هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
سابقه ارباب! سابقه!

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
کتاب ها رو بیخیال ارباب! ما چند ده ساله زیر سایه شماییم! حالیانکه دامبلدور هر چند صباح یک بار عوض میشه هی هی!

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
بازگشت به زیر سایه ارباب!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
لادیسلاو زاموژسلی: گریمجو جیگرجاگواز! ارباب!

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
از هیچ راهی ارباب!

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
بیاریمش زیر سایه شما ارباب! خود به خود به سیاهی گرویده نابود میشه!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
همون رفتار قبلی رو ارباب!

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
طی فرایند تکامل حذف شدن ارباب!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
اینا رو بیخیال!
ارباب!

وندلین وندلین وندلین

واقعا چیزی یادمون نمیاد...بذارین یه جور دیگه فکر کنیم.

خانم شگفت انگیز بانو شگفت انگیز شگفت انگیز

نه...واقعا فایده ای نداره. شما مطمئنین ما همدیگه رو می شناسیم؟ تنها چیزی که با دیدن شناسه شما در ذهن ما چرخ می زنه یک وسیله دکمه دار مشنگیه! یه موقعی مرگخواری داشتیم که با همون وسیله دکمه دار فعالیت می کرد و تحسین همگان را بر می انگیخت. کفش های زرد زنبوری هم به پا داشت...اوه...چقد حرف زدیم. بفرمایین داخل بقیه شو اونجا می گیم!

البته که تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ ۲۳:۰۸:۳۵
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۰:۱۹

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

نارسیسا مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
از جهنم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!

با زبان خوش---> سابقه نداریم!

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
خب... تفاوت از زمین تا آسمون وجود داره. برای مثال:
دامبلدور شخصیتی بسی خنده دار، داره و به مزخرفاتی همچون سخت کوشی، ایثار و مشنگ ها علاقه داره در حالی که ارباب به امور حقیقی زندگی، یعنی قدرت، اصالت و غرور اهمیت می دن.
دیگه اینکه:
اسم دامبلدور به عنوان یک رهبر و مدیر به هیچ وجه سنگینی و وقار نداره و آدم به یاد دامبول و دیمبول و دیشدیری دیدی و اینجور مسائل می افته. اما اسم ارباب سنگینی و جذبه ی خاصی داره: لرد ولدمورت!

حالا اهداف رو که به طور دقیق نمیشه بیان کرد اما می تونم بگم برای رسیدن به پیشرفت و افکار سیاهی که دارم بهترین انتخابه.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
هاگرید: پشمک شکلاتی حاج روبیوس!

چه طور می شه؟؟چه طور یه کسر با مخرج منفی از زیر رادیکال با فرجه ی 63 خارج میشه؟ چه طور میشه آب اقیانوس رو با یه فنجون خالی کرد؟؟
غیرممکن هرگز ممکن نمیشه!

فوت کردن!

نجینی جان که خودشون خبر داشتن. دیگه به هرحال من یه پسر دارم و... هیچی دیگه!

اتفاق؟ کدوم اتفاق؟؟ آه!
منظورتون خوشتیپی بیش از حد ایشونه؟؟ دیگه... دارندگی و برازندگیه!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
کف شوی چرخشی پلیندور، پشمک وانیلی حاج آلبوس
دیگه به هرحال ایام عیده و استفاده ها زیاد!

منتظر بودم یک رول دیگه بزنین و بعد تصمیم بگیرم. ولی مهم نیست. الان هم تردیدی ندارم.
خیلی کم پیش میاد که عضوی رو با یک پست(اونم پست تکی) تایید کنم. ولی بعضی از اعضا به همین سرعت می تونن آدمو قانع کنن که مفید خواهند بود. اخلاق و رفتار و برخورد هم تاثیر زیادی داره.
نجینی هم داره درباره پسرتون فکر می کنه.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۱ ۱۷:۴۳:۵۱

پاسخ به: بانوی کتابدار به لرد سیاه مي پيوندد(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۰۵ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین

متاسفانه،شایدم خوشبختانه خیر!

