هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین
سلام.
من هنوز گروهبندی نشدم اما شخصیتمو معرفی میکنم لطف کنید هر وقت گروهبندی شدم اینجا هم منو تایید کنید

شخصیتی که میخوام بگیرم مادام ایرما پینس(کتابدار هاگوارتز)هست

مادام پینس در خانواده ای اصیل زاده به دنیا آمد او توانست در هشت سالگی خواندن و نوشتن را یاد بگیرد و از همان زمان کتاب بهترین دوست او شد.
او مانند دیگران در سن یازده سالگی وارد هاگوارتز شد و در درس تغییر شکل از بهترین شاگردان شد.
او پس از پایان تحصیل در وزارتخانه سحر و جادو مشغول به کار شد اما سرانجام به دلیل علاقه فراوان به کتاب و مطالعه به پیشنهاد دامبلدور به سمت کتابدار هاگوارتز منصوب شد.

حیوان خانگی او یک شاهین است که در کتابخانه لانه کرده و مراقبت کتاب هاست و اگر کسی در کتابخانه مرتکب خطاایی شود او با صدای خود مادام پینس را متوجه میکند.
چوبدستی او 32سانت و با مغز ریسه قلب اژدها و از جنس آبنوس سیاه است.
او علاقه ای به پرواز نداشته و به همین دلیل جاروی پرواز ندارد.
همچنین او برای ارسال نامه به جای جغد از شاهینش استفاده میکند.0

این زرنگ بازیا نشون میده برای ریونکلاو هم مناسبی اما اول باید تکلیف گروهبندیت مشخص بشه و بعد اینجا پست بفرستی دوست جوان!
تایید نشد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۳۰ ۱:۰۰:۳۲

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
ام شخصيت انتخابي: مورگانا لی فای

گروه : اسلیترین

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: مورگانا علی رغم نامش که ملکه شب لقب گرفته است، پوستی سفید و چشمانی کهربایی دارد( ینی یک رنگ مشخص داره که سبز عسلیه و طیف رنگ چشماش با لباس هایی که میپوشه ممکنه تغییر کنه و کم رنگ و پررنگ به نظر برسه) موهایی بسیار بلند تا زیر زانوهایش دارد که رنگشان چیزری بین قرمز و طلایی است. به طور کلی لبخند میزند اما لبخندهایش همیشه به معنای خوشحالی نیست. وقتی چشمهای ملکه جزیره آتلانتیس به درخشیدن می افتد شما میتوانید منتظر یک فاجعه باشید! مورگانا مغرور تا حدی حساس مغرور و کمی سرد است. با کسانی که دوستشان دارد مهربان است ولی اخلاقی سرد دارد. سرد اما نه سوزنده.

چوبدستی: 14/5 سانتی متر از چوب درخت انت و پر ققنوس

جارو: آذرخش 2012

معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر): او توسط یکی از نوادگان بلا فصلش، سالها پیش با روش هایی از جادوی سیاه روند رشد سنی خود را معکوس کرد. اما در این کار با کمی بی دقتی مواجه شده و به سن 11 سالگی بازگشت به همین دلیل، اجبارا به هاگوارتز رفته و مجددا مشغول تحصیل شد. کلاه گروه بندی با توجه به آنچه که در مورگانا میدید وی را به اسلیترین فرستاد. مورگانا توسط استاد محبوبش سوروس اسنیپ با لرد سیاه آشنا شد. و پس از فارغ التحصیلی به وی پیوست. یکی از کارهای شاخص مورگانا اختراع طلسم های سیاه است.او در دوران تحصیل خود جستجوگر اسلیترین نیز بود

تایید شد! به ایفای نقش خوش اومدید بانو مورگانای کبیر!

ویرایش شده توسط *راهیندا* در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۶ ۱۹:۰۷:۰۱
ویرایش شده توسط *راهیندا* در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۷ ۱۲:۱۷:۱۹
ویرایش شده توسط *راهیندا* در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۷ ۱۲:۴۷:۵۷
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۷ ۲۳:۰۷:۴۹

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
از زیر سایه لرد سیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 30
آفلاین
نام:نجینی«مار لردسیاه یا دخترش»
گروه:گریفندور
تحصیلات:۳ سال هاگوارتز
چوب دستی:۲۹سانتی متر.از موی پدرم درست شده«البته موقعی درست شد که مو داشت!».انعطاف پذیر.از چوب درخت افرا.
سپر مدافع:مار
ویژگی های ظاهری:دقیقا شکل لردسیاه وقتی جَوون بود...
علایق:مردم آزاری...مظلوم نمایی پیش استادا و کارای پشت پرده!درس تغییرشکل.
توضیحات:دختر لردسیاه می باشم!البته دختر خوندش ولی مثل دختر واقعیشم.مامان و بابامو هیچ وقت ندیدم و موقعی که بچه بودم منو یکی گذاشته دم در خونه ی لردسیاه.جانورنمام و می تونم تبدیل به مار شم.وقتی وارد هاگوارتز شدم کلاه گروهبندی دید که من ذاتم یخرده خرابه و اگه برم اسلیترین یکی میشم بد تر از لردسیاه.اصیلم بودم مثل اینکه ...ولی شجاعتم بیشتر بود.اینا همه دست به دست هم دادن تا من برم گریفندور.یه مدتم نقش آدم خوبه رو داشتم ولی بعدها یه مشکلی با این محفلی ها و آدم خوبا پیدا می کنم و بر می گردم پیش پاپا جونم و به عنوان یک مار همیشه همراهشم.

