هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیوروس اسنیپ
پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
انتقاد: آیا اگر ما ملت جادوگر خود را به یک مرگخور بدهیم امکان این نیست که سفیدیان نابود گردند و ملت جادوگر در سیاهی و پلیدی زندگی کنند؟ آیا با رای دادن به شما زندگی مردم به روال عادی بر میگردد؟ آیا مرگخور ها ملت را گمراه نمیکنند؟

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین

نقل قول:
1.صادقانه بگید طرف ما هستید یا ارباب؟(الکی نگین طرف ما چون ممنکه من از طرفداران ارباب باشم!)

الان من درست متوجه نشدم منظور شما از ما کی بود؟البته وقتی کلمه "ما" میاد وسط یعنی شخص گوینده خودشو جزو اون جمع حساب می کنه و وقتی شما می فرمایین طرف شما هستم یا ارباب پس شما هم جزو طرف مقابلین چطور ممکنه طرفدار ارباب باشین؟

با این همه تصور می کنم رفتار و منش من تا الان موضعمو مشخص کرده باشه.به طور قطع و یقین من طرف لرد سیاه هستم.هرچند پیشینه من پیچیده و همراه با خیانت های گوناگونی هست ولی موضع فعلی به طور قطع مشخصه.اگر من طرف ارباب تاریکی نبودم الان تو پروفایلم نوشته نشده بود مرگخوار دوشیزه عزیز!
نقل قول:
2.به نظر خودتان ایا شایستگی وزارت را دارید؟ایا می توانید از پس کارهای وزارت خانه بر بیایید؟

البته.من به دلیل اینکه در خودم این توانایی رو دیدم برای این کار داوطلب شدم.گذشته از این سمت قبلی من در جایگاه مادرم آیلین پرنس بر کشی پوشیده نیست. در اون دوره من در کابینه دولت آزادی و پرواز در مقام ریاست سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها مشغول به فعالیت بودم. تعدادی از ساحره های سایت هم عضو این تشکیلات بودن و در راه احقاق حقوق ساحره های عزیز فعالیت می کردن.
نقل قول:
3.ایا در کنار جدی بودن خشن نیز هستید؟

سوال شما خیلی کلیه و من درست متوجه نمیشم شما به دنبال چه چیزی هستین؟دنبال یافتن اثری از خشونت تو رفتار اسنیپ یا کسی که پشت این شخصیت قرار داره به عبارتی ایفاگرش؟ برای همین با اجازتون من منظور شمارو تو دوتا فرض بررسی می کنم.

اگر به دنبال خشانت در نقش اسنیپ هستین این شخصیت طبق کتاب موجود بدخلق و بی احساسی بوده و من به عنوان ایفاگرش نمی تونم خلاف این رفتار کنم اما لازمه اشاره کنم اسنیپ خشونتش محدود بوده به کلاساش و دانش آموزاش و همینطور خشونتش بیشتر کلامی بوده. در صورتیکه در عمل هیچ نشانه ای از خشونت ازش ندیدیم جز در واردی که به شدت عصبانی بوده و هر شخصی در حالت عصبانیت ممکنه خشن رفتار کنه.به نظر من که اون تو زمان عصبانیت هم خونسردانه برخورد می کنه و بالاترین خشونتی که ازش دیدیم پرتاب شیشه سوسک به طرف هری بوده!
و اگر سوال شما مربوط به شخصیه که پشت شخصیت اسنیپ قرار داره باید بگم من آدم خشنی نیستم.شاید کمی زود از کوره در برم ولی مطمئنا خشن نیستم و از این جهت جای نگرانی وجود نداره هرچند نمی دونم چرا این سوالو پرسیدین؟مثلا نگرانین من راه بیافتم ملتو کروشیو کنم بی دلیل یا بندازم زندان یا بکشم؟
نقل قول:
وایا به دلیل خیلی مسائل جوانان و نوجوانان ملت را نادیده خواهید گرفت؟

در مورد قسمت آخر سوالتون باید بگم البته که نه هرچند سوال شما هم خیلی کلی پرسیده شده و نمیشه وقتی چنین سوال با این کلیت پرسیده میشه یه جواب جزئی بهش داد.اما هیچ زمامداری انقدر نادان نیست که متوجه نشه سرمایه های جامعه ش همین جوانان و نوجوانان هستن و نادیده گرفتن این قشر در واقع نادیده گرفتن کل جامعه و ضربه زدن به کل مملکته.
نقل قول:
و اما شما باید بگویید برنامه تان برای هاگوارتز چیست چون من هنوز تحصیل میکنم سیاست برایم ملاک نیست پس خواهش مندم جواب این مورد را هم بدهید(شما باید در پاسخ به سوالاتتان دقیق باشید قصد مقایسه ندارم اما کاندید دیگری که نامش را نمیبرم از شما کامل تر پاسخ دادند)

هوم...خب من فکر می کردم جوابام کامل بودن. البته منکر نیستم به خلاصه گویی تو واقعیت عادت دارم چون زیاد حوصله حرف زدن ندارم ولی با این حال بر دیده منت دوشیزه کلیرواتر عزیز.

