هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳

آلبوس سوروس پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۸ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
به نام مرلین جان آفرین

مسابقات گزارشگری

با سلام خدمت جادوگران عزیز.

ما در نظر گرفتیم تا در این تایپیک مسابقه ای رو برگزار کنیم.

توضیحات: شما در قالب یک گزارشگر در سرتا سر این سایت میگردید و بهترین چیزی رو که میبینید ازش یه گزارش مینویسید. میتواند طنز باشد، میتواند جدی.

محل هایی که میتوانید از آنجا گزارش بنویسید:

کلا همه جا! حتی در چت باکس (مثلا رودولف ) میتونید از شخصیت ها هم بردارید البته اگه خودشون اجازه بدن.

به نفر اول مدال طلا، نفر دوم نقره و در آخر برنز میدهیم. فعلا تا آخر هفته ی بعد فرصت دارید.

به امید پیروزی شما در مسابقه

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
بیانیه!

به نام ِ نامی مرلین.

ملت بزرگوار، جادوگران عزیز، ساحرگان محترم.
به تازگی عده ای از فاسقین و مارقین و کسانی که راه را بر بی گناهان می بندند، تلاش به تخریب چهره ی اینجانب در انظار عمومی، نشر اکاذیب، زدن تهمت، کردن غیبت و حتی سد معبر کرده اند. به همین دلیل تصمیم گرفتم چند کلامی با ملت غیور پرور و آزادی و پرواز خواه به صحبت بنشینم.

با شناختی که شما ملت از من دارید، به راحتی متوجه می شوید که این سخنان کذب محض بوده و برای تخریب چهره ی مردمی و از روی حسادت به ریش ها و محفل ققنوس اینجانب می باشد. اما برای شفاف سازی، این جوابیه را منتشر می کنم.

همگان اطلاع دارند که من از صمیم قلب سوروس را دوست می دارم و بارها به او ابراز علاقه نیز کردم. سوروس از جمع محفلی ها جدا شد و به یاران تاریکی پیوست، اما من همیشه به انسان ها یک فرصت دوباره می دهم و فرصت دوباره ی سوروس هم مثل همیشه روی میز بنده قرار دارد.

از طرف دیگر، اعمال و رفتار دلوروس آمبریج در گذشته، خیلی چیزها را مشخص می کند. فراموش نکنید این زن همان آمبریجی است که چند ماه آزگار روی دست هریِ کوچک و بی نوای ما حکاکی انجام داد. (خوانندگان عزیز، در این قسمت از نامه ی پروفسور دامبلدور مقادیر قابل توجهی اشک دیده میشد!) این آمبریج همان وزغی است که بر علیه وزیر مردمی ما کودتا کرد و مورفین گانت کبیر را از مسند قدرت پایین کشید و به بزچرانی وا داشت. همان کسی که به مرلین بیامرز هلگای کبیر قول تدی لوپین رو داده بود ولی آن فقید بزرگوار تا آخرین روزهای عمرش مجرد باقی ماند!

و در آخر باید بگویم ما خیلی وقت بود از وزارتخانه قطع امید کرده بودیم. اما حالا که سیریوس بلک وزیر شده است تصمیم به همکاری با وزارت برای اصلاح امور جامعه ی جادوگری گرفتیم. با این حال اگر نیاز به برکناری سوروس اسـ... هر شخصی از وزارتخانه برای مصلحت بیشتر(!) باشد ما از این تغییر حمایت می کنیم.

با تقدیم احترامات
آلبوس دامبلدور

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
ستون مخصوص کوییدیچ
پیام امروز
هشتم ژانویه

تحلیل مسابقات کوییدیچ

مسابقات کوییدیچ بی شک مهیج ترین بازی در بین جادوگران و ساحرگان است. حتی فواچ نیز به این رشته نمیرسد. فواچی که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

زمستان امسال، مانند سال گذشته، مسابقات کوییدچ دوباره به راه است. قوانین جدید و بی نقص رئیس وقت کنفدراسیون کوییدچ، دانگ فلچر، جذابیت زیادی به مسابقات بخشیده. تا جایی که امسال شاهد 6 تیم در لیگ کوییدیچ خواهیم بود.

کیو.سی.ارزشی

کهکشانی ها!

