هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
ش.ر.ک!

کی مدیـر ایفـا شدی تو؟مردک ارزشی خیانتکار!هنوز دو سال هم از اون ژانگولر بازیامون نگذشته،بعد واسه من مدیر میشی؟!مگــه قــرار نبود..! هــــــــی!

می بخشمت حالا! خب دیگه حالا اینقدر زود پسر خاله نشو.هنوز بوی خیانـتت از اول جاده تهران-اصفهان به مشام میرسهبرای اینکه جرمت کمتر بشه میتونی منوی مدیریت رو با کمال احترام به من تقدیم کنی و راحت رو بکشی و بری!

اما..!

به عنوان مدیر ایفای نقش فک نکنم اجازه داشته باشی که امضای منو ویرایش کنی.اگه هم اجازه داری،خوشبحالت!در مورد بقیه مدیران هم زیاد مطمئن نباش.هنوز مونده تا این موجودات رو بشناسی.الان همشون این موضوع رو انکار میکنن!

اگه مشکل بروز رسانی ها بود،فقط امضای من پاک نمی شد.چون اگه قرار باشه بروز رسانی ماژول پروفایل امضاهای اعضا رو بهم بریزه،ماله همه رو بهم میریزه..!

گرچه موضوع خیلی مهمی نیس که بخوام روش زوم کنم اما اگه این حرکت از سمت و سوی مدیران بوده،واقعا جای تاسف داره.حتی میمون هم بعد از سالیان دراز تکامل یافت و انسان شد!

یه چیزی هم در مورد حرفهای آنتونین سـر دلم مونده.بزار بگم تا شب راحت سرمو بزارم!

از هلگا انتظار نداشتم که حرفهای بی سر و ته آنتونین رو تایید کنه چون حرفهاش کاملا غیر منطقیه.اینکه بگیم توی جادوگران محدودیت وجود داره،اشتباه محضه! چــــرا؟به جز ایفای نفش،اگه بگیم توی سایر بخش های سایت محدودیت وجود داره مثه جک میمونه.چون شما آزادی که با توجه به موضوع سایت،هر فعالیتی رو انجام بدی.

اما در مورد ایفا که باز هم کاملا مخالفم محدودیت وجود داره.چون هدف ایفای نقش ایجاد جوی مشابه به جو دنیای هری پاتره که اعضای سایت با توجه به شناسه ای که انتخاب میکنن،فعالیت خودشون رو آغاز میکنن.پس انتخاب جبهه و شخصیت کاملا آزاده! از کسی که شناسه ولدمورت رو انتخاب میکنه،انتظار نمیره که مثله آلبوس رفتار کنه و اگه این موضوع پیش بیاد،قطعا جو سایت بهم میریزه و تبدیل به کمیک میشه!

اما در این بین شخصیت های آزادی هم وجود داره که خودت میتونی بهش جهت شخصیتی بدی تا اعضا تورو با این شاخصه ها بشناسن.مثلا همین تام ریدل که رفتار و شخصیتی خاصی نداره و کسی که تصمیم میگیره با این شناسه فعالیت کنه،بهش جهت و رفتار میـده.

اگه یادتون باشه در گذشته اجازه انتخاب شناسه های غیر هری پاتری هم وجود داشت.مثلا شناسه های ویولت بودلر و یا سرژ تانکیان یا خیلی های دیگه! اما همشون مثه بقیه شناسه های هری پاتری هویت خاص خودشون رو پیدا کردن.پس این حرف که باید حتما جبهه خاصی رو داشته باشی تا هویت پیدا کنی،کذبــه!

تو میتـونی شناسه کور ممد رو انتخاب کنی و عضو هیچکدوم از گروه های مرگخواران و یا محفل نشی.اما با رفتاری که داری به این شخصیت جهت بدی.میتونه شخصیت کاملا بی طرف باشه و اونقدر گاگول باشه که فرق بین این دو گروه رو نفهمه! دیگه اینا بستگی به کسی داره که این شخصیت رو جهت میده.

اما تنها مشکلی که وجود داره قبل از عضویت در ایفای نقشه!کسی که میخواد عضو ایفا بشه زیاد با این موضوعات آشنایی نداره و شاید همین باعث بشه بعد از کمی فعالیت از شناسه ای که انتخاب کرده،پشیمون بشه.پس باید قبل از ایفای نقش شفاف سازی های انجام بشه تا فرد بتونه بهترین تصمیم خودشو بگیره.الان تنها راهنمایی که وجود داره،قوانین ایفای نقشه که کمتر کسی در اوایل عضویتش اونـهارو میخونه که البته این قوانین هم کمک چندان زیادی به فرد نمیکنه فقط باعث میشه تا حدودی طرز کار ایفا دستش بیاد!

