هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ارتباط با ناظر دیاگون
پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
اول از لطف شما ممنون ولی من فكر می کردم کوچه ی دیاگون محل خرید و فروش نه نویسندگی و اگر برای خرید و فروشه لطفاً بازش کنید و مسعولیتش را بر عهده ی من بگذارید. .ممنون

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

هلگا هافلپاف نوشته:
سلامی بر بانو آیلین عزیز
می خواستم ازشما اجازه ی زدن تایپیکی با نام: چوبدستی بانو هلگا را بگیرم و بپرسم که بعد از ساخت تایپیک چگونه باید آنرا فعال کنیم

درود بر بانوی بزرگ زرد پوشان هافل!

در حقیقت مادرمون به رحمت مرلین شتافته و هم اکنون در بهشت بالاک با گراوپ یه قل دو قل بازی می کنن و اداره امور اینجارو بر دوش ما معجون سازان قرن(من و هکتور) گذاشتن و هم اکنون ما به محضر شما می شتابیم.

در اینجا ما یک عدد مغازه برای این کار داریم هرچند قفله! اما با این وجود اگر مصر به فعال کردنش باشین باز کردن قفل در سه سوت ممکنه.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلامی بر بانو آیلین عزیز
می خواستم ازشما اجازه ی زدن تایپیکی با نام: چوبدستی بانو هلگا را بگیرم و بپرسم که بعد از ساخت تایپیک چگونه باید آنرا فعال کنیم

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نقل قول:
سلام بانو، اجازه ی زدن این تایپیک را به بنده ی سادومازوخیسم میدهی؟

نام تایپیک: سازمان حل اختلافات تراورز

توضیحات: تراورز شخصیتی قاتل و عشق کشتاره ( نیاز نیست توی ایفا کشتار راه بندازه البته) برای همین سازمانی برای حل اختلافات میان سازمان ها، مؤسسات و افراد مختلف راه انداخته. سوژه ها درباره درگیری های بین افراد و سازمان ها، درخواست های عجیبی که به تراورز داده میشه و ... است. سوژه ها می‌تونن جدی یا طنز باشن.
اگه اطلاعات دیگه ای هم نیاز دارین بگین تا یه جغد سیاه و خون خوار براتون بفرستم...

درود تراورز عزیز
در تاپیک زدن همیشه باید چندتا نکته رو در نظر گرفت:
اول ایکه عنوان تاپیک درخواستی شما قابلیت فعال شدن رو داشته باشه.بعضا که در واقع نیمی از موارد دیده شده تاپیکی ارسال میشه دوتا صفحه پست می خوره و بعد میره لای جلبکها گیر میکنه و حتی صاحب خود تاپیک فراموشش میکنه.نکته دوم اینکه عنوان تاپیک درخواستی تکراری نباشه یعنی نه تو این انجمن و نه هیچ انجمن دیگه ای مشابهش وجود نداشته باشه و سوم هم با عنوان انجمن مطابقت داشته باشه.تاپیک شما بیشتر جنبه سیاسی داره و به انجمن وزارت خونه یا آزکابان بیشتر نزدیکه و با کوچه تنگ و کوچیکی مثل دیاگون که محل رفت و آمد مردم و رفع نیازهای روزمرشونه هماهنگی نداره.
نقل قول:
اهم اهم با اجازه
خوب اگر اون مشنگیو برداریمو بگذاریم جادویی چی؟ خوب نیست آی

آرتور عزیزم
در اونصورت من نظر شمارو جلب می کنم به این تاپیک!
چرا سعی نمی کنی با ارسال یه پست همین تاپیک رو فعال کنی.بد نیست به طرحی که تو کوچه پیاده شده یه نظری بیافکنی بلکه مورد پسندت قرار گرفت.
نقل قول:
من مي خواهم فروشگاهي بزنم به نام معجون فروشيه ارنيً مجوز مي ديد

ارنی عزیز
در حضور قاضی و ملق بازی؟!اینجا مادر و پسر سر معجون سازی با هم گیس و گیس کشی دارن!
گذشته از شوخی ما اینجا تاپیکی داریم با این مضمون که هرچند اسمش روغن موئه ولی چون صاحبش تک پسر ماست طبیعتا تنها چیزی که اینجا تولید نمیشه روغن موئه.(حالا شاید یه چندتایی تولید بشه! )در کل منظورم اینه که وقتی شخصیتی مثل اسنیپ تو انجمن هست که تو سوژه های مختلفی عملا دست به ساخت معجون میزنه نیازی به یه تاپیک مجزا نداریم.یه سر بزن اینجا ببین کمکی چیزی نمی خواد؟فکر می کنم دنبال یه دستیار بود که مشتاق معجون سازی باشه.
نقل قول:
سلامی دگر بر بزرگ بانوی اسلی

