هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیوروس اسنیپ
پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
توبه کن پسرم ... آغوش من بازه برای تو .... تا دیرنشده توبه کن و به زیر پتو برگرد

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
من نه می دونم رای چیه، نه انتخابات، نه ستاد... زمان ما از این قرتی بازی ها(معادل مورد نظر یافت نشد! ) نبود! چرا بجای هدر دادن وقتت یه شمشیر نمیگیری دستت؟

هووم... گویا باید سوال پرسید اینجا! خب... هوم... اعضای دربارت رو چطور انتخاب می کنی؟ بر اساس روابط؟ شایستگی؟ این سوال با سوال قبلی متفاوته. دوست داشتی چه کسایی وزارت رو باهات شریک شن... یا به عنوان زیر دستات کنارت باشن؟ البته من قصد جلوس روی هیچ چیز بجز تخت فرمانروایی ندارم!

حقیقتش اصلا قصد سوال پرسیدن نداشتم... این سوالاتم با خوندن دو تا پست آخری به ذهنم رسید!

فقط تشریف آورده بودم بگم که سر شما شایسته ی این تاج قرار گرفته در چنگال عقاب ماست... بعد از حموم البته.
شما رو حمایت می کنم!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳

لاکشسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۲ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 40
آفلاین
آیلین کله روغنی اگه فکر کردی اومدم اینجا بهت رای بدم باس بگم زکی دائاش.این تو بیمیری جون تو از اون تو بیمیری ها نی!
حالا اگه یه چی دستی بیدی شاید...باس روش فکر کنم.

when there is a will,there is a way

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

آشاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۸ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۷ دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
از طرز فکرت خوشم اومد!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 162
آفلاین
ضمن عرض مُتِبارِکیّت و موفقیت و پیروزی و اینا ...

داداش! من تو این مدت که نبودم در تنهایی خودم و بدون همه، به این می فکریدم که حالا که مملکت بی وزیر شده، اگه بخواد با وزیر بشه، وزیرش کی باشه خوبه؟ فکریدم فکریدم و فکریدم.
گفتم کیه که سیاهه؟ بعد یه صدایی از درونم گفت " سیــــــــــو!"
بعد گفتم کیه که کاریزماتیکه و به عنوان یه دیپلماتیک تصویر خیلی جذابی داره برای جلوی دوربین و بین ملل های دیگه؟ دوباره یه صدایی اومد گفت " سیــــــــــــو!"
بعد گفتم کیه که قدرت و استعداد مدیریت ذاتی داره و افکار استراتژیکش همیشه از اون یه شخصیت با درایت جلوه داده؟ دوباره صداهه گفت " سیــــــــــــو!"

با توجه به همه ی اینا یکی بایس بیاد بگه دقیقت هدف این انتخابات چیه؟ برنده معلومه! شایسته ترینم معلومه! دیگه انتخابات می خواد؟ چرا الکی مردم وقتشونو هدر میدن؟ هن؟

داداشم! برو من تا آخرش پشتتم! تا روی صندلی وزارتم ننشستی ول نمی کنم!

....I believe I can fly

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:
سوروس عزیز، خیلیـــ چیزا با پاسخ هات بر من روشن شد اما چند تا سوال ازت دارم

در خدمتم بانوی عزیز.
نقل قول:
آیا تو هم به ساحره ها نگاه ابزاری داری؟ ( مث یه کاندیدای خاص که اسم نمیبرم البته) یا برای حمایت از اونا و حتی به خدمت گرفتنشون در دولت، میشه بهت امیدوار بود؟

لعنت ارباب بزرگ بر من باد اگر چنین دیدگاهی داشته باشم!
جامعه جادوگری فقط از جادوگران تشکیل نشده بلکه ساحره ها هم بخش عظیمی از اون رو تشکیل میدن و قطعا اگر بنا باشه پیشرفتی حاصل بشه هر دو گروه به یه اندازه تو این موفقیت شریکند.من معتقدم به حضور ساحره ها در جامعه و در تمامی عرصه ها هستم.مثال ها مختلفی هم می تونم از ساحره های موفق بیارم که ثابت کردن چیزی از مردها کم ندارن.مثلا مادر خودم!

