هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

پروفسور تافتی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
از آمدنم نبود گردون را سود!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
دس‌کج!

ما با اجازه اعلام آمادگی می‌کنیم واسه تدریس فلسفه و حکمت جادویی تا بلکه روحیه‌ی تعقل و تفکر و اینا رو احیا کنیم در هاگ! ملت هم از لحاظ ذهنی احیا بشن و کلن وضعیت متحول بشه و این حرفا...

روز تدریسم فقط چاهارشنبه بذار دانگ، چاهارشنبه ساعت هفت تا هشت صب اصن! هر کسی هم نیومد این ساعت پروندشو بذار زیر بغلش بفرستش دورمشترانگ!
معلم پروازیم خیر سرم!

در مورد خشونت و اینا! آقو هر خرس گنده‌ای از گروها خطا کرد و اومد تو کلاسا پست زد امون نده بهش دانگ. پروندشو بذار زیر بغلش بفرستش دورمشترانگ. این‌طوری دیگه بقیه هم ملتفت میشن. هر کسی هم اعتراض داشت پروندشو بذار زیر بغلش بفرستش دورمشترانگ...

اصن دیدی کسی پیچید بهت بپیچ بهش و پروندشو بذار زیر بغلش و بفرستش دورمشترانگ!

موفق باشی دانگ!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
نقل قول:
در صورت شرکت عضوی دیگر به غیر از اعضای تازه وارد و 2 نفر اعلام شده، پست شخص پاک شده و دیگر اجازه ی بودن در سهمیه 2 نفره ی گروهش در جلسات بعدی را هم ندارد.

یه وقت یه قدیمی وسط مرداد از راه رسید، قبل از اینکه بخواد قوانینو بخونه یا ناظرا بخوان بهش آگاهی بدن، پاشد رفت یه کلاس شرکت کرد. بعد اونوخ کلا طرف محروم میشه دیگه. یعنی ممکنه یکی ندونسته چنین حرکتی کنه. گناه داره تنبیه شه.

برای اینکه خشونت از بین بره، خب بهتر نیست برای اینکه استادا قاطی نکنن، اون کسانی که سهمیه رو دارن بالای پستشون یه چیزی مثل ارشد فلان گروه، یا سهمیه دار یا خرس گنده گروه یا هرچیزی بنویسن تا مشخص باشن؟ هرکی هم ننوشت حتی اگه جزء سهمیه بود، بازم استاد نمره نمیده. میخواست یادش باشه درست بنویسه خو.

اونوقت قدیمیا اگه یه کلاسی خیلی خوششون اومد میتونن شرکت کنن ولی امتیازی نگیرن اما همونطور که هاگوارتز برای آموزش رول نویسی ـه، طبق پیشنهاد جیمز تو ویزنگاموت، اساتید بتونن ازش مثال بزنن و بعنوان الگویی برای تازه واردا از پستش استفاده کنن.

که حالا البته اگه دوست نداری پاراگراف آخر پستو میتونی کلا نادیده بگیری. اما اون برخورد ملایم ترو نمی پسندی؟

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود بر آبی دم دار!
نقل قول:

1. خو این یعنی فقط استاد و مدیر خبر دارن شاگرد اول هر جلسه کی بوده؟ 2. بعد این ملاکش چیه؟ امتیازه؟ پیشرفته؟ خلاقیته؟ فرض کن ممد و فاطی هر دو جلسه اول ۳۰ گرفتن. این با استادو که کدومو انتخاب کنه؟

1. بله.
2. ملاکش دیگه دست استاده که ببینه واقعاً کی توی اون جلسه بهترین بوده. بعضی وقتا ممکنه یکی 30 نگیره ولی بهترین باشه، بعضی وقتا ممکنه یکی 30 بگیره ولی بهترین نباشه. دیگه این کاملاً به عهده ی استاده.

