هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
با سلام و این حرفها...

نمیدونم باید میومدم اینجا یا نه ولی خب چون موضوع کلیه گفتم بیام...
داستان این ترم هاگوارتز چیه؟!برگزار میشه؟! برگزار نمیشه!هدفش چیه؟!قوانینش کو؟! و یه سر سوالات کلی...

در ضمن میخواستم یه سری چیز های دیگه در مورد هاگ بگم...
من خودم وقتی اومدم تو سایت نمیدونستم چی به چیه...رول نویسیم سطح پایینی داشت...اما از بخت خوبم همون اوایل عضویتم ترم تابستونی هاگوارتز شروع به کار کرد و لازم نیست که بگم چقدر خوب و مثبت بود و باعث شد که سایت چندیدن نفر رو پاگیر کنه و نویسنده های خوبی رو تحویل بده.(خودم رو نمیگم!من نهایت تواضعم!)
من خودم فکر میکنم هاگوارتز جذاب ترین بخش سایته!
الان هدف هاگوارتز این ترم همون تقویت رول نویسی تازه واردینه؟
اگه اینه که من تازه وارد جدیدی آنچنانی نمیبینم...

در ضمن الان تازه وزارت داره پا میگیره...یه گرد و خاک غلیظ هم که روی فعالیت انجمن ها نشسته...فکر میکنم که برگزاری ترم زمستون زیاد مناسب نباشه...
میشه تو همون تابستون که مسلما سیلی از تازه واردین وارد میشن هاگوارتز رو برگزار کرد...
اگر هم تصمیم قطعیه که این ترم هاگ برگزار بشه فکر کنم بهتره مثل ترم تابستون شیش جلسه ی دو هفته ای نباشه...سه یا چهار جلسه فکر کنم مناسبه...

امیدوارم که اشتباه نیومده باشم...
با تچکر!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت عزیز سایت جادوگران
با ارز پوزش مدرسه ی ما میخواست ما را به ایران گردی ببرد اما بعد سه هفته بخشنامه رسید به هتلی که ما در استان سیستان و بلوچستان آن جا مستقر بودیم که آموزش و پرورش گفته بودند که باید به رشت برگردید و به درس های اصلی برسید. اینطور شد که ما برگشتیم

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

اورین بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
از ارزشی ها متنفرم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
چون در قدیم خون اشام ها رو جزو شیاطین میدودستن و خاندان اسپاردا از سری DmC در واقع قدرتمند ترینشونه از این اسم استفاده کردم

درباره نژاد دورگه ها در سریال Vampire Diaries در فصل ۳ توضیح اومده که نفرین خون اشام شدن روی یه گرگینه اجرا شده و اون تبدیل به دورگه شده که کنترل تغیرشکلش دست خودشه

دوباره اومدم جلو چوبدستی به دست/سه سوته میکشمت پس از من بترس

پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام تدی..

قالب مشکل داره، منکرش نیستم.
قبلن هم گفتم.. دلورس اومد سیستم رو آپگرید کنه.. فکر می کنم با قالب به مشکل خورد دوباره داون گرید کرد و بقول خودش انقد عجله داشت و سرش شلوغ بود که رفت و دیگه نیومد. دارم واسه کریسمس قالبو عوض می کنم.. صبر داشته باشید، ایشالا این مشکلات حل میشه.

در مورد مسئله اصلی هم، بررسی می کنم جواب میدم همینجا و شایدم بصورت خصوصی. متاسفانه من مدت زیادی نبودم توی سایت و نمی دونم چه اتفاقاتی افتاده.. اگر بتونم خود تام ریدل رو می کشونم اینجا واسه توضیحات.. بفهمیم داستان چی بود.

موفق باشی
پرنس

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۶:۵۱ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
سلام شازده

دو تا مسئله.. یکی فرعی.. یکی اصلی.

مسئله فرعی که قبلنم اشاره شده بهش فک کنم.. وقتی با گوشی و مرورگر کروم میخوام سایت رو تو این قالب فعلی بخونم، متنا جابجا میشه یا کلا تکست دیده نمیشه. نمیشه تمای دیگه رو برگردونی تا با گوشی بشه سایتو خوند؟

مسئله‌ی اصلی در موردش پارسال به این تاپیک در موردش صحبت شد. من نمیدونم پیگیریهای دلورس عزیز به کجا رسید. خلاصه‌ی داستان اینه که من وقتی دنبال پستای ریش سفیدان میگشتم هیچ اثری ازشون تو انجمن کوئیدیچ پیدا نکردم و با بررسی بیشتر فهمیدم تقریبا اکثر پست‌های رول لیگ‌های سال ۸۸ به قبل از انجمن پاک شدن. اگه اونطوری که فهمیدم ناظر دوره‌ای که این اتفاق افتاده ویکتور کرام (تام ریدل) بوده، اگه خود ایشون هم بیاد توضیح بده که چه اتفاقی افتاده ممنون میشم ولی بی زحمت پست آخر دلورس رو یه نگاه بنداز و ببین میشه اون پستا رو برگردوند.

ممنون

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ورجیل جان، عزیزم

خدمتت عرض کنم اول که اینجا ایفای نقشش بر اساس ِ سری داستان های هری پاتره، و توی 12 سال فعالیت من توی سایتای مختلف، رِیس و نژادی که شما ساختی واسه خودت رو اولین باره اسمش رو می شنوم حتی! ایفای نقش بازه.. می تونی هر وقت که خواستی توش شرکت کنی منوط به شخصیت هایی که توی لیست شخصیت های داستان اومده و اگر هم چنان مصر هستی به استفاده از این نژاد فکر می کنم به مشکل بر بخوری.

