هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
نقل قول:

جیمز پاتر نوشته:
نقل قول:

روبيوس هاگريد نوشته:
درود خدمت مدیران عزیز
بانو آمبریج ممنون از اسکرول کردن سایت. اما امیدوارم سر فرصت واکنشگرا بشه چون خیلی سخت اسکرول میشه کرد هی دست آدم میخوره به لینک های مختلف صفحه عوض میشه.

و اما پیشنهاد

همونطور که میدونید استفاده از شکلک توی رول ها خیلی مهمه.
اما متن شکلک ها خیلی طولانیه و بعضی اوقات آدم برای پیدا کردن شکلک مورد نیازش پیر میشه
برای همین به نظرم شکلک هایی که جا داره رو به یه عبارت کوچکتر تغییر بدین که برای استفاده مجبور به باز کردن صفحه شکلک ها نشیم.

مثلا برای شکلک
استفاده از :D خیلی راحت تر از : ygrin: هست.

به شدت موفق باشید

من عذرخواهی میکنم بابت تاخیر چند روزه در جواب دادن ، اصلا حواسم نبود راستش رو بخوای.

ماجرای شکلک ها این هست که ، در طول 11 سال سایت جادوگران از بعضی شکلک ها استفاده شده و اگر کدش رو عوض کنیم ، شکلک های پست های قدیمی از بین میره و ممکنه بعضی پست ها کلا بی مفهوم بشن. به همین دلیل هست که نمیتونیم کد ها رو عوض کنیم.

ولی فکر کنم بشه برای هر شکلک چند کد گذاشتا.
به هر حال منم کم کم دارم به اینا عادت میکنم یه همر رو حفظ شدم...
ولی توی گوشی نوشتن واقعا سخته. کد نیستن که .انشان ...

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
نقل قول:

روبيوس هاگريد نوشته:
درود خدمت مدیران عزیز
بانو آمبریج ممنون از اسکرول کردن سایت. اما امیدوارم سر فرصت واکنشگرا بشه چون خیلی سخت اسکرول میشه کرد هی دست آدم میخوره به لینک های مختلف صفحه عوض میشه.

و اما پیشنهاد

همونطور که میدونید استفاده از شکلک توی رول ها خیلی مهمه.
اما متن شکلک ها خیلی طولانیه و بعضی اوقات آدم برای پیدا کردن شکلک مورد نیازش پیر میشه
برای همین به نظرم شکلک هایی که جا داره رو به یه عبارت کوچکتر تغییر بدین که برای استفاده مجبور به باز کردن صفحه شکلک ها نشیم.

مثلا برای شکلک
استفاده از :D خیلی راحت تر از : ygrin: هست.

به شدت موفق باشید

من عذرخواهی میکنم بابت تاخیر چند روزه در جواب دادن ، اصلا حواسم نبود راستش رو بخوای.

ماجرای شکلک ها این هست که ، در طول 11 سال سایت جادوگران از بعضی شکلک ها استفاده شده و اگر کدش رو عوض کنیم ، شکلک های پست های قدیمی از بین میره و ممکنه بعضی پست ها کلا بی مفهوم بشن. به همین دلیل هست که نمیتونیم کد ها رو عوض کنیم.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون.

توصیه پزشکی: توی میتینگ بعدی با تیپ اسپرت (کلاه و ضربه گیرهای دروازه بانی) بیاید، چون ریونکلاوی ها هم با تیپ اسپرت (دستکش و چماقِ ضربه زن های کوییدیچ) اونجا حاظر میشن!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام خدمت همه منتقدین عزیز

دیگه مدیر جیمز همه چیز رو گفتن فقط چند تا نکته رو هم من بگم.

اول اینکه با کلاه گروه بندی، به دومینیک ویزلی old اطلاعات مورد نیاز و کافی داده شد.