نقل قول:
اگر زمانی اتفاقی بیافته که تو مجبور به انتخاب بین مرگخواریت و منافع وزارت بشی، انتخابت کدومه؟ بذار سوالمو اصلاح کنم انتخابت بین بد و بدتر خواهد بود. در واقع ایا مواضعت طوریه که با ارباب یا مرگخواران، به تنش برسی و توافقی نباشه؟ یا بنا رو بر توافق و صلح با بخش سیاه جامعه قرار میدی؟

خب کمی سوالتون کلیه.منظورم اینه که اون منافع چی باشن که باعث بشن من روی اعتقاداتم پا بذارم؟ضمن اینکه ارباب و مرگخواران هم بخشی از این جامعه هستن و شهروند به حساب میان واز حقوق مساوی با سایر شهروندان برخوردارن. با این همه من رسالتمو نابود کردن محفل و کلیه مشنگ زادها و خائنین به اصل و نسب و به قدرت رسوندن لرد سیاه می دونم برقراری صلح و ثبات در جامعه می دونم.ایجاد آرامش در جامعه و حفظ اونه که می تونه به پیشرفتش کمک کنه.پس تلاش دولت من هم همین خواهد بود و تلاشمون اینه که نذاریم حق کسی این وسط پایمال بشه.همه در این جامعه برای خودشون حقی دارن و تلاش دولت جمع این حقوقه نه برتری دادن یکی به دیگری و نادیده گرفتن حقوق بخش دیگه!

نقل قول:
برای امنیت دنیای جادویی برنامه ای در نظر داری؟ مثلا من ساحرهـــــ اگر بر حسب اتفاق، نیمه شب در خیابان باشم، میتونم از لحاظ جانی و مانی احساس امنیت کنم؟

بلی بانو مگر میشه ساحره ها که تقریبا نیمی از این جامعه رو تشکیل میدن رو من به حال خودشون واگذار کنم.می تونم براتون از کلاس های آموزش دفاع شخصی مثال بیارم که تو وزارت خونه و تحت نظر اساتید مجرب برای خانم ها تشکیل خواهد شد تا بزنن مردا رو ناکار کنن و امار طلاق به این شکل بره بالا! تا حضور نیروهای انتظامی امنیتی به صورت گشت و...جهت جلوگیری از هرگونه ایجاد مشکل برای بانوان عزیز.

نقل قول:
برای ایجاد شغل در جامعه جادو، برنامه ای داری؟

بلی بانو...تولید داخلی!ضمن اینکه باعث میشه جامعه تا حد قابل قبولی به خودش متکی باشه و دیگه نگران واردات و تغییر قیمت های وارداتی نباشه برای قشر جادوگر ایجاد اشتغال میکنه.

نقل قول:
سیو

سرورم!!

نقل قول:
همه مطلع هستیم که شما دوران کودکی و نوجوانی سختی پشت سر گذاشتین. روابط پدر و مادرتون با هم خوب نبوده. در هاگوارتز مورد تمسخر واقع می شدین. قضیه عاشقانه تون هم که اونجوری تموم شد

ارباب اونوقت محفل فکر می کنه من زیر سایه شما جز خفت چیز دیگه ای نصیبم نمیشه و نمی تونن در اون اذهان کوچکشون بگنجونن باور کنن مرگخوارا اربابی به تمام معنا با فکر و با توجه دارن.

