هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳

آشاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۸ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۷ دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
از طرز فکرت خوشم اومد!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 162
آفلاین
فرم عضویت در گروه مخوف ارتش تاریکی:

درود بر یکتا و بیتا، ارباب گروه مخوف ارتش تاریکی!

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!

با وجود اینکه مرگخوار متولد شدم و مرگخوار از دنیا خواهم رفت (حالا اگه پا به پای شما زنده موندم هم بد نمیشه)، سعادت حضور یابی در کنار شما و مقابل محفل رو نداشتم! شکایتی هم از بی رحم بودن روزگار ندارم! بی رحم بودنش قابل ستایشه! و خیر به هیچ وجه خودم رو نتونستم در کنار محفلیون تصور کنم و هیچ وقت چنین نخواهد شد!

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

هر دو "ل"، "ر"،" د"، "و"،"م" رو دارن، منتها لرد ولدمورت " الف" انحراف اخلاقی" رو ندارن و از طرف دیگه دامبلدور" ت"ی ابهت و اقتدار و توفق بر تمام انسان ها و موجودات روی زمین رو نداره!

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

هدفی والاتر از خدمت به شما و جان فشانی در راه شما نمیتوانم داشته باشم. (و شایداینکه خیلی کوووووول از کوچه پس کوچه ها بگذرم و با هر تکان چوب دستی خانه ای را به آتیش بکشم و ماگل ها رو شکنجه کرده و زنده زنده بسوزانم و اگر تمام این فعالیت های فوق را در قالب یک مرگخوار انجام بدم دیگه آرزویی بیشتر از این نمیتونم داشته باشم حقیقتا!)

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
تذکر:
جواب ندادن به این سوال(با کمی اغماض) و یا انتخاب شخصیت تکراری مورد قبول است.
هدف، پی بردن به سطح خلاقیت و قدرت طنز نویسی شماست.از توهین به شخصیت اعضای سایت (نه کتاب) خودداری کنید.

روبیوس هاگرید: .... جوجو!!!!!
مالی ویزلی: fitness freak!

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

مانند گربه ها که وقتی بچه هاشون به دنیا میان، مادر یکی از بچه هایش را برای تقویت قوا میخورد، در خاندان ویزلی از هر 6، 7 قلو بچه ای که هر 9 ماه به دنیا میاد، دوتا از آن ها توسط شخص مالی ویزلی خورده میشه و مابقی توسط دیگر اعضای خانواده الی یکی دو تا از آن چند قلو برای حفظ ضریب رشد جمعیت خانواده!

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

بهترین راه نابود کردن یک محفلی؟ .... بهترین راه نابود کردن کل محفل مبتلا کردن داملدور به ویروس HIV هست! یکی پس از دیگری از پا میوفتن بی شک!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

با توجه به اینکه علاوه بر دوسندار محیط زیست بودنم طرفدار حقوق حیوانات هم هستم، در خانه ی حقیر ینده اقسام جانداران به وفور پیدا میشه و مطمئنا نجینی میتونه دوستای زیادی اونجا پیدا کنه.
فقط ارباب یه سوال ... مارها آفتاب پرست میخورن؟

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

شنیدم که عقاب ها وقتی به سن پیری میرسن، به گوشه ای از ارتفاعات پناه میبرند و در تنهایی ابتدا پر های خود را میکنند و سپس چنگال ها و منقار خودشون رو انقدر به صخره ها میکوبند تا بشکنن. ابتدا وقتی چنین چیزی شنیدم فکر کردم که شاید مانند تیر خلاصی هست که به خودشون بزنن و مرگ خودشون رو سریعتر کنن اما بعد متوجه شدم که اینکارشون یه پایان غم انگیز نیست بلکه یه بازگشت باشکوه در پی داره به طوری که پر ها و چنگال ها و منقارهای عقاب مجددا رشد میکنه و قوی میشه و زندگی جدید او شروع میشه!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

با استفاده از ریش هاش میشه یکی از سکانس های یه فیلم ترسناک رو گرفت. تصور کنید که ریشش لای یه چرخ دنده گیر کنه و هی این ریشش رو بکشه و برسه به سرش اول فکش رو خورد میکنه و دهن و دماغ و بعد به جمجمه و مغزش میرسه که یهو پِرت مغزش لای چرخ دنده ها میترکه و میپاشه اطراف و بعدگردنش رو ..... در کل یه فیلم مناسب برای روزایی که با خانواده دست جمعی نگاه کنیم، درمیاد. یه چنین کاربردی داره ریش های این شخص!

