هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

جک اسلوپرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۵ شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
از جاهای باحال
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
ی سوال اگه باسیلیسک بگیرم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کار ما شده ترویج مهر جادوگری یعنی ترمیم دل

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
نام:هری
نام خانوادگی:پاتر
گروه:گریفیندور
تحصیلات:6 سال هاگوارتز
چوبدستی:31 سانتی متر/انعطاف ناپذیر/چوب سرخدار با پر ققنوس
سپر مدافع:گوزن شاخدار
توانایی ها:مار زبان/شکست ولدمورت
توضیحات:تنها کسیم که لرد ولدمورت نتونست از پا در بیاره و با حمله به من خودش ضعیف و ناپدید شد

این شخصیت به اعضایی که سابقه کافی فعالیت در ایفای نقش داشته باشند داده میشود. لطفا شخصیت دیگری انتخاب کنید.

تایید نشد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۱ ۴:۰۲:۴۸

پیام زده شده در: ۱:۲۲ شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳

mandarkin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۰ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
از سمنان/فردوس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
هرپوی کثیف
این خوبه؟
کسی نگرفتتش؟
ولی اطلاعات ازش ندارم

این شخصیت آزاده و میتونی معرفیش کنی.
توجه داشته باش که خیلی شخصیت ها توی کتاب به طور کامل معرفی نشدن و شاید فقط اسمشون اومده باشه در نتیجه نیازی نیست شخصیت رو بشناسی اما در عوض اگه چنین شخصیتی انتخاب کنی باید خودت به مرور توی نوشته هات و با رفتارت توی سایت یک شخصیت پردازی برای شناسه ات ارائه بدی.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۰ ۲:۵۸:۳۸

برو .....بیخیال....

عشق ؟!
اون چیه دیگه؟

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: سدریک دیگوری
گروه هافلپاف
ویژگی های ظاهری و اخلاقی: موهای تقریبا" بلند و مشکی دارم و قد نسبتا" بلند دارم.
چوبدستی: چوب درخت زبان گنجشک با مغز موی دم اسب تک شاخ 30 سانتی متر و فوق العاده انعطاف پذیر
جارو: آذرخش
معرفی کوتاه:کمی خجالتی ام. پدرم همیشه من را به خاطر شکست دادن هری تحسین می کند، اما من خوشم نمی آید. به چوچانگ علاقه دارم.

این شخصیت گرفته شده ولی هنوز توی لیست به روز نشده. لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب کن و در موردش کمی بیش تر توضیح بده. از تخیلت کمک بگیر.
تایید نشد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۷ ۲۳:۳۰:۳۱

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

mandarkin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۰ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
از سمنان/فردوس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:سالازار اسلایترین

گروه:اسلیترین

قیافه: مجسمه ای که ازم توی مدرسه هست ماله پیریمیه وگرنه من یه آدم جوون با ته ریش و موهای جو گندمي هستم که همیشه یه فرق وسط باز میکنم چشامم سبزه بدن نسبتا اندامی دارم (تازه دارم میرم باشگاه تا درستش کنم) قدم ۱۷۸ وزنم ۶۸

اخلاقم بده خیلی تندم نژادپرستم نیستم فقط اعتقاد داشتم اول که مدرسه رو باز کردیم باید فقط اصیل زاده ها رو راه بدیم تا یه وقت مردم واکنش بد نشون ندن بگن بچه های مارو بردین جادوگر تحویلمون دادید ولی یکم منحرفم یادمه معشوقم ریونکلاو بود هی میگفت بیا باهم ازدواج کنیم ولی قبول نکردم میخواستم آزاد باشم(خاطر نشان میکنم هلگا دختر منم هست یعنی من جد تمام ریونکلاویا هستم)
عشق جادوی سیاهم هیچکی توش حریفم نیست همین الانم بگم دوست صمیمیم گریفندوره وای به حال هر کی بهش توهین کنه به ذکاوت بی قانونی و حیله گریم معروفم یکی از بهترین جستجوگرام هستم همیشه با گودریک سرش دعوا بود تو تیم ولی من بهترم

چوبدستی:چوب درخت سیاه آب دیده شده با زهر باسلیسک با هسته ی نیش باسلیسک

جارو:حال نمیکنم با تسترال اینور اونور میرم(اگه آپارات نکنم)

زندگینامه:یکی از چهار بنیان‌گذار مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز و قدرتمندترین آن‌ها ، سازندهٔ حفره اسرار ، يكي از بهترين دوئل كنندگان و معجو سازان عصر خودم(الانم فکر کنم تام و هری به پام برسن تازه اونم تو دوئل اسنیپم توی معجون) ، تازه جادوی سیاه مدرنم من اختراع کردم

این شخصیت گرفته شده ولی هنوز توی لیست به روز نشده. لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب کن.
تایید نشد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۷ ۲۳:۲۶:۵۱

برو .....بیخیال....