همین دیه..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۰:۳۰:۲۳

پیام زده شده در: ۹:۳۵ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

کلاوس بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۹ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
از دست ویولت و رکسان هر دو فریاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 247
آفلاین
یک سوال خدمت دوستان در بخش پرسش و پاسخ دارم؛ آیا دوباره سوالات تایید میشن تا من تاپیک هایی که قبل کردم رو بفرستم اونجا یا نه؟

این قالب خیلی جالب نیست؛ ماه فروردین هم تموم شد؛ بانو آمبریج چرا پاسخگو نیست

تصویر کوچک شده
[
تصویر کوچک شده

بنفش! [ ]

پیام زده شده در: ۷:۱۱ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
_من کلا همیشه به نکات خوبی اشاره میکنم!
_خواهش!
_هان؟ چیه؟ الان انتظار داشتی دالاهوفی که در کتاب مرگخوار بوده! و شبیه آرتاس هم شده! بیاد بگه منم ممنونم از شما بانو هافلپاف و بسیار خرسندم؟! زرشک!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
آنتونین

به نکته ی خیلی ظریف و خوبی اشاره کردی.
فکر کنم شاید هر کسی توی دوران فعالیت ـش توی جادوگران به این نکته برخورده و بهش فکر کرده. خود من خیلی دوست دارم این محدودیت های خیلی زیادی که توی سایت هست کمتر بشه و یه کم تغییر ایجاد بشه.

اما خب این درد، درمونش چیه؟
نمی دونم پست های آخر جلسه ی شورا دورمشترانگ رو خوندی یا نه؟
پیوز یه پیشنهاد جالب داده بود، که شاید اون بتونه کمکی به این قضیه بکنه. اما خب مشکلاتی که من اونجا در جواب بهش گفتم هست. با اون مشکلات نمیشه اینچنین طرح هایی رو عملی کرد.

من خودم به شخصه خیلی دوست داشتم اینجا به سمت یه ایفای آزاد بره. اما چیزی که ما باید قبول کنیم اینه که جادوگران الان خیلی متفاوته با سایت های دیگه ای که تازه فعالیتشون رو شروع کردن.
یه نهال رو اگه بخوای جابجا کنی خیلی کارت راحته، اما یه درخت 10-12 ساله رو اگه بخوای جابجا کنی ممکنه حتی خشک بشه!

حالا اگه خودت ایده ای داری که چطوری این تغییرات می تونه اعمال بشه و چه روشی می تونه این تغییرات رو ایجاد کنه بیا و پیشنهاد بده.

از بقیه ی اعضا هم دعوت می کنم بیان اینجا و نظرشون رو در این باره بگن، شاید تونستیم راه حلی برای این قضیه پیدا کنیم.

ممنون از صحبت های روشنگرت.

آیلین

خب اول یه جا دکمه ی پاسخ رو برن، بعد اون پایین، قبل از این ارسال و اینا یه جا به نام پیوست هست. اونجا Browse رو بزن و فایلت رو انتخاب کن.
به همین سادگی به همین خوشمزگی.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
با سلامی دوباره
حقیقت من حدود یه ساله مشکلی دارم که خیلی مهم نیست ولی چون کلا آدمیم که وقتی گیر میدم دیگه ول کن ماجرا نیستم! نتونستم از کنار این قضیه هم بگذرم!
مشکلم با پیوست فایله. زیر گزینه پاسخ خود را ارسال کنید نوشته اجازه این کارو دارم ولی خب از قدیم گفتن پرسیدن ایراد نداره بلکه نپرسیدنه که ایراد داره! لذا بنده در کمال وقار اعلام می کنم من هنوز بلد نیستم فایلهامو پیوست کنم. این بود که گفتم چه کسی بهتر از مدیران می تونه منو تو این زمینه راهنمایی کنه. پیشاپیش از راهنماییتون کمال تشکرو دارم.
ضمنا اگر بفهمم کسی سر این موضوع به من خندیده همین امشب زاغم رو می فرستم خدمتش!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
امممم...هلگا اینارو تو پستای قبلی هم گفته بودی نیاز نبود تکرار کنی منم جوابمو تکرار نمیکنم...

اما گذشته از تو کلا به همه مدیرا یا اعضایی که اینجا فعالیت میکنن یه چیزی میخوام بگم، شاید به عنوان آخرین حرف هایی که میتونه بدرد بخور باشه و بعدش تصمیم دارم دخالتی نکنم:دی

_ اونایی که هنوز میان جادوگران حتما اینجا هنوز براشون جاذبه داره. حالا چه کلیت سایت، چه ایفاش بصورت عمومی چه یه گروه خاص و مدیر اون گروه.