دامبلدور شخصیتی بود که اعتقاد داشت،هدف وسیله رو توجیح نمیکنه.و یه سری اعتقادات خاص.
اما لرد رسیدن به هدفش براش خیلی مهم بود به طوری که کلیه قوانین رو زیر پا میگذاشت( مثلا استفاده از طلسم ممنوعه ).و به هیچ اصولی پایبند نبود.

هدف اولم خدمت به ارتش سیاهی و شخص لرد ولدمورت است.

البته استفاده از کتابخانه و کتاب های کمیاب لرد نیز از اهداف ماست!

فلورانسو:آشپز زندانی!

به روش های مختلفی مثل گدایی،گل فروشی سر چهار راه هاگزمید،دستفروشی،جیب بری،دزدی
و هزاران عمل خلاف قانون دیگر.

برای اطلاع بیشتر میتوانید به کتاب" ویزلی ها،تهدیدی برای جامعه جادوگری "مراجعه کنید.

والا اینا خودشون نابود هستن،نیاز نیست ما کاری کنیم!

اما باز هم برای اطلاع بیشتر به کتاب" روش های کشتار محفلیون " نوشته پرفسور ولدمورت مراجعه کنید

در صورتی که ایشان با صدای فیس فیس،مزاحم مطالعه ما نشوند ما کاری به کارشان نداریم!

البته من همیشه دوست داشتم یه کیف پوست مار داشته باشم!!

باید بگم که بنده سال ها در این زمینه تحقیق کردم،و بالاخره تونستم جواب این سوالو توی یه کتاب پیدا کنم.

اما از اونجایی که ما عادت نداریم مطالب دیگران رو به نام خودمون ثبت کنیم شمارو به خوندن کتاب" بینی ولدمورت،پرسش قرن " توصیه میکنیم!

حتما انتظار دارید که شمارو به کتاب" هزار و یک کاربرد ریش " ارجاع بدم.اما باید بگم که چنین کتابی تاکنون نوشته نشده.

پس برای اطلاع آیندگان اندکی از کاربرد ریش را مینویسیم.باشد که بر ما خرده نگیرند.

1.استفاده از ریش به عنوان کاموا برای بافت شال گردن.!
2.تولید موی مصنوعی از ریش ( از ریش دامبلدور میتوان حداقل،100گلاه گیس ساخت! )
3.ساخت جارو،کفشو و بخار شو!
4.استفاده در صحافی کتاب!
5.استفاده از آن به عنوان محیط کشت میکروب در آزمایشگاه.!
6.پرورش شپش!

تایید شد.
کتابخانه سیاه در اختیار شماست.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۷:۱۱:۵۶
ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۷:۱۴:۱۲
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۱۵:۵۶:۱۷

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳

لاکرتیا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین

والا ما یه زمانی با شناسه قبلیمون عضو محفلیا بودیم...البته اون موقع جوون بودیم و جاهل اما الان راه درست رو پیدا کردیم.

دامبلدور فقط بلد بود از خودش قمپذ(یا یچیزی تو این مایه ها)در کنه ولی ارباب مرد عمل بود...همینطور در سلامت کامل عقلی به سر میبرند اربابمان.

نابود کردن مشنگ ها...البته فقط زیر سایه ارباب!

مالی ویزلی:گردالو

هه!سیر شدن؟ویزلی ها سیری ناپذیرند!

همین که سردستشون نابود شه کار تمومه!

رفتار خوب!اذیتش نمیکنم و خودم شخصا میشم پیشی خونگیش!

هر اتفاقی هم افتاده باشه به خودشون مربوط میشه...اصلا من رو سننه!بعدشم یه قهرمان همه جوره یه قهرمانه...چه با مو و چه بی مو...چه با دماغ و چه بی دماغ!

از اونجایی که الان نزدیک عید و خونه تکونی...بهترین کار تمیز کردن دیوار،زمین و...هستش!