+ یه مورد هم بنده خارج از مسائل مدیریتیم عرض می کنم که.. اگه یه بار دیگه وقت بزاری سری DMC رو مرور کنی متوجه میشی که خانواده ی اسپاردا Devil بودن نه Vampire. : )

+ یه مورد کوچیک دیگه هم اینکه، لطف کن آیدی لاینتو وردار از این تاپیک عزیزم یا اگه دیگه نمی تونی بگم ناظرش انجام بده.

موفق باشی
پرنس

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳

اورین بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
از ارزشی ها متنفرم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
سلام خدمت مدیران سایت
می خواستم بدونم از کی دوباره ساخت شخصیت جدید در تاپیک ایفای نقش شروع میشه
وجود یک دورگه گرگینه-خون آشام در هاگوارتز کل داستان رو مهیج تر می کنه
اگه امکانش هست سریع جواب بدید
ممنون

دوباره اومدم جلو چوبدستی به دست/سه سوته میکشمت پس از من بترس

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
درود مجدد

آقا، پرفسور وکتور یه امضایی دارن اثر هنری بس زیبا! اما این اثر هنری سنگینه و سرعت اینترنت هم کند. این میشه که یک ربعی من باید درگیر باشم تا اثر ایشون لود بشه و بره رو سایز تنظیم شده!

خودشون که از شهریور ماه به اینور تشریف نیاوردن سایت. لطفا یه اقدام کنید حداقل عکسارو بردارید.

اینم پروفایل ایشون.

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام خدمت مدیران

آقو توی پروفایل توسعه یافته در قسمت معرفی شخصیت روی اسم من یه لینک جعلی دادن که باعث گمراهی امت میشه ما گشتیم اصلش رو پیدا کردیم.

لطف بفرمایید تصحیح کنید.

با تشکر

پ.ن: واقعا لحظات شیرینی بود در بین اون همه صفحات خاک خورده دنبال خودم می گشتم (اصل خویش ) و سایر دوستان قدیمی و فسیل شده رو دیدم. از این رو همه شمارو به چالش اصل خویش دعوت می کنم .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۰۱ یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
روونا؛

نقل قول:
چرا ما برای سایت جادوگران اپلیکیشن نداریم؟برای مثال رفتن به سایت دمنتور با موبایل هایی که سیستم عامل اندروید داشتن هم سخت بود اومدن خیلی شیک و رسمی یه اپلیکیشن دادن بیرون الآن راحت می شه با موبایل هم وارد سایت شد.

عرض کنم خدمت خواهر کوچیک خودم.. یه زمانی بحثش بود توی جادوگران، ولی خب کنسل شد.. گفتن به همین قانع باشید.. فصل تغییرات هم که اومد داکتر باود تشریف آوردن و توی این تاپیک گفتن می خوان همچین کاری رو بنا بر خواست خودشون انجام بدن.. ما هم گفتیم باشه، شما انجام بدین یه نسخه آزمایشی به ما بدین تا تغییراتو بگیم.. ولی خب از این دوستمون دیگه خبری نشد.

شخصن می تونم همچین کاری انجام بدم.. ولی متاسفانه کار وقت گیریه و بنده هم زیادی مشغولم، اگر هم بخوایم انجامش بدیم فعلن مشکلاتی از قبیل آپدیت و قالبو بخشای واکنش گرا داریم که تا اونا حل نشه.. فکر می کنم زیاد فرقی بحال ما بکنه. اجازه بدین اون مشکلا رو حل کنیم.. بعد می شینیم در موردش صحبت می کنیم.

لینی؛

نقل قول:
اول اینکه این قالب سایت فقط برای من خرابه یا همه؟ اون تیکه‌ایش که نوشته "آخرین پیام" تیکه‌پاره‌س و واقعا خیلی رو مخه که نه تاریخو کامل می‌بینی و نه اسم طرف!

متاسفانه همه این مشکلو دارن.. توی تعطیلات چند وقت پیش دلورس اومد که سیستم رو آپدیت کنه، آپدیت نکرد هیچی.. قالبم اینجوری شد یادت باشه من می خواستم یه قالب دیگه نصب کنم و اینو غیرفعالش کنم واسه فیکس شدنش، که دیدم هیچ کدوم از قالبها جواب نمیده.
یه لطفی بکنین، یکم صبر داشته باشین.. من در حال نوشتن یه قالب دیگه واسه کریسمس هستم که ایشالا تا بیست و چند روز دیگه قولشو بهتون میدم با این یکی جایگزین بشه. اگر هم می دونین خیلی رو مخه.. که من افکتای کریسمس رو پیاده نکنم فقط آماده ش کنم واسه بارگزاری که مسلمن سرعتمو بهبود می بخشه. مدیرای دیگه نیستن هیچکدوم و این چند روز من با همه چی درگیر بودم.. به محض اینکه از کارای مدیریتی فارغ شم حتمن سعی میکنم در اسرع وقت این مشکلا رو حل کنم.

نقل قول:
این شکلک بوقی‌ـه خرابه که من مدت‌ها تو کفش بودم که چرا خرابه و الان کاشف به عمل اومد که ما سه تا از ایشون داریم با انواع و اقسام کدا که از قضا دوتاشون با هم تداخل دارن!

مرسی که گفتی.. من تا فردا کدش رو عوض می کنم.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.