نقل قول:
این سختی ها می تونه از شما فردی عقده ای و ضد اجتماع بسازه و یا شما رو قوی تر و شخصیتتون رو محکم تر کنه.
نظر خودتون چیه؟ چه احساسی نسبت به دوران کودکی و مدرسه خودتون دارین؟

خب سرورم...خب نمیشه منکر پاره ای از همون...همون...خب می دونید مسلما بی تاثیر نبودن اون اتفاقات و نمونه ش رو تو دشمنی من با گریفندوری ها و عقده روغن زدن به موهام و قایم کردن خودم تو دخمه و قیافه گرفتن برای بقیه خانم ها چون محل سگ هم به من نمی ذارن و عشق نمره کم کردن و مجازات کردن و شکنجه دادن و کشتن می تونین ببینین.آه ارباب نمی دونین من چه موجود بدبختی هستم!هیچکس منو دوست نداره! ولی خودم فکر می کنم همه اون اتفاقات به من کمک کردن تا بتونم شخصیت قدرتمندی پیدا کنم تا حدی که صاف صاف تو چشم شما و دامبلدور زل بزنم و قسم بخورم طرف شما هستم و بعدش یه خائن به تمام معنا از آب دربیام تونستم تو تمام این سال ها روی پای خود بایستم و به خودم متکی باشم و مثل بعضی مثل هری پاتر و دوستان! منتظر کمک از طرف دیگران نباشم و در مواقع استرس زا با سربلندی از پس مشکلاتم بر بیام.

نقل قول:
تکلیف شما با خودتون روشنه؟
آیا ممکن نیست طی دوران وزارت یهو بزنین کل جامعه جادوگری رو منهدم کنین. بعد دامبلدور ازتون بپرسه: سیوروس! هنوز هم؟
و شما جواب بدین: همیشه؟!
و ما بفهمیم شما همواره آرزو داشتین جامعه رو بترکونین و ما نمی دونستیم؟

سرورم...قسم می خورم به سایه همایونی شما که من هیچ سری با این پیرمرد سواستفاده گر ندارم.سوگند به نام مقدس خودتون اگر شما بگین من این جامعه رو دو دستی تقدیمتون می کنم یا می فرستمش رو هوا! من تصمیمات مهمی برای این جامعه دارم کشتن مشنگ زاده ها و پاک کردن جامعه از وجود ننگینشون،تقدیم دولت به شما و به سیاهی کشوندن کل این جامعه و کشورگشایی!و یکی از برنامه هام اینه که این جامعه رو به اوج پیشرفت و قدرتش برسونم. در این راه پرورش و آموزش نیروهای انسانی و جوانمون در اولویت قرار دارن!

نقل قول:
در مورد موهاتون توضیح دادین...ولی چرا همیشه سیاه می پوشین؟ آیا دلیل خاصی داره یا پای بهداشت فردی در میونه؟ به هر حال شما ازدواج نکردین و شاید شستن ردا براتون سخت باشه

ارباب نمی دونین که چقدر بدون زن زندگی کردن سخته.قبلا مامانم اگر با بابام دعوا نداشت برام میشست ولی خب اون مرحوم از 24 ساعت روز 25 ساعتش رو مشغول گیس و گیس کشی و دعوا با بابام بود!بعدم که لیلی جواب منفی داد من هرجا پا گذاشتم تا یه زن دیگه بگیرم همه منو با تیپا از خونه شون انداختن بیرون.حتی آشا هم نتونست با مارمولک بازی واسه من زن جور کنه.کلا من خیلی موجود بدبختیم!حالا خیلی کثیف به نظر می رسه ارباب؟

در حقیقت سرورم من همیشه تصور می کردم رنگ سیاه به پوست روشن من میاد.ضمن اینکه این رنگ نمادی از شماست و ابهت خاصی داره و پوشیدنش منو غرق در رضایت خاطری عمیق می کنه.