با وجود شرایطی که آن دایی گرامی و عزیز و چیژ کش لرد در سایت ایجاد نموده و تمامی جوانان بی گناه ( از جمله این جانب را ) به چیژ کشی گزفتار نموده تصمیم داشتیم موسسه ای دیگر برای نابودی این بلای خانمان سوز بتلاشیم از خود خویشتن

زندگی بهتر چیژ کمتر

سیس هارکیس

سیسرون...توام معتاد شدی؟اونوقت در این حالت به فکر ترکش افتادی؟خب اگر می خواستی ترک کنی و ملتو ترک بدی چرا اصلا معتاد شدی؟هوم؟
گذشته از این شوخیا که برای خارج کردن بحث از حالت جدیه باید بگم چیزی که شخصیت مورفین رو جذاب می کنه همین معتاد بودنشه و من خودم جدای از این وضعیت نمی تونم مورفین رو تصور کنم.ضمن اینکه اگر من برای اون تاپیک مجوز دادم چون حس می کردم قابلیت سوژه پروری رو داره ولی این یکی تاپیک جوری نیست که این قابلیت رو داشته باشه و بتونه موضوعات و سوژه های مختلف رو پرورش بده و در انتها بعد از چندتا پست و دو سه تا سوژه جز خاک خوردن سرنوشت دیگه ای در انتظارش نیست.تاپیک باید قابلیت فعال شدن و موندن رو داشته باشه.طوریکه بشه سوژه های متعدد واردش کرد.

نکته مهم بعدی!ینجا صحبت با ناظره.پست اسپم مطلقا ممنوع!بحثاتون رو به چت باکس یا پیام شخصی منتقل کنین.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۲ ۲۲:۱۳:۳۳

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

سیسرون هارکیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
سلامی دگر بر بزرگ بانوی اسلی

با وجود شرایطی که آن دایی گرامی و عزیز و چیژ کش لرد در سایت ایجاد نموده و تمامی جوانان بی گناه ( از جمله این جانب را ) به چیژ کشی گزفتار نموده تصمیم داشتیم موسسه ای دیگر برای نابودی این بلای خانمان سوز بتلاشیم از خود خویشتن

زندگی بهتر چیژ کمتر

سیس هارکیس

وقتی که می بری نیاز به توضیح دادن نداری ولی وقتی می بازی چیزی واسه توضیح دادن نداری

ارزشیوانوانئه

تصویر کوچک شده

{سرهنگ دوم ساواج}

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
از چيزه دياگون نه كوچه ي دياگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
من مي خواهم فروشگاهي بزنم به نام معجون فروشيه ارنيً مجوز مي ديد

به جاي امضا شعر مي خونم
غروب پاييزه چيزم غم انگيزه نه دلم غم انگيزه چشم فلك نم نم چيزاشو مي ريزي نه اشكاشو مي ريزه

پیام زده شده در: ۷:۲۱ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 23
آفلاین
اهم اهم با اجازه
خوب اگر اون مشنگیو برداریمو بگذاریم جادویی چی؟ خوب نیست آیا؟

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
سلام بانو، اجازه ی زدن این تایپیک را به بنده ی سادومازوخیسم میدهی؟

نام تایپیک: سازمان حل اختلافات تراورز

توضیحات: تراورز شخصیتی قاتل و عشق کشتاره ( نیاز نیست توی ایفا کشتار راه بندازه البته) برای همین سازمانی برای حل اختلافات میان سازمان ها، مؤسسات و افراد مختلف راه انداخته. سوژه ها درباره درگیری های بین افراد و سازمان ها، درخواست های عجیبی که به تراورز داده میشه و ... است. سوژه ها می‌تونن جدی یا طنز باشن.
اگه اطلاعات دیگه ای هم نیاز دارین بگین تا یه جغد سیاه و خون خوار براتون بفرستم...

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نقل قول:

آرتور ویزلی نوشته:
خانم پرنس آیا اجازه یا تاسیس
فروشگاه تجهیزات ماگلیو میدید یا خیر؟

آرتور عزیزم...اندکی به ما مهلت بدین.من تا الان سر کار بودم!
فروشگاه تجهیزات مشنگی؟هوم؟
خب اگر دقت نکرده باشین کوچه دیاگون یه منطقه کاملا جادوییه و جادوگرا از اقصی نقاط بریتانیا میان اینجا.انقدر که حتی ورود به اینجا به کمک جادو ممکنه.مسلما اگر کسی لوازم مشنگی نیاز داشته باشه خب به دنیای مشنگا که قسمت عمده بریتانیارو شامل میشه مراجعه و و نیازشو رفع میکنه.
در نتیجه متاسفم آرتور عزیز.
موفق باشین.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 23
آفلاین
خانم پرنس آیا اجازه یا تاسیس
فروشگاه تجهیزات ماگلیو میدید یا خیر؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.