نقل قول:
آیا کنترلی روی بچه های قدیمی که با شناسه های جدید وارد ایفا شدن هم هست؟ اونا هم میتونن به عنوان تازه وارد شرکت کنن تو هاگ؟

ملاک تاریخی که گوشه ی شناسمونه نیست. ملاک مدت تجربه ی ایفایی ـه. اگه اونطوری بود که من خودمم می تونستم شرکت کنم!
اعضای قدیمی با هر شناسه ای که باشن نمی تونن شرکت کنن.

نقل قول:
بهتر نیست این به صورت درون گروهی هماهنگ بشه و بدون اعلام ناظر دو نفر تو کلاسی شرکت کنن؟ مثلا من نوعی بخوام به عنوان سهمیه قدیمی تو کلاس مشنگ شناسی شرکت کنم ولی علاقه‌ای به پرواز و کوییدیچ ندارم یا وقت نکنم تو همه شرکت کنم و سهمیه گروهم بسوزه چون ناظر اسم منو واسه همه هفته اول کلاسا داده. میبینی مشکل کجاست؟ به نظرم بهتره این دو سهمیه به صورت کلاس به کلاس باشه تا هفته به هفته.

ببینین، چیزی که مشخصه اینه که این ترم مال اعضای قدیمی نیست. برین خونه هاتون خرسای گنده!
به همین دلیل این هم یکی از قوانینی ـه که باعث میشه قدیمی ها خیلی شرکت نکنن.
اگه اونطوری که تو میگی بکنیم، با احتساب 8 تا کلاسی که داریم، هر جلسه 16 تا سهمیه برای قدیمی های هر گروه هست!

نقل قول:
خو برخورد خشن چرو؟ همین امتیازی بهش داده نشه بس نیست آیا؟

نه اینجوری استاد قاطی می کنه خب!
بعدم وقتی میگیم شرکت نکنن اعضای قدیمی نکنن دیگه. چرا اذیت می کنن؟

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
سلام بر دانگ مدیریت اعظم هاگوارتز و غیره!

این قوانین رو که نوشتی چند تا سوال و ابهام واسم درست شده.. بی زحمت یه کم شفاف سازی کن.

نقل قول:
بعد از آن باید بهترین دانش آموز آن جلسه را انتخاب و با پیام خصوصی به مدیر هاگوارتز اعلام کنند.

1. خو این یعنی فقط استاد و مدیر خبر دارن شاگرد اول هر جلسه کی بوده؟ 2. بعد این ملاکش چیه؟ امتیازه؟ پیشرفته؟ خلاقیته؟ فرض کن ممد و فاطی هر دو جلسه اول ۳۰ گرفتن. این با استادو که کدومو انتخاب کنه؟

نقل قول:
در این ترم هاگوارتز تنها افرادی می توانند شرکت کنند که تاریخ عضویت آن ها در ایفای نقش بعد از 92/1/1 (اول فروردین ماه نود و دو) باشد که به آن ها اعضای تازه وارد گفته می شود.

آیا کنترلی روی بچه های قدیمی که با شناسه های جدید وارد ایفا شدن هم هست؟ اونا هم میتونن به عنوان تازه وارد شرکت کنن تو هاگ؟

نقل قول:
برای شرکت در جلسه ی اول کلاس های هاگوارتز، ناظر راونکلاو می تواند در صورت تمایل نفرات a و b را (که تاریخ عضویت ایفای نقش ـشان به قبل از 92/1/1 بر می گردد) به مدیر هاگوارتز معرفی کند. نفرات a و b مجاز به شرکت در تمامی کلاس های جلسه ی اول هستند. مجدداً برای جلسه ی دوم ناظر می تواند 2 نفر دیگر، یا همان نفرات را معرفی کند.

بهتر نیست این به صورت درون گروهی هماهنگ بشه و بدون اعلام ناظر دو نفر تو کلاسی شرکت کنن؟ مثلا من نوعی بخوام به عنوان سهمیه قدیمی تو کلاس مشنگ شناسی شرکت کنم ولی علاقه‌ای به پرواز و کوییدیچ ندارم یا وقت نکنم تو همه شرکت کنم و سهمیه گروهم بسوزه چون ناظر اسم منو واسه همه هفته اول کلاسا داده. میبینی مشکل کجاست؟ به نظرم بهتره این دو سهمیه به صورت کلاس به کلاس باشه تا هفته به هفته.