دوم اینکه منظور ما از پست ایفای نقش، پستی هست که اون شخص ایفای نقش کرده باشه. اون شخصیتی که داره رو در واقع به نمایش گذاشته باشه. حالا نه حتما در مورد خودش بنویسه، مصداق نوشتن رول هست ولو دو خط! من بار ها و بار ها در جمع ارزشی ها گفتم که بنویسید، حتی دو خط! ولی کو گوشه شنوا. شما شک نکن اگر ایشون یک رول نصفه نیمه هم می نوشت بر طبق قانون، دسترسیش گرفته نمی شد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بر فرض اینکه بگیم من اشتباه کردم و راونکلاو جزئی از ایفای نقش محسوب میشه. تو قانون به صورت رسمی ذکر شده که فرد باید در ایفای نقش فعالیت داشته باشه ، نه اینکه در انجمن های واقع در ایفای نقش پست زده باشه. ایشون در ایفای نقش چه فعالیتی داشته ؟ تفاوت تفکری ما تو تعریف فعالیت در ایفای نقش هست. به نظر من فعالیت در ایفای نقش این هست که فعالیتی مربوط به ایفای نقش انجام داده بشه نه اینکه چهار تا پست چند خطی در مورد تولد دیگران زده بشه اونم تو تالار خصوصی گروهش.

شما فرق می کنید. فعالیت در ایفای نقش داشتید قبلا و در حال حاضر ناظر یکی از انجمن های مربوط به ایفای نقش هستید. کسی که در ایفای نقش فعالیت داشته قبلا و مثلا یک ماه فقط دو سه تا پست تو تالار خصوصیش تو کنار شومینه زده ، شناسش گرفته نمیشه چون صد در صد همه همیشه وقت و حوصله ندارن رول بنویسن ولی ما میدونیم که شما بالاخره مینویسید در آینده ولی ایشون در طول 40 روز عضویت در ایفای نقش 1 فعالیت ایفای نقشی هم نداشتن در نتیجه شناسشون به کسی دیگه داده میشه تا شاید اون فرد بهتر بتونه شخصیت رو بگردونه و به قولی ایفاش کنه.

فعالیت در گروه های خصوصی حساب میشه در صورتی که فعالیت ایفای نقشی باشه و نه فعالیتی فقط به معنای زدن چند تا پست عادی. مثال قبلی رو هم دوباره تکرار میکنم ، فرق نمیکنه بره دفتر ناظرین دیاگون پست بزنه یا کنار شومینه ، جفتشون فعالیت ایفای نقشی حساب نمیشن.

هماهنگی بین مدیران هست ، فقط هر کی که مسوول میشه سخت گیری هاش خودش رو میکنه.تصمیم گیری که پرفسور کوییرل انجام میخواسته بده روی دلسوزی بوده ، نه از روی قانون. شاید بهتر بود ما هم این دلسوزی رو به خرج میدادیم و شناسه رو ازش نمیگرفتیم ولی تصمیم گیری که بین من و سیریوس انجام شد این بود که کسی که مدت بیش از یک ماه عضو ایفای نقش بوده و فعالیتی نداشته شناسش گرفته میشه تا به یکی دیگه این فرصت داده بشه.

در مورد قانونی که تو کلاه نوشته شده ، ما میخوایم که اعضای تازه وارد عضو گروه های خصوصی بشن و اونجا با صمیمیت بیشتر پرورش پیدا کنن. یک عضو تازه وارد نمیدونه میخواد عضو گروه باشه یا نه که ، ترجیحا بهش گروه میدیم که اول ببینه چجوریاست گروه بعد تصمیم بگیره. اگر از اول وارد هیچ گروهی نشه شاید تصمیم اشتباهی گرفته باشه. ضمن اینکه کلاه گروه بندی هدفش شبیه سازی کتاب هست وگرنه مثل قدیم هرکی گروهی که میخواست رو اعلام میکرد و میفرفت اونجا.

در مورد اینکه به شما گفتن که نمیتونید بدون گروه باشید ، من خودم خیلی بارها شده عضو هیچ گروه خصوصی جز ایفای نقش نباشم. نمیدونم رو چه حسابی بهتون این رو گفتن ، به نظرم اشتباه بوده. هر موقع خواستید میتونید از گروه خصوصیتون خارج شید و بدون گروه بمونید.