نقل قول:
با توجه به موهای سالم، سیاه و براقی که دارین...آیا برنامه ای برای ریشه کن کردن کچلی در نظر گرفتین؟ به هر حال این یکی از معضلات اساسی جامعه جادوییه که شاید خیلیا ازش بی اطلاع باشن

سرورم به نظر من افرادی که مو ندارن هم بخشی از اعضای این جامعه هستن و حقوق مساوی با سایرین دارن و نداشتن مو هیچ ارتباطی با شخصیت افراد نداره.این یه امر طبیعیه و چیز غیر عادی درش وجود نداره و عده ای که به این پدیده با دیده تمسخر نگاه کنن مطمئنا در خودشون ضعفی حس می کنن و تلاش می کنن به این وسیله بر اون غلبه کنن.اتفاقا به نظر من کچلی از مو داشتن بسیار جذاب تره و کلا ابهت خاصی داره و من تلاش خواهم کرد تا هرکچلی رو که در این جامعه حضور داره بکشم تا کسی جسارت رقابت کردن و قد علم کردن در محضر همایونی شمارو نداشته باشه.

نقل قول:
از زاغی چه خبر؟ آیا واقعیت داره که پرپرش کردین و ازش صد ها قلم پر درست کردین؟ قصد داریم بفهمیم رفتار شما با زیر دستانتون چطوره

خوبه سرورم.سلام داره خدمتتون....زاغی به اون نوک نزن زاغ ابله...کروشیو!
ارباب به نام مقدستون من بی گناهم.مادرم کمی از دست پدرم اعصابش خراب بود و مرتب پرای این کلاغ رو می کند.من به هیچ وجه چنین رفتار خشنی با یه موجود زنده زبان بسته ندارم درسته که مادرم بعد از مرگش به جای ارث و میراث درست و حسابی گذاشتن این موجود زبون نفهم دیوونه روبهمون انداخت زاغی رو به من سپرد ولی من جز با مهربونی باهاش برخورد دیگه ای نداشتم تا به این لحظه فقط چندباری معجون های آزمایشیمو به خوردش دادم و چند دفعه هم که از دستش عصبانی شدم با سکتوم از وسط نصفش کردم بعد مجبور شدم بهش ریپارو بزنم یه چند دفعه هم از پنجره پرتش کردم بیرون و مثل جوجه تیغی برگشت تو و چندباری هم صداشو با سی لنسیو بستم چون خیلی رو اعصابم بود.فقط همین.من کلا بسیار طرفدار حقوق جاندارانم.زیر دستانم که جای خود دارن سرورم!

پیام زده شده در: ۲:۴۱ جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
سیو!

همه مطلع هستیم که شما دوران کودکی و نوجوانی سختی پشت سر گذاشتین. روابط پدر و مادرتون با هم خوب نبوده. در هاگوارتز مورد تمسخر واقع می شدین. قضیه عاشقانه تون هم که اونجوری تموم شد.
این سختی ها می تونه از شما فردی عقده ای و ضد اجتماع بسازه و یا شما رو قوی تر و شخصیتتون رو محکم تر کنه.
نظر خودتون چیه؟ چه احساسی نسبت به دوران کودکی و مدرسه خودتون دارین؟

تکلیف شما با خودتون روشنه؟
آیا ممکن نیست طی دوران وزارت یهو بزنین کل جامعه جادوگری رو منهدم کنین. بعد دامبلدور ازتون بپرسه: سیوروس! هنوز هم؟
و شما جواب بدین: همیشه؟!
و ما بفهمیم شما همواره آرزو داشتین جامعه رو بترکونین و ما نمی دونستیم؟

در مورد موهاتون توضیح دادین...ولی چرا همیشه سیاه می پوشین؟ آیا دلیل خاصی داره یا پای بهداشت فردی در میونه؟ به هر حال شما ازدواج نکردین و شاید شستن ردا براتون سخت باشه.

با توجه به موهای سالم، سیاه و براقی که دارین...آیا برنامه ای برای ریشه کن کردن کچلی در نظر گرفتین؟ به هر حال این یکی از معضلات اساسی جامعه جادوییه که شاید خیلیا ازش بی اطلاع باشن.

از زاغی چه خبر؟ آیا واقعیت داره که پرپرش کردین و ازش صد ها قلم پر درست کردین؟ قصد داریم بفهمیم رفتار شما با زیر دستانتون چطوره.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
سوروس عزیز، خیلیـــ چیزا با پاسخ هات بر من روشن شد اما چند تا سوال ازت دارم.