ما گربه دوست داریم! تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ ۱:۴۵:۲۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳

اورین بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
از ارزشی ها متنفرم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
ارباب بازم منم
درخواست مرگخواریت دارم

درخواست شما در حالت عادی رد می شه. چون فعالیتتون کم و منحصر به انجمن اسلیترینه. این کافی نیست. شما باید در ایفای نقش عمومی و خارج از تالار فعالیت کنین تا هم با میزان و شکل فعالیت و کیفیت نوشته هاتون آشنا بشیم و هم با طرز برخوردتون با دیگران. برای عضویت در گروه همه اینا مهم هستن.

درخواست شما رو یک هفته نگه می دارم. طی این یک هفته خارج از تالار اسلیترین پست بزنین. توجه داشته باشین که پست ایفای نقش باشه. نه تاپیک ارتباط با ناظر و صحبت و گفتگو و عضویت. کیفیت نوشته هاتون چیزیه که من می تونم کمکتون کنم بهترش کنین. ولی میزان و شکل فعالیتتون به خودتون بستگی داره.
پست هاتون رو می خونم و نکته های لازم رو بهتون می گم.

یک هفته بعد جواب این درخواستتون رو می دم.

ویرایش بعدی:یک روز بعد از درخواستتون، در دو پیام شخصی، نکته های لازم رو بهتون گفتم. یکی قبل از ارسال تنها پستی که در این مدت زدین و یکی بعدش...ولی اقدام دیگه ای از شما ندیدم.

تایید نشد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ ۰:۵۰:۰۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۶ ۱:۱۳:۴۱

دوباره اومدم جلو چوبدستی به دست/سه سوته میکشمت پس از من بترس

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

ولبورگا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
از Thran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
در یک کلام «خیر»

از دیدگاه من دامبلدور از تیره افرادی که مصرف کننده قدرت و دانش و نه چشمه ی به وجود آورنده .فلذا با وجود سال ها تجربه و کسب دانش هدف هایی واضح و مشخص برای خود و ماهیتش نداره . اما لرد سیاه ذاتا منشا قدرت محسوب میشه و با دانش اهدافی بلند مدت واضح و برنامه ریزی شده دارد. الگوی خوبی برای تقابل دو صفت هستند.

قدرتمند ترین و مشهور ترین بانوی اصیل زاده باشم.

من اهل بی احترامی به دیگران نیستم حتی اگر محفلی باشه ، چرا که در شان من نیست با این حال اگر منظور این نباشد ، دوست دارم به تانکس لقب (ویسب) بدهم. به معنی آتش مرداب. یک آتش گندیده . از نوادگان بلک که خونش حیف شد !

بهتر این کار را انجام ندهند ؛ به جای آن وقت و انرژی را صرف جلوگیری از زاد و ولد بیشترشان بکند. به علاوه یکی دوتا شون هم از گرسنگی بمیرن بهتر میشه.

از بین بردن اعتقاد و باورهایشان ، بهتر با ایجاد اختلاف انها را به جان هم بی اندازید تا خود درگیر بشن.اما اگر شخصا بخواهم عمل کنم یک کلام « آواداکادورا»

هووم...مورد احترام . ولی ابهامات زیادی در موردش هست که اگر ازش سر در نیارم ترجیح میدهم فاصله ام را باهاش حفظ کنم.

احتمالا ایشان زیادی تنش اعصاب داشتند. یا حتی ممکنه این نوعی چهره سازی توسط خود ایشان برای متمایز کردنش باشه. شاید هم نزدیکی زیاد ایشان به مار ها باعث شده که شبیه کار بشه.

برای فرم عضویت به مرگ خواری سوال سبکی بود. (این را می گذارم پای شوخی) . با این حال می توان از موی دامبلدور برای معجون تغییر شکل استفاده کرد . یا برای تهییه ی معجون بسنته ، یا حتی مکمل غذای اژدهای گوتل.