در هر صورت من نمیدونم این چه شخصیتی هست که همه دنبالشن ، این همه شخصیت آزاد دیگه وجود داره که اگر خواست میتونه بره بگیره و معرفی شخصیت کنه و به ایفای نقش برگرده. از ویزلی ها که خدارو شکر بیشتر از یکی هست.

گلرت عزیز ، اگر خواستی میتونی من رو تو یاهو اد کنی تا بیشتر در این مورد بحث کنیم. Soren.Zand@yahoo.fr

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
در مورد کلاه، منم منظورم همونی بود که گفتی تو انجمن مدیرا مطرح کردی و انجام شده و اینا. بسیار حرکت شایسته ای انجام دادین. نفهمیدم این تغییرات رخ داده.

نقل قول:
اگر ایشون در همون راونکلاو یه رول پلی مینوشت ، صد در صد دسترسیش گرفته نمیشد چون من معتقد هستم که اعضای تازه وارد برای یاد گرفتن نوشتن باید از گروه های خصوصی شروع کنن.

تکلیف رو مشخص کنین. آخر فعالیت تو گروهارو آدم حساب میکنین یا نه؟ یا فقط واسه تازه واردا حسابش میکنین؟ اصلا چرا اینقد گروهای خصوصی رو کم اهمیت میشمرین؟ چرا واقعا؟ چراااا؟ :|

فقط اینکه یکم بین خودتون هماهنگ باشین و قوانین رو یه جا تو انجمن مدیرا تفسیر کنین که هربار یه برداشت ازش نشه. من تابستون که میخواستم از ریونکلاو بیرون بیام، گفتم ترجیحم بر اینه که توی هیچ گروهی نباشم و فقط دسترسی ایفای نقش رو داشته باشم، چون میدونستم با وجود اینکه عاشق ریونم رفتن به یه گروه دیگه ظلم در حق اوناس! و اولین خط بلیتی که فرستادم دقیقا این بود:

نقل قول:
دوستان مدیر، آیا امکانش هست که بی گروه باشیم ولی همزمان عضو ایفای نقش هم باشیم؟

و در ادامه گفتم اما اگه امکانش نیست که بی گروه باشیم و حتما برای ایفای نقش باید عضو یه گروه باشیم، بفرستین اسلی که اربابم هست کمی شنگول شم و از وجود ایشون بهره ببرم.

و مدیران عزیز چه فرمودن؟ بدون گروه امکانش نیست. در نتیجه انداختنم اسلی. بلیتش موجوده! میتونی بری ببینی. مسیر زندگی‌ـه من در این سایت با جواب اون بلیت به دو شکل متفاوت میرسید! که وضعیت حال‌ـه من در صورت بی گروه شدن در اون زمان، اینطوری میشد که الان عضو ریونکلاو بودم و نه اسلی! ولی با اون جواب الان عضو اسلی هستم و نه ریون، چون فهمیدم در مورد اسلی اشتباه میکردم و اصلنم افتضاح نبود. خیلی مسیرم فرق کرد میدونی!! البته الان دیگه فرق نداره اون موقع چی شده گذشته!

تازه یادمه اون موقع که میخواستم شناسه لیلی لونا پاترو بگیرم کوییرل اولش بهم گفت باشه برو شناسه رو بردار نفر قبلی مدت هاست نبوده. ولی تا من پست معرفی شخصیتم رو زدم به طرز عجیبی لیلی قبلی که مدت هااا نبود، در سایت ظاهر شد و گویا تو هافل پستی هم زد، البته غیر رول! مسلما تو اون فرصت کوتاه وقتی برای رولیدن نداشته. کوییرل به من گفت که الان تو سایته و پستم زده دلم میسوزه بندازمش بیرون. نمیشه بیخیال شی؟ پست زده! این یعنی میخواد فعالیت کنه! منم گفتم به من چه میخواست زودتر بزنه!! تا دید یکی میخواد بگیرتش بهش خبر دادن بیاد پست بزنه! بندازش بیرون! و در نتیجه انداختنش بیرون و شناسه رو به من دادن. آیا این حرکت مساوی با این نیست که فعالیت در تالار خصوصی هم فعالیت تو ایفای نقش محسوب میشه؟ اگه اون لیلی قبل از پست من تو معرفی شخصیت پستشو ارسال میکرد هیچ وقت کوییرل لیلی رو به من نمیداد!

