هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
در خواست تغییر معرفی شخصیت از این به مشخصات زیر را دارم.

نام: گیدئون پریوت
رنگ مو :سیاه
گروه: گریفیندور
اصالت: اصیل زاده
جارو: آذرخش
سپر مدافع: اژدها
شغل: کارآگاه وزارت سحر و جادو
چوبدستی: چوب درخت آلبالو، انعطاف پذیر، مغز پر ققنوس و 13 اینچ.

ویژگی های ظاهری: همیشه شنلی سیاه و سرخ به تن میکند، چشمان به رنگ قهوه ای تیره و مو هایی سیاه دارد. قد بلندی دارد و لاغر اندام است.

معرفی: وی در خانواده ی اصیل پریوت به دنیا آمد. او در سن 13 سالگی پدر و مادرش را توسط ولدمورت از دست داد و این اتفاق باعث شد او راه مبارزه با جادوی سیاه را در پیش بگیرد. او در سن 17 سالگی با نمرات عالی ازهاگوارتز فارغ التحصیل شد و بعد از یک سال به عنوان کارآگاه به استخدام وزارت خانه در آمد. او برای مبارزه بیش تر با جادوی سیاه به درخواست آلبوس دامبلدور به عضویت محفل ققنوس در آمد. او برادر مالی ویزلی بود، خیلی از افراد پس از جنگ 5 مرگخوار با برادرش و او فکر کردند وی مرده است اما سال ها بعد گیدیون خود را نشان داد و ادعا کرد که کسی که در کنار برادرش جنگیده یک بدل از او بوده. گیدیون یک گیتاریست بوده و همیشه گیتار خود را حمل میکند و لحظه ای از آن جدا نمیشود و به خانواده اش و دوستانش علاقه و وابستگی زیادی دارد.

انجام شد.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۷ ۱۸:۱۰:۲۰

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام. مدیریت محترم به این معرفی شخصیت من توجه کنید. تو قسمت توضیحات نوشته شده تا آنکه توسط مالی ویزلی به قتل رسید. این جمله رو اعصابه . بی زحمت اینو تغییرش بدین به : تا آنکه مالی ویزلی را به قتل رساند.
ممنون.

نقل قول:
نام : بلاتریکس لسترنج
وضعیت نژاد:اصیل زاده از خاندان باستانی بلک
گروه :اسلایترین
وضعیت ظاهری:دختری با پوست رنگ پریده و لبان خوشفرم باریک چشمان نافذ مشکی و موهای بلند و مشکی نرم.
سال تولد: 1951
نام پدر: كيگانوس بلك
نام مادر: درولا رويسر
نام همسر:رودولف لسترنج
نحوه ی مرگ :در حالی که می خواست جینی ویزلی را نابود کند مالی ویزلی مادر جینی اورا با طلسم مرگ نابود کرد
مهارت ها :جادوی سیاه
وضعیت گروهی :مرگخوار وفادار لرد ولدمورت
لقب :لرد به او بلا می گوید

اطلاعات اخانوادگی :او دو خواهر به اسم اندورومیدا و نارسیسا دارد که اندورومیدا با تد تانکس که مشنگ زاده است و نارسیسا با لوسیوس مالفوی که او هم مرگخوار است ازدواج کرد. او پس از خارج شدن از هاگوارتز به لرد سیاه پیوست و مرگخوار شد..فرزندی نداشت.

توضیحات اضافی :بلاتریکس لسترنج یکی از وفادارترین مرگخواران لرد ولدمورت بود که بعد از ناپدید شدن او مدت زیادی را در ازکابان گذراند اما همچنان غرور و حس برتری خود نسبت به دیگران انچنان در او قوی بود که به سختی می توان باور کرد که مدت زیادی را در ازکابان گذرانده باشد.بلاتریکس بعد از بازگشت لرد تا دقایق پایانی عمرش در کنار لرد بود تا انکه توسط مالی ویزلی به قتل رسید.همچنین او در نبرد وزارت خانه که با اعضای محفل و الف دال پیش امد بسیاری از افراد و مهمترین ان ها سیریوس بلـک را در دوئل شکست داد و سپس به قتل رسانید که این موجب شد که در کنار لرد مورد اعتماد تر و در میان محفلی ها بیشتر از بیش مورد نفرت قرار بگیرد.بلاتریکس لسترنج در زمان حضورش در هاگوارتز از دانش اموزان اصیل و محبوب اسلیترین بود ..هرچند که عشق برای یک مرگخوار معنایی ندارد اما عشق و احساس او به لرد سیاه کاملا قابل درکست.