کاش قبل از پر کردن فرم، جواب درخواست قبلی رو می خوندین.
شما هم هنوز پست ایفای نقش ندارین. ملاک تصمیم گیری من فعالیت ایفای نقش شماست و شما تازه تایید شدین. پست کارگاه نمایشنامه نویسیتون رو خوندم. خوب بود. ولی مهم فعالیت ایفای نقش شماست.
تا جایی که دیدم جدی می نویسین. از ایراد گرفتنتون از سوال آخر هم مشخصه. در این سایت جدی نویس هم داریم. تاپیک ها و سوژه های جدی هم داریم. ولی تعدادشون نسبت به طنز خیلی کمتره. پایه و اساس ایفای نقش سایت طنزه.
با وجود این کسایی که فقط جدی می نویسن هم می تونن فعالیت کنن. ولی مطمئنا کمی محدود می شن.

اول فعالیتتونو شروع کنین. بعدا اگه خواستین عضو گروه بشین کافیه درخواست بدین. لازم نیست مجددا فرم پر کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ ۱۶:۵۹:۲۹

*Gizantel*

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

دروئلا روزیه old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۵ پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۴۶ پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
-هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
بنده به شخص اولین بارمه جایی عضو می شم و تا حالا داشتم آمادگی برای مرگخوار شدن پیدا میکردم.
اولا شما به چه جرعتی ارباب رو با اون یارو مشنگ دوست مقایسه میکنین بعدشم معلومه که. ارباب به خوبی میدونه که باید مشنگا رو نابود کرد اما دابلی دور هی زرت وزرت از اونا دفاع میکنه.
مشنگ کشی هر چه بیشتر!!!!!!!!!!!
4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
لقب اصلا مهم نیست فقط باید بکشی .اونا لیاقت لقب رو از سوی من ندارن.
مگه ویزلی ها سیرم میشن اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من همینکه ارباب رو ببینن خودشون میمیرن.
راستش من یکم از مارا میترسم اما جناب نجینی سرور ماست . هر جوری که ایشون بخوان باهاشون رفتار میشه
راستش دلایلی که لرد سیاه دارن برای مغز کوچیک ما قابل درک نیست بنابراین زیاد در این مورد نمیحرفم . شاید اشتباه باشه و ارباب ناراحت شن.
9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید0
پیچیدن دور گردن مشنگا خیلی خوبه.

دروئلای عزیز

شما پست ایفای نقش ندارین. ملاک تایید در گروه، کیفیت و میزان فعالیت شما در ایفای نقشه. نزدیک دو ماهه وارد ایفای نقش شدین و هنوز فعالیتتونو شروع نکردین.
در این شرایط نمی تونم تصمیم بگیرم. ولی توصیه من اینه که برای عضویت عجله نکنین. فعالیت ایفای نقشتونو شروع کنین. تجربه کسب کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ ۱۸:۲۳:۴۲

فقط اصیلزادگان دارای قدرتند

پیام زده شده در: ۱:۵۳ پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
ابر استاتیک دو عالم ابر دینامیک دو عالم ابر ارتعاشات دو عالم سرورم..

بلاتریکستون رو عفو کنید . در تمام این مدت، پیگیر تمام مواردی بودم که با گذاشتن یک ابر برسرشون، شما رو با برازنده ترین صفات خطاب قرار بدم. تشخیص دادم که بگم خواهش میکنم که اجازه بدید همانند گذشته، خدمتگذار شما و مادری مناسب برای سربازان ارتش سیاهی، بلالردیا های کوچک باشم.

این رو هم به عنوان پیشکش از من بپذیرید سرورم.
شب به شر و بدبختی .

تصویر کوچک شده

سوهان روح!
مایه شرو بدبختی!
یک دلیل!...فقط دنبال یک دلیل می گردیم برای اینکه اجازه بدیم بهمون نزدیک تر بشی...ولی پیدا نمی کنیم!
اینجا وایسادی موهات داره می ره تو چشمان مبارکمون.

یه رودولف داریم که به اندازه تو...نه!...کمی کمتر از تو مایه عذاب ماست. شاید تو از پسش بر بیای!
بیا...بیا...عدس پلویی درست کن دور هم بخوریم!

تایید که شده بود...مجددا تاکید شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۲:۴۵:۴۲

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین

والا حدود یک یا دو سال پیش این رفیقای نا باب گولمون زدن بردنمون محفل! ولی الان به راه راست هدایت شدم با اجازه ی ارباب میخوام مرگخوار بشم.