عشق ؟!
اون چیه دیگه؟

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳

ماریتا اجکامب old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۶ شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۸ چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: ماریتا اجکامب

گروه : ریونکلاو

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
دختری با موهای قرمز فرفری؛ بعد از خیانت به ارتش دامبلدور، کلمه ی (SNEAK) به روی پیشانیش حک شده بود که بعد از مدتی پاک شد اما جای آن زخم هایی بر جای ماند.

زمانی که چو به خاطر مرگ سدریک از نظر روحی داغون شده بود، ماریتا تنها کس از میان خیل دوستان چو بود که باهاش موند و تنهاش نذاشت.

چوبدستی: از چوب یاس کبود،ازجنس موی تک شاخ،27سانتی متر

پاترونوس:سنجاب

جارو: نیمبوس 2001

معرفی کوتاه:
ماریتا اجکامب دوست صمیمی چو چانگ است که به اصرار چو به ارتش دامبلدور پیوست اما برای این که از خشم آمبریج نسبت به خانواده اش میترسید، به ارتش دامبلدور خیانت کرده و اطلاعات مخفی ارتش دامبلدور رو به آمبریج داد.

مادر ماریتا، خانم اجکامب، فرد مسئول مراقبت از ورود و خروجِ هاگوارتز به وسیله گرد فلو بود، در کتاب هری پاتر و محفل ققنوس، از طرفداران کورنلیوس فاج بود.

تایید شد! به ایفای نقش خوش اومدی دوشیزه اجکامب!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۶ ۱۵:۱۸:۰۹

زانو نمیزنم.حتی اگر آسمان کوتاه تر از قد من باشد.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳

خانم بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۲ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۲۹ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳
از اصفهان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: خانم بلک

گروه : هافلپاف

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: خانم بلک پیر زنی هست که اولا خیلی خوب مونده. قد نسبتا کوتاهی داره. یک مقدار تپله، موهای سرش سفید شده یکی از این کلاه هایی که تور داره سرش گذاشته. یک کت و دامن مشکی هم میپوشه از این دامن هایی که تا زانوئه. صورتش چین و چروک داره. از نظر اخلاقی بسیار بد خلق، آدمیه که شدیدا به بقیه گیر میده، همش غر میزنه، داد و فریاد میکنه، عاشق ریگولوسه و از سیریوس متنفره.

چوبدستی: یه چوبدستی 40 سانتی قدیمی رنگ و رو رفته مشکی که مغزش ریسه قلب اژدهاست.

جارو: به دلیل سن و سال بالا از قالیچه پرنده استفاده میکنه.

معرفی کوتاه: خانم بلک، با نام کامل والبورگا نایجلوس (نیگولاس) بلک ، متولد 1925 تا 1985 (60 ساله) ساکن در خانه شماره 12 میدان گریمولد است. او با اوریون بلک از فرزندان آرکچروس (آرکتروس) بلک ازدواج کرد و ماحصل ازدواج آنها تولد دو فرزند با نام های ریگولوس و سیریوس بود. او همواره از پسر ارشدش سیریوس به دلیل نافرمانی هایی که انجام می داد نفرت داشت و در عوض شیفته پسر دیگرش ریگولوس بود. بعد از وفات، او تابلویی از خود در خانه شماره 12 به یادگار گذاشت که همواره به سیریوس و اعضای محفل ققنوس ناسزا میگفت و آنها مجبور بودند همواره پرده ای جلوی تابلو قرار دهند تا ساکت شود.

پ.ن: می دونم خانم بلک بهش نمیاد هافلپاف باشه. ولی ... پلیــــــز...:pretty: طول کشید تا این اطلاعات رو از شجره نامه پیچیده شون در بیارم.

تایید شد! به ایفای نقش خوش اومدید خانم بلک!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۴ ۰:۰۹:۲۸

پیام زده شده در: ۰:۳۱ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳

آشاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۸ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۷ دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
از طرز فکرت خوشم اومد!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 162
آفلاین
میشه جایگزین بشه؟
----------------------

نام: آشا

گروه: ریونکلاو

لقب: آفتاب پرست

وضعیت نژاد: اصیل زاده

چوبدستی: از جنس بید کتک زن با مغز دندان مانتیکور.

پاترونوس:آفتاب پرست

ویژگی های ظاهری: ساحره ای ترشرو و بلند قامت.با موهایی سیاه و مواج، چشمانی درشت و آبی رنگ و نگاهی سرد و خوفناک.lمتخصص رنگ عوض کردن و فریب دادن دیگران.