شما به خاطر ما در عذابین و ما به خاطر شما. و چقدر این همزیستی مسالمت آمیز با شکوه است!
جواب های شما فوق العاده هوشمندانه، بسیار سیاه و تاریک و مخوف و مرگخوارانه بودند. لذت بردیم!

نقل قول:
فقط ارباب یه سوال ... مارها آفتاب پرست میخورن؟

مارها قدرت بینایی فوق العاده ضعیفی دارن...و شما...آفتاب پرست هستین! فکر نمی کنم مارها شانسی در مقابل شما داشته باشن. گذشته از اینکه تمامی مارهای روی کره زمین گوش به فرمان ما هستند و یاران ما جزئی از وجودمان می باشند.

منتظر شما بودیم...خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۲۸ ۲۳:۵۱:۰۳

....I believe I can fly

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۴ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳

سیسرون هارکیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
آخه مگه می شه اسلیترینی باشی و مرگخوار نباشی..............

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید.

جواب من این یه آدم عاقل هرگز به یه دار و دسته پشمکی مثل محفل جیرجیرک نگاه نمی کنه چه برسه عضوش بشه . کسی هم که می آد پیش لرد کچ...سیاه اصلا دلش نمی آد بره بیرون و خلاصه من جزو هیچکدوم نبودم

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

جذبه داره این لرد کچل ولی این دامبلدور یک مو پشمکی بیشتر نیست. قبول نداری ؟ مشکلی نیست منم قبول ندارم.

در ضمن لرد سیاه یه کم بهتر موهاش رو اصلاح می کنه.

فردا، پس فردا که لرد سیاه خواست بازنشسته بشه ما جای خالیشو پر کنیم.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

کلا همه ی اعضای محفل جیرجیرک : جلف

هر چی فکر می کنم نمیشه؟ من حاضرم از مارتن تا آتن بدوم، کل پله های برج میلاد رو روپایی بزنم ، دورتا دور قطب شمال شنا کنم ولی به من نگن ویزلی ها رو سیر کنم، سیرمونی ندارن که....

بهش بگیم چه قدر شبیه ما مرگخوارهایی، یواش یواش افسرده میشه بعدشم میمیره

یواشکی می برمش با خودم بیرون بعد می برمش باغ وحش همون جا می سپارمش به خدا حیون که جاش تو خونه نیست

لرد سیاه که شانس نداره کچل شد ریش و ابروهاش ریختن موهای دماغش همچنان پا برجان.ولی به خاطر شکل خاص دماغ لرد زیاد قابل رویت نیستن

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ریش دامبلدور؟!اگه به درد می خورد که می فروختش پولش رو می ریخت تو حلق ویزلیا..

لرد سیاه من اومدم.

خوش اومدین....ولی کمی زود اومدین.

با دو تا پست معمولا نمی شه قضاوت درستی داشت.ولی فکر می کنم هنوز یه سری مشکلاتی وجود داره. چون درخواست نقد کردین اینجا بهشون اشاره نمی کنم. تو نقد پست هاتون توضیح می دم.

به دلیل سخت بودن اسم تایید نشد.(حالا اشکالاتتون رو بر طرف کنین...با اسمتون کنار میاییم!)

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۲۸ ۲۳:۴۰:۰۲
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۲۸ ۲۳:۴۱:۱۰

وقتی که می بری نیاز به توضیح دادن نداری ولی وقتی می بازی چیزی واسه توضیح دادن نداری

ارزشیوانوانئه

تصویر کوچک شده

{سرهنگ دوم ساواج}

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
ما خودمان فهمیدیم لرد چشم به راهه!

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید.

به من میاد عضو محفل بوده باشم؟ اها! البته اره! یه باره که تغییر قیافه داده بودم رفته بودم تو محفل. ولی الان خودمانم!

قطعا شرارت! چیزی که من عاشقشم رو دامبلدور نداره. پیش شماست!

مطمئنن من نمیتونم هدف اصلیم رو برای شما بگم. ولی میتونین بنویسین به دست اوردن ثروت بودلر ها

رون ویزلی: پسر کک مکیِ بی مزه!

تنها راهشون اینه که بیان اونارو کت بسته تحویل ما بدن. اینطوری هم نصف ارتششون میمیره هم دیگه نیازی به سیر کردنشون نیست!

