هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
مدرک ، هفته ، لاوگود ، جیرینگ جیرینگ ، لباس ، مشت ، عجیب ، چوبدستی ، عینک ، جنبه

- مدرک فوق لیسانس؟!
- بله آقای پاتر!
- دو هفته س منو معطل کردی، حالا میگی باید فوق لیسانس داشته باشم؟!
- متاسفم این جزو قانون استخدامی مجله ست.
- ببین کارمون به کجا کشیده... برای استخدام تو مجله ی زپرتی لاوگودها هم باید فوق لیسانس داشته باشی... بابا، زمان ما هاگوارتز تا دیپلم بیش تر نیاورده بود. حالا یه کاریش بکن دیگه. من پسر برگزیده م ها!

مسئول استخدام می خواست یک چیزی به هری بگوید که ناگهان صدای جیرینگ جیرینگی توجه هر دوشان را جلب کرد؛ لونا در حالیکه لباسی سکه دوزی پوشیده و عینکی عجیب به چشم زده بود و چوبدستی اش را در مشت می فشرد به هری نزدیک شد: می بینم که اومدی تو مجله ی من استخدام بشی پاتر. چطور روت شده پاشی بیای اینجا؟
- اولا که علیک سلام! بعدشم چیه مگه؟ آگهی استخدام زدی منم اومدم کار کنم یه لقمه نون ببرم سر سفره م؛ پنج نفری سق بزنیم. خلافه؟
- حقته! وقتی به جای اینکه بیای منو که بابام پولدار و صاحب مجله و نفوذ و رسانه بودو بگیری، میری دختر پاپتی ویزلیا رو می گیری بایدم شیب ملایم روت اثر بذاره. حالا هنوز روزای خوبته. بذار قبض برق این برج بیاد، یارانه ت هم قطع کنن، بعدش چقد بخندم من!
- ای خدا! به یکی پست و مقام میدی، جنبه شم بده! بابای خل و چل تو کجاش پولدار بود؟ اصن من تو رو دوس نداشتم. من چو چانگو دوس داشتم، با هرمیون صمیمی بودم، میرتل بهم نظر داشت، آخرشم جینی رو گرفتم، تو چی میگی این وسط خودتو قاطی می کنی؟

لونا که دید با احساساتش بازی شده و پربیراه هم بازی نشده و یک جورایی هری راستش را گفته و جلوی پرسنلش ضایعش کرده با چوبدستی اش یک اکسپلیارموس به هری زد که باعث شد هری خلع سلاح بشود و... و... و... و بعدش چی؟ من رول محفلی و سفید و اینا بلد نیستم. ما همیشه تو خانه ریدل کروشیو و آوادا می زنیم قضیه ختم به خیر میشه، همه سریع متفرق میشن، اینجا باید چیکار کرد واقعا؟... خب... باعث شد که هری خلع سلاح بشود و بعد به لونا و بابایش فحش بدهد و بدود بیرون دفتر و یک پاره آجر بخواباند توی سکوریت مجله و بعد هم یک شیشکی درکند و آپارات کند خانه شان!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
بسم مورگانای کبیر.
امروز،28 نوامبر سال 2014 می باشد.با گزارشی از مراسم جیرینگ جیرینگ با شماییم!
این مراسم که از قرن ها پیش توسط لاوگود ها پایه ریزی شده بود،سال گذشته عنوان عجیب ترین جشن تاریخ جادوگری را کسب کرد.مدرک این ادعا در سایت پیام امروز موجود است!در این جشن که در هفته آخر نوامبر برگزار می شود،جادوگران و ساحره های باجنبه از سر تا سر دنیا گرد هم می آیند و بدترین شوخی ها را با چوب دستی انجام می دهند.از جمله حرکات عجیب این جشن،تعویض لباس با عینک است.اما این حرکت چگونه انجام می شود؟تنها مورگانا میداند چرا که این اتفاق در اتاقی در بسته انجام می پذیرد.

