هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مدیریت جلسات حضوری سایت | تهران (رسمی)
پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آقا خدایی دیگه برنامه رو تغییر ندین.
به روح ننه سیریوس من اینور باید باز برنامه مو عوض کنم کلی درگیری ایجاد میشه.

دیوید جان یه کاریش بکن جلسه ساعت هفت تموم میشه. به ته دیگش می رسی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳

دیوید کراوکرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
از تو عبور میکنم . . .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
سلام

یه خورده بد موقع اس ، اکثر کلاسهای ما دانشجو ها رو انداختن آخر هفته ، من خودم تا ساعت چهار کلاس دارم که بخوام برسم تهران میشه 6 و تا بخوام بیام به اون رستوران دقیقا برای بدرقه خدمت میرسم .
دیدم چندتا از بچه ها گفتن جمعه ، اگه واقعا مقدوره بندازید جمعه ولی اگه نه ، یه پودرپروازی به سرم میریزم تا خودم رو برسونم .

خطاب به سامی : شما کماکان منشی مخصوصتون همراهتونه که به جینی دلداری میدید؟

بهشت هایی که تمام شده اند دیگر برنمیگردند.
اگر برگردند، بوی خاکستر جهنم را میدهند.

پیام زده شده در: ۲:۰۰ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
در پی شبهه افکنی های بی موردی که شد لازم میدونم اندکی شفافسازی انجام بدم.

سایت جادوگران دی ماه امسال یازده ساله میشه و علاوه بر میتینگ تولدی که اکثر این سالها برگزار شده چندین مورد دور همی متفرقه داشته و هیچ وقت این جلسات حضوری مشکل و مورد و دردسری رو برای هیچ کس در بر نداشته.

میتینگ پیش رو هم طبیعتا از همین روند پیروی خواهد کرد و در یک مکان عمومی برگزار خواهد شد و قائدتا مـمـکـنـه برای پیدا کردن سایرین نیاز به تلفن کردن باشه.

و البته گذشته از این مسائل اجباری وجود نداره برای پیامک زدن به اون کد یا دادن شماره به یکی از اعضا!

این که شخصی که اصلا براش مقدور نیست در میتینگ شرکت کنه بخواد ایراد و شبهه به کار وارد کنه و سنگ بندازه مشخصا ریشه در مشکلات شخصی داره و قطعا این بار برخورد خواهد شد.

ضمنا بنده به همراه پرنس فردا برای هماهنگی با رستورانی که محل تجمع هست میریم و بعد از اون آدرس محل قطعی و نهایی رو به اطلاع شرکت کنندگان خواهیم رسوند.

ویرایش شده توسط پرنس در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۱۰ ۸:۵۰:۱۲

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پاسخ به: .:: اطلاعیه زمانبندی دورهمی ِ غیر رسمی جادوگران ::.
پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:

پرنس نوشته:
سلام به همگی
خب، یه تشکر ویژه دارم از همه کسایی که توی این چند روز پیگیر این تاپیک و برنامه ش بودن و تا اونجا که می تونستن سعی کردن افتخار حضور بدن.
برای اینکه زودتر به نتیجه برسیم من یه سری به پستها از اول این تاپیک زدم و بررسی کردم که مشکلی نمونه.

نکته 1- زمان برگزاری جلسه: طبق نظرهایی که خودتون دادین و اکثریت آراء، و جهت ِ سهولت حضور دوستان.. زمان قطعی پنج شنبه - 15 آبان هستش.

نکته 2- ساعت برگزاری جلسه: من هنوز فرصت نکردم برم با رستوران صحبت کنم، اما چون میدونم مشکلی نیست همین حالا میگم.. جلسه از ساعت 16:30 الی 19 با حضور اولین افرادی که به اونجا برسن " شروع میشه " ، پس سعی کنید به موقع خودتونو برسونید.

نکته 3- مکان برگزاری جلسه: طی آخرین صحبت هایی که شد، قرار بر این شد که محل جلسه توی این تاپیک گفته نشه به هیچ وجه.