اسمایل لایو بزاریم بعد با تیرکمون بزنیمش!

دوباره هدف اصلیمون رو کنار می ذاریم و یک چیز سمبلیک میگیم: ناز و نوازششون میکنم یا میتونم مهره هاشونو ماساژ بدیم تا قلنجش در بره.

خیلی غیر محترمانه است که از یک نفر سوال شخصی بپرسیم. مثلا اگه کسی از من بپرسه چرا ابروهات اینطوریه من احتمالا میندازمش تو یه قایق پر خرچنگ. بنابراین من جواب این سوال رو نمیدم.

ریش دامبلدور! جون میده واسه تغییر قیافه. میمیرم براش!

هر شخصی که به هر نحوی با ویولت بودلر دشمنی داشته باشه از ماست.
زبانش را حلقومش بیرون بکشید...

تایید شد.
خوش آمدید!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۷ ۲۱:۴۶:۵۵

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳

مری الیزابت کاترمولold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۰ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳
از یه جایی به بعد :)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین
من از همین تریبون اعلام می کنم که می دونم تایید نمیشم ولی سعی خودمو میکنم . اگه هزار بار

هم رد بشم بازم میام دوباره ! ببینید عشق به مرگخواری چه می کنه با آدم

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح

دهید!

+ اولا من و محفلی بودن ؟ .... قباحت داره والا

+ دوما اینکه تا حالا افتخار عضویت در گروه مرگخواران رو نداشتم . حالا شما منو تایید می کنید این

افتخار رو پیدا میکنم

اون دامبلدور بود ولی این لرد بزرگه ! ( چشمای دلتونو باز کنین تا عمق جمله رو بفهمید)

چه هدفی از این مهم تر که به ارباب خدمت کرده و در راه ایشان کشته شوم ؟

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی

مناسب برایش انتخاب کنید.

تانکس : کلا از لقب گذشته ! شما به قیافه این بشر نگاه کنین .... نه فقط نگاه کنین ! من چی بگم

اخه ؟

از راه های مختلف . راه هاش رو نمیگم محفلیای متقلب ازش استفاده میکنن.

عاقا چرا خودمونو به زحمت بندازیم که نابودشون کنیم ؟؟ اونا همین جوری هم خودشون نابود شده

هستن دیگه ....

حالا اگه خیلی اصرار دارین نابودشون کنیم به روش زیر عمل میکنیم :

1 . ابتدا یک عدد محفلی از جان گذشته را بر می داریم و درون دیگ آب جوش می اندازیم تا به

مدت 1 ساعت فقط بجوشد .

2 . حالا یک محفلی جوشیده داریم .

3. در این مرحله اندکی نمک به محفلی اضافه کرده و ان را روی شعله گرفته تا حسابی سرخ شود .

4. زیر شعله را زیاد می کنیم تا بسوزد

5. خاکستر های حاصل از محفلی مذکور را در اسید کلریدریک میریزیم.

6. اگه چیزی از محفلی باقی موند ... میتونم آثار و بقیای اونو زیر خاک دفن کنیم ... به همین آسانی

نجینی دیگه از مار گذشته . یه پا سوسمار شده واسه خودش !

نمی گذاریم کسی از گل نازکتر به او بگوید . هر چند وقت یکبار هم میبریمش محفل برای تفریح !

یه ذره به این محفلیا بخنده . اگه احیانا گرسنه هم بود همون جا یکی از اعضای محفل رو نوش جان

کنه

دخالت در مسائل شخصی ارباب به ما مربوط نمی شود . سوال بعدی لطفا ...

1 . باز کردن قفل گاو صندوق بانک مرکزی

2 . باز کردن بخت دختر همسایه

3. بافت فرش های دستباف برای تقدیم به مسی

4. پیش بند غذا

5. گردگیری و جارو کردن زمین

6 . نواختن آهنگ بی نوایان برای محفلی ها

7 . وسیله ای برای خندیدن ( اگه ریش دامبلدور نباشه پس ما به ریش کی بخندیم ؟)

مری عزیز

شجاعت، جسارت و اعتماد به نفس شما رو تحسین می کنیم.خیلیا قبل از این که درخواست عضویت بدن از ارباب می پرسن که می تونن مرگخوار بشن یا نه...اونم اشتباه نیست.ولی به نظر من حالت تاثیر گذارتر و جذاب ترش اینه که با اعتماد به نفس بیان درخواست بدن.انتخاب از روی علاقه و پافشاری روی چیزی که بهش علاقه داریم ویژگی های خیلی خوبی هستن.امیدواریم از دستشون ندین.