پیام زده شده در: ۳:۰۲ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
مدرک ، هفته ، لاوگود ، جیرینگ جیرینگ ، لباس ، مشت ، عجیب ، چوبدستی ، عینک ، جنبه

در نوزده سال بعد، هفته نامه جیرینگ جیرینگ تبدیل به یکی ازجالب ترین و عجیب ترین هفته نامه های دنیای جادوگری شده بود. صاحب امتیاز و سردبیر مجله، لونا لاوگود بود. او یک کاراکتر منحصر بفرد و غیرقابل پیش بینی بود. عینک قورباغه ای و البته زنده اش! بهمراه چوبدستی پر شترمرغش، اولین چیزی بود که در اولین نگاه به او جلب توجه میکرد. او عقیده داشت شترمرغ خاصیت جادویی دارد و البته برای اثبات آن هنوز مدرکـی نداشت. خیلی ها عقیده داشتند که او خانمی با جنبه است و البته خیلی ها معتقد بودند او بیش از اندازه راحت است زیرا لباسش چیزی نبود جز یک مشت پر قو!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۲۸ ۱:۴۱:۰۱

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

تروی کینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۲ یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
از شهر سالوادور ایران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
داشتم می خوابیدم عینک را سر جایش گذاشته بودم قرصم را خوردم و به خواب فرو رفته بودم هنوز من 10دقیقه هم نمیشد که به خواب رفته بودم کهناگهان صدای عجیبی که شبیه (جیرینگ جیرینگ)بود امد اما توجه ای نکردم حتما دوست دخترم بود که بیاید بخوابد اما بدتر دیدمم سایه ها دارند تکان می خورند لباس من سایه اش از چب به راست و از راست به چب می رفت. ترسیدم تا خواستم عینک خود را بزارم دیدم چوب دستی به سمتم نشانه گرفته شده بود اری ولدمورت بود از ترس خوشکم زد نمی دانستم چه کار کنمبعد ناگهان مشتی بر صورتم برخورد کرد و بیهوش شدم وقتی چشم باز کردم دیدم یک اتفاق عجیب افتاده عنی چی پدر مادرم چرا اینجان تازه فهمیدم مردم دیگه هیچی .
داستان رو حال کردی اگه جنبه داری تایید کن باشه

زندگی
یک جادوگر است از دونوع
بد و خوب
مهم دیدن زندگی است که ایا ما
خوب ببینیم یا بد
گریفندور

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۳:۴۴:۲۶ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 797
آفلاین
کلمات جدید:

* یک داستان کوتاه با حداقل 7 کلمه از کلمات داده شده بنویسید.

* بهتره کلمات رو به صورت درشت، زیر خط دار یا با یه رنگ دیگه بنویسید که توی متن مشخص باشه.

* پست زدن در این تاپیک آزاده و بازی با کلمات، دیگه جزو مراحل ورود به ایفای نقش نیست. برای آگاهی از قوانین ورود به ایفای نقش به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

* کلمات به صورت تصادفی از جلد دوم کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ انتخاب شدن.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۲۲:۱۹:۵۱
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۲۲:۲۱:۲۶

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

تروی کینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۲ یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
از شهر سالوادور ایران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
مخمصه، کارمند، دودکش، ناگهان، خسته، وزارتخانه، صبح، سنگفرش، پیکار، نهایت.
خب خب باز صبح شد و من بد بخت باید بیام وزارت خونه سرک کشی اخه واسه چی ادم باید بره تو شومینه مردم خوب فضولی نکنید والاه اه باید استفعا بدم .
باز باید الان این کلید لعنتی رو فشار بدم
طبقه ی اول صدای اسانسور خوش امدید
اه اعصابم خورده حالا حرفم می زنه خسته شدم ان قدر با این اومدم خوب عوض کنید اه
اه اه چه قدر سنگفرش ها کثیف ن اصلا صبر کن بزار برم پیش دود کش بشینم نامه استعفا مو بنویسم ادمو بخاطر این کار ها تو مخمصه می نازن واللاه اه
کارمند هم کارمندهای قدیم شغل داشتند با پول اضافه ما ها باید بینهایت کار کنیم اخر هم هیچی به هیچی اه اصن میرم پی کار خودم اه چه را خودکار رنگ نمیبده
حرف های یک جادوگر پیر بود که ناگهان مردی را در پشتش دید و تعجب کرد او گفت:اه سلام رعیس بعد رعیس به او گفت بیا تو اتاقم بعد مرد با لعن و نفرین به خود می گفت لعنت بر دهان تندم

زندگی
یک جادوگر است از دونوع
بد و خوب
مهم دیدن زندگی است که ایا ما
خوب ببینیم یا بد
گریفندور

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

AmirSlaYeR

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۰ شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
کلید , جادو , چوب دستی , عشق , اسمشو نبر , هری پاتر , نیرو , بالا ترین , زیبا , تمام ,

(اسمشو نبر ) تنها کسی بود که توانست بعد از دامبلدور (به چوب دستی) ارشد دست پیدا کند اما چون او فکر میکرد که (کلید) (جادو) فقط ( چوب دستی ) ارشد میباشد اما نمیدانست که (بالاترین ) و ( زیبا ) ترین (جادو) در دنیا را فقط چند نفر مانند ( هری پاتر ) رون ویزلی و هرماینی گرینجر پیدا کرده بودند ان هم چیزی نبود جز ....... ( عشق ) ........

