هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 76
آفلاین
تق تق تق...یا مرلین!با اجازه!دارم میام تو عا!!

اقا منو این نجینی بشدت با هم نزدیک میباشیم و به دلایلی بسی خانوادگی(بماند!)بنده چند روز به اینترنت دسترسی نداشته م!بنابراین بخشی از کارهای منو ایشون با تبلتشون می انجامید!چهار روز دیگه تهمت مولتی اکانتی نزنید به ملـــــــــــــــــــــــــــــــت!

پیام زده شده در: ۹:۱۰ یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

اوون کالدون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
اهم...یا مرلین...با اجازه!

نمرات جلسه آخر مراقبت از موجودات جادویی آومده اما نمرات جلسه یکی مونده به آخر هنوز نیومده...
اگه دافنه نمره ها رو خودش میده یا نمرات رو از مرحوم ولیوت میگره،این نمرات جلسه یکی مونده به آخر رو هم بده تا خانواده ای رو از نگرانی نجات بده...

با تچکر...هاستالا ویستا بیبی!

پیام زده شده در: ۱:۲۴ یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
ببخشید با مشکلاتی که در مورد سیریوس و خانم بلک پیش اومد چیزی هست ذهنمو مشغول کرده:
من با تلفن همراه، ماهومی یا همون ماتیلدا استیونز رو ثبت نام کردم (خودم نیستم، دختر داییمه. )و قبلش فقط با اون موبایل تکلیف ماگل شناسیمو ارائه دادم ولی بقیه پست هامو با لپ تاپ زدم و ماتیلدا هم از اون تلفنی که باهاش ثبت نامش کردیم هیچ استفاده ای نکرد. یعنی هیچ پستی با اون گوشی نزد.
دلیل ثبت نامش با تلفن همراه من (من و سم نداره که. ) این بود که هر کاری میکرد ثبت نام نمیشد.
گفتم که پس فردا نیاین ما رو بلاک کنید.

ئه وا!
در یادم رفت!
تق تق...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آقا من اعتراض دارم. چرا عنوان داور نمونه رو بهم ندادین؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
تق تق تق.

دانگ؟ پیر شدی برادر؟ نگاه کن:
30 امتیاز برای تیم راونکلاو تیم نایب قهرمان

جسارتن گریفیندور نیست اون راونکلاو؟

پیرمون کردن!
ممنون از تذکرت. درست شد.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۹ ۱۷:۱۵:۴۱

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۷ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
@مدیر هاگ: سیریوس بلک از بین دو تا شناسه ای که داشت اکانت قدیمی ترش رو انتخاب کرد و باز شد تا بتونه به فعالیت ادامه بده. البته همین باز شدن یکی از شناسه ها هم تخفیفی بود که به ایشون داده شد تا هم خودشون به خاطر یک اشتباه ساده نقره داغ نشن هم اخلالی در روند هاگوارتز ایجاد نشه.

@تدی:

نقل قول:
چطور وقتی ۵ امتیاز بارم واسه نگارش گذاشتی، رکسان و گیدیون بیشتر از ۵ امتیاز از دست دادن؟ واسه بعضیا نوشتی نگارش و ظاهر ولی توی بارم بندیت ظاهر رو کنار مشکلات تایپی و املایی اوردی

توی توضیحات کامل بارم بندی که در انتهای پست ذکر کردم نوشتم که ظاهر پست، املا و تایپ سر جمع 5 نمره دارن و نگارش هم شامل سایر ایرادات دستوری میشه ... توی قسمتی که ایرادات پست ها رو نوشتم فقط تیتر ها رو آوردم.
در مورد رکسان و گیدیون هم هر دو تا تیتر رو نوشتم و موارد رو ذکر کردم که بعضیاشون مال تیتر نگارشه و اون یکی ظاهر. مثلا در پست رکسان:
جا انداختن یای میانجی
مشخص و متمایز نکردن دیالوگ های گزارشگر از متن داستان
این دو تا شامل تیتر دوم میشه.
و در پست گیدیون:
استفاده نا به جای شکلک در میان توصیف.
این شامل تیتر دوم میشه.

نقل قول:
اجازه بدین شما رو با نحو‌ه‌ی درست ویرگول گذاری آشنا کنم. ویرگول بدون فاصله با کلمه‌ی قبل و با یک فاصله با کلمه‌ی بعد نوشته میشه.

کاملا درسته! منظور از جمله ای که نوشتم اینه که به هر دو چسبیده به جای این که فقط به قبلی بچسبه ... توی پست شما موردی بود که ویرگول به هر دو کلمه قبل و بعد چسبیده بود. یعنی همین نحوه صحیحی که ذکر کردین رعایت نشده بود. وقتی شخصا این روش رو انجام میدم، در کلاسم و نقدهام همین روش رو توضیح میدم و از پست هایی که این روش رو انجام دادن هم امتیازی کم نکردم یعنی با نحوه درست آشنا هستم و این که شما مینویسین "شما رو با نحوه درست آشنا کنم" اگه توهین نباشه، تلاش برای بی سواد جلوه دادن طرف مقابله اون هم به دروغ. کاری ضداخلاق که اگه از سه نفر تو کل سایت بعید میدونستم یکیش شما بودین.