هاگوارتز در طی سال ها رویه همیشگی داشته.کلاس ها تشکیل میشه و دانش آموزان از گروه های مختلف شرکت می کنن مسابقات داخلی کوییدیچ و...داریم و من به عنوان وزیر آینده این مملکت! قطعا به امر مهم تحصیل فرزندانش اهمیت میدم ولی فراموش نکنین که من هیچ اختیاری بر انجمن وزارت خونه ندارم و اگر کسی غیر از این بگه یا حقیقتو نگفته یا هنوز با وظایف این بخش آشنایی نداره.انجمن وزارت و هاگوارتز دو انجمن مختلفن و من به عنوان وزیر به امید مرلین آینده! نمی تونم تو بخش هاگوارتز دخالت کنم.مدیریت هاگوارتزو هم من نیستم که تعیین می کنم در نتیجه شما باید در این رابطه برید یقه مدیریت هاگوارتزو بگیرید و مجبورش کنین جوب سوالاتونو بده!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳

پنه لوپه كليرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴
از یه جایی همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
من سه سوال دیگر از شما می پرسم که جواب این سوال ها تعیین کننده رای من خواهد بود:
1.صادقانه بگید طرف ما هستید یا ارباب؟(الکی نگین طرف ما چون ممنکه من از طرفداران ارباب باشم!)
2.به نظر خودتان ایا شایستگی وزارت را دارید؟ایا می توانید از پس کارهای وزارت خانه بر بیایید؟
3.ایا در کنار جدی بودن خشن نیز هستید؟وایا به دلیل خیلی مسائل جوانان و نوجوانان ملت را نادیده خواهید گرفت؟
و اما شما باید بگویید برنامه تان برای هاگوارتز چیست چون من هنوز تحصیل میکنم سیاست برایم ملاک نیست پس خواهش مندم جواب این مورد را هم بدهید
(شما باید در پاسخ به سوالاتتان دقیق باشید قصد مقایسه ندارم اما کاندید دیگری که نامش را نمیبرم از شما کامل تر پاسخ دادند)

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
درب ستاد با صدای خشکی روی پاشته چرخید و پیکری سیاهپوش و لاغر اندام که کلاه شنلش را بر سر کشیده بود در آستانه در ظاهر شد.

اسنیپ بی آنکه وارد شود چشمان سیاهش را در گرداگرد جیگاهی که قرار بود ستاد او در طول برگزاری انتخابات باشد گرداند. نگاهش از روی کاغذهای تبلیغاتی پخش شده بر کف زمین سر خورد و بر میز و صندلی های واژگون ثابت ماند و پوزخندی بر لبان باریکش نقش بست. به نظر می رسید گله ای تسترال رم کرده به تازگی از آن مکان عبور کرده باشند.
اسنیپ پوزخندزنان به داخل ستاد تاریک قدم گذاشت و همزمان زاغ سیاهرنگی که بر روی شانه ی لاغرش نشسته بود به پرواز درآمد تا خود را بر لبه تک پنجره کدر موجود برساند.

تا ساعتی بعد اسنیپ به کمک توانایی بالایش در جادو ستاد را به محلی قابل قبول تبدیل کند.دیگر از کاغذ باطله های پراکنده در هر سو خبری نبود.میز و صندلی ها اکنون مرتب در گوشه و کنار چیده شده بودند و از گردو خاک یک سانتی متری موجود بر لوازم و کف اتاق خبری نبود.
در همان حال که دستمال نمناکی به آرامی در حال زدودن گرد و غبار چندساله از روی شیشه پنجره بود اسنیپ پیچ و تابی به چوبدستیش داد. متعاقب آن پوستری بزرگ بر روی دیواری در انتهای اتاق ظاهر شد.

نقل قول:
شنوندگان عزیز توجه فرمایید!خرمشهر...شهر خون آزاد شد!

ای ملت عزیز جادوگر!