این تیم همانند سال گذشته با تمام قدرت وارد زمین کوییدیچ شده است. با یکسری تغییرات که جیمز پاتر، ارزشمند ترین بازیکن لیگ گذشته، بازوبند کاپیتانی را بر دست دارد. اما نکته ای که بیشتر جلب توجه میکند بازیکنان مجازی این تیم هستند. خلاقیت بینهایت جیمز پاتر و دیگر بازیکنان فوق العاده است! ننه ی سیریوس، همر و کاربر مهمان! شانس اول قهرمانی همانند سال گذشته به کیو. سی تعلق دارد. اما این تیم کار اسانی نخواهد داشت. باید با تیم های قدرتمندی همچون ترنسیلوانیا و تنبل های وزارتی مبارزه کنند. البته نباید غافل از سه تیم دیگر شد. انها نیز بازیکنان پر انگیزه و پرشوری در اختیار دارند که به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

تنبل های وزارتی

سه مرگخوار و یک محفلی!

انها جدی ترین رقیب کیو. سی به شمار می ایند. پارسال به خاطر باخت رو در رو مقابل کیو. سی مقام قهرمانی را از دست دادند. در ترکیب امسال یک زوج و دو وزیر دیده می شوند. پیش بینی می شود زوج رودولف و بلاتریکس لسترنج بتواند سوژه های خوبی را خلق کند. کاپیتانی در این تیم وجود ندارد که احتمالا به خاطر دو نویسنده عالی در این تیم است. همچنین این دو وزیر مشترک نیز به حساب می ایند. باید دید این دو وزیر با وجود مشغله هایشان می توانند تیم را هدایت کنند؟

ترنسیلوانیا

جنگنده و بی رحم!

از این تیم همانند لیگ گذشته انتظار می رود که جنگنده و با جدیت کار خود را دنبال کنند. پیکره این تیم که بیشتر از ساحره ها است به خوبی بسته شده و هماهنگی خوبی دارند. اماندا بروکل هرست کاپیتان این تیم امسال تماما بازیکنان ازاد را گرفته است. باید این با این تیم چگونه عمل می کند. انها پارسال مقام سوم را بدست اوردند.

گویینگ مری

جوان های پر شور!

اولین تیمی که امسال اعلام امادگی کرد؛ به نظر می اید انگیزه زیادی برای مقابله با تیم های دیگر دارند. دورا تانکس به خوبی با بازیکنان دیگرش اشنایی دارد و میداند چطور انها را به سوی پیروزی راهنمایی کند. سرشناس ترین بازیکن این تیم گودریک گریفندور است که سالهای زیادی در تیم کوییدیچ گریفندور حضور داشته است. باید دید ایا بازیکنان میتوانند از تجربیات گرانبهای او استفاده کنند یا خیر.

تراختور سازی!

ترکیبی از مهارت و انرژی!

یکی دیگر از تیم های تازه وارد امسال که ترکیب خوبی را در اختیار دارد. به علاوه هری پاتر و البوس دامبلدور نیز در این تیم حضور دارند که می شود گفت این تیم را خیلی سفید میکنند! دالاهوف نیز امسال به جمع بازیکنان کوییدیچ پیوسته تا مهارت خویش را در این زمینه نیز به بقیه نشان دهد.

مرلینگاه سازی لندن!

فوتبالی ها!

این تیم با حضور علی دایی و جواد خیابانی بیشتر رنگ و بوی فوتبال گرفته است تا کوییدیچ! مرلین، نقطه قوت و اتکا این تیم به حساب میرود و امیدوار است با این ترکیب دست به شگفتی بزند. نکته دیگر این که این تیم تماما مرگخوار است و تقابلش با تیم سفید تراختور سازی می تواند جالب باشد!

امیدواریم امسال نیز همانند سال گذشته شاهد لیگ پویا و جذابی باشیم.
کنت الاف

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اگر دقت کرده باشید، این اواخر خیلی از مفاهیم برعکس شده، خیلی از علایق برعکس شده و خیلی از سیاست ها در حال عوض شدن است. در راستای این دگرگونی های خوب و خوش یمن، شخصیت های سیاه نیز به نحو جالبی دگرگون شده اند:

جادوگر سیاه و بدذات سفید برفی تبدیل به شخصیت رویایی و مثبت MaleFicent شده:
تصویر کوچک شده

شخصیت خونخوار و بی رحم دراکو تبدیل به شخصیت مثبت و فداکار Dracula Untold شده:
تصویر کوچک شده

شخصیت مخرب و درنده اژدها تبدیل به شخصیت دوست و مثبت how to train your Dragon شده:
تصویر کوچک شده