توضیحات: آشا در خاندانی با اصالت متولد شد و از همان بدو تولد با مفهوم و قداست اصالت آشنا شد. تا پیش از ورود به مدرسه با علوم سیاه جادوگری آشنا شد. کار مورد علاقه اش در دوران کودکی کشتن جن های خانگیشان و رنگ کردن دیوارها با خون قربانیانش بوده است.
آشا بعد از ورود به هاگوارتز بی درنگ به گروه ریونکلاو جایگاه واقعی که به آن تعلق داشت پیوست. ( چیه فکر کردین میگم اسلیترین؟ نه خب آخه اون باهوش بود )
او خیلی زود در مدرسه استعداد بی نظیرش را در معجون سازی و دفاع در برابر جادوی سیاه نشان داد به این شکل که معلم معجون سازیش را در پاتیلش جوشاند و از او یک معجون مفید درست کرد که به کمک آن توانست نیمی از دانش آموزان بی اصل و نسب کلاس را به دیار مرلین بفرستد و استاد دفاع در برابر جادوی سیاهش را در جلسه اول به یک اورانگوتان تبدیل کرد. همچنین در این دوران او علاقه بسیاری به آزمایش کردن بر روی مشنگها و مشنگ زاده ها برای پیشرفت در جادوی سیاه پیدا کرد و بارها به خاطر این اقدامات از سوی مدیریت مدرسه متهم شد. اما هیچگاه کسی نتوانست کوچکترین ردی از او در هیچیک از اقدامات اسرارآمیزش بیابد. چرا که به خاطر ویژگی منحصر بفردش در تغییر رنگ و موضع به سادگی قادر به بی گناه جلوه دادن خود بود.
آشا بعد از فارغ التحصیلی به خاطر علاقه شدید به جادوی سیاه و تعصب دیوانه وارش به اصالت و خون خالص جادوگری و نیز علاقه واحترام به ارباب تاریکی ها در تلاش برای ورود به ارتش سیاه است تا بتواند در کنار لرد سیاه به کشتن مشنگ ها و آزمایش کردن بر روی آنها بپردازد تا بلکه بتواند اندکی از عطش درونیش را فرو بنشاند.

....I believe I can fly

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با درود

نام:سیوروس اسنیپ

شهرت:شاهزاده دورگه

گروه:اسلیترین

ویژگی ظاهری: مردی نسبتا جوان و بلند قامت با اندامی لاغر.صورتی رنگ پریده و موهایی سیاه رنگ که اغلب روغن زده روی شانه هایش رها شده است. صورتی سرد و عبوس و چشمانی تیره و کم فروغ.

چوبدستی: چوب درخت صنوبر با مغز ریسه اژدها

معرفی کوتاه: اسنیپ تنها فرزند خانواده خود بود. مادر او آیلین پرینس ساحره ای اصیل زاده از خاندان پر اصالت پرینس بود که به خاطر ازدواجش با یک مشنگ از آن طرد شد. بعد از اینکه سیوروس متولد شد مادرش دریافت خانواده ی او در مورد ازدواجش حق داشتند اما به خاطر تنها پسرش ناچار به تحمل این وضعیت و مشنگ حقیر و پستی چون توبیاس شد.
اسنیپ با وجود داشتن پدری مشنگ، جادوگری برجسته و با استعداد بود. او فن معجون سازی را به طور کامل از مادرش آموخت. همچنین در زمینه طلسم ها او از بسیاری از جادوگران پیشرفته تر بود.
اسنیپ از محیط خانه به خاطر حضور پدر مشنگ و نفرت انگیزش بیزار بود و زمانی که از مدرسه هاگوارتز برای او دعوت نامه آمد با خوشحالی خانه را ترک کرد و به مادرش قول داد تا در زمینه جادوگری پیشرفت کند.
با این وجود او ترجیح داد تا مادرش از علاقه ی او به دختر مشنگ زاده همسایه اشان لیلی اونز آگاه نشود. چرا که می دانست مادرش بعد از ازدواج فاجعه آمیزش با یک پدرش در این زمینه حساسیت بسیاری یافته است.
اسنیپ در مدرسه به سرعت استعداد خود را آشکار کرد و در زمره دانش آموزان برتر قرار گرفت. با این وجود هرگز از مزاحمت ها و آزارهای گروه غارتگران در امان نبود. او می کوشید آزار و اذیت های آنها را نادیده بگیرد. اما زمانیکه جیمز پاتر تنها دوست دوران کودکی و نوجوانیش را با ناجوانمردی از او گرفت قلب دردمندش شکست.
اسنیپ با فرو رفتن در جادوی سیاه کوشید تا این درد را از خاطر ببرد. کمی پیش از فارغ التحصیلی او مادرش با اقدام به قتل پدر مشنگش متواری شد و به دنیای جادوگری بازگشت. اسنیپ بعد از فارغ التحصیلی مدت کوتاهی در خدمت لرد سیاه بود. اما پس از لو رفتن پیشگویی مشهور در مورد پسری که زنده ماند و مرگ عشق دوران کودکیش از کرده خود پشیمان شد و درصدد جبران اشتباهش برآمد. او مخفیانه به خدمت جبهه سفیدی درآمد و تا سالها پس از آن در خدمت محفل ققنوس باقی ماند. با این وجود پس از مرگ مادرش به دست محفلیون اسنیپ در راستای عمل کردن به آخرین خواسته آیلین، بار دیگر موضع خود را به سمت سیاهی تغییر داده تا این بار خالصانه در خدمت لرد سیاه باشد.

