هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اعضاي سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

دومینیک ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۷ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خب اول از همه بگم این خیلی تاپیک باحالیه...
البته همه تاپیک های جادوگران باحالن:دی
بگذریم....
من فاطمه ام بیشتر دوس دارم فاطی صدام کنن..
13 سالمه...شغل خاصی هم ندارم(همون دانش آموز)...
تو تهران زندگی می کنم...
اینم بگم از اون گودزیلاهای دهه هشتادیم...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳

مالی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۶ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین

اسم و نام فامیل:سپيده همين کافيه.
شهر محل تولد :تهران
محل زندگی:تهران
شغل :بيکار (البته دانش اموز)
تحصیلات :فعلا هشتم
نحوه آشنایی با هری پاتر و میزان علاقه:دوستام مي شه فت علاقه ي زياد
علاقه های شخصی خودتون :سوسک(روان پريش هم خودتي)

ویرایش شده توسط مالی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ۱۹:۵۹:۱۰

چهار چيز است كه قابل بازيابي نيست :
سنگ پس از پرتاب شدن
سخن پساز گفته شدن
فرصت پس از از دست رفتن
و زمان پس از سپري شدن

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

مایکل کرنر old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۵ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۵۴ پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴
از همونجایی که ممد نی انداخت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 182
آفلاین
خب سلام و درود بر ملت و امت جادوگران و اینا
من ادموند پونسی ام. البته واقعن نیستم، حبیبم :دی منتها ادموند پونسی بودن رو ترجیح می دم، از قضا ادموند خیلی خفن تر از حبیب تشریف داره و اینا
و خب 17 سالمه(16 و خرده ای ولی تعارف که نداریم) و متولد 26 مرداد 77 ام، ینی 17 آگوست 1998.
و دیگه اینکه داستان می نویسم. اولا با یکی دو تا داستان یانگ ادالت شروع کردم و بعد ریختم رو سر فانتزی-هارور و الان هم سای فای می نویسم، هم وحشت، هم فانتزی و یه پروژه ی اپیک هم هس که خب احتمالا هویجوری هست و نوشته نمی شه :دی
خب شاعر نیستم(و این جمله هم همیشه بعدش گفتم که هیچوقت ادعاش رو هم نداشتم :D )اما شعر هم می گم. البته می گفتم، حالا بعد دوسال یکی دو هفته پیش دوباره یه استارتی زدم و اینا. و یه شعر پساآخرالزمانی و یکی دو تا سپید و چن تا غزل گفتم.
و ترجمه... :دی والا قرار بود برم یه کراس اوور از پرسی جکسون رو ترجمه کنم، لامصب انگار طلسم شده بود :دی عاقا با هزار مکافات از تحریم های پدر و مادر گذشتیم و یواشکی اومدیم پای پی سی که بدقولی نباشه و اینا. تا عید پارسال تموم کرده بودم که انگار یهویی زندگی دید خیلی بهم خوش می گذره، خواست یه کم حرومم کنه. هیچی دیگه پی سی و هاردم سوختن :/ بعدش قرار بود تا مرداد تموم کنم که استعفا دادم و کلن قضیه منتفی شد. اما خب الان دوباره قراره شروع کنم ترجمه رو و این بار کوتاه تر می گیرم و اینا :دی
اممم... عاها. جادوگران. خب من بچه ی فانتزی فنزم. دو سال و نیمه ریختم رو فانتزی. فانتزی فنز که خب یه دور پوکید و ترکوندنش، رفتیم با یه ملتی تو هارور فنز که زیرشاخه ی فانتزی فنز بود. خلاصه اونم ترکید :دی بعد من رفتم افسانه ها و اینا، که دیدیم پارسال پاییز دسته جمعی مدیرا زدن ترکوندنش که یه دونه نو بسازن :دی تا اونا افسانه های جدید رو بسازن، خبر رسید که فانتزی فنز جدید ساخته شد و اینا، اما خب بچه های اکیپ فانتزی فنز قبلیمون رفته بودن و قهر کردن که چرا اون انجمن قبلی رو ترکوندین و ما این فف جدید رو نمی خوایم و هیچی دیه :دی تو فانتزی فنز که بودم، اسم جادوگران چن باری به چشمم خورد و اینا(البته تفکرم افسانه ها و دوران اژدها هم لینکش کرده بودن) و وقتی که پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم نمایشگاه کتاب، دیدیم قراره دوباره فانتزی فنز رو(این بار برای ابد)بپوکونن و ما و ملتی دگر بریزیم تو سایتی دگر :دی
الانم اون سایت دگره باز شده و افتتاح می شه به زودی. و عاها، تو اون فاصله ی بین سایت دگر و ترکیدن فف فور اِوِر، فنزین بودم و البته تو دوران و ایسفا و افسانه ها هم می پلکیدم :دی البته فعالیتم تو دوران به سه چهار تا پست بیشتر نرسید، زدم بیرون. اخیراً هم با بکس ایسفا کلن ترکیدیم و منو بنا به دلیلی احمقانه بن کردن حتی و منم اتوماتیک زدم بیرون :دی و امشب رفته بودم افسانه ها دیدم اونم الان بستن :دی قراره دوباره بیان.
من نحسم عایا؟
مواظب جادوگران باشین نپوکه :/

