای! به شدت ازتون دعوت میکنم که تدریس جلسه آخرو بخونین.


1. چه کسانی به هرمیون در راه گسترش گروه ت.ه.و.ع کمک کردن؟ توضیح بدین!

2. قدرت چوبدستی های زمان قدیم و جدید رو با هم مقایسه کنین!

3. مــرلـــیــــن کـــه بــــود؟

4. جن های خونگی! آیا اونا در طول تاریخ تلاشی برای نجات خودشون کردن؟ چرا؟

5. هرآنچه را که یادتون میاد که از این کلاس آموختین رو در چند خط شرح بدین!بسیار هم آسون!
پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۰:۲۶ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

مرگخواران

لینی وارنر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲:۰۹:۰۲
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 4794
آفلاین
امتیازات جلسه آخرگریفیندور: 20

آلیس لانگ باتم: 7+3+8+2+3+7= 30
حقیقتا این روونای نقاشی ـه تو از روونای کارتای شکلات قورباغه ای خوشگل تره!

گیدیون پریوت: 7+3+8+2+3+7= 30
دامبلدورتان باحال بود. ;))اسلایترین: 0

( No One )هافلپاف: 32

آلبوس سوروس پاتر: 5+3+8+2+3+7= 28+2= 30
به خاطر یافتن چنین چهره ی بزرگی در تاریخ، دو نمره بت افزودم! ;)

مروپی گانت: 7+3+8+2+3+7= 30
بسیار هم عالی! ^_^ + چه کله ی صیقلی زیبایی برای ارباب رسم نمودید.

رز ویزلی: 7+3+8+2+3+7= 30
بسی خوشمان آمد! :))

هلگا هافلپاف: 7+3+8+2+3+7= 30
با وجود اینکه خیلی کوتاه بود ... اما مثل همیشه خوف بود! :)راونکلاو: 0

( No One )
پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۰:۱۲ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
جلسه آخر تاریخ جادوگری

1. یه سوال مربوط به درس تاریخ از خودتون بسازین و خودتونم بهش جواب بدین! (7 امتیاز)

سوال: به نظر شما خوف ترین و خفن ترین جادوگر تمامی اعصار و قرون چه کسی بوده است؟ چرا؟

جواب: به طور قطع و یقین هلگا هافلپاف که همه رو به یک چشم می بینه و به همه درس میده.

2. از کدوم سوال یا مبحث درس کلاس تاریخ بیشتر خوشتون اومد؟ چرا؟ (3 امتیاز)

اون جلسه هه بود که قرار شد ازدباج کنیـمـــــــا، اون خیلی خوب بود.

3. دوست دارین اگه قراره اسمتون تو تاریخ ثبت شه، با چه عنوانی ثبت بشه؟ (8 امتیاز)

قراره؟
الان واقعاً به نظرت ثبت نشده؟
هی میگن به همه درس میدادم.

4. پاسخ عددی بدین! (2 امتیاز)
الف: چند جلسه تو این کلاس شرکت کردین؟
4
ب: امتیازتون به کلاس از 30 نمره چنده؟ 30

5. یه نقاشی از چهره یکی از آدمای ثبت شده تو تاریخ جادوگری بکشین! (3 امتیاز)

بانو هافلپاف!

6. آیا کار سایت جادوگران روزی به پایان میرسه و تبدیل به جسد میشه یا تا ابد (حتی با وجود فعالیت کم) پابرجا میمونه؟ چرا؟ (7 امتیاز)

مسلماً یه روزی تموم میشه اگه بخواد همین روند رو پیش ببره ولی با مدیریت بهتر میشه این اتفاق رو به تأخیر انداخت.
پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

هافلپاف

رز ویزلی


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۵:۴۸ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 1472
آفلاین
تاریخ جادوگری

1. یه سوال مربوط به درس تاریخ از خودتون بسازین و خودتونم بهش جواب بدین! (7 امتیاز)


مخترع چیپس سرکه نمکی چه کسی بود؟
چیپس سرکه نمکی، یکی از مهم ترین اختراعات بشر بعد از برق و آتش توسط جان پلات اختراع شد. جان پلات سه ماه و نیم، بر اثر یه زلزله توی یه زیر زمین پر از سیب زمینی و انگور گیر کرده بود. دو ماه اولو با خوردن سیب زمینی آب پز و سیب زمینی سرخ کرده ی معمولی سر کرد و بعدش تصمیم گرفت سیب زمینی ها رو نازک تر کنه. روزای آخر، وقتی سیب زمینی های آخرو می خواست سرخ کنه، یکی از خوشه انگورا به طور اتفاقی افتاد توی ماهیتابه. بعد از دوماه و تو اون شرایط این انگورا سرکه شده بود، این شد که چیپس سرکه نمکی اختراع گردید