شناسه قبلی

با تشکر از توجهتون.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲ ۲۰:۰۸:۳۲

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
جایگزین بشه لطفا!

نام: سارا( سیلویا نام اشرافی اوست!)
نام وسط: شارلوت
نام خانوادگی: کلن
گروه: با افتخار هافلپاف!
وضعیت خونی: ماگل زاده به علت ساحره بودن دارای 25% خون جادوگری.
چوبدستی ها!: وی اولین و تنها کسی است که سه چوبدستی دارد. یعنی سه چویدستی در مغازه ی آقای اولیوندر وی را انتخاب می کنند:
1-موی تک شاخ،چوب درخت تمشک،25 سانتی متر،انعطاف پذیر و برای ورد ها و طلسم ها عالیه.
2- ریسه ی قلب اژدها،چوب درخت زبان گنجشک،30 سانتی متر، غیر قابل انعطاف. مناسب برای جادوی سیاه. اولیوندر به سارا گفت که این چوبدست بعد چوبدستی ای که یکی از سه برادر از مرگ می خوان قوی ترین چوبدست دنیاست!
3_چوب درخت بید،27 سانتی متر،انعطاف پذیره و برای ورد ها و طلسم ها و تغییر شکل عالیه.
سارا بعد از خرید چوبدستی از اولیوندر و تمام فروشندگان کوچه ی دیاگون امضا گرفت!
جاروی پرنده: آذرخش. درسته که چون خونواده ی سارا وضع مالی خوبی دارن می تونن جاروی بهتری واسه دخترشون بگیرن اما سارا معتقده که کسی که روی جارو سواره نتیجه رو تعین می کنه نه خود جارو.
وی در سال دوم مهاجم هافلپاف می شود و در سال چهارم به بعد به عنوان جستوجوگر برای هافلپاف افتخار آفرینی می کند.
پاترونوس: تک شاخ

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
چشمانی آبی،مو هایی لخت و مشکی و خوش حالت تا روی کمر،قدی متوسط،بینی ای کوچک،گونه های زیبا و لبانی بسیار زیبا و اندامی لاغر و متناسب با صورت.چهره ی زیبایش را از مادرش به ارث برده.
سارا بسیار باهوش است و از هوشش استفاده ی خوب می کند. سخت کوش است.همیشه تمام سعیش را می کند که راست بگوید،فقط زمانی دروغ می گوید که واقعا لازم باشد.در حرف هایش،از حرف های بزرگان استفاده می کند.وقتی کسی از جملات زیبا استفاده می کند مجذوبش می شود و از نظر خودش این گاهی ضعف است.آدم احساساتی ایست. سارا گاهی احساساتی و گاهی جدی است که این به رفتار طرف مقابل ربط دارد، پس مراقب رفتارتان با او باشید. او عادت بسیار عجیبی دارد:
وقتی که کسی را در دنیای جادویی می بیند باید از او امضا بگیرد و تا امضا نگیرد ول کن نیست پس بهتر است همان اول به او امضا بدهید، در دفترچه ی بنفش رنگی که همیشه همراهش است.
وقتی که شیطنت کند کسی جلو دارش نیست. اکثر شیطنت های وحشتناک او زمانی ایست که با دختر داییش "ماتیلدا استیونز" باشد یا با یک همراه خوب.
سارا گیتاریست بسیار ماهری ایست که ویولون هم میزند. او صدای فوق العاده ای دارد که به همین دلیل خواننده ی بسیار ماهری در دنیای جادوگری و خارج از آن می شود.البته نویسنده ی زبر دستی هم می شود.
او در هاگوارتز هم تمام وسایل الکترونیکی خود را همراه دارد.

عضویت در کلوپ های مختلف:کلوپ اسلاگ(مورد توجه پروفسور اسلاگهورن بود)،بلک هند،انجمن ساحره ها،کوییدیچ بازان حرفه ای،کلوپ هافلپافی ها و...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.