و عاها یه رفیق شفیق خفن و خوبی بود تو اینستاگرام که البته هویجوری اتفاقی پیدا کردیم تو یه پیجی و بحث دوران شد و فالو کردیم و من گفتم بچه ی فلانم و بیا این سایت دگر و اونم گفت بچه ی جادوگرانه، منم دیه گفتم نیام نمی شه :دی

و خب با تچکر از ملت و امت
و انگار سایت هم سن و سال آردا هم هس؟
اوپس، آردا هم بودم و هستم :دی
و یه سایت مرحوم ریک ریردانی بود که اونجا هم بودم، یه دمیگاد هم زدن جدیدن اونجا هم با شناسه ی هرمس هستم. و انیمه پارک هم هستم با شناسه ی kira_yamato و سر نمی زنم البته :دی و دیگه یادم نمی آد کجا هستم :دی

لامصب چقد رنک

!Only Raven

وبلاگ شخصی من

بیخیال اون صوبتا، من هنوز شصت درصد ایفام ریتا هم سی و نه درصد، جمعاً می شیم 99 درصد ایفا

چقد چکش!

اصن ذووووق

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

rat

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۱ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
۱۶سالمه عاشق کتابای هری پاترم و به نظرم شخصیت سوروس اسنیپ و لارتن کرپسلی از همه ی شخصیتای کتابا بهتره

پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳

لونا لاوگودold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۳ شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۹ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
از خونه بابام
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
خب سلام مجدد دوستان.
خواستم بگم من 14سالمه ( تولد 13 سالگیم برگزار شد ). بقیش را هم همون طور که قبلا توضیح دادم می باشد و تغییری نکرده است

بدون نام
نوبتي هم باشه نوبته اينه که با شخخصيت واقعي التيداي مشنگ زاده اشنا بشيد.
من ساناز هستم که 14 سال دارم.
اهل تهرانم. کتاباي هري پاترو بيش تر از فيلماش دوست دارم.
چون بيشتر راه خلاقيت و پرورش تصورات انسان رو ايجاد مي کنم.
ديگه حرفي ندارم.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

لونا لاوگودold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۳ شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۹ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
از خونه بابام
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام به دوستـان جادوگر خوبم.
من تینا هستم و 13 سالمه و تو غرب این شهر بزرگ سربی زندگی می کنم.عاشق کتاب های هری پاتر هستم.از شهریور ماه با هری پاتر آشنا شدم و یکی از طرفدارای هری می باشم.من سمپادیم و با دوستای مدرسم ( که تو سایت هم داریمشون )در مورد هری پاتر و شخصیت ها حرف می زنیم . آغا بسه دیگه.
پاملا گفته:من کشته مردهی لونا لاوگودم
مرسی این نظر لطف شما رو میرسونه

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است

Only Raven

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳

بندن

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
درود بر همه ی دوستان
اسم واقعی من شهریار قنبری 19 سال سنم هست
تقریبا از بچگی هری پاتر (اول دوم دبستان) میخوندم البته هری پاتر دروازه ای به دنیای فانتزی بود
چیزه دیگه اینه علاوه بر خوندن رمان فانتزی عاشق موسیقی متال هستم

Stay my blade from the flesh of the innocent. Hide in plain sight. Never compromise the Assassin Brotherhood. These are the tenents of the Creed. The principles I used to live by. I was a young man then. The Seven Year War was about to begin. I could not have imagined what the [img width=300]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNlHPpZYcyfNfhuBlPnSKlePgo0t_s_IIbsmj6aS6Ymsl-5lgJUQ[/img]future has in store for me... Nor the cost I would choose to bear...

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

پنه لوپه كليرواتر old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴
از یه جایی همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
سلام نمی دونم پی شد ولی بالاخره تصمیم گرفتم که خودم رو معرفی کنم من هم ملیکا هستم 15ساله از 12 سالگی به اتفاق یکی از اشنا هامون با هری پاتر اشنا شدم و خب یه مدت بد جوری تو نخش بودم مثلا چوبدستی داشتم(هنوز هم دارم) ردا داشتم کلاه داشتم و ... اصلا دنیایی بو واسه خودش دیگه ایفای نقش پنه لوپه رو بر عهده دارم دانش اموز باهوش ریونکلا
از اشنایی با شما خوشبختم

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳

فوکسold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۰ یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
از از تو دفتر دامبلدور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 119
آفلاین
یعنی اگر من رو نشناسید پس کی رو میشناسید؟
من واقعا منو نمی شناسید؟
خب مطمئن شدم بعضی از شما من رو نمشناسن پس:
من ملیکا هستم امسال شده 13 سالم از نه سالگی با هری آشنا شدم خب اینکه گفتن نداشت!
من فوکس دامبلدورم همون فوکس خوشگل ونزنین فرشته روی زمین!همون پرنده طلاییه که :hammerنقش اصلی باورتون نمی شه اما تمام کتاب های جی کی رولینگ درباره من بوده همین هری پاتر هم به خاطر دعوای رولینگ با ناشر بوده وگر نه اسم کتاب ققنوس طلایی بوده!!!!!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.