2. از کدوم سوال یا مبحث درس کلاس تاریخ بیشتر خوشتون اومد؟ چرا؟ (3 امتیاز)استاد من همه ی درسای شما رو دوس داشتم همه ی سوالا رو هم دوست داشتم، چون کلا از اینکه تعداد سوالا بیشتر باشه بیشتر خوشم میاد تا اینکه یه سوال سی نمره ای باشه مثلا
ولی مبحث مرلین و مبحث جن های خونگی، چیزای خلاقانه و جالبی بودن. دم شما هم گرم استاد

3. دوست دارین اگه قراره اسمتون تو تاریخ ثبت شه، با چه عنوانی ثبت بشه؟ (8 امتیاز)


استاد من دوست دارم اسمم به عنوان پرتحرک ترین گیاه ثبت بشه. همون طور که میدونین گیاها همیشه فقط میشینن یه گوشه و نگاه میکنن تا همین جوری فتوسنتز کنن. نهایت نهایت دیگه بیان و یه کم کش و قوس بیان خم شن به طرف یه جایی که نور بهتره، یا نهایتا کاری کنن که ریشه شون به سمتی رشد کنه که خاک بهتره!
استاد من میخوام اسمم به عنوان رز ویبره دار جیغ کش ثبت بشه
استاد من میخوام آیندگان تو کتاباشون راجع به گیاه منقرض شده ای بخونن که موهاش از انیشتین سیخ تر بود

4. پاسخ عددی بدین! (2 امتیاز)
الف: چند جلسه تو این کلاس شرکت کردین؟

3جلسه به گمونم

ب: امتیازتون به کلاس از 30 نمره چنده؟


29.5!

5. یه نقاشی از چهره یکی از آدمای ثبت شده تو تاریخ جادوگری بکشین! (3 امتیاز)استاد ما جادوگرِ خفنِ ریاضی دانِ خدای هندسه رو کشیدیم!
این شما و این فیثاغورس!


6. آیا کار سایت جادوگران روزی به پایان میرسه و تبدیل به جسد میشه یا تا ابد (حتی با وجود فعالیت کم) پابرجا میمونه؟ چرا؟ (7 امتیاز)

نمیشه گفت تا ابد، اما میشه گفت این تموم شدن مال آینده ی نزدیک نیس. این سایت، مچ پای اعضاشو به محض اینکه توی ایفای نقش جا بیفتن با کش می بنده به یه میخی چیزی، هی میرن، وِینگ! برمیگردن.
هم زمان با رفت و برگشت اعضای قدیمی تر، به خاطر همین رفت و آمد ها سایت همیشه یه تعدادی عضو فعال داره و خب باعث میشه اعضای جدید هم اضافه بشن.
سایت جادوگران رو دست اعضاش می چرخه، تا وقتی که اعضا بمونن میمونه.
ولی اگه هم یه روزی بسته بشه دوستی های قشنگ اعضا باقی می مونه. بنابراین همین جورکی تو قلب ما میمونهارباب جان، جان جانان اند اصلا!


پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

مروپی گانت old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۴ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
از درس ِ علوم، جمله بگریزی؛ به!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 297
آفلاین
اولندش!

* مادر ارباب، که بود و چه کرد؟

مادر ارباب، فردی بودند بسیار پرمشغله و درگیر که شدت درگیری و این حرف‌ها، حتی نمی‌رسیدند یک عدد پُست در ایفای نقش بنوازند. حتی در این حد پر مشغله که وقتی برای این تعلقات دنیوی نظیر هاگوارتز و امثالهم نداشتند و از همین روی، مدتی کوتاه پس از فوت این شخصیت، دیگر نام و نشانی از او باقی نماند و جهان اصلاً هم به سوگش ننشست.

نتیجه‌ی اخلاقی»» در زندگانی به یک دردی بخورید!

دومندش!

ما کلاً بحث مرلین رو دنبال می‌کردیم و این اصلاً ارتباطی به تدریس شما ندارد بلکه ما دل در گروی این پیر ِراه ِ دین و ایمان بود...

به دلایل کاملاً شخصی به عبارتی...

مرلینم...