نقل قول:
ضمنا ۵ مورد غلط نوشتی و ۵ نمره واسش کم کردی. یعنی اگه من سی تا دونه غلط نگارشی داشتم کلا صفر میشدم دیگه؟ این مسئله در مورد امتیاز بقیه هم صادق بود.

خیر! ماکسیموم 5 نمره میشد از دست داد.

نقل قول:
کجای این علامت‌گذاری اشتباهه؟

اینجاش اشتباهه که جمله سوالیه ولی خبری از علامت سوال نیست. به کوتیشن مارکش چی کار دارم؟!

نقل قول:
اینا تیتر نیستن.. تیتر یعنی عنوان.. اون تنها لوکیشن و زمان رو مشخص کرده.. کاری که تو فیلم‌نامه نویسی و نمایشنامه نویسی مرسومه و اتفاقا بعضیا هم نقطه انتهاش میذارن!

دعوا سر اسم نیست! "تیتر" یا "مشخص کننده ی لوکیشن و زمان" باشه نقطه نداره.

نقل قول:
این چه طرز برخورد با یه پست.. اونم نویسنده‌ی تازه کاره؟ روی اعصاب بود واقعا لفظ درستی برای انتقاد از یه پسته؟‌ میتونستی از کلمات دیگه‌ای استفاده کنی ولی این لحنت خیلی توهین‌امیز بود... درسته! منتقد نیستی.. داوری! ولی این نحوه‌ی برخورد با هیچ پستی درست نیست جناب مدیر!

دقیقا! همچین لفظی رو توی امتیاز دهی کلاسم یا نقد کردن توی ریون درست نمیدونم ولی اینجا نقد آموزشی در کار نیست و نقد با دیدگاه داوری انجام میشه و به نظرم توهینی توی لفظ نیست.

در مورد بارم بندی جدا هم کاملا حق با شماست. من سهوا قوانین لیگ رو در ذهن داشتم و برخلاف قانون هاگوارتز داوری کردم و امتیازاتم کان لم یکنه! این که مدیریت هاگوارتز هم کلا اعتقادی به قانون نداره شامل بی قانونی من یکی نخواهد شد قطعا! مال دوستانه فقط!
در مورد امتیاز رکسان هم بعد چند بار مرور پست نظرم در مورد قسمت هایی تغییر کرد و فراموش کردم نمرش رو آپدیت کنم. یه مورد تغییر دیگه هم روی پست های یکی از هافلی ها بود که اون یکی آپدیت شد.

با تمام این ها علاوه بر اون بی اخلاقی که بالاتر ذکر کردم، این که وقتی تکلیف مشخص شده و قراره داوری از نو انجام بشه دوباره میاین میگین باید رسیدگی بشه و این کار خلاف قانونه و این صحبت ها، اسمش هوچی گریه. چون اگه مشکل حقتون باشه، با داوری دوم ایشالا بهتون پس داده میشه.
مشکل اعضای گریفیندور با امتیازات هم پر واضحه که این بارم بندی ها نیست و جیمزتون به خوبی در چتر نشون داده که مشکل چیه! مشکل اینه که بعضی از دوستان واقعا نویسنده های بی نظیری هستن و بعضی های دیگه هم به لطف تعریف ها و هندونه زیر بغل دادن ها احساس میکنن که نویسنده بی نظیری هستن، از نویسنده بی نظیر هم نمیشه ایراد گرفت! یعنی کسی حق ایراد گرفتن نداره ...
من توی مواردی که شک داشتم به کتاب های مادرم که در دانشگاه ادبیات و زبان فارسی تدریس میکنه مراجعه کردم؛ توی کتاب های دستور زبان دانشگاهی هم اساتید این علم با هم اختلاف نظر دارن و بعضی روش همدیگه رو غلط میدونن! حالا ما که همه نه ولی اکثرمون به طور تجربی و با خوندن و نوشتن زیاد راه و چاه درست نوشتن رو یاد گرفتیم آیا واجبه که متفق القول باشیم؟ و این که نظر من با نظر شما دوستان متفاوته یعنی من عناد و دشمنی دارم و سعی داشتم حق و ناحق کنم؟ این که قبل از بازی بیایم بگیم فلانی قراره حق و ناحق کنه، با توجه به این که من سابقه داوری رو نداشتم تا به حال که نشون داده باشم اهل بی عدالتی و حق خوری هستم، اولا میتونه از نشانه های توهم توطئه باشه، دوما تحریک افکار سایرینه بر علیه داور و این که آماده شون میکنه برای اعتراض در مقابل هر نتیجه ای و نهایتا این کار حتا بعد از داوری هم وقتی اذعان دارید که پست های حریف رو نخوندید نهایت بی اخلاقیه ... اگر تناقضی بین شیوه امتیاز دهی من بین دو تیم بود و ادعا میشد که قصد و غرضی در کار بوده حق با شما بود. شاید هم باشه اما تا الان که هچین موردی مطرح نکردین اما این ادعا رو داشتین. خداروشکر که هر دو تیم از قبل گوش به زنگ بودن که حقشون خورده بشه و من حکم "شیرفرهاد" موقع داوری داربی برره رو داشتم و به نفع هر کس سوت میزدم تکلیف همین بود. بر حسب تجربه از مسئولین هافلپاف انتظاری نداشتم اما چنین برخوردی رو از بزرگای گریفیندور واقعا بعید میدونستم.
کاش اقلا وقتی این کار های جنادرست رو میکنیم دائما دم از اخلاق نزنیم، کاش وقتی اگه امتیاز خودمون بالا و پایین بشه علاوه بر اعتراض قصد کنایه زنی و تهمت رو هم داریم اعتراض بقیه به حق خوری در مورد گروهشون رو بچه بازی و جدی گرفتن بیش از حد یک بازی و تفریح اطلاق نکنیم. در یک کلام شعار های تو خالی و پوچ ندیم! خدا رو شکر که شما دوستان در گریفیندور جمع شدین و قرنی یک بار اتفاقی به ضررتون میفته ... اگه جای ما بودین و هر روز یه مشکلی براتون ایجاد میکردن چه تهمت هایی که به عالم و آدم زده نمیشد.