انجام شد.

دستت درد نکنه لودو. یه جن خونگی پیش من جایزه داری. نمیتونم تو خونم تحملش کنم. تا اخر هفته میفرستمش بیاد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۶ ۲۱:۰۶:۰۴
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۷ ۰:۴۸:۱۰

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام کلاه

دو تا درخواست:
1) در مدتی که در اسلایترین هستم حواسم به یه مورد خاص نبود که صحبت های چند تا از بچه ها توجهمو به این مورد جلب کرد که ناخوداگاه بودن در اسلایترین مساوی مرگخوار بودنه. خب من خیلی وقته مرگخوار نیستم ولی اکثریت قریب به اتفاق اعضای اسلایترین مرگخوار هستند و اگه یه گروه یکدست باشه حتما بهتره. برای اعضای گروه هم فکر میکنم بهتر باشه برای ایفای نقشم خودمم همینطور.

چون راونکلاو گروه دوست داشتنی ایه و به رنگ آبی علاقه دارم اگه امکانش هست دوست دارم برم راونکلاو. در اینجا میشه از همون قضیه قدیمی استفاده کرد که یه سری شخصیت های خاص و مطرح در کتاب همیشه گروهشون مشخص بوده و تغییر گروه براشون انجام نمیشه ولی دالاهوف مشخص نیست و روی اسلایترینی بودنشم تاکید نشده.

2) میخواستم معرفی شخصیت پروفایلم رو به شرح زیر تغییر بدی:

نقل قول:

این شخصیت یکی از اولین مرگخوارها بوده.

بعد از اینکه سوروس اسنیپ پیشگویی را لو داد و ولدمورت به سراغ خانواده پاترها رفت و از هری پاتر نوزاد شکست خورد، سقوط اول ولدمورت رخ داد. بعد از آن، بواسطه شهادت ایگور کارکاروف در دادگاه و بواسطه درگیری با گیدیون و فبیان پریوت، دالاهوف بهمراه بلاتریکس لسترنج و عده دیگری از مرگخواران به آزکابان افتاد.

در ژانویه 1996 بهمراه بلاتریکس و عده ای از مرگخواران از آزکابان گریخت و مجدد به ولدمورت ملحق شد. بعد از آن در جنگ اول وزارتخانه حضور داشت و با هرمیون به شدت درگیر شد. در جنگ دوم و در واقع جنگ هاگوارتز نیز حضور داشت و دو دوئل سرنوشت ساز داشت. یکی با ریموس لوپین و دیگری با فیلیوس فیلت ویک که در اولی پیروز شد و در دومی شکست خورد.

بعد از شکست در دوئل، سرنوشت او مشخص نیست و اشاره مستقیمی به این قضیه نشده. در نتیجه دو احتمال مطرح است، یکی اینکه بعد از شکست در دوئل کشته شد که این بعید است چون جادوگران سپید مانند فیلیوس، معمولا از طلسم های نابخشودنی استفاده نمیکنند و شخصی را در دوئل نمیکشند و احتمال دیگر اینکه به آزکابان افتاده باشد.

حال اینکه بعد از افتادن در آزکابان و در نوزده سال بعد، چه اتفاقی برای من افتاده است را در ایفای نقش خواهیم دید...

اون قسمت * ستاره دار که نوشته شده فعل های به کار رفته مربوط به زمان گذشته است هم حذف بشه و کامل همین نقل قول اضافه بشه.

ممنونم

سلام آنتونین.
تغییری که تو معرفی شخصیت خواستی رو انجام دادم، اما در مورد تغییر گروه کاری نمی‌تونم انجام بدم چون در حیطه وظایف کلاه نیست.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۷ ۱۸:۱۲:۲۳

پیام زده شده در: ۰:۴۳ جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

آلبوس سوروس پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۸ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
نام:آلبوس
نام وسط: سوروس
نام خانوادی:پاتر
نام کامل:آلبوس سوروس پاتر
گروه:گریفیندور

برادر لیلی لونا و جیمز سیریوس پاتر
فرزند هری جیمز پاتر و جینی ویزلی (پاتر)
چوب دستی: چوب کاج و پر ققنوس
توضیحات ظاهری و باتنی : ظاهری:پسری هستم با چشمانی سبز و موی به هم ریخته ی مشکی، گونه های تقریبا بزرگی دارم، صورتی کشیده و قدی متوسط (تقریبا اندازه ی قد پدرم در بچگی) باتنی: شجاع و بازیگوش ! اهل ماجراجویی مهربان و دلسوز، کمی افسرده اما سرزنده
ماجرا:حدود 19 سال پیش فردی به نام هری پاتر ولدمورت را شکست داد، در پی این ماجرا او عاشق جینی ویزلی میشود و با او ازدواج میکند! پس از 3 یا 4 سال صاحب فرزندی به نام جیمز میشوند پس از آن صاحب فرزند دیگری به نام آلبوس و در آخر صاحب دختری لیلی نام میشوند، طی این سال ها جیمز با اذیت کردن آلبوس شادی میکند اما آلبوس بر عکس بیشتر افسرده میشود!