به ایفای نقش خوش اومدی مار جوان! تایید شد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۰ ۰:۳۱:۰۵

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
جایگزین بشه لطفا!
اسم:رز زلر
گروه:هافلپاف
چوب دستی :چوب خاس وپرققنوس
جارو :اذرخش
ویژگی ظاهری :لاغروقدبلندباموهای فرقهوه ای
معروف به:زری زلزله!
زندگی نامه:
پدرومادرم هردوجادوگرهستندمن هم کارهای عجیب انجام می دهم؛ مثلا یه روزکه بامدرسه به اردورفته بودیم من ازروی تاب پرت شد پایین دونفراز بچه هابه کمکم امدن ولی من سالم بودم حتی یه خراش هم برنداشتم!ازاون جا بادوراواگنس دوست شدم
خونه ی ما یک حیاط پشتی خیلی بزرگ داره که من بیشتروقتم رابادوستام انجامی گذرانم .
دوراواگنس به خانه ی مامی ایندبعضی وقت ها هم من به خانه ی ان هامی روم
یه روز توی حیاط پشتی درحالی که دربالای درخت توی خونه ی چوبی ی نشسته بودیم وشیرمی
خوردیم یه جغد به مانزدیک شدهمه به جغدنگاه می کردیم اخه روز بودودرکمال تعجب من جغد به سمت من امدوپایش راجلو اوردمن هم با دستانی که ازشدت هیجان می لرزیدنامه رابرداشتم وخوندم (نامه ی هاکوارتز بود)بعدازتعجب جیغی کشیدم وبه خانه دویدم نامه رابامادرم نشان دادم وچندوقت بعدبرای خریدلوازم به کوچه ی دیاگون رفتیم ومن به هاگوارتز رفتم.
دختر شیطونی هستم از یک نواختی خوشم نمی اید اگه تصمیم بگیرم کاری بکنم تا به بهترین شکل انجام ندهم ول کن نیستم.صبر زیادی دارم و از خراب کاری خوشم می اید(می توانید پست هایم را توی کلاس معجون سازی بخوانید.)دوستانم با اسم زلزله صدایم می کنند.
توی هافلپاف دوست های خوبی مثل سارا دورا و باری دارم.

انجام شد!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۰ ۰:۲۵:۵۲

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

مادام هوچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۴۹:۱۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
از زمین کوییدیچ هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
مادام هوچ میتونم باشم
نام شخصیت انتخابی:مادام هوچ
گروه:هافلپاف
مدرس درس پروازو داور بازی کوییدیچ
مو:خاکستری کوتاه
چوب جادو:28 سانتی متر درخت بید باموی تک شاخ انعطاف پذیر
چوب جارو :انواع چوب جارو داره چون معلم پروازه
نِِژاد :نمیدونم ولی حالا نیمه اصیل
امیدوارم قبول کنید

تایید شد! خوش اومدی مادام!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۷ ۲۲:۱۱:۲۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

مادام هوچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۴۹:۱۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
از زمین کوییدیچ هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
سلام
من کسی رو پیدا نکردم همه انگار انتخاب شدن میشه به من یه نفرو پیشنهاد بدین

سلام دوست جوان
توی این لیست شخصیت هایی که لینک دار هستند و با ستاره و توضیحات قرمز مشخص شدن، گرفته شدن ولی شخصیت های دیگه ای که به رنگ سیاهن آزادن و هر کدومشون رو که بخوای می تونی انتخاب کنی غیر از اونایی که واضحه گروهشون هافلپاف نبوده.
به عنوان مثال شخصیت اول آبرفورث دامبلدوره که لینک داره و گرفته شده اما شخصیت دوم دکتر آبلی هست که بدون لینک و سیاه و آزاده و شما می تونی انتخابش کنی.

شخصیت مورد نظرت رو هم طبق فرمی که در قوانین داده شده و با کمک گرفتن از تخیلت معرفی کن.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۸:۲۳:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:هلگا هافلپاف
گروه :هافلپاف

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:این بانوی ولزی و مهربان یکی از چهار موسس هاگوارتز است که بسیار دل رحم و دوست داشتنی بود.

چوبدستی:چوب درخت خاس و موی دم اسب تکشاخ انعطاف پذیر و مناسب برای دفاع و دوئل

سپر مدافع:اسب تکشاخ

جارو:فکر نمی کنم اون موقع ها بوده باشه ولی پاک جارو

معرفی کوتاه:او تنها موسس هاگوارتز بود که برای ورود به گروهش که نمادش گورکن و رنگش زرد است هیچ شرطی نگذاشت.او در هاگوارتز معجون سازی را تدریس می کرد.او یک فنجان زیبا داشت که بعد ها توسط لرد سیاه تبدیل به جان پیچ شد.

