هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر خانه ریدل(ارتباط با ناظر)
پیام زده شده در: ۳:۳۲ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

یوآن بمپتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۴:۳۲ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از اکسیژن به دی‌اُکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
جدیداً متوجه یه چیزی توی امتیازدهی پُستای دوئل شدم. حالا به‌جز مواقعی که طرف محتوای پُستش خیلی به سوژه ربط نداره و توی پُست نتیجه اعلام میشه ‌که به‌دلیل بی‌ربط بودنِ پُستش، امتیازش مثلاً نصف شده.
توی این حالت، ما می‌دونیم که چرا طرف امتیازش شده ۱۴. چون پُستش بی‌ربط بوده.

ولی اونی که نمره‌ی ۲۷ و ۲۸ می‌گیره چی؟ از کجا بدونه واسه چی ۲-۳ نمره ازش کم شده؟ اشکالش توی چی بوده؟ روند و منطق سوژه‌ی رول اشکال داشته؟ غلط املایی و نگارشی داشته؟ رول به‌اندازه‌ی کافی جذاب نبوده؟ مشکل از کجاس؟

به‌نظرم بهتره که به همراه امتیازدهی، اینو هم اعلام کنین که فلان موارد باعث شده که طرف امتیازش انقد بشه.
مثلاً:

یوآن بمپتون: ۲۶
ظاهر زشت پُست، ۱ نمره. خلاقیت ناکافی، ۲ نمره. کش‌دار بودنِ بیش‌ازحدِ پُست، ۱ نمره.

یه همچین چیزی دیگه. کلاً دلایل کسر امتیاز رو بگین. اینجوری طرف بهتر متوجه میشه که کجای رولاش اشکال داره.

راستی یادم رفت بگم، سلام.

How do i smell?

پیام زده شده در: ۰:۰۸ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
ملت

درباره تاپیک برج وحشت دوباره توضیح می دم که مبهم نباشه.

شما پست می زنین...

هر چند پست یک بار، شناسه روح هالووین میاد و چند کلمه بهتون می ده. نفر بعد باید از اون کلمات تو پستش استفاده کنه. فقط نفر بعد...نه نفرات بعدی! نفرات بعدی بدون کلمه و آزاد می نویسین.
روحه مشخصه نیست کی بیاد. وقت مشخصی نداره. روحه دیگه! هر وقت دلش بخواد میاد.

پست هاتون کوتاه، بی منطق و مسخره باشه. اهمیتی به سوژه ندین... کلمات رو به هر شکلی دوست داشتین به کار ببرین.

مهلت رزرو رو نیم ساعت گذاشتم که نشینین دو ساعت فکر کنین! همینجوری آزاد بنویسین. حالا خلاصه داستان رو هم شاید بذارم...ولی خیلی هم مهم نیست. اگه پست آخر رو بخونین می تونین ادامه بدین. کسی ایراد سوژه ای نمی گیره. سوژه هر طرفی رفت، همونجوری ادامه می دیم.

روشنگری نمودیم!

پیام زده شده در: ۱:۲۱ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
تاپیکای این انجمن که تقریبا همشون خلاصه دارن. یا سوژه جدیدن. یا تموم شدن یا خلاصه دارن.

برای بقیه تاپیکایی که خلاصه ندارن، اولا می تونین برین سراغ تاپیک های فراموش شده و خاک خورده. اونا محدودیت خاصی ندارن. که سوژه عوض بشه...یا سوژه جدید داده بشه.

این پست رو هم بخونین. درباره همین موضوعه. ممکنه کمکتون کنه.

اگه وقت یا حوصله ندارین بهتره سراغ سوژه های در جریان نرین. چون سوژه ای که داره پست می خوره رو زیاد هم نمی شه خلاصه کرد. اگه خلاصه بشن پست های تازه خونده نمی شن.

سوژه زیاده...کمی بگرد! اگه بخوای منم می تونم برات پیدا کنم. سوژه با خلاصه اختصاصی برای دست چپ.

برای شروع تاپیکای تک پستی هم خوبن. مثلا این تاپیک. یه سوژه طنز داره، یه جدی. هر کدومو بخوای می نویسی. اولش کمی سخته. ولی وقتی شروع می کنی دوباره آسون می شه. و هر چی بیشتر می نویسی، نوشتن راحت تر می شه.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
درست میگین ارباب، مدیرها فکر کردن با حذف مرگخوار از ما و پاک کردن بخش اعظم پست هامون میتونن ما رو محو کنن، ولی یه مرگخوار با خواستِ خودش هم از بین نمیره، فقط اربابش باید بخواد ...

حالا که شما قد علم کردین و پرسی رو دست چپ کردین، من از کجا شروع کنم ؟ هیچ تاپیکی خلاصه نداشت و منم که کلا نوشتن یادم رفته

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
پرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

خوش اومدی.

دست چپ بودی. دست راست بلیز بود. و همیشه تاکید می کردیم که از کجا می دونین ارباب چپ دست نیست؟! تازه بعد از شما عنوان دست چپ بودن رو هم به کسی ندادیم.
در نتیجه شما یه زمانی دست چپ ارباب نبودی. هنوزم هستی.