سومندش!

راستش رو بگیم؟ به کسی نمی‌گید؟ قول می‌دید بهمون نخندید؟ خب ما هم فانتزی‌های خودمون رو داریم خب...

مـــا... مـــا... مــــا دلمون می‌خواد مادر نمونه‌ی تاریخ باشیــــم...

چهارمندش!

الف: چند جلسه تو این کلاس شرکت کردین؟
دو جلسه استـــــــاد!

ب: امتیازتون به کلاس از 30 نمره چنده؟
هیوم! تدریس مناسب، تکالیف خوب... 25 فکر کنیم امتیاز مناسبی باشه!

پنجمندش!

بفرمایید.


جرئت دارید نمره‌ی کامل ندید.
اون سبزه هم نجینی نیست، شال‌گردنه دادیم قند عسلمون بپیچن دور گردنشون سرما نخورن یه وقت.

شیشمندش!

جادوگران چیز بیشتری از یه سایته و حتی اگه کلاً بساط دنیای مجازی هم برچیده شه، برای شخص ما اینجا دوستی‌های به وجود اومده که هرگز. هرگز. هرگز. از بین نخواهد رفت! :)

و ما فکر می‌کنیم این، به این معناست که جادوگران هرگز از بین نخواهد رفت و به قول کسی:

تا دنیا، دنیاست، جادوگران تو قلب همه‌ی ماست! :)
دوستش بدارید که آنچه می‌توانست، انجام داد تا دوستش بدارند...


پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

آلبوس سوروس پاترold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
تاریخ جادوگری جلسه ی آخر :

1. یه سوال مربوط به درس تاریخ از خودتون بسازین و خودتونم بهش جواب بدین! (7 امتیاز)

چرا لرد ولدمورت با اینکه از هری خیلی قوی بود بازم گذاشت هری اونو بکشه؟!

به نظرم نظر لرد بزرگ این بوده که : بچه زدن نداره به بچه باید قاقالی لی بدی. و ارباب هم به عنوان قاقالی لی بهش یه ابر چوب دستی جایزه داد ( ابر چوب دستی فقط مال لرده ولا غیر ) که هری وقتی داشت با اون بازی میکرد زد شیکوندش.خاک بر سرش. و چون ارباب نتونست قاقالی لیی پیدا کنه که هری نتونه اونو خراب کنه جان به جان آفرین که خودش باشه تسلیم کرد .

2. از کدوم سوال یا مبحث درس کلاس تاریخ بیشتر خوشتون اومد؟ چرا؟ (3 امتیاز)


بحث مرلین جالب تر بود
چون به مرکز تفکر جادوگران یعنی مرلینگاه اشاره ی بسیاری داشت و نقش مرلینگاه رو در جامعه جادوگری به نمایش در آورده بود.

3. دوست دارین اگه قراره اسمتون تو تاریخ ثبت شه، با چه عنوانی ثبت بشه؟ (8 امتیاز)

دوست دارم اسمم با عناوینی مثل :
پاچه خوار ارباب سیاه ، آبگوشت نجینی ، گارسون نجینی ، وسیله ی حمل و نقل نجینی ، مترجم نجینی و از این قبیل القاب ثبت شود.

الف: چند جلسه تو این کلاس شرکت کردین؟
با این جلسه به علت کمبود وقت 2 تا .
ب: امتیازتون به کلاس از 30 نمره چنده؟
به نظرم نمره ی 28 مناسبه.

5. یه نقاشی از چهره یکی از آدمای ثبت شده تو تاریخ جادوگری بکشین! (3 امتیاز)

بفرمایید :
http://www.jadoogaran.org/uploads/avatars/cavt52c97e87387e8.jpg
باور کنید خودم کشیدم باور کنید!

6. آیا کار سایت جادوگران روزی به پایان میرسه و تبدیل به جسد میشه یا تا ابد (حتی با وجود فعالیت کم) پابرجا میمونه؟ چرا؟ (7 امتیاز)

به نظرم هر سایتی یا هر چیزی یه آخری داره. هر چیزی حتی خود دنیایی که توش هستیم هم بالاخره یه روزی بر فناست.
ولی این سایت سایت جادوگران هستش!سایتا مشنگا نیست که به همین سادگی از بین بره این سایت تا ابد جاودانه خواهد ماند. اگر کسی هم بخواد این سایتو بترکونه خود ارباب اونو میترکونه.


برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .


زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!
تصویر کوچک شده


باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.