و در مورد آخر، بلاتریکس خشن و سیاه تبدیل به پری رویایی Cinderella شده:
تصویر کوچک شده

من دیگه حرفی ندارم

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۹:۳۸:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
این مصاحبه اختصاصی پیام امروز است و هرگونه نقل قول و کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

با سلام خدمت خوانندگان همیشگی پیام امروز.چند روز پیش شخصی با دفتر روزنامه پیام امروز گرفت و خواست در روزنامه یک سری حرف ها رو بزنه و دست به افشاگری بر علیه اشخاصی بزنه.از همین رو ما امروز از ایشون درخواست کردیم که به دفتر روزنامه بیان و مصاحبه ای با هاشون انجام بدیم...بفرماید.

من میخوام ناشناس بمونم...تصویر من رو شطرنجی کنید!

تصویر شما که مشخص نیست.فقط حرفاتون ثبت میشه!

من نمیدونم...حرفام رو شطرنجی کنید!

حالا شما افشاگریتون رو بفرماید.بر علیه کی میخوایین افشاگری انجام بدین؟

اممممممم...یکی از دوستان نزدیکم...یعنی تا دیروز...من همه چیز رو درباره ش میدونم...هیچ چیزی توی زندگیش از من مخفی نبوده...اسمش فلورانسو هست!

فلورانسو؟! اسمش رو نشنیدم...جادوگره؟!

بله...راستیتش میخواستم در همین مورد صحبت کنم...فلور به همه گفته که از یک خانواده اصیل و متمکن جادوگریه اما هیچ وقت نام خانوادگیش رو نگفته و هیچکس نمیدونه که پدر و مادر اون کین...واقعیت اینه که فلور یه مشنگ زاده اس.واسه همینه که معرفی شخصیتش کوتاهه...یعنی اصل و نسبش رو جلع کرده...آخه میدونید...فلور خیلی دوست داشت به مرگخوار ها بپیونده واسه همین برای خودش اصل و نسب جادوگری درست کرد.

یعنی الان فلور الان مرگخواره؟!

مرگخوار؟!هههههه...فلور حاظره یه دست و دو پا نداشته باشه ولی به جاش نصفه روز بغل یه مرگخوار بشینه!فلور میخواست مرگخوار بشه ولی مرگخوار ها راش ندادن...دلیلشون هم این بود که فلور جادو بلد نیست که حالا بخواد سیاه یا سفید باشه.

منظورتون از اینکه جادو بلد نیست چیه؟!

خب فلور واقعا جادو بلد نیست...فلور یه چوب دستی داره که تنها وردی که میتونه اجرا کنه لوموسه!ولی محفلی ها که دیگه وضعشون مشخصه دست به جذب فلورانسو زدن تا مثلا مهره مرگخوار ها رو قاپیده باشن!میدونید دیگه...فلور اونجا زیاد تابلو نیست...چون نصف محفل بلد نیستن جادو کنن!

پس الان فلور محفلیه؟

بله...به هر حال فلور که از خودشش جادویی نمیتونه در بیاره واسه همین میره زیر پوشش و حمایت بقیه...بارها و بارها هم با پاچه خواری و چاپلوسی وزرا و مدیرت میخواسته که حمایتشون رو جذب کنه...خودم بارها و بارها دیدم که در ملا عام به مدیریت بدون دلیل و صرفا به دلیل چاپلوسی گفته:خسته نباشی...مانده نباشی!

شما چرا تصمیم به افشاگری علیه دوستتون گرفتین؟!

آخه دیروز فلور با ریش...وای...میترسم اسمش رو بیارم...با ریش رودولف لسترنج بازی کرد!

رودولف لسترنج معروف؟

بله...همون...همینطور که میدونید اگه کسی بره تو بلک لیست رودولف تنها در صورتی میاد بیرون که به بخش روانی سنت مانگو بره...نمونش همین فرانک و آلیس لنگ باتم...من همین که به این موضوع فکر میکنم تمام سلول های بدنم شروع به لرزش میکنه!

شما هم برای اینکه برائت خودتون رو از فلورانسو اعلام کنید،دست به افشاگری بر علیه اش زدین.درسته؟

آره خوب...میخواستم به رودولف بگم که من دیگه هیچ دوستی با فلورانسو ندارم...لطفا به من رحم کنه...

شما به عنوان یک دوست به فلورانسو در این مورد چرا چیزی نگفتین؟

چرا گفتم...گفتم بهش که بهتره از امشب بره یه بیست سی کارتن ایزی لایف بخره چون لازمش میشه!