@بى مخاطب

ضمنا در مورد تيم ريونكلا بايد بگم كاپيتانمون از ابتداى مشخص شدن قوانين تا پايان بازى اول هيچ پستى نزد در گروه و تيمى تشكيل نداد و حتا در بازى هم شركت نكرد ... ساير اعضا هم بعضيا كه پيدا شدن قول دادن بپستن كه جز مورياتى كسى به قولش عمل نكرد ... نتيجتا در اين بازى كه يوزر كاپيتان به فنا رفته و به هيچكس ديگه اى هم اطلاعى در موردش ندادم كسى قرار نيست شركت كنه و بديهتا شانسى براى برد اين بازى و يا قهرمانى (!) وجود نداره و نتيجه هيچ بازى ديگه اى تاثيرى بر گروه ما نداره. بنده هم اگر اهل حق و ناحق يا استفاده از دسترسى براى منافع شخصى بودم مشابه دوستان قبلى كارى ميكردم كه ريون به اين روز نيفته! و مدير مدرسه رو بابت دور زدن قانون و حق و ناحق كردن بركنار ميكردم، كارى كه اگه مدير نبودم حتما ميذاشتم پشتش تا به هر نحوى انجام بشه... اگر دو شناسه اى كه حذف شده از گروهى جز گروه خودم بود چه بهتون هايى كه زده نميشد ...

الان هم خيلى حرف ها هست كه نميزنم و نشون نميدم حق خورى واقعى كجاها افتاده چون مدتيه تصميم گرفتم حتا به واضح ترين دروغ ها و بى قانونى ها اعتراضى نكنم؛ در بهترين حالت اگر نگن پارانوييده ميگن زيادى گير ميده! ولى خوشحالم كه در اين مورد به عواقب كارم و ديد سايرين فكر نكردم و جاى اين كه مثل آب خوردن بدون ساعت ها وقت گذاشتن تو بدترين شرايط، با نگاه به شناسه افراد و سابقه شون نمره اى رد كنم و صداى كسى هم در نياد، طبق معيارى كه به نظرم به عدالت نزديك بود و بدون نگاه به شناسه و گروه پست ها داورى كردم. اگر هم بعضى حرف هاى مفت (سوء برداشت نشه، منظور اظهار نظر ها در مورد داورى نيست) ادامه داشته باشه ممكنه دير يا زود كاسه صبرم لبريز شه و باز هم بدون توجه به افكار و قضاوت سايرين، در يك اقدام غير اخلاقى يه سرى حرفاى خصوصى دونفره رو علنى كنم ... اگرچه ميدونم تكذيب حقيقت براى كسى كه ثابت كرده ابايى از دروغ نداره دشوار نيست.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۸ ۲:۵۷:۰۰

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود

خوش برگشتی سیریوس عزیز.
قطعاً سر داوریت هستی و می دونستم که بر می گردی.
خوشحالم که بی عدالتی نشد.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
با درود به قبر و روح پر فتوح دامبلدور

آقای مدیر. ما از بلاک بر گشتگان هنوز سر داوریمون هستیم؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود

مشکلی نداره ولی سعی کن فردا حتماً بفرستی.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با درود خدمت مدیریت هاگوارتز

در حقیقت مشکلی که برای لپ تاپم پیش اومد خیلی ناگهانی رخ داده و با اجازه الان می خوام ببرمش برای تعمیر بیرون و بعید می دونم امروز آماده بشه.در نتیجه بعید می دونم تدریس امروز انجام بشه.حداقل تا لپ تاپ یا پی.سی یکی دیگه رو بگیرم بعید می دونم!
حداقلش تا ساعت 11:59 دقیقه نمی تونم اصلا قول بدم که بتونم پستو ارسال بکنم و حداکثر اگر صلاح می دونین فردا پست تدریسو بذارم.

با تشکر!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.