نقل قول:
عضویت در گروه های خصوصی نیاز به عضویت در ایفای نقش داره.

میشه بفرمایین در این صورت چرا به کارگاه نمایشنامه نویسی قانع نمیشیم و توی قوانین ورود به ایفای نقش ذکر کردیم اول باید کلاه گروهبندی برین و بعد از گروهبندی یه شخصیت انتخاب کنین و وارد ایفا شین؟

پس تغییرش بدین! بنویسین اگه میخواین عضو گروه چهارگانه بشین، باید گروهبندی بشین و بعد برین معرفی شخصیت. وگرنه مستقیما بعد از تایید در کارگاه میتونین برای ورود به ایفای نقش ولی بدون عضویت تو گروهای چهارگانه اقدام کنین.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۵ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با این اوصاف نصف بیشتر اعضای گروه ریونکلاو، اگر کسی درخواست نقششون رو بکنه، نقششون رو از دست میدن.

خود من که حدود 22 روز میشه که توی 'ایفای نقش' پستی نزدم و پستهام همه توی انجمن های خصوصی بودن، اگر تا هشت روز دیگه توی ایفای نقش پست نزنم، از ایفای نقش اخراج میشم و با توجه به اینکه عضو ایفای نقش نیستم، پس نمیتونم عضو محفل ققنوس و ریونکلاو باشم؛ و با توجه به این که عضو ریونکلاو نیستم، نمیتونم ناظر اونجا هم باشم... در یک کلام، خود من هم لب پرتگاه قرار دارم... اینطور نیست؟!

پ.ن: به آدرس تالار خصوصی ریونکلاو دقت کردین؟!

صفحه اصلی انجمن ها » ایفای نقش (Role Playing) » مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز » تالار خصوصی راونکلاو

این آدرس به تنهایی نشون دهنده ی اینه که تالار خصوصی ریونکلاو جزو انجمن های ایفای نقشه و وقتی کسی توی انجمنی از ایفای نقش پست بزنه، یعنی توی ایفای نقش پست زده.

ویرایش شده توسط گلرت گریندل والد در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۲:۱۰:۰۵

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۹ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
عضویت در گروه های خصوصی نیاز به عضویت در ایفای نقش داره. گروه های خصوصی حالا ممکنه که مرگخواران باشه ، محفل باشه یا راونکلاو. اینکه مشخص هست. در نتیجه اگر عضو ایفای نقش نباشی ، عضو گروه های خصوصی هم نمیشی.

من تمام پست هایی که در تالارهای خصوصی راونکلاو زده شده رو نخوندم ( چون نمیخوام خصوصی بودن گروه ها از بین بره) ولی با توجه به اینکه یک پست در تولد اعضای گروه و 3 پست در کنار شومینه زده شده ، حدس مطمئنی میزنم که هیچکدوم رول نبوده.

تا اینجا که مشکلی نداریم ، درسته ؟
حالا بهتون بگم که چرا این قانون گذاشته شده . قانون برای دو دلیل هست ، 1-اینکه ما نمیتونیم شخصیت ها رو بسته نگه داریم واسه کسی که از یک ماه عضویتش در ایفای نقش ، حتی یک پست ایفای نقشی هم نزده.
2-برای اینکه افراد شناسه نسازن و برن گروه های مختلف و اونجاها سرک بکشن و اگر میخوان این کارو بکنن ، مجبور باشن که رول بنویسن و از طریق رول نوشتن اون فرد ما متوجه دو شناسه بودنش بشیم.

