هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳

فوکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۵۸ جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 119
آفلاین
اسمم آریاناس خیلی با ادب و تودل برو و شجام اگر بخواهی برادرم رو حساب کنی باید منو بفرستی تو گریفندور امیدوارم قبول کنی .

با تشکر از کلاه آریانا دامبلدور :worry:

ویرایش شده توسط ملیکا در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲ ۱۷:۱۰:۳۸

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

septimus نوشته:
سلام من آرتور ویزلی هستم کلاه جان خیلی جدیو با ادبو مو قرمزم خودتم منو میشناسی و امیدوارم مثل اجدادم منرو به گریفیندور بفرستی من خیلی باهوشو شجاع و درسخون بودم و هستم راستی به بچم ترقه ندید چون روحه نمیتونه بگیره زیر پاتون ترقه میترکه من موهام هیچوقت سفید نمیشه شیش تا بچه دارم 400 تا فامیل دارم آخ آخ بچه هام اینان بیل،چارلی،رونالد،فرد،جرج و جینی دختر کوچولوم حالا ببینم مارو کجا میفرستی

گریفندور!

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 23
آفلاین
سلام من آرتور ویزلی هستم کلاه جان خیلی جدیو با ادبو مو قرمزم خودتم منو میشناسی و امیدوارم مثل اجدادم منرو به گریفیندور بفرستی من خیلی باهوشو شجاع و درسخون بودم و هستم راستی به بچم ترقه ندید چون روحه نمیتونه بگیره زیر پاتون ترقه میترکه من موهام هیچوقت سفید نمیشه شیش تا بچه دارم 400 تا فامیل دارم آخ آخ بچه هام اینان بیل،چارلی،رونالد،فرد،جرج و جینی دختر کوچولوم حالا ببینم مارو کجا میفرستی

پیام زده شده در: ۱:۴۵ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

cedric-potter7 نوشته:
سلام
با اجازت من سدریک دیگوری رو میخواستم ، البته یکی قبلا گرفته نقششو ولی چندین ماه هست که نیومده سایت و فعالیت نکرده لطفا رسیدگی کن مرسی

این نکته رو در مرحله ی بعدی که معرفی شخصیته بگو و با توجه به شخصیتی که میخوای برو به...

هافلپاف!

نقل قول:

girlpaiizy-21 نوشته:
کلاه جان سلام علیکم اسم من البته اسم تخیلیم لی لی پاتر هست ( اسم واقعیم : حُسناس) ..
من از نوادگان پــآتــرم درواقع دختر هـری پـآتـرم تو درس ها مثل مادرم باهوش و زرنگم ..
تو انجام کارها هم مثل پدرم قوی و نترس..
خلاصه بگم که خیلی هم شیطونم ولی کم کاری نمیکنم به جون خودم راس میگم .. دیگه اینکه من عاشق گریفیندورم فقط خواهشا من رو به اسلیترین نفرست چون معلوم نیست برم اونجا
آیا نابودش میکنم و یا آیا آتش بر آن ملک خواهم زد خخخ .. خب دیگه ببخشید اگه با شوخی هام
ناراحتت کردم .. قربونت دوستدار تو (حُسنــآ) لی لی پــآتــر
.
.
.
*خدایا قول میدم کمتر شیطونی کنم و لی تورو خدا اسلیترین نه !!* ^_^

سلام بانوی جوان. لطفا به مراحل ورود به ایفای نقش دقت کن:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی
3. حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۰:۰۷ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳

girlpaiizy-21

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۹ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۲:۰۳ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳
از سرزمین جادوی سوار کار سفید پوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
کلاه جان سلام علیکم اسم من البته اسم تخیلیم لی لی پاتر هست ( اسم واقعیم : حُسناس) ..
من از نوادگان پــآتــرم درواقع دختر هـری پـآتـرم تو درس ها مثل مادرم باهوش و زرنگم ..
تو انجام کارها هم مثل پدرم قوی و نترس..
خلاصه بگم که خیلی هم شیطونم ولی کم کاری نمیکنم به جون خودم راس میگم .. دیگه اینکه من عاشق گریفیندورم فقط خواهشا من رو به اسلیترین نفرست چون معلوم نیست برم اونجا
آیا نابودش میکنم و یا آیا آتش بر آن ملک خواهم زد خخخ .. خب دیگه ببخشید اگه با شوخی هام
ناراحتت کردم .. قربونت دوستدار تو (حُسنــآ) لی لی پــآتــر
.
.
.
*خدایا قول میدم کمتر شیطونی کنم و لی تورو خدا اسلیترین نه !!* ^_^

ویرایش شده توسط girlpaiizy-21 در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۳۰ ۰:۳۷:۲۶

* راستی چه زیباست سکوت؛ این واژه پر از فریاد *

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

موراک مک دوگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۳ یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۵۵ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴
از خوابگاه هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
سلام
با اجازت من سدریک دیگوری رو میخواستم ، البته یکی قبلا گرفته نقششو ولی چندین ماه هست که نیومده سایت و فعالیت نکرده لطفا رسیدگی کن مرسی