شما فقط یک پست ایفای نقش در "ماجراهای کاشت مو" داشتین که می تونستم بررسی کنم.قضاوت کردن از روی یک پست کمی سخته.فکر می کنم برای ورود به گروه مرگخواران هنوز کمی زوده...مشکلات کوچیکی دارین که براتون توضیح خواهم داد.

منتظر شما خواهیم ماند.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۵ ۲۰:۲۸:۲۷

بــزرگــتــریــن دشــمــن آدمــی فــهــم اوســت

پـس تــا مــیــتــوانـی خــر بــاش . . .

تــا خــوش بــاشــی . . .

(یک امضای کاملا ریونکلاوی )

تصویر کوچک شده

من هر چی تلاش میکنم از پای جادوگران پاشم پاشیده نمی شم . محض رضای

خدا یکی بیاد منو بپاشونه :)

پیام زده شده در: ۹:۳۴ یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳

باری ادوارد رایان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
از چی بگم؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 274
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!

کی؟من؟نه بابا من که کلا طرف محفل اصلا نرفتم.اگر هم رفتم از سر نادانی بوده.

ریش.

زنده نگاه داشتن نام لرد.

4-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
فروش تارهای ریش آلبوس پرسیوال ولفریک برایان دامبلدور مرحوم.

5-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
کشتن یه ققنوس جلو چشاش!

6-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
ناجینی؟ما علاوه بر اربابمان ، خادم ناجینی هم هستیم.مثلا این شعر رو براش ساختیم:
وای وای وای ناجینی من کوش؟
وای وای وای میرم از هوش
وای وای وای ناجینی من کوش؟
وای وای وای میرم از هوش

ناجینی منو دوست داره؟آره
نیشاش گیرایی داره
فداش بشم دوباره
این چوبدست من تازه کاره

حالا خارجکی نیش میزنه منو!
همش بهش میگم نرو
بیا کنارم بشین و ...
هیس و هیس و هیس کن نرو!

7-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
لرد اینقدر اعضای محفل رو شکست داده که محفلیا عصبانی شدن اومدن انتقام بگیرن.

8-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

پاک کردن آب دماغ
بالشت
پیراهن
قایم کردن ققنوس

همونطور که به خودتون هم گفتم این گروه و اعضاش برای من بسیار خاص هستن.برای همین با دقت و وسواس زیادی اعضا رو تایید می کنم.
فعالیت، کیفیت پست و سیاه نوشتن و تمایل به جبهه سیاه، رفتار مناسب در سایت، سوابق فرد جزو مواردی هستن که برای ورود به گروه در نظر گرفته میشن.ولی یه مورد هم هست که برای من خیلی مهمه.این که فردی که درخواست میده واقعا بدونه داره چیکار میکنه.داره وارد چه گروهی میشه.با شناخت کافی درخواستش رو داده باشه.چون مطمئنم اعضایی که بی هدف یا صرفا برای اینکه عضو گروهی باشن درخواست میدن هیچ فایده ای برای گروه نخواهند داشت.چون علاقه و تعصبی در کار نیست.برای همینه که گاهی به دلیل کم تجربگی(با وجود بالا بودن سطح کیفی نوشته ها) درخواست ها رد میشن.
اینکه شما یک درخواست عضویت محفل داشتین که بعدا دنبالشو نگرفتین باعث شد وسواس بیشتری به خرج بدم...با توضیح شما قانع شدم که انتخابتون بدون دقت و توجه و فکر کافی نبوده.امیدوارم هیچکدوممون اشتباه نکرده باشیم.شما در انتخابتون و من در تاییدم.

مواظب باشین فعالیتتون کمتر نشه...و البته محفل در حدی نیست که بخواد از ارباب انتقام بگیره!

خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۱ ۲۰:۵۸:۱۱

خوب زندگی کن. بزرگ شو و... کچل شو! بعد از من بمیر و اگه تونستی با لبخند بمیر. توی کارات دودل نباش. ناراحتی چیز باحالی برای به دوش کشیدنه ولی تو هنوز خیلی جوونی!

