هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳

mandarkin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۰ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
از سمنان/فردوس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
شجاع/ کله خراب/ زودجوش میارم/همیشه آماده دعوام/اول خانواده بعد دوستان برام مهمترین چیزن/معمولا از چیزی فرار نمیکنم/اگه چیزی رو بخوام حتما بدستش میارم

گریفندور رو ترجیح میدم البته ته مایه شرارت درونم میگه اسلیترین ولی همون گریفندور

برو .....بیخیال....

عشق ؟!
اون چیه دیگه؟

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 76
آفلاین
کلاه عزیز به راستی که دمت گرم با این انتخابات!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

anahitas نوشته:
سلام.بدم نمیاد منم تو گروه بندی شرکت کنم.خب...
خیلی آرومم.گاهی خیلی مهربونم گاهی خیلی وحشتناک.برای پیشرفت هرکاری میکنم خصوصیته اصلیم لبخنده.معمولا همیشه لبخند دارم چه وقتی خوشحال باشم چه زمانی که به شدت عصبانیم.تنهایی رو دوست دارم البته چندان شجاع نیستم ولی برای هدفم خیلی کارها میکنم

سلام بانوی جوان!
گروهبندی بخشی از مراحل ورود به بخش ایفای نقش سایته و برای ورود به این بخش باید مراحل زیر رو طی کنی:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی
3- حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید.

برای تعیین گروهت منتظر می مونم.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳

anahitas

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۵ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۱۱ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام.بدم نمیاد منم تو گروه بندی شرکت کنم.خب...
خیلی آرومم.گاهی خیلی مهربونم گاهی خیلی وحشتناک.برای پیشرفت هرکاری میکنم خصوصیته اصلیم لبخنده.معمولا همیشه لبخند دارم چه وقتی خوشحال باشم چه زمانی که به شدت عصبانیم.تنهایی رو دوست دارم البته چندان شجاع نیستم ولی برای هدفم خیلی کارها میکنم

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

lakhart نوشته:
يك دختر آرومم وخيلي اهل شيطنت وجنبل وجادو نيستم . البته منو دست كم نگيريد به وقتش هركاري كه بخوام مي كنم . خيلي دوست دارم تو گروه گريفندورباشم پس كلاه عزيز به من كه تازه توسايتتون عضو شدم و اين اولين جايي است كه من توش عضو شدم وازش خوشم اومده كمك كن.باتشكر از شما.

گریفندور!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳

lakhart

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
يك دختر آرومم وخيلي اهل شيطنت وجنبل وجادو نيستم . البته منو دست كم نگيريد به وقتش هركاري كه بخوام مي كنم . خيلي دوست دارم تو گروه گريفندورباشم پس كلاه عزيز به من كه تازه توسايتتون عضو شدم و اين اولين جايي است كه من توش عضو شدم وازش خوشم اومده كمك كن.باتشكر از شما.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

albus.dumbledor نوشته:
سلام با اینکه خیلی ناراحتم ولی نهایت تلاشم رو برای بهترین شدن اسلیترین میکنم.
دیدم که شخصیت هری پاتر به رنگ سیاه هست پس میتونم از اون بگم.
هری جیمز پاتر پسر جیمز پاتر و لیلی پاتر:
پیش بینی شده بود در 31 ژوییه 1980 بچه ای به دنیا میاد که ولدمورت رو شکست میده.که در اون تاریخ هری پاتر و نویل لانگ باتم به دنیا اومدن.ولدمورت سعی کرد هری رو بکشه اما به خاطر اینکه مادر اون خودشو برای هری قربانی کرد تلسم برگشت و قدرت ولدمورت رو ازش گرفت.هری باهوش ، مهربون و شجاع بود و میتونست به زبون مارها حرف بزنه.

هری در سن 11 سالگی به هاگوارتز وارد شد .پرنده ی اون جغد سفیدی به اسم هدویگ و جاروی پرندش یه نیمبوس 2000 بود که مینروا مک گوناگال واسش خریده بود و شکست و سیریوس به اون یه آذرخش هدیه کرد .چوبدستی هری از چوب درختی خاص بود که در وسط اون چوب ققنوس دامبلدور یعنی فوکس بود .اون چوبدستی یک چوبدستی دو قلو داشت که ماله ولدمورت بود .اما هنگامی که هری و هرمیون برای نابود کردن هورکراکس ها تلاش میکردند اون شکست و هری دراکو مالفوی رو خلع سلاح کرد و چوبدستی مالفوی متعلق به هری شد.وقتی هری ولدمورت رو شکست داد متوجه شد که چون مالفوی ، دامبلدور رو خلع سلاح کرد و هری هم مالفوی رو ابر چوبدستی متعلق به هری هست و اونو نابود کرد.خونه و جن خانگی سیریوس بلک یعنی کریچر هم بعد از فوت اون به هری رسید.

