هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۸:۵۲ پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سام!

میگم که اگه میشه این معرفی شخصیت ما رو تایید کنید، زیر پامون علف جادویی سبز شد به مرلین!
همین دیگه! راستی این رنک های بهترینان سال بسیار زییا و باگرافیک می باشد، خعلی ممنونم!

قربان شما، اسلین کرد شبستری!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به مرلین:

خیلی ممنون.

به لودو:

دلش خواسته سرپیچی کنه از قانون مذکور. تو هم اگه دوست داشتی سرپیچی کن. شخصا قول میدم هیچ مدیری نتونه احساساتتو جریحه دار کنه.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
نقل قول:
7-3- بعد از یک هفته از انتخاب گروه دیگر نمیتوانید گروه خود را عوض کنید. در نتیجه در معرفی شخصیت در انتخاب گروه دقت کنید.

میتونم دلیل این که مدیر سایت، مدیر هاگوارتز و کاپیتان تیم کوییریدچ گریفیندور در یک اقدام کاملا مغایر با قوانین سایت به راونکلا تغییر گروه داد و بعد از گذشت یک هفته به گریفیندور برگشت رو بپرسم؟!
تغییر گروه گاها انجام میشه اما این رفت و برگشت یک مقدار عجیبه!

با تشکر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۳ یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۸:۴۹
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 713
آفلاین
بر و بچ مدیر که اون جملات قشنگ اون بالا رو می نویسین!

این تاپیک رو یه نگاه بندازین، به نظرم بتونین خیلی خوب ازش استفاده بکنین و سریعتر عوض کنین!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام.
میشه لطفا هارو به شکلک های چت باکس اضافه کنید؟

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
لرد ولدمورت
من همین الان از گروه فعلی مرگخواران استعفا دادم و در نتیجه خیال شما باید راحت باشد که وجهه شما یا مرگخواران خدشه دار نمیشود که یک عضو مرگخوار با دشمن مرگخواران یعنی دامبلدور و محفل ققنوس در ایفای نقش خوب صحبت نکرده. من بعنوان یه عضو عادی که عضو هیچ گروهی نبودم و خب ذاتا این شخصیت یعنی دالاهوف در کتاب مرگخوار بوده با دامبلدور و محفل ققنوس در ایفای نقش بد صحبت کردم. با این تفاصیل دوستی شما و دامبلدور سر جایش باقی خواهد ماند.

خانم ویولت
بیخیال:دی

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
آقای دالاهوف.

این لینک پی‌دی‌اف رول شماست. من دلیلی نمی‌بینم پستی رو که می‌شه بهش دسترسی داشت و کپی‌ش رو به کاربر داد، سریعاً حذف نکنم چون هرکدوم از ما مسئولیتی داریم که باید بهش رسیدگی کنیم.

بله حق با شماست، سال‌های پیش که شما ناظر بودی بنده یک عضو عادی بودم و بدون دسترسی و در جریان این بحث‌هایی که شما می‌فرمایید نبودم. باری به هر جهت، تا این حد آگاهی دارم که بدونم این پست کاملاً از دسترس خارج نخواهد شد.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۳:۲۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
گفتگو با مدیرانه و من نمیدونم اینجا چیکار میکنم.ولی حرفای اینجا رو جای دیگه ای نمیشد جواب داد.

اول باید بگم که من مسئول رفتار و حرف زدن کسی نیستم.
همونطور که وقتی یکی بی ناموسی بنویسه, فوقش میتونم اعتراض و نارضایتی خودمو اعلام کنم.هر کسی مسئول رفتار و حرفای خودشه.

ولی تو تاپیک فرهنگ چت باکس به وضوح گفتم که رفتار نادرستمونو هرگز نمیتونیم با سیاه بودن شخصیتمون توجیه کنیم.که اگه میتونستیم...من یکی باید چپ و راست به ملت هر چی دلم میخواست میگفتم!

فقط این قسمت ماجرا به من مربوط میشد...خواستم توضیح بدم که این نظر من نیست و مورد تاییدم هم نیست.
نظر من اینه که تاپیک های گفتگو با ناظر, جای ایفای نقش نیستن.شخصیت ما هر کی میخواد باشه باید حد و مرزمونو بدونیم.
البته با قسمت تعیین تکلیف پست های آنتونین مشکلی ندارم .فقط برای محفل تعیین تکلیف نکرده...تو خانه ریدلم همون پست ها رو زده...البته بدون جمله هایی که به نظر خودش ایفای نقشه.من ناظرم میام رد میکنم( یا قبول).

