هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
پیام زده شده در: ۴:۴۳ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
سلام

من بانو مورگانا لى فاى رو به دوئل دعوت مى کنم.

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
روونا

شجاعت شما رو تحسین می کنیم و این که از رو نرفتین رو بسیار زیبا می دونیم!
خوشبختانه دوشیزه دلاکور پذیرفتند.

سوژه دوئل روونا ریونکلاو و فلور دلاکور: وفاداری!

توضیح: این وفاداری می تونه نسبت به هر چیزی باشه. یک شخص، یک گروه، یک شهر، یک جسم، یک مکان و یا یک رسم و سنت!

شما برای ارسال پست ها در باشگاه دوئل ده روز فرصت دارید. یعنی تا دوازده شب سی ام دی ماه.

جان سالم به در ببرید.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
بد شد که رد شد! اما دوشواری نداره! من از رو نمی رم که! اومدم اینجا مادموازل دلاکور رو به دوئل دعوت کنم!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
اهم... سلامی آبی خدمت همه بینندگان گل تو خ... نه... ینی چیزه... سلام!

از همین تریبون، لیلی لونا پاتر سابق و دومینیک ویزلی حال حاضر رو به دوئل دعوت می کنم!

متاسفانه درخواست دوئل رد شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۸:۵۱:۰۳

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
سوژه دوئل لیلی پاتر و جیمز پاتر: سرنوشت دگرگون!

توضیح: شما ظاهرا در زندگی مشترک دارای اختلافاتی هستین. ما داوران وارد شور شدیم و تصمیم گرفتیم سوژه ای انتخاب کنیم که به اختلافات شما دامن بزنه! سوژه ای که در اون شما با شخص یا جانور جادویی و یا حتی ماگل(مشنگ) دیگری ازدواج کرده باشین. در یک پست تکی با سبک آزاد درباره یک ساعت یا یک روز و یا هر محدوده زمانی که مایلین از این ازدواج بنویسید. سرنوشت خود را دگرگون کنید!

(با دست های خود گور خود را کندیم!)

برای زدن پست در باشگاه دوئل یک هفته فرصت دارید ولی نمی دونیم چرا حسی به ما می گه فردا پست های هر دوی شما رو اینجا خواهیم دید! به هر حال یک هفته فرصت دارید. فراموش نکنید پست ها رو در باشگاه دوئل ارسال کنید، نه اینجا.

جان سالم به در ببرید!

ویرایش: مهلت این دوئل تا شنبه بیست و هفتم دی ماه (ساعت دوازده شب) تمدید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۰:۴۸:۵۸

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

لیلی پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۵ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
به دلیل بی‌توجهی‌های روزافزون و گیر دادن‌های فراوون، من دیگه گیس ندارم دستِ این شوهرم بدم! مرگ یه بار شیونم یه بار!

من جیمز پاتر رو به دوئل دعوت می‌کنم!

پ.ن: لطفا تو مسائل خانوادگی ما دخالت نکنید!

و آن هنگام که انتظارش را ندارید؛ یهویی می‌شه!

ماجراهای خانواده پاتر

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
پدر کله زخمی...چهار چشم بزرگ!

اعتراف کردی جنبه نداری و انتظار داشتی درخواست دوئلت مورد قبول واقع بشه؟!

همونطور که می دونین پست های دوئل پست هایی هستن که باید کمی روشون وقت گذاشته بشه. سیوروس دارای مقادیری مشغله ذهنی هستن و نمی تونن دوئل کنن! لطفا به خانه برگردید و به تربیت فرزندانتون بپردازید...اولی که چندان جالب از آب در نیومد!

ملت جادوگر!

توجه داشته باشید که پست های دوئلتون قرار نیست درباره دوئل باشه. یعنی لازم نیست یک دوئل(جنگ دو نفر) رو توضیح بدین. شما یک پست تکی درباره سوژه می زنین. مثلا فرض کنیم سوژه جیمز پاتره. شما می تونین مرگ فجیع جیمز پاتر رو برای ما در یک پست تکی بنویسین. لزومی هم نداره به کتاب وفادار بمونین. راحت باشین!
مهلت دوئل در حالت عادی یک هفته اس. ولی می تونین همون اول درخواست مهلت بیشتری کنین.
اگه سوال دیگه ای داشتین همین جا یا در پیام شخصی با ابهت ما مطرح کنین.

پیام زده شده در: ۲:۳۳ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
سال هاست که هر موقع با لیلی دعوام میشه تو خونه ، اون مساله اینکه سوروس رو ول کرده تا با من باشه رو مطرح میکنه. من از این قضیه خسته شدم و میخوام که این داستان رو به پایان برسونم.

در نتیجه ، مو چربی معجون ساز دپرس هاگوارتز ( سوروس اسنیپ) رو به دوئل دعوت میکنم.

--
نقل قول:
7-جنبه باخت داشته باشید! (شما ممکنه یه عضو قدیمی و با سابقه باشین و به یه تازه وارد بی تجربه ببازین. یک پست، ملاک خوب یا بد نوشتن شما نیست. اگه واقعا قدرت تحمل این موضوع رو ندارین از وارد شدن خودداری کنین. دو داور جدید از بین اشخاصی انتخاب شدن که خوب بنویسن، توانایی نوشتن به هر دو سبک طنز و جدی رو داشته باشن. قدرت تشخیص نوشته خوب و بد رو از هم داشته باشن و ضمنا مشکل شخصی با کسی نداشته باشن.)

من جنبه باخت ندارم ، اگر باختم تمام سایت رو به جزایر بالاک میفرستم.