لرد بینهایت با جذبه و خفنه! ولی دامبل چی؟ همش نصیحت در مورد عشق و مشنگ ها و از این چیزای آبکی.

بیشتر هماهنگ شدن با ایفا و همینطور بالاتر رفتن سطح رول هام که مطمئنم زیر سایه ی ارباب محقق میشه.

لقب؟ من اصلا اهل این حرفا نیستم! فقط دلم میخواد بکشم و شکنجه کنم ( خوب تا حالا انجام ندادم از اینکارا دوست دارم یه بار انجام بدم )

والا اونموقع که من عضو بودم دامبل دستور میداد بریم از این قصابی ها و اینجور جاها باقی مونده های گوشت و پیاز و این چیزاشون رو جمع کنیم بیاریم که مالی باهاشون سوپ درست کنه. از گزینه ها و راهکار های جدیدشون خبری ندارم.

در این مورد چندین گزینه وجود داره البته! یک نمونش اینه که انقدر برعکس تو هوا نگهش داریم تا جونش از حلقومش بزنه بیرون! یک نمونش هم اینه که بندازیمشون توی یک اتاق گرد و بگیم برو یک گوشه بشین.

والا من به مار ها علاقه ی فوق العاده شدیدی دارم چون میشه ازشون تو معجون سازی.... یعنی چیزه چون کلا موجودات ناز و نرمی هستن و خیلی هم ظریفن.

هیچ اتفاقی نیفته موها و بینی ارباب سرجاشون بودند هستند و خواهند بود، فقط دیدنشون چشم بصیرت میخواد که ما نداریم.

استفاده به عنوان انواع پیراهن، شلوارک، کت و شلوار، شال گردن و....

یه معجون ساز دیگه؟! همینو کم داشتیم!

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۹ ۲۲:۱۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

آلکتو کروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۰ شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۳۹ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
خب راستش من تو هیچ محفلی یا توی گروه مرگخوارا عضو نبودم!!

دامبلی(!!!!)تا میتونه از مشنگا دفاع میکنه هی میکوبه تو سر جادوگرا!!
ولی ارباب میدونن که جای گاه مشنگا پایین تر از جادوگراس:)

زیر سایه ی ارباب تمام مشنگ های پررو رو نابود کنم:|

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید
مودی نصفه ای(یک لنگه پا و یک دونه چشم!!!)

به صورت افراد ناشناس گدایی کنن خخخخخ یا دستشویی بشورن خخخخخخخخ

اگه دامبلی بالا سرشون نباشه خودشون خود به خودی نابودن:|

شخصا احترام زیادی قائلم

موهای مبارکشان را به دلیل مد روز از ته تراشیده اند
و بینی مبارکشان را هم چون نیازی به عینک نداشتن و تنفس هم بدون بینی کافیه برداشتن.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید
1-پز دادن(که آره ریش من از ریش شما بلند تره!!)
2[b]-به عنوان طناب(مثلا نجات دادن ماگلها از آب:|)
3[b]-به عنوان بادبزن خخخخخخخخخخ

[/b][/b]

الکتوی عزیز
خوش اومدین.

شما هنوز فعالیت ایفای نقش ندارین. یک پست ایفای نقش در تالار اسلیترین زده بودین که خودتون هم آخرش گفته بودین که از شخصیت های کتاب استفاده کردین. عضویت در گروه ها احتیاج به کمی تجربه داره.باید با جو سایت آشنا بشین. با حال و هوای ایفای نقش. با اعضای سایت و نقش هاشون. اینا موقع نوشتن خیلی بهتون کمک می کنن.
هنوز خیلی زوده. برای عضویت عجله نکنین. فعالیت ایفای نقشتونو شروع کنین. سوژه های ادامه دار رو ادامه بدین تا کم کم متوجه اشکالات و کم و کاستیاتون بشین. بعد اگه خواستین می تونین مرگخوار بشین.
اگه مجددا قصد درخواست دادن داشتین، لازم نیست فرم رو دوباره پر کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۸ ۱۸:۳۹:۰۶

× اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...×
×بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...×
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.