نکته 4 - مهم!! : محل برگزاری جلسه از طریق اس ام اس به دوستان اعلام میشه، دوستان لطف کنن در اسرع وقت یه پیامک به سامانه ی 30005380000900 حاوی نام و شناسه شون در سایت بفرستن و بنده در اولین فرصت آدرس رو براشون اس ام اس می کنم.

نکته 5- مهم!!! : لیست کسانی که آمادگی داشتن جهت شرکت در جلسه به شرح زیر هستش:

رودولف لسترنج
سیریوس بلک
جینی ویزلی
ویلبرت اسلینکرد
لودو بگمن
پرنس

اگه کسی توی این چند روز به این لیست اضافه شد، به بنده اطلاع بدین.. از اونجا که باید تعداد نفرات به رستوران اعلام بشه، لطفن طی پیام شخصی به من بگید که با خانواده یا دوستان.. و خلاصه هر کسی که تشریف میارین که تعداد حدودی مشخص بشه.
بنده هم تونستم خارج از سایت چند تا از اعضای دیگه رو راضی کنم به ما بپیوندن و به این لیست می تونید سه چهار نفر دیگه هم اضافه کنید.

نکته 6- برای جینی ویزلی عزیز: از افرادی که با من میان احتمالن 2 تا دختر هستن، پس نگران تک موندن نباشید اونجا.

نکته 7- برای رز عزیز: دوست ِ من، مشکلی بابت هماهنگی شما نیست؛ ما همچنان منتظر شما هستیم؛ اگر توی چند روز آینده تونستین تشریف بیارین اطلاع بدین.

فکر نمی کنم چیزی مونده باشه، فقط واسه بالا موندن این پست لطفن از پست زدن خودداری کنین. هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد یا نظری داشتین از طریق پیام شخصی یا سامانه پیامکی 30005380000900 بنده رو در جریان بزارید.

شاد و سربلند باشید
سامی مسیحا
پرنس

تصویر کوچک شده

پاسخ به: مدیریت جلسات حضوری سایت | تهران (غیر رسمی)
پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
مرلین جان: شماره ای که مشاهده می کنید، اس ام اس پنل شخصی بنده س!! هویت و شماره تون دست ِ شخص خاصی نمیوفته.. و مطمئن باشید بنده هم علاقه ای به داشتن شماره ی دوستان ندارم با این موهای سفیدم!

داریم سعی می کنیم یه کاری انجام بدیم که همه ازش راضی باشن و بهشون خوش می گذره.. همه کارها رو بنده برنامه ریزی کردم و مشکل دیگه ای نیست.. این شماره م واسه دسترسی داشتن به اشخاصه و اگه جایی موندن.. گم کردن یا چیزی بتونیم باهاشون در ارتباط باشیم و پیداشون کنیم. اگه با همچین چیزی مشکلی دارید توصیه می کنم تشریف نیارید، چون من دیگه کاری از دستم بر نمیاد : )

شاد باشید..
پرنس

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۸:۴۹
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 713
آفلاین

.:: اطلاعیه زمانبندی دورهمی ِ غیر رسمی جادوگران ::.
پیام زده شده در: ۰:۵۵ پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام به همگی
خب، یه تشکر ویژه دارم از همه کسایی که توی این چند روز پیگیر این تاپیک و برنامه ش بودن و تا اونجا که می تونستن سعی کردن افتخار حضور بدن.
برای اینکه زودتر به نتیجه برسیم من یه سری به پستها از اول این تاپیک زدم و بررسی کردم که مشکلی نمونه.

نکته 1- زمان برگزاری جلسه: طبق نظرهایی که خودتون دادین و اکثریت آراء، و جهت ِ سهولت حضور دوستان.. زمان قطعی پنج شنبه - 15 آبان هستش.