شاید چون الان عضو هیچ گروهی نیستم میتونم راحت تر به عنوان یه سوم شخص ببینم و نظر بدم ولی اگه در سایت های دیگه فعالیت کرده باشید متوجه میشید جادوگران بصورت کلی و گروه هاش و شاکله ش بصورت جزیی، خیلی محدودیت داره. یه فرم خاص که حتما باید اونجوری رفتار کنی...دو تا گروه خاص که حتما باید جزو اینا باشی وگرنه اجازه هویت پیدا کردن تو سایت نداری.

اینهمه سالی که اینجا بودم و فعالیت کردم دو بار فقط این حسو داشتم و یکیش الانه وقتی داخل ایفایی و سرت داغه و فعالیت میکنی متوجه نمیشی ولی وقتی میای بیرون، جاهای دیگه رو میبینی و فکرت بازتر میشه میبینی واقعا اینجا یه محیط بسته با یه فرم و گروه های و افراد خاص و محدوده. دنیا خیلی بزرگتر از این حرفاست! بنظر من یا این فرم رو عوض کنید یا اگه نمیتونید خودتونو به اینجا محدود نکنید. دنیا به همین یه جا خلاصه نشده.

حالا اگه دوس دارید گارد بگیرید...بگیرید خب:دی نیش و کنایه بزنید...بزنید خب:دی...فکر کنید زیر آب سایت رو میخوام بزنم...فکر کنید خب:دی چون تو هیچ گروهی نیستم و مسئولیتی هم ندارم و ابایی هم ندارم طبیعتا:دی فقط به عنوان یه عضوی که چندین سال اینجا بوده میگم و البته خیلیا ممکنه همین شکل رو دقیقا دوست داشته باشن و همین رو مزیت جادوگران نسبت به سایت های دیگه بدونن و بگن اجباری نیست هر کی خوشش نمیاد بره جاهای دیگه...

اوکی ادامه بدید...فقط دوست دارم بگم که منم دقیقا از همین فرم همیشه خوشم میومد ولی وقتی جهانت توی یه سایت یا یه نفر خلاصه بشه و جاها و افراد دیگه رو نبینی خیلی محدود و بسته میشی.

اگه بتونید این تخم مرغ سر بسته رو باز کنید و آزادی عمل بدید به اعضا به نظر من خیلی بهتر و مفید تر میشه. حتی هنوز نحوه جواب دادن مدیرا به اعضا هم شبیه زمانیه که من مدیر بودم و البته خیلی سعی میکردم باز کنم این شکل کلی رو. حالا چه وقتی ناظر بودم با گفتن اینکه برای ایجاد تاپیک به مجوز گرفتن نیازی نیست...چه زمانی که مدیر بودم با وارد کردن افراد جدید به تیم مدیریت... و البته همیشه ایراداتی هم داشتم و کوچیک هم نبودن حتما و همه هم میدونن...

حالا که دیگه طومار شد بعضی مسائل هم بگم... مثلا یه جا گفته شد که من از مدیرا دفاع میکردم یا بقول اون بنده خداها دستمال کشی! من قبل از اینکه مدیر بشم واقعا دوس داشتم شبیه مدیرایی مثل بارون خون آلود و کوییرل و هری پاتر رفتار کنم کلا خوشم میومد ازشون...هر چند بعدا که مدیر شدم دوست نداشتم این شکلی باشم دوست داشتم یه فرمی شبیه خودم بگیرم... و بله من اونموقع که جر و بحث میشد بین مدیرا و گروه خاصی که اون زمان بودن معمولا طرف مدیرارو میگرفتم چون از اون گروه خاص حالا اگه شده حتی سه چهارم سایت هم بودن خوشم نمیومد. طبیعتا اونا هم خوششون نمیومد:دی

و گذشته از همه این ها مدیریت هم برای من جذاب بود دوست داشتم تجربه ش کنم هر چند با مدیر اخبار شدن و خب بعدا چون دسترسی وبمستر هم داشتم جاهای دیگه زیاد دخالت کردم و سعی کردم به دید خودم درستشون کنم و البته دعوا درست کردم:دی میگفتن آقاجون تو چیکار داری به کار خودت برس بذار همه چیز آروم باشه خب من تو کتم نمیرفت:دی و بعضی جاهام قاطی میکردم یدفعه یه نفرو بلاک میکردم و نهضت ضد مدیریت درست میکردم:دی

در کل مهم نیست این چیزها... نهایتش اینه از هم خوشمون نمیاد...ولی خواستم اینارو بگم... این ها بردشت کلی من در همه این سال ها از جادوگران بود....باضافه چند تا نکته که دوست داشتم بگم.