پیام زده شده در: ۱:۵۰ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
جامعه جادویی!

آیا می خواهید انتقام بگیرید؟
آیا قصد دارید شعله های خشم و نفرتتان را به روشی منطقی و عادلانه و البته جادویی خاموش کنید؟
آیا به این نتیجه رسیده اید که دنیای جادویی یا جای شماست یا جای او؟
آیامی خواهید سربه نیستش کنید؟
آیا مایلید قدرتتان را به رخ کسانی که شما را به سخره میگیرند بکشید؟

در صورتیکه جواب شما به هر یک از سوالات بالا مثبت است بدون تامل و تردیداو را به دوئل دعوت کنید!

-----------------------------------
قصد داریم باشگاه دوئل را به مکانی مناسب برای مبارزات تن به تن جادوگران تبدیل کنیم.

شما جادوگران و ساحره های خشمگین و انتقامجو متعلق به هر دسته و گروهی که باشید می توانید با ذکر دلیل یا بدون دلیل، با زدن یک پست در این تاپیک او را به دوئل دعوت کنید.
پس از دعوت شما به جادوگر، ساحره یا موجود جادویی مورد نظرتان اطلاع داده خواهد شد که دعوتتان را در مدت مقرر رد یا قبول کند. در صورت سپری شدن مهلت مقرر و جواب ندادن طرف مقابل، دوئل منتفی اعلام می شود.
در صورت قبول کردن فرد دعوت شده، سوژه مشترکی توسط داوران برای هر دو طرف در نظر گرفته خواهد شد. دو جادوگر در مهلت مشخص شده پستهای دوئل خود را به هر سبکی که مایل باشند ارسال خواهند کرد. داوران با درنظر گرفتن همه شرایط پست ها را بررسی وامتیاز دهی خواهند کرد و در نهایت برنده دوئل مشخص خواهد شد.

توضیحات:

1-هیچ محدودیتی برای دعوت وجود ندارد ولی بهتر است که برای جذاب تر شدن دوئل سعی کنید که طرف مقابل تقریبا هم سطح و هم سبک شما باشد.
2-این یک رقابت رول نویسی خواهد بود.بنابراین قدرت و مهارت شخصیتهای کتاب در نظر گرفته نمی شود و حتی ضعیف ترین جادوگران میتوانند از جادوگران بزرگ و قدرتمند دعوت کنند.
3-داورهای دوئل لرد ولدمورت و هکتور دگورث گرنجر و وینسنت کراب هستند.
این داورها غیر قابل تعویض می باشند. برای همین اگه کوچکترین شک و شبهه ای نسبت به قدرت قضاوت و تشخیصشان دارید از شرکت در دوئل ها جدا خودداری کنید.
4-به دلیل مشغله زیاد و مشکلات پیدا کردن داور، از دعوت کردن داورها به دوئل خودداری کنید!
5-هیچ اعتراضی در مورد امتیازات و نتایج مورد قبول واقع نخواهد شد. چون ملاک و معیار قضاوت، فقط و فقط سلیقه داورهاست.( و از سلیقه کسی نمی شه ایراد گرفت!)
6-حضور هر سه داور در همه دوئل ها الزامی نیست. در صورتی که مشکلی برای یکی از داور ها پیش بیاید دو داور دیگه دوئل را داوری خواهند کرد.
7-جنبه باخت داشته باشید! (شما ممکنه یه عضو قدیمی و با سابقه باشین و به یه تازه وارد بی تجربه ببازین. یک پست، ملاک خوب یا بد نوشتن شما نیست. اگه واقعا قدرت تحمل این موضوع رو ندارین از وارد شدن خودداری کنین. دو داور جدید از بین اشخاصی انتخاب شدن که خوب بنویسن، توانایی نوشتن به هر دو سبک طنز و جدی رو داشته باشن. قدرت تشخیص نوشته خوب و بد رو از هم داشته باشن و ضمنا مشکل شخصی با کسی نداشته باشن.)
8- پست ها رو در مدت زمان مشخص شده بزنین. تاخیر، حتی اگه یک ثانیه باشه هم باعث باخت شما می شه.
9- امکان حذف و ویرایش پست ها رو در مهلت قانونی دوئل و مهلت حذف و ویرایش خودتون دارین.
10- در صورت بی ربط بودن پست ها به سوژه، اگه کاملا بی ربط باشه، با توافق سه داور هیچ امتیازی به پست تعلق نمی گیره. اگه بصورت جزئی بی ربط باشه، هر داوری به تشخیص خودش می تونه یک چهارم کل امتیاز(هفت و نیم امتیاز) رو از امتیاز خودش کسر کنه.

نترسید...یکبار برای همیشه...او را به دوئل دعوت کنید!

--------------------------

جادوگران،ساحره ها،موجودات جادویی و حتی ماگل های محترم! لطفا درخواست های دوئل خود را فقط در این تاپیک مطرح کنید.

در صورتی که طرف مقابل دعوت شما را قبول کند، بعد از تعیین سوژه به باشگاه دوئل ارجاع داده خواهید شد.

جان سالم به در ببرید!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۶ ۲۲:۴۵:۵۵

Re: دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
پیام زده شده در: ۱:۲۳ شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
ویکتور عزیز، باشگاه دوئل تعطیله.

دلیل قفل نشدنش اینه که مورگانا قبل از تعطیل شدن باشگاه گفتن مایلن دوئل کنن.منم اینجا رو باز کردم که هر کی تمایل داره اعلام کنه که به مورگانا اطلاع بدیم.ولی دیگه دوئل جدیدی انجام نمیشه.

موفق باشید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.