کوروساکی ایشین- بلیچ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳

ایگنوتیوس پورال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
از ته قلبم بهت میگم : دوست دارم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
من در هیچکدام از گروه ها ( و در محفل که اصلا نمیخواهم باشم) شرکت نکرده ام و امیدوارم به من افتخار عضویت در گروه پر قدرت مرگخواران را بدهید.

دامبلدور از خودش هیچی نداره و هرچی داره از اعضای محفله و بدون اونا هیچی نیست و قدرتی نداره اما ارباب جدا از مرگخوارا و طرفدارانشان ، خودشان نیز به تنهایی قدرت بسیاری دارند و به هیچکس نیازی ندارند و به تنهایی از پس خودشان بر می آیند.

شکنجه کردن و عذاب دادن جادوگران محفل و خانواده شان تا بهشان ثابت بشه که تنها باید به لرد ولدمورت خدمت کنند.

نویل لانگ باتم : جوجه کوچولو موچولوی ترسو

والا تا اونجا که من اطلاع دارم دامبل ریش دراز بخاطر اقتصاد خراب فعلا یسری رو استخدام کرده میرن گدایی و با همون چندرغازی که از اون راه درمیاره سه تی تاب در روز بهشون میده .یکی صبونه ، یکه نهار ، یکی ام شام .تازگی ها هم شایعه شده بخاطر بی پولی میخواد ریشاشو بزنه بفروشه !!

عذاب دادن و گرفتن جون خانواده اش جلوی چشماش در حالی اون هیچ کاری نمی تونه برای دفاع از اونها بکنه.

اول برادرم کدمیوس را به عنوان پیش غذا به ایشون می دهم . بعدش به عنوان غذای اصلی برادرم آنتیوس به ایشان می دهم و بعدش اگر دسر هم میل داشتند، خودم را تقدیم ایشان میکنم و در کل یک وعده کامل ایشان را سیر می کنم.

در رابطه با مو ها میتوانم بگویم ایشان چون بسیار با کلاس بوده مو های خود را زده اند تا خوشتیپ تر بشوند . در مورد بینی ایشان هم راستش ایشان رفته بودند بینی شان را عمل کنند که در هنگام عمل ناگهان دکتر عطسه میکنه اما یادش میره چاقو را از رو بینی ارباب بر داره و در اثر این عطسه چاقو در بینی ارباب فرو میره و ایشان بینی شان را از دست میدهند.

عرض کنم که ریش دامبل کاربرد های فراوانی دارد که ما به طور خلاصه به برخی از آنان می پردازیم:

یک) یه عنوان تی و جارو
دو) عرق گیر
سه) دستمال توالت و دستمال کاغذی
چهار) طنابی محکم و با ضمانت
پنج) شلاق برای تنبیه کردن بچه ها
شش) تشک و بالش برای خواب
هفت) برای نگه داشتن وسایل ضروری و خوراکی در آن
هشت)مناسب برای بافندگی

امیدوارم به بنده حقیر سعادت داده و من را در گروه قدرتمند و بزرگ خود بپذیرید.

ایگنوتیوس.پورال

چه صبر و حوصله و سلیقه بی نظیری!
نام ارباب رو در کل متن جدا و رنگ آمیزی کردین.این اقدام شما رو تحسین می کنیم.

کمتر پیش میاد کسی با یک پست تایید بشه.چون با یک پست معمولا نمی شه درست قضاوت کرد.
در پیام شخصیم بهتون گفته بودم که می تونین یه مدت هر دو گروه رو بررسی کنین و فقط بر اساس علاقه تون تصمیم بگیرین.چون پایه و اساس فعالیت در این گروه ها تعصب و علاقه اس.گروه های اینجا شباهت دقیق و زیادی به کتاب ندارن.برای همین قبل از عضویت احتیاج به بررسی دارن.
وقتی شما درخواست مرگخوار شدن دادین یعنی تصمیمتون رو گرفتین.