اممممم... در کل اینقدر آروم نباشید، بکشید، خونریزی کنید، بدون نزاکت باشید! بهتر از ساکت و ساکن و...=> راکد بودنه...

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تام ریدل عزیز

والا من که ویرایش نکردم، بعید می دونم کسی دیگه از مدیران هم ویرایش کرده باشه، چون تا اونجایی که من یادمه مشکلی نداشت امضات.
احتمال داره به خاطر این به روز رسانی ها این اتفاق افتاده باشه.
حالا من پیگیری می کنم نتیجه رو برات پخ می کنم.

پیام زده شده در: ۰:۴۵ پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
امضـــام کــــوووووووووووووووووووووووووووووو؟

کی به خودش اجازه داده تا امضای منو ویرایش کنه؟هـان؟اونم بدون هماهنگی! اینکه بدون اجازه پروفایل ملت رو دست کاری می کنید،واقعا غیرقابـل تحمله..چقدر تحملتون کنم آخه؟حوصله طومار نوشتن ندارم دیــه،جـواب میخـوام!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آنتونین

قصد ادامه دادن صحبت رو باهات ندارم.
از توهین هات هم رد میشم. همونطور که ویولت عزیز لطف کرد و از توهین هایی که بهش کرده بودی چشم پوشی کرد.
ولی در صورتی که شکایتی از کسی در مورد این لحن ادبیات و حرف زدن ـت به دستم رسید مجبورم برخورد شدید تری باهات بکنم و جریمه های سنگین تری برات وضع کنم.
البته امیدوارم این توهین ها به من و ویولت خالی ـت کرده باشه و اعضای دیگه درگیر این قضیه نشن.

پ.ن: چت باکس توی این قالب جدید پایین صفحه س.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هلگا؛
خیییییییی:دی جریمه؟ من جای پدربزرگتم دخترم!
فکر کنم راهشو یاد گرفتید دیگه کلا شات باکس برای من نشون داده نمیشه()... البته کار عبثی بود و شدیدا معتقدم بهونه گیری بود!! چون اگه دسترسی دارید میتونید برید پیام های این ماه اخیر(فروردین) منو بشمارید و پیام های مدیر مودبتون که در شات باکس اخطار داد هم بشمارید. حتی فقط پیام های هجو نه بقیه! و ببینید چه نسبت وحشتناکی داره و یک صدم هم نیست احتمالا! من چند روز یه یار یه پیام میزدم و ماهی یه بار چندین پیام پشت سر هم، مثل جمعه قبل. البته همیشه هر چیزی یه راه حلی داره:دی اینم آخرین پیام شات باکس تا الان
نقل قول:

سارا کلن
آیات بس زیبایی بود.

گذشته از این، حقیقتا اگه بخوام عرض کنم: نه هیچ علاقه ای ندارم به این سایت و هیچ هدف خیری ندارم( ) ترجیح میدم فعلا در انجمن های عمومی ایفا فعالیت نکنم، کمپلت مال خودتون.

در ضمن، آخرین بارت باشه منو "آنتونین عزیز" خطاب میکنی! فقط یه نفر حق داره اینو بگه! که اونم هنوز دنبالشم. از بچگی تا تا الان. پیداش نکردم هنوز، البته چند شب پیش گفت که همیشه میتونه منو ببینه ولی من نمیتونم ببینمش. شاید بقول اون پیر سفید باید برم "ماه" دنبالش، خیییی:دی هر چند بیشتر از ماه احتمال میدم زیر زمین باشه:دی خودش داند!
فرت!

یه چیزی یادم رفت: من که فعالیت خاصی دیگه ندارم ولی همین تک و توک پستی که توی ایفا میزنم موقع اسمایلی گذاشتن رو اعصابه. کلی شکلک هست که گشتن بین این ها و پیدا کردن یه شکلک خاص اذیت میکنه. قبلنا یه بار کلا حذف و اضافه کردم خیلی از شکلک هارو که بعدا بقیه گفتن و اضافه شد. الان فکر کنم شکلک های اضافی هنوز هم زیاد وجود داره. باید یه جوری باشه طرف سریع بتونه شکلک مورد نظرشو پیدا کنه نه اینکه بیست دقیقه یه پست بزنی ده دقیقه ش فقط دنبال شکلک باشی. بعنوان مثال وقتی میخوای "اسمایلی سوت زدن" رو پیدا کنی کلی باید بگردی که تازه اولیش یه اسمایلی ای هست که جالب نیست بنظر من: بعد باید بگردی تا اواسط صفحه اینو پیدا کنی:
شکلک ها، شبیه هم و خیلی زیاده. در هر صورت صلاح کار خویش... :bat: ===>

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.