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ویولت
اول از همه من یه کپی از پستم رو میخوام چون بدون هیچ مقدمه ای پاکش کردی و اصولا پستی که براش وقت گذاشته میشه رو نباید پاک کرد میشه حداکثر ندیده ش گرفت. یادمه کلی بحث کردیم در این مورد یه زمان تو انجمن ناظرا که البته نبودی اونموقع. در مورد مدیریت هم اون چیزهایی که بنظرم درسته رو به تو و بقیه مدیرا گفتم دیگه خود دانید که وضع سایت همینجوری بمونه یا بهتر بشه. به هر حال هر کدوم از ما که اینجا وقت میذاره دوست داره این سایت فعالتر بشه.

دامبلدور
اون حرفایی که میگی و من گفتم در قالب ایفای نقش و در انجمن های ایفای نقش بوده. یه مرگخوار که از دامبلدور خوشش نمیاد! سعی کن شبیه نقشی باشی که گرفتیش. تو که هیچی خیلیا گنده تر از تو بودن که میگفتن "هر چی ما صلاح بدونیم" ولی دوام نیاوردن. اینجا فرومه. هر چی تو صلاح بدونی هیچ معنی ای نداره. باید تلاشتو بکنی انجمنتو فعال کنی وگرنه همینجوری که مونده میمونه.

دامبلدور همیشه مودب و با نزاکته و البته تیکه نمیندازه. ماه؟ کره یا قمر ماه؟! لازم نیست کسی تشریف بیاره من باید خودم تشریف ببرم اونجا و فکر نکنم تو بتونی در این مورد اظهار نظر کنی چون به وسعت تمام جادوگران غم داری و منتظر دلبرکتی و وقت کم میاری و پر از وسوسه های رفتنی!:دی

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
نقل قول:
بنظر من علاوه بر اضافه کردن افراد جدید باید روال قبل هم عوض کنید و به مدیران انجمن جدید بگید که صرفا ناظر و مبصر انجمن نباشن وگرنه میشن مثل مدیرای قبلی. سعی کنن ایده بدن و فعالش کنن. البته تازه مدیر شدن و باید دید چیکار میکن ولی اگه مثل قبل باشه میشه همون روال قبل که انجمن به سمت رکود پیش میرفت.

گذشته از این مطلب من یه سوال هم داشتم. سوژه فعلی تاپیک نوزده سال بعد رو کی میشه تموم کرد و سوژه جدید داد؟ من میتونم سوژه فعلی رو تموم کنم و سوژه جدید بدم؟

جناب آقا!

شما اخیرا بیش از اندازه توی موضوعاتی که به شما ربطی نداره دخالت می کنین و اظهارنظرهای بیجا و خارج از حد وظایف و مسئولیت هاتون زیاد دارید! این که کجاها می رید و چه حرکات دیگه می کنید رو من به روی خودم نمیارم دخالتی هم در حوزه ی صبر و تحمل دیگران ندارم آقا اما..

محفل ققنوس و اعضاش مسئولیتشون با منه! شما که هیچ، مدیری رو هم محق نمی بینم در این داستان که بخواد توی شیوه ها و خط مشی ها نظرات خلاق واقع ابراز کنه. خانوم بودلر نه به عنوان یه مدیر که به عنوان یه عضو محفل از طرف من اجازه ی این کارو داشتن و کار بسیار به جا و به موقعی هم انجام دادن.

اگه به جای ایشون من پست شما رو پاک می کردم علاوه بر توضیح صمیمانه یه اخطار جدی هم می گرفتید که حالا ادامه ش بماند.

جناب دالاهوف وظیفه ی دو تا مدیر محفل ققنوس نیست که براش ایده بدن یا براش انرژی بذارن و یا هر کار دیگه ای، اگر هم کاری انجام می دن کاملا به دلخواه خودشونه پس این رو درک کنین اگه محفلیها بخوان می تونن تو گریمالد فقط فعالیت کنن یا می تونن بیان تو انجمن عمومیشون یا می تونن برن هر جای دیگه ای که دلشون خواست فعالیت کنن و تمام این ها آقا.. به خودشون مربوطه!

در مورد این که سوژه ی تاپیک کی تموم میشه هم باز در حیطه ی وظایف شما و "این تاپیک" نیست و جوابش هم مشخصه: "هر وقت صلاح بدونیم!"

حالا هم تشریف ببرید از کره ی ماه اومدن با شما کار دارن! به این فکر هم نباشید که دوباره پاسخی به شما خواهم داد..

به مدیران: ضمنا.. گلهای سایت! رسیدگی کنین به الفاظ و تیکه های نامناسب و ناشایستی که این آقا برای خطاب قرار دادن بقیه استفاده می کنن، هر چیزی یه حد و مرزی داره!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.