فکر میکنید چرا فلورانسو با ریش رودولف بازی کرد؟!

نمیدونم...ولی حدس میزنم همونطور که همه میدونن رودولف به شدت جذاب و با ابهته...شاید فلور میخواسه توجه رودولف رو جلب کنه...ولی خب راه درستی رو پی نگرفته...در ضمن رودولف مرد خانواده اس...اون متاهله و فکر نکنم به همین سادگی دم به تله بده...البته الا اینکه طرف بسیار زیبا رو باشه...فکر کنم رودولف در این مواقع در موردش فکر کنه!

حرف آخر؟

حرفام رو شطرنجی کردین؟!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
تحلیل لوگوی دولت خاکستری:

در روز های اخیر دیدیم که سیوروس اسنیپ و سیریوس بلک از جناح های مرگخوار و محفل ققنوس همراه با یک دیگر بر مسند قدرت نشستند و دولتی با نام دولت ائتلافی خاکستری را تشکیل دادند. در ادامه ی این مقاله شما متوجّه خواهید شد که این دولت نه تنها یک دولت معتدل، میانه رو و خاکستری نیست بلکه یک دولت چیز دوست، قطبی و کاملا آبیست!

پیش از این که شما را با ذات مرموز و ناصادق این دولت آشنا کنیم لازم است لوگوی دولت خاکستری را به شما معرفی کنیم:

تصویر کوچک شده

مردم، لوگولی دولت. لوگوی دولت، مردم. امیدوارم به خوبی با لوگو آشنا شده باشید. همان طور که در لوگو مشاهده می‌کنید حروف ss که در ظاهر مخفف سیوروس و سیریوس می‌باشند به چشم می‌خورند. در حقیقت ss به معنای تیم چیزی استقلال است.

تصویر کوچک شده

حتما تا الآن که این مقاله را دنبال می‌کنید متوجّه شده اید که این دولت به هیچ عنوان خاکستری نیست، بلکه دولتی آبی و چیز دوست است! این هم یک عکس دیگر که حاکی از این ماجراست:

تصویر کوچک شده

ویراستار: از آن جایی که نوینسده ی این مقاله که خود را دِ بیگ تراورز الکبیر نامید از واژه ی "چیز" به جای واژه ی "مشنگ" استفاده کرده، به علّت بیماری الگوشادیسم که به آن دچار شده‌ام خودتان جای این واژه ها را عوض کنید.

ویرایش شده توسط تراورز در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۱۸ ۲۰:۵۷:۳۹

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۷:۱۰ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
جزئیات مراسم هالووین شب گذشته / لرد در لباس میش؟!

حوالی ساعت ده شب گذشته مصادف با جشن هالووین ، جادوگران با حضور انتحاری عده ی کثیری از مرگخواران در شهر مواجه شدند.

این نقاب داران سابق، نقاب سیاه خود را کنار گذاشته و همگی به مناسبت این روز لباس مبدل بر تن کردند و" آواداکداورا اور تریت" () گویان از جادوگران حاضر در کوچه و خیابان ها درخواست شکلات و خوراکی می کردند.

یکی از شهروندان که حوالی آن ساعت در سایت حضور داشته و نخواسته نامش فاش شود شهادت داده:

- اوه! آقای خبرنگار قربان چه بزرگوار بود! تا حالا کسی دابی رو شهروند خطاب نکرده بود! دیشب دابی موزه ی وزارت رو جارو زد و بعد از این کارش تموم شد، دید همه ی مرگخوارها با لباس های مبدل ایستادن و ... اوه قربان! دابی صحنه ی وحشتناکی رو دید...

شهروند مذکور بعد از آرام شدن توسط خبرنگار اعزامی پیام امروز اذعان داشت:

- دابی دید... پرفسور دامبلدور قربان... چشم هاش قرمز شده... دابی فکر کرد پرفسور کم خوابی داشت، اما صورت پرفسور هم خیلی عجیب بود. انگار یکی دماغ پرفسور دامبلدور رو از جاش کنده و دوباره با چسب، چسبونده بود قربان!

برای افرادی که در مراسم قاشق زنی، موفق به دیدن این عزیزان نشدند عکسی را که یکی از افراد حاضر در صحنه شکار کرده برای شما چاپ کردیم.