سال هاست که دسیسه و نیرنگ بر زندگانی شما سایه انداخته و پاره ای عوامل به اسم نیکی و سفیدی می کوشند تا از اعتقادات شما به نفع خود بهره برداری کنن و از نیات خیر شما در راه منافع مادی خود استفاده کرده و کاخ های آرزوی خود را بر ویرانه های اعتقاد و احساس شما بنیان گذارند.
آیا زمان آن نرسیده تا با واقعیت رو به رو شوید و خود اداره زندگی و سرنوشت خود را به دست گیرید؟آیا حق شما با این توانایی های خدادادی زندگی در خفا با وحشت و همراه با اطاعت از کسانیست که حتی قادر به انجام آن چیز نیستند که شما بر آن توانایید؟آیا زمان آن فرا نرسیده تا خود را از زیر بار این ستم و قید و بند چون و چراهایی که ظالمانه برای شما وضع کرده اند رها شوید؟بی تردید ارزش شما بیشتر از این است.قدر آن را بدانید!

از من حمایت کنید تا شما را به جایگاهی واقعی که به آن تعلق دارید برگردانم!

اسنیپ با رضایت به پوستر خیره شد.سپس به آرامی به طرف میز چرخید تا به سه نامه ای که زاغش به تازگی روی میز انداخته بود نگاهی بیاندازد.

نقل قول:
وقت بخیر پروفسور اسنیپ، شما و وزارت ... بعد از این همه سال؟

با تشکر از زحمات نماینده شورای الهی و آسمانی زوپس بگمن کبیر مدیر اعظم سایت!

بلی... بعد از این همه سال ما بازگشتیم و به زیر سایه اربابیت پناه بردیم! هرچند به پاس دوستی و همکاری که با هم داریم صحبت های شمارو در مورد شخصیت دون پایه و بی ارزشی چون اون ماگل زاده نشنیده میگیریم و ترس از منویی که در دستان شماست به هیچ وجه باعث این نشده.

من اون عشق رو به دست فراموشی سپردم وقتی دقیقا به خاطر همون عشق بازیچه دستان دامبلدور شدم و مادرم برای دادن حیات مجدد به من حاضر شد از جانش بگذره.باید بگم بالاخره متوجه منظور ارباب شدم که زمانی فرموده بودن اون ماگل زاده لیاقت منو نداره.

لودو ساعت شنیارو چرا از کار انداختی؟فکر کردی کسی عاشق موهای چربمه یا زاغی که رو شونه م نشسته؟اطلاعات سری؟اطلاعات سری در مورد تعداد بچه های ویزلی می خوای یا اندازه ریش دامبلدور یا وقت تبدیل لوپین گرگینه؟شایدم مواد اولیه تهیه سوپ همیشگی مالی؟با این همه یه فکری به حال ساعت شنیا بکن.ظاهرا طبق صحبت هایی که تو چت داشتیم حوری های مرلین رو به اطلاعات سری من ترجیح میدی.

نقل قول:
راستش تقریبا باید بگم سوالی نماده که از شما بپرسم اما چندتا چیز جزی هنوز وجود دارد

بپرسید دوشیزه کلیرواتر من برای پاسخ گویی به ملت جادوگر در این محل حاضر هستم.
نقل قول:
ایا مثل قبل مرموز میشوید ؟(یعنی درحالی که همه فکر میکنند که شما با بیگانه هم دستید شما خودی در می ایید؟

مگه من همین الان مرموز نیستم؟یعنی در حال حاضر تمام نقشه ها و اندیشه های من بر ملت آشکاره؟من همیشه مرموز هستم چون این قسمتی از ذاتمه و مطمئن باشین مثل همیشه همه رو غافلگیر می کنم
نقل قول:
ایا قصد ندارید جهت شستشوی اسان و تمیزی بیشتر موهایتان را کوتاه کنید؟

هیچوقت تصور نمی کردم این هم جزو وظایف یه کاندید باشه.ما موهامونو همیشه به اندازه لازم کوتاه و مرتب نگه می داریم.نگاه کنین تا همینجا! دقیقا تا اینجا و با دقت بهشون رسیدگی میشه.هرچند همه مارو با روغن مو مورد استهزا قرار میدن ولی یکی از دلایلی که شما یه تار موی خراب میان انبوه موهای براق ما پیدا نمی کنین همین رسیدگی همیشگیه.ما موهامونو همیشه مرتب نگه می داریم و ماهانه نوکش رو کوتاه می کنیم و روغن مو بهش می زنیم تا موخوره نگیره و برخی عوامل تنگ نظر اونو به غیر بهداشتی بودن و چیزهایی که فقط برازنده خودشونه نسبت میدن.روش من کاملا مورد تایید وزارت بهداشته!
نقل قول:
برنامه های شما برای هاگوارتز چیست؟