تایید شد.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۵ ۱:۰۹:۵۲

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰ دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۹:۲۰ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 22
آفلاین
نام:لیلی لونا

نام خانوادگی:پاتر

گروه:گریفندور

چوبدستی:۲۸ سانتی متر،از چوب درخت افرا، مغز:موی پریزاد، انعطاف پذیر

سپر مدافع:سیاه گوش

ویژگی های ظاهری:صورتی به شدت رنگ پریده،موهای قرمز،چشمانی درشت و کشیده سبز،قدی نه چندان بلند و تقریبا لاغر

علایق:گربه سانان، سیاه گوشش«ساشا» که برای تولد 11 سالگی اش هدیه گرفته، کوییدیچ ، خانواده و فامیل پر جمعیتش

توضیحات:لیلی لونا پاتر -کوچک ترین فرزند هری پاتر- برعکس روحیه ی آرام پدرش، دارای شخصیت پر شر و شوریست.
وقتی در یازده سالگی اش وارد هاگوارتز شد، سعی کرد راه غارتگران را در پیش بگیرد.
در سال اول، چهار بار در جنگل ممنوعه گم شد و به این ترتیب تحت مراقبت شدید قرار گرفت.
در سال دوم تحصیل در هاگوارتز لیاقت خود را ثابت کرد و توانست عنوان مهاجم را در تیم کوییدیچ گریفندور کسب کند.
به خاطر شیطنت های وقت و بی وقتش سه بار تا پای اخراج از هاگوارتز رفت اما هربار به طریقی نجات پیدا کرد....
جانور نما هم هست و میتونه تبدیل به گربه بشه...

شما باید مراحل ورود به ایفای نقش رو به ترتیب زیر بگذرونی:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی
3- حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید.

اممم...
فراموش کردم که بگم کی هستم....

تایید شد.
برای باز پس گرفتن دسترسی مرگخواری هم باید لرد تصمیم بگیرن.

ویرایش شده توسط آرامیس در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۲:۰۳:۰۵
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۲:۵۱:۴۳
ویرایش شده توسط آرامیس در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۴:۳۴:۰۷
ویرایش شده توسط آرامیس در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۴:۳۶:۴۵
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۴ ۱۵:۲۳:۵۷

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

لولو ارزشی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۱۰:۱۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
من برگشتم!

شخصیت انتخابی: وینکی

نژاد: جن خانگی

مالکیت: وینکی به همه ملت تعلق داشت. وینکی هر جا کار دید، انجام داد!

جارو: وینکی جارو نداشت.

ویژگی های اخلاقی و ظاهری: وینکی یه جن خونگی سختکوش بود که مثل دابی نشد! وینکی نخواست آزاد بود. وینکی از آزادی نفرت داشت. وینکی مو داشت و دماغ داشت و دهن داشت! قد وینکی 1 متر بود.

چوبدستی: چوب درخت بلوط نارنجی با مغز ریسه قلب اژدر پلنگ! وینکی چوبدستی داشت اما دابی نداشت.

شغل: خدمت

گروه: هافل دره

نوع مسلسل: آر کیو اس تی یو وی دبلیو اکس 596

معرفی: وینکی جن خونگی مونث بارتی کراوچ ها (!) بود. تو کتاب چهارم بیشترین اشاره بهش شد. وقتی که کراوچ بیرونش کرد تونست با کمک دوست و رقیبش دابی تو هاگوارتز کار پیدا کنه. وینکی هیچ علاقه ای به آزادی نداشت و میشه گفت یه جورایی کشته مردنه خدمت کردنه.

از جمله علایق وینکی میشه به مقایسه کردن خودش با دابی، خدمت به اربابش لرد ولدمورت و استفاده مکرر از مسلسل و اینجور چیزا اشاره کرد.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۰ ۰:۱۴:۰۲

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳

کرنلیوس آگریپاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
راستش من قبلا (چند سال پیش) در سایت فعالیت داشتم و با همین شخصیت به ایفای نقش می‌پرداختم اون موقع مراحل کارگاه نمایشنامه نویسی و غیره را انجام داده بودم در نتیجه و با توجه به این که شخصیتم آزاده دوباره معرفیشو اینجا میزارم تا بتونم دوباره فعال بشم.