حالا اگر با این قانون مشکل دارید ، با دلیل برید تو ویزنگاموت و بحث کنید در موردش تا شاید "مدیرهای ایفای نقش" که مسوول این کار هستن بهش رسیدگی کنن. تا جایی که قانون در حال حاضر وجود داره ، کسی که در ایفای نقش فعالیتی نداشته باشه به مدت 1 ماه ، اگر کسی درخواست شناسش رو بکنه ازش گرفته میشه. بر فرض اگر شما یه شناسه بگیرید ، هر ماه برید تو تاپیک گفتگو با ناظرین یه انجمن یه پست بزنید ، نشون دهنده این نیست که در ایفای نقش فعالیت داشتید.
اگر ایشون در همون راونکلاو یه رول پلی مینوشت ، صد در صد دسترسیش گرفته نمیشد چون من معتقد هستم که اعضای تازه وارد برای یاد گرفتن نوشتن باید از گروه های خصوصی شروع کنن.

مساله ای هم بگم که من ناراحت هستم که مجبور شدیم ایشون رو از ایفای نقش خارج کنیم و صد در صد اگر کسی درخواست شناسه ای که ایشون داشت رو نمیداد ، خارج نمیشدن و باز هم میگم ، خوشحال میشم که خودشون به ایفای نقش برگردن. ( لازم هست که ذکر کنم این تصمیم گیری رو سیریوس به من سپرد و من این تصمیم رو گرفتم ولی بهش گفتم که به ایشون پیام شخصی بزنه و توضیح بده). مطمئن باشید به محض اینکه بخوان برگردن ، بدون نیاز مراحل قبلی ، یکی از شناسه های گرفته نشده رو میتونن بردارن و به ایفای نقش برگردن.

یه مساله ای هم که مطرح شد ، من خودم هفته پیش این مساله رو مطرح کردم تو جمع مدیران و به همین دلیل هست که دسترسی کلاه گروه بندی به مدیر ایفای نقش افزایش پیدا کرده و دسترسی به تمام گروه های خصوصی و حتی منوی مدیریت رو داره. حالا نمیدونم منظور شما دسترسی بیشتر واسه کلاه بود یا نه.

اینم بگم که من از بحث کردن خوشحال میشم ، همین چند روز پیش یه تصمیمی گرفتم که تد ریموس لوپین و جیمز سیریوس پاتر قانعم کردن که اشتباه بودن . با این حال باز اگر فکر میکنید "قانون فعلی" اجرا نشده ، به بحث ادامه بدیم. در غیر این صورت واسه تغییر قانون یا بحث در مورد قانون فعلی لطفا به انجمن مربوطه برید که مستقیم با مدیران ایفای نقش صحبت کنید.

پیام زده شده در: ۰:۴۷ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
یعنی چی که فعالیت تو تالار خصوصی جزء فعالیت ایفای نقش حساب نمیشه؟ مگه غیر از اینه که با ورود به یکی از این چهارگروهه که ما دسترسی ایفای نقش خودمون رو میگیریم؟ پس چرا باید آدم حسابش نکنیم؟ چرا اینقد گروها و فعالیت درونش رو دست کم میگیرین؟ یکم بیشتر به گروهای چهارگانه بها بدین بابا. :|

نه نه من اصلا دعوا نداشتم. شما اشتباه برداشت کردی. بله! یکم با متانت بخون. خیلی هم لحن ملایمی داشت.

پیروی این حرفی که گلرت زد من لازم دونستم بیام یه چیزی رو بگم! البته اگه قرار نیست گروهای چهارگانه رو بوقم حساب نکنین.

این کلاه گروهبندی عزیز به گروهای چهارگانه دسترسی نداره! من خودم وقتی کلاه بودم و یه نفر ازم در مورد گرفتن شخصیتی که قبلا توی ایفای نقش بوده سوال میپرسید و میگفت میتونم این شخصیتو بگیرم یا نه به شدت به مشکل برمیخوردم!

چرا؟ چون ایشون به گروهای چهارگانه دسترسی ندارن و من نمیتونستم ببینم که این شخصیتی که یکی دیگه میخواد بگیرتش، تو این مدت فعالیتی توی گروهش داشته یا نه. گاهی اوقات از روی زمان آخرین ورود براحتی میشد فهمید طرف کجای کاره! اگه تاریخ آخرین ورودش بیشتر از یه ماه باشه خب معلومه تو تالارش هم فعالیت نداشته. اما در غیر این صورت، من هردفعه باید آویزون مدیر پیشین یعنی لودو بگمن میشدم که بیا شناسه فلانیو چک کن ببین تالار خصوصی فعالیت داشته یا نه!