پستی که در خاطرات مرگخواران زدین منو متعجب کرد.خیلی بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم.هیچ شباهتی به نوشته های یه تازه کار یا تازه وارد نداشت.یکی از مواردی که برای عضویت مرگخوارا به دنبالش هستیم سیاه نوشتنه.و پست شما سیاه بود.
پست قصر خانواده مالفوی ها تون هم در همین سطح بود.جزئیات بیشتر رو خصوصی خواهم گفت.
شاید هنوز خیلی چیزا وجود داره که درباره گروه باید بدونین.بعضی از اونا رو خودم همین اول بهتون می گم.و بعضیا رو خودتون کم کم یاد می گیرین.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۱۵ ۱۷:۵۳:۴۷

I close my eyes, only for a moment and the moment's gone
All my dreams pass before my eyes in curiosity
Just a drop of water in an endless sea
All we do crumbles to the ground, though we refuse to see
Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away and all your money won't another minute buy
Dust in the wind
All we are is dust in the wind
Everything is dust in the wind

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

آستوریا گرینگرسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین

خب راستش هرگز جز این گروها به طور رسمی نبودم اما عاشق و طرفدار گروه مرگخواران هستم.به جرعت میتونم بگم دل تاریکی دارم.و مطمنم که میتونم یک مرگخوار باشم

خب راستش سرورم ولدمورت اطلاعاتی در مورد زندگی و گذشته ی دامبلدور نداشت اما دامبلدور داشت.و برای سرورم ولدمورت فاش شدن اسرارش خیلی مهم بود.دامبلدور مردی هست که قوی هست.و جدی! و شاید یک تهدید برای سرورمون به حساب میومد.ولی سرورمون همه از خواستش باخبر بودن.و دشمن خودشون میدونستن.

فکر میکنم برای یک مرگخوار سخت باشه که رسمی نباشه...

تانکس = حیوون افتاب پرست.والله ... :|

ویزلی ها ... خب کسانی که جز این دسته گروه هستن افراد با سواد و پولدارین.مثلا دامبلدور و....

گرفتن جون اعضای خانوادشون

اولا که جون سرورمون به این مار وابستست!پس باید خیلی از اون مراقب بشه.دوما هر روز او را ماساژ میدهیم.و اجازه میدهیم هر جا و هر وقت که خواست شکار کند.

همینطور که میدانید سرورمان با دامبلدور خیلی فرق ها دارد.و این هم یکی از انهاست :))))))
سرورمان همیشه قبل از ورود به مجالس با ریشتراش سرش را برق میاندازد و با دستگاهای جدید موهای درون بینی اش هم پاک سازی میکند :|

گرفتن اب بینی
خشک کردن دور دهان و صورت
گرم کردن ققنوسش
جارو کردن روی میز
بالیشک نرم

آستوریای عزیز

اول به سایت, دوم به ایفای نقش و سوم به محضر ارباب خوش اومدین.
برای عضویت در گروه مرگخواران چند مورد اساسی در نظر گرفته می شه.
اول کیفیت نوشته های شماست.که در این مورد زیاد سخت گیری نمی کنیم.چون بعضی از اشکالات رو بعد از ورود به گروه می تونیم با هم حل کنیم.
دوم فعالیت ایفای نقش شماست.که شما این مورد رو ندارین.چون تازه عضو ایفای نقش شدین و هنوز فعالیت ایفای نقشتون رو شروع نکردین.برای همین پست و فعالیتی وجود نداره که من بتونم بررسی کنم.
سوم رفتار فرد در سایته.شما برای عضویت باید به شکل یه ساحره سیاه رفتار کنین.(این سیاه بودن چت باکس رو هم شامل می شه.)منظورم این نیست که بد باشین, بی ادب باشین,خشن باشین...ولی به هر حال باید با سفیدا فرق داشته باشین.باید مشخص باشه که شما متمایل به کدوم جبهه هستین.ساحره های مرگخوار ارباب می تونن الگوهای مناسبی برای شما باشن.افرادی مثل آیلین پرنس, لینی وارنر, الادورا بلک و بقیه.
در قدم اول فعالیت ایفای نقشتون رو شروع کنین.
اگه سوال یا مشکلی در مورد توضیحات داشتین می تونین از ارباب بپرسین.(با پیام شخصی هم می تونین بپرسین.)

نکته آخر هم این که سیگار چیز خوبی نیست!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۳۱ ۱۹:۱۲:۳۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۳۱ ۱۹:۱۳:۴۴

تو ضعیفی...من تنهایی صاحب تمام دنیا هستم
اما تو مرا به کمک دوستانت شکست دادی...
بدان ای نادان قدرت مرا...
روزی باز خواهم گشت...
ان زمان تمام دنیا بر من زانو میزنند...
و تو عصای پیری را در دست داری...
من جاودانه ام....