در آخر هم آنها توانستند با نیروی ( عشق ) لرد ولدرمورد را شکست دهند ....

زنده باد ( عشق )

پیام زده شده در: ۲:۱۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
آخرین بار اسفند سال پیش در اینجا کلمات جدید داده شده

من واسه خودم ده تا کلمه میدم و در موردشون مینویسم:
زشت، باد، رنگ، عجیب، بیماری، اردک، ماه، پرواز، خیال، جوجه

قوی سفید بال های بزرگ و سپید رنگش را گشوده بود و در کنار جفتش پرواز میکرد. جفت ماده او، سیاه رنگ بود. مقصدشان نامشخص بود. باد در بین بال های فراخشان میدوید و آن ها را به جلو میبرد. شب بود. چیزی مشخص نبود، جز ماه بزرگ، سفید رنگ و کامل که مانند چراغ، در میان آسمان آویزان بود. اگر شخصی کمی خیال پرداز و عجیب بود، فکر میکرد که آن ها به سوی ماه پرواز میکنند...

قوی سیاه، بال هایش را به بال های همسرش میسایید و او را آرام میکرد. قوی سفید بعد از سال های سال، احساس سبکی میکرد. چشم هایش را بست، آرام بال هایش را به بال های همسرش سایید(خلبان اتوماتیک را فعال کرد ) و همینطور که از روی غریزه ناخوداگاه پرواز میکرد بفکر فرو رفت. چه دورانی داشت. چه دورانی در بین اردک های بیمار و پلید داشت. بالاخره رها شده بود اما هیچ وقت از یاد نمیبرد زمانی را که یک جوجه اردک زشت و سیاه بود...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳

هوگو ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۴ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۷ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
از خوابگاه گریفندور،هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
یک ساعت مانده بود تا(خورشید)غروب کند.نویسنده(پیر)که جادوگر بود کمی(بی هدف)بود چون ایده ای نداشت می خاست درباره ی بچه ای بنویسد که 1 سال در(اتاق)زندانی بوده است اما این به نظرش ایده ی خوبی نبود.او می خاست این کتاب را با یک(جارو)به نوه اش هدیخ بدهد و ناگهان ایده به ذهنش رسید که درباره ی (سال نو)بنویسد. با اینکه (دستمزد)چندانی نداشت باز یک جارو به نوه اش داد اما خنده ی نوه اش هزاران گالیون ارزش داشت (اخر )هم ان روز(بهترین)روز پیر مرد بود.

گریفندوری ها همیشه برندن چون شجاعن
زنده باد هری پاتر پسری که زنده ماند

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

آرتمیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۲ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از ایرلندی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
بهترین، خورشید، دستمزد، اتاق، بی هدف، پیر، نویسنده، آخر، جارو، سال نو

با نور (خورشید) که به (اتاق) می تابید چشماش رو باز کرد چند شب بود به خاطر کار زیاد نخوابیده بود چند لحظه سر جاش دراز کشیده بود تا کمی خواب از سرش بپره با صدای مادرش به خودش اومد
-داره برف میاد (سال نو)شد السا
با خوشی از جاش بلند شد و سعی کرد از امروز (بهترین) باشه برای همینم سریع دفترشو از کمد بهترین هاشو برداشت و رفت تا برای سال نو با خانوادش خوش بگذرانه
(بی هدف)توی خیابان قدم میزد سعی می کرد با (جارو)برف ها رو از جلوی در خانه ها برداره تا با(دستمزد)بتونه برای مادرش هدیه ای بخره هر چی باشه سال نو بود وقتی به (آخر)ین خانه رسید دخترکی رو دید که با خوشی به اینور و اونور میره و از خانواده اش هدیه میگیره لبخندی زد و دوباره شروع کرد به پارو زدن میدونست مادرش (پیر)و پولی نداره که براش از این کار ها بکنه ولی اهمیت نداشت چون اون مادر پیرش رو داشت مادری که از جونش براش عزیز تر بود
شب وقتی به خانه رسید رفت تو اتاق و توی دفترش نوشت:از انجا رد شدم با دیدن آن هدیه ها لحظه ای دلم گرفت اما با یادآوری اینکه خدا بهم هدیه را داده خیلی خوش حال شدم و اون سلامتی مادرم بود
دفترشو رو بست و روی جلد کتاب نوشت:روز های یک (نویسنده )کوچک

طلا قدرت است

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.