و ملت منتظر رو بیش از پیش منتظر میذاشتم تا لودو لطف کنه بیاد چک کنه و خبرشو به من بده و منم برم خبرشو به اون دوست منتظرمون بدم! یعنی در این حد اضافه کاری! دانگ که جیب ملتو میزنه کم بود، بهای اضافه کاری رو هم پرداخت نمیکردین. حقوق درست حسابی نمیدین به آدم که! حتی کارمند دولت! کلاهم کارمند دولت بود دیگه. نبود؟

خلاصه که یه حرکتی بزنین! درسته که سیریوس خودش مدیره و به همه گروها دسترسی داره، اما وقتی با کلاه وارد میشه این دسترسیو نداره. اینه که من میگم به این کلاه دسترسی گروهای چهارگانه رو بدین تا بتونه سریع به تقاضای ملت مبنی بر گرفتن شخصیت یکی دیگه اقدام کنه و این چنین مشکلاتی پیش نیاد.

تازه میتونه دورادور فعالیت گروهارو هم زیر نظر داشته باشه و اگه حس کرد گروهی از کمبود عضو رنج میبره یه حرکت خیری در راستای افزایش جمعیت اون گروه انجام بده.

+ اگه میشه یکم سختگیریارو کمتر کنین! عضوی که دو ماه نشده عضو سایت شده ولی تو سایت مشاهده میشه رو اونم تو این فصل امتحانات شوت نکنین بیرون بره! گناه داره. شاید بعضیا نیاز به فرصت دارن تا با سایت آشنا شن و فعالیتشونو شروع کنن. بیایید این فرصت را از آن‌ها نگیریم. این لینکه رم که گلرت داد نمیشد باز کرد چون خصوصیه ولی اگه رول بوده و شوتش کردین من دیگه حرفی ندارم.

ویرایش: عه من این پست دومیه گلرتو ندیدم. خواستم بگم راست میگه!

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۵ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من یکم گیج شدم... شما این دوتا رو گفتید:

نقل قول:
1.گروه های خصوصی جزئی از ایفای نقش حساب نمیشن.

نقل قول:
2.همچنین هر فردی که بیشتر از یک ماه در انجمن ایفای نقش پست ارسال نکند از ایفای نقش اخراج خواهد شد.

بر طبق یک و دو، اگر گروه های خصوصی جزیی از ایفای نقش محسوب نمیشن، میشه بپرسم چرا برای عضو شدن توی گروه خصوصی ریونکلاو، عضویت در ایفای نقش لازمه؟! و بر طبق دومی شما گفتید که از ایفای نقش اخراج خواهد شد؛ ولی شما دسترسیش به تالار خصوصی که طبق گفته ی شما از ایفای نقش جداست رو هم ازش گرفتید!

نقل قول:
3.اگر هم میشدن ، پست ایفای نقشی ازشون دیده نشده.

بر طبق 2، باید شخص پست ارسال کرده باشد و حرفی از پست ایفای نقشی یا غیر ایفای نقشی به چشم نمیخوره؛ ولی توی 3، شما واژه ی پست رو به پست های ایفای نقشی مانند رول و امثالهم محدود کردید که توی منطقی که ما میخونیم، به این میگین سفسطه! (البته عذر میخوام ولی ما هرجا که مثل اینجا Ǝx (جزء) رو برابر x (کُل) قرار بدن، به این کار سفسطه میگیم)

با تمام این حرف ها،

a. اگر تالار خصوصی ریونکلاو جزو ایفای نقش حساب میشه، پس با توجه به پست دیروز دومینیک ویزلی، دسترسی ایشون نباید گرفته میشده.

b. اگر تالار خصوصی ریونکلاو جزو ایفای نقش محسوب نمیشه، با توجه به 2 و اینکه تنها قراره از ایفای نقش اخراج بشه، پس نباید دسترسیش از تالار خصوصی ریونکلاو گرفته بشه!

ارادتمند شما،
گلرت گریندل والد

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.