تایید شد! به ایفای نقش خوش اومدین بانو هلگای عزیز!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۳:۵۵:۵۷

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

ورینگتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۷ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳
از جاهای وحشی و ترسناک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام شخصیت انتخابی: ورینگتون

گروه:اسلیترین

تحصیلات: هاگوارتز تموم کردم

نژاد:اصیل زاده

چوب دستی:از جنس چوب گردو مغزش هم موی تک شاخ انعطاف پذیر و مناسب برای تغییر شکل ۲۵ سانتی متر.

سپر مدافع: خفاش عظیم

ویژگی های ظاهری: پسری با موهای قهوه ای و شمان تیره با قد170سانتی متر.

علایق:کشتن/مرگ/زجر کش کردن/نابود کردن.

توضیحات: پسری هستم که هاگوارتز تموم کردم.من نه ولدمورت پیروی میکنم نه از دامبلدور من پسریم که میخوام تمام دنیا ازم بترسن حتی بیشتر از ولدمورت.

تایید شد! به ایفای نقش خوش اومدی ورینگتون جوان!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۳:۵۳:۰۳

من میکشم تا زمانی که کشته بشم

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

ورینگتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۷ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳
از جاهای وحشی و ترسناک
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
میشه یه شخصیت ساختگی انتخاب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا خودم باشم دیگه تغیر نکنم من میهخوام خود دیو بمونم.

خیر امکان انتخاب شخصیت ساختگی وجود نداره. شما میتونید به جای انتخاب شخصیت های اصلی، شخصیت ناشناخته ای انتخاب کنید و خودتون ویژگی های شخصیتیش رو بر اساس علاقه تون خلق کنید.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۶ ۱۱:۴۵:۱۶

من میکشم تا زمانی که کشته بشم

پیام زده شده در: ۸:۳۷ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

آگوستا لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۱ جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۹:۴۷ یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آگوستا لانگ*باتم
آگوستا لانگ*باتم یا Augusta Longbottom یکی از شخصیت*های مجموعه*ی هری پاتر نوشته*ی جی. کی. رولینگ و مادربزرگ پدری نویل لانگ*باتم است. او نویل را بعد از شکنجه شدن و دیوانه شدن پدر و مادر او به دست گروهی از مرگخواران، بزرگ می*کند. از همان ابتدای کتاب مشخص می*شود که نویل به شدت از مادربزرگ مقرراتی*اش وحشت دارد.
آگوستا لانگ*باتم اولین بار در هری پاتر و سنگ جادو، زمانی که نویل در حال سفر به سمت هاگوارتز است ظاهر می*شود.
در هری پاتر و محفل ققنوس، هری و دوستانش آگوستا و نویل را در بیمارستان سوانح جادویی سنت مانگو ملاقات کرده و او از مشکل فرانک و آلیس و چگونگی این اتفاق برای آنها تعریف می*کند.
در هری پاتر و شاهزاده*ی دورگه، آگوستا از نویل می*خواهد که به جای افسون*ها که از نظر خودش درس آسانی است، درس تغییر شکل را ادامه دهد. اما مینروا مک*گونگال روشن می*کند که خود آگوستا از درس افسون*ها رد شده است. او همچنین نامه*ای به آگوستا لانگ*باتم نوشته و از او می*خواهد به نوه*اش و همان چیزی که هست افتخار کند.
در هری پاتر و یادگاران مرگ، نقطه*ی عطفی در روابط آگوستا لانگ*باتم و نوه*اش رخ می*دهد. در نزدیکی اوج ماجراهای کتاب، معلوم می*شود که مرگخواران به دلیل فعالیت*های نویل بعنوان رهبر جدید ارتش دامبلدور، آگوستا لانگ*باتم را زیر حملات خود گرفته*اند.
جان داولیش ازسوی وزارت سحر و جادو برای دستگیری آگوستا به خانه*ی او فرستاده می*شود، اما با مقاومت آگوستا، داولیش سر از بیمارستان سنت مانگو در می*آورد. سپس آگوستا خانه*ی خود را ترک کرده و نامه*ی تشویق آمیزی برای نویل می*فرستد.
در حین نبرد نهایی میان مرگخواران و محفل ققنوس در هاگوارتز، آگوستا لانگ*باتم نیز از راه رسیده و به کمک اعضای محفل ققنوس می*آید.
آگوستا به دلیل فعالیت*های انقلابی نوه*اش نویل، سرانجام به او و همان چیزی که واقعا هست افتخار می*کند.

«به خدا دیگه هرکی به ذهنم میرسید بررسی کردم امیدوارم این یکی گروهش معلوم نباشه و تایید بشه»

در معرفی شخصیت باید گروهت رو هم بنویسی.
تایید شد! خوش اومدی!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۳:۴۷:۵۶
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱۸ ۱۶:۰۲:۵۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.