تصویر کوچک شده

لرد سیاه V.S مرلین کبیر ( تایید شدن یا رد نشدن، مسئله این است!)
پیام زده شده در: ۱:۱۳ شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۵:۴۰
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 718
آفلاین

من از قدیم الایام گرایشات مختلفی داشتم، از گرایشات پروازانه تا گرایشات زیر زمین رونده گانه؛ ولی هرگز گرایشات دامبلانه نداشتم پس نمیشه گفت توی محفل عضو بودم، الان هم که گرایشات اربابانه دارم و میخوام بیام مرگخوارا و از اون عکس ایوان روزیه جایزه بگیرم!

خب دامبلدور گرایشات دامبلانه داره و از بیماری فساد اخلاقی رنج میبره ولی لردولدمورت در کمال صحت عقلی و اخلاقی به سر میبره و فقط بعضی وقتا که حوصله ش سر میره یه جنگ جهانی ناقابل راه میندازه که اونا هم قابل چشم پوشی هستن.

استفاده از قدرت ما قبل تاریخی مان برای نفوذ و نابود کردن چوبدستی های جادوگری محفلیون، باشد که قدمی در راه منحرف کردن اقشار جادوگر و ساحره به راه کج سیاهی برداشته باشم.

کینگزلی شکلبولت: صحرایی! ( همون سیاهپوسته توی دیکتاتور وقتی داشتن ریش رو میدزدیدن!)

از اونجایی که دامبلدور گرایشات دامبلانه داره و فساد اخلاقی داره، این فساد اخلاقی رو با بقیه ی مفسدین اخلاقی از نوع گرایشات دامبلانه ی محله شون به اشتراک گذاشته و در ازای پرداخت ویزلی ها، پول و غذا میگیره و بهشون میده، یه جور بازار سیاهی برای خودش درست کرده، میگن کارش هم حسابی گرفته و از این راه داره پولدار میشه.

کِرِمِ حلزون!

یه طلسمی به ایشون یاد میدم که هر وقت خواستن برن وبگردی ( یه نوعی تفریحی هستش که خیلی چیزای آموزنده داره، مخصوصا برای بچه هایی به سن نجینی!) با این صفحه مواجه بشن، چون این تفریح برای مشنگ ها هست و ایشون چون مار محبوب شما هستند، نباید از این تفریحات استفاده کنن و به جاش برن شکار!

لرد سیاه اتفاقی بودند که برای موها و بینی شون افتادن و مو و بینی ایشون چون توان این وصل رو نداشتن، از شدت شوق همچون پروانه بر گرد شمع، بر گرد لرد سیاه گردیدند و محو شدند.
ما همه جوره ارباب را دوست میداریم و با دنیا عوضشان نمیکنیم، حتی در برخی موارد با آخرت نیز عوضشان نمیکنیم!

عرقگیر ( = عرق خشک کن!)
دستمال مخصوص برداشت دیگ از روی اجاق
پرورش قارچ و شپش برای صادر کردن آن به منظور کمک خرج محفل بودن
جاسازی ملت برای به تحقق رسیدن آرمان های دامبلدور در راستای گرایشات دامبلانه
جاسازی ملت به طور عادی و به دور از هر گونه رسیدن به آرمان های گرایشات دامبلانه
و هزاران هزار امکانات نقدی و غیر نقدی دیگر!

ملت عنوان تاپیک عوض میکنن سر ما!!

نجینی با توجه به جواب سوال هفتم بشدت با تایید شما مخالف بود.نهایت تلاش خودش رو کرد که رد بشین.ولی سعی کردیم قانعش کنیم.مطمئن نیستیم قانع شده باشه.به هر حال شما همیشه مواظب زیر پاتون باشین.ممکنه هر آن در کمینتون باشه.
و فرمایش شما صحیح بود...ما اتفاقی هستیم که برای جامعه جادوگری افتادیم!

تایید شد.

ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱:۴۴:۴۶
ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱:۴۹:۳۸
ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱:۵۰:۴۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱۶:۵۳:۴۸

پیام زده شده در: ۰:۵۳ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
IN THE NAME OF THE DARK LORD
از اولین مریدان لردسیاه که با همکاری تعدادی دیگر گروه مرگخواران را بنیان نهادیم تا لردسیاه امور پیش پا افتاده اش را برای اجرا به آنان بسپارد تا افتخاری باشد برای مریدان لردسیاه
در طول تمام این دوران لحظه ای نبوده که از تصمیم و انتخاب خود عقب نشسته باشیم و به خود شک وارد کرده باشیم بنده سابقه بلند من در گروه مرگخواران با لطف کم نظیر لردسیاه به بنده همراه بوده
اما اعضا مرتد محفل ققنوس در جهت تخریب چهره شایعه فرار خانواده اشرافی ما را در نبرد هاگواتز در کتاب کذب هری پاتر و یادگاران مرگ مطرح کردند که همانطور که میدانید این ها همه شایعه است و همانطور که میبینیم شما جاودانه شدید و ما هم همچنان مفتخر به خدمت به شما
، مرگخواران تنها گروه سازمان یافته وابسته به لردسیاه است که در راستای جنگ بی امان با جبهه باطل روشنایی در حال مبارزه است، عضو گیری آموزش ، نبرد و پشتیبانی جبهه ارتش کبیر تاریکی به فرماندهی لردسیاه از دیگر امور اجرائی مرگخواران است
دامبل همه چیز را به شانس واگذار میکنه کلا آدم منحرف و شیادی است به خیلی چیزا هم اعتیاد داره از قمار گرفته تا آزار کودکان اما لردسیاه با اقتدار و تدبیر و شایستگی عمل میکند
هدف فقط یک چیز است و آن بازگرداندن اصالت خون جادوگران اصیل در سایه لردسیاه و خدمتکار کردن تمام ماگل ها و موجودات به لردسیاه
هدویگ و دیگران پرندگان محفلی = جوجه رنگی های کوچولو موچولو

خوب این بزرگترین جالش اعضای محفل ققنوس است که هنوز خودشان نیز راه حلی برای آن ندارن هر وقت محفل ققنوس دست به تحرکات علیه ما زد یعنی راه حل را پیدا کردن اما فعلا که توش موندن...

اینا که نابود هستن پس زیاد کار خاصی نداره فقط بهتره کمی زجر بکشن پس شکنجشون تا ابد

دراکو را به عنوان خوراکشان تقدیم میکنم

اتفاق خاصی نیوفتاده اینا فقط تو قصه هاست که بچه ها بترسن

این آدم اصلا بی مصرف است

همونطور که اشاره کردین از وقتی یادم میاد شما بودین...ظاهرا تا وقتی ارتش سیاه باشه هم خواهید بود.یعنی تا ابد!
جواب سوال هفتم...ما هم کم اوردیم رسما!فوق العاده بود.

تایید شد.

به خونه خودتون خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۹ ۲:۱۱:۰۷

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ارباب

بازگشت همه به سوی ارباب است...
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش...
صدبار اگر توبه شکستی باز ای باز آی...

بعد از عرض ادب باید عرض کنم که بنده از سالیان دور در گروه مرگخواران بوده ام و در واقع جزو اولین مرگخواران و جزو اولین افراد طرفدار شما در هاگوارتز، زمانی که در آن جا تحصیل میکردید بودم. البته شایعاتی بر سر زبان ها در مورد نسبت من با دامبلدور هست که به شدت تکذیب میشود.

حماقت! حماقت دامبلدور و تیزبینی و هوش سرشار ارباب. این است تفاوت یک عدد دامبلدور با یک عدد ارباب.

چه هدفی بالاتر و بزرگتر از نزدیک شدن به ارباب؟ همین ما را بس.

جیمز سیریوس پاتر: یویودار

حقیقتا در دوره فعلی که وزارت جادوگری تصمیم به پرداخت یارانه به اقشار کم درآمد گرفته است با توجه به تعداد اعضای محفل فکر نمیکنم که آن ها مشکلی در سیر کردن شکمشان داشته باشند.

بردن نام لرد ولدمورت در جلوی آن ها! آن هایی که همیشه شما را با نام "اسمشو نبر" یاد میکنند و بند بند وجودشان میلرزد.

بنده همیشه رابطه خوبی با نجینی داشته ام و همیشه با هم بازی های فکری از جمله مار و پله ... ایکس او ... نقطه بازی و شطرنج میکرده ایم. البته ناگفته نماند در مار و پله نجینی واقعا نیش میزد! که البته آن هم نمکش بود و ... امممم ...

ارباب عادت دارند که چیزهای زائد را از زندگیشان حذف کنند و این دو عضو بدن نیز فایده چندانی ندارند.

چرخ ریسی، پنبه بافی، بافتن کلاه، بافتن شال و ...

سابه لرد مستدام
شرمنده

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۸ ۷:۳۰:۲۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.