نقل قول:
در صورت شرکت عضوی دیگر به غیر از اعضای تازه وارد و 2 نفر اعلام شده، پست شخص پاک شده و دیگر اجازه ی بودن در سهمیه 2 نفره ی گروهش در جلسات بعدی را هم ندارد.

خو برخورد خشن چرو؟ همین امتیازی بهش داده نشه بس نیست آیا؟

فعلا همینا دیگه.. زت زیاد!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۴۶ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
اهم!

ولم کنید .. نه .. من و این همه خفت و خاری محاله .. من تو مدرسه ای که مدیرش دس کج باشه درس نمیدم .. دست راستم نمیخوام .. من متاهلم آقا .. گفتین حقوقش چقدره؟

من کلاس خواندن ذهن و چفت شدگی رو تدریس میکنم .. طبقه بالاس هنوز رفقات خالیش نکردن، میز و صندلی لذتبخشی داره ضمنا پنجره اش هم رو به ساحل باز میشه
زمان کلاسم فقط شب جمعه نباشه که سرمون شلوغه غیر اون هروخ بود بود
فقط قربون اون دس کجت ... میشه قسط اول حقوقو الان بریزی به حسابم؟ بدهکارای بازی اسپانیا کچلم کردن

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
ما دیدیم سابقه خانوادگی درخشانی تو علوم معجون سازی و مسموم کردن ملت داریم گفتیم بیایم تا مردم رو در دانستهامون شریک کنیم و بار دیگر با کلاس معجون سازی در خدمت آحاد ملت باشیم.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
اهم

بر هر ساحره و جادوگر واجب است دو واحد تئوری مشنگ شناسی و یک واحد عملی آز مشنگ شناسی که شامل تست انواع روش های شکنجه و کشتار مشنگ ها میشود، بگذراند
از این روی، بر آن شدیم این سه واحد را به صورت یکجا تدریس بنمویم جلسات در یکی از کلاس های طبقه های خیلی بالا-هفت الی سیزده- و حوالی نیمه شب یکی از روز های وسط هفته، برگزار خواهد شد. حضور تمام دانش آموزان هر چهارگروه و هر هفت سال، طبق هماهنگی های قبلی با مدیر، واجب بوده و انتخاب واحد ترم بعد شما منوط به اخذ نمره قبولی در واحد عملی می باشد!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
از قدیم الایام به من گفتن که تو ریاضیت خوبه و به‌به و چه‌چه! خلاصه به خاطر اصرار دوستان،‌بخصوص جیمز که از عنفوان کودکی آموزش ریاضیش با من بوده و واسه همین شده الان مهندس مملکت گفتم بیام زکات علممو بدم!

اینجانب تدی موقشنگ خودشیفته لوپین، روزهای یکشنبه به نوگلان باغ علم ریاضیات جادویی یاد میدم! باشد که اونا هم مهندس بشن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
فیــــــــــــــــــــــــــــــش! {اسمایلی تیک آف با جارو!}

در خدمت شما هستیم با آموزش عمومی و خصوصی پرواز و کوییدیچ!

دانگ! غیر از شنبه هر روزی خواستی بذا واسه من، کاری نداره که! دوتا کوافل بذار کنار در دفتر، زنگ ورزش، میندازم تو زمین بچه ها برن بازی کنن خودم میام باهم چایی بخوریم گپ بزنیم.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۵:۴۰
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 718
آفلاین
منم که طبق سابقه ای که داشتم و مدت ها در این مسند بودم و همچنین سن و سال و این چیزام، تاریخ جادوگری رو بر میدارم!

ترجیحا اینور و اونور هفته باشه

مرلین عزیز

اساتید این ترم از قبل باهاشون هماهنگی شده و فقط اونا تدریس می کنن. مثل ترم های قبل نبوده که ثبت نامی باشه.
ممنون از اعلام آمادگی ـتون. اگه نیاز شد ازتون استفاده می کنیم.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۱۰ ۱۴:۵۸:۲۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.