در این مورد فعلا برنامه ای ندارم.برنامه هاگوارتز طی سالیان متمادی همیشه جذب بچه هایی با نیروهای جادویی و آموزششون بوده و با وزیر شدن من هم همین خواهد بود.با این وصف در صورت تکیه زدن بر مسند وزارت پذیرنده هر نوع پیشنهادی در این زمینه و به شور گذاشتنش خواهم بود.
نقل قول:
اسنیپ در ستاد خود با تمرکز بسیار مشغول تهیه معجون فلیکس فلیسیس بود که ناگهان نامه ای طلایی رنگ که با نشان خانوادگی بزرگ خاندان بلک مهر شده بود، بر روی میز ظاهر شد. او دست از کار کشید و کنجکاوانه به آن نگریست. پس از اندکی بررسی، نامه را باز کرد و تنها با یک جمله سوالی مواجه شد: اهل مذاکره هستی؟

معجون فلیکس فلیسیس؟بلک تو هیچوقت معجون ساز خوبی نبودی...ستاد مکانی برای تهیه یه معجون جادویی نیست اونم معجونی که تهیه ش شش ماه تمام وقت می بره در حالیکه نهایتا من دو هفته تو این اتاق کار دارم.

ما همیشه اهل مذاکره بوده و هستیم.مگه شما در جریان مذاکراتی که من با دامبلدور داشتم نبودی؟اوه البته که نبودی. خاطرشو یکی دیگه دیده بود!

البته لازمه اشاره کنم همیشه جریان مذاکرات به شرایط و ارزش ها بستگی داره آقای بلک عزیز و این موارد همونطور که مطمئنم خودت هم می دونی هیچوقت ثابت نیستن.یه روز ممکنه مذاکره بر سر معاوضه یه زندگی با یه جایگاه باشه و روز بعد ممکنه جاشون عوض شده باشه!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین

اسنیپ در ستاد خود با تمرکز بسیار مشغول تهیه معجون فلیکس فلیسیس بود که ناگهان نامه ای طلایی رنگ که با نشان خانوادگی بزرگ خاندان بلک مهر شده بود، بر روی میز ظاهر شد. او دست از کار کشید و کنجکاوانه به آن نگریست. پس از اندکی بررسی، نامه را باز کرد و تنها با یک جمله سوالی مواجه شد: اهل مذاکره هستی؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

پنه لوپه كليرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴
از یه جایی همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
راستش تقریبا باید بگم سوالی نماده که از شما بپرسم اما چندتا چیز جزی هنوز وجود دارد
1.ایا مثل قبل مرموز میشوید ؟(یعنی درحالی که همه فکر میکنند که شما با بیگانه هم دستید شما خودی در می ایید)
2. ایا قصد ندارید جهت شستشوی اسان و تمیزی بیشتر موهایتان را کوتاه کنید؟
3.برنامه های شما برای هاگوارتز چیست؟

ستاد انتخاباتی سیوروس اسنیپ
پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
تصویر کوچک شده

وقت بخیر پروفسور اسنیپ، شما و وزارت ... بعد از این همه سال؟

شورای زوپس با توجه به جاسوس دوجانبه بودن شما و شخصیت مرموزتان، اتاق سیاهچاله های فضایی واقع در واحد هوافضای وزارتخانه را به ستاد انتخاباتی شما تبدیل کرد. لازم به ذکر است هیچ نوری در این ستاد وجود نداشته و حتا ورد لوموس نیز کارایی نخواهد داشت و نور آن توسط سیاهچاله بلعیده خواهد شد! نتیجتا شما میتوانید آزادانه عکس های لیلی اوانز را روی میز کارتان قرار دهید و برای او اشک بریزید بدون این که کسی متوجه شود! همچنین جهت جلوگیری از اخذ رای دانش آموزان با تهدید کسر امتیاز از گروه آن ها، ساعت شنی های هاگوارتز تا پایان رای گیری غیرفعال خواهند بود.

ضمنا از سیاهچاله های ستاد برای انتقال مرگخواران به محل اختفای آلبوس دامبلدور استفاده نکنید. خراب هستند و شما را به مقصد و زمان نامعلومی انتقال خواهند داد

پی نوشت محرمانه: سیو! جای فیلم بازی کردن و جلب اعتماد دو طرف یکم اطلاعات سری محفلو بده من خودم جات به گوش ارباب برسونم، وزیر شدنت با من!

تصویر کوچک شده

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.