نقل قول:
این درسته که ما دیگه مرگخوار نباشیم ؟
به نظر منم درست نیست. همش تقصیر مدیراس...مطمئنیم که با قصد و منظور و سوء نیت کاری کردن که شما مرگخوار نباشی. ما در برابر این توطئه قد علم می کنیم.

آواتارت داره محو می شه کم کم. فکر کنیم در این مدت که نبودی، مردی! ولی خودت هنوز نمی دونی. مثل پروفسور بینز که بعد از مرگش هم سر کلاس می رفت.

بیا کنار ما!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام ارباب

خوبین ؟

این درسته که ما دیگه مرگخوار نباشیم ؟؟ مگه ما یه زمان دست ( چپ یا راست ؟ ) ارباب نبودیم ؟

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۳:۱۰ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
زاخاریاس!

اگه هر کی از در میومد تو، راحت می تونست بیاد به حضور ما که تا الان ده هورکراکس ترکونده بودیم! همه قصد جان ما را دارند.

نقل قول:
من الان یه دستم قطع شده! یه چش هم ندارم! نقره ایش رو میدید یا برم شکایت کنم؟!

آقای محترم!
حکومت متلاشی شده! وزیر جدید مشخص نیست. مدیرا درگیرن. به کی می خوای شکایت کنی؟ ما خودمون مرجع تسلیم شکایاتیم. شما شکایتت رو ببر تحویل منشی مخصوص مابده. رسیدگی می شه.

ولی به نظر من شما از زاویه اشتباهی به قضیه نگاه می کنی. شما الان یک دست و یک چشم داری. خوشحال باش! خیلیا اونم ندارن.

الان بین دو راه خوشحال بودن یا شکایت به دخترمون یکی رو انتخاب کنین.

مجوز رو صادر می کنیم. اسم ها هم به نظر من مناسبن.حکومت کمی مناسب تره.

به شما گفته بودن هزینه دریافت مجوز چقدره؟...نگفته بودن؟...خب می گن! بریزین به حساب ما. رسیدش رو تحویل حسابدار مخصوصمون که همون منشی مخصوصمونه بدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۸ ۳:۱۶:۴۵

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۲ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
رودولف اون قمه رو بذار کنار!... دِ میگم بذار کنار! مرلین ریشت رو از تو چشم در بیار! آههه.... بالاخره خود لرد اومد!

لرد عزیز کمک! اومدم اینجا میگم دفتر کجاست؟ میگن برو اتاق انتظار، اومدم اتاق انتظار ( که به طرز مشکوکی روی درش نوشته باشگاه تفریحات سیاه! ) اینا ریختن سرم، قصد جونم رو کردن! من الان یه دستم قطع شده! یه چش هم ندارم! نقره ایش رو میدید یا برم شکایت کنم؟!

غرض از اومدنم به این مکان خطرناک! این بود که می خواستم مجوز احداث تاپیک جدیدی رو که در موردش باهاتون صحبت کرده بودم بگیرم.

به طور خلاصه موضوع تاپیک ، داستان هایی هست که بعد از پیروزی ولدمورت و شکست هری پاتر اتفاق می افتن. اینکه چی میشد اگه ولدمورت برنده میشد.

به توصیه تون، در مورد اسم فکر کردم و به نظرم "حکومت تاریکی " یا "سلطنت تاریکی " براش خوب باشه. البته شاید اسم بهتری به ذهن شما برسه، که اگه بگید خوشحال میشم.( بگید!)

وقتی توی خونه ات موش رخنه میکنه، خونه رو دور نمی ریزی! موش رو بیرون میکنی!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بودلر بی جنبه بی ظرفیت سوء استفاده گر

بله...دقیقا...ما از گربه ها خوشمون میاد.
این یک گربه می باشد! این هم یک گربه می باشد. این نیز گربه می باشد با این اخلاقش! گربه های خیلی زیبایی رو هم انتخاب نکردیم. عادی هستن( از نظر قیافه!). ما حتی این رو هم می تونیم به عنوان یک گربه قبول کنیم!

ولی!

چیزی که شما به ما معرفی کردین موجودی بین این و این بود. مسلما گربه نبود!

ببینین...من واقعا نمی خوام آبروشو ببرم...در جمع خردش کنم... کار درستی نیست. ولی واقعا فکر می کنم اگه از این به بعد به عنوان یک نوع گراز ماقبل تاریخ به زندگیش ادامه بده بیشتر به نفعشه. حداقل می تونه بگه نسل ما این شکلی بود کلا! کسی هم ایرادی نمی گیره.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
معـــــــــــــــــــــــــــــووووووووو!!

چیزه!

لُردک!

ماگت می‌گه اصن حاضر نی هم‌خونه‌ت شه. بِش گفتم آخه درخواست فرستادی که چندروزی تعطیلات بفرستمش خونه‌تون. ان‌قلت نیار که همه هم شاهد بودن!

نقل قول:
ما گربه دوست داریم! تایید شد.

خوش اومدین.

نمی‌دم گربه‌مو! ولش کن! نکش! نکش! قاصدک فوت می‌کنم تو دماغتااااااااااااااااا!!

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.