هری بازی کوییدیچ رو خیلی دوست داره و مثل پدرش یه جوینده ی عالی هست.
هری در سن11 سالگی ولدمورت رو از گرفتن سنگ قدرت شکست داد.
او در سن 12 سالگی تونست باسیلیسک معروف گروه اسلیترین رو بکشه.
در سن 13 سالگی تونست پدرخوندش رو پیدا کنه و اونو نجات بده.( سیریوس بلاک)
در 14 سالگی با ولدمورت مقابله کرد و تونست از دست اون فرار کنه.
در 15 سالگی تونست ارتش دامبلدور رو درست کنه و بچه های زیادی رو اموزش بده تا در برابر مرگخواران مقاومت کنن.
در16 سالگی هری یکی از جان پیچه های ولدمورت رو نابود کنه و موضوع وجود هورکراکس ها رو بفهمه.
و بالاخره هری در 17 سالگی با نابود کردن تمام جان پیچه ها که مهن ترین اون ها به دست بچه ی دیگه که در 31 ژوییه 1980به دنیا اومده بود یعنی نویل ، نابود شد و سر انجام ولدمورت نابود شد.

هری با جینی ویزلی ازدواج کرد و صاحب سه بچه به اسم جیمز سیریوس ، آلبوس سوروس و لیلی لونا شد.

شما باید معرفی کامل شخصیت رو در این تاپیک انجام بدی. برای آشنایی بیش تر، مرحله ی دوم و سوم قوانین رو مطالعه کن.
شخصیت هری پاتر آزاده ولی مثل لرد ولدمورت و آلبوس دامبلدور به اعضای تازه وارد داده نمیشه و شما باید شخصیت دیگه ای رو انتخاب کنی. ضمن اینکه با توجه به گروهت که اسلیترین تعیین شده نمی تونی یه شخصیت گریفندوری مثل هری پاتر رو انتخاب کنی.
در مورد گروه هم این کلاه پیر هیچ کس رو به اجبار به جایی نمی فرسته. شما در کنار اعلام علاقه ت به گریفندور، برای انتخاب گروهت به من اختیار دادی و من هم با توجه به مرحله ی دوم قوانین که خواهی خوند گروهت رو اسلیترین تعیین کردم.
اما اینجا نقطه ی پایان نیست. شما بعد از ورودت به ایفا دو هفته در اسلیترین فعالیت کن و با جو ایفا و گروه ها بیشتر آشنا شو و بعدش اگه خواستی گروهت رو تغییر بدی به همین تاپیک مراجعه کن تا تو رو به هر گروهی که مورد علاقته بفرستم. برای آشنایی بیش تر با گروه های سایت می تونی آخرین پست این تاپیک رو هم مطالعه کنی.

نقل قول:

آریانا_دامبلدور نوشته:

باهوش حاضر جواب شیطون مغرور کینه ای دوستان ارادت دارند میگند شیطنت از چشمام میباره...شجاع نیستم ترسو هم نیستم....

برام فرقی نداره تو کردوم گروه باشم ولی یه ذره اسلیترین رو ترجیح میدم....

اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶ یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴
از خانه ارواح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین

باهوش حاضر جواب شیطون مغرور کینه ای دوستان ارادت دارند میگند شیطنت از چشمام میباره...شجاع نیستم ترسو هم نیستم....

برام فرقی نداره تو کردوم گروه باشم ولی یه ذره اسلیترین رو ترجیح میدم....

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

سالازار اسلیترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۱ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
سلام با اینکه خیلی ناراحتم ولی نهایت تلاشم رو برای بهترین شدن اسلیترین میکنم.
دیدم که شخصیت هری پاتر به رنگ سیاه هست پس میتونم از اون بگم.
هری جیمز پاتر پسر جیمز پاتر و لیلی پاتر:
پیش بینی شده بود در 31 ژوییه 1980 بچه ای به دنیا میاد که ولدمورت رو شکست میده.که در اون تاریخ هری پاتر و نویل لانگ باتم به دنیا اومدن.ولدمورت سعی کرد هری رو بکشه اما به خاطر اینکه مادر اون خودشو برای هری قربانی کرد تلسم برگشت و قدرت ولدمورت رو ازش گرفت.هری باهوش ، مهربون و شجاع بود و میتونست به زبون مارها حرف بزنه.