آیا تو هم به ساحره ها نگاه ابزاری داری؟ ( مث یه کاندیدای خاص که اسم نمیبرم البته) یا برای حمایت از اونا و حتی به خدمت گرفتنشون در دولت، میشه بهت امیدوار بود؟

اگر زمانی اتفاقی بیافته که تو مجبور به انتخاب بین مرگخواریت و منافع وزارت بشی، انتخابت کدومه؟ بذار سوالمو اصلاح کنم انتخابت بین بد و بدتر خواهد بود. در واقع ایا مواضعت طوریه که با ارباب یا مرگخواران، به تنش برسی و توافقی نباشه؟ یا بنا رو بر توافق و صلح با بخش سیاه جامعه قرار میدی؟

برای امنیت دنیای جادویی برنامه ای در نظر داری؟ مثلا من ساحرهـــــ اگر بر حسب اتفاق، نیمه شب در خیابان باشم، میتونم از لحاظ جانی و مانی احساس امنیت کنم؟

برای ایجاد شغل در جامعه جادو، برنامه ای داری؟

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
سلام همکار عزیز

من رای خودم رو انتخاب کردم. رای من سوروس اسنیپ. یه پوستر برات زدم خواستی بزن سر در اینجا.
تصویر کوچک شده

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

پنه لوپه كليرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴
از یه جایی همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
خیلی ممنونم از پاسخ به سوالات ببخشید که خیلی کلی پرسیدم اما جواب هایی رو که می خواستم گرفتم
حالا دیگه مطمئن شدم به کی میخوام رای بدم منظورم از برنامه های هاگوارتز این بود که مثلا بخش های جدیدی به ساختمان هاگوارتز اضافه بشه یا مثلا خیلی چیز های دیگه ولی حالا متوجه شدم که شما بر هاگوارتز تسلطی نخواهید داشت در هر صورت ممنونم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

فرد ویزلی نوشته:
انتقاد: آیا اگر ما ملت جادوگر خود را به یک مرگخور بدهیم امکان این نیست که سفیدیان نابود گردند و ملت جادوگر در سیاهی و پلیدی زندگی کنند؟ آیا با رای دادن به شما زندگی مردم به روال عادی بر میگردد؟ آیا مرگخور ها ملت را گمراه نمیکنند؟

شما که ظاهرا انتخابتو کردی آقای ویزلی اما اینجا ستاد انتخاباتیه.کاندیدها جدا از دیدگاه ها و گرایشاتشون برای ایجاد یه جامعه منسجم و مکانی که ملت بزرگ جادویی بتونه در اون با آسودگی خیال زندگی کنه و مسیر رو به پیشرفتشو طی کنه تلاش می کنن.من طرفدار لرد سیاه هستم ولی در این مکان من برای خدمت گذاری به مردمم حاضر شدم.
یعنی شما تصور کردین من به عنوان وزیر صلاح یه مملکتو حاضرم فدای اهداف خودم کنم؟تفکرتون کاملا اشتباهه. براتون مثال هم میارم از دولت قبلی با وزارت مورفین گانت.ایشون هم مرگخوار بودن اما مسلما کسی نمی تونه منکر خدماتی بشه که به جامعه جادوگری ارائه دادن.من خودم افتخار خدمت تو اون دولت رو داشتم و با اطمینان در این مورد صحبت می کنم.از دیگر کسانی هم که تو اون دولت بودن یا اونو دیدن می تونین سوال کنین.ضمن اینکه تو کابینه ایشون از هر قشری چه ماگل زاده، چه اصیل زاده و مرگخوار و محفلی حضور داشت و در کنار هم فعالیت می کردن و با هم مشکلی نداشتن.
دولت من هم مبتنی بر روابط نیست و سعی من برای ایجاد یه دولت بر پایه شایستگی سالاریه.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۸:۱۴:۴۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.