نکته 2- ساعت برگزاری جلسه: من هنوز فرصت نکردم برم با رستوران صحبت کنم، اما چون میدونم مشکلی نیست همین حالا میگم.. جلسه از ساعت 16:30 الی 19 با حضور اولین افرادی که به اونجا برسن " شروع میشه " ، پس سعی کنید به موقع خودتونو برسونید.

نکته 3- مکان برگزاری جلسه: طی آخرین صحبت هایی که شد، قرار بر این شد که محل جلسه توی این تاپیک گفته نشه به هیچ وجه.

نکته 4 - مهم!! : محل برگزاری جلسه از طریق اس ام اس به دوستان اعلام میشه، دوستان لطف کنن در اسرع وقت یه پیامک به سامانه ی 30005380000900 حاوی نام و شناسه شون در سایت بفرستن و بنده در اولین فرصت آدرس رو براشون اس ام اس می کنم.

نکته 5- مهم!!! : لیست کسانی که آمادگی داشتن جهت شرکت در جلسه به شرح زیر هستش:

رودولف لسترنج
سیریوس بلک
جینی ویزلی
ویلبرت اسلینکرد
لودو بگمن
پرنس

اگه کسی توی این چند روز به این لیست اضافه شد، به بنده اطلاع بدین.. از اونجا که باید تعداد نفرات به رستوران اعلام بشه، لطفن طی پیام شخصی به من بگید که با خانواده یا دوستان.. و خلاصه هر کسی که تشریف میارین که تعداد حدودی مشخص بشه.
بنده هم تونستم خارج از سایت چند تا از اعضای دیگه رو راضی کنم به ما بپیوندن و به این لیست می تونید سه چهار نفر دیگه هم اضافه کنید.

نکته 6- برای جینی ویزلی عزیز: از افرادی که با من میان احتمالن 2 تا دختر هستن، پس نگران تک موندن نباشید اونجا.

نکته 7- برای رز عزیز: دوست ِ من، مشکلی بابت هماهنگی شما نیست؛ ما همچنان منتظر شما هستیم؛ اگر توی چند روز آینده تونستین تشریف بیارین اطلاع بدین.

فکر نمی کنم چیزی مونده باشه، فقط واسه بالا موندن این پست لطفن از پست زدن خودداری کنین. هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد یا نظری داشتین از طریق پیام شخصی یا سامانه پیامکی 30005380000900 بنده رو در جریان بزارید.

شاد و سربلند باشید
سامی مسیحا
پرنس

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سلام بر دوست داران میتینگ!

آقا، صبح رو بی خیال شید والا! اصن تجربه ثابت کرده صبح به بیرون رفتن به هر بهانه ای، باعث خستگی میشه!
ولی با بعد از ظهر یا همون عصر پنج شنبه موافقم!

زمانش مناسبه، تایمش هم که پرنس گفت. 16:30 خوبه! ولی اگه لودو نمی تونه بیاد:

نقل قول:

نظر بنده جمعه است. عصر. مکان همیشگی.

خب، منم با جمعه مشکلی ندارم اگه عصر باشه! ولی این حرف جینی هم منطقیه:

نقل قول:

خب جمعه عصر خستگی و خستگی کسری خواب روز شنبه میاره!در کل نظر من پنجشنبه عصره که سیریوس و لودو هم فرصت برگشتن به شهرشون رو داشته باشند!

به هر حال، من وقتم آزاده عصر ها! ولی نظر خودم روی پنج شنبه هستش، همون ساعت 16:30 و همون مکان همیشگی!

چاکر همه میتینگیا!
اسلین کُرد شبستری!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۵ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
از م نپرس!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 125
آفلاین
خب جمعه عصر خستگی و خستگی کسری خواب روز شنبه میاره!در کل نظر من پنجشنبه عصره که سیریوس و لودو هم فرصت برگشتن به شهرشون رو داشته باشن(اصنم کاری به نظر لودو نداریما!)

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

ارزشی انفجاری

تصویر کوچک شده

شناسه قبلی:لاوندر براون

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
نظر بنده جمعه است. عصر. مکان همیشگی.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.