نام: کرنلیوس آگریپا
نام کامل : هاینریش کرنلیوس آگریپا ون نیتشیم.
گروه: ریونکلاو
چوبدستی : چوب درخت کاج و موی یال ابوالهل که خوم آن را از یکی از سفر هایم به مصر آورده ام.
توانایی ها: سپر مدافع، می توام ساعت ها درباره ی خودم صحبت کنم، جانورنما ( کرکس) ، تبهر در انواع طلسم
سپر مدافع: اژدها
خصوصیات ظاهری: قد متوسط ، ریشو پشم بلند، ردایی ساده، در مجموع خوب مانده ام
محل تولد: آلمان
تولد: 1486 میلادی
مرگ: معلوم است که هنوز نمرده ام مگرنه چگونه می توانستم این را بنویسم؟
آثار: فلسفه جادویی و کلی کتاب دیگر که حاصل صد ها صال تحقیق است.
فارق التحصیل: آن موقع مدسه ی جادوگری نبود و من پیش استادم جادو را یاد گرفتم.
شرح حال: بنده یکی از بزرگ ترین کیمیا گران وجادوگران قرن15 هستم. به خاطر نوشته هایم به زندان انداخته شدم. من سعی کردم که در جامعه ی آن زمان جادو را ترویج بدهم . من متخصص کیمیاگری، نجوم جادویی، طالع بینی و...هستم . خلاصه یک جادوگر نجیب زاده درستو حسابی. افسانه های زیادی در مورد من وجود دارد که من هیچکدام را تایید ویا تکذیب نمی کنم

خوش برگشتی آگریپا!

ویرایش دوم:
هوممم... خیلی عجیبه... ظاهرا جادوم ضعیف شده و نمی تونم دسترسی های لازم رو بهت بدم. به مدیران میگم اشکال فنی رو برطرف کنن. با عرض پوزش کمی بیشتر باید منتظر باشی آگریپا.

ویرایش سوم: تایید شد. لطفا برای ورود در نام کاربریتون به جای فاصله از آندرلاین(_) استفاده کنید.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ ۱۹:۵۵:۵۳
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ ۲۰:۰۱:۰۹
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ ۲۱:۵۰:۴۳
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ ۲۱:۵۲:۰۰

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳

سیسرون هارکیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
نام : زینوفلیوس لاوگود

شکل و قیافه :

قدی داریم بسیــــار بلند،بسیــــــــــــــــــار بسیـــــــــــــــــــــــــــــار بسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار بلند. دماغی قشسنگ، موهای قشنگ تر، ظاهری مشنگ تر و کلا خلاف آن چیز که در تصویرمان است نیستیم!

چوپ دست: هفده اینچی از جنس بید کتک زن.با مغزی موی دماغ لرد سیاه و ریش دامبل.

گروه : اسلیترینی هستیم!

نمی دانستیم چگونه تغییر شخصیت دهیم آمدیم این سو...

هارکیس عزیز، برای تغییر شخصیت باید یه شناسه ی جدید بسازی و بلیت بفرستی تا شناسه ی فعلیت رو ببندن.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۴ ۲۳:۱۶:۲۳

وقتی که می بری نیاز به توضیح دادن نداری ولی وقتی می بازی چیزی واسه توضیح دادن نداری

ارزشیوانوانئه

تصویر کوچک شده

{سرهنگ دوم ساواج}

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۷ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
از انگلستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
معرفی نامه منو تایید کنید بعدش میشه یه نامه خصوصی برام بفرستید بگید چه مراحل دیگه ای رو باید طی کنم؟

تایید شد!
مرحله ی دیگه ای وجود نداره. به ایفای نقش خوش اومدی آقای کریوی!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۴ ۱۶:۱۴:۵۰

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

ارزشی بدبخت D:

I Love this place

پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۷ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
از انگلستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
یه سوال داشتیم کالین کریوی گرفته شده؟

اینجور سوالات رو در تاپیک گفتگو با ناظرین بپرس.
شخصیت کالین آزاده ولی باید تکلیف پست کارگاه نمایشنامه نویسی و گروهبندیت مشخص بشه و بعد معرفی شخصیت کنی. بنابراین پست قبلیت هم تایید نمیشه.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۳ ۱۵:۴۳:۳۵

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

ارزشی بدبخت D:

I Love this place

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.