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

آرتمیس نوشته:
کلاه جان سلام اسمم آرتمیس هست(اینو که میگم زاده تخیل خودمه یعنی واقعی نیست)من از نوادگان ولدمورت هستم درواقع دختر ولدمورت اما برعکس پدرم حاضر نیستم آدم بکشم سرد و مغرورم برعکس پدرم فکر میکنم عشق وجود داره تو درس ها مثل پدرم قوی هستم راستی مادرم...مادر من از نسل الهه های یونانه از ازدواج الهه عشق و الهه شکار (طرف پدریش) و الهه مرگ وزئوس(طرف مادری)هستم من سرما رو دارم می تونم زمین و زمان رو کنترل کنم زیباییم ازآرتمیس الهه شکار رفته مادر من گریفندور بود چون نترسید که نابود بشه عاشق ولدمورت شد من از باطل شدن طلسم نفرت اومدم ...نفرت اسلیترین و گریفندور من مثل مادرم حاضرم برای عشق هر کاری بکنم حاضرم از خودم برای عزیزانم بگذرم و در همه حال کمکشون کنم اما قدرت پدرم رو دارم وقتی این دو با هم ترکیب شوند خیلی بد میشه نه؟
حالا بذار واقعیت رو بگم:همونطور که دقت کنی من درباره خودم خصوصیات رو راست گفتم مغرورم عاشق دوستامم و می خوام کمکشون کم تو درس هام دوستام بهم میگن نابغه آدم شوخی هستم اما به موقع اش تخیلم خیلی بالاست و در عین حال به دشمن هام رحم نمی کنم راحت میشورمشون میذارمشون کنار نمی ذارم کسی به عزیزانم توهین کنه همینطور عاشق گوش داد به آهنگ و کتاب خواندن هستم و توی دعوا خیلی خوبم(دقت کن دخترم ولی دعوا میکنم)
هر چی می خوای بنداز اما اینو بگم آرام نیستم شر و شیطون هستم و دوست دارم وقت آزادمو با دوستام بگذرونم

بازم عجله و بی دقتی...
ویرایش پست هات در کارگاه نمایشنامه نویسی رو بخون و به نکاتی که گفتم عمل کن! برو به...

اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

آرتمیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۲ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از ایرلندی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
کلاه جان سلام اسمم آرتمیس هست(اینو که میگم زاده تخیل خودمه یعنی واقعی نیست)من از نوادگان ولدمورت هستم درواقع دختر ولدمورت اما برعکس پدرم حاضر نیستم آدم بکشم سرد و مغرورم برعکس پدرم فکر میکنم عشق وجود داره تو درس ها مثل پدرم قوی هستم راستی مادرم...مادر من از نسل الهه های یونانه از ازدواج الهه عشق و الهه شکار (طرف پدریش) و الهه مرگ وزئوس(طرف مادری)هستم من سرما رو دارم می تونم زمین و زمان رو کنترل کنم زیباییم ازآرتمیس الهه شکار رفته مادر من گریفندور بود چون نترسید که نابود بشه عاشق ولدمورت شد من از باطل شدن طلسم نفرت اومدم ...نفرت اسلیترین و گریفندور من مثل مادرم حاضرم برای عشق هر کاری بکنم حاضرم از خودم برای عزیزانم بگذرم و در همه حال کمکشون کنم اما قدرت پدرم رو دارم وقتی این دو با هم ترکیب شوند خیلی بد میشه نه؟
حالا بذار واقعیت رو بگم:همونطور که دقت کنی من درباره خودم خصوصیات رو راست گفتم مغرورم عاشق دوستامم و می خوام کمکشون کم تو درس هام دوستام بهم میگن نابغه آدم شوخی هستم اما به موقع اش تخیلم خیلی بالاست و در عین حال به دشمن هام رحم نمی کنم راحت میشورمشون میذارمشون کنار نمی ذارم کسی به عزیزانم توهین کنه همینطور عاشق گوش داد به آهنگ و کتاب خواندن هستم و توی دعوا خیلی خوبم(دقت کن دخترم ولی دعوا میکنم)
هر چی می خوای بنداز اما اینو بگم آرام نیستم شر و شیطون هستم و دوست دارم وقت آزادمو با دوستام بگذرونم

ویرایش شده توسط آرتمیس در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۲۹ ۱۵:۳۰:۴۹

طلا قدرت است

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

آرتمیس نوشته:
سلام من در واقع میشه گفت بین گروه گریفندور و اسلایترین و ریونکلاو هستم همیشه حاضر به کمک دوستام هستم به چیزی که باشه پایبندم ولی مغرورم سردم باهوشم به موقعش خیلی شر میشم اسمم رو از روی آرتمیس فاول انتخاب کردم چون شخصیتم تا حدی شبیه به اونه ولی بیشتر موندم بین گروه گریفندور و اسلایترین امیدوارم یه گروه خوب بیافتم بیشتر علاقه دارم گریفندوری باشم اما این کار کلاه هست نه ترس دارم اما سعی میکنم کمش کنم احساساتم رو بروز نمیدم و درس خون هستم حالا بفرمایید

سلام دوست جوان. خیلی خوش اومدی. اما ورود به ایفای نقش مراحلی داره:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی
3. حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید.

منتظرم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

آرتمیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۲ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از ایرلندی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
سلام من در واقع میشه گفت بین گروه گریفندور و اسلایترین و ریونکلاو هستم همیشه حاضر به کمک دوستام هستم به چیزی که باشه پایبندم ولی مغرورم سردم باهوشم به موقعش خیلی شر میشم اسمم رو از روی آرتمیس فاول انتخاب کردم چون شخصیتم تا حدی شبیه به اونه ولی بیشتر موندم بین گروه گریفندور و اسلایترین امیدوارم یه گروه خوب بیافتم بیشتر علاقه دارم گریفندوری باشم اما این کار کلاه هست نه ترس دارم اما سعی میکنم کمش کنم احساساتم رو بروز نمیدم و درس خون هستم حالا بفرمایید
راستی می خوام یا دراکو مالفوی باشم یا آریانا دامبلدور

ویرایش شده توسط آرتمیس در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۲۹ ۱۴:۱۱:۴۷

طلا قدرت است

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.