تصویر کوچک شده

افراد حاضر در صحنه، از اسمشونبر (که مدام ریش مصنوعی اش زیر پایش گیر میکرده و سکندری می خورده) نقل کرده اند:

نقل قول:
هالووینه...مگه نباید شبیه موجودات نفرت انگیز بشیم؟ ما هر چی سعی کردیم نتونستیم زشت تر از این بشیم!

در ادامه ی این حرکت اسمشونبر، گروه موسوم به مرگخواران نیز از وی پیروی کرده اند.
به شهادت شهروند مذکور، در ابتدا خود مرگخواران نیز با دیدن اربابشان در آن لباس مبدل شوکه شده و جیغ های عصبی کشیدند!
اما پس از چندی خود نیز لباس مبدل بر تن کرده و در قاشق زنی به اربابشان پیوستند.

گزارش ها حاکی از آن است که اسنیپ، وزیر "جادو" ، ردای ساحرگی بر تن داشته! و مرگخوار های دیگر نیز به نام های مورگانا، گرنجر، لسترنج، راک وود و آفتاب پرستی که ادعای مرگخواری داشت ، نیز چهره ی خود را تغییر دادند.

متاسفانه خبرنگار ما موفق به گرفتن عکس از این افراد نشد، چنان چه عکسی از افراد نام برده در لباس مبدل دارید، برای روزنامه ی ما جغد کنید!

از نکات جالب توجه میتوان به رفتار اسمشونبر اشاره کرد که رو به مرگخوارانش گفته:

نقل قول:
یکی از یکی روشنایی تر شدین فرزندانم. :kiss:

وی همگان را به عشق ورزیدن و خوردن شکلات فرا خواند و در آخر با سر دادن فریاد
نقل قول:
چشم وزغ...بال هیپوگریف...ناخن تسترال

به مراسم پایان داد.

لازم به ذکر است هنوز گمانه زنی ها در چگونگی چسباندن بینی، ریش و مو بر سر و صورت اسمشونبر ادامه دارد.

در انتهای گزارش باید به دور از هرگونه جبهه گیری و غرض ورزی اشاره کرد هالووین امسال در چتر باکس از جذاب ترین هالووین های دهه ی اخیر بوده و پیام امروز خواندن دیالوگ های رد و بدل شده (که هم اکنون در آرشیو چتر موجود است) را به همگان توصیه کرده و آن را رویدادی دانسته که فقط یک بار در زندگی تان اتفاق می افتد!
با آرزوی بهبودی هر چه سریع برای سلامت حال جامعه ی سیاه!

تمام نقل قول ها و عکس منتشر شده در این گزارش صحت کامل داشته و مرلینی فتوشاپ نمی باشد.

() avada kedavra or treat

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با کاندیدا ها

خبرنگاران پیام امروز، عصر امروز به ستاد دو کاندیدای باقی مانده برای تصدی مسند وزارت رفتند.

طبق گزارشات رسیده، تعداد زیادی از جادوگران و ساحران مرگخوار، با تجمع در ستاد سوروس اسنیپ، حمایت خود را از این داوطلب که خود عضو گروهک مرگخواران است اعلام کردند.

خبرنگاران ما هنگام وارد شدن به ستاد سیریوس بلک با ایشان مواجه شدند که در حال رفتن به مصلای گودریک برای سخنرانی بودند.
اما آنها با اصرار توانستند گفت و گوی کوتاهی را با او انجام دهند که در زیر می خوانیم:

- جناب بلک نظرتون در مورد اتفاقات پیش آمده چیه؟

- عرضم به حضورتون، انصراف جناب فلچر و اعلام حمایت ایشون از من، یک سری مسائل رو نشون داد. اون هم اینکه بعضی افرادی که طرفدار ایشون بودن، در واقع، فقط یک حامی ظاهری بودن.
جناب مرلین هم از ابتدا مشخص بود نیومدن که بمونن.

اما چیزی که من فکر می کنم الان به وجود آمده، با توجه به اینکه فقط دو داوطلب حضور دارن که یکی از محفل ققنوس و دیگری از مرگخوارانه، این هست که انتخابات داره قطبی میشه. و این از جهاتی خوب نیست. البته از ابتدا هم سیستم حمایتی مشخص نبود.
در هر حال من نمیخوام وارد جزییات بشم و این رو هم بگم که شخصیت انتقاد پذیری هستم اما اگر خدا خواست و با رای مردم من به عنوان وزیر انتخاب شدم، پاسخم به برخی انتقادات محکم خواهد بود و در انتخاب اعضای کابینه خود نیز تجدید نظر خواهم کرد.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.