هری در سن 11 سالگی به هاگوارتز وارد شد .پرنده ی اون جغد سفیدی به اسم هدویگ و جاروی پرندش یه نیمبوس 2000 بود که مینروا مک گوناگال واسش خریده بود و شکست و سیریوس به اون یه آذرخش هدیه کرد .چوبدستی هری از چوب درختی خاص بود که در وسط اون چوب ققنوس دامبلدور یعنی فوکس بود .اون چوبدستی یک چوبدستی دو قلو داشت که ماله ولدمورت بود .اما هنگامی که هری و هرمیون برای نابود کردن هورکراکس ها تلاش میکردند اون شکست و هری دراکو مالفوی رو خلع سلاح کرد و چوبدستی مالفوی متعلق به هری شد.وقتی هری ولدمورت رو شکست داد متوجه شد که چون مالفوی ، دامبلدور رو خلع سلاح کرد و هری هم مالفوی رو ابر چوبدستی متعلق به هری هست و اونو نابود کرد.خونه و جن خانگی سیریوس بلک یعنی کریچر هم بعد از فوت اون به هری رسید.

هری بازی کوییدیچ رو خیلی دوست داره و مثل پدرش یه جوینده ی عالی هست.
هری در سن11 سالگی ولدمورت رو از گرفتن سنگ قدرت شکست داد.
او در سن 12 سالگی تونست باسیلیسک معروف گروه اسلیترین رو بکشه.
در سن 13 سالگی تونست پدرخوندش رو پیدا کنه و اونو نجات بده.( سیریوس بلاک)
در 14 سالگی با ولدمورت مقابله کرد و تونست از دست اون فرار کنه.
در 15 سالگی تونست ارتش دامبلدور رو درست کنه و بچه های زیادی رو اموزش بده تا در برابر مرگخواران مقاومت کنن.
در16 سالگی هری یکی از جان پیچه های ولدمورت رو نابود کنه و موضوع وجود هورکراکس ها رو بفهمه.
و بالاخره هری در 17 سالگی با نابود کردن تمام جان پیچه ها که مهن ترین اون ها به دست بچه ی دیگه که در 31 ژوییه 1980به دنیا اومده بود یعنی نویل ، نابود شد و سر انجام ولدمورت نابود شد.

هری با جینی ویزلی ازدواج کرد و صاحب سه بچه به اسم جیمز سیریوس ، آلبوس سوروس و لیلی لونا شد.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

albus.dumbledor نوشته:
سلام داستانم تایید شد .درباره ی شخصیتی که انتخاب کردم یعنی آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور هست .که توی گروه گریفندور بوده .

آلبوس دامبلدور جادوگری خیلی بزرگ و بهترین مدیر تاریخ هاگوارتز بود که 0ند باری هم پیشنهاد رییس وزارتخانه سحر و جادو بهش داده بودن ولی اون نپذیرفت.

تا قبل از وجود هری پاترو حتی بعد از اون ولی تا حدودی کم تر ، دامبلدور تنها کسی بوده که ولدمورت از او میترسیده و حتی به خاطر وجود ولدمورت اسلیترین رو رها کرد تا در فرثتی مناسب به وسیله ی دفترچه خاطراتش دوباره به اون دسترسی پیدا کنه.

آلبوس رییس ویزنگاموت و بنیانگذار محفل ققنوس هم بوده.او مهارت بالایی در جادو داشته و خیلی هم شجاع بوده و چوبدست کهن و سنگ که مرده ها رو زنده میکنه رو داشته که دو تا از یادگاران مرگ بودن.
در پیری رنگ موهاش حدودا نقره ای و در جوانی قهوه ای روشن بوده و چشمش آبی هست.
چوبدستی اون که ابر چوبدستی بوده از چوب درخت یاس کبود ساخته شده.دامبلدور در دره ی گودریک که محل زندگی گودریک گریفندور بوده زندگی میکرد.

کلاه عزیز خودم گرفندور رو دوست دارم ولی هر چی بگی .

شخصیت آلبوس دامبلدور گرفته شده و شما نمی تونی این شخصیت رو انتخاب کنی.
در مورد گروهت از اینکه انتخاب رو به این کلاه پیر واگذار کردی ازت ممنونم. از انتخاب شخصیت و علاقه ت به گریفندور به نظر میرسه به سفیدی علاقه داری. بنابراین شاید در نگاه اول این انتخاب برات خوش آیند نباشه اما گاهی اوقات در آسمان جادوی سیاه این گروه هم ستارگان سفیدی درخشیدن. پس برو به...

اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.